KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sebibarbi

2017. szeptember 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, minden egyes kézmosáskor szárazabbnak érzem a kezem. Nem szeretem az illatát, de elmegy, nehezen szívódik be. Itt olvastam, ez alapján én is kézkrémmel keverve viszem fel, másnap reggelre nyoma sincs és babapopsi puhaságú finom kezeket varázsol ( a kézkrém korábban önmagában nem tette). Ha előző este ezt használtam másnap nem szárítja ki annyira a kezeimet a kézmosás.Szuper termék.

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

sisieni

2017. február 8.

Nekem eléggé lassan szívódik be, sokáig olajos érzetű a bőröm, pedig akkor használom amikor száraz a kezem, és szüksége van a komolyabb ápolásra. De kifejlesztettem már, hogy hogyan működik tökéletesen nálam is, úgyhogy ha valaki hasonló cipőben jár, ne csüggedjen! :D Úgy használom, hogy bekenem először az olajjal, kicsit várok, majd rákenek egy sima kézkrémet, aminek a segítségével már tényleg gyorsan felszívódik, és nagyon hidratálttá és selymessé teszi a kezemet. Tényleg jó termék, kis hibával.
(Szerintem nincsen barackos illata:( )

sisieni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

(Szerintem nincsen barackos illata:( )

bvlgari pour femme

2017. január 6.

A hideg + takarítószerek + gyakori kézmosás szörnyen kiszárította a kezem, szinte fájt... ez a kis olaj valódi csodaszer, pár nap alatt gyönyörűen helyrehozta.
Nagyon hamar beszívódik, 2-2 cseppet szoktam bemasszírozni, éjszakára még plusz kézkrémet is használok az olaj után, az eredmény babakacsó.😄 Abszolút újravevős.

bvlgari pour femme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 6.

erikaa

2016. november 12.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Fél áron Joy kuponnal, és nagyon örülök, hogy megvettem. Csak egy csepp kell belőle és nagyon simává varázsolja a bőrömet. Nekem kicsit citrusos illata van, de nagyon enyhén. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést, puha, selymes lesz tőle a bőröm. Teljes áron is megvenném, nekem nagyon tetszik a hatása és a csomagolás is.

erikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Csanadiadri

2016. szeptember 30.

Gyorsan beszívódik, érezhetően hidratál és ápol. Nincs kérdés, újravásárlás!

Csanadiadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Gyorsan beszívódik, érezhetően hidratál és ápol. Nincs kérdés, újravásárlás!

petrezselyem

Korcsoport: < 18
2016. július 29.

A kiszáradt körömbőr ápolására vettem. Gyorsan beszívódik, az illata sárgabarackra emlékeztet és ápolttá tette a körömbőrömet is, de ehhez minden nap kell használni. A kezeim télen durván berepedeznek, kíváncsi vagyok, hogy majd helyre teszi-e.

petrezselyem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 29.

encuuu

2016. június 20.

Sokkal jobban szeretem mint bármelyik kézkrémet amit valaha próbáltam. Szuper gyorsan beszívódik, isteni illata van, de azért mégsem egy táskába bedobós kis valami, itthon viszont sűrűn használom. Eleve nagyon megfogott ez a cuki pipettás kiszerelés, muszáj volt hazahozni:)) 5*

encuuu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

szgyvr

2016. április 12.

Ezer-féle kézkrémet kipróbáltam, de egyikkel sem voltam elégedett, ez az olaj viszont egy csoda. Már néhány napos használat után a kézbőröm hidatàlt és kisímult. Újra veszem majd.

szgyvr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Wildflow

2016. január 27.

Valami nagyon akciós áron vettem meg, rövid szavatosság miatt, de sejtettem, hogy jó kis termék, hamar elhasználható a mennyiség, és a pipettás adagoló többe kerülne máshol :) Nagyon megszerettem, isteni barackillatú, villámgyorsan beszívódik, szinte beszippantja a kezem, és egy álom az adagolása is. Sokszor az ujjaim között kezd kiszáradni a bőröm, ezzel a kis kencével csak odacseppentek, összedörzsölöm és már be is szívódott. :) Bár nálam gyorsan fogy, mert szeretem krémek helyett is ezt használni nagyobb mennyiségben, szerintem a teljes árát is megéri, bátran ajánlom kipróbálásra!

Wildflow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Soleil

2015. december 14.

Húúú nekem is nagyon bevált hajra! Mosás előtt is, után is, és szárazon is!!!
Persze mosás után, és száraz hajon csak néhány csepp, de érdekes, hogy talán hatásosabb, mint a direkt hajra való alverde olaj.
Természetesen kézre is kiváló:)

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Húúú nekem is nagyon bevált hajra! Mosás előtt is, után is, és szárazon is!!!
Természetesen kézre is kiváló:)

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!