KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

heyitsmebbi

2017. augusztus 30.

Az illata fogott meg leginkább. Elég jól habzik, nem zavarnak benne a kis darabkák sem, viszont szárítani nagyon tudja a bőrőm, ami érdekes, mert a levendulással ilyen nem volt, sőt, azzal nagyon is meg voltam elégedve, egyedül az illata nem tetszett. Szerettem volna, ha jóban leszünk, de így marad kézmosásra :)

heyitsmebbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Zaynab

2017. augusztus 25.

A rózsás szerintem jobb mint ez, illetve az Alterra levendulás és rózsás szappan is.

Az én tapasztalataim:

- mállik,
- beleragadt a tartóba,
- az ilata tényleg a wc illatosítóhoz hasonlít,
- nem frissít fel, mert enyhe az illata és a mállás miatt nem tudom rendesen használni,
- a fürdés után a málló darabkák a testemen maradtak, vagyis nem jött le a vízzel, kézzel kellett magamról leszedegetni (a térdemhez ragadtak darabok),
- érdekes, de a dobozban jó illata volt és az üres doboz (ami még megvan) szintén illatos, csak a termék nem igazán az.

Szerintem én maradok a Babylove-os és Babydream-es jobban bevált szappanoknál.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Az én tapasztalataim:

- mállik,
- beleragadt a tartóba,
- az ilata tényleg a wc illatosítóhoz hasonlít,

Szerintem én maradok a Babylove-os és Babydream-es jobban bevált szappanoknál.

Csipetke

2017. augusztus 17.

Nagyon finom illata van.Kellően habzik és tisztít.Frissít és sokáig érzem az illatát.Nem szárítja a bőrömet sem.Sokáig elég így az árát is megéri.Az összetevői is megfelelnek szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

mancus2

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem :-) terhesség alatt nagyon sok pattim és miteszerem lett, sajnos utána sem múlt el, pedig próbáltam mindent, a patikai "keverékektől" a receptre felírható antibiotikumos löttyöktől a méreg drága problémás bőrre való kozmetikumoktól (kb 10 évig) több kevesebb sikerrel, de mindig visszatértek :-( és egyszer úgy döntöttem, hogy lecserélek mindent természetes összetételű kozmetikumra, hátha... és sikerült!!!! :-) már alapozót sem használok, csak Őt az arcomra a kétfázisú alverde szemfestéklemosóval :-D és nagyon szépen helyre tette a bőrőm :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Gardana

2017. augusztus 12.

Szeretem,mert nem szárítja a bőröm és könnyű lemosni,jól tisztít.
Aki át szeretne térni a tusfürdőről a szappanra,annak tökéletes választás.
Viszont kicsit wc tisztító illata van,ami szerencsére hamar elillan,ezért ez is 5*.:)

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Szeretem,mert nem szárítja a bőröm és könnyű lemosni,jól tisztít.
Aki át szeretne térni a tusfürdőről a szappanra,annak tökéletes választás.

Linuxo

2017. július 14.

200 ft-ért sikerült hozzájutni a Dm-ben ehhez a szappankához. Ezért a pénzért kiadós 100g-ot kapunk, ami baromi lassan fogy. Kellemes, frissítő illata van. A habja krémes, nem tapasztaltam szárító hatását. Én főleg arctisztításra használom esténként.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

sprefectesse

2017. július 11.

Több fronton utáltatta meg velem magát. Egyrészt az illata még el-elmegy, amíg habosítom magamon, de amint lemostam, elillan, és egy ilyen nagyon alap szappan/mosószappan szagot hagy maga után. A benne levő rusztikus kis darabkák karcolnak, mint a veszett fene. Nagyon durva fehér lerakódást hagy a körömágyamon, ami nyilván csak tökéletesre száradva fedi fel magát, tehát amikor már messze járok a csaptól.
Nem jön be, pedig egyébként a bőrömnek jót tenne, finom, selymes utána :/

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Nem jön be, pedig egyébként a bőrömnek jót tenne, finom, selymes utána :/

Yubiri

2017. július 3.

Szeretem az Alverde testre/arcra való termékeit. A szappan nem szárít, kellemes az illata, ugyanolyan gyorsan fogy, mint a többi szappanom. Ár/érték arányban nekem csak 4 csillag.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Helfra

2017. június 13.

Imádom a verbéna illatát. A szappan nem szárít, nem hagy viaszos érzetet a bőrön, finom az illata... csak sajnos hamar elfogy. Ez egy elég jó kozmetikum.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

szilfid

2017. június 12.

Párom rendszeresen használja, nagyon kellemes az illata, kedvező az ára, így már többször újravásároltuk.
A vége felé sajnos szétesik, ezért levonok egy csillagot.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

A vége felé sajnos szétesik, ezért levonok egy csillagot.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.