KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

Linuxo

2017. július 14.

200 ft-ért sikerült hozzájutni a Dm-ben ehhez a szappankához. Ezért a pénzért kiadós 100g-ot kapunk, ami baromi lassan fogy. Kellemes, frissítő illata van. A habja krémes, nem tapasztaltam szárító hatását. Én főleg arctisztításra használom esténként.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

sprefectesse

2017. július 11.

Több fronton utáltatta meg velem magát. Egyrészt az illata még el-elmegy, amíg habosítom magamon, de amint lemostam, elillan, és egy ilyen nagyon alap szappan/mosószappan szagot hagy maga után. A benne levő rusztikus kis darabkák karcolnak, mint a veszett fene. Nagyon durva fehér lerakódást hagy a körömágyamon, ami nyilván csak tökéletesre száradva fedi fel magát, tehát amikor már messze járok a csaptól.
Nem jön be, pedig egyébként a bőrömnek jót tenne, finom, selymes utána :/

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Nem jön be, pedig egyébként a bőrömnek jót tenne, finom, selymes utána :/

Yubiri

2017. július 3.

Szeretem az Alverde testre/arcra való termékeit. A szappan nem szárít, kellemes az illata, ugyanolyan gyorsan fogy, mint a többi szappanom. Ár/érték arányban nekem csak 4 csillag.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Helfra

2017. június 13.

Imádom a verbéna illatát. A szappan nem szárít, nem hagy viaszos érzetet a bőrön, finom az illata... csak sajnos hamar elfogy. Ez egy elég jó kozmetikum.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

szilfid

2017. június 12.

Párom rendszeresen használja, nagyon kellemes az illata, kedvező az ára, így már többször újravásároltuk.
A vége felé sajnos szétesik, ezért levonok egy csillagot.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

A vége felé sajnos szétesik, ezért levonok egy csillagot.

Helene

2017. június 12.

Ár érték arányban nagyon jó natúr szappan. Kipróbáltam már kézmosásra és fürdésre is. Egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet, nem okozott irritációt sem. Fürdés után felfrissülve léptem ki a kádból. Az a finom citrom-gyógynövényes illat :) Nyárra tökéletes. Többszöri fürdés után azt vettem észre, hogy mintha selymesebb lett volna tőle a bőröm. Szerintem megéri egy próbát tenni vele mindenkinek ;)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

laszti

2017. június 5.

Szeretem, mert natúr, és arra való, amire. Semmi faxni. Az ára teljesen ok.

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Szeretem, mert natúr, és arra való, amire. Semmi faxni. Az ára teljesen ok.

agieper

2017. május 22.

Szeretjük! Ár/érték arányban szuper, sokáig érezni a citromfű illatát és nem folyik szét a szappantartóban.
(bár kicsit megfogja az igaz, de ezt elnézzük neki, mivel tényleg "natúr")
Pasim néha fürdik is vele, ha más nincs a közelében és nem szokott rá panaszkodni :)

agieper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

(bár kicsit megfogja az igaz, de ezt elnézzük neki, mivel tényleg "natúr")

faragoanita

2017. május 15.

En miota babat varok undorodom a szintetikus illatoktol, csak ezt a szappant birom elviselni, ezt viszont nagyon szeretem 😊

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Gyevocska

2017. május 7.

Illata nagyon kellemes, nyárra frissítő változatosság a babydream babaszappana után. Inkább csak kézmosásra használjuk, de lehet, hogy majd adandó alkalommal más téren is bevetjük. Jól tisztít, és az ára is nagyon jó.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.