KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Neubauter

2018. május 22.

Az en kezemet nem bantotta, szeretem.

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Az en kezemet nem bantotta, szeretem.

Dorkyi

2018. március 22.

Borzasztó. Rettenetesen szárít és csíp. Az illata finom, de csupán ezért ne vegyétek meg!

Dorkyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

terez

2018. március 22.

A párom kezén időnként kijön az ekcéma, ez az egyetlen szappan eddig, amelyik nem szárítja és nem irritálja a bőrét. Nekem fürdéshez és kézmosáshoz is nagyon bevált. A friss, citromos illatát szeretjük (az árát szintén :-). Megbízható termék, folyamatosan újra vevős, kitűnő ár-érték arány.

terez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

upsz

2018. március 8.

Kézmosásra használom, krémesen habzik, az illatát nagyon bírom, és jó ára van.

upsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Kézmosásra használom, krémesen habzik, az illatát nagyon bírom, és jó ára van.

liljaa

2018. február 8.

Az illata engem hosszú távon zavart, de egyébként teljesen jó.

liljaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Az illata engem hosszú távon zavart, de egyébként teljesen jó.

Scent

2018. január 14.

Nekem az Alverde termékek en bloc bejönnek: megfizethető a kategóriájában és jó minőségű. Ez a szappan az egyik kedvenc, a másik a levendulás. Nem szárít, diszkrét az illata, tömör (nem egy habzó, gyorsan fogyó vacak).

Scent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

happymom1

2017. november 28.

Mi csak kézmosásra használjuk, nekem nagyon bevált nem szárítja a szuper száraz ekcémára hajlamos kezemet, sőt pár éve ennek a szappannak is köszönhetem, hogy eltűnt az ekcéma a kezemről, a gyerekek az illatát nem kedvelték így a levendulás társát használjuk jelenleg. Én az illatát is kedveltem így 5 csillag.

happymom1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

beautygirl80

2017. október 21.

Nagyon szeretem, főleg nyáron. Egyáltalán nem szárít és isteni az illata.

beautygirl80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Nagyon szeretem, főleg nyáron. Egyáltalán nem szárít és isteni az illata.

heyitsmebbi

2017. augusztus 30.

Az illata fogott meg leginkább. Elég jól habzik, nem zavarnak benne a kis darabkák sem, viszont szárítani nagyon tudja a bőrőm, ami érdekes, mert a levendulással ilyen nem volt, sőt, azzal nagyon is meg voltam elégedve, egyedül az illata nem tetszett. Szerettem volna, ha jóban leszünk, de így marad kézmosásra :)

heyitsmebbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Zaynab

2017. augusztus 25.

A rózsás szerintem jobb mint ez, illetve az Alterra levendulás és rózsás szappan is.

Az én tapasztalataim:

- mállik,
- beleragadt a tartóba,
- az ilata tényleg a wc illatosítóhoz hasonlít,
- nem frissít fel, mert enyhe az illata és a mállás miatt nem tudom rendesen használni,
- a fürdés után a málló darabkák a testemen maradtak, vagyis nem jött le a vízzel, kézzel kellett magamról leszedegetni (a térdemhez ragadtak darabok),
- érdekes, de a dobozban jó illata volt és az üres doboz (ami még megvan) szintén illatos, csak a termék nem igazán az.

Szerintem én maradok a Babylove-os és Babydream-es jobban bevált szappanoknál.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Az én tapasztalataim:

- mállik,
- beleragadt a tartóba,
- az ilata tényleg a wc illatosítóhoz hasonlít,

Szerintem én maradok a Babylove-os és Babydream-es jobban bevált szappanoknál.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.