KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Ansi

2017. március 24.

Már a második üveggel használtam el belőle, bérelt helye van a fürdőszobámban :) Arca és hajra is szoktam használni. Esténként a még nedves arcomra szoktam kenni egy-két cseppet belőle, belemasszírozom majd irány az ágy. Nekem nem szívódik be azonnal, de ami reggel fogad az kárpótol érte. Nálam mintha megkétszerezné az alvással töltött órák számát, legalábbis ami az arcomat illeti :) Kipihent, bársonyos és puha lesz tőle a bőröm. Sajnos az én arcbőröm nagyon válogatós krémek terén, ez az egyetlen olyan dolog, ami azonnal megnyugtatja és sohasem irritálja, pattanásokat sem okozott nálam. A hajamra eleinte pakolásként használtam. 1 rész ricinus olaj 1 rész argán olaj, és vagy méz vagy extra szűz olivaolaj, hogy kenhetőbb legyen. Rengeteg babahajam nőtt és nagyon puhává varázsolta a hajam, tényleg látszik, hogy segít megkötni a vizet a hajban. Mostanában inkább a samponba cseppentek belőle, így gazdaságosabbnak találtam. :) de így is hatásos. Télen pedig a száraz kezemre megváltás.

Ansi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Szabcsy90

2017. március 23.

Sokat olvastam már az argán olaj hatásáról, és gondoltam kipróbálom ezt a fajtáját. Este szoktam arctisztítás után belemasszírozni a bőrömbe, majd megvárom míg beszívja (kb. 20-30 perc) és megy rá az éjszakai arckrémem. De volt, hogy az arckrémet már nem is kentem fel, mert elfelejtettem :D Ez az olaj egy csoda, de komolyan. Halványultak a nevetőráncaim, a szem alatti karikák és szebb élettel telibb lett tőle a bőröm. Nagyon örülök neki,hogy kipróbáltam, és ezentúl mindig újraveszem. Csak ajánlani tudom!!!

Szabcsy90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

kismacko777

2017. március 20.

Jónak mondom,nekem tetszik àrtani nem àrt ,és arc masszàzsra megfelel nagyon is ! Nem okozz pattikat ezért tetszik kenegetem a hajamra körmömre de eddig a ràncokra vàlt be igazàn .

kismacko777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Jutkus

Korcsoport: >54
2017. március 16.

Éjszakai arckrémbe teszek párcseppet, és rövid időn belül tapasztaltam a ráncok mélységének a csökkenését,főleg az ajak fölött.

Jutkus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 16.

Valentine

2017. március 9.

Annyi jót olvastam már az argánolaj pozitív hatásairól, hogy gondoltam kipróbálom. :) Néhány hónappal ezelőtt vásároltam. Használtam eddig arctisztítás után, arcra, nyakra, dekoltázsra. Először bekenem ezzel az arcom, majd fölé kerül az éjszakai krém. De adagoltam már arckrémhez és testápolóhoz is. Illetve más olajokat is használok, akár ezzel együtt is. Nem használom minden nap, pedig lehetne. :) Elsőre nagyon kellemetlen a szaga. Néhány használat után viszont már nem zavaró. :) Ha este felkenem, reggelre szinte maradéktalanul beszívódik az éjszakai krémmel együtt. Nagyon jól hidratál, karban tartja a bőrt. Reggel kipihent arccal ébredek. Nem okoz pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat. Egyelőre úgy látom, ez is hozzájárul a kezdeti ráncok kordában tartásához és az egységesebb bőrhöz. Kiadós a mennyiség. Mindenképpen az esti rutinom része marad, akár naponta, akár felváltva más olajokkal. Hajra még nem próbáltam, de szeretném. Illetve szeretnék tiszta argánolajat is kipróbálni. :)
Amit negatívumként meg tudok említeni, az az üvegcse. Nem lehet sajnos rendesen rácsavarni a kupakot, ha egyszer kibontották. De ettől még nálam jár neki az 5*.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Kodi

2017. március 4.

Éjszakára szoktam feltenni, valamilyen éjszakai krém alá, nagyon szép lesz reggelre a bőr. A szaga valóban nem igazán jó, olyasmi, mint a kissé avas, főtt hús, ha éreztetek már olyat, de a kecskesz@r az erős túlzás. Felkenés után már nem érzem.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Meszti

2017. február 26.

Kapcsolatom a termékkel nem volt mindig jó. Régebben volt már vele ( bár nem ezzel a márkával) próbálkozásom, de csúfos kudarcot vallott(am).
Sajnos egy "profi fodrász" szuper ügyes ténykedése után, amit ő "bayalagenak" nevezett a hajam borzasztó állapotba került. Vattás széttört vacak lett. Egy nagy szénakazal... csibe színnel.
Igyekeztem valami megoldást találni, idővel átfestettem a hajam. ( Alfaparf evolution 2 x 6.32 + 6 % oxi) A szín tökéletes, a hajam állapota még nem.
Jött az ötlet, próbáljuk ki, de ezt a fajta argánolajat.
Teljesen pozitívak az élményeim. Sajnos a hajam törik, azzal azt hiszem nagyon mit kezdeni nem lehet DE ez a termék szépen feltölti. Sokkal, kezelhetőbb, puhább, csak úgy issza a hajam. Pár cseppet szoktam 1-2 naponta szétoszlatni rajta, valamint hajmosós napokon szépen belemasszírozom, pár órát rajta hagyom majd lemosom.

A kókuszolajat letaszította a trónról, és az egyéb hajápolási termékeimet.

Tanulság...nagyon nagyon nézzetek utána, hogy kinek a kezei közé ültök be.... :(

Meszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Jött az ötlet, próbáljuk ki, de ezt a fajta argánolajat.

A kókuszolajat letaszította a trónról, és az egyéb hajápolási termékeimet.

Milli006

2017. január 27.

Hajmosás előtt használom, kb 20 perc alatt hat

Milli006
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Hajmosás előtt használom, kb 20 perc alatt hat

btinus

2017. január 11.

IGAZI CSODASZER! Egy Herbáriába vettem meg az első kis üvegemet, azon felbuzdulva, hogy nem régiben egy indiai fejmasszázson argánolajjal masszírozták át fejbőrömet, arcomat és utána nem hittem a szememnek. A hajamat mintha kicserélték volna( tudni illik nagyon seprűs göndör fürtjeim vannak, ami hajvasalás után sem állnak úgy, hogy azzal az ember lánya bátran kimerészkedne az utcára). 3-4 hét alatt sikerült is elfogyasztanom egy üveget, ugyanis ezt az olajat mindenre lehet használni, szó szerint mindenre!:) A hajamat semmilyen felső ár-kategóriás vagy professzionális fodrász márka hajvégápolója nem tette úgy rendbe, mint ez a termék. Arcápoló olajnak is kitűnő, mert nem tömíti el a pórusokat, nem alakul ki tőle pattanás sem, viszont remekül hidratál. De körömágybőr, szempilla ápolására vagy házi arcmaszkok, hajpakolások összetevőjeként is remekül funkcionál. Amúgy is élek halok a natúr kozmetikumokért, de ez most szerelem első használatra!:D

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

AkInImOd

2017. január 8.

A seborrheára használt oldatom elfogyott, és addig, amíg nem tudok elmenni kiváltani rá a receptet, gondoltam, ez is megteszi a fejbőrömre, hogy enyhítse a viszketést. Teljes mértékben bevált, sőt: a hajtöveimbe teljesen belemasszíroztam az argánolajat, és tettem a hajvégeimre is, így ücsörögtem pár órát a jegyzetek felett. Kétszer csináltam ezt meg, de nem csak én, hanem a környezetem is észrevette a változást: nagyon szép egészséges fényű, és kifejezettem puha a hajam. :) (A gyógyszerért majd elmegyek, de ez, mint kezelések közti megoldás, csodás!)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate