KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Edomano10

2018. április 17.

Az illatát leszámítva nekem nagyon tetszik a termék. A vízhiányos bőrömre rengeteg hidratáló krémet kipróbáltam már, de egyik sem vált be 100%-osan. Az arágnolaj viszont tökéletesen hidratáltá varázsolta az arcomat már az első használat után. Hajamra is szoktam használni, mivel szőkített a vége és végre azt érzem, hogy már nem annyira töredezett mint annak idején.
Az illata tényleg elsőre borzasztó, de szerintem hamar meg lehet szokni illetve gyorsan el is illan! :)

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

MissKenedy

2018. április 1.

Nem ezt a fajtát használom, de az nincs fent. Hajamra szoktam egy keveset tenni vagy balzsammal együtt és akkor ücsörgök a kádban picit, vagy a nedves, törölköző száraz hajamra szárítás előtt. Tényleg vigyázni kell vele, mert túl lehet adagolni, aztán moshatjuk újra:(
Valamint 2 naponta este vizes arcbőrbe masszírozok be 1-2 cseppet, másnap mintha kicseréltek volna. Puha, selymes, egységes színű az arcom. Mintha 15 órát aludtam volna a tengerparton:P
Szagolgatni nem kell, este is akkor kenem fel, mikor szerelmem már húzza a lóbőrt, így nem kell hallgatnom a "már megint bekented magad azzal az izével" szónoklatot. Persze reggel agyon dicsér milyen szép vagyok:D Nem sikerült még megértetnem vele, hogy a kettő összefügg:D

Update: A fentieket még mindig tartom, imádom, szerintem a kókuszolajjal kézenfogva mindkettő csodaszer. Új kedvenc alkalmazásom, hogy minden testápolózásnál 1-2 csepp a testápolóba. Sokkal tovább marad puha a bőr.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Pantene

2018. március 27.

Szemkörnyékápolót kerestem, mert nagyon ki volt száradva a szemhéjam, amikor megpillantottam ezt az argánolajat. Venni szerettem volna már hamarabb is, de most jól is jött, gondoltam ártani nem fog a szemhéjamnak, így hát megvettem, és nagyon jól tettem! :) esténként kenem fel az egész arcomra, nagyon jól hidratál. Egyedül a szagát nem szeretem, számomra büdös, de hamar elillan. A hatása kárpótol ezért.

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

NUMB

2018. március 26.

Bevállt, kenem mindenhova :) Arcra, ajkakra, hajra. Nekem kicsit büdös, de már megszoktam az illatát. A teteje nekem kicsit nehezen zárható, félek hogy elpárolog :)

Update: egy hónap után elfogyott egy üveg (hozzátartozik, hogy felborítottam egyszer, szóval két hónapra biztos elég lett volna:)
tisztítás, hámlasztás után használtam a téli kiszáradások kezelésére és fantasztikus. Pihu puhi a bőröm és mintha ragyogóbb lenne :)
a héten veszek is még egy üveggel

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

a héten veszek is még egy üveggel

Riccah

2018. március 20.

Nagyon jó, kevéssé illatos, teltebb olaj, szeretem! Nem túl gyorsan, de azért mégis szépen beszívódik és táplál, ápol, érzem a különbséget. :-) Újonnan csipkebogyó olajjal szoktam a tenyeremben elkeverni és azt felviszem az ujjbegyemmel az arcomra krémezés előtt, de magában is szeretem használni. Kedvelem a pipettás adagolóját, nagyon praktikus. :-)

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Szilvia7

2018. március 12.

A természetes olajok között a legnagyobb kedvencem az argánolaj. Ez világosabb,hígabb és enyhébb illatú,mint az általam eredetileg megismert, 100% tiszta argánolaj,de ez nem von le az értékéből,mert az INCI-jéből amúgy is egyértelmű,hogy nem csak argánolajat tartalmaz,ennek megfelelően sokkal olcsóbb is a tiszta argánolajnál. Én használom hajvégápolásra, testápolóba keverve, nedves arcbőrbe masszírozva. Jól ápol,nem irritál, nagyon sokszor újravettem már.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

szabyna11

2018. március 11.

Nagyon jó olaj. Én általában nedves arcra használom esténként, gyorsan beissza így a bőröm és nagyon puha lesz tőle.
Az illata is teljesen elviselhető a vélemények alapján egy büdös illattra számítottam de kellemeset csalódtam.
Még nem használtam el az első üveget de máris vettem egy másikkal nagyon jó áron a DM-ben. :)
Nagyon sok aromax olajat kipróbáltam, és eddig ennek és a ligetszépe olajnak van a legjobb hatása a bőrömön.

szabyna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Hdanett

2018. február 12.

Szőkített hajam miatt vásároltam meg a DM-ben! Hajmosás után a pakolásomba cseppentek belőle és hagyom hatni kb. fél órát a hajamon. Nagyon puha és selymes a hajam utána még a szőkített részen is! Nagyon gazdaságos, mert ár csepp elég belőle és alapos kiöblítés után nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajam! Pár hónapja használom és kb. fele fogyott el! Egyszerűen imádom:)

Hdanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

exhocmomento

2018. február 11.

Szempillára használva szépen ápolja, hosszabbítja azokat. Pattanásokra kenegetve segít lejjebb húzni a gyulladást. Ezenfelül, amikor úgy éreztem, hogy már nagyon száraz a fejbőröm, akkor a samponomba kevertem és úgy mostam hajat. Szépen rendbe hozta, kezelte a szárazságot és az amiatti korpásodást.
Külön pozitívum a pipettás megoldás, nagyban megkönnyíti a használatot!
Az egyetlen oka, hogy 4 csillagot adok, az az, hogy miután kiürült ez a kis üvegcse, átváltottam (gyógyszertári) ricinusolajra. És a ricinus nekem minden szempontból sokkal jobban bevált.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Külön pozitívum a pipettás megoldás, nagyban megkönnyíti a használatot!

Gyevocska

2017. december 10.

Nem nagyon szeretem, amikor megtévesztő szöveg van a csomagoláson. így kicsit az Aromaxra is bedurcultam ennél a terméknél. Nem tiszta argán olajat tartalmaz. Az is igaz, hogy a többi összetevő is jó, na de mégis.
Illata nekem gyengébb, mint a tiszta argán. Hatásáról nem igen tudok beszámolni, mert 2 alkalom után elajándékoztam. Annyi biztos, hogy az, aki megkapta, nem ájult el hatásától. Elkente kitartóan az egészet, és ennyi. Ellenben, az a barátnőm, akinek Konzol Argánt vettem, beleszeretett.
Hát, csak ennyit a különbségekről.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Hát, csak ennyit a különbségekről.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate