KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helene

2017. október 12.

A gyógynövény boltba ajánlotta az eladó csaj, a zsíros pattanásos bőrömre, mivel eddig semmilyen arckrém nem vált be. Vicces itthon elolvasva az van ráírva hogy nem ajánlják "zsíros pattanásos bőrre". Utána néztem az interneten ott meg épp az ellenkezője volt írva, direkt ajánlották. lol. Egye fene gondoltam, ha nem válik be akkor majd elhasználom a hajamra vagy testápolónak. És láss csodát, esténként szoktam 5-6 cseppet bemasszírozni a nedves arcbőrömbe és reggelre sokkal szebb lett az arcom. A pattanásos hegek elhalványultak, az arcom hidratált, és feszes lett. Már az üveg felénél járok, de mióta használom kevesebb pattanásom van. Nem tudom hogy ennek köszönhetően, mert mást is újítottam az arcápolási rutinomban, de szerintem nem fogok megválni tőle, és biztosan újraveszem még. Jaj és majdnem kihagytam azt hogy nagyon büdös az elején, de ahogy napról napra használom valahogy megszoktam már, így már ez sem zavar. :D

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Naschkatze

2017. szeptember 21.

Hajmosás után, még nedves hajamra vittem fel, csak a hajvégekre. Ennek ellenére szárítás után a tincseim végig tiszta olajosak maradtak, úgy néztem ki mint aki fél éve nem mosott hajat. :D Mivel otthon voltam, nem mostam újra, 2 nap alatt teljesen beszívta a hajam és puha lett a végeredmény. Tanulság: hajmosás előtt alkalmazd, vagy mosás után de akkor két napig ne menj emberek közé :D Más márkájú argánolajjal nem tapasztaltam ezt a szintű "olajosságot".

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Litta

2017. augusztus 23.

Még csak 2 hete használom, így nincsenek hosszú távú tapasztalataim vele. Sajnos a hajam a rendszeres odafigyelés mellett is töredezik (gondolom a festés miatt), ezért mindenfélét kipróbálok, hogy ápoljam.

Első próbálkozásként hajmosás utána törülközőszáraz hajamon oszlattam el pár cseppet (szerintem remek ez a pipettás adagoló). Nem nagyon jött be, túl sűrű olaj ez, valahová egyáltalán nem jutott, valahol meg összetapadtak a tincsek tőle. Így hát gondoltam egyet, és fogtam egy kiürült spriccelős balzsamos flakont, és vízzel higítva megtöltöttem, aztán ezt a keveréket fújtam a hajamra.

Nos, azt kell mondjam így sokkal jobb! Mindenhová egyenletesen jut a hajamra, meg egyszerűbb is, mintha kenegetni kéne, plusz nem viseli meg a hajszálakat a dörzsölés. És nem lesz zsíros tapintású a hajam tőle. Ezentúl így használom minden mosás után, plusz két mosás közt is egyszer, aztán majd jövök Update-elni, hogy milyen a hatása.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

MedicineDerm

2017. augusztus 15.

Kipróbálásra vettem a száraz és érzékeny arcomra. Nagyon sűrű, tömény olaj, de jó ez a pipettás kiszerelés, praktikum. Az illata konkrétan émelyítő, amikor először használtam biztos voltam benne hogy kidobom annyira rossz volt.... DE: bemasszírozva gyönyörűen beszívódik, nem ragad, nem fénylik, ha éjszakára felteszem reggel gyönyörű puha és hidratált lesz a bőröm :) Úgyhogy befogott orral, de nagy lelkesedéssel használom továbbra is, mert a hatásáért megéri... Az "illata" miatt 4 csillag...

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

claudia.nyilas

2017. július 18.

A Moroccan oil-al szoktam felváltva kiegészíteni a hajápolási rutinomat. Bevált. A pipettával pár csepp a hajvégre eloszlatva és szép, ápolt hajvégeket kapunk.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Eddig még nem használtam argán olajat. Hajra vásároltam meg, de ott nem igazán működik, sajnos zsírosít. Aztán felkentem az arcomra,de ott sem csinált túl sok mindent többszöri próbálkozásra sem.Sajnos megjelent miatta jó pár pattanásom.A kezemre viszont meglepően bevált, jól hidratálja,főleg ha ki van száradva. Az illata viszont nem valami kellemes. Mindezek mellet csak 3 csillagot tudok neki adni, mert nem erre a használatra vásároltam meg, ha meg 1600 forintért veszek kézkrémet, annak legalább jó az illata.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

viragi

2017. június 12.

Ez az első argán olajom, így nincs összehasonlítási alapom, h a többinek milyen az illata, érződik egy jellegzetes "szag", de nekem nem zavaró, főleg, h használat után már nem tűnik fel. Alkalmazom kézkrémként, testápolóként, testápolóba rakva, illetve próbáltam a hajamra is a száraz részekre (ez utóbbinál egyszer kissé túlzásba estem és nagyon zsíros lett tőle a hajam). Arcra még nem kentem, mert van elég sok krémem, amit most használok, de majd ki fogom próbálni. Én nem éreztem azt a nagy csodát, valóban gyorsan beszívódik, de az eredmény az én bőrömön nem igazán szembetűnő, nem szűnik meg a szárazság, bár lehet, h hosszabb távon lesz hatása. A pipettás kiszerelés praktikus, tetszik, bár a 20 ml elég gyorsan elfogy. Ezek miatt csak 3 csillagot tudok adni. Azért kíváncsi vagyok, és ki fogok próbálni más márkát is az olajból.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Yette

2017. június 6.

Egyszerűen imádom!
Hajra,bőrre,arcra,körömre akármire. Nagyon gyorsan beszívódik és bár olaj, de nem hagy olajos érzetet maga után.
Ha a hajamon használom hajmosás után kenem be vele a még nyirkos hajamat és így sokkal kezelhetőbbé válik.
Az arcomat esténként szoktam bekenni vele és igazán jól hidratál és karbantartja az arcbőrt.
A csomagolása nekem kifejezetten szimpatikus, könnyen használható, bár a vége felé már igen nehéz kiszedni belőle az olajat.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Egyszerűen imádom!

Henaj

2017. június 6.

Esténként szoktam bemasszírozni az arcbőrömbe, reggelre teljesen beszívódik és szemmel láthatóan szebb lesz a bőröm. Nem okozott pattanásokat, sőt gyorsította a meglévőek visszahúzódását. A szaga hagy némi kívánni valót maga után, de az eredmény nálam ezt felülmúlja :)

Henaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

csiringo

2017. június 2.

Én a hajamra szoktam használni zuhanyzás előtt hajpakolásként, s akár több órára is fennhagyom. Nekem gyönyörű, puha és fényes hajat varázsolt.

csiringo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate