KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

NUMB

2018. február 22.

Bevállt, kenem mindenhova :) Arcra, ajkakra, hajra. Nekem kicsit büdös, de már megszoktam az illatát. A teteje nekem kicsit nehezen zárható, félek hogy elpárolog :)

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Hdanett

2018. február 12.

Szőkített hajam miatt vásároltam meg a DM-ben! Hajmosás után a pakolásomba cseppentek belőle és hagyom hatni kb. fél órát a hajamon. Nagyon puha és selymes a hajam utána még a szőkített részen is! Nagyon gazdaságos, mert ár csepp elég belőle és alapos kiöblítés után nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajam! Pár hónapja használom és kb. fele fogyott el! Egyszerűen imádom:)

Hdanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

exhocmomento

2018. február 11.

Szempillára használva szépen ápolja, hosszabbítja azokat. Pattanásokra kenegetve segít lejjebb húzni a gyulladást. Ezenfelül, amikor úgy éreztem, hogy már nagyon száraz a fejbőröm, akkor a samponomba kevertem és úgy mostam hajat. Szépen rendbe hozta, kezelte a szárazságot és az amiatti korpásodást.
Külön pozitívum a pipettás megoldás, nagyban megkönnyíti a használatot!
Az egyetlen oka, hogy 4 csillagot adok, az az, hogy miután kiürült ez a kis üvegcse, átváltottam (gyógyszertári) ricinusolajra. És a ricinus nekem minden szempontból sokkal jobban bevált.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Külön pozitívum a pipettás megoldás, nagyban megkönnyíti a használatot!

Gyevocska

2017. december 10.

Nem nagyon szeretem, amikor megtévesztő szöveg van a csomagoláson. így kicsit az Aromaxra is bedurcultam ennél a terméknél. Nem tiszta argán olajat tartalmaz. Az is igaz, hogy a többi összetevő is jó, na de mégis.
Illata nekem gyengébb, mint a tiszta argán. Hatásáról nem igen tudok beszámolni, mert 2 alkalom után elajándékoztam. Annyi biztos, hogy az, aki megkapta, nem ájult el hatásától. Elkente kitartóan az egészet, és ennyi. Ellenben, az a barátnőm, akinek Konzol Argánt vettem, beleszeretett.
Hát, csak ennyit a különbségekről.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Hát, csak ennyit a különbségekről.

Nina

2017. november 27.

Az aromax termekeit mindenkinek ajanlom, eddig barmelyiket hasznaltam kozuluk, mindegyik hozta a kivant hatast!
Ha olajokbol keszult hajpakolast hasznalok, mindenkeppen teszek belole egy keveset, de magaban is lehet a hajvegekre kenni, igy nem fog toredezni a vege.
Hasznalhato ekcemara, a lenyeg, hogy mielott kiszaradna a kezelendo borfelulet, be kell kenni vele, a hasznalatat idovel pedig csokkenteni lehet. Estere arckrem helyett is ajanlom, teljesen mindegy kinek milyen a bortipusa, reggelre sokkal egysegesebb, finomabb, puhabb lesz a borkepe az embernek!

Nina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

nekoSX

2017. november 11.

Több éve használom ezt az olajat, ahogy elfogy veszem is újra, mert van hogy csak ezt használok az arcomra semmi mást, annyira jó száraz - irritált bőrre. DE csak amióta Krémmániás vagyok (az pedig nem régóta van) fedeztem fel, hogy jéé ebben nem csak argánolaj van hanem C-vitamin származék és squalane is!! Persze nincs feltüntetve a %-os arány, de akkor is ez még csak további pozitívum a nulla tartósítószer mellé. 40 felett szerintem alapdarab és az ára meg aztán tényleg felhasználóbarát, lehet nyugodtan "locsolni", nem terheli a pénztárcát. A kellemetlen szagát meg lehet szokni, ez a természetes "illata" ennek az olajnak (YAK).

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

Helene

2017. október 12.

A gyógynövény boltba ajánlotta az eladó csaj, a zsíros pattanásos bőrömre, mivel eddig semmilyen arckrém nem vált be. Vicces itthon elolvasva az van ráírva hogy nem ajánlják "zsíros pattanásos bőrre". Utána néztem az interneten ott meg épp az ellenkezője volt írva, direkt ajánlották. lol. Egye fene gondoltam, ha nem válik be akkor majd elhasználom a hajamra vagy testápolónak. És láss csodát, esténként szoktam 5-6 cseppet bemasszírozni a nedves arcbőrömbe és reggelre sokkal szebb lett az arcom. A pattanásos hegek elhalványultak, az arcom hidratált, és feszes lett. Már az üveg felénél járok, de mióta használom kevesebb pattanásom van. Nem tudom hogy ennek köszönhetően, mert mást is újítottam az arcápolási rutinomban, de szerintem nem fogok megválni tőle, és biztosan újraveszem még. Jaj és majdnem kihagytam azt hogy nagyon büdös az elején, de ahogy napról napra használom valahogy megszoktam már, így már ez sem zavar. :D

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Naschkatze

2017. szeptember 21.

Hajmosás után, még nedves hajamra vittem fel, csak a hajvégekre. Ennek ellenére szárítás után a tincseim végig tiszta olajosak maradtak, úgy néztem ki mint aki fél éve nem mosott hajat. :D Mivel otthon voltam, nem mostam újra, 2 nap alatt teljesen beszívta a hajam és puha lett a végeredmény. Tanulság: hajmosás előtt alkalmazd, vagy mosás után de akkor két napig ne menj emberek közé :D Más márkájú argánolajjal nem tapasztaltam ezt a szintű "olajosságot".

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Litta

2017. augusztus 23.

Még csak 2 hete használom, így nincsenek hosszú távú tapasztalataim vele. Sajnos a hajam a rendszeres odafigyelés mellett is töredezik (gondolom a festés miatt), ezért mindenfélét kipróbálok, hogy ápoljam.

Első próbálkozásként hajmosás utána törülközőszáraz hajamon oszlattam el pár cseppet (szerintem remek ez a pipettás adagoló). Nem nagyon jött be, túl sűrű olaj ez, valahová egyáltalán nem jutott, valahol meg összetapadtak a tincsek tőle. Így hát gondoltam egyet, és fogtam egy kiürült spriccelős balzsamos flakont, és vízzel higítva megtöltöttem, aztán ezt a keveréket fújtam a hajamra.

Nos, azt kell mondjam így sokkal jobb! Mindenhová egyenletesen jut a hajamra, meg egyszerűbb is, mintha kenegetni kéne, plusz nem viseli meg a hajszálakat a dörzsölés. És nem lesz zsíros tapintású a hajam tőle. Ezentúl így használom minden mosás után, plusz két mosás közt is egyszer, aztán majd jövök Update-elni, hogy milyen a hatása.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

MedicineDerm

2017. augusztus 15.

Kipróbálásra vettem a száraz és érzékeny arcomra. Nagyon sűrű, tömény olaj, de jó ez a pipettás kiszerelés, praktikum. Az illata konkrétan émelyítő, amikor először használtam biztos voltam benne hogy kidobom annyira rossz volt.... DE: bemasszírozva gyönyörűen beszívódik, nem ragad, nem fénylik, ha éjszakára felteszem reggel gyönyörű puha és hidratált lesz a bőröm :) Úgyhogy befogott orral, de nagy lelkesedéssel használom továbbra is, mert a hatásáért megéri... Az "illata" miatt 4 csillag...

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate