KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

aesthete

2018. október 5.

Eredetileg hajápolásba szerettem volna beépíteni, de nem vált be, az arcom se szerette különösebben. Maradt körömápolásra, arra viszont bevált.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

paranoidcat

2018. szeptember 18.

Akciós volt, gondoltam itt az ideje kipróbálni, nem fog fájni, ha nem jön be. Aztán jól kiderült, hogy konkrétan csodaszer. Imádja a hajam. Göndör, száraz, extra macerás, ettől meg mint egy doromboló kiscica, olyan. Pakolásba teszem, valamint a leave-in krémem után szoktam néhány cseppet beledolgozni a tincsekbe, és nagyon szépen definiált, egészséges fényű(!!!) csigáim lesznek. Nagyon rég volt ilyen jó állapotban a hajam, és a fejbőrömön lévő ekcémás foltokat is helyrehozta.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Serpentina

2018. szeptember 17.

Már másodjára veszem újra, és szerintem innentől kezdve a nélkülözhetetlen termékeim között lesz ez a csodaszer.
Anno rengeteg problémám volt a bőrömmel. Állandó hidratálás, és felsőbb kategóriás termékek használata mellett is pikkelyesen száraz és vízhiányos volt a bőröm. Rengeteg mindent kipróbáltam de 100%-os hatást semmivel sem tudtam elérni.
Az argánolajról rengeteg pozitív dolgot hallottam, így én is adtam neki egy esélyt...és milyen jól tettem!
Reggel és este használom arclemosás után a hidratáló krémem alá. Nagyon könnyen beszívódik, valami elképesztő, hogy mit művel a bőrrel. Nem csak olajozza a bőrt, hanem a vízhiányt is megszünteti. Amióta használom, milliókkal szebb a bőröm. Sokkal egyenletesebb a felszíne, rugalmasabb, és a homlokomon levő halvány mimikai ránc kezdemény is egyre halványabb.
Nem borítja fel a faggyúmirigyeim működését, így nem is pattogós ki tőle.
Az illatán is érződik, hogy teljesen természetes. Kicsit a tökmagolajra hasonlít.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nem borítja fel a faggyúmirigyeim működését, így nem is pattogós ki tőle.

Cosza

2018. szeptember 14.

Nagyon ió a T-vonalban zsírosodó, egyébként könnyen kiszáradó arcbőrömnek.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Nagyon ió a T-vonalban zsírosodó, egyébként könnyen kiszáradó arcbőrömnek.

széva

2018. szeptember 6.

Az enyémnek semmi illata nincs. Remélem jó lesz,szeretem az olajokat.megelőlegezem az 5 mert nem szivárog a szemembe mikor az arcomra kenem. A hajamra is kentem,úgy gondolom jó lesz.

Valamiért eddig nem éreztem,de igazatok van tényleg van (szaga) illata :-D Azért használható.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

nncsrny

2018. augusztus 27.

Engem a napraforgóolajra emlékeztet a szaga, de nem zavaró. Egész sūrū, jól lehet adagolni a pipettával. Nedves bõrre pár csepp elég, utána patikai alapkrémmel bekenem, és egész sokáig nem húzódik az arcom, sõt, helyenként puha lesz! (Ekcémás a bõröm, ezért nem tartja a vizet, de sima száraz/normál bõrre valszeg elég önmagában is.)

Plusz pont, hogy nem kaptam tõle allergiás rohamot!

nncsrny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Plusz pont, hogy nem kaptam tõle allergiás rohamot!

csylvie

2018. augusztus 3.

Az összes többi valaha használt hajápoló kidobott pénz volt -erre akkor jöttem rá, amikor ezt az olajat először a vizes hajamba masszírozva használtam. Bárcsak hamarabb megtaláltam volna!

csylvie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

vulpemania

2018. június 11.

Én legfőképpen az arcomra vettem, mert a T zónában nagyon zsíros a bőröm. Az arclemosók faggyú túltermelésre serkentik ugye. Sokan nem tudják egyébként, hogy a zsíros/kombinált bőr kezelése nem a szétszárításon alapszik, hanem a megfelelő hidratáláson. Ha arcmosás után teszel ebből kb 2 cseppet az arcodra, még ha először zsírosnak is fogod érezni , sokkal visszafogottabb lesz a faggyútermelésed. :) Nagyon szeretem ezt a terméket, ha másra is használnám, akkor lehet hamarabb fogyna, de így sokkal jobban megéri, mint bármilyen hidratálókrém. (plusz pozitívum, hogy nincs benne irritatív anyag)

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

CsKataa

2018. június 11.

Szuper termék. Használom daurezéstől kiszáradt hajvégre de az éjszakai arcápolásomnak is a része, az arcom szárazabb részei szoktam kenni 1-2 cseppet. Nagyon szépen felszívódik, bőrbe is és hajon is. Nagy kedvenc

CsKataa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Neubauter

2018. május 22.

Nagyon szeretem, evek ota hasznalom hajpakolasba csepegtetve, valamint a szokitestol megviselt hajvegeimre. 5*

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate