Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Betty81

2019. február 17.

Nagyon jó termék! Használom a törölközőszáraz vagy megszárított hajamra, szép puha és ápolt lesz tőle, körmeim, illetve a körülötte lévő bőr ápolására, szerintem jobb, mint az erre szánt körömágy ápolók (legalábbis amiket én próbáltam), ha már más nem segít, kicserepesedett szájra, szépen rendbe hozza azt is, és a házilag készített szempillanövesztő kencém egyik összetevője. Tényleg gyorsan beszívódik és a hatása pedig kiváló!

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

széva

2019. február 14.

A párom fejbőrét szinte teljesen rendbe hozta,piros korpás néha sebes volt a füle fölött. Mondtam neki próbálja ki ártani biztos nem fog. Azóta most újra vettem neki. .

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Fenne

2019. február 4.

Nagyon szerettem,a hajammal csodát tett,de sajnos nagyon gyorsan fogy és viszonylag drága is. Ennek ellenére tervezem újra venni.

Fenne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

bianka093

2019. január 19.

Imadom!! A hajamra pakolaskent kenem, bar ugy nagyon gyorsan fogy, de csodaszer. Puha , selymes, csillogo lesz tole a hajam. A boromre este kenem, amikor sokat van rajtam aznap az alapozom. Reggelre sokkal rugalmasabb lesz tole a borom, feltolti teljesen. Nagyon szeretem

bianka093
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

eni25

2019. január 14.

Nagyon szeretem. Ahogy ajánlják úgy használom. Bőrre, körömre, hajra. Leginkább bőrre és hajra vált be. A hajam puha lessz tőle, könnyen fésülhető. Arcra általában a nappali krémmel együtt kenem. Egyedül a tégelyt, vagy üvegcsét nem szeretem. Nem szoktam feldönteni a kozmetikai szereket, de ezt valahogy már 2x sikerült így már a fele oda..és nem volt olcsó. A szaga tényleg mintha picit avas lenne egy idő után, ettől függetlenül szeretem.

eni25
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

gmaresz

2018. december 29.

Extra száraz hajam nagyon szerette, lágy esésű lett tőle, nem kell belőle sok, hosszú ideig elég. A szaga viszont nekem nagyon kellemetlen.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Gica91

2018. december 16.

Korpás kombinált bőrömre tökéletes, különösen így télen. Reggel szoktam hígítás nélkül a szemem alá tenni belőle 1 cseppet, majd mielőtt munkába indulok a felesleget leitatom. Már egy hét alatt látható a változás. Én hajra/fejbőrre is használom. Hajmosás előtt dörzsölöm bele a hajamba és 3 órát hagyom rajta majd samponnal alaposan kimosom. Fényesebb a hajam, kezelhető, nem nehezíti el és nem kezd el törni.

Más krémmel vegyítve is jól megfér, (Cuccio ultra könnyű) testvajjal keverve szoktam belemasszírozni a lábamba. Az epilálás/szőrtelenítés ki szokta kezdeni, s van hogy nagyon száraz a bőröm, de ezzel a kombóval kivédhető. Így a sokak szerint kellemetlen argán olaj szaga sem érezhető. Zuhanyzás után bekenem a lábam, várok fél órát aztán irány az ágy, alvás. 20 perc alatt bőven beivódik, nem tesz kárt az ágyneműben stb.

Tényleg csak ajánlani tudom. Ajándékba is adtam már többször is, annyira elégedett vagyok vele. Sokoldalúan használható.

Gica91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Kiraerika

2018. október 27.

Elősször sokallottam az árát, de megéri. Egy év folyamatos használat melett csak most fogyott el. Vékonyszálú hajamra nem vált be, de a vízhiányos pattanásokra hajlamos bőröm imádja! Este szoktam bemaszírozni vizes bőrbe. Volt egy kisebb de mély ráncom a homlokomon, 4 hónap alatt teljesen eltűnt! A "szagát" meg lehet szokni.

Kiraerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

rrituss

2018. október 24.

A csipkebogyó olajos Pompom krémemet szoktam feldobni pár cseppel ebből, és mindig nagyon meghálálja a bőröm. Nálam nem okoz pattanásokat, úgyhogy marad :)

rrituss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

viktorkapor

2018. október 22.

A hajam könnyen elnehezedik, hamarabb zsírosodik tőle, de nekem szemkörnyékre tökéletes.

viktorkapor
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate