KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csylvie

2018. augusztus 3.

Az összes többi valaha használt hajápoló kidobott pénz volt -erre akkor jöttem rá, amikor ezt az olajat először a vizes hajamba masszírozva használtam. Bárcsak hamarabb megtaláltam volna!

csylvie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

vulpemania

2018. június 11.

Én legfőképpen az arcomra vettem, mert a T zónában nagyon zsíros a bőröm. Az arclemosók faggyú túltermelésre serkentik ugye. Sokan nem tudják egyébként, hogy a zsíros/kombinált bőr kezelése nem a szétszárításon alapszik, hanem a megfelelő hidratáláson. Ha arcmosás után teszel ebből kb 2 cseppet az arcodra, még ha először zsírosnak is fogod érezni , sokkal visszafogottabb lesz a faggyútermelésed. :) Nagyon szeretem ezt a terméket, ha másra is használnám, akkor lehet hamarabb fogyna, de így sokkal jobban megéri, mint bármilyen hidratálókrém. (plusz pozitívum, hogy nincs benne irritatív anyag)

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

CsKataa

2018. június 11.

Szuper termék. Használom daurezéstől kiszáradt hajvégre de az éjszakai arcápolásomnak is a része, az arcom szárazabb részei szoktam kenni 1-2 cseppet. Nagyon szépen felszívódik, bőrbe is és hajon is. Nagy kedvenc

CsKataa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Neubauter

2018. május 22.

Nagyon szeretem, evek ota hasznalom hajpakolasba csepegtetve, valamint a szokitestol megviselt hajvegeimre. 5*

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Pantene

2018. május 5.

Szemkörnyékápolót kerestem, mert nagyon ki volt száradva a szemhéjam, amikor megpillantottam ezt az argánolajat. Venni szerettem volna már hamarabb is, de most jól is jött, gondoltam ártani nem fog a szemhéjamnak, így hát megvettem, és nagyon jól tettem! :) esténként kenem fel az egész arcomra, nagyon jól hidratál. Egyedül a szagát nem szeretem, számomra büdös, de hamar elillan. A hatása kárpótol ezért.

1 hónap használat után bátran kijelenthetem, hogy tuti újravevős termék! A száraz szemkörnyékemet maximálisan rendbe hozta, emellett amióta minden este ezt használom, reggel sokkal kipihentebbnek látom a szemeim, és az alapozó is sokkal szebb rajta. 5*********

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

ilovebeauty

2018. május 4.

Hajvégekre vettem, de az arcomon is kipróbáltam és azóta főleg ott használom. Ha érzem, hogy szárazabb a bőröm, akkor estére csak ezt használom és másnap pihepuha és kisimult lesz! Nagyon szeretem!

ilovebeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Agatha92

2018. május 2.

A száraz hajvégeimre kerestem valamilyen természetes hajvégápolót, még csak párszor használtam, de eddig meg vagyok elégedve vele. Hajmosás előtt és szárítás után is pár cseppet teszek rá. Szépen ápolja a hullámos hajam.

Agatha92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

morvaieszter

2018. május 1.

Az itt olvasottak alpjan mar felkeszultem hogy valami nagyon budos szerrel lesz dolgom, de igazabol semmi ilyesmirol nincs szo. En ejszakai krem helyett kenem magamra mert amit telen hasznaltam nagyon zsiros ilyen melegben, es tokeletesen bevalt. Egyenletes es puha lesz tole a borom reggelre. Mintha a karikaimnak is jot tenne.

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Edomano10

2018. április 17.

Az illatát leszámítva nekem nagyon tetszik a termék. A vízhiányos bőrömre rengeteg hidratáló krémet kipróbáltam már, de egyik sem vált be 100%-osan. Az arágnolaj viszont tökéletesen hidratáltá varázsolta az arcomat már az első használat után. Hajamra is szoktam használni, mivel szőkített a vége és végre azt érzem, hogy már nem annyira töredezett mint annak idején.
Az illata tényleg elsőre borzasztó, de szerintem hamar meg lehet szokni illetve gyorsan el is illan! :)

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

MissKenedy

2018. április 1.

Nem ezt a fajtát használom, de az nincs fent. Hajamra szoktam egy keveset tenni vagy balzsammal együtt és akkor ücsörgök a kádban picit, vagy a nedves, törölköző száraz hajamra szárítás előtt. Tényleg vigyázni kell vele, mert túl lehet adagolni, aztán moshatjuk újra:(
Valamint 2 naponta este vizes arcbőrbe masszírozok be 1-2 cseppet, másnap mintha kicseréltek volna. Puha, selymes, egységes színű az arcom. Mintha 15 órát aludtam volna a tengerparton:P
Szagolgatni nem kell, este is akkor kenem fel, mikor szerelmem már húzza a lóbőrt, így nem kell hallgatnom a "már megint bekented magad azzal az izével" szónoklatot. Persze reggel agyon dicsér milyen szép vagyok:D Nem sikerült még megértetnem vele, hogy a kettő összefügg:D

Update: A fentieket még mindig tartom, imádom, szerintem a kókuszolajjal kézenfogva mindkettő csodaszer. Új kedvenc alkalmazásom, hogy minden testápolózásnál 1-2 csepp a testápolóba. Sokkal tovább marad puha a bőr.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate