KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MedicineDerm

2017. augusztus 15.

Kipróbálásra vettem a száraz és érzékeny arcomra. Nagyon sűrű, tömény olaj, de jó ez a pipettás kiszerelés, praktikum. Az illata konkrétan émelyítő, amikor először használtam biztos voltam benne hogy kidobom annyira rossz volt.... DE: bemasszírozva gyönyörűen beszívódik, nem ragad, nem fénylik, ha éjszakára felteszem reggel gyönyörű puha és hidratált lesz a bőröm :) Úgyhogy befogott orral, de nagy lelkesedéssel használom továbbra is, mert a hatásáért megéri... Az "illata" miatt 4 csillag...

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

claudia.nyilas

2017. július 18.

A Moroccan oil-al szoktam felváltva kiegészíteni a hajápolási rutinomat. Bevált. A pipettával pár csepp a hajvégre eloszlatva és szép, ápolt hajvégeket kapunk.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Eddig még nem használtam argán olajat. Hajra vásároltam meg, de ott nem igazán működik, sajnos zsírosít. Aztán felkentem az arcomra,de ott sem csinált túl sok mindent többszöri próbálkozásra sem.Sajnos megjelent miatta jó pár pattanásom.A kezemre viszont meglepően bevált, jól hidratálja,főleg ha ki van száradva. Az illata viszont nem valami kellemes. Mindezek mellet csak 3 csillagot tudok neki adni, mert nem erre a használatra vásároltam meg, ha meg 1600 forintért veszek kézkrémet, annak legalább jó az illata.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

viragi

2017. június 12.

Ez az első argán olajom, így nincs összehasonlítási alapom, h a többinek milyen az illata, érződik egy jellegzetes "szag", de nekem nem zavaró, főleg, h használat után már nem tűnik fel. Alkalmazom kézkrémként, testápolóként, testápolóba rakva, illetve próbáltam a hajamra is a száraz részekre (ez utóbbinál egyszer kissé túlzásba estem és nagyon zsíros lett tőle a hajam). Arcra még nem kentem, mert van elég sok krémem, amit most használok, de majd ki fogom próbálni. Én nem éreztem azt a nagy csodát, valóban gyorsan beszívódik, de az eredmény az én bőrömön nem igazán szembetűnő, nem szűnik meg a szárazság, bár lehet, h hosszabb távon lesz hatása. A pipettás kiszerelés praktikus, tetszik, bár a 20 ml elég gyorsan elfogy. Ezek miatt csak 3 csillagot tudok adni. Azért kíváncsi vagyok, és ki fogok próbálni más márkát is az olajból.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Yette

2017. június 6.

Egyszerűen imádom!
Hajra,bőrre,arcra,körömre akármire. Nagyon gyorsan beszívódik és bár olaj, de nem hagy olajos érzetet maga után.
Ha a hajamon használom hajmosás után kenem be vele a még nyirkos hajamat és így sokkal kezelhetőbbé válik.
Az arcomat esténként szoktam bekenni vele és igazán jól hidratál és karbantartja az arcbőrt.
A csomagolása nekem kifejezetten szimpatikus, könnyen használható, bár a vége felé már igen nehéz kiszedni belőle az olajat.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Egyszerűen imádom!

Henaj

2017. június 6.

Esténként szoktam bemasszírozni az arcbőrömbe, reggelre teljesen beszívódik és szemmel láthatóan szebb lesz a bőröm. Nem okozott pattanásokat, sőt gyorsította a meglévőek visszahúzódását. A szaga hagy némi kívánni valót maga után, de az eredmény nálam ezt felülmúlja :)

Henaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

csiringo

2017. június 2.

Én a hajamra szoktam használni zuhanyzás előtt hajpakolásként, s akár több órára is fennhagyom. Nekem gyönyörű, puha és fényes hajat varázsolt.

csiringo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Reddiamond

2017. május 17.

Nem szánt szándékkal jutottam hozzá.....mert sikerült leverni egy elég rossz helyről a boltban. Amit megmentettünk, azt vittem haza. Nekem elég büdös. Próbáltam arcra felkenni, de még másnap is éreztem a szagát.... Próbálom még gyűjteni a következő alkalomhoz az ihletést...addig is a hűtőben pihen..... később update-elek...addig is 3-as.

Update: 2017.05.17: rájöttem, hogy a körmeimbe finomabban beépül, mint a kókuszzsír...bár csodát nem művel, de így felpontozom 4-re.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Titanilla10

2017. április 3.

Leginkább hajra használom a töredezések miatt este belemasszírozok pár cseppet a hajtövektől egészen a hajvégekig reggel megmosom pihe puha,szép egészségesen fénylő haj.Arcra is kipróbáltam természetesen nekem pattanásokat okozott emiatt abbahagytam használatát.

Titanilla10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Ansi

2017. március 24.

Már a második üveggel használtam el belőle, bérelt helye van a fürdőszobámban :) Arca és hajra is szoktam használni. Esténként a még nedves arcomra szoktam kenni egy-két cseppet belőle, belemasszírozom majd irány az ágy. Nekem nem szívódik be azonnal, de ami reggel fogad az kárpótol érte. Nálam mintha megkétszerezné az alvással töltött órák számát, legalábbis ami az arcomat illeti :) Kipihent, bársonyos és puha lesz tőle a bőröm. Sajnos az én arcbőröm nagyon válogatós krémek terén, ez az egyetlen olyan dolog, ami azonnal megnyugtatja és sohasem irritálja, pattanásokat sem okozott nálam. A hajamra eleinte pakolásként használtam. 1 rész ricinus olaj 1 rész argán olaj, és vagy méz vagy extra szűz olivaolaj, hogy kenhetőbb legyen. Rengeteg babahajam nőtt és nagyon puhává varázsolta a hajam, tényleg látszik, hogy segít megkötni a vizet a hajban. Mostanában inkább a samponba cseppentek belőle, így gazdaságosabbnak találtam. :) de így is hatásos. Télen pedig a száraz kezemre megváltás.

Ansi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate