KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A biotermesztésből származó argánfa termésének pörköletlen magjából hidegsajtolással nyert argánolaj külölösen ajánlott a környezeti ártalmaknak (szél, erős napfény, füstös környezet, vegyi anyagok) kitett bőr, haj, köröm ápolására. Segít pótolni az elveszett nedvességet, visszaadja a bőr és a haj egészséges fényét, intenzív ápolást biztosít. Vitaminokban és esszenciális zsírsavban (omega-6) gazdag. Kiegyensúlyozó hatása a fejbőrre is jótékony hatású, csökkenti a viszketést és a kiszáradást. Gyorsan beszívódik, így sem a bőrön, sem a hajon nem kelt olajos érzetet.

Krémmánia Kedvencek a -től
Milli006

2017. január 27.

Hajmosás előtt használom, kb 20 perc alatt hat

Milli006
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Hajmosás előtt használom, kb 20 perc alatt hat

btinus

2017. január 11.

IGAZI CSODASZER! Egy Herbáriába vettem meg az első kis üvegemet, azon felbuzdulva, hogy nem régiben egy indiai fejmasszázson argánolajjal masszírozták át fejbőrömet, arcomat és utána nem hittem a szememnek. A hajamat mintha kicserélték volna( tudni illik nagyon seprűs göndör fürtjeim vannak, ami hajvasalás után sem állnak úgy, hogy azzal az ember lánya bátran kimerészkedne az utcára). 3-4 hét alatt sikerült is elfogyasztanom egy üveget, ugyanis ezt az olajat mindenre lehet használni, szó szerint mindenre!:) A hajamat semmilyen felső ár-kategóriás vagy professzionális fodrász márka hajvégápolója nem tette úgy rendbe, mint ez a termék. Arcápoló olajnak is kitűnő, mert nem tömíti el a pórusokat, nem alakul ki tőle pattanás sem, viszont remekül hidratál. De körömágybőr, szempilla ápolására vagy házi arcmaszkok, hajpakolások összetevőjeként is remekül funkcionál. Amúgy is élek halok a natúr kozmetikumokért, de ez most szerelem első használatra!:D

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

AkInImOd

2017. január 8.

A seborrheára használt oldatom elfogyott, és addig, amíg nem tudok elmenni kiváltani rá a receptet, gondoltam, ez is megteszi a fejbőrömre, hogy enyhítse a viszketést. Teljes mértékben bevált, sőt: a hajtöveimbe teljesen belemasszíroztam az argánolajat, és tettem a hajvégeimre is, így ücsörögtem pár órát a jegyzetek felett. Kétszer csináltam ezt meg, de nem csak én, hanem a környezetem is észrevette a változást: nagyon szép egészséges fényű, és kifejezettem puha a hajam. :) (A gyógyszerért majd elmegyek, de ez, mint kezelések közti megoldás, csodás!)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Krimey

2017. január 6.

Én szemkörnyék ápolóba teszem és testápolóba, szépen beszívódik nem zsíros.
HAJRA csodás!!!! ( sima pakolásba teszem bele)
Én nem tudom ebbe van e valami... de a hajszínem rengeteget változott.
A barna hajam úgy néz ki, mintha melírozva lenne.. pedig nem :D És sosem volt több árnyalatos.. :)
Nekem mindenesetre nagyon tetszik és brutál fényes lesz tőle!!

Krimey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Én szemkörnyék ápolóba teszem és testápolóba, szépen beszívódik nem zsíros.
HAJRA csodás!!!! ( sima pakolásba teszem bele)
Én nem tudom ebbe van e valami... de a hajszínem rengeteget változott.
Nekem mindenesetre nagyon tetszik és brutál fényes lesz tőle!!

mandulina

2016. december 3.

Eredetileg arcápolásra vettem, de arra nagyon nem vált be. Pattanásokat okozott, valamint nem szívódott be rendesen. Hajra viszont remek, hajmosás után egy pár cseppet kenek a szárazabb tincsekre és utána szárítom meg. Ettől szép és egészségesebb kinézetű lesz a lobonc.
Újra viszont nem fogom venni valószínűleg, mert csak hajápolásra használni drága.

mandulina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

idnA

2016. november 18.

Egy üvegcsével használtam el belőle, de nekem nem vált be. Szerintem ez egy komedogén olaj, nekem legalábbis önmagában használva mitesszereket okozott. Emellett alig szívódik be és büdös is. Szemkörnyéken sem tapasztaltam semmi változást. Ha krémbe teszek belőle, akkor is mitesszert okoz. Az utolsó harmadát emiatt már csak a hajamra használtam, erre viszont túl drágának tartom. Alig vártam, hogy elfogyjon, mostanában biztosan nem veszem újra, talán később megpróbálkozom még vele, hátha...

idnA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Iwi88

2016. november 7.

Nedves borbe szoktam par cseppet bemaszirozni, vagy arckrembe es testapoloba belekeverve hasznalom. Hajpakolasba is teszek neha ricinus es kokoszolajjal vegyitve. Dm-be eleg dragan lattam mig tescoba joval olcsobban ujra vettem. :)

Iwi88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

doranna

2016. november 4.

Hajamra használom pakolásként. Száraz hajra viszem fel, törölközőbe csavarom és ebben alszom éjszaka. Fényes és puha lesz tőle a hajam, nem zsírosítja. Mindenféle olajat kipróbáltam már hajra pakolásként, de szerintem az argán olaj az, ami igazán használ a hajnak. Hajnövesztő hatását is észleltem (fejbőrbe is szoktam masszírozni belőle picit)

doranna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

ZsanettLina

2016. október 24.

A hajamra használom és csodálatos. Már sem a kókusz, sem az olívaolaj nem olyan hatásos mint régen volt, ezért döntöttem hogy valami drágább olajra váltok. Eddig 4-5 alkalommal vettem újra. Az ára borsos a mennyiséghez képest, de a hajam puha lesz tőle, kevésbé töredezik, hidratált... akár reggelente használom kis kondicionálásra, akár hajmosás előtt órákig tartó hajpakolásként. imádom.

ZsanettLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

pont

2016. október 20.

kétféle módon szoktam használni:

- egyrészt este arctisztítás után a krémemhez keverek pár cseppet és így kenem fel. alapvetően kombinált, zsírosodásra és mitesszerekre hajlamos bőröm van, de néha (főleg ilyen hidegben) eléggé ki tud száradni, úgyhogy ez nem a mindennapi rutinom része, csak akkor alkalmazom, ha szükségét érzem. óriási csodát nem tapasztaltam, nem ébredtem kisimultabban új emberként stb, de problémát nem okozott, nem lettem tőle pattanásos és elég jól rendbe teszi a kiszáradt bőrt. sokkal szívesebben alkalmazom ezt megoldást, mint hogy egy fullasztó, zsíros, nehéz krémet kenjek magamra.

- ezenkívül szoktam még a hajamra is használni, mégpedig úgy, hogy a balzsamomba teszek pár cseppet és rajta hagyom néhány percig a hajon, aztán leöblítem (mosás előtti pakolásra nagyobb kiszerelésű, olcsóbb argánolajat használok) és így imááádom a hatását. sokkal fényesebb és ápoltabb a hajam, mint a sima balzsamozástól, nem lesz annyira össze-vissza szállós, de nem is nehezíti el, nem lesz lestrapált, zsíros hatása. múltkor pont egy hajmosás utáni napon dicsérték a hajamat, hogy milyen szép és szerintem nagyrészt ennek a kis olajnak köszönhető a bók.

többféle márka argánolaját próbáltam már és elvileg nem kéne, hogy nagyobb különbségek legyenek, de mégis vannak. ez az olaj egyáltalán nem zsíros, nem ragacsos, simán az arcomra merem kenni, ezt nem mindegyik termékkel merném megtenni. elég kis mennyiség és így viszonylag drága, pont ezért hajpakolásként nem is ezt alkalmazom, mert a hosszú, dús hajamra kb a fél üveg rámenne, de a fent említett módszerekkel tökéletes. erre külön jó a kis pipettás kiszerelés, nagyon szeretem. újravevős, meg is kapja tőlem az 5 csillagot.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

kétféle módon szoktam használni:

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate