KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A csipkebogyó magjából hidegsajtolással előállított, esszenciális zsírsavakban (omega-3 és omega-6) gazdag, finomítatlan (szűz) olaj intenzív ápolást biztosít a száraz, hámló, repedezett, élettelen bőrnek. Halványítja a szem- és szájkörnyéken megjelenő korai ráncokat. Táplálja a bőrt és védi a környezeti tényezők káros hatásától, visszaállítja a bőr nedvesség-egyensúlyát, tonizáló, bőrnyugtató hatású. Használatával a bőr visszanyeri fényét és egészséges megjelenését. A bőrön jól eloszlik és gyorsan beszívódik.

ProbaBaba

2018. február 22.

Nekem ez az olaj nagyon bevált az arcomra. Este használom miután bekentem arckrémmel a bőrömet, tény hogy kell neki idő mire beszívja a bőröm, de reggelre pihe-puha és jól hidratált lesz a bőröm! Így télen ez szuper :-)

ProbaBaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

elve

2018. február 14.

Ez volt az első olaj, amit kipróbáltam az arcápolási rutinom kiegészítéseként. Ahogy öregszem, szárazabb a bőröm és szükségem volt valami pluszra, így rá esett a választásom. Enyhén nedves bőrre viszem fel este, szépen beszívódik és szuper hidratált, feltöltött bőrrel ébredek reggel. Már a második üveggel használom és biztos, hogy újra meg fogom vásárolni.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

bokri28

2018. február 7.

A sok pozitív vélemény után sajnos én nem csatlakozom az előttem szólókhoz. Az én bőröm nem szerette, pici piros kiütéseket okozott :(

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

javi

2018. február 1.

Éjszakára használom, ugyan kicsit vigyázni kell hogy fekszem le, mert nem egyből szívja be a bőröm. Reggelre egyenletesebb lesz a bőrképem, és a száraz foltokat is eltünteti. Nagyon tetszik, tényleg nem hittem volna hogy egy olaj ennyit tudna, és a pipettás kiszerelés is szupi. Valahol olvastam, hogy a pattanások utáni foltokat is halványítja, én ezt eddig nem vettem észre. A következő amit kipróbálok a Ligetszépe olaj lesz, de ezt is fogom még használni.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

mucubebu

2018. január 24.

Abszolúte must have termék a téli hónapokra! Nagyon jól hidratálja az arcbőröm, másnapra mindig pihe puha lesz :) A gyulladt pattanásokról is szépen leviszi a pirosságot, én csak ajánlani tudom.

mucubebu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

kalmaniki

2018. január 12.

Az arcomra használom éjszakánként. Olaj létére egész gyorsan beszívódik, nem hagy maga után kellemetlen érzetet. Csodásan puhává, simává és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt reggelre. A szaga tényleg rossz, halszagú, de megéri elviselni, én pár perc után már nem is érzem.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

baranyfelhobodorito

2017. december 30.

k_vajó (agyf_szt kapok attól, hogy a (sic!) csúnya szavak használatáért bünti jár), alapvetően száraz a bőröm, és telente rendszerint sokat szenvedek a megfelelő éjszakai hidratálókrém felkutatásával, de mióta őt használom erre a célra, illetve alá a the ordinary nmf-et, tökre nem igényel mást. (mondjuk használok mellettük aha hámlasztókat, meg egy-két squalane alapú szérumot is, vszeg azok is sokat segítenek)

baranyfelhobodorito
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

barbee0906

2017. december 21.

holy grail!!😍 már legalább 3 üveggel elhasználtam, a szaga tényleg lehetne jobb, de megéri elviselni!

barbee0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

clevergirl

2017. december 14.

Elég jó kis olaj. Éjszakai krém helyett használom. Nedves bőrre viszem fel és reggelre egységes kellemes színű pofit kapok. Pedig elég hamar ki tudok pirosodni. Teszi a dolgát. A szaga nem vészes, hamar elillan. 😊

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Vicamici

2017. december 3.

Ez egy fantasztikus olaj, főleg a száraz, ráncosodásra hajlamos bőrnek. Vizes kézzel szoktam felvinni, és használok utána még hidratáló krémet is. Az illatát nehezen viselem, én avasnak mondanám. Szerencsére nem érzem egész nap, főleg, hogy direktben rákenek illatos krémet. Szívem szerint lepontoznám a szaga miatt, de annyira jó és hatásos, hogy nem teszem. Ajánlom mindenkinek.

Vicamici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0