KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aromax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A csipkebogyó magjából hidegsajtolással előállított, esszenciális zsírsavakban (omega-3 és omega-6) gazdag, finomítatlan (szűz) olaj intenzív ápolást biztosít a száraz, hámló, repedezett, élettelen bőrnek. Halványítja a szem- és szájkörnyéken megjelenő korai ráncokat. Táplálja a bőrt és védi a környezeti tényezők káros hatásától, visszaállítja a bőr nedvesség-egyensúlyát, tonizáló, bőrnyugtató hatású. Használatával a bőr visszanyeri fényét és egészséges megjelenését. A bőrön jól eloszlik és gyorsan beszívódik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

asdf27

2017. szeptember 10.

Én kis naív eleinte kókuszolajat használtam az arcomra mert a szemem alatt minden más krémtől húzódott a bőr. Aztán az ismerősöm felivlágosított, hogy hát az annyira nem jó ötlet, mert eltömíti a pórusokat és jó sok pattanást lehet vele bezsebelni, és ekkor ajánlotta ezt. Igaza is volt, vizes bőrre feltéve nagyon jó, reggelre szépen beszívódik, és ami nagyon király, főleg azoknak akik előszeretettel nyomkodják ki a pattanásaikat, mint én, hogy szépen begyógyít minden heget. Azóta mást nem is használok :-)

update: azért óvatosan kell bánni a történettel, mert rendszeres használattal mitesszereket okoz. valami mást kell keresnem hidratálásra.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

poplacsek

2017. július 31.

Gyulladás csökkentő, legalább is az én arcomon ez érződött, nagyon gyorsan helyre állította a szárazságot, este szoktam felvinni 3 cseppet és bemasszírozni. Az illata nem fogott meg. Viszont reggel mikor felkelek, akkor van húúú meg hááá, de puha lett az arcom :)

poplacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

dorqaap

2017. július 31.

Csodaolaj :) nem ezt a márkát használom, de szerintem mindegy is, a hatása a lényeg. Este kenem be vele az arcom, előtte rózsavizet permetezek az arcomra, és a még nedves bőrömbe kenem. Gyorsan felszívja és gyönyörű a bőröm tőle. A pattanásokra is jó hatással van. Tutira bevált, újraveszem!

dorqaap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

VikiVixy

2017. július 21.

Nagyon szeretem. Szépen hidratál, miközben nem okoz ppattanásokat. Reggelente szoktam a nedves arcbőrömbe masszírozni. Pár csepp elég, szóval rendkívül sokáig elég lesz. Könnyen beszívódik, nem érzem elnehezültnek a bőrömet tőle. Erre sminkelek rá. Elégedett vagyok vele, mert halvanyitotta a bőrhibáimat. Mintha egyenletesebb lenne az arcbőröm színe. És persze természetes is, úgyhogy maximálisan megérdemli az öt csillagot.

VikiVixy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

zsokaszabo

2017. július 17.

Reggel és este is használom, olyan minta teljesen feltöltené az arcom, de sokkal hosszabb ideig érezhető a hatása mint akármelyik sheetmasknak. Nagyon szeretem <3

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

FruzsinaV

2017. június 6.

Kombinált bőröm van, amely bizonyos részeken extra száraz ,a tzónában viszont zsíros.Fél év használat után azt mondhatom h ez az olaj nagyon jó az arcomra. Téli időszakban reggel és este is csepegtettem az arckrémembe és úgy masszíroztam bele a bőrbe. Teljesen beszívódott ,nem hagyott ragacsos utóérzetet és a t zónám sem volt zsírosabb tőle. A melegebb időszakban csak este szoktam használni. Nem okozott pattanásokat , a hegek, sebek és pattanás utáni foltok szebben és gyorsabban gyógyultak. Nem utolsó sorban pedig ár érték arányban is kiváló termék. Biztosan újra fogom venni.

FruzsinaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

lydiaszucs

2017. június 2.

Nagyon régota szeretem a természetes kozmetikumokat, egy ideje már használom az Aromax olajait is! Szintén szem alá ajánlom, az én sötét karikáimmal csodákat művel, de alvás elötti hidratáláshoz is tökéletes, könnyed érzés és nem ragad az arcomon. (Vizes arcon használva még tökéletesebb! )Naponta viszont nem lehet egész arcra használni, mert pattanást okoz!

lydiaszucs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Heraklion

2017. május 24.

Nekem hatalmas segítség: jól hidratál, de mégsem ragad tőle a bőröm, gyorsan felszívódik, és a szemem körüli apró ráncokat feltölti. Az arcom rózsás, egyenletes színű, üdébb. Száraz a bőröm, gyorsan beszippantja az olajat, így én még ebben a kezdődő nyári melegben is simán tudom használni nappalra. Argánolajat és kókuszolajat használtam eddig, ezekkel tudom összehasonlítani. Az argánolaj jó, de inkább csak éjszakára, a kókuszolaj pedig a test többi részére. Az arcom egyértelműen a csipkerózsa olajnak örül a legjobban. Vizes bőrre kenem fel, majd újra egy kis vizes tenyeres paskolás, és kész is :)

Heraklion
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

maniko90

2017. május 20.

Zsíros, vízhiányos bőröm van, hajlamos hámlani, és ilyenkor a hidratáló krémbe keverve vagy fölé használtam. Rosszul tettem. Nem volt jó érzés, nem szívódott be rendesen, stb..
De egy új felfedezésem: Ugye az arcápoló olajoknál szokták javasolni, hogy nedves bőrbe masszírozzuk. Nekem magában az olaj a vízhiány miatt nem lenne elég, így kipróbáltam a Jimjams aloe verás géljével párosítva, ami egy olajmentes "vizes" állagú gél, és így szuperjó! Külön külön a gél és az olaj se győzött meg, de a kettő együtt... Egyelőre kiválóan teljesítenek. Nappalra is használom, és nem lesz zsírosabb tőle a bőröm, sőt. 1-2 cseppet keverek a jimjams gélhez vagy főlé, de. tényleg csak 1-2 cseppet! Szerintem életemben nem volt ilyen hidratált a bőröm, közben meg nem zsírosít egyáltalán.

A kupakja viszont pocsék, nem zár rendesen, utazásnál majd valamit ki kell találnom :(

maniko90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

FeketePiroska

2017. május 11.

Sajnos általában megfeledkezem róla, pedig tényleg egy igazán jó olaj. Szépen hidratálja az arcomat, nem lesz tőle zsíros, az illata valóban egy picit olyan avasnak tűnik. Pipettával jól lehet adagolni, egész arcra 2-3 csepp is elegendő. Nem leszek tőle pattanásos, szóval én meg vagyok vele elégedve.

egy kis problámám van , a csomagolással, a kupak önállóéletre kel és lecsavarja magát, ami nem olyan jó mert így hamarabb megromolhat az olaj ,

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Squalane eo 1 0