KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1049 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu, 1049 Ft

Sampon minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • segít javítani a haj állapotán
  • puhábbá és fényesebbé teszi a frizurát

Ár: 1049 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kise

2017. november 12.

Nagyon jó sampon, mert jól habzik, kellemes az illata, fényes, puha tőle a hajam. Egyébként is szeretem az Avon samponjait, a hajfénysamponról váltottam erre, s nem bántam meg.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

AnnaR

2017. november 12.

Jó. Eleinte szerettem, mert tényleg puhább volt a hajam és a fésülés is jó volt, de mostmár zsírosítja a hajam és nem tudom könnyen kifésülni a hajam vele. Pár hónapja kaptam, aztán vettem én is egyet, de harmadjára biztos váltok. Még elhasználom ezt, de azért egy ilyen összetevőjű és árú sampontól picit többet várok.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Cintia9

2017. szeptember 27.

Egy éve kapta anyukám ajándékba mert a festet haja kezdet nagyon romlani. Neki nem vált be ezért odaadta nekem hogy próbáljam ki azóta pedig csak ezt használom. Felül zsíros alul száraz a hajam és sokszor nyúltam mellé úgy hogy még korpásodott is de ez rögtön helyre tette a hajam. Hosszú dús hajam van és először megijedtem hogy lehet nem lesz elég de kellemesen csalódtam mert egy ilyen flakonnal 2 hónapot kibír holott régebben minden második hajmosásnál mát ujjat kellet vennem.
Kellemes illata van szebbé teszi a hajamat jobb a tapintása és könnyebb kifésülni.

Cintia9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Nem tudok róla rosszat mondani.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Nem tudok róla rosszat mondani.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Korábbi változatát próbáltam. Olyan selymes és egészséges lett tőle a hajam, mint amilyenről korábban csak álmodoztam. Extra puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajam, mennyei illata van, extrém jól ápolja az alul száraz, felül kifejezetten gyorsan zsírosodó hajamat, miközben nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. A termékcsalád balzsamával együtt használva az igazi. Kifésülő spray sem kell hozzá, ha a balzsamot használtam.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, picit megijedve látom, hogy átcsomagolták, remélem rossz irányba nem változtattak rajta semmit, mert ez lett a kedvencem és minden sampont, hajápolót felülmúlt.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

szivecske

2017. június 19.

Fúúú nagyon jó kis sampon ez, mennyei illata van és szépen ápolja a hajamat, ami alul száraz és néha szálkás, de felül meg igen könnyen zsírosodik. Ápolttá teszi és hidratálttá, és nem zsírosodik gyorsabban tőle a hajam. Nagyon megbarátkoztam vele, kiváncsi leszek hosszú távon hogyan szuperál :)
UPDATE:harmadik használat után már másnapra szinte már zsíros lett tőle a hajam (de a kánikula is tehet róla azért) viszont más samponnal ebben a melegben is még plusz egy napot tuti bírja... :/
UPDATE 2: most megint előkerült és megint imádom, tök fura cucc ez, hogy ennyire rapszodikus vagyok vele :D

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Poptie

2017. május 7.

Extrémen töredezett, göndör vastagszálú hajamra tökéletes gyógyír. Puhává varázsolja a hajam, én imádom, az illata is tetszik.

Poptie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Dea

2017. április 17.

Az én száraz hajamra tökéletes,az illata nagyon kellemes,az aktuális kedvenc samponom :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

luckyschr

2017. április 5.

Hát nem nyerte el a tetszésemet, nem rossz, de volt már jobb samponom. A balzsammal együtt már nem annyira rossz, mert az egészen kifésülhetővé teszi a hajam. Ajándékba kaptam, szóval azért elhasználom.

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

georgp

2017. március 26.

Korpás lettem tőle és borzasztóan viszketett a fejbőrm. A hajammal pedig semmit nem csinált.

georgp
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)