KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1049 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu, 1049 Ft

Sampon minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • segít javítani a haj állapotán
  • puhábbá és fényesebbé teszi a frizurát

Ár: 1049 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

laura20020201

2018. május 20.

Csomagban vettem a balzsamjával és hajpakolásával együtt. Az én hajamat viszonylag eléggé zsírosította, cserébe tényleg puha volt, az illata pedig isteni! Összességében egy átlag sampon, ami elég nagy zsírosító hatással bír... De, minden fejbőr és haj más-más nálam így fejtette ki hatását, másnál lehet nem jelentkezik ez. Egy próbát megér, veszteni való nincs, akit meg nem zavar a zsírosítás, annak pedig nyugodt szívvel ajánlom!
A zsírosítóhatása miatt csak 4*

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

A zsírosítóhatása miatt csak 4*

Ramada86

2018. május 11.

Nem nekem való, nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Nem nekem való, nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nagyon jó sampon. Nekem teljesen bevállt. Hónapokig használtam, mert puha, fényes és finom illatú volt tőle a hajam.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

canimbenim

2018. január 19.

Sajnos nagyon elnehezíti a hajam

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Sajnos nagyon elnehezíti a hajam

Kise

2017. november 12.

Nagyon jó sampon, mert jól habzik, kellemes az illata, fényes, puha tőle a hajam. Egyébként is szeretem az Avon samponjait, a hajfénysamponról váltottam erre, s nem bántam meg.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

AnnaR

2017. november 12.

Jó. Eleinte szerettem, mert tényleg puhább volt a hajam és a fésülés is jó volt, de mostmár zsírosítja a hajam és nem tudom könnyen kifésülni a hajam vele. Pár hónapja kaptam, aztán vettem én is egyet, de harmadjára biztos váltok. Még elhasználom ezt, de azért egy ilyen összetevőjű és árú sampontól picit többet várok.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Cintia9

2017. szeptember 27.

Egy éve kapta anyukám ajándékba mert a festet haja kezdet nagyon romlani. Neki nem vált be ezért odaadta nekem hogy próbáljam ki azóta pedig csak ezt használom. Felül zsíros alul száraz a hajam és sokszor nyúltam mellé úgy hogy még korpásodott is de ez rögtön helyre tette a hajam. Hosszú dús hajam van és először megijedtem hogy lehet nem lesz elég de kellemesen csalódtam mert egy ilyen flakonnal 2 hónapot kibír holott régebben minden második hajmosásnál mát ujjat kellet vennem.
Kellemes illata van szebbé teszi a hajamat jobb a tapintása és könnyebb kifésülni.

Cintia9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Nem tudok róla rosszat mondani.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem. Nem tudok róla rosszat mondani.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Korábbi változatát próbáltam. Olyan selymes és egészséges lett tőle a hajam, mint amilyenről korábban csak álmodoztam. Extra puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajam, mennyei illata van, extrém jól ápolja az alul száraz, felül kifejezetten gyorsan zsírosodó hajamat, miközben nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. A termékcsalád balzsamával együtt használva az igazi. Kifésülő spray sem kell hozzá, ha a balzsamot használtam.

Több flakonnal is elhasználtam belőle, picit megijedve látom, hogy átcsomagolták, remélem rossz irányba nem változtattak rajta semmit, mert ez lett a kedvencem és minden sampont, hajápolót felülmúlt.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

szivecske

2017. június 19.

Fúúú nagyon jó kis sampon ez, mennyei illata van és szépen ápolja a hajamat, ami alul száraz és néha szálkás, de felül meg igen könnyen zsírosodik. Ápolttá teszi és hidratálttá, és nem zsírosodik gyorsabban tőle a hajam. Nagyon megbarátkoztam vele, kiváncsi leszek hosszú távon hogyan szuperál :)
UPDATE:harmadik használat után már másnapra szinte már zsíros lett tőle a hajam (de a kánikula is tehet róla azért) viszont más samponnal ebben a melegben is még plusz egy napot tuti bírja... :/
UPDATE 2: most megint előkerült és megint imádom, tök fura cucc ez, hogy ennyire rapszodikus vagyok vele :D

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)