KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Messy2214, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erőteljes fedést biztosító körömlakk matt hatással.

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk - Fekete
Ár: 400 Ft vagy csere , Eladó: deezsina
Állapot: 3/4 része van meg, állagra mintha új lenne, Helyszín: Budapest 11. ker, Fővám tér, Belváros, fizetés: Személyes átvétel, készpénz

tenagi

2017. szeptember 19.

Nekem a fekete van meg. Egy rétegben is jól fed, gyorsan szárad, de ugyanolyan gyorsan le is kopik. Jobban megéri egy mattitó fedőlakkot venni, akkor még a színekkel is lehet játszani.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

A szürke és a fehér árnyalat van meg.A legrosszabb avonos lakkjaim. Tul gyorsan szárad és így nem lehet szép eredményt elérni vele.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Zs08

2017. augusztus 7.

A fekete van meg, hamar szárad és szép matt,(ezért kapja meg a két csillagot) de pár óra múlva pattog és úgy elkezd csillogni, mintha "párszázforintos" lakk lenne. Ha teljes áron vettem volna meg, nagyon fájna a szívem, nem ajánlom senkinek! :/

Zs08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

gcintia

2017. június 15.

Nekem a fekete es a lila van meg. A szinuk nagyon tetszik es az is hogy gyorsan szarad. Egy retegben is eleg ha felviszem, jo fedese van. De az nagyon zavar hogy mar masnapra lepattog. Talan ha matt fedolakkot tennek ra tartosabb lenne. Majd kiprobalom. Egyebkent akciosan vettem, teljes aron nem hiszem hogy megvettem volna foleg hogy ezeket tudom.

gcintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

omgwtfunk

2017. március 8.

A fehér van meg, de pár óra alatt lepattog, illetve kicsit olyan, mintha hibajavítót kentem volna a körmeimre. Dolgozni sem lehet szépen vele, mert csíkokat hagy a körmön, ezért legalább 2-3 réteget kell felfesteni.

omgwtfunk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

bessie

2017. március 7.

3 lakkom van ebből a termékből, és nem is tervezem, hogy bővítsem több ilyennel. Tapasztalatom ugyanaz, mint a többieknek. Sem egy, sem több réteg (vagy plusz matt fedőlakk a tetejükön) nem változtat ezen.
Azoknak ajánlanám, akik rövid ideig szeretnék élvezni matt körmeiket, miközben kezüket kímélik.

U.i.:még az is hatásosabb ha normál gél lakk felé használunk matt fedőlakkot.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

U.i.:még az is hatásosabb ha normál gél lakk felé használunk matt fedőlakkot.

Nabukonodozor

Korcsoport: < 18
2017. február 27.

Miert nem olvastam el hamarabb a velemenyeket??? H A S Z N A L H A T A T L A N !! Egy fel(!!!!) napot nem bir ki, egybol pattogzik. Az inky blue es a fekete van meg, de sajnalom a ra koltott penzt. Az egyetlen pozitivum a szine. Mast nem tiudok felhkzni pro ervkent.

Nabukonodozor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 27.

Mariliisa

2017. február 14.

Nagyon szerettem volna egy fehér, matt lakkot, ezt kaptam meg ajándékba anyukámtól már elég régen. A matt lakkokkal eleve bénázni szoktam, mert a legtöbb, amihez szerencsém volt, túl gyorsan szárad, és mindig idő kellett, hogy megszokjak egy-egy márkát, megtanuljam használni, így amikor az első néhány alkalommal borzalmas eredményt értem el ezzel a lakkal, még nem aggódtam túlságosan - csak sajnos még több hónap után is ugyanott tartunk. Általában szoktam szeretni az Avon lakkjait, de ez irtóra csíkoz, és tisztára úgy néz ki, mint amikor általános iskolában hibajavítóval kenegettük ki a körmeinket. Alapozólakknak használom el a csillogósok alá, hogy ne vesszen kárba.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Jennie94

2017. február 2.

Két színbe rendeltem belőle, a fehéret és a sötétkéket. B O R Z A L M A S. A kéknek legalább a fedése jó, gyorsan szárad de a tartóssága.... Nincs értelme vele kínlódni. A fehérnek annyi hasznát se vettem hogy a kutyám után dobjam....

Jennie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

dorikatapal00

2017. január 29.

Senkinek sem ajánlom. Szürke színű van belőle, semennyire sem tartós, másnapra a fele lejön ha mosogatok, vagy bármi. Ennyiért két gagyibbat is lehetne venni amik egy hétig kibírják. :(

dorikatapal00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.