KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• segít azonnal felfrissíteni a bőröd, hidratál, különféle bőrtípusokra használható
  • vattakoronggal, víz nélkül használható
  • frissíti és hidratálja a bőrt
  • alkoholmentes

anita23

2017. április 23.

Én személy szerint imádom az illatát, nőies, tavaszias, valamint nagyon kellemesen felfrissíti az arcomat. Naponta kétszer használom (reggel/délelőtt, valamint este lefekvés előtt), ezelőtt sajnos nagyon ritkán foglalkoztam az arcommal, de függővé tett az illatával, meg azzal ahogyan az arcbőrömet nyugtatja. (És még rendesen motivál, meg hívogat, hogy gyere mosakodj meg velem :DDD) Én imádom. :)

anita23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

zdoreebaba

2017. április 22.

Eljutottam odáig, hogy mindennap használom. Sminklemosásra, bőrtisztításra, bőrfelfrissítésre a legideálisabb Avon termék. Kellemes hűvös rózsás illata van. Egyáltalán nem irritál, csodaszép, puha, ápolt lesz tőle az arc bőre. A szemsminket pazarul eltávolítja, az alapozó pedig gyerekjáték neki! Az ára nagyon jó és tényleg megéri. Most használom az első flakonnal, viszont elképzelhető, hogy fogok még belőle vásárolni. Utazásokkor is jól alkalmazható. Remek kis termék.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

vl

2017. március 4.

Szkeptikus voltam vele az elején, először mikor megvettem azért döntöttem mellette mert elutaztam és gondoltam jó lesz arra hogy ezzel áttöröljem az arcom akárhol is leszek... hazajöttem el is felejtettem hogy van, aztàn újra felfedeztem... és egyszercsak azon kaptam magam, hogy hiába csücsül mellette három másik tonik, mindig érte nyúlok... és már a sokadik flakont használom el.

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Mona29

2017. március 4.

Huu, de sokat használtam régen (a régi csomagolásban)! Egész jó volt az illata, nem szárított, a kipirosodást lehúzta.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Barbi93

2017. február 17.

Nekem tetszik ez a termék. Reggelente használom arctisztítás után, puhább lesz a bőröm és egy kicsit meg is nyugtatja, kevésbé pirosodik ki. Illata kellemes, nem túl erős. Árban sem vészes.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

ssteff15

2017. február 16.

Nővérem rendelt először, aztán a kíváncsiság hajtott így kipróbáltam. :D Előtte csak házikészítésűt használtam párszor amit mi csináltunk. Az valami csodát művelt a bőrömmel. Noha meglehetősen fiatal vagyok, mlgis sokat segített a bőröm rugalmasságán és üde megjelenésén, és legnagyobb meglepetésemre ez a termék is ugyanezt nyújtja! Amikor nem használtam nem kaptam túl sok dicséretet a bőrömre, ám mikor minden este használom látható a különbség. Arctisztítás uán, hidratálókrém felvitele előtt használom és várok is a krémezéssel tíz tizenöt percet utána. A markomba pöttyintek pár cseppet összedörzsölöm a tenyerem és áttapogatom vele az arcom a nyakam és a dekoltázsom,mennyei ! :) És ahogy észrevette javítja a hidratáló krémem hatékonyságát is. :) Egy szóval csodaszer. :3

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Frappar1988

2017. február 6.

Nekem ez a tipikus nesze semmi fogd meg jól! Semmire sem jó, az illata is kellemetlen. Semmit sem segített, bár rontani se rontott a bőröm minőségén.

Frappar1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Virvatuli

2017. január 28.

Szeretem. Arcmosás után használom, tonik helyett, a szérum/hidratáló/akármi előtt. Nem vattapamacsra teszem, hanem a kezembe öntök egy kicsit, és úgy kenem szét az arcomon és a dekoltázsomon, aztán a még nedves bőrömre viszem fel a következő lépést. Kellemes az illata, és a száraz, húzódó bőrömet gyorsan megnyugtatja (ebben a hidegben mindig húzódik, tökmindegy, mivel mosom), hidratál is picit. Általában natúr rózsavizet használok, de adtam ennek is egy esélyt, mert leakciózva nevetséges áron vettem meg. Egy flakonnal már elhasználtam (hónapokig kitartott), most kezdem meg a másodikat.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

peto.kittus

2017. január 24.

Ez az a termék aminek semmi értelmét nem fedeztem fel.
Nem sminklemosó, de kipróbáltam azért, arra teljesen alkalmatlan.
Megtisztított bőrre semmi hatása, az én érzékeny bőrömre semmi hatása nem volt.. Mintha arcot mostam volna vmi vízszerű löttyel aminek kellemes édes illata van. De amúgy nulla, semmi..

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Ez az a termék aminek semmi értelmét nem fedeztem fel.
Nem sminklemosó, de kipróbáltam azért, arra teljesen alkalmatlan.

HDorina

2017. január 24.

Szeretem a rózsát így nagyon megtetszett ez a termék és meg is rendeltem. Finom puha lett tőle a bőröm, frissített de az én tág pórusú és zsíros arcbőrömre ez kevés. A pórusokat nem húzta össze és a zsírosságán sem változtatott, igaz ilyet nem is ígért a termék. Emiatt nem venném újra de ez nem a termék hibája. Viszont száraz és normál bőrűeknek szívesen ajánlom. Szerintem nekik pont jó lenne mert hidratáló hatású.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.