KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• segít azonnal felfrissíteni a bőröd, hidratál, különféle bőrtípusokra használható
  • vattakoronggal, víz nélkül használható
  • frissíti és hidratálja a bőrt
  • alkoholmentes

csszabinka13

2018. június 19.

Kellemes illat nekem bevált

csszabinka13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Kellemes illat nekem bevált

lichtnori

2018. június 6.

Kellemes illata van, nincs benne alkohol és olcsó. Ezek voltak a pozitívumok. Vattás áttörlés után ragad tőle az arcom. Ezen kívül semmi hatása nincs. Most áttöltöttem egy spricnis, fújós flakonba, hogy majd arcpermetként elhasználom a maradékot. De így sem vált be, mert a kezdeti frisesség hamar elmúlik, és marad a ragacsos érzet. Nem szeretem, nem fogom újra venni.

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

illeseniko

2018. február 24.

Az illata kellemes, viszont arctisztítóként nem funkciónál túl jól.

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Az illata kellemes, viszont arctisztítóként nem funkciónál túl jól.

SuicideCandy

2018. február 1.

Sokáig úgy voltam vele, hogy ez igazi rózsavíz. Milyen naív is voltam. :O Csak nekem megtévesztő hogy a neve rózsavíz? Miközben alig van benne..? Az illata kellemes egyébként. De a közepesen rossz összetevői miatt kap egy 2-est.
Arcra egyébként nem használtam, csak kozmetikai alapanyagnak tartogattam, de így az is felejtős.

SuicideCandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Racka

2018. január 7.

Göbös pattanásokat okozott, réteget képezett és fénylett az arcom utána, kellemetlen érzés volt használni, elajándékozni sem mertem, ment a kukába. Szerintem érzékeny, vegyes bőrre nem való.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

laura20020201

2017. december 31.

Az illata kellemes, frissito:)

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Az illata kellemes, frissito:)

Enci18

2017. augusztus 27.

Kellemes illata van jól frissíti az arcot.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Kellemes illata van jól frissíti az arcot.

sweetmedusa

2017. július 29.

Hát én nem tudom mi értelme van ennek a terméknek, sminklemosásra kevés, frissíteni nem igazán frissít, kicsit mintha ragacsos érzetet hagyna, az illata nem egy nagy szám, talán az üvege szép, ennyi. :)

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Viki9727

2017. július 12.

Akciósan vásároltam, átöntöttem egy másik dobozba amiből lehet permetezni. Az arcomra szoktam nyomni egy fújást , remekül frissít ebben a melegben. A hajam végére is szoktam fújni belőle, remek illatot ad neki, és még ápolja is.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

gcintia

2017. június 9.

Én arctisztításra használom tonik helyett arra tökéletes :) reggel és este használom nem szárítja a bőröm, nem irritálja. Sima és puha lesz tőle az arcom. Én akciósan vettem. A sminklemosást nem próbáltam még ki vele.

gcintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.