KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• segít azonnal felfrissíteni a bőröd, hidratál, különféle bőrtípusokra használható
  • vattakoronggal, víz nélkül használható
  • frissíti és hidratálja a bőrt
  • alkoholmentes

Krémmánia Kedvencek a -től
gcintia

2017. június 9.

Én arctisztításra használom tonik helyett arra tökéletes :) reggel és este használom nem szárítja a bőröm, nem irritálja. Sima és puha lesz tőle az arcom. Én akciósan vettem. A sminklemosást nem próbáltam még ki vele.

gcintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Yubiri

2017. május 21.

Amire kitalálták, arra jó, valóban úgy érzem, hogy frissít. Nem okozott allergiát és nem szárít.
A csomagolása csodaszép. Akcióban éri meg megvásárolni.
Az összetevői miatt csak 4 csillag.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

A csomagolása csodaszép. Akcióban éri meg megvásárolni.
Az összetevői miatt csak 4 csillag.

giny96

2017. május 21.

Reggelente micellásvízzel szoktam lemosni az arcom, és miután édesanyám beszerezte ezt magának, inkább már ezt használom. Sminklemosásra még nem próbáltam, nem is szeretném, de az arcot szépen megtisztítja, finom az illata és kíméletes. Újravevős. :)

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

mafalda

2017. május 21.

Nekem nagyon tetszik, micellás víz helyett is jó, jól leszedi a sminket, az illata is klassz, és olcsó is. Jah és az összetevők se rosszak. Szóval ha mindent összevetve pontoznom kell, max csillag!

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

dorottya96

2017. május 21.

Problémás arcbőrhöz ez a termék egyszerűen nem való. Frissíteni frissít-de egy reggeli/esti csapvizes arcmosás jobban.. az illata okés. De semmit nem tesz

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

hanesz

2017. április 28.

Ajándékba kaptam. Tonik helyett használom arctisztításra, sminklemosásra. Nekem úgy tűnik rendesen letisztítja a bőröm.

hanesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

anita23

2017. április 23.

Én személy szerint imádom az illatát, nőies, tavaszias, valamint nagyon kellemesen felfrissíti az arcomat. Naponta kétszer használom (reggel/délelőtt, valamint este lefekvés előtt), ezelőtt sajnos nagyon ritkán foglalkoztam az arcommal, de függővé tett az illatával, meg azzal ahogyan az arcbőrömet nyugtatja. (És még rendesen motivál, meg hívogat, hogy gyere mosakodj meg velem :DDD) Én imádom. :)

anita23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

zdoreebaba

2017. április 22.

Eljutottam odáig, hogy mindennap használom. Sminklemosásra, bőrtisztításra, bőrfelfrissítésre a legideálisabb Avon termék. Kellemes hűvös rózsás illata van. Egyáltalán nem irritál, csodaszép, puha, ápolt lesz tőle az arc bőre. A szemsminket pazarul eltávolítja, az alapozó pedig gyerekjáték neki! Az ára nagyon jó és tényleg megéri. Most használom az első flakonnal, viszont elképzelhető, hogy fogok még belőle vásárolni. Utazásokkor is jól alkalmazható. Remek kis termék.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

vl

2017. március 4.

Szkeptikus voltam vele az elején, először mikor megvettem azért döntöttem mellette mert elutaztam és gondoltam jó lesz arra hogy ezzel áttöröljem az arcom akárhol is leszek... hazajöttem el is felejtettem hogy van, aztàn újra felfedeztem... és egyszercsak azon kaptam magam, hogy hiába csücsül mellette három másik tonik, mindig érte nyúlok... és már a sokadik flakont használom el.

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Mona29

2017. március 4.

Huu, de sokat használtam régen (a régi csomagolásban)! Egész jó volt az illata, nem szárított, a kipirosodást lehúzta.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.