KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

Csicseri

2017. január 11.

Kisgyermeknél nagyon jó, a lapok nagyok, és eléggé nedvesek. A tasak jól zár, egy 80 darabosnál kb. az utolsó 20-nál pördül fel egy kicsit a hajtókája, de még akkor sem éri a lapokat levegő.

Csicseri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

csibeeeh

2017. január 3.

Már évek óta ezt a nedves törlőkendőt használom a sminkeltávolításhoz. És teljes mértékben megvagyok elégedve, szépen eltávolítja a sminket.

csibeeeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

mautika

2016. december 7.

Mindig van egy csomag a táskámban, nagyon szeretem és az ára is kedvező. És nagyon cuki a kisbaba rajta. :D

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Kingus23

2016. december 5.

Szépen lehet vele sminket letörölni , frissít az illata lehetne kellemesebb , de az árát abszolút megéri többször is újra vettem

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

cattitude

2016. november 20.

a táskámban szokott lenni egy kisebb kiszerelés, szinte mindenre jó, nagyon szeretem, hogy alkohol- és parfümmentes. sminklemosóként nekem nem igazán vált be, de nem is erre találták ki. az ára is nagyon kedvező.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Babooca

2016. november 20.

Felváltva szoktuk használni a kék fajtával. Ennek kevésbé jó az illata, de hatásra ugyanaz. Arra, amire kitalálták tökéletes, mondhatni univerzális. Olcsó, megéri az árát.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

SzChristie

2016. november 7.

Sminklemosásra használom és mindig van nálam egy kisebb kiszerelés. Bármikor és bármire jól jöhet.

SzChristie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Lorigil

2016. szeptember 12.

Jó ár-érték arány, nem szárad ki a nagy csomagolás sem. Gyengéd, puha, mi szeretjük.:)

Lorigil
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

szofija

2016. szeptember 2.

IMÁDOM! Bár gyermekem még nincs, de valószínüleg az ő popsija is szeretni fogja annyira mint amennyire én szeretem használni sminklemosásra, vagy csak egy kis felfrissülésbe a melegben, kéztörlőnek ha nincs más a közelben, intim kendőként is megállja a helyét, nedvességtartalma szerintem pont megfelelő, talán az zavaró ha nem kettőt akarnék kivenni mégis annyi jön.. ez legyen a legkevesebb :) szuper és olcsó termék!

szofija
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Gli

2016. szeptember 2.

4 éve használjuk, a gyerekeim születésétől fogva, a család minden tagja elégedett vele. Nem csak otthon, hanem kiránduláskor is mindig jól jön a maszatos gyerekeknél.

Gli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen