KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

hamamelis

2018. április 11.

Hat éve használom három popsira, amiből kettő elég érzékeny, de ez mindegyikre jó volt. Tavaly, több csomagnál volt, hogy több kendő jött ki egymás után, de szinte egyszerre, összetapadva, mert nem volt jól elvágva. Napi hatszor fél kézzel (ami általában kakis is) kiráncigálni egy ilyen tapadós kendőt egy kis lyukon úgy, hogy több is jön egyszerre, elég idegesítő, ezek ilyen apró, de fontos dolgok, ha már ilyet használok. Emiatt nem pontozom le, talán gyártási hiba volt, pár hónapra váltottam kendőt, de visszatérek ehhez, mert közben tényleg jó termék.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

faragoanita

2018. március 24.

Nekünk ez a törlőkendő túl száraz volt és durva. A pampers is hasonló. Nekünk a neogranosmon és a sudo jött be.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

csigverus

2018. február 22.

Baba apolashoz vettem de nem jott be. Kicsit erdes a kendo, vekony es nem eleg nedves szamunkra. Igy hiaba olcso sok kendot kellett elhasznalni. Masra hasznaltuk el.

csigverus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

tsolya

2018. február 4.

Mindig van a táskámban egy csomag. Kéztörlésre használom, néha sminklemosásra is. Kellően nedves, az illata visszafogott, szépek az összetevői. Újravevős nekem is.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

AppleMaple

2018. január 30.

Nekem 15 darabos kiszerelésű csomagban van meg és szinte állandó lakója a táskámnak. Megfelelően nedves, kellemes érzetet hagy maga után, jól tisztit és nem irritál. Én főleg kéztörlésre használom, néha arcra is. Újravevős.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Candy21

2018. január 9.

Smink lemosásra használom a kendők elég nedvesek és a méretük is megfelelő viszont nem elég puhák nekembolyan furcsa az anyga, ezért nem lett a kedvenvem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

moniiiii

2018. január 2.

Szeretem ezt a márkát,elsősorban a szép összetevők miatt. Az illata nem tolakodó,puha,nem tocsog a nedvességtől. A babám bőre extrém érzékeny,de ez nem okoz irritációt.

moniiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

sophy83

2017. december 13.

A kedvenc törlőkendőnk, pont eléggé nedves, nem irritálja a baba bőrét, kellemes illatú, könnyen kijön egyszerre csak egy a tasakból. Nagyon szeretjük!

sophy83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Unicorn

2017. november 22.

Smink letörlésére használom, nem csípi a szememet sem. Az ára nevetségesen kedvező, én félbe is szoktam vágni mert az is elég az arcomra.

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

sztinke

2017. október 30.

Nem babára használom, de szerintem nekik sem lehet bajuk vele. Kellően nedves és jó méretűek a kendők, nem illatosított, nem csíp, nem irritál és megfelel minden, nedves törlőkendővel szemben támasztott követelménynek. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol