KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

csigverus

2018. február 22.

Baba apolashoz vettem de nem jott be. Kicsit erdes a kendo, vekony es nem eleg nedves szamunkra. Igy hiaba olcso sok kendot kellett elhasznalni. Masra hasznaltuk el.

csigverus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

tsolya

2018. február 4.

Mindig van a táskámban egy csomag. Kéztörlésre használom, néha sminklemosásra is. Kellően nedves, az illata visszafogott, szépek az összetevői. Újravevős nekem is.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

AppleMaple

2018. január 30.

Nekem 15 darabos kiszerelésű csomagban van meg és szinte állandó lakója a táskámnak. Megfelelően nedves, kellemes érzetet hagy maga után, jól tisztit és nem irritál. Én főleg kéztörlésre használom, néha arcra is. Újravevős.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Candy21

2018. január 9.

Smink lemosásra használom a kendők elég nedvesek és a méretük is megfelelő viszont nem elég puhák nekembolyan furcsa az anyga, ezért nem lett a kedvenvem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

moniiiii

2018. január 2.

Szeretem ezt a márkát,elsősorban a szép összetevők miatt. Az illata nem tolakodó,puha,nem tocsog a nedvességtől. A babám bőre extrém érzékeny,de ez nem okoz irritációt.

moniiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

sophy83

2017. december 13.

A kedvenc törlőkendőnk, pont eléggé nedves, nem irritálja a baba bőrét, kellemes illatú, könnyen kijön egyszerre csak egy a tasakból. Nagyon szeretjük!

sophy83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Unicorn

2017. november 22.

Smink letörlésére használom, nem csípi a szememet sem. Az ára nevetségesen kedvező, én félbe is szoktam vágni mert az is elég az arcomra.

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

sztinke

2017. október 30.

Nem babára használom, de szerintem nekik sem lehet bajuk vele. Kellően nedves és jó méretűek a kendők, nem illatosított, nem csíp, nem irritál és megfelel minden, nedves törlőkendővel szemben támasztott követelménynek. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

rerita

2017. szeptember 26.

Nincs illata, a célnak tökéletesen megfelel. Az ára jó. Sminklemosásra nem hiszem, hogy használnám, de kéztörlőnek simán.

rerita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Meloca

2017. szeptember 19.

Nagyon szeretem! Nem a legolcsóbb, de nem is drága! Az illata számomra semleges, ami nem baj! A nagysága megfelelő, mindegyik lap egyformán kellőképpen nedves. Kisbabám bőrének tökéletes!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol