KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

marcellveno2

2017. március 24.

Korábban kedveltem és csak ezt használtam, de a glycol miatt leváltottam , nem bántam meg, hogy váltottam . Ma már nem veszem.

marcellveno2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

ViktoriaVrd

2017. január 22.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. A 15 darabosat vettem meg táskábadobálós-úgyisjóleszvalamire alapon. Ezt használtam arra, hogy edzés után ha nincs időm/lehetőségem lefürdeni, áttöröljem magam, vagy ezzel törlöm le a swatchokat a kezemről, ha kijövök egy drogériából :D ezekre a célokra tökéletes, viszont a múltkor a barátnőimnél aludtam, nem vittem a komplett arcápolás-kit-et, gondoltam et jó lesz sminket lemosni, arcot tisztítani. Jó buta ötlet volt, csípett, szárított, főleg a szememet. Oké, hogy szuperérzékeny bőröm van, de na...szóval másra elhasználom, de arcra tuti nem.

update: végül is nem is sminklemosásra találták ki, azonban táskábadobálós kéztörlős dolognak is tökéletes, mindig van egy a táskámban és az éjjeliszekrényemben is, hogy ha este már nincs kedvem kimenni kezet mosni krémezés előtt, mégse a bacis kezemmel nyúlkáljak a tégelybe. szóval jó ez :)

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

MsKors

2017. január 22.

Ahhoz képest, hogy nem tartozik a "márkás" vonalhoz, nagyon jól teljesít. A csomagolása is bírja a strapát.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Csicseri

2017. január 11.

Kisgyermeknél nagyon jó, a lapok nagyok, és eléggé nedvesek. A tasak jól zár, egy 80 darabosnál kb. az utolsó 20-nál pördül fel egy kicsit a hajtókája, de még akkor sem éri a lapokat levegő.

Csicseri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

csibeeeh

2017. január 3.

Már évek óta ezt a nedves törlőkendőt használom a sminkeltávolításhoz. És teljes mértékben megvagyok elégedve, szépen eltávolítja a sminket.

csibeeeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

mautika

2016. december 7.

Mindig van egy csomag a táskámban, nagyon szeretem és az ára is kedvező. És nagyon cuki a kisbaba rajta. :D

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Kingus23

2016. december 5.

Szépen lehet vele sminket letörölni , frissít az illata lehetne kellemesebb , de az árát abszolút megéri többször is újra vettem

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

cattitude

2016. november 20.

a táskámban szokott lenni egy kisebb kiszerelés, szinte mindenre jó, nagyon szeretem, hogy alkohol- és parfümmentes. sminklemosóként nekem nem igazán vált be, de nem is erre találták ki. az ára is nagyon kedvező.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Babooca

2016. november 20.

Felváltva szoktuk használni a kék fajtával. Ennek kevésbé jó az illata, de hatásra ugyanaz. Arra, amire kitalálták tökéletes, mondhatni univerzális. Olcsó, megéri az árát.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

SzChristie

2016. november 7.

Sminklemosásra használom és mindig van nálam egy kisebb kiszerelés. Bármikor és bármire jól jöhet.

SzChristie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol