KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sztinke

2017. október 30.

Nem babára használom, de szerintem nekik sem lehet bajuk vele. Kellően nedves és jó méretűek a kendők, nem illatosított, nem csíp, nem irritál és megfelel minden, nedves törlőkendővel szemben támasztott követelménynek. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

rerita

2017. szeptember 26.

Nincs illata, a célnak tökéletesen megfelel. Az ára jó. Sminklemosásra nem hiszem, hogy használnám, de kéztörlőnek simán.

rerita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Meloca

2017. szeptember 19.

Nagyon szeretem! Nem a legolcsóbb, de nem is drága! Az illata számomra semleges, ami nem baj! A nagysága megfelelő, mindegyik lap egyformán kellőképpen nedves. Kisbabám bőrének tökéletes!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Demonshadow

2017. szeptember 12.

Mindig a nagyobbik kiszerelést szoktam megvenni, főleg akkor, ha packban, kettes, hármas csomagban adják extra jó áron. Anno a kollégiumi szobatársaimtól lestem el a trükköt, hogy mennyire jól leszedi a sminket, azóta csak ezt használnom erre a célra. Ha félbevágom, akkor még takarékoskodni is lehet vele. Nem irritál, jó az illata, szóval én nagyon szeretem.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Szerintem ezt a terméket lehet úgy megvenni, hogy először veszel egy dobozos változatot és utána már csak az utántöltőt kell megvenned, ami csomagja 320 Ft kb, más törlőkendőkkel szemben, amik átlagban 500 Ft-ért vásárolhatók meg, szóval ár-érték arányban az egyik legjobb megoldás.

galagonya3579
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Lillababa

2017. augusztus 7.

Évek óta mindig van itthon, kicsiben a táskámban is és most a babámnak is ilyet vettem, remélem az eredeti céljának is megfelel majd, mert minden másra nagyon is. Kéztörlésre, sminklemosásra, intim törlőkendőnek, nedves wcpapírnak is megfelel, de használtam már bútor letörlésére, hajformázó eszközök és sminkeszközök tisztítására (viszi az ujjlenyomatot a dobozokról és a hajvasalóra tapadt hajlakkot is rendesen), cipőtisztitásra és mindenféle felületek letörlésére is, mikor valami kiborult és gyorsan le kellett törölni. Most azt hiszem minimum 9-10 csomag van itthon itt-ott elszórva, lehet, hogy ez már beteges;)
update: az eredeti funkciójában is nagyon jól teljesít, hatékony és nem okoz irritációt.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

cooleva

2017. június 19.

Tökéletes baba barát termék. Szép összetevők, a kendő mérete és nedvessége is rendben van, smink eltávolításra is szuper!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

szabcsi0502

2017. június 15.

Az első perctől kezdve ezt használom a kisfiamnál. Nagyon meg vagyok vele elégedve, kevés kell belőle mivel jó vastag és kellően nedves. Ár érték arányban is a legjobb.

szabcsi0502
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Fruzsi

2017. május 27.

Mindig magamnál hordom a táskában a kis kiszerelést, nagyon szeretem, nem irritál.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

pannababo

2017. május 12.

Mind a smink lemosására alkalmas, mind az eredeti funkciójára, nagyon kiméletes , de effektív. Smink eltávolításánál, szoktam alkamazni a baby love baba fürdetőbalzsamot,olcsó és érzékeny bőrre megváltás!

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol