KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Arctisztító micella oldat, érzékeny vízhiányos bőrre Aqua­genium® szabadalommal

Gyengéden távolítja el a sminket és a szennyeződéseket. A micellák magukba zárják a szennyeződéseket, így tökéletesen tisztít, miközben megóvja a bőr hidrolipid egyensúlyát. Hidratálja a bőrt, előkészíti a bőrt az ápoló termékek használatára. Használat után lemosást nem igénye

MariannKonkoly

2017. október 12.

A sminkkel nehezen küzd meg, használat után "ragacsos" érzetet hagy maga után, a hiperérzékeny érzékeny bőrömet irritálja.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

tdobos

2017. szeptember 14.

Egy akció keretében kaptam mintát belőle egy másik Bioderma termék mellé. Az alapozót szépen leszedi, jól tisztít. Azonban közel sem érzem olyan kíméletesnek és táplálónak, mint mondjuk a L'Oréal vagy a Garnier érzékeny bőrre való micellás vizet. A szemfesték eltávolítása tekintetében nem tudok nyilatkozni, mert alapból nem használok olyan terméket a szememre, ami parfümöt tartalmaz. Amúgy lévén, hogy érzékeny bőrre is ajánlják, kár a végére az a parfüm, mert anélkül szép összetevőkkel rendelkezne.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Yeticica

2017. augusztus 12.

Nagyon szeretem, kivaloan leszedi a (nem vízálló) sminket, és én személy szerint imádom azt a finom réteget, amit otthagy a bőrön. Ez egyébként hamar felszívódik a száraz, vízhiányos bőrömbe.
Kánikulában krém helyett csak ezt kenem az arcomra reggel, minden mástól fénylik a fejem.
Semmi irritáció, semmi húzódás, semmi patti. Nagyon megszerettem.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Semmi irritáció, semmi húzódás, semmi patti. Nagyon megszerettem.

jns.melinda

2015. június 19.

Ha nincs semmi különleges az arcomon, akkor jó, de ha már van egy kis spirál is, akkor már azt nem hozza le. Ragad utána a bőröm.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

GNóri

2015. május 1.

Nagyon szépen tisztít, kellemes az illata, és ez az első arclemosó, ami után nem húzódik a bőröm. Viszont hagy egy kis fura ragacsos réteget az arcomon, szóval a használata után még egyszer arcot kell mosnom sima vízzel.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Cu2tka-baba

2015. április 4.

Nekem le kell pontoznom. Nem rossz, de a sensibio mellett nagyon eltörpül amit tud. Nem szedi le a sminket rendesen sőt, maszatolja. Teszterem volt, kb 1 hétig használtam, de nem venném meg. Ha bioderma akkor nekem sensibio.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

samelike

2015. március 20.

Szuper kis termék.
Leggyakrabban szemfesték lemosásra használom, arra százszázalékosan bevált. Önmagába arcfrissítésre is tökéletes, lehozza az alapozó maradványokat és nyugtatja a bőrt.
Jó kis termék!

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Szuper kis termék.
Jó kis termék!

lumiukko

2015. január 10.

Több flakon Sensibio-t használtam már el, de gondoltam kipróbálom ezt is. Nem bántam meg, őszintén szólva nekem kisit jobban be is vált ez. A Sensibio-val én nem estem neki soha sminklemosásnak, mert arra nem igazán vált be, főleg a szempillaspirálnál, mindig csak a tisztítás 2. lépéseként használtam, vagy a sminkmentes arcom gyors áttörlésére. Viszont ezt is kipróbáltam szemfestéklemosásra, és láss csodát: sokkal jobban működik! Simán lejön vele még a szempillaspirál is, persze a nem vízálló fajta. A sminkmaradékot is nagyon jól lehozza, nem szárítja a bőrömet, bár ez a Sensibio-nál sem állt fenn. A lényeg, hogy mindkettő jó, de legközelebb szerintem inkább ezt a fajtát veszem újra. Viszont a parfümöt kár hogy belerakták. Engem ugyan nem irritál, de feleslegesnek tartom.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

niki33

2015. január 3.

Duopack-ban vettem, mert így jobban megérte. Nekem is vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A tisztító hatását nem vonom kétségbe, valamennyire hidratál is talán, de a furcsa érzés engem is elér használat után...A parfüm meg nem kellene bele, szerintem. Nem igazán nyerte el a tetszésemet.

niki33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

Zoni

2014. december 30.

Arctisztításra tökéletes de a szempillafestéket nem szedi le olyan könnyen. Használata után furcsa érzésem van tőle és muszáj lemosnom az arcom ezért inkább sminklemosásra használom.

Zoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm