KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Napbarnított bőrre. Kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz. Lágy, könnyen felvihető textúra, amely üdévé és ragyogóvá teszi az arcszínt, s azonnali kellemes púder hatást biztosít.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú (UVA és UVB szűrők), valamint a Cellular BIOprotection® technológia segítségével. Víz- és izzadásálló, rendkívül fotostabil, hosszantartóan hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmények.

bidzso

2018. október 11.

A világosabb árnyalat tökéletesen bevált. Reggel napvédős hidratálókrémet használok. Ezt akkor alkalmazom, amikor napközben a T-zónában kicsit átfényesedik a bőröm. Időnként az orcákon is használom. Szépen egységesíti a bőrszínt, amire nekem az enyhe pirosság miatt van szükségem.

bidzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

aranybarack

2017. augusztus 3.

Krémes állagú, majd púderesre szárad. Elég sötét a világos szín is. Nagyon gyorsan fogy, ehhez képest drága, így csak egyszer ruháztam be rá, találtam jobb fényvédőt arcra. Irritációt nem okozott.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

izabella73

2017. április 30.

Egyelőre a világosabb szín is sötét,így önmagában használva,de majd kipróbálom fényvédőre felkenve,hátha jobb lesz.Rajtam egyáltalán nem púder hatású,inkább bb krémhez hasonló,fedése szinte semmi,de nyárra talán pont jó lesz.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 30.

laural

2017. április 15.

Fényvédő krém fölé használom, egyelőre nagyon tetszik. A színe kicsit sötétebb, mint amit egy "light" termèknèl vàrna az ember, de arcon egyàltalàn nem vèszes (egyèbkènt nw 15 a színem). Van egy kis barackos-ròzsaszínes beütèse, ettôl nagyon szèp, èlettel teli lesz a bôröm. Nem hasznàlok belôle sokat, KAP ecsettel szèpen el tudom teríteni. Ez egy kis extra vèdelem a napvèdô fölè, mivel pigmentfoltos a bôrôm. A fènyvèdô hatàsàròl majd az elô nagy nyàri napsütès utàn updatelek, egyelôre a tavaszt jòl bírjàk a foljaim, nem sötètedtek.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

kneva

2016. augusztus 19.

Az ára olyan 6500 Ft körül van. Szeretem, használom a világos színárnyalatot, egyszer már újravettem. Teszek alá folyékony fényvédőt, kémiait vagy fizikait, ez esetenként változó, és arra teszem ezt a színezettet, hogy egy kis színt vigyek és ne legyek a folyékony fényvédőtől falfehér. Önmagában szerintem nem lehet elegendő mennyiséget szépen felvinni ahhoz, hogy az 50+ érvényesüljön, ezért én a fent leírtak szerint alkalmazom. Szoktam ecsettel is felvinni, de szerintem a szivacskája is elég jó. Napi szinten használva hamar elfogy, kb nekem 2 hónapot bír ki, július-augusztus. Egyszer már újravettem. Valószínűleg megint újra fogom venni, de lehet h más márkától kipróbálok hasonló terméket (Shiseido vagy Clinique). 5 csillag.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

zsu2013

2016. június 17.

Pigmentfoltjaim miatt vettem mert fényvédő és egy kis egészséges szín egyszerre. A világos árnyalat nagyon tetszett, kicsit sötétnek láttam a tégelyben, de a világos bőrömön felvive tökéletes, szép színű. Először krémes, könnyű eloszlatni a szivaccsal, aztán inkább púderes a bőrön. Nem zsíros, nem fényes vegyes bőrömön, utazáshoz, bárhol praktikus a csomagolása. Egyetlen, hogy maszatolódni hajlamos, így ruhát megfoghatja. Ettől függetlenül szerintem megéri az árát, én szerettem.

zsu2013
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

iszka

2016. május 2.

Januári külföldi nyaralásra vettem, mivel a hófehér bőrömet nagyon kellett védenem. Pigmentfoltosodásra hajlamos bőröm van, de amúgy nem tartozok a legérzékenyebb bőrűek közé napozás terén (szépen szoktam barnulni). Ez a fényvédő teljesen megvédett az extrém napsugárzás ellen, felvitele nekem a mellékelt szivaccsal is ment, bőröm imádta, nem zsírosodott, nem lett irritált és ami a legfontosabb nem jött elő egy pigmentfolt sem, és csak ott pirult meg az arcom, ahol nem kentem be alaposan (hajtőnél, ott viszont szinte leégett az extrém nap miatt). Tehát nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, mert azt nyújta amit megígér, csak arra kell figyelni, hogy sokszor, alaposan kell használni. Ez azt jelenti, hogy nekem két hét alatt több, mint fele elfogyott (végig tengerparton)! De nem bántam, mert mellette egészséges színe lett az arcomnak, pigmentfoltok nélkül. Csak ajánlani tudom, másrészt szép egységes bőrt eredményez felvitel után, a kiszerelés praktikus strandra, mindenhova. Világosabb árnyalatot használtam, nem ütött el még a barnulás után sem. Amikor vettem nem is volt egy gyógyszertárban sem a sötétebb árnyalat. Nagyon problémás bőrnél a fedése valóban kevés lehet, de ne feledjük nem alapozónak készült. Mivel csak extrém körülmények között használom, így azt is elfogadom, hogy gyorsan fogy. Nekem megérte az árát a maximális védelem.

iszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Gina1031

2015. május 19.

A világosabb árnyalatot vettem meg - mivel még egyáltalán nincs színem - erre amúgy az 50 faktoros krémek mellett most már esélyem sem lehet... Átkozott pigmentfoltok!!! Tehát a világosabb árnyalatot választottam - jelenleg bronzosító púder funkciót tud betölteni mindössze. Talán ha majd barnul kicsit a testem - akkor merészkedem nem csak az arccsontomra tenni ebből a púderből. De az szinte esélytelen, hogy meg kelljen vennem a sötétebb verziót. Egyébként nagyon-nagyon kevés van benne, gyorsan fogy, a kiszerelés nagyon szimpatikus - de hát ezért az árért. Ja és érdemes keresgélni a webáruházak között, mivel két hasonló elnevezésű oldalon is megtaláltam - de az egyiken kereken 1.000,- Ft-tal olcsóbb volt a másiknál... Négy pontot kap, nem tudom, csodaszer-e - de három hét használat után állíthatom, hogy pattanást nem okozott, a foltjaim száma nem nőtt ... de azért lehetne egy világosabb árnyalat is...

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

reny

2014. július 14.

ma beszereztem az új sárga tégelyesből egyet,mivel járt hozzá egy 250ml micellás lemosó is, így nem sokat haboztam,és megvettem... először nagyon sötétnek tűnt, de eldolgozva szépen idomul a bőrszínemhez,van egy kis napsütötte hatása. a fedése közepeske, állaga jónak tűnik, meglátjuk mennyire bírja majd a meleget :) első benyomásra jónak tűnik :)

reny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

veravera

2014. július 10.

Nekem nagyon tetszik: tényleg nagyjából púderesre szárad, a színe is megfelel nyáron (bár valóban keverhetnének világosabbat is), nem irritál, nem nehéz. Viszont egyedüli fényvédőnek biztos, hogy kevés, főleg érzékeny/rozáceás arcra. Én a szokásos Clinique fölé szoktam használni T-vonalban, gyors újrakenésre tökéletes. Az egyetlen bajom vele, hogy drága és villámgyorsan fogy, de csak ezért nem tudok 5*-ot adni rá. Ha rendesen, egész arcra használnám, kb 2 hét alatt elfogyna...

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

Emolliensek: Isodecyl Neopentanoate, Diisopropyl Sebacate, C12-15 Alkyl Benzoate, TRI-C12-13 Alkyl Citrate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Simethicone, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).