KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, tápláló krém a száraz és nagyon száraz, érzékeny bőr ápolására. Nyugtatja és üdévé teszi a bőrt. Hipoallergén.

• Növeli a bőr tolerancia küszöbét: a szabadalmaztatott Toléridine® összetevő segítségével.
  • Helyreállítja a bőr védő funkcióit és megakadályozza az irritáló tényezők bejutását.
  • Optimális kímélet: A szigorún megválasztott aktív összetevőknek köszönhetően.

theo

2017. május 14.

Jaj nagyon szeretem ezt a krémet. Télen reggel-este használom, ilyenkor már csak esténként, reggelre mindig pihe-puha és szép az arcbőröm. Nagyon jó krém, nagyon hidratáló. Nekem nagyon sokszor lesznek pattanásaim az ilyen testesebb krémektől de ezzel nincs ilyen gondom!!! Oh és nincs illata, ami szintén nagyon jó. Én mondjuk kifejezetten szeretem ezt de picit fényes marad használata után a bőröm. És gond nélkül lehet rá sminkelni!

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

nemeth.anita

2017. április 15.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez az itt olvasott vélemények alapján. A bőröm nagyon érzékeny, szinte semmit nem bír el, nem tudom, mi az, de van (legalább) egy összetevő, amire viszketéssel és - ha nincs szerencsém - pattanásokkal reagál. Sajnos ennél a krémnél sem történt másképp, pedig több hetet is adtam neki. Télre vettem a krémet, kellemesen gazdag, jól beszívódó krém, mint ahogy mások is írták. Nagy előnye még az is, hogy nincs benne illatanyag. Viszont nekem kis piros pattikat okozott, irritálta a bőröm.. Így továbbadtam a testvéremnek, nem tudom, neki bevált-e. Keressük tovább az igazit ;)

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Zsuzsuzsza

2017. január 8.

Ilyenkor télen mindig valami ütősebb ápolásra van szüksége a bőrömnek, de idén megváltozott az amúgy kombinált, vízhiányos bőröm igénye ,éreztem ,hogy valami gazdagabb krém kell az eddigieknél ,bár féltem ,hogy kipattogok majd tőle ill.zsírosít jobban ,de ez a krém nagyon jó !!Két hete használom .Nincsenek tőle pattanások ,csak a kelleme hidratált érzés ,nem feszül végre a nap végén sem a bőröm és nem zsírosít. Jól lehet rá sminkelni is. Most úgy érzem 5* ,persze melegebb időkre nagyon sok lenne, kif.téli hidegben ajánlom.

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

christinee0123

2016. november 11.

Még tavasszal kezdtem el használni azóta már újra is vásároltam. Nagyon könnyen és gyorsan beszívódik elég sűrű az állaga egyáltalán nem irritál.

christinee0123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Sunchi

2016. július 1.

mintám volt belőle , ez jobban bejött mint light elég vízhiányos a bőröm , lehet egyszer beruházok rá

Sunchi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

timeam

2016. május 16.

Kombinált bőrűként nem fair erről a krémről nyilatkoznom. Azért teszem mégis, mert a Ligt-ot is és a Rich-et is kipróbáltam az itt olvasott pozitív visszajelzések miatt, ezt a tapasztalatomat szeretném megosztani. A Rich-et tényleg nem nekem találták ki, én csak nagyon száraz/száraz bőrűeknek ajánlanám. Nekem nehezebben itta be a bőröm, így csak éjszakára használtam. Arra viszont nagyszerű volt, illetve még azt is el tudom képzelni, hogy télen nekem is szükségem lesz rá az extra hidratálás miatt. Sminkelni sem tudtam rá, mondjuk a Light verziónál is várni kell jó 15 percet, mielőtt beissza a bőr és bársonyossá válik. Nekem ez a Rich verzió nagyon hasonló "élményt" adott, mint az Alverde vadrózsás hidratáló krémje, tehát ha valaki 1000 forint alatt keres krémet száraz bőrrel, azt mindenképp tudom ajánlani.

timeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

falsestuff

2016. május 14.

Korrektül hidratál, a bőrömet nem irritálja, nincs semmi mellékhatás. Féltem, hogy sok is lesz nappalra (smink alá) ez a krém, de egyátlalán nem.

falsestuff
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

boczagica

2016. április 30.

Nem rossz kis krém. Éjszakára használom, ha valami komolyabb ápolást kíván az amúgy zsíros bőröm. Úgy táplálja a bőröm hogy mégsem ágyaz meg a pattanásoknak. Azért az én érzékeny bőrömnél ez nagy szó. Csomag részeként vettem akcióban a micellással. Télen, hidegben jó szolgálatot tehet.Nyárra nekem biztos sok lesz.Ahogy más testesebb krém is. A kicserepesedett számra,is szoktam kenni. Pikk -pakk helyre hozta. Teljes áron azért nem venném meg. Arra ott van pl. a Numis Med:Hyaluron Day krém. A Müllerben kapható, és ár-értékben sokkal jobb. Több a hasznos összetevő is benne. Azért megért egy próbát.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

ribizlizizi

2016. március 24.

Én semmi rosszat nem tudok írni erről a krémről, SŐT! Egyáltalán nem érzem zsírosnak sem a krémet, nekem bekajálja a bőröm pillanatok alatt, és az eredmény??? Olyan sima, egyenletes, tág pórus-mentes bőrt kapok, hogy az én állam esik le! :D IMÁDOM!

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

PinkPearl

2016. március 9.

Update: Vissza jöttem, hogy felcsillagozzam 5-ösre. A végére összeszoktunk, sőt nagyon megszerettem. Éjszakára használtam el, nem irritál már egyáltalán, ha elötte nem a bioderma sensibio micellás vizet használtam. Együtt nekem nem váltak be.

Nekem sajnos irritálja a bőröm, alig hogy felkenem már pirosodok.
Ennek ellenére estére el tudom használni, jól táplált bőrrel ébredek.

PinkPearl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

Nekem sajnos irritálja a bőröm, alig hogy felkenem már pirosodok.
Ennek ellenére estére el tudom használni, jól táplált bőrrel ébredek.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.