KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4989 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Umesyan, Módosítva: 2014. május 14.

Kiszerelés:   40ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intoleráns, allergiás bőr nyugtatására szolgáló bőrápoló krém, amely csökkenti a bőr érzékenységi reakcióit.

• Tartósan növeli a bőr tolerancia küszöbét.
  • Tiszteletben tartja a bőt természetese biológiáját, nem bontja meg a bőr természetese egyensúlyát.
  • A kezelés középpontjában a Neurocontrol hatóanyag-komplex áll, amely egy olyan forradalmian új exkluzív összetevő, amely egy tetrapeptidből és egyéb intenzív nyugtató hatóanyagokból tevődik össze.
  • A Neurocontrol csökkenti a bőr idegrostjainak hiperézékenységét és szabályozza azokat a biológiai folyamatokat, amelyek az intoleranciáért, az intolerancia kialakulásáért felelősek.
  • Hatására a bőr feszülő és kellemetlen érzése megnyugszik, és a bőr visszanyeri eredeti komfortérzetét.
  • Gazdag Nátrium-PCA-ban, amely erősíti a bőr védelmi funkcióját és optimális hidratáltságot biztosít.
  • 100%-ban kompatibilis a bőrrel, aktív összetevői magas fokú toleranciát biztosítanak.

Ár: 3800 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: 1-szer próbáltam, teljesen tele van. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natasa

2018. március 29.

Elég sokat vártam a leírás és az összetevők alapján. De nekem nem igazán jött be ez a krém. Nem is hidratált megfelelően, és mintha nem passzolt volna a bőrömhöz. Beszívódott, de valahogy mégsem volt meg a várt komfort érzés. Az illata meg, nem igazán illat...gyenge olajszag. Ez is zavart néha kicsit. Van még benne, egyre ritkábban nyúlok érte. Nem szeretem használni.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

barbimariposa

2018. január 23.

Az én krémemnek nincsen "szaga" amikor felkenem, viszont az én kombinált bőröm a T vonalban abszolút nem issza be, fénylik, akár egy jól beolajozott palacsinta sütő. Így csak este tudom használni. Elhasználni el fogom,mert nem okoz irritációt, meg utána szép puha a bőröm, de nem veszem újra. A Sensibio light ezerszer jobb krém nála.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Hanna83

2017. február 20.

Nekem ez a krém hidratálónak kevés volt, és ezzel a termékkel kapcsolatban is azt tapasztaltam, hogy viszonylag gyorsan - még a szavatossági időn belül - megromlik, így nem tudtam teljesen elhasználni, ami elég szomorú egy viszonylag magasabb árkategóriájú terméknél. Nem veszem újra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Szaszip

2017. január 10.

Az egyetlen krém, amitől nem pirosodik ki ok nélkül a bőröm. Rosaceara hajlamos vagyok, más krémek használata után egyből, vagy hosszabb alkalmazás után folyamatosan piros és irritált lett a bőröm. Ezt a krémet bőrgyógyász ajánlotta és bár a rosacea nem gyógyítható, ez a krém nagyon szépen kordában tudja tartani. Másik jó tulajdonsága, hogy egyáltalán nem pattogzik ki tőle a bőröm. Három hete újat kellett vennem, találtam ugyanilyen Biodermát, rosaceara hajlamos bőrre és az is nagyon jól bevált. Csak ajánlani tudom.

Szaszip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Emma Woodhouse

2016. május 8.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Valamire allergiás lehettem és kialakult egy förtelmes kiütéses ragyás valami az államon. Fájt és csípett és miközben napokig vártam, hogy elmúljon egyre rosszabb lett. Aztán megvettem ezt a krémet, bekentem vele háromszor és elmúlt. Azóta éjszakai krémként használom, mert a zsíros bőrömnek egy kicsit sok lenne nappalra (illetve napközben a homlokomon szoktam használni, ahol szárazabb a bőröm). Kicsit büdös, de hamar elmegy a szaga és legalább nincs telenyomva illatanyaggal. Nekem megmentette a bőrömet, hasonló helyzetben bármikor újravenném. Ja és a csomagolása is nagyon higiénikus.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

niki33

2016. április 1.

Ma próbáltam ki először: az érzékeny arcbőröm pikk-pakk beitta, és semmiféle kipirosodás, pattanás nem jelent meg a nap folyamán.
Nagyon jónak találom a higiénikus pumpás megoldást.
Ami miatt 4 csillag: én is éreztem azt a furcsa szagot rögtön felkenés után, és bár hamar elillant, zavaró volt számomra.

niki33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Nagyon jónak találom a higiénikus pumpás megoldást.

Theatreni

2016. február 8.

Érzékeny, allergiás bőrömre vettem és teljesen megérte, egyből lecsökkentette a kiütésemet. Ár érték arányban viszonyt sokallom a termék árát.

Theatreni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Ginniiee

2015. augusztus 8.

Nekem ez a krém nagyon fura. Alapból vannak pattanásaim és mivel valami ekcéma. szerűség is kijött a szemhéjamon, így gondoltam, hogy egy extra sensitive arckrém nem árthat. Nos hát... nem csípett, nem irritált, ami jó pont. Viszont kb. ennyi is a jó tulajdonsága. Egyáltalán nem szívta be a bőröm, ragacsos maradt utána még órák múlva is és nagyon kellemetlen volt hozzáérni. 3 nap reggel/este használat után fájó, vörös, napokig megmaradó majd fehér tetejű pattanásokat okozott. Ez után félretettem és 2 nap alatt a pattik nagy része elmúlt és a gyulladás is csökkent. Vagy elhasználom testápolónak (ami azért nagy pénzkidobás lenne) vagy elajándékozom, vagy ha kell valakinek töredék áron, írjon. :S Nekem ez sajnos totál pénzkidobás volt, nem is kevés.

Ginniiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

hanka

2015. június 27.

Rozaceás fellángolásra kerestem édesanyámnak krémet (száraz, pirosságra hajlamos a bőre). Neki szépen helyrehozta az arcát, lehúzta a pirosságot.
Kíváncsian én is kipróbáltam.... Hát, a szaga tényleg szag volt - ha nem olvastam volna itt a véleményeket, féltem volna, hogy romlott a krém, így reménykedtem, hogy azért talán mégsem... Az én arcom száraz részeihez talán kicsit túl könnyed volt ez a krém, de az alapvetően érzékeny bőrömet nem bántotta, s a T vonalban pattanást sem okozott. Viszont néhány óra múlva azt vettem észre, hogy a nyakamon, államon furán megült a krém, s lemállott - vagy nem tudom hogy kifejezni... ha megdörzsöltem a bőröm, kukacokban jött le ezeken a helyeken. Nem igazán tudtam mire vélni.... talán nem voltunk kompatibilisek?
De amire vettem, anyunak tökéletes volt. Ő a szagára sem panaszkodott... Akciósan csíptem el, így az ára sem volt olyan vészes. (én pedig csak egyszer tudtam kipróbálni) Ezért megadom az 5 csillagot.

hanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

heyitseszter

2015. május 24.

A La Roche Toleriane Ultra Fluid elfogyása után kerestem egy hasonló funkciójú, csak kicsit még annál is könnyedebb krémet. Nálam remekül bevált egy egyszerű, kíméletes hidratálónak.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-15

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.