KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   4989 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Umesyan

Utolsó módosítás dátuma: 2014. május 14.

Kiszerelés:   40ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intoleráns, allergiás bőr nyugtatására szolgáló bőrápoló krém, amely csökkenti a bőr érzékenységi reakcióit.

• Tartósan növeli a bőr tolerancia küszöbét.
  • Tiszteletben tartja a bőt természetese biológiáját, nem bontja meg a bőr természetese egyensúlyát.
  • A kezelés középpontjában a Neurocontrol hatóanyag-komplex áll, amely egy olyan forradalmian új exkluzív összetevő, amely egy tetrapeptidből és egyéb intenzív nyugtató hatóanyagokból tevődik össze.
  • A Neurocontrol csökkenti a bőr idegrostjainak hiperézékenységét és szabályozza azokat a biológiai folyamatokat, amelyek az intoleranciáért, az intolerancia kialakulásáért felelősek.
  • Hatására a bőr feszülő és kellemetlen érzése megnyugszik, és a bőr visszanyeri eredeti komfortérzetét.
  • Gazdag Nátrium-PCA-ban, amely erősíti a bőr védelmi funkcióját és optimális hidratáltságot biztosít.
  • 100%-ban kompatibilis a bőrrel, aktív összetevői magas fokú toleranciát biztosítanak.

Ár: 2800 Ft , Eladó: Királylány
Állapot: 1-szer használt, dobozában, Helyszín: Budapest, 21. kerület, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel
Ár: 3800 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: 1-szer próbáltam, teljesen tele van. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
Krémmánia Kedvencek a -ben
Emma Woodhouse

2016. május 8.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Valamire allergiás lehettem és kialakult egy förtelmes kiütéses ragyás valami az államon. Fájt és csípett és miközben napokig vártam, hogy elmúljon egyre rosszabb lett. Aztán megvettem ezt a krémet, bekentem vele háromszor és elmúlt. Azóta éjszakai krémként használom, mert a zsíros bőrömnek egy kicsit sok lenne nappalra (illetve napközben a homlokomon szoktam használni, ahol szárazabb a bőröm). Kicsit büdös, de hamar elmegy a szaga és legalább nincs telenyomva illatanyaggal. Nekem megmentette a bőrömet, hasonló helyzetben bármikor újravenném. Ja és a csomagolása is nagyon higiénikus.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

niki33

2016. április 1.

Ma próbáltam ki először: az érzékeny arcbőröm pikk-pakk beitta, és semmiféle kipirosodás, pattanás nem jelent meg a nap folyamán.
Nagyon jónak találom a higiénikus pumpás megoldást.
Ami miatt 4 csillag: én is éreztem azt a furcsa szagot rögtön felkenés után, és bár hamar elillant, zavaró volt számomra.

niki33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Nagyon jónak találom a higiénikus pumpás megoldást.

Theatreni

2016. február 8.

Érzékeny, allergiás bőrömre vettem és teljesen megérte, egyből lecsökkentette a kiütésemet. Ár érték arányban viszonyt sokallom a termék árát.

Theatreni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Gretuci

2015. szeptember 11.

Megvettem,mert elfogyott a Cinique krémem,s bár az Aloe vera gélem egy szuper kis termék,a krémet nem helyettesíti Tény,hogy nyugtatja az arcbőrt,de ennyiben ki is merül a tudománya.Vártam,hogy a rozaceámat is enyhíti,de még annyira sem húzta le a vörösséget,mint a gélem.Én semmiféle illatát nem éreztem,pedig jó a szaglásom.Lehet,ez is az a krém,amely huzamosabb használat után fejti ki jótékony hatását,hisz csodakrém nem létezik,első a belső,az egészséges táplálkozás,sok folyadék és vitamin bevitel...Csakhogy én nem a türelmemről vagyok híres,inkább átpasszolnám a krémet annak,aki tudja "szeretni"...

Gretuci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Ginniiee

2015. augusztus 8.

Nekem ez a krém nagyon fura. Alapból vannak pattanásaim és mivel valami ekcéma. szerűség is kijött a szemhéjamon, így gondoltam, hogy egy extra sensitive arckrém nem árthat. Nos hát... nem csípett, nem irritált, ami jó pont. Viszont kb. ennyi is a jó tulajdonsága. Egyáltalán nem szívta be a bőröm, ragacsos maradt utána még órák múlva is és nagyon kellemetlen volt hozzáérni. 3 nap reggel/este használat után fájó, vörös, napokig megmaradó majd fehér tetejű pattanásokat okozott. Ez után félretettem és 2 nap alatt a pattik nagy része elmúlt és a gyulladás is csökkent. Vagy elhasználom testápolónak (ami azért nagy pénzkidobás lenne) vagy elajándékozom, vagy ha kell valakinek töredék áron, írjon. :S Nekem ez sajnos totál pénzkidobás volt, nem is kevés.

Ginniiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

springsteen33

2015. július 8.

Hosszú évek keresgélése, kísérletezgetése után azt hiszem, megtaláltam a bőrömnek leginkább tetsző kencét.
Persze találkoztam eddig is kiváló termékekkel, néhányról véleményt is írtam, de Ő mégis más. Imádtam a La Roche hasonló pumpás termékét, néhány katalógus-krém is (meglepő módon) nagyon bevált, azt a hatást viszont, amit tőle kapok, egyik sem tudja felülmúlni.
Nincs szükségem hangzatos ígéretekre ránctalanítás, fiatalítás tekintetében, mert a naivitást e tekintetben már rég magam mögött hagytam, és az sem okoz törést, hogy nincs telenyomva fényvédővel - azt amúgy is használok pluszban (Clinique City-Block vagy CC krém). Egy olyan könnyű krémre volt szükségem, mely egész napra megoldja a hidratálást, hipp-hopp beszívódik és gond nélkül lehet rá sminkelni, és a legfontosabb: még hosszú távon sem csalogatja elő a piros, húzódó és randa allergiás foltjaimat.
A pumpás megoldás nagyszerű, illata semleges, és nem feltétlenül kell 5ezret fizetni érte: szuper akciókat lehet kifogni, ha van elég türelmünk kivárni.
Szerelem. :-)))

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
springsteen33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Szerelem. :-)))

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
hanka

2015. június 27.

Rozaceás fellángolásra kerestem édesanyámnak krémet (száraz, pirosságra hajlamos a bőre). Neki szépen helyrehozta az arcát, lehúzta a pirosságot.
Kíváncsian én is kipróbáltam.... Hát, a szaga tényleg szag volt - ha nem olvastam volna itt a véleményeket, féltem volna, hogy romlott a krém, így reménykedtem, hogy azért talán mégsem... Az én arcom száraz részeihez talán kicsit túl könnyed volt ez a krém, de az alapvetően érzékeny bőrömet nem bántotta, s a T vonalban pattanást sem okozott. Viszont néhány óra múlva azt vettem észre, hogy a nyakamon, államon furán megült a krém, s lemállott - vagy nem tudom hogy kifejezni... ha megdörzsöltem a bőröm, kukacokban jött le ezeken a helyeken. Nem igazán tudtam mire vélni.... talán nem voltunk kompatibilisek?
De amire vettem, anyunak tökéletes volt. Ő a szagára sem panaszkodott... Akciósan csíptem el, így az ára sem volt olyan vészes. (én pedig csak egyszer tudtam kipróbálni) Ezért megadom az 5 csillagot.

hanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

heyitseszter

2015. május 24.

A La Roche Toleriane Ultra Fluid elfogyása után kerestem egy hasonló funkciójú, csak kicsit még annál is könnyedebb krémet. Nálam remekül bevált egy egyszerű, kíméletes hidratálónak.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Sz. Csilla

2015. április 24.

Az eddigi legjobb krémem, amitől olajmentes marad a bőröm teljesen! Ez a funkciója csak ráadásként jött vele, alapvetően a rosaceás problémámra vettem, azon is segít már. Nagyon könnyű kis krém, szép összetevőkkel. Ránctalanító hatása nincs, ezért egy szérum el kell mellé...
Semmilyen szaga sincs az enyémnek!

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Semmilyen szaga sincs az enyémnek!

Liora

2015. március 29.

Sajnos nálam is fura szaga lett a krémnek egy idő után. Biztos, hogy nem járt le és mégis. Kb a felét használtam el amikor elkezdett kellemetlenné válni a szaga. Nem tudom mi lehet ez, maga a krém nagyon jó, de ennyi pénzt nem szeretnék elkölteni arra, hogy aztán kidobhassak egy fél doboz krémet...

Liora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-15

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A CosIng besorlolása szerint segédanyag, mely a nem szükséges anyagokat semlegesíteni képes (masking, binding funkciók). Hidratáló, bőrjavító (humectant, skin conditioning) tulajdonsága is van.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van