KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lola88, Módosítva: 2013. január 6.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

A halványzöld természetes radír, igazi áfonya magokkal, muskotályzsálya és citromfű illóolajokkal, igazi élénkítő és tonizáló segítség bőrödnek tusolás közben.

Körkörös mozgással kend be vele testedet a zuhany alatt, majd használat után mosd le.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Azura

2016. április 7.

Első Bomb radírom. Az illata miatt esett erre a választásom, szeretem a lime-os cuccokat mikor megjön a meleg idő. Elsőre meglepődtem a magok miatt, nem tudtam hogy azok is lesznek benne. Kicsit fel is idegesített, mert a szemcsés radírokat szeretem ugyan, de az ilyen magvasakat nem nagyon. Persze jobban radíroznak, de utálom hogy tele van a kád meg kb minden magokkal fürdés után. Mindezek ellenére is nagyon szeretem ezt a radírt, jó az illata, szuperül radíroz és hidratál, a Bombos cuccokhoz híven érződik egy kis seavajas réteg a bőrödön a használata után.

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Szaszmancs

2015. augusztus 22.

Aug. 22.:
Elkiabáltam sajnos. Tegnap használtam el az utolsó morzsákat belőle és megkönnyebbültem, ahogy az üres vajas doboz szerűség landolt a kukában. Az első 4-5 használat valóban meseszerű volt, aztán jött a fekete leves, mert minden igyekezetem ellenére kiszáradt a cucc és egy megkövült rögös sókupac fogadott. A boltban az eladólány ugyan előre felhívta erre a figyelmem és megnyugtatott,hogy bármilyen olaj hozzáadásával életre kelthetem, elszomorított a látvány. Jobb híján babaolajjal próbáltam menteni a helyzetet, de elég nehezen sikerült elérnem a kellő állagot és ez után minden használat előtt pepecselnem kellett vele, ha nem akartam felsérteni a bőröm. A nagyszerű hatás és élmény elmaradt, egyre jobban bosszantott az állaga. Tudtam, hogy többet ilyet nem veszek, viszont egyéb dolgok miatt felkerestem (volna) újra az üzletet a Mammutban, de sajnos hűlt helyét találtam. Drogériákban lehet ezt azt kapni a kínálatból, de az nem ugyanaz, mint belibbenni a sütis fürdőmennyországba. Szomorú vagyok. Na mindegy, ez csak a közérdekű közlemény része volt, a terméktől elveszek 2 csillagot és azzal a tanulsággal távozom, hogy nem szabad elkiabálni semmit.

Május 6.
Nem szoktam ilyet csinálni, de most egy használat után véleményezek, mert nem bírom ki, annyira jó ez a cucc. Egyből szerelembe estem és örök hűséget is fogadtam a Bomb testradírjainak hirtelen. Erős, már-már durva radírozó hatása van, de én pont erre vágytam, heti egyszer bőven elég lesz használni. Az olajoknak köszönhetően olyan szinten puha volt zuhanyzás után a bőröm, mint még soha, nem akartam elhinni, csak simiztem magam, mint egy félőrült és az embernek is mutogattam, hogy milyen jó már...hát tetszett neki is :D Aki nem szereti az olajos érzést, az viszont kerülje, mert ez bizony valóban csúszós, enyhén ragadós réteget hagy, ami kb a felitatós törölközés után 10 perccel tűnik el, de rásegíthetünk egy kis bemasszírozással is. Az illat is csudijó, erőteljes és hosszan meg is marad. Ez a hatalmas kiszerelés sokáig elég lesz, remélem nem lesz semmi baja, viszont minden használatnál érdemes összekutyulni, mert az olaj a tetején szeret lenni, az alja meg száraz. Jah és a legjobb, hogy most fél áron lehet hozzájutni, ami nagyon nagyon megéri, de ezek után a teljes árat sem sajnálnám érte.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Aug. 22.:

Május 6.

encimokus

2014. január 4.

Nagyon frissítő, citromos, fanyar illata van. Sószemcsék és magok is vannak benne. Gyengéden, de alaposan radíroz. Olajtartalma miatt ápol, nem szárítja a bőrt, illata fürdés után is megmarad. Szeretem és kész.
Update: Az áfonyamagok tök feleslegesek, tapadnak az olajos bőrre, de emiatt nem vonok le pontot

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

Avicky

2013. november 8.

Jaj de igaza van az előttem szólónak! nyáron kellemes parfüm helyett is, akárcsak a Scubology.

Avicky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

SanTessa

2013. augusztus 25.

Az összes szemcsés bomb radír isteni (illat, hámlasztás, táplálás, minden tekintetében), de ezt még a pasik is bátran használhatják. :) Igazi nyári, frissítő testradír. Mellette parfümöt használni is bűn!

SanTessa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Lola88

2013. május 11.

Legjobb bőrradír!!!! Nem elég, hogy tökéletesen radíroz, de mivel olaj alapú, így olyan puha lesz a bőröm a végén, mintha babaolajjal ápoltam volna! Az illatáról még akkor nem is beszéltünk, jó frissítő citrusos, ami nyáron még szuperebb lesz! Ráadásul jó sokáig elég.

Lola88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!