KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lola88, Módosítva: 2013. január 6.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

A halványzöld természetes radír, igazi áfonya magokkal, muskotályzsálya és citromfű illóolajokkal, igazi élénkítő és tonizáló segítség bőrödnek tusolás közben.

Körkörös mozgással kend be vele testedet a zuhany alatt, majd használat után mosd le.

Azura

2016. április 7.

Első Bomb radírom. Az illata miatt esett erre a választásom, szeretem a lime-os cuccokat mikor megjön a meleg idő. Elsőre meglepődtem a magok miatt, nem tudtam hogy azok is lesznek benne. Kicsit fel is idegesített, mert a szemcsés radírokat szeretem ugyan, de az ilyen magvasakat nem nagyon. Persze jobban radíroznak, de utálom hogy tele van a kád meg kb minden magokkal fürdés után. Mindezek ellenére is nagyon szeretem ezt a radírt, jó az illata, szuperül radíroz és hidratál, a Bombos cuccokhoz híven érződik egy kis seavajas réteg a bőrödön a használata után.

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Szaszmancs

2015. augusztus 22.

Aug. 22.:
Elkiabáltam sajnos. Tegnap használtam el az utolsó morzsákat belőle és megkönnyebbültem, ahogy az üres vajas doboz szerűség landolt a kukában. Az első 4-5 használat valóban meseszerű volt, aztán jött a fekete leves, mert minden igyekezetem ellenére kiszáradt a cucc és egy megkövült rögös sókupac fogadott. A boltban az eladólány ugyan előre felhívta erre a figyelmem és megnyugtatott,hogy bármilyen olaj hozzáadásával életre kelthetem, elszomorított a látvány. Jobb híján babaolajjal próbáltam menteni a helyzetet, de elég nehezen sikerült elérnem a kellő állagot és ez után minden használat előtt pepecselnem kellett vele, ha nem akartam felsérteni a bőröm. A nagyszerű hatás és élmény elmaradt, egyre jobban bosszantott az állaga. Tudtam, hogy többet ilyet nem veszek, viszont egyéb dolgok miatt felkerestem (volna) újra az üzletet a Mammutban, de sajnos hűlt helyét találtam. Drogériákban lehet ezt azt kapni a kínálatból, de az nem ugyanaz, mint belibbenni a sütis fürdőmennyországba. Szomorú vagyok. Na mindegy, ez csak a közérdekű közlemény része volt, a terméktől elveszek 2 csillagot és azzal a tanulsággal távozom, hogy nem szabad elkiabálni semmit.

Május 6.
Nem szoktam ilyet csinálni, de most egy használat után véleményezek, mert nem bírom ki, annyira jó ez a cucc. Egyből szerelembe estem és örök hűséget is fogadtam a Bomb testradírjainak hirtelen. Erős, már-már durva radírozó hatása van, de én pont erre vágytam, heti egyszer bőven elég lesz használni. Az olajoknak köszönhetően olyan szinten puha volt zuhanyzás után a bőröm, mint még soha, nem akartam elhinni, csak simiztem magam, mint egy félőrült és az embernek is mutogattam, hogy milyen jó már...hát tetszett neki is :D Aki nem szereti az olajos érzést, az viszont kerülje, mert ez bizony valóban csúszós, enyhén ragadós réteget hagy, ami kb a felitatós törölközés után 10 perccel tűnik el, de rásegíthetünk egy kis bemasszírozással is. Az illat is csudijó, erőteljes és hosszan meg is marad. Ez a hatalmas kiszerelés sokáig elég lesz, remélem nem lesz semmi baja, viszont minden használatnál érdemes összekutyulni, mert az olaj a tetején szeret lenni, az alja meg száraz. Jah és a legjobb, hogy most fél áron lehet hozzájutni, ami nagyon nagyon megéri, de ezek után a teljes árat sem sajnálnám érte.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Aug. 22.:

Május 6.

encimokus

2014. január 4.

Nagyon frissítő, citromos, fanyar illata van. Sószemcsék és magok is vannak benne. Gyengéden, de alaposan radíroz. Olajtartalma miatt ápol, nem szárítja a bőrt, illata fürdés után is megmarad. Szeretem és kész.
Update: Az áfonyamagok tök feleslegesek, tapadnak az olajos bőrre, de emiatt nem vonok le pontot

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

Avicky

2013. november 8.

Jaj de igaza van az előttem szólónak! nyáron kellemes parfüm helyett is, akárcsak a Scubology.

Avicky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

SanTessa

2013. augusztus 25.

Az összes szemcsés bomb radír isteni (illat, hámlasztás, táplálás, minden tekintetében), de ezt még a pasik is bátran használhatják. :) Igazi nyári, frissítő testradír. Mellette parfümöt használni is bűn!

SanTessa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Lola88

2013. május 11.

Legjobb bőrradír!!!! Nem elég, hogy tökéletesen radíroz, de mivel olaj alapú, így olyan puha lesz a bőröm a végén, mintha babaolajjal ápoltam volna! Az illatáról még akkor nem is beszéltünk, jó frissítő citrusos, ami nyáron még szuperebb lesz! Ráadásul jó sokáig elég.

Lola88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.