KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bomb Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kakaó- és sheavajjal.

Kingucii

2016. április 6.

Hát én nem vagyok elájulva tőle. Puha lesz tőle a bőr, ez igaz, de nekem az illata valahogy nem jön be. Kissé mű.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Hoagirl

2014. augusztus 16.

Kellemes illatú, nem pezseg, inkább csak komótosan oldódik a vízben szép tengerzöld színt hagyva maga után. Fürdés után a bőrömnek nagyon kellemes tapintása lett, puha bőrt eredményezett. Testápolót sem kellett használnom, ami külön jó, mert ahhoz túl türelmetlen vagyok. :) A nyári leárazások során 50% kedvezménnyel jutottam hozzá, abszolút megérte az árát.

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.