KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

galagonyanya

2018. július 15.

Jobb, mint bármi amit eddig használtam. Az illata isteni, érzem egész nap. Izzadtságnak nyoma sincs.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

nreka

2018. július 8.

Nagyon jó dezodor. Elég izzadós vagyok, így a jó deó megtalálása örök kínszenvedés. Egyik barátnőm ajánlotta hogy természetes és jó hatású ez a deó. Nagyon elégedett vagyok vele én is. Az illata sajátos, én szeretem de ez valakinek zavaró lehet. Körülbelül két hete használom es egyenlőre jól szerepel.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

cintia91

2018. július 2.

Imádom igazi uniszex dezodor párom és én is szoktuk használni .Illata tetszik és teszi a dolgát.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

kriszti8

2018. július 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, sok jót olvastam róla, de nem szeretem.
Az illata nekem nem tetszik, de ezzel megbarátkoznék, ha kordában tartaná az izzadásomat, de sajnos nem teszi. Totális csalódás.

kriszti8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

tjulcsi87

2018. július 1.

Már régóta használom és nagyon elégedett vagyok vele, szeretem az illatát és a hatékonyságát is :)

tjulcsi87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

tara95

2018. június 24.

Szörnyű. Legalábbis nekem. Erős az illata és nem igazán működik, drága is. Azt hiszem ez egy utálom-imádom termék.
Up: senkinek nem kellett, hát használgattam. Addig amíg mindennapi kedvenc nem lett. Télre szerintem sok de meleg időben remek és az illata rengeteget enyhült.

Most nyáron megint újravettem, a kedvenc old spice medve valszeg Miskolc környékén barangol mert semmit nem használ akármennyire is szeretem :( az illatát mindig szoknom kell, nagyon finom de bitang erős, viszont a szakállas felemnek nagyon bejön. (Ki hitte volna, eddig csak a gejlj cukros illat volt favorit).

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

LivErpool

2018. június 14.

Az itt olvasott vélemények miatt esett rá a választásom. Egy hónapja használom, eddig bevált. Szagokat semlegesíti, alapból kellemes illata van. Előfordult, hogy megfogta a felsőmet. Ebből tanulván várni szoktam vele az öltözésig és készülődés közben tud száradni. Ilyenkor nem csíkoz be.

Update: azóta is imádom, legjobb, amit valaha használtam.
Elég reggel felkenni és egész nap tart. Valamint sokáig tart maga a termék is. Még mindig van belőle, de már megvettem a következőt, nehogy kivonják vagy valami :'D

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Update: azóta is imádom, legjobb, amit valaha használtam.

LadyBianka

2018. június 13.

1 hete használom, imádom az illatát és most a 80%-os páratartalommal is megküzd Budapesten! :D pedig nagyon izzadós vagyok, olykor szinte büdösen is...
Biztosan újra megveszem!!

LadyBianka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Biztosan újra megveszem!!

tunderszep

2018. június 13.

Hatalmas csalódás! Az izzadást nem gátolja meg és az illata is szörnyű lesz egy idő után. Biztos nem fogom újra venni.

tunderszep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Effi

2018. június 12.

Nálam abszolút előnyből indult, imádom a könnyű púderes illatokat. Egész nap érzem több heti használat után is. Izzadós vagyok, ez a dezodor valamennyire kontrollálja ezt. Teljesen megszüntetni úgysem tudja semmi az izzadást és az nem is lenne egészséges. Jobb, mint az eddig próbált dezodorok, úgyhogy maradok nála, az igazi hőségben is bizonyította, hogy működik. Nincs többé pisztolytáska :D

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!