KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

MissBako

2018. május 18.

Pár hete használom, viszont eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Várom a nagy meleget, hogy akkor is tesztelve legyen :)

MissBako
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

GoldTree

2018. május 15.

Boldog vagyok, hogy rátaláltam. Szárazon tartja a hónaljam, és kellemes, tartós az illata.
Kíváncsi vagyok, a nagy melegben hogy fog teljesíteni.

GoldTree
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Kíváncsi vagyok, a nagy melegben hogy fog teljesíteni.

Hamarv

2018. május 15.

Zöldkupakos Vichyt váltottam le rá. Tény, hogy van hogy napközben újra kell kenni és nekem megfogja a fekete ruháim, szóval óvatosan öltözöm. De ezen kívül ilyen áron megérdemli az 5 csillagot!!!! Az illatát meg kell szokni, nekem picit masculin, de 1-2 hét után már észre sem veszem!! :)

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. május 7.

Tokeletes dezodor!!:) imadom az illatat es remekul teszi a dolgat, ezentul csak ot fogom keresni a polcokon

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 7.

AAAdrienne93

2018. március 23.

Sajnos nekem nem jött be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá (izzadást nem gátolja annyira) de az illata nem túlzó, kellemes.

AAAdrienne93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

patakiboglarka92

2018. március 17.

Már sokadjára veszem újra, nagy jó az illata! Egyszer próbáltam letenni és mást keresni helyette, de semmi másnak nem volt ilyen jó illata.

patakiboglarka92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

stellacadente

2018. március 16.

Szuper dezodor, nekem még jobban bevált, mint a Vichy izzadásgátlója. Van egy kis kellemes púderes illata is, azt is szeretem és a legnagyobb melegben is szépen teljesített. Nagyjából egy hónapig elég, bár én viszem magammal edzésre is és az esti zuhanyzás után is használom.

stellacadente
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

matekinga

2018. március 13.

Működik, véd, mondjuk fizikai munka mellett "csak" 10-12 órát bír ki. Erős parfüm szaga/illata van, kinek mi, nekem tetszik, a barátom szerint büdös szappanszag. Hát, ez van, inkább, mint az izzadtság! :)

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Pumi

2018. március 12.

brutál az illata :D:D azthiszem olasz márka, hát azok izzadnak rendesen, ugyhogy nekem aki uszodát hord a hóna alatt jó választás 40 fokban. -1 csillag az aluminium miatt, de nekem ez ilyen kis vicces deo :D

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

dalma92

2018. március 11.

Legeslegkedvesebb deóm. Olyan finom illata van, hogy még a totális hatástalanságot is megbocsátanám neki, de szerencsére teszi a dolgát rendesen.
Valami mennyei illata van... imádom.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Valami mennyei illata van... imádom.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!