KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

narancsdzsem

2017. augusztus 8.

Tökéletes találat! Semmi izzadás, semmi irritáció, le is álltam az izzadás elleni ecsetelővel miatta. A Rexonát is magasan veri. Az ára pedig nevetséges ezért a hatásért.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

ViragS

2017. augusztus 7.

Mielőtt ezt elkezdtem használni 1-2 hónapig nem használtam semmit, így könnyebben tudtam összehasonlítani milyen volt nélküle, majd pedig vele. Az izzadás mértéke csökkent, a testszag minimálisról 0-ra csökkent. Tökéletes számomra! Az illata nekem egyáltalán nem erős, nekem tetszik.

Reggel bekentem a hónaljam, majd estig minden tökéletes volt, pedig a Velencei tavat tekertük körbe 35 fokban.

Csak annyira szárad nehezen, mint az ilyesfajta golyós deo-k. Felkened, 5 percig nem öltözöl fel, néha felemeled a karod, hogy tudjon száradni és már meg is vagy, nem megterhelő.
Ajánlom mindenkinek így 1 hónapos használat után is!

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Ajánlom mindenkinek így 1 hónapos használat után is!

widowmaker

2017. augusztus 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem egyáltalán nem használt, sőt, mintha jobban izzadtam volna tőle.

widowmaker
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Lilcii

2017. július 17.

Én megszállott dezodor és spray rajongó vagyok,annyira túlzásba tudom vinni, hogy az ismerőseim szerint részben tőlem lyukad az ózon réteg... Nagyon szerettem volna, ha ez kitűnne a többi drogériás dezodor közül, de én semmi extra hatását nem éreztem.. Nem voltam elájulva a hatékonyságától, mondjuk az illata az meglehetősen tartós. Nem rossz dezodor, de sajnos nem vált a kedvencemmé.

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

bettina29

2017. július 13.

Nekem bevált. Az itteni vélemények alapján vettem meg. Este használom fürdés után, reggel pedig már csak spray-t. Szeretem az illatát is, én csak ajánlani tudom:)

bettina29
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Lorenita

2017. július 10.

Az egyik legrosszabb dezodorom volt. Sárgák lettek tőle a fehér ruháim, és max. 1-2 óráig tartott a "hatása".

Lorenita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.

cooleva

2017. július 10.

Az örök darab! Se izzadás, de büdös szag, se irritáció..tökéletes!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Az örök darab! Se izzadás, de büdös szag, se irritáció..tökéletes!

nyaff88

2017. július 9.

Nagyon szuper pedig én sosem szerettem a golyós deókat :) Mindig zavart, hogy olyan "tuttyos"/nedves leszek tőlük. Ez annyira jól működik, hogy nem zavar semmi. :D

nyaff88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

kovacsmesi1

2017. június 28.

Nagy kedvenc az illata, nem sok agy zavaró pont kellemes és a hatása is első rangú.

kovacsmesi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

audreycoca

2017. június 16.

Nekem is nagyon bevált. Semmi, de tényleg semmi kellemetlen szag, a legnagyobb melegben sem. Mondjuk egy kicsit tényleg erős púderes illata van, jobban örülnék ha kicsit visszafogottabb lenne.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!