KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

audreycoca

2017. június 16.

Nekem is nagyon bevált. Semmi, de tényleg semmi kellemetlen szag, a legnagyobb melegben sem. Mondjuk egy kicsit tényleg erős púderes illata van, jobban örülnék ha kicsit visszafogottabb lenne.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Hedör

2017. június 6.

Imádom a hintőporos tisztaság illatááát!

Hedör
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Imádom a hintőporos tisztaság illatááát!

denbri

2017. május 29.

Először kicsit érdekesnek éreztem az illatát, de utána megszerettem és azt gondolom ilyen hatású készítmény nem sok van a piacon, amióta egyszer kipróbáltam mást már nem is szeretnék!

denbri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

szs

2017. május 14.

Nagyon jól semlegesíti a kellemetlen szagokat, csökkenti az izzadást és még az én extra érzékeny hónaljam sem viszket tőle (kész csoda). Hatalmas plusz pont, hogy nem hagy semmilyen foltot a ruhákon. Mostantól csakis ez :)

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

phoenix

2017. április 24.
Továbbra is ezt használom, viszont már kétszer előfordult, hogy pár napig teljesen hatástalan volt. Vettem gyorsan egy Rexona MP-t ismét, azt használtam, majd visszatértem a Borotalcohoz, és ugyanúgy működött, mint korábban. Ki érti ezt... Ettől függetlenül jár neki a maximum pont.

2016. február 13.
A Rexona Maximum Protectiont cseréltem le erre, szerintem ez sokat elmond a hatékonyságáról, nagyon meg vagyok vele elégedve. Már fél éve használom, és még csak most fog elfogyni az első üveg, pedig minden nap ezt kenem, szóval így az ára sem annyira vészes.
Az illata nekem sem a kedvencem, de szerintem nem erős annyira, hogy ne lehessen megszokni. (azért azt hozzátenném, hogy annak örülnék igazán, ha egyáltalán nem lenne benne illatanyag)

Az összetevő-témához: nem mondom, hogy ennek a deónak szépek az összetevői (nem azok), de könyörgöm, ne az alapján ítéljétek meg az összetevőket, hogy milyen színű pöttyöt kaptak... Az alkohol pl. zöldpöttyös, a denaturált alkohol (ami gyk. ugyanaz a kozmetikumok szempontjából) pedig sárga, miközben a lényeg ("szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található") mindkettő leírásában ugyanaz. Szóval mindig olvassatok utána a kérdéses összetevőknek.

phoenix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

2016. február 13.

Josie91

2017. április 24.

Az eddigi legjobb dezodorom. Közel sem csoda és sportoláshoz meg kell támogatni egy fújós darabbal, a 48 óra meg nyilván a vicc kategória, de egyébként nagyon hatékony, hiába izzadok, abszolút semlegesíti a szagokat, és én a púderes illatát is nagyon szeretem. Mikor elfelejtettem edzésre vinni a spray dezodorom, akkor elég keményen halálra izzadós edzéseken is meglehetősen jól szolgált; akárhányszor lecseréltem kíváncsiságból, annyiszor tértem vissza hozzá.

Josie91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Alexa890317

2017. április 18.

Nagyon sok dezodort próbáltam már, de eddig ez az egyetlen, ami elnyomja a testszagom. Izzadni nem mondom, hogy nem izzadok, de legalább csak a dezodor illatát érzem.

Alexa890317
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

zoja

2017. április 14.

Az itteni jó pontszám miatt vettem meg. Az illata egyáltalán nem tetszik és a bőr melegétől mintha megtízszereződne az ereje, szúrósan, fojtogatóan erős, nagyon zavaró. Ez volt az első benyomásom, de úgy voltam vele, hogyha ez a tökély, valahogy megszokom. 4-5 napig működött is, száraz voltam, de egész nap az orromban, a fejemben, az agyamig pusztított az illata. Egyszer használtam futáshoz, akkor sikerült a maximum illatot produkálnom, nem tudtam olyan szélirányt kapni, hogy ne érezzem. Akik mellett elfutottam biztosan azt gondolták, hogy jól bepacsuliztam magam mielőtt elindultam futni. Ráadásul férfi borotválkozó Barbon szaga van. Szóval az illatával nagyon nem tudtam megbékélni. Aztán 5 nap után megtört a hatása, átizzadtam, aztán újra és újra. Alig használtam, nem érte meg az árát, küzdöttem az illata ellen és 5 nap után már a hatása sem volt meg, és kicsit pacsulis büdös is lettem, szóval kuka. Pedig nagyon akartam.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

narcissus

2017. április 6.

Nekem a spray is és ez is nagyon bevált. Mindkettőt megelégedettséggel használom, ha valami rosszat kellene mondanom róla, az annyi, hogy sajnos hamar elveszíti a hatását...Négy csillagot ér!

narcissus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

fannc22

2017. április 3.

Up: Szerintem hozzászokott a bőröm, vagy nem tudom mi lehet a baj, de sajnos már nem teszi úgy a dolgát, mint eddig. :(

Ezen a nyáron kezdtem el használni, már elegem volt abból, hogy semmi nem teljesített úgy, ahogy szerettem volna, így hát beruháztam rá. Nem bántam meg!!! Nem is tudom mi lenne velem nélküle...izzadni izzadok, de kevesebbet és ami a legfontosabb, NINCS kellemetlen szag...egy pici sem. Egy hosszú, 40 fokos meleg nap után is csak a Borotalco illatát érezni. Számomra ez egy csoda, nincs több kellemetlen helyzet...Az illata elég erőszakos az elején, de ez sem érdekel, olyan jól teszi a dolgát. Nekem csodaszer.

fannc22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!