KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

Krémmánia Kedvencek a -től
dodessz

2017. február 19.

Nagyon szeretem:) Nem vagyok tőle büdi, és egész nap kitart. Már a harmadik üveggel fogyasztom el belőle, az ára egy kicsit húzós, ezért levonok egy pontot:)

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

bogczi

2017. február 19.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és kicsit vegyesek az érzelmeim. Alapvetően izzadós vagyok, viszont engem inkább a testszag szokott megőrjíteni, mert nagyon erős, büdös testszagom van egy pici izzadás után is. Eddig semmi nem tudta elvenni azt a szagot, egyedül ez. Valamennyit csökkentett az izzadás mértékén is, de ami a legjobb benne, hogy egyáltalán nincsen izzadtságszagom, hanem finom, púderes illat leng csak körül. Viszont egyben nekem ez a hátránya...hogy 5 méteres körzetben MINDENKI érzi a púderes illatot rajtam, a parfümjeimnek esélye nincsen, bármilyen vékonyan kenem is a bőrre, hagyom megszáradni és csak utána öltözöm fel, totál elnyomja mindennek az illatát...használni fogom, mert muszáj, nem lehetek büdös, de nekem túl erős az amúgy finom illata.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

dizabella01

2017. február 14.

Az itteni vélemények alapján ismerkedtem meg vele, és miután olvastam hogy milyen jó meg ezek, másnap már a dm-ben voltam és meg is vettem, hiszen nagyon tudja csiklandozni a fantáziámat egy ilyen hatásosnak ígérkező dezodor, mivel hogy izzadós vagyok, folytonos foltok a blúzon stb....na de ez a termék megszüntette őket!!! Nem volt egy olyan nap (télen főleg), amikor ne nedvesedett volna be a hónaljam körül a ruha, katasztrófa volt, na de most csak RITKÁN történik meg az, hogy ici-picit nedves legyek. Az illata is finom, de különben akármit magamra kennék ha ilyen hatásos lenne! Újravenném? Naná, nem is tudnék már élni nélküle. Szeptember 10-én vettem, rendszeres használat mellett kb még 2 hónapot kitart, szóval nem sok az a 1100 forint. A Dove dezodorjaimat hónaponta cseréltem, szóval még pénzt is takarítok így. 5 csillag!

Update: 1 évi használat után kezdtem észrevenni, hogy már nem működik olyan jól mint régen, ugyanúgy vizes lesz a trikóm mint használata előtt. Sőt, már alig nyúlok utána. 4 csillag
Update2: már nem használom, nem tetszik az illata sem, főleg amikor az izzadtságszaggal keveredik, de a 4 csillagot meghagyom.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

laczeva

2017. február 10.

Ma vetettem be először. Csodálatos volt!!!! Végre nem volt rossz a közérzetem az izzadás miatt. Az illatom olyan ,mint a deoé. Ha jól vettem észre nem is lett nedves a ruhám a hónaljnál, de ezt még meg kell figyelnem. Majd később update-elek, hogyan bírja, remélem sokáig kitart, láttam, hogy ez is úgy működik, ha hozzászokik a bőr, akkor hatástalan lesz. Reménykedem, eddig szerelem :)

laczeva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

biribooo

2017. február 5.

Az izzadást minimálisra szorítja vissza, szagokat semlegesíti.Púderes,nőies,nem túl tolakodó,de tartós illata van,ami nekem tetszik. Fél éve használom minden nap,szóval az árát is abszolút megéri. Talán az eddigi legeslegjobb dezodorom, pedig nagyon sokfélét használtam már.

biribooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

sarkanyoslany

2017. február 3.

Imádom az illatát, nagyon jól teljesített az első pár hónapban. Utána valahogy hozzászokott a bőröm és már nem véd annyira az izzadástól mint eddig, a fehér ruhákon úgy vettem észre, hogy sárgás foltot hagy egy idő után sajnos. De alapvetően szerettem nagyon, még mindig szivesen nyúlok utána a polcon.

sarkanyoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Marcsus

2017. január 21.

Az illata egy az egyben Lush Oatifix, imádnivalóan tiszta és semleges. Kenős deóhoz képest egész jól szárad, 5-10 perc után simán lehet rá öltözni, a ruhákat sem fogja meg. Nekem ebben a hideg időben teljesen jól teljesít, a sportot is bírja, ráadásul nagyon lassan fogy és borotválkozás után sem irritál. Szerintem nyáron is szuper lesz, természetesen reggeli és esti használat mellett.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Zsu79

2017. január 2.

Megvettem,kipróbáltam...Soha többet nem szeretnék vele találkozni.Illatában és hatásában is van jócskán kivetni valóm...

Zsu79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

anitkaa

2016. december 6.

Eleinte nagyon jó volt az izzadásgátló hatása, de kb 1 hónap múlva már szinte semmit sem ért. Lehet hamar megszokta a bőröm, nem tudom. Az illatával nem volt problémám. Mindenesetre váltottam egy másik deora.

anitkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

f.szaszus

2016. november 15.

Az összes deom közül ez a legjobb. Lassan szárad, de száradás után nagyon kellemes érzet. Elég izzadós vagyok és szerencsére ez a termék kordában tudja tartani a helyzetet, és az illata is kellemes. Régebben használtam a fújós változatát is de ez ezerszer jobb.

f.szaszus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!