KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zalla

2018. október 1.

Meglepően jó kis termék. Valamiért az volt korábban az elképzelésem, hogy ez natúr termék, de ennek semmi nyomát nem látom az üvegen. Mindenesetre a feladatát elvégzi, hatékonyabban mint egy átlagos deó. Az illata kicsit édes, kicsit púderes, de abszolút elviselhető. Óvatlan öltözésnél sötét ruhán folt maradhat utána, de ez sem a "2 km-ről ordít hogy a deó volt" kategória. Ár-érték arányban szerintem teljes áron is jó vétel, de különböző drogériákban gyakran elérhető akciósan is.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

masnis

2018. szeptember 1.

Egyet elhasználtam. Dezodoráló hatása a közepesnél jobb, a végére viszont kicsit már hozzászoktam. Az illata igazán kellemes, púderes, eleinte még a nap végén is éreztem. Miután elfogyott, nem vettem újra, hanem újra elkezdtem rájárni a vőlegényem old spice-ára. :D

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

agica721

2018. augusztus 28.

Nekem is kiválóan működik,nem is tudom miért nem értékeltem idáig.Szinte bárhol hozzá lehet jutni (hipermarketek,drogériák).
Sosem hagyott cserben,még 2 óra edzés után sem...
A citromos változat jelenleg itthon nem kapható még,de reméljük hamar hozzáférhető lesz az is.Fantasztikus illata van és állja a próbát ez is :)

agica721
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Sosem hagyott cserben,még 2 óra edzés után sem...

Andrea1992

2018. augusztus 19.

IMÁDOM! Nagyon jó az illata, nem hagy foltot a ruhán, nem sárgítja. Egész nap érzem magamon

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

leyorens

2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a dezodort, isteni az illata és tényleg meggátolja az izzadást, viszont sajnos az összetevői tényleg borzalmasak így emiatt többször nem veszem újra.Kár érte!

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Izzadásgátló hatását annak köszönheti, hogy jó sok aluminium só van benne, ami nem egészséges, mert megfojtja a bőrt. Az illata sajnos nagyon finom, és izzadósoknak ez jön be, viszont nehéz lemosni a bőrről és kimosni a ruhákból.

Anikovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

kri64

2018. július 28.

Dezodorokat keresgéltem, és már majdnem meggyőzött a sok pozitív vélemény, de ez az összetevőlista!!! Jézusom. Ne haragudjon meg senki, tudom, hogy sok mindenkit nem érdekel az alu- stb téma, de hogy ebben a termékben ALIG van olyan anyag ami teljesen kockázatmentes, hát az döbbenetes. Így sajnos teljesen felejtös. @LUNANN és mások akik feladnák már a próbálkozást: ne add fel, rengeteg alumínium mentes van és az ember előbb-utóbb megtalálja a megfelelőt. Ezt a terméket régen boldogan elhasználtam volna próbaképp, de amióta kicsit tájékozódok, nos, csodás púder illat ide vagy oda, nekem nem éri meg.

kri64
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nymphea

2018. július 24.

Imádom ezt a dezodort. A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, és egyből mély vízbe dobtam,ahol bizonyítania kellett. A legjobb dezodorok egyike, ha nem a legjobb, amit valaha használtam. Én személy szerint néha csak úgy is beleszagolok a tégelybe, annyira imádom a tiszta, púderes illatát. Megbirkózik a szegedi rohanós nyári napokkal, vizsgaidőszakkal, egészen estig tart a hatása.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

galagonyanya

2018. július 15.

Jobb, mint bármi amit eddig használtam. Az illata isteni, érzem egész nap. Izzadtságnak nyoma sincs.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

nreka

2018. július 8.

Nagyon jó dezodor. Elég izzadós vagyok, így a jó deó megtalálása örök kínszenvedés. Egyik barátnőm ajánlotta hogy természetes és jó hatású ez a deó. Nagyon elégedett vagyok vele én is. Az illata sajátos, én szeretem de ez valakinek zavaró lehet. Körülbelül két hete használom es egyenlőre jól szerepel.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!