KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tatii10

2017. december 5.

Nagy csalódás volt ez a dezodor pedig nagy reményeket fűztem hozzá.
Miután reggel felkentem és elindultam a munkába ( nem nagy melegben) beérkezés után már érzetem, hogy nagyon leizzadtam ,ami más dezodoroknál eddig nem fordult elő :( Pár hetet vártam de sajnos nem lett jobb a helyzet így a kukában landolt.

Tatii10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Nagy csalódás volt ez a dezodor pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

szfrances19

2017. október 22.

Sok éven keresztül próbáltam megtalálni azt a dezodort, ami mellett minimálisat izzadok, és nem leszek büdös, nos azt hiszem, ez az a dezodor. Már egyszer újravettem mikor leakciózták, 3-4 hónapig kitart. Azért hetente 1-2 nap szünetet érdemes tartani vele, mert egy idő után megszokja a bőr, és a hatékonysága csökken. Ettől független még mindig a legjobb dezodor, amit valaha próbáltam. :)

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

fenyszereto

2017. szeptember 29.

Nálam ez a kedvenc! Két éve használom. Elég jól véd, ha izzadok is, akkor sincs kellemetlen szag, a ruháimat sem fogja össze. Jó sűrű állaga van, viszonylag gyorsan megszárad, napközben nem kell újrakenegetni, így lassan fogy. Az illata is teljesen rendben van.

fenyszereto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

balazsdora

2017. szeptember 29.

Egy ideje már csak alumíniumsótól mentes dezodorokat használok, de úgy voltam vele, az őrült meleg nyár és a KM-es vélemények miatt, hogy teszek egy próbát. Nagyon kellemes illatú, jó kis dezodor, abszolút tette a dolgát, bár nem kiemelkedően. Nálam rettenetesen hamar elfogyott, napi egyszeri, maximum kétszeri használat mellett. Talán, ha akciózzák, újraveszem.

balazsdora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Kitti66

2017. szeptember 28.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg. Magamhoz képest minimális az izzadás viszont semmi izzadtság szag még este sem, pedig nap közben nem kentem újra. Nagyon elégedett vagyok vele, a korábbi Nivea és Rexona sprayket veri.

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

MartiWindisch

2017. augusztus 28.

Soha többé semmi más dezodort nem fogok használni! (Na jó de, nyílván próbálgatok, váltogatok, de hogy ez a fürdőm alapfelszereltségébe fog tartozni örökké, az 100%.). Nagyon kellemes púderes az illata, tartós, és semmi izzadságszag mellette.

Rossmannban nagyon gyakran akciós, 20-25%-kal leárazzák, valamint a kupon napokon is mindig szerepel az újságokban. Megéri ilyen alkalmakkor beszerezni, bár teljes áron is megéri az árát.

MartiWindisch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

narancsdzsem

2017. augusztus 8.

Tökéletes találat! Semmi izzadás, semmi irritáció, le is álltam az izzadás elleni ecsetelővel miatta. A Rexonát is magasan veri. Az ára pedig nevetséges ezért a hatásért.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

ViragS

2017. augusztus 7.

Mielőtt ezt elkezdtem használni 1-2 hónapig nem használtam semmit, így könnyebben tudtam összehasonlítani milyen volt nélküle, majd pedig vele. Az izzadás mértéke csökkent, a testszag minimálisról 0-ra csökkent. Tökéletes számomra! Az illata nekem egyáltalán nem erős, nekem tetszik.

Reggel bekentem a hónaljam, majd estig minden tökéletes volt, pedig a Velencei tavat tekertük körbe 35 fokban.

Csak annyira szárad nehezen, mint az ilyesfajta golyós deo-k. Felkened, 5 percig nem öltözöl fel, néha felemeled a karod, hogy tudjon száradni és már meg is vagy, nem megterhelő.
Ajánlom mindenkinek így 1 hónapos használat után is!

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Ajánlom mindenkinek így 1 hónapos használat után is!

widowmaker

2017. augusztus 2.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem egyáltalán nem használt, sőt, mintha jobban izzadtam volna tőle.

widowmaker
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Lilcii

2017. július 17.

Én megszállott dezodor és spray rajongó vagyok,annyira túlzásba tudom vinni, hogy az ismerőseim szerint részben tőlem lyukad az ózon réteg... Nagyon szerettem volna, ha ez kitűnne a többi drogériás dezodor közül, de én semmi extra hatását nem éreztem.. Nem voltam elájulva a hatékonyságától, mondjuk az illata az meglehetősen tartós. Nem rossz dezodor, de sajnos nem vált a kedvencemmé.

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!