KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújtó dezodor

Alkoholmentes

dizabella01

2017. január 16.

Az itteni vélemények alapján ismerkedtem meg vele, és miután olvastam hogy milyen jó meg ezek, másnap már a dm-ben voltam és meg is vettem, hiszen nagyon tudja csiklandozni a fantáziámat egy ilyen hatásosnak ígérkező dezodor, mivel hogy izzadós vagyok, folytonos foltok a blúzon stb....na de ez a termék megszüntette őket!!! Nem volt egy olyan nap (télen főleg), amikor ne nedvesedett volna be a hónaljam körül a ruha, katasztrófa volt, na de most csak RITKÁN történik meg az, hogy ici-picit nedves legyek. Az illata is finom, de különben akármit magamra kennék ha ilyen hatásos lenne! Újravenném? Naná, nem is tudnék már élni nélküle. Szeptember 10-én vettem, rendszeres használat mellett kb még 2 hónapot kitart, szóval nem sok az a 1100 forint. A Dove dezodorjaimat hónaponta cseréltem, szóval még pénzt is takarítok így. 5 csillag!

Update: 1 évi használat után kezdtem észrevenni, hogy már nem működik olyan jól mint régen, ugyanúgy vizes lesz a trikóm mint használata előtt. Sőt, már alig nyúlok utána. 4 csillag

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Zsu79

2017. január 2.

Megvettem,kipróbáltam...Soha többet nem szeretnék vele találkozni.Illatában és hatásában is van jócskán kivetni valóm...

Zsu79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

anitkaa

2016. december 6.

Eleinte nagyon jó volt az izzadásgátló hatása, de kb 1 hónap múlva már szinte semmit sem ért. Lehet hamar megszokta a bőröm, nem tudom. Az illatával nem volt problémám. Mindenesetre váltottam egy másik deora.

anitkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

f.szaszus

2016. november 15.

Az összes deom közül ez a legjobb. Lassan szárad, de száradás után nagyon kellemes érzet. Elég izzadós vagyok és szerencsére ez a termék kordában tudja tartani a helyzetet, és az illata is kellemes. Régebben használtam a fújós változatát is de ez ezerszer jobb.

f.szaszus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Dora961

2016. november 10.

Eddig ez a legjobb dezodor, amit használtam, az illata nagyon kellemes, de elég lassan szárad.

Dora961
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

ceglediingo89

2016. november 8.

Én nagyon izzadós vagyok, már mindent próbáltam tényleg. Itt láttam meg, hogy sokan javasolják ezt a terméket, és gondoltam kipróbálom, már 1 éve ezt használom csak. Totálisan nem állítja meg az izzadást, de eddig ez a legjobb :)

ceglediingo89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

deborika

2016. november 7.

Az illata valami isteni, azonnal beleszerettem, de az izzadásgátló hatása 0...

deborika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Az illata valami isteni, azonnal beleszerettem, de az izzadásgátló hatása 0...

gyurmafigura

2016. október 29.

Krémmániás vélemények hatására szereztem be és azt nyújtotta amit vártam. Az illatával barátkoznom kellett pár hétig mire megszoktam és lassan is szárad. Ellenben nem keni össze a ruháimat, nem fojtja el az izzadást, a szagokat viszont semlegesíti.

gyurmafigura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Blackxentric

2016. október 19.

Szeretem ezt a deot. Már vagy egy hónapja használom és még mindig alig hiányzik belőle. Az illata először furcsa volt, de hamar megszoktam. Az izzadást ugyan nem nagyon gátolja, de a szagokat igen.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

amazing

2016. október 19.

Nem akarom lehúzni, mert olyan szép pontszáma van... De nekem nagyon nem vált be. Nagyon lelkes voltam, amikor találtam itt egy olyan deót, amit mindenki dicsér, úgyhogy meg is vettem. Kb. 2 hónapon keresztül használtam, de sajnos semmit nem hatott. Nagyon sokáig tart, amíg megszárad, nekem volt hogy 20 perc alatt sem száradt meg. Az illata se a legkellemesebb, és ugyanúgy izzadtam tőle, mintha nem lenne semmi rajtam, annyi hogy az illatát elég sokáig éreztem, ezért 3* (és mert nem akarom annyira lepontozni).
UD: használgattam, de még jobban megutáltam. Nagyon sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá, de semmit sem használt.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!