KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burt's Bees

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Nyújt segítő kezet az ápolásra szoruló körmeidnek. Tápláld és hidratáld a a körmeid és a körömágybőröd ezzel intenzív és természetes balzsammal. Egy leheletnyi citromolajtól a körmeid és a kezed tisztán illatoznak, szépek és egészségesek lesznek, természetesen.

Kiszerelés: 17 g

Ár: 2800 ft , Eladó: csaxi13
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalással, postai úton, Szegeden személyes átvétellel
Krémmánia Kedvencek a -től
Nixiii

2017. május 14.

Világ életemben meggyűlt a bajom a körömbőrömmel... Ha nem iszok eleget, rögtön szétszárad, ráadásul tépegetem is, ha ideges vagyok. :( Ez az egyetlen olyan cucc, ami gyógyírt jelent a száraz, gyulladt bőrömre... Az árát nagyon sokalltam, de nagyon aktív használat mellett is több mint fél évig kitartott. Többszöri újravevős, az tuti!

Nixiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

MsDarcy

2017. április 26.

A heti manikűrözés után szoktam, leginkább lefekvés előtt bekenni vele a körömágyamat, a köröm felületét és sokszor a kezemet is. Szépen hidratál és nagyon finom az illata. Egyetlen hátránya a nem túl praktikus, ám annál csinosabb csomagolása, illetve talán az, hogy nagyon nagyon sokára szívódik fel, de ez értelemszerűen a konzisztenciája miatt van.

MsDarcy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

morvaieszter

2017. február 22.

egyszerűen egy csodaszer! és elképesztően jó illata van, arról nem is beszélve, hogy tényleg a végtelenségig elég

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

slytherclaw

2017. február 15.

Egy éve használom, még mindig van a tégelyben egy kevés. Nem szerettem meg, nekem rendszeres használat mellett sem javított a körömágyaim állapotán. Zavarónak találom, hogy nem olvad könnyen kézmelegre, úgyhogy nehéz vékonyan felvinni. Az illata kellemes, friss. Hatásra három és négy csillag között lenne, de az ára miatt három csillag.
A dobozkáját viszont nagyon szeretem, már előre tervezgetem, hogy mit fogok vele csinálni, ha kiürül. :)

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

PAncsi79

2017. február 10.

A hatását is imádom, de az illata valami mennyei! :)
Bekenem vele a körömágybőröm és sokáig csak szagolgatom a körmeimet (viccesen nézhetek ki kívülről).
Sűrű kenőcs, ami nagyon jól ápolja a körömágybőröm. Egy dolgot nem szeretek benne: a kiszerelés, mivel sokszor komoly problémát okoz leszedni a tetejét, de nem adom fel, mert az eredmény kárpótol :)

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

A hatását is imádom, de az illata valami mennyei! :)

evasimonyi

2017. február 8.

Isteni az illata, és hatékony, de csak akkor, ha folyamatosan használom, akkor viszont nagyon. Ha kihagyok pár napot, akkor viszont megint nem szépek a körömágyaim :/ két hónapja használom, de csak rendszeresen érdemes. Én szeretem.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Szto

2016. október 22.

Imadom, abszolut kedvenc. Foleg az illata. Nagyon sokaig kitart a kis tegely. Ujraveszem az biztos

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Szto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
potimano

2016. szeptember 6.

Több, mint másfél éve használom az apró változatát (8,5 g), és még mindig bírja! Legalább egy fél évet adok még neki. Igazából egy ideig bizonytalan voltam, hogy újra veszem-e, de minden alkalommal, mikor használom, újra beleszeretek :D Lehet, hogy drága, de miután a mostani elfogy és megveszem a nagyot, azt már a hideg holttestem ölelő szorításából fogják kiráncigálni mert hosszú hosszú évekig el fog tartani, még heti használattal is....

Jól hidratál, az illata kellemes, nagyon szeretik a körmeim, hálásak az extra törődésnek. Egyetlen bajom a tubus maga, a tetejét leharcolni egy rémálom, tört már bele körmöm, ami valljuk be, kicsit kontraproduktív :DD Szépen türelmesen körbe kell lazítani, majd óvatosan lepattintani, de mindig megküzdök vele... Ez természetesen nem von le pontot a krém teljesítményéből.

potimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Mimik

2016. június 25.

Már régóta kinéztem, de nem mertem megvenni. Nem egy olcsó darab és féltem, hogy feleslegesen veszem meg. De aztán rászántam magam és nem bántam meg. Az illatát imádom és a körmeimet is nagyon jól hidratálja. Csak ajánlani tudom.

Mimik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

zsazsa

2016. március 21.

Abszolút kedvenc! Egy-egy alapos körömágybőr rendbetétel után használom. Imádom az illatát, puhítja a bőrt, rendben is tartja azt, jól ápol. Mintha hamarabb gyógyulnának be tőle a kis sebek a kezemen. Imádom a csomagolását, szerintem nagyon cuki ez a fém kis doboz. Nagyon vágytam rá, hogy megvehessem, sajnos nem kapni minden Müllerben. Picit dárga, de biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.