KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burt's Bees

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Nyújt segítő kezet az ápolásra szoruló körmeidnek. Tápláld és hidratáld a a körmeid és a körömágybőröd ezzel intenzív és természetes balzsammal. Egy leheletnyi citromolajtól a körmeid és a kezed tisztán illatoznak, szépek és egészségesek lesznek, természetesen.

Kiszerelés: 17 g

tothdyna

2018. március 25.

Nem is értem, miért nem véleményeztem még, pedig öt-hat éve az egyik fő téli fegyverem a totálisan kiszáradt körömágy leküzdésében. Nekem az illata kicsit túlzottan mű, tipikus szúnyog elleni kence szagú, viszont a hatása remek, huszon-harminc perc alatt be is szívódik. Igyekszem csupasz körmös napokon mindig alkalmazni, azt is ápolja. Először a Kanadába kiköltözött barátnőmtől kaptam, a gránátalmás ajakkencével szettesítve (az is szuper termék, a stiftes Carmex mellett abból is mindig van legalább 1 példányom), megtartottam azt a kisebb tégelyt és mindig újratöltöm, ha kifogy. Az van a táskámban, a nagyobb pedig az ágy mellett.
Ha valaki a fenti szettel (vagy a bocis krémmel kiegészítettel) szemezne, azt is ajánlom, tökéletes ízelítő pakk -már csak a hidratáló krémes lemosót kellene hozzá csapni és minden fő kedvencem összeválogatnák! :)

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Soly77

2018. március 20.

Jujj ezek a burt's bees cuccok kezedenek levenni a lábamról. Egy ideje kerülgettem már őket az áruk miatt nem nagyon vettem de most nem tudtam ellenállni így ez jött velem haza legutóbb. Igaz nem régen írtam hogy a vazelin milyen jó körömágyra és tényleg így van, de ez meg még jobb :D míg a vazelintől tokától bokáig "zsíros" leszek. Ezt a kis cukit ha tv nézés közben maszírozgatom egy idő után beszívódik és semmi zsíros utóérzet. Nem beszélve az illatáról, lassan már kiszagolom a tégelyből... 100% citrom, az az igazi mikor félbe vágsz egy citromot... isteni! Ajánlom

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

mindapinkszent

2018. február 26.

Nekem nem sok mindent csinált a körömágyammal. Nagyon kemény, rengeteget kell dörzsölgetni, hogy használható mennyiség leváljon róla.Az illata finom, "élő" citrom, a tégely pedig engem elbűvölt, de azért nem olcsó mulatság így.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

edina.zsengeller

2018. január 4.

Elég rég használom, kicsit többet vártam tőle. Finom illata van, valamennyire hidratál is, de nem veszem újra, ahhoz azért drága.

edina.zsengeller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

bigbrowneyes

2017. december 20.

Féléve megvan és nagyon szeretem mind a hatását, mind az illatát. Két használat után már teljesen visszapuhítja a bőrt a körmöm körül.
Másik funkciója: két hónapja van fogszabályozóm, ami teljesen “szétszedi” az ajkaimat. Elővettem a tégelyt és tettem vele egy próbát. Másnapra már sokkal selymesebb lett, és rendszeres használat mellett már nem repedezik az ajkam. A kommersz ajakápolók ezt a helyzetet már nem tudják kezelni, szóval most nálam elsődlegesen így funkcionál.

bigbrowneyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

lzsoficim

2017. június 25.

Soha le nem cserélem, az biztos. Zseniális kis cucc ez, nagyon szépen ápolja a körömágybőrt. Az illata is tetszik, kellemes citromos.
Egyébként is kedvelem a márka termékeit, ez is teli találat.
A csomagolás pedig olyan édes:)

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Egyébként is kedvelem a márka termékeit, ez is teli találat.
A csomagolás pedig olyan édes:)

Nixiii

2017. május 14.

Világ életemben meggyűlt a bajom a körömbőrömmel... Ha nem iszok eleget, rögtön szétszárad, ráadásul tépegetem is, ha ideges vagyok. :( Ez az egyetlen olyan cucc, ami gyógyírt jelent a száraz, gyulladt bőrömre... Az árát nagyon sokalltam, de nagyon aktív használat mellett is több mint fél évig kitartott. Többszöri újravevős, az tuti!

Nixiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

MsDarcy

2017. április 26.

A heti manikűrözés után szoktam, leginkább lefekvés előtt bekenni vele a körömágyamat, a köröm felületét és sokszor a kezemet is. Szépen hidratál és nagyon finom az illata. Egyetlen hátránya a nem túl praktikus, ám annál csinosabb csomagolása, illetve talán az, hogy nagyon nagyon sokára szívódik fel, de ez értelemszerűen a konzisztenciája miatt van.

MsDarcy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

morvaieszter

2017. február 22.

egyszerűen egy csodaszer! és elképesztően jó illata van, arról nem is beszélve, hogy tényleg a végtelenségig elég

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

slytherclaw

2017. február 15.

Egy éve használom, még mindig van a tégelyben egy kevés. Nem szerettem meg, nekem rendszeres használat mellett sem javított a körömágyaim állapotán. Zavarónak találom, hogy nem olvad könnyen kézmelegre, úgyhogy nehéz vékonyan felvinni. Az illata kellemes, friss. Hatásra három és négy csillag között lenne, de az ára miatt három csillag.
A dobozkáját viszont nagyon szeretem, már előre tervezgetem, hogy mit fogok vele csinálni, ha kiürül. :)

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.