KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dalmicica

2017. szeptember 20.

Az elmúlt hónapokban borzalmas állapotban van a szám...felhólyagosodik...ég...kiszárad...lehámlik...ha nem vettem legalább 6 féle ajakápolót akkor egyet sem. Ez volt ami normalizálta a helyzetet. Kellemesen hűsít, hidratál.Ha érzem hogy jönnek a hólyagok akkor bekenem többször...Amúgy van valakinek ötlete mi lehet ez??? Az utóbbi évem életem legstresszesebb ideje volt...és a mélypont 2 hónapja van...nem tudom hogy lehet-e köze ennek hozzá. Volt valakinek ilyen?

Update: Azóta is ez a kedvencem, elég sok tubust elhasználtam azóta :D

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Update: Azóta is ez a kedvencem, elég sok tubust elhasználtam azóta :D

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Sokféle ajakápolót próbáltam már, de egyik sem tudta azt az eredményt nyújtani, amire mindig is vágytam. Akármilyen állapotban is lehetnek az ajkaim, mindig élettel telivé varázsolja őket szinte már egy használat után. Mióta rátaláltam csak ezt az egy ajakápolót használom.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

vivick

2017. szeptember 20.

Mindent imádok ebben a termékben. Csodásan hidratálja a számat, isteni az íze és az illata. Számomra kellemes ez a mentolos bizsergető érzés is. Ajánlom mindenkinek aki eddig még nem próbálta! :)

vivick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

babuu

2017. szeptember 11.

Hatásos ha valami gyors expressz megoldás kell. Hosszútávon viszont a mentol miatt kicsit szárít. Az íze finom cseresznyés♥ Szokásom mindig túlkenni a számat vele, hihetetlen hogy az ember alig nyomja meg, és már jön is belőle. Újra vevős, ehhez kétség sem fér! 5*

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

rayeri

2017. augusztus 29.

Fúj de rossz ez istenem!!! Amennyire szeretem a stick verzióját, annyira utálom ezt. A fényvédő miatt vettem ezt nyárra, de soha többet!!! Hidratálás NULLA, folyik, csúszkál szanaszét mint egy gagyi szájfény. Az íze finom, de azon kívül mindent utálok benne.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Petranora

2017. augusztus 23.

Több mint egy éve használom. A cserepesre száradt ajkakat viszonylag gyorsan rendbe rakja(egy este alatt), viszont nekem szörnyen csípte, ha a kiszáradt számra kentem fel. Az adagolása számomra macerás, nagyon ritkán sikerült pont annyit nyomnom amennyit szerettem volna. És az ízével sem sikerült megbarátkoznom.

Petranora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

vandanikoletta

2017. augusztus 21.

Nagyon szeretem. Imádom azt a bizsergető érzést amit felkenés után lehet érezni. Nem szokott az ajkam soha kiszáradni, de attól még imádom használni. Főleg így nyáron úgy is szoktam használni, hogy szájkontúrceruzával kifestem a számat és rákenem ezt, mert nagyon szép fényes :D csak sajnos az ára kicsit szeeintem sok :/

vandanikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

hivespanni

2017. augusztus 13.

Anyukám ajánlására vettem meg, ő a sima stick-es verzióját használja már évek óta. Én ezzel a cseresznyéssel próbálkoztam először, nagyon jól hidratál, nekem bejön ez a bizsergő érzés a felvitel után! :D Az illatával nincs semmi gond, az ízéről nem tudok nyilatkozni, nem vagyok az a nyalogatós típus! :D Biztosan újravásárolom a jövőben több fajtáját is!

hivespanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Jucccc

2017. július 31.

Kicsit többet vártam tőle, de azért nem mondhatnám kifejezetten rossznak, inkább olyan átlagos. Vannak jobbak olcsóbban, és drágábban is. Az illata zavart, viszonylag gyakran újra kellett kenegetnem, de valóban nem szárít, nem árt az ajkaknak. Szerencsére a kisfiam a felét rákente a babakocsira, így hamarabb elfogyott, amit nem is bánok. Neki amúgy ízlett. :)
Nehéz volt belőnöm, hogy mennyi az annyi, túl sokat kentem általában, és az nem túl esztétikus, nem is kényelmes. A sima verzió jobb, de az sem újravevős. Nekem valahogy ez a mentolos dolog nem jött be. Egyszer-egyszer elmegy, de nem mindennapos használat mellett.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Cupcaketeam

2017. július 31.

Aaa hát ezt nekem inkább nem kellett volna megvennem. Iszonyú mű cseresznye illata van. Nagyon kellemetlen kesernyés íze van és szerintem sokkal jobban bizserget is mint a sima verzió. Sajnos odáig sem jutottam el hog y teszteljem a hidratáló képességét annyira nem bírtam. A sima Carmex egyébként a kedvencem ezért vettem meg ezt is mert azt gondoltam jó lesz.

Update: Na jelentem megbarátkoztunk:D Megszerettem a drágát. Egész jó és az ízét is megszoktam szóval szeretem használni. De a sima verzió jobban bejön:)

Cupcaketeam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 31.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!