KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mlaura98

2018. május 22.

Nagyon szeretem, szépen ápolja az ajkakat. Illetve mindig ezt használom mielőtt matt szájterméket használok, és nagyon jól teszi a dolgát!

mlaura98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

Csipke1

2018. május 16.

A LEGJOBB AJAKÁPOLÓM! Csupa nagybetűvel.:) Nagyon sok mindent próbáltam már, hiszen elképesztő, mennyire ki tudnak száradni, repedezni az ajkaim. Eleinte nem hittem a szememnek, hogy már egy használat után rendbe tette a kicserepesedett számat! Biztosan újra fogom venni, ameddig csak gyártják.:)

Csipke1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

MissKenedy

2018. május 6.

Eddig a stiftes eredeti verziót használtam, verhetetlen a márka.
De a sok pozitív vélemény hatására gondoltam egye fene egyszer kipróbálom a cserkósat is. IMÁDOM
Az illata, íze, az ahogy a kis gömb fejből kijön maga az ajakápoló és felk kell kenni, mind sokkal jobban tetszik mint az eredeti:)
Negatívum, hogy picit mintha hamarabb "elfogyna" a számról mint a stiftes, az valahogy zsírosabb állagú. Ezért a -1 csillag, tuti hamarabb el fog fogyni.
Ha a herpesz próbát is kiállja majd (abban a stiftes hibátlan), akkor állandó lakója lesz a táskámnak.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Eddig a stiftes eredeti verziót használtam, verhetetlen a márka.

beautyandlove

2018. április 27.

Világ legjobb ajakápolója a carmex. Az én személyes kedvencem a stiftes-classic verzió, de ezt is nagyon szeretem. Hatásos!

beautyandlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

marcsi1233

2018. április 18.

Nagyon jó illata van, öröm, hogy van benne fényvédő, rövid időre puhítja a számat, de amint lekopik, már nem érzem a hatását. :/ Jobb, mint egy Labello, ezért 4 pont.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Rekazs

2018. április 3.

Hát nem tudom hova tegyem ezt a terméket. Olyan mintha saját érzései lennének és amikor van kedve hozzá akkor dolgozik és remekül végzi a dolgát amikor nincs kedve akkor csak lustálkodik és nem megyek semmire a használatával. A tartalma jó mert már egy éve használom és még mindig van a tubusban egy csomó. Viszont az illatát imádom de az illata miatt nem ér annyit, hogy újra vegyem így kísérletezek tovább egy másik carmex termékkel ha elfogy.

Rekazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

A legjobb ajakápoló a világon. Sokat kísérletezgettem e téren, próbáltam az eos-t is, de még mindig a carmex viszi a prímet. Ajánlom mindenkinek, hamar puháva varázsolja az ajkakat, az illata is nagyon finom. (Többen megdicsérték, hogy milyen intenzív az illata)
Az árat viszont update-elni kéne, 1000-1100 Ft a jelenlegi ára!

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Az árat viszont update-elni kéne, 1000-1100 Ft a jelenlegi ára!

Lori1991

2018. március 26.

Nagy elvárásokkal indultam a carmex felé,de hidratálás helyett csak finom illatot és ízt kaptam. Ezért adok 3 csillagot de a hidratáltságon nálam semmit sem változtat,nem ad hozzá, nem vesz el, ellenben tényleg a legfinomabb illata van az eddig próbált ajakápolóim közül.

Lori1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

bianka093

2018. március 21.

Nem olyan jó, mint a stiftes.(az jobban hidratál). Ez kicsit szemcsés. Az illata jó és a színe szép.

bianka093
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

kovexti

2018. március 20.

Kicsit csíp ha extra száraz a bőr, és sajnos ezt a tubusos verziót könnyű elpocsékolni. Egyébként elégedett vagyok.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!