KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

agnes29

2017. november 17.

Nem szeretem az izét, és az illatát, de annyira sokan dicsértétek, hogy megvettem :-)
Nem bántam meg, még most tesztelgetem, de ha elfogy, biztososan kipróbálok valami kellemesebb ízűt és illatút.

agnes29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

cseresznye007

2017. november 16.

Amikor a választás előtt álltam,nagyon féltem ettől a verziótól,azért mert egyáltalán nem szeretem a szájfényeket,és féltem,hogy ugyanolyan szörnyű,ragacsos,és rossz érzés lesz.Halleluja nem!!!!Az állaga valami fantasztikus,krémes,nem folyik el.Amikor elsőnek felkentem picit megijedtem ettől a bizsergő picit csípő érzéstől de pár perc alatt elmúlt.Amit viszont rögtön észrevettem,hogy nem hatalmas réteg,könnyű,nagyon megnyugtatóérzése van.Nagyon beteg voltam és borzasztóan sebes volt az ajkam ezért vettem.Az illata nagyon finom.

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

mkoles

2017. november 8.

Kipróbáltam, én nagyon érzékeny vagyok az illetokra, ízekre, szerintem ennek borzasztó az íze, akárhányszor használom, rosszul leszek. Szerinte hatékonyság szempontból is különbözik (negatív irányban) az originaltól.

mkoles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

rANey

2017. november 8.

Rengeteg féle ajakápolót kipróbáltam már, de eddig messze a Carmex a legjobb! Az illata, az íze számomra tökéletes, én nagyon szeretem. Hidratálja a számat, ítéletidőben sem cserepesedik ki a szám, más ajakápolókkal ellentétben. Baráti ajánlásra vásároltam meg a terméket, és határozottan nem bántam meg, egész biztosan újra fogom venni!

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Niki0111

2017. november 7.

A legjobb ajakápoló, amivel találkoztam (rengeteg félét próbáltam). Enélkül (vagy más ajakápolókkal) nagyon könnyen kicserepesedik a szám. Az illatát, ízét nagyon szeretem. Ára a Müllerben a legjobb.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Lillacskaa

2017. november 3.

Nekem mindig kicserepesedi a szám télen,nyáron kb. semmi nem tette rendbe mivel az ajakápolók csak beleültek a repedésekbe, de ez a ajakápoló annyira szépen rendbe hozta az ajkaim, hogy nem tudom mikor láttam utoljára kicserepesedettnek a számat. Csodaszer!

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

anidek

2017. november 1.

Állandóan küzdök a kicserepedéssel, ilyenkor a szeles hideg időben sajnos véresre is tud repedni a szám. :( Sokmindent kipróbáltam már, de ami a leghamarabb enyhíti a panaszaimat, az ez a kis meggyes csoda. :)) Jó az illata, jó az íze, és bírom azt az enyhe bizsergést az ajkaimon.

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

ivanbogi

2017. október 27.

A szeles időt nem bírják az ajkaim. Kellett egy jó ajakápoló és erről sok jót hallottam. Végül megvettem, és húúúh nagyon jó termék!!!! Kissé talán borsos az ára, de a hatása is ütős!! :)

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

bogmir

2017. október 6.

A kedvenc ajakápolóm! Nagyon jól hidratál, rúzs alá is szuper és az íze is nagyon fincsi. Segít a herpesz megelőzésében és gyógyulásában is. Elég drága, de jobb befektetés, mint egy semmit sem érő Labello.

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

CzFru

2017. október 1.

Múltkor megvettem az első carmexemet, a klasszikusat, ami annyira csípett eleinte, hogy idegesített. bár szépen tette a dolgát. Tegnap gondoltam egyet és megvettem ezt. Hát sokkal jobban bejön! Nem olyan lórugásszerűen mentolos, helyette ott van ez a kicsit mű, cseresznyésrágó szerű íz/illat.
Az állaga nekem sokkal jobban bejön, és már első használatra is megfelelő mennyiséget tudtam belőle kinyomni.
Egyelőre 5 csillag, aztán pedig jövök az updatetel.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Egyelőre 5 csillag, aztán pedig jövök az updatetel.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!