KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Dorxy98

2018. február 17.

Megláttam a Müllerben, hogy akciós és azonnal be kellett szereznem egyet. Nekem tetszik az illata, és a bizsergető érzés, amit maga után hagy. Sokkal jobban megéri, mint stiftes kiszerelésben. Két nap alatt rendbe hozta az amúgy botrányosan kicserepesedett számat.

Dorxy98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Doorikad

2018. február 17.

Már a második adaggal használom. Tetszik az illata, hosszú ideig érződik, selymes, puha és fényes lesz tőle az ajkam. Árban jobb, mint egy stiftes, ez 10 ml, a stift kb 4,5 ml. Ami negatívuma, hogy ha melegebb helyen van, nagyon megolvad és elég sok krém jön ki belőle, mikor kinyomom az ujjamra.

Doorikad
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Vicus

2018. február 17.

Olyan, mintha néha emiatt száradna ki a szám felső rétege, és le tudom azt húzni. Amúgy az illata jó, kiszerelése és csomagolása nem annyira tetszik, a bizsergető érzés fura, és az íze sem jó :D De szép fényt ad az ajkaknak, egynek elmegy, azért nem bántam meg, hogy megvettem, de nem újravevős.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Anheszenamon

2018. február 15.

A klasszikus stiftes Carmex a kedvenc ajakápolóm, nagyon bevált. Gondoltam teszek egy próbát ezzel, mert egy blogger videójában láttam, hogy ő mennyire elégedett vele. Hát azt kell, hogy mondjam, nem szeretem. Utálom az adagolását, nekem macerás. Nem tetszik az illata, az állaga sem. Folyós, nem marad olyan tartósan az ajkaimon mint a stiftes változat. És szerintem nem is hidratál úgy épp emiatt. Nem venném újra és nem is biztos, hogy el fog fogyni nálam.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Cosette

2018. február 8.

Az original tubusos carmexért indultam a boltba, mivel a stiftesnek elromlott a csavarója, de az original ki volt fogyva így ezt vettem. Az illata/íze nem zavar, a hűsítő hatást is meg lehet szokni, de nem olyan hatásos, mint az eredeti. Szájfény szerű, éppen ezért nagyon könnyen kopik. Ha hideg van, alig akar kijönni a tubosból, melegben viszont ömlik, macerás az adagolás.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

mercixoxo

2018. február 7.

Időközönként a szám kicserepesedik, főleg télen. Használtam cseresznyés Labellót, de nem sok minden változott. Kb. egy hónapja találtam rá erre itt Krémmánián, valamiért ragaszkodtam a cseresznyés változathoz. Nekem bejön az illata is, és az is, hogy kissé mentolos. Pár nap alatt szépen rendbehozza a számat. Elégedett vagyok vele.:)

mercixoxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

RarityRose

2018. február 1.

Nos, én a stiftes változatát akartam megvenni, aput küldtem megvenni mondván hozzon carmex ajakápolot, nos ezt hozta ezt látta meg elsőnek :)
Kicsit megijedtem, mikor megláttam, hogy ez a termék csak 4* a többi meg több száz ember szerint 5* gondoltam nembaj, biztos van ez is olyan jó, hisz csak az illata lehet más. Sajnos rettentően hajlamos vagyok a herpeszre, pedig márkas fogkremet, szájvizet használok, ezert is valasztottam a carmexet, na meg hát a közel 1000 jó vélemény miatt. És nem bántam meg, az illata nekem nagyon bejön, amint felkenem a számra azonnal érzem hogy hidratálja, kicsit bizsergető és hűsítő érzés, de az ajkaimat eddig még egy ajakápoló sem hidratálra ennyire jól!!! Nagyon megszerettem így első használatra, bátran ajánlom, es en a többi verziójat is kifogom próbálni :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Alysse

2018. január 30.

A klasszikus carmex nagyon bevált és azért vettem ezt mert gondoltam csak az illat a különbség, de ez gyengébb minőség. Az állaga sokkal lágyabb, és nem is annyira segít a száraz ajkakon, mint a hagyományos. Ez még nem lenne nagy baj, de nekem csípi is kicsit a számat, kellemetlen érzés, hogy rajta van. Összességében nem rossz hidratál, és több ismerősömnél láttam már, ők nem panaszkodnak rá, de nekem ez nem igazán jött be.

Alysse
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

bedonori

2018. január 14.

Régebben mindig könnyen kisebesedett a szám szele, illetve kicserepesedett a szám. Mióta ezt használom,teljesen rendbe jött ugyhogy en meg vagyok vele elégedve

bedonori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

allebag2

2018. január 13.

Nagyon jó termék,tényleg gyógyhatású,csodákat tesz a legborzalmasabban kiszáradt ajkakkal is. Először azt gondoltam,h az original stift jobb, de jópár használat után megszerettem ezt a verziót is. Praktikus ez a tubosos kiszerelés. Nekem az ízével sincs semmi bajom. Biztos újra veszem még. A Carmexek magasan a legjobb ajakápolók számomra.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!