KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Ygritte

2018. november 1.

Kedvenc! Herpesz megelőzés céljából vettem ami abszolút bevált,de nagyon jól hidratál nem kell mindig kenegetni mert tovább szárítja,nagyon sokáig elég,finom az illata,picit duzzasztja az ajkakat amit imádok+fényvédő

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

bugeyes

2018. október 8.

Az eredeti tubusos verzióval kezdtem, ami nagyon bevált. A hatás tekintetében ezzel sincs baj, teszi a dolgát, mint az eredeti társa, viszont nekem az illata kissé émelyítő. Ha elfogy, szerintem maradok az eredetinél, de ettől függetlenül ugyanúgy jár a max pont.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

EBoglarka

2018. október 2.

Régóra szeretem a Carmexet, de eddig a classic stiftes változatot vásároltam mindig. Ez a tubusos cseresznyés is jól bevált, bár a hajam szeret beleragadni :D

EBoglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 28.

Lassan 20 éve használom a carmexet, most épp ezt a cseresznyés verziót, és nekem tökéletesen müködik. Egy évig elég egy tubus, ha száraz a szám akkor este bekenem, reggelre rebdbehozza. Sminkelést a carmexszel kezdem, és míg alapozok addig beszívja a szám. Nincs az a matt rúzs, ami kiszárítja így a számat. Ajánlom mindenkinek, aki még nem próbálta és jó ajakápolót keres. Ez a cseresznyés pedig varázslatos!

UPDATE:
Én is tapasztaltam, mit többen írtatok, hogy folyóssá vált a termék állaga, szerintem is a nyári melegben a táskában hordás következménye ez. Egy TIPP én néha beteszem a hűtőbe, bár most már úgyis hűvösebb van, így ez a gond megoldódik, de szerintem magának a terméknek semmi baja az állagváltozás ellenére.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

UPDATE:

aesthete

2018. szeptember 27.

Nagyon szeretem a Carmexet, a kedvenc ajakápolóm. Jól ápol, nem ragad és önmagában is szép fényt ad a számnak akár egy szájfény. Jelenleg a cseresznyés változatot használom, most ez a favorit.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

VickyV

2018. szeptember 25.

Valamiért nálam ez a kinyomós cserkós Carmex nagyon tél:)) valószínűleg azért, mert akkor kényszeresen kenegetem a szám, amolyan kellemes kis szokásként:D🍒 A Carmexet az egyik legjobb drogériákban elérhető ajakápolónak tartom, így szívesen dobok rá max csillagot:)

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 12.

Az én szám nem brutálisan száraz, viszont ha egy kis plusszra van szüksége tökéletes termék. Az illata nagyon finom, a mentol pirosabbá és talán teltebbe is teszi az ajkaimat. Nagyon szeretem az állagát és azt, hogy kicsit szajfenyes hatása van. De persze nem ragad.

bernatd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

Nagyon sokszor szárad ki brutálisan a szám,hámlik is és teljesen kirepedezik. Ez az egyetlen termék,ami képes rendbetenni! Azonban egy negatívum,lehet,hogy csak a nagy nyári kánikula miatt,mert mindig a táskámban hordtam,viszont kb 2 hónap után nagyon folyós lett az állaga,bár ettől még használható.

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

kottazur

2018. augusztus 25.

Jó állaga van, nem ragad. Az spf és a minimális dúsító hatás miatt vettem meg.

kottazur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Jó állaga van, nem ragad. Az spf és a minimális dúsító hatás miatt vettem meg.

rbettii

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 24.

Nekem nem vált be annyira, először azt hittem, hogy ez egy csodaszer de kb 1 hónap múlva már használhatatlan volt az állaga. Viszont az illata nagyon jó!

rbettii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!