KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Luri

2018. augusztus 17.

Egyszerűen ez a tökéletes ajakápoló! Régebben, ha kiszáradt a szám, akkor napokig tartott helyrehozni mindenféle ajakbalzsammal, krémmel. Most tudom, hogy felkenem a Carmex-et és ennyi, kész, vége. Ezt a cseresznyés illatút még jobban szeretem, mert ugyanaz a hatás, mint az eredeti, de kellemesebb viselet az illata miatt és még fényvédőt is tartalmaz. Nem mellesleg ez a tubusos kiszerelés nagyon sokáig elég!
Egyszerűen szuper, le nem cserélném semmi pénzért!!!!!

Luri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Egyszerűen szuper, le nem cserélném semmi pénzért!!!!!

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Lassan 20 éve használom a carmexet, most épp ezt a cseresznyés verziót, és nekem tökéletesen müködik. Egy évig elég egy tubus, ha száraz a szám akkor este bekenem, reggelre rebdbehozza. Sminkelést a carmexszel kezdem, és míg alapozok addig beszívja a szám. Nincs az a matt rúzs, ami kiszárítja így a számat. Ajánlom mindenkinek, aki még nem próbálta és jó ajakápolót keres. Ez a cseresznyés pedig varázslatos!

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Sokadszor vettem újra. Jól ápol, finom az illata és valóban jó hatással van az ajakherpeszre is, gyorsabban gyógyul a segítségével.

akrisztab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

abicicaaa

2018. augusztus 7.

En nem latom ezt a fene nagy hypeot korulotte, bocsi. Nem hidratal jobban mint az yves rocher vagy bebe ajakapolom.
Ennek ellenere biztos hogy meg párszor a kosaramban fog landolni, mert ez az illat megunhatatlan! Legszivesebben megennem az egesz tubussal.
Nagyon szep fenyt ad az ajkaknak, mint egy extrafenyes szajfeny, es örülök hogy van benne spf.
En egy kicsivel tobbet vártam.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

En egy kicsivel tobbet vártam.

Detti90

2018. augusztus 6.

Ajakápoló fanatikus vagyok, mindig van nálam. Több tucatot kipróbáltam már az évek során, de eddig ez a kedvencem. Szerintem nagyon jó az állaga, minden évszakban szeretem használni. Nagyon hamar rendbe teszi a cserepes ajkakat és nincs olyan érzése az embernek, hogy egyből újra kell kenni. Nekem a cseresznyés verziónak jobban tetszik az illata, mint a simának. A tubusa kicsit vicces, mert ha előveszem, mindenki azt hiszi, hogy pillanatragasztóval kenem a számat :D

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Judit1987

2018. július 22.

Sok ajakápolóm. Volt már, de egy jó ideje csak ezt használom. Nem vagyok mást használni, tökéletes, teszi a dolgát.

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Fantazianev

2018. július 20.

Az eddigi legjobb ajakápolóm,amit használtam! Az illata valami isteni, arról nem is beszélve, hogy ez az első ajakbalzsam, ami 2 perc alatt segít az extra cserepes ajkaimon! Biztosan újraveszem.:)

Fantazianev
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

random

2018. július 19.

Őszintén szólva, nem ápolónak vettem, hanem mert még régen a tégelyesen azt vettem észre, hogy van egy átmeneti "ajakdúsító" hatása ha kétszer-háromszor bekenem vele. Nos, ezt ugyanúgy hozza, de cseresznyeillattal. Sminkelés előtt és közben használom, rúzs előtt leitatom a felesleget, és sokkal jobban mutatnak a leszáradós formulák. (Ehhez hozzáfűzendő, nem cserepes a szám pillanatnyilag, de kicsit ráncos lett ahogy múlnak az évek. Na és ezen tud segíteni. Egy kicsit.) A többi hatását nem volt alkalmam tesztelni. Meg amúgyis, ha fúj a szél és nem akarom hogy kiszáradjon a szám, arra a viaszosabb formulák jók csak nekem, ha meg már kiszáradt a szám, általában mást használok (mégcsak nem is ajakápolót, hanem hidratáló arczselét -amennyit beszív- majd valami zsíros krémet. Lekopogom, működik.) És mivel elég sokáig elég, így az ára sem vészes.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon sokáig elég, iszonyat jó illata van és ő az eddigi legjobban hidratáló ajakbalzsamom. Télen-nyáron hű társam.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

v1v13n

2018. július 5.

Nagyon finom illatú, jól hidratál, jó formula. Újravenném :) Sokáig kitart.

v1v13n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Nagyon finom illatú, jól hidratál, jó formula. Újravenném :) Sokáig kitart.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!