KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Lillie

2017. május 24.

A munkahelyemen szoktam sokat használni szinte már inkább szájfényként. Hozza azt a bizsergető érzést, mint az originál tekerős de ennek van egy kis plusz csillogása és ettől kevésbé tűnik patikai készítménynek. Azt viszont észre kellett vennem, hogy közel nem hidratál olyan jól mint az eredeti tekerős. De így hidratáló szájfényként használva nagyon szuper.

Lillie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Csiimi

2017. május 23.

Szépen rendben tartja az ajkaimat és külön piros pont jár neki a fényvédelemért.

Csiimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

czannaa

2017. május 9.

Egyszer volt egy cseresznyés labellom, ami még szép vörös színt is adott a számnak. Na azt hittem, ez is olyan lesz, mikor otthon láttam, hogy ez csillogást ad az ajkaknak és átlátszó.
Nem voltam oda érte eleinte emiatt, de az ápoló hatása fantasztikus és már megszoktam ezt a csillogást is.

czannaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

kiflimorzsa

2017. május 3.

sajnos nagyon undorodtam az ízétől, egyszerűen hányingerem támadt, mikor felkentem magamra. a hatása meg semmi különös. :C

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

bedonori

2017. április 22.

Régebben mindig könnyen kisebesedett a szám szele, illetve kicserepesedett a szám. Mióta ezt használom,teljesen rendbejött ugyhogy en meg vagyok vele elégedve

bedonori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

kdorci

2017. március 28.

Szerintem semmi baj nincs vele. Teszi a dolgát elég szépen. Kicsit féltem ettől a cherry-s íztől, de egyáltalán nincs vele baj :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

g.brigitta

2017. március 28.

Megvettem,mert òdàkat zengenek ròla,hm...nem istudom....az illatàt imàdom,a textùràja is bejön.Az ìze viszont borzalmas,olyan mintha valami keserű gyògyszert kentem volna a szàmra.Èn kifejezetten szeretem a kiszerelèst.Szòval àr-arànyosan....annyira nem tud sok mindent,az illata miatt viszont nyàri napokra ùjra fogom venni.Aki nem szereti a mentolos,hűsítő èrzèst az ne vegye meg.

g.brigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

KlauCica

2017. március 26.

Nekem nagyon szárazak az ajkaim ez azonban nem igazán segített a problémán. Elég nagy a hype a Carmex körül ezért ennél jóval többet vártam tőle, mondhatni csalódás. Az adagoló kialakítás szerintem nem praktikus könnyű túltolni a dolgot, és hát ez gyakorlatilag egy szájfény... csillogott tőle a szám rendesen hidratálás nuku, az illata elmegy de ha véletlenül megnyalod a szád szélét vagy valahogyan a nyelvedre kerül (ami valljuk be egy ajakápoló esetén egészen könnyen megeshet) rendkívül keserű, undi íze van.Mikor belekezdtem az írásba még 2 csillagot kapott de mimre mindezt leírtam rájöttem hogy nincs mire, csak az 1-est érdemli.

KlauCica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

typical

2017. március 24.

Ezt vettem meg még pár hónapja, mert nem volt a sima, stiftes változat a boltban. Pár nap múlva megvettem azt is, így a kettőt felváltva használtam, ez volt általában az itthoni. Nem rossz ajakápoló, de az "igazi" stiftes, original Carmexnek a közelébe se ér a hatása. Az állaga túl folyós, nehéz rendesen adagolni. Amikor felkenem, gyorsan segít a helyzeten, de utána csak ül a számon, és hamar igényli, hogy újrakenjem. Így a tubus vége felé pedig már kellemetlennek találom az illatát. Kifújt orra kenegetni azért ez is jó volt, a tubusos forma miatt egyszerűbb és higiénikusabb, de ezt biztos nem fogom újravásárolni (az original tubusos változatát talán, még lecsekkolom a véleményeket :)

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

gold18

2017. március 20.

Már bánom, hogy ezt az illatos verziót vettem meg. Engem annyira nem fogott meg az illata számomra túl erős, a mentolos bizsergető érzés tetszik, amit nem szeretek benne, hogy ha sebes a szám, akkor eléggé csípi. Nem rossz termék, de engem nem győzött meg.

gold18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!