KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Krémmánia Kedvencek a -től
s_kitty

2017. február 5.

Régebben használtam a classic tubusos verzióját és nagyon szerettem. Most ezt a cseresznyéset használom és ez is szuper. A Párom (aki egyébként utálja a kenceficéket) esténként csücsörít, hogy kenjem be a száját. :D
Kellemes illatú, jól hidratál. Tud mindent. :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Kellemes illatú, jól hidratál. Tud mindent. :)

ponilopopolopo

2017. február 1.

Végelkeseredésemben vettem meg, szinte semmi nem használt az ajkaimra, csak a Manna shea vaja, de az nagyon drága és óvszer szagú. De ennek isteni fincsi meggyes az illata, és ilyen hidegben is csak napi 2x kell kennem vele a szám, krémes és sűrű. szupi 5 csillag ☺

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

PaNel95

2017. január 29.

A sima változat nem volt, ezért ezt vettem meg.
Annyira nincsenek az ajkaim kiszáradva, de azért a szél kifújja ilyen időben.
Estére szoktam felkenni, mert akkor hosszabb időn keresztül tud hatni, napközben evés, ivás után hamarabb lejönne. Reggelre mindig nagyon puha és egyenletes az ajkam felszíne. Gyorsan rendbe teszi őket.
Az illata is jó, pedig nem vagyok nagy híve az ilyen édeskék-gyümölcsös illatoknak.
Nekem bevált.
De ilyen tubusos kiszerelést nem biztos, hogy veszek még egyszer, mert elvileg hiába több mint a duplája, a kinyomós változat szerintem hamarabb elfogy, mint a stift.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

A sima változat nem volt, ezért ezt vettem meg.
Annyira nincsenek az ajkaim kiszáradva, de azért a szél kifújja ilyen időben.
Nekem bevált.

TimyeK

2017. január 28.

Azért vettem meg, mert a DMben pont elfogyott a sima carmex, és sürgősen kellett egy. Nem rossz, használgattam, de néha már-már idegesített, émelyített a szaga, ami alapvetően egy kellemes illat, de borzasztóan be tudok tőle sokallni. Ráadásul mintha folyékonyabb lenne, mint a sima társa. Fél tubusnál jártam, amikor barátnőmnél hagytam valahol a lakásban (májusban) és valahogy azóta se igyekeztem visszakérni. Jobb is így, vettem original stiftet és tubusosat, amik talán jobban is hidratálnak.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

kovacsfruzsika

2017. január 24.

Néhány napja vettem, és csak később olvastam a véleményeket, nagyon megijedtem mikor láttam, hogy sok embernek nem vált be és ezért adtam ki 1000 ftot. De meg kell mondjam nagyon kellemesen csalódtam benne, nagyon jó az illata, szívesen kenem fel, egész gyorsan beszívódik, mondjuk nem is kenem olyan vastagan, pár nap alatt helyre tette a számat, pedig elviselhetetlenül ki volt repedezve. Újra fogom venni, csak kár, hogy ennyire drága :)

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

juditvirag

2017. január 23.

Imádom az illatát (ezért is választottam a cseresznyés verziót, mert a simának nem tetszik az erős szaga). És nekem bevált. Hidratál, kellemes érzés. Matt rúzs alá is tökéletes. Ami negatívum, hogy szerintem elég drága. 1000 forintért vettem a dm-ben... Legközelebb megnézem a müllerben hátha ott olcsóbb mert 1000 Ft-ot nem szívesen adnék ki érte újra.

juditvirag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

mincson

2017. január 18.

Nekem tetszik az illata, és sokaig érezni utana. Nem olyan hatásos, mint a sima verziója, de ár-érték arányban nagyon jó. :)

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

lara2

2017. január 17.

Ár- érték arányban nekem nagyon nem éri meg (1000 Ft környékén vettem a DM-ben). Jelenleg extrán kiszáradtak az ajkaim, de semmit sem javított rajta, nem hidratál. Szájfénynek jó, ajakápolónak nem.

lara2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Nagyon jó :) jól hidratál az illata nagyon erős édes cseresznyés, amit messziről is megérezni :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

SzandraNails1990

2017. január 16.

Szerencsémre a bőrtípusomnak köszönhetően ritkán cserepesedik ki szám. De ha mégis kifujja szél,teljesen jól hidratál,hűti a mentol,másnapra teljesen rendbe teszi a szám.Jo az illata,nem hátrány h az íze sem rosz,mivel mégis csak a szánkon van. Teszi a dolgát. Szerintem jó kis kence.Árarányban jobb mint az ára. :)

SzandraNails1990
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!