KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

Bubus06

2017. július 23.

Nekem is tetszik. :) Szerintem is finom illata van, és az íze is elviselhető, de nehéz volt megfelelően adagolnom a számra az első két alkalommal. Mindig túl sok jött ki belőle. :D Bizserget, bár nem annyira mint a sima társa. :) Tetszik hogy fényvédős, így nem kell félnem attól, hogy leég a szám, és ebben a tubusban nem olvad meg könnyen. Müllerben éri meg megvenni őket. És szerintem is takarékos. Biztosan sokáig elég lesz.
A sima társa jobban ápol, de ez is közel áll hozzá.

Update: Kiállta az éjszakai próbát is. :D Fent hagytam este, és reggelre nem szárította ki a számat, helyette szuper puha lett. :)

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

A sima társa jobban ápol, de ez is közel áll hozzá.

SziNo

2017. július 12.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez az ajakápoló egy csoda! A kiszáradt ajkaimat egy nap alatt rendbe hozza, amire egyik korábban használt kencém sem volt alkalmas. Nekem külön tetszik, hogy picit bizsergeti az ajkaimat, amikor felkenem :) Az ára kicsit borsos, de tekintve, hogy nem kell belőle sok, szrintem nagyon is megéri (én egy tubust kb. 1 évig használok). Mindig ott lapul a táskámban, naponta többször is szoktam használni. Jár az 5* :D

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

aaancsiikaa

2017. július 8.

A sok rossz ajakápoló után az ismerőseim ajánlásásra próbáltam ki és nem csalódtam, teljesen jól hidradtál és nem szárad úgy a szám se tőle mint az előző ajakápolóktól.

aaancsiikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

danzsu

2017. július 7.

Legutóbbi herpeszkém elmúltával kerestem a ajakápolót.A simára fájt a fogam,de nem volt,ezért próbáltam meg ezt. Nyárra szerintem teljesen rendben van.Hidratál,hűsít,nem csodaszer,de az egyik legjobb ajakápoló.

danzsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

veresbarbi

2017. július 6.

Akkora a hype körülötte,hogy már régóta szerettem volna kipróbálni. A müllerben nagyon kedvező az ára a rossmannhoz, dmhez képest, 695 Ft. A sima verziót szerettem volna, de azokból már nem volt,így ezt a cseresznyéset hoztam el. Háát.. nem ájultam el tőle. Az íze nekem nagyon nem tetszik, keserű, műcseresznyés, hatását tekintve nem érzek semmi waoo hatást, Blistex med plus ajakápolóm tudja ezt az ápolást, és még az íze is jobb. Azért hozzá kell tenni,hogy az ajkaim soha nincsenek kiszáradva, kicserepesedve pláne nem, úgyhogy "rendbehozó" hatásáról nem tudok nyilatkozni. Lehet,hogy egyszer kipróbálom az originalt,hogy az mit tud, de őszintén szólva nekem az Isana-sok is nyújtanak ennyit 3mad ilyen áron. Rúzsok alá elhasználgatom.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Szandra0718

2017. július 4.

Az illata mennyei cseresznyés. Ize nincs, viszont de nem is ez érdekelt. Állaga lágyabb mint a hagyományos változata, de nem teljesít úgyan úgy.

Szandra0718
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

titikutyus

2017. június 28.

Kezdődő herpeszre, szájszárazságra kiváló ajakápoló. Matt rúzsokra / szájceruzákra kenve hidratálja az ajkakat, és kellemesen hűsít a mentolnak köszönhetően. A meggyes változatot különösen kedvelem, messziről megdicsérik az illatot az emberek :) (Egyedüli furcsasága a ragasztóra emlékeztető csomagolás, de ezen könnyen túlteszi magát az ember a termék minőségét látva.)

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Feketemacska

2017. június 27.

A carmex nálam alap darab. Már a harmadikat fogyasztom, próbáltam ezt is de annyira nem szerettem meg mint a natúrt. Folyósabb mint a másik, akárhogy kenem belemegy a számba és nem finom. Az illatát sem szerettem meg, túl erősnek tartom. Viszont nagyon hatékony, így maradok a márka natúr verziójánál.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Diana23

2017. június 21.

Mint újonc az ajakápolásban azt kell mondjam nagyon nagyon elégedett vagyok vele 😊
A folyékony matt rúzs függőségemnek köszönhetően többet kell vigyáznom az ajkaim puhaságára és egészséges kinézetére, viszont erre a termékre végre azt mondhatom, hogy nekem találták ki! 😁 Nem szállhat szembe vele egyik labellom, és még az eos ajakápolóim sem.! Mellesleg ezek összecsomósodnak a számon, nem tudom lehet én csinálok valamit rosszul de egy idő után le akarom tőlük kaparni a számat.😶
Árban nagyon baráti, meg is lepődtem, mivel sokat hallottam már róla, azt hittem ez a csoda darab is valami polgárpukkasztó áron lesz elérhető, de nem úgyhogy ez is már egy piros pont nálam.💰
Illata kellemes, nekem nincs vele problémám, igazi nyári kellékemmé vált, nem csak hűsítő mentolos hatása, hanem fényvédő tartalma miatt is ! 😊💗

Diana23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

dendi

2017. június 21.

Jó az illata nagyon, a tubust egyszerű használni, kis helyen is elfér, van benne spf. Jól hidratál, de azért ha nagyon ki van már száradva az ajkam ez nem elég.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!