KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

mincson

2017. január 18.

Nekem tetszik az illata, és sokaig érezni utana. Nem olyan hatásos, mint a sima verziója, de ár-érték arányban nagyon jó. :)

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

lara2

2017. január 17.

Ár- érték arányban nekem nagyon nem éri meg (1000 Ft környékén vettem a DM-ben). Jelenleg extrán kiszáradtak az ajkaim, de semmit sem javított rajta, nem hidratál. Szájfénynek jó, ajakápolónak nem.

lara2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Nagyon jó :) jól hidratál az illata nagyon erős édes cseresznyés, amit messziről is megérezni :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

SzandraNails1990

2017. január 16.

Szerencsémre a bőrtípusomnak köszönhetően ritkán cserepesedik ki szám. De ha mégis kifujja szél,teljesen jól hidratál,hűti a mentol,másnapra teljesen rendbe teszi a szám.Jo az illata,nem hátrány h az íze sem rosz,mivel mégis csak a szánkon van. Teszi a dolgát. Szerintem jó kis kence.Árarányban jobb mint az ára. :)

SzandraNails1990
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

matosfruzs

2017. január 12.

Inkább szórakozásnak jó, mint hidratálásnak.. Ennyi pénzért nagyon nem érte meg nekem. A környezetemben lévők mindig megjegyzik, hogy minek van ilyen finom illata és tényleg nagyon jó, meg minden, de nem ez a fő szempont amit elvárnék egy ajakbalzsamtól, főleg nem a hideg téli időkben. Inkább félreteszem nyárra, akkor talán kicsit jobban fogok lelkesedni egy hűsítő cseresznyés kencéért.

matosfruzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

KuSza

2017. január 11.

Én egy kissé le fogom húzni a pontozást. Abszolút nem éri meg az árát, ennyi pénzért én többet vártam volna. Nem rossz, de sima vazelinnel sokkal, de sokkal jobban lehet hidratálni az ajkakat, amiből kb 300 forintért tudok venni 100 grammot a patikában, ebből meg 10 grammot vettem 1000 forintért.. Ennyi pénzért minimum csodát vártam. Egyedül azért kap két csillagot, mert az árától eltekintve nem rossz, de inkább való nyárra, tavaszra mintsem télre.

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

barva.lilla

2017. január 10.

Imádom! Semmi gyógyszertári vagy természetes készítmény nem hozta helyre az annyira száraz,kicserepesedett ajkaimat hogy már mosolyogni se bírtam..De ez 2 nap alatt helyrehozta. Teljesen megéri az árát. Kellemes az illata is. Nem próbáltam az originalt, tehát nincs viszonyítási alapom..de biztos hogy azt is kipróbálom,minden esetre a Carmex mostantól alapdarab!

barva.lilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Rina378

2017. január 10.

Az illata engem a maoam olvadós rágójára emlékeztet:) , nem természetes de kellemes. Viszont az íze rettentő rossz az originalhoz képest (akaratlanul is érzi az ember). Hatékonyságát tekintve ugyanolyan jó mint a sima, az összetevői nem túl szépek de a szám szebb lesz tőle és kevesebbszer lesz herpeszem a használata mellett.

Rina378
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

nekooh

2017. január 9.

Amióta használom nem száraz a szám, szépen kiegyenlíti a ráncocskákat is rajta. Az illatát is nagyon szeretem.

nekooh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

casa17

2017. január 3.

A rendes,stiftes változatot használtam évek óta, épp itt volt az ideje hogy lecseréljem illatosabb tesójára. Nem rossz,nem rossz, de azért legközelebb visszatérek az "eredetihez".

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!