KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

gold18

2017. március 20.

Már bánom, hogy ezt az illatos verziót vettem meg. Engem annyira nem fogott meg az illata számomra túl erős, a mentolos bizsergető érzés tetszik, amit nem szeretek benne, hogy ha sebes a szám, akkor eléggé csípi. Nem rossz termék, de engem nem győzött meg.

gold18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Odri

2017. március 17.

Nem hiszem el, hogy a Carmexen kívül semmi nem jó a kiszáradt ajkaimra, de tényleg ez a helyzet. Én imádom az illatát. Elég naponta kétszer használnom, mert nagyon sokáig fent marad a számon még evés és ivás után sem jön le.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2017. március 16.

Egy beauty blogger mondta róla, hogy nagyon nagyon büdös, ezért sokáig úgy voltam vele, hogy meg sem veszem, aztán elhagytam a klasszikus, szintén tubusos Carmexemet és úgy voltam vele, hogy ha a másik szúnyogriasztó szagához hozzászoktam, akkor majd ehhez is hozzá fogok. Legnagyobb örömömre pozitívan csalódtam, megkapta az klasszikus Carmex illatot, legalábbis a karakterét, de ez a kis plusz cseresznye nagyon feldobja és sokkal elviselhetőbbé varázsolja, sőt, egész kellemesnek érzem. Ami az állagát illeti, nagyjából megegyezik a klasszikussal, de talán egy kicsit könnyben olvad a melegben és könnyebben fagy a hidegben, ez kicsit zavaró, mert a hidegebb napokon nehezen tudtam belőle bármennyit is kinyomni, itthon a szoba egy-egy melegebb sarkában pedig teljesen folyós lesz és egy heti adag landol a kupakban. Ettől eltekintve nem csalódtam benne, nem mondom hogy gyorsan beszívódik, de nagyon jól hidratál, amikor éppen nem vagyok ráfüggve és kenegetem magamat 10 percenként akkor elég csak reggel és este használni és garantáltan puhák lesznek az ajkaim, nagyon tartós az eredmény. Plusz pont jár neki amiért fertőtlenít, mert az mindig jól jön az ember lányának és nem tudom mennyire véd a herpesz ellen, mert nekem még sosem volt, de egy barátnőmnek minden apró kis megfázásnál előjön és pár hét alatt helyrehozta. Azt hiszem új kedvencet találtam. <3

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 16.

newsfeed

Korcsoport: < 18
2017. március 13.

Kíváncsiságból és teljes elkeseredésemben vettem anno krémmániás ajánlások alapján, mivel az ajkaim állapota világéletemben hagyott kívánnivalót maga után. December óta használom, lassan el is fogy a tubus, azt hiszem ez is teljes mellszélességgel megérett egy összegzésre.
Finom illata van és szájfényként rohanósabb napokon is hasznosítható, a hidratáló hatása viszont kísértetiesen hasonlít a Labellos tüneményekre. Óránként kenegetős és a hatása a közepes alsó határa. Felmerült bennem; vajon a tekergetős kistestvér népszerűsége miatt rajongják körbe ennyien? Lövésem sincs, viszont az alternatív felhasználási módokon kívül ( szájfény, esetleg szemöldökfixálás) mást nem tervezek vele a jövőben, mert a funkciót, amire tervezték, nem elégíti ki. Más termékekhez hasonlítgatni nem szeretném, plusz tudom mire használgatni azt a mini mennyiséget, ami még maradt belőle. :) 4 csillag.

newsfeed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 13.

B.Enci

2017. március 13.

Rég szemeztem ezzel az ajakápolóval, végre beszereztem és nem bántam meg. Nagyon tetszik az illata és jól hidratál :) biztos, hogy újra fogom venni

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Fruzzzzzs

2017. március 13.

Szerintem az eredetinek egész finom illata van, és úgy gondoltam ez csak még jobb lehet, de csalódtam. Nem vártam "igazi" cseresznye illatot, de számomra ez a kellemetlenebbik fajtából való. A hatása is elmarad a másikétól, ezt ugyanolyan gyakorisággal kell használni, mint bármelyik gyengébb ajakápolót, míg a másikat simán elég naponta 2x. Annyira azért nem szomorkodom, mert a Müllerben az eredeti árnál olcsóbban, 700 forintért jutottam hozzá, a kíváncsiságomat kielégítettem, és azért persze el fog fogyni ez is.

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

TaZsa

2017. március 7.

Használtam régebben az eredeti mentolos illatú változatát ugyanebben a kiszerelésben, nekem annak az illata túl sok volt, megörültem mikor megláttam, hogy kihozták ezt a cseresznye változatot is. Jól ápolja az ajkakat, mindenképpen veri a labellot és a bebet. Nekem ez a hűsítő érzet télen nem jön be, viszont az illata... ahányszor bekentem a számat a kocsiban a párom mindig mondta h jobb mint egy parfüm! Szép fényt ad az ajkaknak.
Szerintem a hűsítő ajakduzzasztó hatásávál és ezzel a brutál cseresznyés illattal egy igazi randizós ajakápoló! :)

TaZsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

eszti87

2017. március 7.

Hát-hát. Azért vettem meg, mert az eredeti Carmex-szel brutál módon elégedett voltam, viszont a gyógyszeres-kámforos aromát nem szerettem. Aztán megláttam, hogy van belőle cseresznyét is, gondoltam, itt a megoldás! :D Sajnos ez nem jött be... az illata finom, bár nekem kicsit marcipános vagy konyakmeggyes. Hidratáló hatása rendben van, viszont más az összetevője, mint a sima változatnak, hiányzik belőle a szalicilsav. Nekem pedig meggyőződésem, hogy az eredeti Carmex a szalicilsav tartalom miatt hámlaszt olyan jól és tartja szupersimán az ajkaimat. Az én hibám, hogy nem hasonlítottam össze az összetevőlistájukat, de hát na! Gondoltam, egy kutya :)
Sebaj, elhasználom, mert az íze tényleg finom, és szájfénynek sem utolsó, és összességében egyáltalán nem rossz, még így is magasról veri az összes Labellot és egyéb márkákat.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Orsell

2017. március 1.

Az eredeti carmexet nagyon szeretem, sőt abszolút kedvenc. A barátnőm ajánlására próbáltam ki a meggyeset, hát sajnos nem adja vissza az igazi carmex élményt. Nekem valamiért nem ápolja annyira az ajkaimat, sőt rúzs alá egyenesen nem szeretem. Még van belőle elhasználom, ha épp nem cserepes az ajkam, de nem venném újra.

Orsell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

HRenata

2017. február 28.

Ez az első carmexem, nekem eddig valahogy ez kimaradt az életemből. Az originalt szerettem volna, de kis boltunkban éppen csak ez volt kapható. Hát, szerintem nem akkora csodaszer. Amíg felkenem, addig jó, de nem érzem hogy tényleg ápolna hosszútávon. Ennyit és többet is még rengeteg ajakápoló tud, akár picit olcsóbb kategóriában is. A mentolos cseresznye szag kifejezetten nem tetszik, az íze meg egészen pocsék.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!