KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

• Enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • A mentol és a fenol felgyorsítja a kiszáradt ajkak gyógyulását.
  • Hűíti és fertőtleníti a sérült, herpeszes területet.

bedonori

2017. április 22.

Régebben mindig könnyen kisebesedett a szám szele, illetve kicserepesedett a szám. Mióta ezt használom,teljesen rendbejött ugyhogy en meg vagyok vele elégedve

bedonori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

kdorci

2017. március 28.

Szerintem semmi baj nincs vele. Teszi a dolgát elég szépen. Kicsit féltem ettől a cherry-s íztől, de egyáltalán nincs vele baj :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

g.brigitta

2017. március 28.

Megvettem,mert òdàkat zengenek ròla,hm...nem istudom....az illatàt imàdom,a textùràja is bejön.Az ìze viszont borzalmas,olyan mintha valami keserű gyògyszert kentem volna a szàmra.Èn kifejezetten szeretem a kiszerelèst.Szòval àr-arànyosan....annyira nem tud sok mindent,az illata miatt viszont nyàri napokra ùjra fogom venni.Aki nem szereti a mentolos,hűsítő èrzèst az ne vegye meg.

g.brigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

KlauCica

2017. március 26.

Nekem nagyon szárazak az ajkaim ez azonban nem igazán segített a problémán. Elég nagy a hype a Carmex körül ezért ennél jóval többet vártam tőle, mondhatni csalódás. Az adagoló kialakítás szerintem nem praktikus könnyű túltolni a dolgot, és hát ez gyakorlatilag egy szájfény... csillogott tőle a szám rendesen hidratálás nuku, az illata elmegy de ha véletlenül megnyalod a szád szélét vagy valahogyan a nyelvedre kerül (ami valljuk be egy ajakápoló esetén egészen könnyen megeshet) rendkívül keserű, undi íze van.Mikor belekezdtem az írásba még 2 csillagot kapott de mimre mindezt leírtam rájöttem hogy nincs mire, csak az 1-est érdemli.

KlauCica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

typical

2017. március 24.

Ezt vettem meg még pár hónapja, mert nem volt a sima, stiftes változat a boltban. Pár nap múlva megvettem azt is, így a kettőt felváltva használtam, ez volt általában az itthoni. Nem rossz ajakápoló, de az "igazi" stiftes, original Carmexnek a közelébe se ér a hatása. Az állaga túl folyós, nehéz rendesen adagolni. Amikor felkenem, gyorsan segít a helyzeten, de utána csak ül a számon, és hamar igényli, hogy újrakenjem. Így a tubus vége felé pedig már kellemetlennek találom az illatát. Kifújt orra kenegetni azért ez is jó volt, a tubusos forma miatt egyszerűbb és higiénikusabb, de ezt biztos nem fogom újravásárolni (az original tubusos változatát talán, még lecsekkolom a véleményeket :)

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

gold18

2017. március 20.

Már bánom, hogy ezt az illatos verziót vettem meg. Engem annyira nem fogott meg az illata számomra túl erős, a mentolos bizsergető érzés tetszik, amit nem szeretek benne, hogy ha sebes a szám, akkor eléggé csípi. Nem rossz termék, de engem nem győzött meg.

gold18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Odri

2017. március 17.

Nem hiszem el, hogy a Carmexen kívül semmi nem jó a kiszáradt ajkaimra, de tényleg ez a helyzet. Én imádom az illatát. Elég naponta kétszer használnom, mert nagyon sokáig fent marad a számon még evés és ivás után sem jön le.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2017. március 16.

Egy beauty blogger mondta róla, hogy nagyon nagyon büdös, ezért sokáig úgy voltam vele, hogy meg sem veszem, aztán elhagytam a klasszikus, szintén tubusos Carmexemet és úgy voltam vele, hogy ha a másik szúnyogriasztó szagához hozzászoktam, akkor majd ehhez is hozzá fogok. Legnagyobb örömömre pozitívan csalódtam, megkapta az klasszikus Carmex illatot, legalábbis a karakterét, de ez a kis plusz cseresznye nagyon feldobja és sokkal elviselhetőbbé varázsolja, sőt, egész kellemesnek érzem. Ami az állagát illeti, nagyjából megegyezik a klasszikussal, de talán egy kicsit könnyben olvad a melegben és könnyebben fagy a hidegben, ez kicsit zavaró, mert a hidegebb napokon nehezen tudtam belőle bármennyit is kinyomni, itthon a szoba egy-egy melegebb sarkában pedig teljesen folyós lesz és egy heti adag landol a kupakban. Ettől eltekintve nem csalódtam benne, nem mondom hogy gyorsan beszívódik, de nagyon jól hidratál, amikor éppen nem vagyok ráfüggve és kenegetem magamat 10 percenként akkor elég csak reggel és este használni és garantáltan puhák lesznek az ajkaim, nagyon tartós az eredmény. Plusz pont jár neki amiért fertőtlenít, mert az mindig jól jön az ember lányának és nem tudom mennyire véd a herpesz ellen, mert nekem még sosem volt, de egy barátnőmnek minden apró kis megfázásnál előjön és pár hét alatt helyrehozta. Azt hiszem új kedvencet találtam. <3

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 16.

newsfeed

Korcsoport: < 18
2017. március 13.

Kíváncsiságból és teljes elkeseredésemben vettem anno krémmániás ajánlások alapján, mivel az ajkaim állapota világéletemben hagyott kívánnivalót maga után. December óta használom, lassan el is fogy a tubus, azt hiszem ez is teljes mellszélességgel megérett egy összegzésre.
Finom illata van és szájfényként rohanósabb napokon is hasznosítható, a hidratáló hatása viszont kísértetiesen hasonlít a Labellos tüneményekre. Óránként kenegetős és a hatása a közepes alsó határa. Felmerült bennem; vajon a tekergetős kistestvér népszerűsége miatt rajongják körbe ennyien? Lövésem sincs, viszont az alternatív felhasználási módokon kívül ( szájfény, esetleg szemöldökfixálás) mást nem tervezek vele a jövőben, mert a funkciót, amire tervezték, nem elégíti ki. Más termékekhez hasonlítgatni nem szeretném, plusz tudom mire használgatni azt a mini mennyiséget, ami még maradt belőle. :) 4 csillag.

newsfeed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 13.

B.Enci

2017. március 13.

Rég szemeztem ezzel az ajakápolóval, végre beszereztem és nem bántam meg. Nagyon tetszik az illata és jól hidratál :) biztos, hogy újra fogom venni

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!