KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

BosziVicus

2019. január 16.

Én estére szoktam használni, reggelre is még kicsit érzem a számon, nem szárad ki, nem kenődik le róla. Nagyon gyorsan helyrehozza a kirepedt szájsarkat is, amit nagyon imádok, mert télen sajnos gyakran előfordul. Eredetileg herpesz ellen ajánlották, még szerencsére erre a célra nem tudtam kipróbálni, de örülök, hogy megvettem. Az íze/érzete elsőre kicsit furi volt számomra, de megszerethető :)

BosziVicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

beszterke

2019. január 10.

Be kell alljak a sorba, legjobb ajakapolo, mar egy hasznalat is hatalmas pozitiv valtozast hoz, sokaig eleg. Az ize nem szuper, de a fantasztikus hatasa miatt ezert pontot nem vonnek le. Eleg sokaig eleg es tenyleg mar egy valtozas is nekem csodat tett, nekem tobb taskamban is van ilyen.

beszterke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

valamijoonev

2019. január 9.

Itthonra jo, suliban soha se hasznalnam, nem higenikus, viszont legalabb nincs az, hogy marad egy csomo meg, de nem birod kinyomni, jobban megeri ez az arat.

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

bluejay8

2019. január 3.

Legjobb ajakápoló ever. Nem egyszer volt rá példa, hogy másnap reggelre kb teljesen megújult a számon a bőr, és pihe-puha volt a szám. A tégelyes kiszerelés nem től higiénikus, de hordjátok magatokkal napközben szerintem, és igyekezzetek lehetőleg mindig csak tiszta/közel tiszta kézzel belenyúlni (fürdés után a legérdemesebb szerintem). Az ára megfizethető (Müllerben olcsóbb, mint DM vagy Rossmann).
Újra fogom venni, ameddig csak világ a világ... <3
Ja, és az illata nagyon emlékeztet valamiért a Vaníliás Coca Cola-ra, amit imádok. :D

bluejay8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Újra fogom venni, ameddig csak világ a világ... <3

laanyka

2018. december 22.

A másik kiszerelést a páromnak adtam, 1-2 nap alatt helyretette a száját, pedig nagyon ki volt száradva és sebesedve - nem kis feladat volt meggyőzni, hogy kenje fel, de végül a Carmex győzedelmeskedett :D. Én most áttértem erre a változatra és szerintem egy ideig marad is. Kicsit izgultam, mert eléggé érzékeny vagyok az ajakápolókra, a labello és a body shopos ajakápolók teljesen hazavágták a számat, de ezt jól bírom. Én éjszaka és reggeli sminkelés előtt használom és tényleg csodákat művel a számmal.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

eeeee

2018. december 14.

Nagyon jól hidratál, egy éjszaka alatt rendbe teszi a kiszáradt ajkakat. Ez a tégelyes változat a kedvencem, de csak itthon használom. Plusz pont, hogy ez az egyetlen ajakápoló amit a férjem is hajlandó használni.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

MariaEniko

2018. december 1.

Elképesztő! Télen az ajkaim brutális állapotban vannak, semmi az égvilágon nem gyógyította meg, annyira ki voltak száradva, hogy vérzett a kirepedezéstől, se enni,se nevetni nem tudtam rendesen. Egy influencer videójában találtam rá a Carmex márkára, gondoltam egy próbát megér, bár annyira nem bíztam a dologban, mivel tényleg semmi sem használt. Aztán megvettem és megtörtént a csoda. Sajnos az illatát egyiknek sem bírom, ezért éjszakára szoktam felkenni vastagon, reggelre mintha sosem lettek volna kiszáradva az ajkaim és ez nem túlzás! Enélkül már el sem alszom, minden este használom és alig fogy, pedig rakok fel rendesen, tehát nagyon megéri az árát. Ajánlom mindenkinek! :)

MariaEniko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

vrita90

2018. november 30.

Tavaly hasznaltam, de nem ert semmit. Rontani nem rontott a szam allapotan, de javitani se javitott...

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

zsibritagnes

2018. november 24.

Imádom! Egy bizonyos ideig semmi sem hozta rendbe az ajkaimat, pedig mindenfélét kipróbáltam. Azután vettem meg ezt, és egyszerűen oda vagyok érte, ahogy hűsíti és bizsergeti a számat, az illata is nagyon finom, és teljesen jól begyógyult. Tuti, hogy újra veszem

zsibritagnes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

zsebcuki

2018. november 18.

Ezt a tegelyes verziót a vendégeimen használom rúzs előtt,a kinyomos verziót én magam használom.
Nem találkoztam ennél jobb termékkel,ami az ajkak hidratált hatásában segítene.

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nem találkoztam ennél jobb termékkel,ami az ajkak hidratált hatásában segítene.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin