KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Krémmánia Kedvencek a -től
kiazalera

2017. április 23.

Imádom a carmexet de a tégelyes kiszerelés abszolút nem utazóbarát, egyébként bármilyen tégelyes ajakápoló sem. az elején még jó de amikor már a tégely közepe fele járok már majdnem ki kell kaparnomaz ajakápolót ami nem higénikus, magával az anyagával meg vagyok elégedve, csak a kiszerelés nem a legjobb.

kiazalera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

szilva82

2017. április 22.

The Best!!! Kötelező darab!!!! Nekem ez a kence olyan mint a Bazi nagy görög lagziban az apukának az ablaktisztító....:D Mindenre használom....
Cserepes ajkakra a legjobb, sőt a kezdődő herpeszre is szuper, jobb mint a telviran....
Vészhelyzet esetén kézkrémként is funkcionál, és az ekcémámra is jó volt....és sarokkrémnek sem utolsó...:D
Most is van egy a lidibakómban....:D

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Most is van egy a lidibakómban....:D

hnikolett

2017. április 11.

Jo ideje szenvedek a szajszarazsagtol, nem tudok rendesen ruzsozni, hiaba probaltam ki mar szamtalan ajakapolot, eos, babylips, shea vaj, nivea, labello, isana, balea stbstb minden csak kis ideig javitott az allapotan. Elmentem sminkeshez, aki a leopard mintas carmexbol kent a szamra. Hallottam mar a carmexrol elotte is, mindenki istenitette. Beszetem a lannyal a szajszarazsagrol es o is ajanlotta. Ugy voltam vele, hogy mostmar muszaj kiprobalni. Tegnap sikerult is beszereznem, 700 forint volt a mullerbe. Gondolkoztam, hogy ezt, vagy a stiftes verziot vegyem meg, vegul ezt valasztottam, ugyan annyi penzert, ebbe tobb van😜 Tetszik hogy kicsit mentolos, sokkal jobb mint a mentolos eos. Akarhanyszor eszembe jut, bekenem a szamat, en is most meg ugy hasznalom mint tara95, hogy veghuzom az also es felso ajkamon, de itthon ha kezetmosok akkor belenyulok:D Jo puha a szam tole, kicsit talan meg is duzzad a mentoltol, vagyis en ugy erzem. Eddig 5*, tuti beszerzem a stiftest is, az kabatzsebes lesz, ez pedig taskas vagy otthoni😁

Up.: kenytelen voltam valtani😭 Annyira szeretem, es olyan jo hasznalni, de egyszeruen nem birom.. bekenem a szamat, es amikor iszok vagy kicsit lenyalom, kesz.. nemsokkal kesobb olyan szinten eg a torkom, mintha leforraztam volna. Nem olyan mint amikor lenyeled a fogkremet vagy a szajvizez.. sokkal rosszabb..:/ nagyon banom, be szerzek majd egy eprest, hatha az jobb😭 1*-ot levonok, de igyis szajszarazsagra ez a legjobb

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Demonshadow

2017. április 4.

Nagyon szeretem, mert pikk-pakk hidratálja a számat, a kellemes, hűsítő érzést pedig egyszerűen imádom. Sokáig fent marad a számon, nem tűnik el, mint egy hagyományos, nevenincsen vagy egyéb márkájú ajakbalzsam. Egyedül az összetételével van problémám, plusz egyszer véletlenül lenyaltam, és botrányosan rossz íze volt, mintha petróleumot nyalogattam volna. A kiszerelés ellen továbbra is tiltakozom, a tekerős, vagy a tubusos megoldást még értem, de azt, hogy az ujjamat is be kell hozzá "piszkítani", azt már kevésbé. Egyébként csodaszert, nagyon sokáig elég, viszont örülnék, ha nem lenne benne két olyan összetevő, ami elméletileg baromira káros az egészségre, ezért, és csak ezért egy csillag mínusz, amúgy akit nem zavar, biztosíthatom, tényleg használ.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

adriabiro

2017. április 3.

Imádom :) Nem is tudom mi lenne vele nélkülem,ár-érték arányban is nagyon jó,rendszer használat mellett is 3 hónapig elég szokott lenni

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

NagyAgi

2017. március 26.

Egyedül a tégelyes kiszereléssel van problémám, amikor már kevés van az alján akkor elég nehéz kiszedni, fülpiszkálót szoktam használni hozzá. Ettől eltekintve a legjobb ajakápoló amit eddig használtam, nagyon hamar rendbe teszi a kiszáradt ajkakat, és nekem az is tetszik benne hogy kicsit bizsereg tőle a szám :)

NagyAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Orsell

2017. március 1.

Még a kozmetikus barátnőm mutatta azóta örök szerelem a LEGJOBB ajakápoló, amivel eddig találkoztam. Tökéletes rúzs alá, azonnal és látványos eredménnyel nyugtatja a kicserepesedett ajkaimat. :)

Orsell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

cintialaura

2017. február 23.

Kis kilengés után megimt hozzá térek vissza. Már a harmadik tégellyel használom. Nagyon szeretem a bizsergését, és van hogy időnként sokáig tart a beszívódása de cserébe egy-két használat után segít. Télen és nyáron is használom, minden helyzetben csodát művel.:)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Stella1993

2017. február 22.

a megszokott carmex minőség, viszont ez a csomagolás nem jön be.. ha már kezd elfogyni, kín-szenvedés kivakarni bármit is az aljáról, és ha kicsit hosszabb az ember lányának a körme, akkor ez lehetetlen küldetés.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Luiselotte

2017. február 13.

Imádom :)
Télen- nyáron ezt kenem, van hogy éjszakára is, teljesen megszűntette a szárazságot és a kicserepesedést.
Nekem a tégelyes vált be, mindig a sminktáskámban van a kis pot :)
Szájfényt sem bántja és picit ajakduzzasztó hatása is van .

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Imádom :)
Nekem a tégelyes vált be, mindig a sminktáskámban van a kis pot :)
Szájfényt sem bántja és picit ajakduzzasztó hatása is van .

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin