KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

dalma9

2018. november 12.

Egyik kedvenc ajakápolóm, ami valóban egy csodaszer. Nagyon jó érzés amikor felkenem, és valóban véd a kiszáradás ellen. Csak ajánlani tudom!

dalma9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Csengiful

2018. október 31.

A legjobb befektetés ősz,tél kezdetekor! Még a kézfejeimen is segíteni szokott vészhelyzetben.. :D

Csengiful
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Dorinaa

2018. október 27.

Nagyon jó, imádom az illatát, az állagát, mindent. Én amíg tele van, belepuszilok a tégelybe. Gyógyszeres kezelésem mellett is remekül teszi a dolgát, pedig az ajkaim sosem voltak ennyire szárazak és húzódóak. Jár az 5*!

Dorinaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

VickyV

2018. szeptember 25.

A hagyományos Carmex tégelyesben az igazi! Ez talán csak az én heppem, bár esélyes, hogy azért ragaszkodom ehhez, mert az első, kisebb koromban kapott Carmexem is ilyen volt. Lényeg a lényeg, csoda kis szer ez. Vagy azért, mert régen volt, vagy mert nem Magyarországról szereztem be régen, az valamiért hatásosabb volt, de a mostani kiadás sem rossz. Talán hátránya lehet, hogy nem olyan higiénikus, mint a stift, de hát annak, akit ez zavar, ott van a másik opció.

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

viviennev

2018. szeptember 15.

Évek óta csak ezt és semmi mást! Mindenféle kiszerelésben és ízben nagyon jó!
Nem csak nap közben, este , lefekvés előtt is kötelező! Nah ez tényleg csodaszer!:)

viviennev
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Évek óta csak ezt és semmi mást! Mindenféle kiszerelésben és ízben nagyon jó!

Anna2092

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 24.

Télen nyáron száraz ajkaimra csodaszer.

Anna2092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Télen nyáron száraz ajkaimra csodaszer.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Az egyik legjobb ajakápoló, amit eddig használtam. Bekrémezés elején húzódik, enyhén csíp, de gyönyörűek lesznek ajkaim. Ajánlom.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

szsophia

2018. augusztus 9.

Nagyon szeretem, már évek óta használom. Hidegben is jól ápol, és szerintem nagyon jó illata van. Néha matt rúzst is fényesítek vele, nekem arra is bevált.

szsophia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

fannika92

2018. július 19.

Legjobb!Csak ez semmi màs :)

fannika92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Legjobb!Csak ez semmi màs :)

random

2018. július 19.

Elég régen használtam már, talán 6 éve is megvan.. Akkoriban krónikusan ki volt száradva a szám, néha egy mosolytól felrepedt és vérzett. Eleinte segített is rajta, de egy-két hónapon belül csökkent a hatása. Akkor leszoktam róla. Hál'istennek elmúltak azok a szörnyű idők (vízivás :D ) Viszont van egy enyhe és átmeneti dúsító hatása, plusz a herpeszes tüneteket is enyhíti. Szóval nem árt, ha van otthon.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin