KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

tolgyesvera

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Igazabol jo ez a termek, de megse szeretem annyira.. ettol vannak hatasosabb ajakapolok is.
Viszont rendkivul sokaig hasznaltam. Ez a kis tegely 1 telet siman kibirt, ugy hogy en sokat kenegetem a szam.

tolgyesvera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

VictoryMiller

2017. augusztus 14.

Csodaszer!
Minden nap használom.
Rúzs alá és különösen a tartósak alá fantasztikus!
Soha nem fogok mást használni!

VictoryMiller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Csodaszer!
Minden nap használom.
Rúzs alá és különösen a tartósak alá fantasztikus!
Soha nem fogok mást használni!

lovemyplants

2017. július 31.

Igazi csodaszer!!! Nagyon sokat szenvedtem a száraz ajkaimmal, míg egy barátnőm ajánlotta. Kb ötödjére vettem újra. Eszméletlen jól hidratál, hamar beszívódik, kellemesen bizserget, nekem nagyon sokat segített. Már rúzst is tudok úgy használni, hogy nem úgy néz ki, mint amit felgereblyéztek. :) Télen az orrcimpáim tövébe is teszek egy kicsit, ha nagyon szárazak. Én az illatát is nagyon szeretem. A Müllerben szoktam vásárolni, mert ott majdnem fele annyi, mint a többi drogériában (nem érdekem promóciózni a Müllert, valóban ott a legolcsóbb :D ). A tégelyes kiszerelés éri meg a legjobban,bár nem a leghigiénikusabb. A stiftes változat is nagyon jó, a kinyomós annyira nem vonz. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

mismatch

2017. július 27.

A legjobb ajakápoló amit valaha használtam!

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

A legjobb ajakápoló amit valaha használtam!

SMH

2017. július 26.

A stiftes változatát nagyon szeretem, de megláttam, hogy ez 2× akkora és ugyanannyiba kerül, így hát vettem egyet. Majd hajszárítóval felolvasztottam és beletöltöttem a kifogyott stift dobozkájába, betettem a hűtőbe és mikor kifagyott lett két tökéletes Carmex Stiftem egy áráért. =) Na de ami a terméket illeti, ugyanolyan szuper, az egyik legjobb ajakápoló megfizethető áron. Akit nem zavar ez a belenyúlkálós csomagolás, annak ajánlom mert többet kapunk ugyanannyiért, kai pedig nem szeret belenyúlkálni, mint én (mert nem csak otthon használom - koszos kéz...) annak javaslom ezt a kis házi barkácsot és probléma megoldva

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Az eddigi legjobb ajakápoló. Egyetlen apró hibája, hogy összegyűlhet kicsit a szájon.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

bszcs17

2017. július 4.

Gondoltam, hogy most veszek tégelyes verziót, mert ebben több van ugyanazon az áron. Hát jól meg is szívtam vele. Annyira kiszárította az ajkaimat, hogy még a szám széle is berepedt.. azthittem, hogy ugyanolyan jó lesz mint a stiftes változata, de tévedtem..

bszcs17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

dendi

2017. június 21.

Az eddigi legjobb ajakápoló amit használtam. Nem irritál, nagyon jól hidratálja még a legszárazabb ajkaimat is, hamar beszívódik, nincs túl mentolos íze/illata. Egy tégely elég sokáig elég, szóval ár-érték arányban abszolút megéri. Már a második tégelyt használom. Külön pozitívum, hogy az utolsó cseppig el lehet használni, nincs pazarlás.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

fabiananiko88

2017. május 22.

Kiváló ajakápoló. Misszióm során folyamatosan csúnyán ki voltak cserepesedve az ajkaim. Mióta megvettem ezt az amerikai boltban, azóta nincs ilyen problémám. Fokozza a regenerálódást, hûsít. Szuper puha ajkakat varázsol, fertôtlenítô hatása miatt kezdôdô herpeszre is alkalmazható. Én a stiftes változatot használom.

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

dalmabb

2017. május 13.

Pont olyan jó mint a shiftes csak nem olyan praktikus. Ezt csak otthon használom a shiftest pedig mindig magamnál tartom. Szerintem a shiftes jobban megéri de a hatásuk ugyan olyan.

dalmabb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin