KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

kristinafarkas93

2018. április 3.

Döcögősen indult ez a kapcsolat. De most már imádom, a tégelyes kiszerelés miatt esténként használom, és a téli időszakban helyre tette az ajkaimat. Összehasonlítva más ajakápolókkal ezerszer jobb (e-os, labello, balea, alverde), a többit 5 percenként kentem, ezt elég napi egyszer. Nekem az illata, és íze nem jön be, de már nem is taszít. Milliószor újra vevős! És a müllerben az ára is baráti:)

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Andzsella

2018. március 17.

Kellemes hidratáló, nem szárít, szerintem kellemes az illata, enyhíti a cserepesedést.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

loira

2018. február 21.

Az etalon! :) Ápol, hidratál, s a kámfor miatt okozott vérbőség miatt még dúsítja is az ajkakat.

loira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

GeMaZsu

2018. február 16.

A kisfiam fúvós hangszeren játszik és mivel fontos számára a hidratált ajak, még a hangszeres tanárja ajánlotta ezt a márkát. Nekünk oly annyira bejött, hogy most már én is ezt használom. Szuper az állaga, gazdaságos, finom mentás az illata és az íze. Nem is fogok többé mást használni!

GeMaZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

BonnieKollar

2018. február 10.

Sokáig elég, nagyon hatásos. :)

BonnieKollar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Sokáig elég, nagyon hatásos. :)

Bubucim

2018. január 24.

Csakis jót tudok róla mondani. :) Egész télen Carmex ajakápolókat használtam/használok. Őt akciósan, 645 Ft-ért szereztem be Müllerben. Az igaz, hogy nem az a táskába való, de arra van másik Carmexem. :) Mivel belenyúlkálós, csakis itthon használom. Elég nagy mennyiség, szóval nagyon megérte. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Lexiiii

2018. január 9.

Nagyon jól szuperált, sokáig elég volt, hűsítő érzést keltett. De a szaga az valami szörnyű ahhoz képest, hogy ez egy kozmetikum. De ha valakinek bejön a száján a virágföld illat, akkor rendben van az öt csillag. Így viszont csak 4.

Lexiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Krillu

2018. január 2.

Fantasztikus! Miután évekig próbálkoztam (teljesen eredménytelenül) különféle illatos, ízes és gusztusos színekben pompázó ajakápolókkal, egy profi sminkes ajánlotta a Carmexet, mint az egyetlen olyan, általa is alkalmazott készítményt, amelyik nem csak vastagon megül a cserepes ajkakon, hanem belülről táplálja, felpuhítja, ezáltal "meggyógyítja" azt. Amint felkeni az ember, azonal érezhető a hatása: a benne lévő mentholnak köszönhetően, egy kellemes bizsergető érzés kíséretében kezd el dolgozni. Az eredény pedig tényleg lenyűgöző! Fűtés szezonban az esti rutinom részévé vált, ilyenkor reggelre csodát tesz, de sminkeléskor rúzs alá is tökéletes.

Krillu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Hoogie

2017. december 31.

Imádom!Nagyon jó,minőségi termék.Szerintem nem is drága, mert sokáig elég, régóta használom, már több mint másfél-2 éve de még mindig nem fogyott el, igaz nem rendszeresen használom vagy mindennap, de azért sokszor.A tubosos változata is megvan, mivel ezt a sminktanáromtól vettem, a másikat meg ajándékba kaptam a legjobb barátnőmtől.Ő kozmetikusnak tanult, mikor én sminkesnek és neki is ezt ajánlották hidratálásra, repedezés megelőzése képpen kiszáradás ellen.Ha jól tudom a Bőszecset boltban is és a Kryolan üzletben is kapni.

Hoogie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 28.

Legjobb ajakápoló, nagyon jó érzés viselni, az illata is szupi. Ez az, ami a legjobban hidratálja, ápolja az ajkaimat.

study0912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin