KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   970 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 g (itthon, drogériákban kapható), 10 g (amerikai változat/ sárga alap fekete betűk)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Az aktív mentolnak köszönhetően azonnali hűs érzéssel csillapítja a kipirosodott ajkakat, vagy orrcimpákat.
Kezdődő herpesz, és egyéb fertőzés kialakulását is gátolja (eredetileg herpeszre fejlesztették ki)
Hatóanyagok:

• enyhíti a fájdalmat.
  • elpusztítja a baktériumokat és enyhíti a kellemetlen érzést, amit a kicserepesedés okoz.
  • finoman ápolja az ajkakat és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

cintialaura

2017. február 23.

Kis kilengés után megimt hozzá térek vissza. Már a harmadik tégellyel használom. Nagyon szeretem a bizsergését, és van hogy időnként sokáig tart a beszívódása de cserébe egy-két használat után segít. Télen és nyáron is használom, minden helyzetben csodát művel.:)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Stella1993

2017. február 22.

a megszokott carmex minőség, viszont ez a csomagolás nem jön be.. ha már kezd elfogyni, kín-szenvedés kivakarni bármit is az aljáról, és ha kicsit hosszabb az ember lányának a körme, akkor ez lehetetlen küldetés.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Luiselotte

2017. február 13.

Imádom :)
Télen- nyáron ezt kenem, van hogy éjszakára is, teljesen megszűntette a szárazságot és a kicserepesedést.
Nekem a tégelyes vált be, mindig a sminktáskámban van a kis pot :)
Szájfényt sem bántja és picit ajakduzzasztó hatása is van .

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Imádom :)
Nekem a tégelyes vált be, mindig a sminktáskámban van a kis pot :)
Szájfényt sem bántja és picit ajakduzzasztó hatása is van .

hnikolett

2017. február 12.

Jo ideje szenvedek a szajszarazsagtol, nem tudok rendesen ruzsozni, hiaba probaltam ki mar szamtalan ajakapolot, eos, babylips, shea vaj, nivea, labello, isana, balea stbstb minden csak kis ideig javitott az allapotan. Elmentem sminkeshez, aki a leopard mintas carmexbol kent a szamra. Hallottam mar a carmexrol elotte is, mindenki istenitette. Beszetem a lannyal a szajszarazsagrol es o is ajanlotta. Ugy voltam vele, hogy mostmar muszaj kiprobalni. Tegnap sikerult is beszereznem, 700 forint volt a mullerbe. Gondolkoztam, hogy ezt, vagy a stiftes verziot vegyem meg, vegul ezt valasztottam, ugyan annyi penzert, ebbe tobb van😜 Tetszik hogy kicsit mentolos, sokkal jobb mint a mentolos eos. Akarhanyszor eszembe jut, bekenem a szamat, en is most meg ugy hasznalom mint tara95, hogy veghuzom az also es felso ajkamon, de itthon ha kezetmosok akkor belenyulok:D Jo puha a szam tole, kicsit talan meg is duzzad a mentoltol, vagyis en ugy erzem. Eddig 5*, tuti beszerzem a stiftest is, az kabatzsebes lesz, ez pedig taskas vagy otthoni😁

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

KisHeni

2017. február 7.

A Müllerben sikerült megvenni, ahol egyébként minden ajakápoló sokkal olcsóbb így ez is csak 500 ft volt. Mikor észrevettem, hogy az alján mekkora üreg van lefagytam......... na mindegy azért imádom, mert tényleg nagyon hatásos a leghatásosabb mind közül, csodát művel az ajkakkal. Rúzsok alá kötelező felkenni, nem hiába ajánlja minden sminkes ezt a terméket.

KisHeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

tara95

2017. február 3.

Szintén alap kellék, tubusos társa táskalakó, ez fürdőszoba. Egyébként hatha hasznos: nem ujjal nyúlok bele, hanem mint egy eost, vegighúzom az alsó és felső ajkaimon is. Remekül szuperál. Ha elkezd fogyni akkor meg majd ,,belepuszilok" a tégelybe :)

A mostani nagy hidegekben elkényelmesedtem és nem használtam esténként. Nagy hiba. Soha nem volt még ilyen velem de a szém két sarka égett, cserepesre száradt és mintha herpeszem lett volna de mégse. Szóval ez az ekcéma? Hát köszi. Ahogy elkezdtem használni ismét, azonnal jelentős javulás. Úgy kell nekem...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

kovacs.orsolya90

2017. január 24.

Jelenleg ezt használom. A stiftessek egyetemben,ez is szuper jó!

kovacs.orsolya90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Jelenleg ezt használom. A stiftessek egyetemben,ez is szuper jó!

mincson

2017. január 18.

Nekem elég száraz a szám, főleg télen. De ez mindig segít rajta. Kedvenc ajakápolóm! 🙂
Mindig újraveszem.

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Mindig újraveszem.

kisritus

2017. január 17.

Nagyon-nagyon sokáig nem értettem, mi ez a hatalmas "hype" körülötte, a párom hozott haza Angliából egy tégelyes verziót, mert ő kint ezt használta, és esküszik rá. Nekem az illata sem tetszett, mentolos-szerű, szóval egy jó ideig nem is nyúltam hozzá.
Aztán egyszer este "ráfanyalodtam", és ugyan a mentolos íze is érezhető volt erősen, de mellé társult valami szuper vaníliás-szerű. Ez fogott meg először (meg az Isteni cuki tégely, imádom az ilyeneket).
Aztán reggel éreztem a hatását is...Hát szuper volt! Viszlát száraz, kirepedezett ajak,egyszerűen imádom!!
Nem csoda, hogy a sminkesek is ezt használják, mert reggel is szoktam használni sminkelés előtt "ajak primerként", és gyorsan beszívódik, és szinte azonnali hatása van. Azonnal hat a száraz ajakra, nagyon szuper érzés, mintha még teltebbek is lennének az ajkaim tőle.
Biztos, hogy fogok venni stiftes verziót is, a tégelyest otthon használjuk, nyilván tiszta kézzel. Herpeszre is ki fogom próbálni, mert néha előfordul nálam, kíváncsi leszek a hatására.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

SzandraNails1990

2017. január 16.

Berni88 Igazad van valóban hámlaszt. Mert az elhalt hámrétegeket hamarabb ledobja a bőr,gyorsítja kicsit a regenerálódást. Én is észre vettem. :)

SzandraNails1990
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.