KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

GaMirV

Korcsoport: < 18
2019. január 22.

Nagyon jó!A száraz ajkaimat hamar rendbe tette.Ajánlom mindenkinek

GaMirV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 22.

Nagyon jó!A száraz ajkaimat hamar rendbe tette.Ajánlom mindenkinek

Hedör

2019. január 21.

Évek óta használom. Tök jó, semmi flanc!
Mentolos, bizserget, ápol. Nem kell több.

Hedör
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Évek óta használom. Tök jó, semmi flanc!
Mentolos, bizserget, ápol. Nem kell több.

Babszemjanka

2019. január 20.

Néhány napja szereztem be, régen szemezgettem már vele. Az ajkaim nagyon hajlamosak a kicserepedésre, főleg így télen. Az utóbbi napok alapján nagyon szuper termék, az ajkak sokkal teltebbnek tűnnek, felületük sima, engem egyelőre megvett a termék. Remélem hosszútávon is jó vásárnak bizonyul. Addig is 5*

Babszemjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

puddin66

2019. január 14.

Életem ajakápolója! Nagyon megérte megvennem, a nehéz téli napokat is ezzel élem túl. Ha kicserepesedik az ajkam 2-3 használat után hat és nagyon hatékony. Nekem tetszik a bizsergető hatása.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Vmoni93

2019. január 14.

Nagyon jo termek. Cserepes a szam es szinte mindent probaltam (avon, oriflame, eos, labello... ) es ez a legjobb. A sajat termekei kozul is ez tetszik. Ruzs ala is felteszem, bizsergos erzes. Az illata/szaga engem nem zavar.

Vmoni93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Szandika12

2019. január 14.

Nagy álmom volt megvenni :). 900 ft-ért vettem nem 1100 ft-ért szerencsére :). Kipróbáltam, hát nagyon tetszik, az egyik nagy kedvencem lesz. Nagyon tetszett a frissítő, bizsergető érzés. A nagyon cserepes számat rendbe hozta azonnal :). Sajna muszáj voltam megvenni mert már egyik olcsó ajakápoló sem használt és nem akarok száraz számmal szenvedni :D, így is kijött a hideg ekcéma a kezemen ami borzasztó :D.

Update: Igen, a hatásával nagyon megvagyok elégedve, azt kell hogy mondjam a legjobb ajakápoló. Viszont az a gond hogy nem éri megvennem jelen pillanatban, mert csavarós eredeti carmex-et vettem meg, de már első alkalommal valahogy elromlott és nem lehet visszatekerni a terméket? Valamint tényleg néha penész szaga van, ennek nem örülök, valamint mintha gyorsan fogyna? Az tuti, hogy ilyen formában nem veszem újra, max kipróbalom a cseresznyés felkenős változatot mert azzal nem lehet ilyen gond. Eredetileg nem akartam levonni csillagot, de így vissza olvasva ezekért mégis csak muszáj levonni. :D

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Bogi3264

2019. január 13.

Évek óta használom, mindig a táskámban van. Amíg nem ezt használtam alig akart helyre jönni a kirepedezett szám, de ez egy este alatt helyrehozza. Imádom az illatát és hogy bizsergeti a számat a mentol. Plusz pont az spf miatt. Rúzsozás előtt is használom, hogy hidratált negyen az ajkam és szépen fel tudjam vinni a rúzst.

Bogi3264
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

rekas

2019. január 12.

Sokféle labellot és miegymást kipróbáltam mielőtt rászántam magam arra, hogy őt válasszam. Sok helyen ajánlották, és itt is utána olvastam hogy mennyire éri meg. Az az igazság, hogy nagyon! Nekem egy nap után helyrehozza a repedezett ajkaimat, nagyon szeretem. Én is csak ajánlani tudom! :)

rekas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Heloise

2019. január 11.

Ajakbalzsamokkal kapcsolatban már nagyon szkeptikus vagyok... Semmi sem használ a mindig száraz számra. Rúzs függő vagyok, ezek pedig sokkal jobban szárítanak, mint a sima szájfények. Ha viszont van egy száradás, vastagabb száraz rész a számon nem bírom elviselni, ezért ezt mindig szedegetem, lehúzom a számról... Természetesen így az új, kialakult hámréteg mindig visszajön rendszerint ugyanúgy száraz darabban.
Ördögi kör, egy nagyon rossz szokás, borzasztó csúnya, és még csak nem is higiénikus, főleg ebben az influenzás szezonban.... Lehet, hogy ennek most vége? Mióta ezzel kenegetem, 1 nap (!!!) alatt helyrehozta a sebesre szedett számat! Azt hittem, hogy ez egy felfújt dolog, de tényleg működik!
Én személy szerint imádom, hogy hűsít (még így télen is), mintha feltöltené az ajkam, és a kámforos illat is tetszik. A régi, kínai balzsam jut eszembe róla, ami nagyszüleimnél mindig volt otthon. Eddig egyedül az összetevője miatt nem vettem meg (kőolaj stb), de mivel a "natúr" társai rendszerint kiszárították a szám (igen, még a sima shea vaj is...), gondoltam muszáj tennem egy próbát. Esténként használom szigorúan egyszer egy nap, és azóta a folyékony rúzs, jeges szél... semmi nem szárítja ki az ajkaim, kint pedig mínusz 7 fok van. Viszlát szájszedegetés! :)

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Diana0402

2019. január 10.

Az egyetlen dolog amit tuti mindig ujraveszek. Csak ő használ nekem télen a cserepes számon. Azt hiszem Müllerben a legolcsobb, de még igy is sokaig kitart.

Diana0402
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin