KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kissnoncsa

2017. november 18.

Picit tényleg mentolos és ehhez hozzá kell szokni. (Az elején nagyon zavart.) DE a hatása kárpótol mindenért! Egy éjszaka alatt a legcserepesebb állapotban lévő ajkaimat is rendbe rakja! Biztosan újra veszem még nagyon sokszor, hiszen kenterbe ver minden más márkát!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

amja

2017. november 17.

Az elején nagyon jól ápolta az ajkaimat, főleg télen, mikor a hidegtől már kiszáradt, sebes lett. Egy idő után azonban nagyon rossz érzés lett viselni. Olyan érzés, mintha nem szívódna be, csak egy nagyon kellemetlen réteget képez, amit a kámfor még kellemetlenebbé tesz.
Lehet, hogy pihentetnem kell egy kicsit a használatát. Majd pár hónap múlva, a leghidegebb időben újra elő veszem.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

dorab95

2017. november 14.

A létező legjobb ajakápoló. Nekem akár fél óra alatt is helyreteszi a nagyon kiszáradt számat. Imádom az illatát, és azt a kis bizsergető érzést, amit maga után hagy. Ráadásul amikor nagyon kiszáradt a bőr az orrom alatt a sok orrfújástólo, azt is helyrehozta.

dorab95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Axelandra

2017. november 12.

Örök alapdarabom lesz/marad mindig😍 Hidratàl,imàdom az illatàt, bizsergetős hatàsàt is!Télen-nyàron szuper, a ragasztó stift dizàjn miatt pedig könnyen megtalàlom a feneketlen tàskàban😀

Axelandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

szivarvanypor

2017. november 11.

4-5 éve állandó termék nálam. a hideg mindig kikezdte a számat és rengeteg ajakápolót kipróbáltam ellene, azonban egyik sem adta a kívánt hatást amióta ezt a kis csodát használom, azóta meg sem kottyan a csípős hideg az ajkaimnak. továbbá ez az egyetlen ajakbalzsam, amit ha lefekvés előtt felkenek, még reggel is érzem enyhén, így éjszaka sem szárad ki a szám. a mentolos, enyhén csípő érzés pedig számomra csak hab a tortán.

szivarvanypor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

BirsAlma

2017. november 10.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg. Ami nagyon jó ötlet volt. Kiváló termék. Elsőre egy kicsit fura volt a mentolos íz, meg a bizsergő érzés. Nagyon jól hidratál. Szerintem van olyan jó, mint az FLP ajakbalzsama.

BirsAlma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Mirtill12

2017. november 9.

Nagyon szeretem eddig a leghatékonyabb ajakbalzsam, amelyet kipróbáltam. Télen különösen jót tesz az ajkaknak, mert eléggé jól hidratál, de sajnos nekem sokszor újra kellett kennem.

Mirtill12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 9.

Imádom! Nagyon jól hidratál, kellemesen hűsít, és teltebbé varázsolja az ajkakat. Az illata kicsit hasonlít a vaníliához. Nekem egy termék sokáig elég volt, mert a nap folyamán csak egyszer-kétszer kellett újra felvinni. Nyáron nem igazán ajánlanám táskában hordani, mert beleolvad.

kisseniko2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

nemethkitti06

2017. november 7.

Szuper ajakbalzsam, megéri az árát!

nemethkitti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Szuper ajakbalzsam, megéri az árát!

Niki0111

2017. november 7.

A legjobb ajakápoló (a tubusos testvérével egyetemben), amivel találkoztam (rengeteg félét próbáltam). Enélkül (vagy más ajakápolókkal) nagyon könnyen kicserepesedik a szám. Az illatát, ízét nagyon szeretem. Ára a Müllerben a legjobb.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin