KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Krémmánia Kedvencek a -től
TimyeK

2017. május 23.

Ezelőtt a Himalaya cocoa butter ajakápolóját használtam. Megtetszett, mert olcsó volt és szépek voltak az összetevői, az illata pedig fenomenális. Aztán felment az ára, barátnőm pedig Carmex-függőként folyton mondogatta, hogy "Carmexet vegyél, soha többé nem akarsz mást használni". Eléggé sokalltam az árát, de a Müllerben akciósan nagyon megéri. Először kifejezetten büdösnek tartottam, bekentem vele a szám és annyira zavart a bizsergés, hogy 30 perc után letöröltem. Napokig próbáltam megszokni, egyik reggel bekentem vele a szám és áhh, szörnyű volt, letöröltem, és ekkor jött a csoda! Olyan puha volt utána az ajkam, mint még soha. Azóta rászoktam az ajakrúzsokra, hiszen eddig nem használtam őket, mert minden rúzs kiemelte a száraz részeket. De mostantól sosincs száraz rész a számon, mindig gyönyörűen puha mindenhol, az ajkam szépen beszívja és mehet rá a matt rúzs. Ha száraz egy kicsit a szám, felkenem vékonyan, kis idő után jól ledörzsölöm és a felpuhított bőrt így szépen eltávolítom, tehát ajakradírra nincs szükségem. :) Már a tizedik stiftet veszem újra, a bizsergést sem érzem és az illata is megtetszett.

Update: légúti megbetegedés esetén csodás gyógyír a sebes orra. Bekentem az orrom minden sebes részét, és nem dugult be éjszakára a mentol miatt, a sebek pedig szépen meggyógyultak reggelre.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Sz. Csilla

2017. május 19.

Nagyon jó, ahogy a carmexek általában. Van jobb hatású is, amit télen használok, de ilyenkor a napsütésben a fényvédőseket szeretem. Szépen ápol!

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Lillie

2017. május 17.

A bizsergető érzés amit kivált megunhatatlan :) tökéletesen hidratál. Éjszakára is fel szoktam kenni és már nem repedezik ki az ajkam. Nekem csak és kizárólag ez kell.

Lillie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

dalmabb

2017. május 13.

Nagyon száraz ajkaim vannak és ez a kis csoda termék mindig helyre hozza. Egész éjjel képes hidratálni az ajkaimat. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

dalmabb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

csipkebogy8

2017. május 6.

Kedvencem! Áradozhatnék róla, de rövidre zárom; nincs nála jobb! Nem csíp, nem szárít, szeretem az illatát, az ízét, nem okoz olyan függést, mint a Labello, és hidratál, kellemes érzést hagy maga után. Bár kicsit drága, de még így is megéri a hatásért cserébe!

csipkebogy8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Blackxentric

2017. május 6.

Mikor Muraszombaton voltunk párommal a Müllerben elhatároztam, hogy ajakápoló nélkül onnan nem megyek ki. Ez pont akciós volt, átszámolva is jó volt az ára. Nem bántam meg, hogy ezt vettem meg, mert a hatása elég jó. Kellemesen bizsergett tőle a szám, ami először nagyon furcsa volt. Hidratáló hatásával elégedett vagyok.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

szilvike94

2017. május 5.

Évekig csak hallgattam milyen jó is a Carmex, de sose vettem meg, mivel mindig magával ragadott az aktuális ajakápoló hype mint pl. a tégelyes labellok vagy a maybelline babylipsek. Egyik nap a Müllerbe mászkálva a kosaramba landolt (625 Ft-ért), amúgy is kellett már egy normálisabb darab, meg mostanában valahova eltünedezett az összes ajakápoló cuccom. Nagyon jól hidratál és imádom benne ezt a hűsítő, bizsergető hatását és sokáig érzem, hogy ott marad az ajkamon, nem tűnik el egykönnyen. Szerintem már nem fogok tovább kísérletezni más ajakápolókkal, mostmár kijelenthetem én is Carmex fan lettem. :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Jdit04

2017. május 3.

A cseresznyés testvére megvolt már korábban, de az feleennyire se vált be. Végül az egyik barátnőm ajánlására szereztem be ezt. Nagyon jól hidratál, minden gond nélkül felkenhetem rá a rúzsomat, ugyanis a helyén marad. Emellett fényvédőt is tartalmaz, szóval nyárra a legjobb választás. Megéri az árát!

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

ehilda

2017. május 1.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg legelőször a rossmannban amikor akciós hétvége volt az ajakápolókra. Használtam már pár darab ajakápolót, de ez a legjobb mind közül. Nagyon jól hidratál és nekem tetszik a felkenés utáni hűsítő hatása is. Haelfigy tuti ezt fogom újra venni. Csak ajánlani tudom. Szuper termék megéri az árát a hatásáért cserébe.

ehilda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

szandra5

2017. április 29.

Ez tudta csak igazán helyretenni hidratálni az ajkaimat. Fényvédőt is tartalmaz, szóval alapdarab lett a táskámban.

szandra5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin