KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Krémmánia Kedvencek a -től
FatimeFay

Ez maga a csoda!
A hámló, cserepes ajkaimat egyetlen éjszaka alatt rendbe hozta. Nem is értem miért nem vettem meg előbb.
Az egyetlen zavaró dolog számomra, hogy felkenés után csípi ( bizsergeti?) a számat egy kis ideig, viszont irritációt szerencsére nem okozott.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Ez maga a csoda!

doraa98

2017. február 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Reménykedtem hogy valóban fenomenális hatása lesz az állandóan hámló kiszáradt számra.
Hát egy labellotól sem másabb sajnos. Nagy reményeket fűztem hozzá, viszont állandóan kenegethetem a számra ezt is, félóránként..
Semmi bizsergő fura érzés, csupán annyi, hogy mentolos.
Végtére is nem bántam meg, hogy megvettem...el fogom használni mert rosszat nem tesz.
Viszont hatalmas csalódás hogy az ára ellenére már elromlott a "tekerője" és ujjammal kell visszatologatnom hogy ne törjön le és könyörögni szinte hogy kitekerődjön...

doraa98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Semmi bizsergő fura érzés, csupán annyi, hogy mentolos.

little.shana

2017. február 25.

Használtam régen, szerettem benne, hogy mentolos, de annyit nem tudott, hogy ennyit fizessek érte. Herpeszem nem volt, így arra nem próbáltam.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Cathi

2017. február 25.

Az elején nagyon megörültem, hogy de jó, tényleg segít a kiszáradt számon. DE!!!! Amióta használom(kB. fél éve), minden 2. vagy 3. héten herpesz jön ki a számon! Aki hajlamos a szajherpeszre, ne használja.
Ezen kívül jó kis cucc lenne, de sajnos a negatív dolog miatt kénytelen vagyok lepontozni.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

AnitaAnaFjr

2017. február 22.

Imádom. Eleinte nem szerettem a ragasztó szerű illatát és állagát, de tényleg tartós

AnitaAnaFjr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

bszcs17

2017. február 22.

Elképesztő, hogy milyen jól rendbeteszi a kicserepesedett ajkaimat. Alvás előtt jó vastagon felkentem, reggelre pedig bársonyos ajkakkal ébredtem. Szeretem a kellemes bizsergető érzést amit hagy a felvitele után. Nagyon elégedett vagyok, eddigi legjobb ajakápolóm!

bszcs17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Hopi

2017. február 20.

Mivel eddig akármilyen ajakápolóról olvastam és legalább 2-3 véleményben megemlítették a Carmexet, úgy voltam vele, hogy ezt nekem is ki kell próbálnom.
Sokalltam az árát, de mivel télen-nyáron hajlamos kicserepedésre a szám, úgy gondoltam, hogy egy próbát megér, ha már ennyien magasztaltátok.
Talán túl magasak voltak vele szemben az elvárásaim, mert azt hittem, hogy ezzel bekenem, öt perc után tökéletes lesz a szám és elég lesz hetente egyszer használni. Nos, mindez nem így lett.
Naponta használom egyszer-kétszer, hosszú órákig érzem, hogy az ajkaimon marad, az evés-ivást is nagyon jól bírja. Nekem az illata nagyon tetszik, jó érzés, ahogy bizserget és egy idő után már ragacsos érzetet sem hagy a szájon.
Szép fokozatosan rendbe tette a számat, mostanában már nem szárad ki, de azért a mindennapi ápolást ugyan úgy igényli.
Habár többet vártam tőle, ennél jobb ajakbalzsammal eddig még nem találkoztam, szóval megérdemli az 5*-ot és ki fogok tartani mellette.

Egyéb: Sajnos kezdésnek egy hibás példányt sikerült kifognom, aminek egy hét után tönkrement a tekerője. Remélem legközelebb nem lesz ilyen gondom. Ha más is ebben a cipőben jár, a megjegyzések részben leírtam, hogy mit lehet vele tenni.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

zsucica

2017. február 17.

Imádom!Egyszerűen csodáloatos....Nekem nagyon bevált...a teljesen cserepes ajkaimat hozta fel...Nagyszerű! :)❤️

zsucica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

niki994

2017. február 17.

2016. június 6.
Eddig jó, igen van egy réteg amivel bevonja az ajkaimat hasonlít a primus ebben a rétegben. Viszont a Carmex annyiból másabb, hogy a mentol hatásából eredően vérkeringést fokozza így duzzasztja az ajkakat kisimítja a mikro ráncokat az ajkon.
A Müllerbe vettem ott tényleg 650 Ft amibe ha belegondolunk már teljesen baráti ára van.

UP! 2017. február 17.
Még mindig csoda szer! Mivel sokszor hallottam, hogy "hozzá szoknak az ajkak" nem használom mindig ezt de azóta nincs az a borzalmas szárazság az ajkaimon. Max hetente 1x- 2x használom persze más termékkel kenem a számat attól de ez lett a fő az ajakápolásban.

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

2016. június 6.

UP! 2017. február 17.

Collien

2017. február 16.

Egy hete vásároltam ezt a csoda ajakírt. Régóta kerestem ilyen összetételű ajak balzsamot, USA-ban már volt szerencsém egy hasonlót próbálni, ami nem Carmex márka volt, és láss csodát lassan 3 év után itthon is tudtam magamnak ilyet vásárolni. A cserepes számat helyrehozta és imádom használni. Főleg a mentolos bizsergés miatt. Mindenkinek ajánlom, akinek kiszáradt a szája, főleg ebben a hideg időben! Hidratál, gyógyít és nem utolsó sorban fertőtlenít is.

Collien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.