KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Krémmánia Kedvencek a -től
eszterhorvath

2017. június 27.

Krémmániás/Youtube-os vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Őszi-téli borzasztóan cserepes ajkaimat egy éjszaka alatt sokkal jobb állapotba hozza, ha pedig rendszeresen használom, akkor el is kerülöm vele szinte teljesen, hogy kiszáradjon a szám.
Állagát nagyon szeretem, mert reggelig rajta marad a számon, kb le kell mosnom, szóval tudja tenni a dolgát, nem a párnámat kenegetem vele. Az illata nem épp szokványos ajakbalzsam illat, de szerintem meg lehet szokni. Sokadszorra vettem meg már és szerintem nem is fogom lecserélni.

eszterhorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Feketemacska

2017. június 26.

Ez már a harmadik carmexem, de eddig nem ez a fajta volt, hanem a folyékony, kinyomós változata. Nekem azok jobban beváltak. Ennek nem olyan erős a mentolos hatása mint a másiknak, és olyan viaszos érzés marad az ajakimon használat után. Maradok inkább a beváltnál. Ettől függetlenül egy jó termék mert mellette épp csak egy kis pöttynyi herpesz jött ki a számon, és két nap múlva az is eltűnt, persze herpesztapaszt is használtam mellé.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

jirka

2017. június 25.

Napi 2 maximum 3 használat mellett 6 hónapig volt elegendő a stift, semmi mást nem használtam mellette. Elfogyott. Egyelőre nem veszem újra.
A felkent hatás: wow. Gyönyörűen fényes, telt ajkakat "varázsol", bár nekem kicsit tolakodó a bizsergés, néha picit irritált is. Hogy mikor kentem fel nagyon meg kellett gondolnom (általában reggel induláskor munkába és délután induláskor munkából), mert hosszú ideig csúszós maradt a szám (nagyon nehezen szívódik fel), ami miatt nehezen tudtam a poharat a számhoz emelni, mert mint a rúzs - csak színtelenül - masszív réteget hagyott maga után.

jirka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

HFanni2

2017. június 21.

Tökéletes ajakápoló frissít, hűsít, bizsergető érzést keltő. Pikk-pakk rendbe vágja az ajkaim. Minden lefekvés előtt beszoktam kenni az ajkaim, de vigyázni kell vele, mert túlzott használat során szárít. Egyébként egyszerűen fenomenális. Tipikus amerikai külseje van, bár a stiftjével nem vagyok kibékülve.

HFanni2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

domnora

2017. június 20.

Alapdarab! Tökéletes!

Hihetetlen, de a haerpesz ellen is müködik, sokszor volt, már, hogy éreztem a bizsergést és a termék hatására nem jött ki. Nagyon szeretem :)

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Alapdarab! Tökéletes!

rachel92

2017. június 18.

Nekem ezen nincs mit ragoznom: ez a termék tökéletes.
Többféle ajakápolót használtam már, és néha az volt az érzésem, mintha az elején működne a dolog, aztán "immunis" lenne rá a szervezetem vagy nem tudom. De ez nem. Ezt fél éve használom már, és tökéletesen működik. :)

rachel92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Nekem ezen nincs mit ragoznom: ez a termék tökéletes.

dalma92

2017. június 16.

Én vagyok az, aki évek óta mániákusan csupáncsak sebesre cincálom, rágom, csipkedem stb (tetszés szerint folytatható) a szám. Hogy miért, azt most ne boncolgassuk, egyszer majd beszélgetek erről valami pszichológussal. Valaki a körmét rágja, van aki a haját, én a számat :D De a lényegre térve, bizony én már mindent kipróbáltam, hogy leszokjak róla. Mert nem szép látvány. Mert nem tudok normálisan rúzsozni. Mert mindig kiszárad a szám. Kentem már sóval, shea vajjal, labellóval, mézzel... mindennel. Aztán... adtam egy esélyt ennek is.
---és működik! Sokat javított a kinézetemen, puhább és hidratáltabb az ajkam. Nem hagytam el még a rossz szokásomat, de alakul. Nekem ez már megérte az 5 csillagot.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Alysse

2017. június 16.

Évek óta láttam embereknél (a középiskolában azt gondoltam először, hogy ragasztó xd), és mindenki csak dicsérte. Aztán pár napos kirándulásra mentem, nem volt nálam ajakápoló és a harmadik napra tiszta cserép volt már a szám. Beszaladtam a közeli dm-be és gondoltam itt az idő kipróbálni. És wow. Amint felkentem enyhült a fájdalom és irtó hamar rendbe tette a számat. Nem szokványos ajakbalzsam az biztos, sokkal puhább állagú, mint amiket eddig vettem és az illata is más. A legtöbb ajakápolónak valamilyen gyümölcs illata van, ez meg olyan gyógynövényes, mint a légzéskönnyítő kenőcs, amit anya kiskoromban rám kent ha beteg voltam.
Nekem nagyon bejött. Egy ezres kicsit sok egy ajakbalzsamért, de ha azt nézzük milyen jól végzi a dolgát, szerintem megéri.

Alysse
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

promoc

2017. június 14.

Szuper ajakápoló! Alap rétegként szoktam használni a rúszok alá, kellemes mentol íze van és kicsit felpezsdíti a vérkeringést, szépen kisimítja az apró ráncocskákat. Ikonikus, must have darab, mindenkinek ajánlom.

promoc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

newsfeed

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

A túlszofisztikált külső az eddigi legjobb ajakápolót rejti, amivel életem során találkoztam. Teljes az idill; Labello-effektus nélkül, órákon keresztül a helyén marad, hidratál és megkockáztatom, hogy 1-1 étkezést is kibír. Az állaga könnyű, mindenféle nehézség nélkül felapplikálható az illető csőrére. Kellemesen bizsergál', a herpeszt elég korrekt határidőn belül rendbe hozza, illetve az eredmény is egész szép a sokéves átlaghoz képest. Ámulok. Egyértelmű a max pont. :)

newsfeed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin