KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annajeney

2018. október 16.

Akárki akármit mond, ha ajakápoló, akkor CARMEX. Hiszem azt a teóriát, hogy úgy tervezik az ajakápolókat, hogy minél többet használjuk, annál inkább igényeljék az ajkaink. Így is volt ez nálam is, a legtöbb márka esetében. Vagyis az összes márka esetében, kivéve ezt. Azonnal puhít felkenés után, és sokáig érzem a hatását. Imádom, hogy színtelen, imádom a bizsergető érzést, amit okoz. Nekem egy ilyen kiszerelés kb. 1 évig kitart. Szerintem már sosem válunk el egymástól.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

TimeaZsofia

2018. október 15.

Már mindent leírtak előttem. Imádom az ìzét is és a bizsergető érzést. Eddig melyik bolygón laktam, hogy ezt nem ismertem?

TimeaZsofia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Andrea2511

2018. október 14.

Legjobb ajakapolo, csak ezt hasznalom. Hidratal, ved a fenytol, mas nem is kell. Viszont neha osszeall a szam szelen ketoldalt, ami nem tudom, miert van...de ettol meg 5 csillag.

Andrea2511
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Brami

2018. október 14.

Ha ajakápolás, akkor csak és kizárólag Carmex. Egyszerűen verhetetlen. Inerta kúrám alatt rengeteget elhasználtam, mivel brutálisan szárította a gyógyszer a nyálkahártyám. 1-2 gagyi dologba belefutottam a Carmex előtt (beleértve pl labello) és összességében a véleményem, hogy össze sem lehet hasonlítani a többi ajakápolóval. Nagyon szeretem, hogy hűsítő érzést nyújt és nagyon jól hidratál, ápol. Majdnem az összes ízben kipróbáltam már, ezt a márkát soha nem fogom lecserélni semmire.

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

kami_ll

2018. október 6.

Állandóan száraz a szám nem tudom miért, de tényleg cserepes nonstop. Régen persze labelloztam nem tudtam ellen állni a sok illatnak belőle, viszont semmit se ért :( Aztán egy barátnőmnél láttam ezt, totál reménytelenül de kipróbáltam és CSODA. Ez tényleg hidratálja a számat! Nagy folyékony rúzs kedvelő vagyok, ami csak tökéletesen sima szájon mutat jól, úgyhogy életet mentett. Amúgy a body shop stiftes ajakradírjával együtt használom, azzal előbb átradírozom, aztán megy rá a carmex, nagyon jó kombó :)

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

nafagi

2018. szeptember 29.

Nekem mindig ki van száradva a szám és eddig sajnos semmi nem használt, de ez a termék valami csoda! Hihetetlenül puha ajkakat varázsol pillanatok alatt! :)

nafagi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 29.

nagy.karolina.0723

2018. szeptember 27.

Nagyon szeretem, magában vagy szájfény/rúzs alá, hamar puhítja vagy fényesíti az ajkakat, ha csak magában használjuk. Hiszem, hogy nekem a herpesz megelőzésében is segít, hisz azóta ritkábban jön elő, amióta ezt használom - kopp, kopp. (Ha jól tudom erdetileg herpesz ellen készült ez a termék.) Érdemes ezért napi többször kenni, napozás/ napos idő, szeles idő eseten jó barát. :) A labello tipusú szájfények labdába se rúghatnak mellette. :)

nagy.karolina.0723
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Gabica55

2018. szeptember 27.

A szám sarkában nagyon ki volt száradva a bőr, csúnya piros volt már egy hete kb.. Itt olvastam róla, hogy hatásos lehet. Hát nem bántam meg :) Már 1 nap használat utána látványosan csökkent ez a szárazság és pirosság és már nyoma sincs :) Kedvencem lett :)

Gabica55
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Jujuci

2018. szeptember 26.

Nekem ez nagyon nem jott be. Nagyon kellemetlen ez az égő csípő érzés felkenés után. Plusz amióta használom, iszonyúan húzódik es fáj(!) a szám. Másnak nem volt vele ilyen tapasztalata?

Jujuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

hencico

2018. szeptember 22.

Nagyon jól ápolja az ajkaimat, pár óra múlva is lehet még érezni a számom, hogy szépen hidratált.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin