KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

eszci

2017. szeptember 21.

Zseniális, zseniális, zseniális és egyszerűen imádom ahogy kicsit hűsít :)

eszci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Zseniális, zseniális, zseniális és egyszerűen imádom ahogy kicsit hűsít :)

nonoicz

2017. szeptember 20.

Ápol, hidratál, és kicsit teltebbek lesznek az ajkaim pár óráig a mentoltól és kámfortól.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Ndr

2017. szeptember 15.

Nagyon jo kis ajakapolo. Olyan jo erzes ahogy a mentol bizsergeti a szamat. 😀 Miota hasznalom sokkal puhabb az ajkam es vegre nem szaraz. Csillagos 5os.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

nemethtamara

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 10.

Mostanában sokszor kicserepesedett a szám hiába használtam Labellot vagy Eost. Sokat hallottam a Carmexről, de valahogy nem fogott meg egészen idáig. Ez egy csodaszer. Pár napja használom, de már az első nap hidratálttá és egészségessé tette a számat. Mindenkinek ajánlom. Nincs gyümölcsös illata, nem rózsaszín, de pont ezért tökéletes.

nemethtamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

orsssi

2017. szeptember 1.

Sokáig himalaya herbals párti voltam, amit néha nem éreztem elegendőnek... pár hete viszont Carmex szerelem van! :)
Hajlamos vagyok rágni a kiszáradt számat, és (némi odafigyelés mellett) úgy érzem remekül teljesít.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

ildi98

2017. szeptember 1.

Sokáig Eost haszáltam, igazából a nagy hype miatt vettem meg, és nem voltam annyira elájulva tőle. A Carmexről itt olvastam nagyon sok jót, szóval megvettem, és egyáltalán nem csalódtam, sőt! Imádom! Ez az egyetlen dolog, amit a párom a tusfürdőn kívül magára ken, ez sok mindent elárul.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Lilla08

2017. szeptember 1.

Nagyon szeretem :) Sajnos gyakran kicserepesedik a szám, és eddig semmi sem használt rá néhány hétnél tovább. Ezt a terméket már hónapok óta használom és még mindig hatásos. Este lefekvés előtt szoktam felkenni, reggelre teljesen puhák lesznek tőle az ajkaim. :)

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

monique001

2017. augusztus 28.

Sajnos kidobott pénz. Annyira csíp, hogy nem bírom használni. Ettől még a sima vazelin is jobb.

monique001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Zsancica

2017. augusztus 27.

Tökéletes választás volt!!!
Pár éve vettem észre, hogy gyakran kicserepesedik a szám illetve gyakran harapdáltam az ajkam, ami ettől kisebesedett.. Arról nem is beszélve amikor rúzst kentem fel... egyszerűen borzalom volt mindig a végeredmény. Próbáltam több ajakbalzsamot, kentem mindenfélével de semmi pozitív eredmény... aztán felfigyeltem erre a termékre és adtam neki egy esélyt a sok jó vélemény után. Nem bántam meg! Én pl. nem is tudtam, hogy mentol van benne, ami bizsergeti az ajkakat egyből a felkenés után... de engem ez egyáltalán nem zavar, sőt tetszik :-) Az illatával sincs bajom, mentolos, picit emlékeztet valami gyógyszertári termékre is, de nekem ez tetszik..ez csak egy ajakápoló, miért is kéne bármiféle gyümölcs vagy virág illatában illatoznia? Engem nem érdekel, lényeg, hogy teszi a dolgát!! Hidratál, nem cserepesedik a szám amióta használom és rúzs alá nekem életet mentett! Ráadásul volt egy seb az ajkamon, amit pikkpakk begyógyított! Szuper!

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Tökéletes választás volt!!!

vargakrisztina1225

2017. augusztus 25.

nagyon szeretem, mert tényleg szuper munkát végez az én kis nyomi, száraz ajkaimmal
de az íze, illata meg az, hogy csípi a számat, azt nagyon nem szeretem
viszont rúzs alá mindig ezt használom, mert kb minden rúzs kiszárítja az ajkaimat
talán kipróbálom majd valamelyik ízesített változatát is

vargakrisztina1225
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

de az íze, illata meg az, hogy csípi a számat, azt nagyon nem szeretem
talán kipróbálom majd valamelyik ízesített változatát is