KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Krémmánia Kedvencek a -től
szucsnikky

2017. április 22.

Nagyon szeretem a Carmexet, a Blistex-szel felváltva használom. Ezt és a tégelyes változatát is szeretem, jól hidratál, kellemes a felkenés utáni bizsergő érzés, és az illata is jó.

szucsnikky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

tedy

2017. április 22.

Csak ezt használom évek óta. Otthonra a tégelyes változat,táskában pedig a csavaros. A párom herpeszét is ez hozza rendbe. Smink előtt is használom a számra. Fantasztikus!

tedy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

kiskacsa01

2017. április 21.

A tél legnagyobb kedvence. Nem hagy vastag ragacsos nyomot maga után, de védi a szám a legnagyobb hidegben. A mentolos íz eleinte kicsit bizarr volt, de megszokható.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

truska

2017. április 20.

Most már értem a sok pozitív véleményt. Lassan három hete használom, és az tuti, hogy sokkal tartósabb, mint bármelyik más amit valaha próbáltam. A kissé hűvös, bizsergő érzést annyira nem szeretem a felkenés után, de a hatása bőven ellensúlyozza ezt a kis kellemetlenséget.
Nagyon sok ajakápolót próbáltam már, de egy idő után mindegyikhez hozzászoktam, így sokszor többet ártottak mint használtak, remélem legalább ezzel nem járok majd így.

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Sok jót hallottam róla, viszont túlságosan drágának tartottam. Aztán nemrég a Müllerben 500-600 Ft körül lehetett kapni, így lecsaptam rá. Felkenéskor kellemesen bizserget, hűsít. Sokáig az ajkakon marad, nem kenődik el. Tökéletesen hidratál, sokkal jobban, mint a háromszáz forintos ajakápolók, de az eredeti árát soknak tartom ahhoz, hogy újravegyem. Viszont biztos sokáig elég. Nem tudom. Majd meglátjuk.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

nusi96

2017. április 7.

Imádom ahogy bizserget *-* Néhány használat után rendbe tette a számat, azóta legfőképp csak lefekvéskor használom hogy reggelre pihe-puhák legyenek az ajkaim. Ez egy csoda, miért nem kezdtem el előbb használni?!

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

TheB

2017. április 5.

Főleg tèlen biciklizèskor a szèltől rendszeressen szèttrepedt a szám. Próbálkoztam a Labellokkal az Oriflames tubusossal. De egyik sem volt az igazi. Aztán vèlemènyek alapján próbáltam ki ezt. Èg ès föld ez a termèk, ès az eddig próbáltak! Az elejèn kicsit gyógyszeres(?) ìze furcsa volt. De meg lehet szokni. A hatása viszont tuti! Csak ajánlani tudom!

TheB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

zahraa

2017. április 3.

Sminkmesternel lattam hasznalni, eloszor furcsa volt, kicsit lefagyos-ajakbizsergetos erzes volt, de szepen vegezte a dolgat. Telre tuti beszerzem :)
Labellok semmit nem ernek mellette...

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Labellok semmit nem ernek mellette...

kariw3

2017. március 29.

Imádom, napi egyszer kell csak használni és egész nap hidratáltak az ajkaim, még télen is.

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Luller

2017. március 28.

Első stiftes verzióm a tubusos után! A tubusost is nagyon szeretem, főleg a cseresznyéset, de azt kell , hogy mondjam, a kiszáradt számat, bármennyire tetszik, nem tette helyre! Ez viszont IGEN! Nem túlzás, mint valami mini csoda, kb 5 perc alatt elmulasztotta azt, amit már majdnem lerágcsáltam (helytelenül) !
Ajánlani tudom ! Remélhetőleg nem fog változni a véleményem! :)

Luller
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Ajánlani tudom ! Remélhetőleg nem fog változni a véleményem! :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin