KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bublup

2018. január 20.

Csatlakozom a népes táborhoz, akik szerint minden idők leghatásosabb ajakápolója a Carmex stift! Gyógyír minden ajakra, még anyósom is rácsodálkozott, pedig 78 éve alatt jó pár stiftet, szőlőzsírt elkent már. Maximális pontszámot érdemel.

Bublup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Konszuelita

2018. január 18.

Állag jó, illat jó, bár kicsit "ragadós".. Nekem ez a fura érzés a számon egy csomó ideig miután felkenem, olyan, mint azok a fura bizsergetős ajakfények, mintha paprikával kentem volna be a szám, vagy jegelném.. A labbellonak is van egy ilyen, aminek más színű a közepe, nah, az is ilyen érzés volt, az is pihent 1 ideig a táskámban, aztán a szekrény mélyén, majd kidobtam..... Nem szeretem, azt figyelem állandóan, mikor múlik már el ez a bizsergés.. Hidratálásra is van jobb ettől 2 is. Nem veszem újra, lehet el se használom. :( 1 csillag, bocsi

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Jezy

2018. január 18.

Imádtam, hogy bizsergetős, mielőtt ruzst használtam tökéletes volt.
Egy kis idő után viszont elkezdte kicsípni az ajkaim szélét...:/

Jezy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Imádtam, hogy bizsergetős, mielőtt ruzst használtam tökéletes volt.
Egy kis idő után viszont elkezdte kicsípni az ajkaim szélét...:/

Banana

A LEGJOBB
Egyik eddig általam használt ajakápoló sem volt annyira jó, mint ez. Általában mindig akkor kenem csak be a számat, amikor már nagyon fáj, annyira száraz (rossz szokás) Elég vékonyan bekenni a számat és teszi is a dolgát. Sőt ha herpeszem van, akkor is csak ezt használom.
Eleinte nem vettem meg a borsos ára miatt és "amúgy is csak ugyanolyan, mint a többi", de az itteni jó vélemények után muszáj volt kipróbálnom. Nem csalódtam :)

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

A LEGJOBB

HontiAgi

2018. január 16.

UPDATE:
Csórikám elfáradt és letört a szájából egy darab. Elhalálozása búcsútáncául fantasztikusan összekente a táskám belső zsebét, így azt hiszem elég maradandó nyomot hagyott bennem ahhoz, hogy ne akarjam többet újravenni. Érdekes mód egyébként sem él bennem semmi olyan emlék, hogy hű de jól esett volna a használata.

Nem rossz, de érzem hogy nem ő a tökéletes. Ha vékonyan kenem fel, akkor azt a szám rögtön be is szívja, mert ilyenkor télen annyira ki tud száradni, hogy konkrétan szomjazza az ápolást, ha viszont sokat kenek, akkor megül rajta és nem azt érzem hogy ápolja, hanem hogy csak feláztatja. Valamiért azt, hogy tényleg hidratálna nem tudom 100%-ig elhinni, mert nekem olyan, mintha csak akkor nyújtaná a hidratálás illúzióját, amikor épp az ajkaimon van, de egyébként hosszútávon nem tapasztalok javulást.
Mindezek mellett mégis ez kb az első ajakvédő, ami érezhetően tényleg csinál is valamit a számmal, úgyhogy látjátok, elég visszás vele a viszonyom, nem tudom szeretem-e vagy nem. :)

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

UPDATE:

Rainbow97

2018. január 12.

Az itteni jó vélemények miatt mertem megvenni de nekem nagyon nem jött be.
Teljesen olyan, mintha rászáradna a számra és semmit nem hidratál. Nekem nem vált be.

Rainbow97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Az itteni jó vélemények miatt mertem megvenni de nekem nagyon nem jött be.

Manhattanlove

2018. január 9.

Itteni velemenyek alapjan kezdtem el nemreg hasznalni. Ajakapolo fuggo vagyok :D hamar szarad a szam, telen a hidegtol, nyaron a melegtol, a klimatol .. barmitol :D ha felkenem a szamra az ize/illata nekem a lobalzsamra emlekeztet, de kibirhato.. hamar elillan :D kifejezetten tetszik a kis bizsergeto erzes, eleg jol szuperal es nem is kell allandoan kenegetni, nekem eddig bevallt! :)

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Formidable

2018. január 7.

Borzasztóan megviseli a hideg időjárás az ajkaimat, és bármivel próbálkoztam, nem jött be, ezért az itt olvasott rengeteg pozitív kommenten fellelkesülve próbáltam ki ezt a Carmexet. Naponta többször újrakentem, így 2-3 nap alatt szépen rendbe tette a szám, nagyon elégedett vagyok vele. :) Kellemesen bizseregnek tőle az ajkaim, számomra szerethető enyhe illata van, és az állagának köszönhetően szerintem tavaszig is bőven ki fog tartani.
Amiatt kellett levonnom egy csillagot, mert sajnos néhány nappal a megvétele után elromlott a tekerője. :( Szerencsére kifele még működik, de befele már nem. :/ Valaki előttem panaszkodott már erre, ezért gondolom, hogy nem én csináltam valamit rosszul. Még egy negatívum, hogy sajnos a használata nem óvja meg az ajkaimat a kiszáradástól, hanem inkább ennek a kezelésére jó. Lehet, hogy az én elvárásaim nagyok ilyen téren, de a Blistex Lip relief cream-je ennek tökéletesen megfelelt (igaz, annak is meg van a maga hátránya), ezért mindent ahhoz mérek. Talán a kettő kombója lesz a legjobb, utóbbit használom éjjelre, a Carmexet nappalra, és meglátjuk, mi lesz az eredmény. Majd frissítek, ha kipróbáltam a kettőt együtt. :)
(Herpeszeim hála az égnek nem szoktak lenni, így a herpesz megelőző és kezelő hatásról nem tudok nyilatkozni.) A negatívumai ellenére jó kis ajakápoló, ajánlom!! :)

Formidable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Wr.

2018. január 6.

Sokáig használtam a Primust és állítottam, hogy az a legjobb, de üdítően hatott a vltás erre a darabra.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Liliom89

2018. január 6.

Rágom a szám ha ideges vagyok, és borzasztóan ki is szárad. Ez a termék abszolút rendbeteszi, én teljesen elégedett vagyok vele.

Liliom89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin