KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

alexaa1

2018. április 23.

sokáig én se vettem meg, mert engem is visszatartott a korábban említett "gagyinak" tűnő színek miatti csomagolás, de anyám! bárcsak korábban vettem volna meg!
imádom a bizsergető érzést, ami felkenés után van, csodákat művel a száraz ajkakkal, nem aránytalanul drága, hiszen sokáig elég.

alexaa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Juli28

2018. április 22.

Én is nagyon szeretem ezt a kis ajakápolót, szerintem a legjobb. Este szoktam felkenni másnap pedig tökéletesen puha szám! Extra cserepes szájat is rendbe teszi egy este alatt. Csak ezt veszem nem is érné meg mással kísérletezni. Ja és nagyon sokáig elég nekem. Kiváló termék!

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Zsazsika89

2018. április 21.

Évek óta használom,csak ő segít a száraz ajkamon akármit próbálok ki mindig ő lesz a favorite!!!Egyszerűen nem tudok élni nélküle😊

Zsazsika89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Kriszta82

2018. április 20.

Láttam már a dm-ben, de a csomagolása miatt "gagyinak" gondoltam, bár az árán elképedtem. Olvastam a véleményeket és mivel nagyon durván cserepes a szám mindig (keveset iszok és folyton nyalogatom :( ), ezért gondoltam, hogy csak kipróbálom... és milyen, de milyen jól tettem. Eddig shea vajas ápolót használtam, de az inkább csak felszínes hatású, de ez! egy hete van meg és semmi nyoma a cserepesedésnek, a kis bőrdarabkáknak, tökéletesen szépek az ajkaim. A lányomon is ki fogom próbálni, mert neki dettó ilyen cserepes a kis szája (8 éves).
Update (04.20.)
Még mindig csodának tartom. A lányom száját is gyönyörűen rendbetette, az enyém pedig azóta is pihepuha, pedig csak reggel és este kenem be nagyon minimálisan.

Kriszta82
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Update (04.20.)

agiagi

2018. április 19.

A kicsit "csípős" érzés ellenére ez a legjobb, amit eddig használtam. Azért kipróbálom a cseresznyéset is, hátha kellemesebb :)

agiagi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

pattelin

2018. április 19.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg! Nos, azt tudni kell, hogy nekem nagyon száraz a szám, extrán. Ez a termék nagyjából helyre tette. Sajnos még ez sem tökéletes! Pedig sok folyadékot iszom, használok ajakradírt is, majd utána viszem fel az ajakápolót.
A csípős érzés az elején furcsa volt, kicsit zavart, de aztán megszoktam. Jól bevonja a számat egy krémes réteggel! Az tény, hogy elég jól hidratál és nem kell túl sokszor sem kenni (naponta max 3x). Nekem még egy picit így is kevés, ezért 4 csillagot adok, de még nem találtam jobbat!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

gyulzsuzsi

2018. április 18.

Szimpla ajakápolónak sem rossz, de a maximumot azért kapja, mert a herpesszel is elbánt 3 nap alatt ugyanúgy, mint az arra dedikált gyógyszer. Csillapítja a bizsergő érzést, csak az érintett részt naponta többször kell kenni.
Müllerben eddig jó áron vettem, ez a stiftes verzió a leggusztább.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Müllerben eddig jó áron vettem, ez a stiftes verzió a leggusztább.

Ayanna

2018. április 17.

Maga a termék nagyon király, én szeretem az illatát és a bizsergető érzést is. Jól hidratál, sőt... nagyon jól. Mindig nagyon cserepesek voltak az ajkaim, de ez szépen helyrehozta. Erre más ajakápoló még nem volt képes. Az egyetlen probléma, ami miatt levonok egy csillagot, az a csomagolása... a termék elég drága, ehhez képest a csomagolása miatt igencsak olcsónak tűnik. Ezzel még olyan nagy baj nem is lenne, hiszen a termék a lényeg, de emellett, ahogyan előttem is írta valaki, nálam is elromlott a tekerője... amit nagyon sajnálok. És ennyi pénzért azért elvárnám, hogy ne menjen tönkre...

Ayanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

happymom1

2018. április 16.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, engem nagyon zavar ez a csípő érzés amit mások is tapasztaltak de ők szerették én nem, és még zsibbadtak is az ajkaim tőle, többet nem használom, nem éreztem, hogy jobban hidratálna mint az alverde körömvirágosa, az tökéletes, csak nincs benne fényvédő. Hidratálás 4 csillag de csípés miatt csak 3 csillag.

happymom1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

nreka

2018. április 16.

Barátomnak vettem, mert folyamatosan ki volt cserepesedve a szája a téli hidegben. Nagyon hatásos, én külön szeretem a kellemes mentolos csipő érzést amikor bekenem vele a szám. Viszonylag gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin