KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

sorsi83

2018. augusztus 15.

Nos, az ápoló hatása nem rossz, kifejezetten sokáig marad az ajkakon. Én nem szeretem ezt a csípős érzést, de meg lehet szokni és még mindig kevésbé kellemetlen, mint az oriflame lip spa plumping lip balm. Viszont egy hete éjjel arra ébredtem, hogy herpesz lesz az alsó ajkamon és az itt olvasottakon felbuzdulva bekentem vele a számat. Reggelre hatalmas hólyagok jöttek ki a számon, délutánra megnégyszereződtek és gyakorlatilag az alsó ajkam kétharmadát befedték. Én voltam a hülye, hiszen a mentol helyi vérbőséget okoz, miért is ne segítene a herpesz növekedésében. Szóval, mint ajakbalzsam nem rossz, ha bírod a mentolt, de senki ne kenje herpesz miatt!

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Kalarika

2018. augusztus 14.

jaj de nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot, annyira kellemesen bizserget és pihepuha lesz tőle az ajkam! kint USAban pofátanul olcsó minden, bárcsak betáraztam volna belőle, mert tényleg nagyon jó cucc. addig halogattam, míg már itthon találtam magam csak egy árva darabban a zsebemben. amúgy ott kevesebb mint egy bucks, itthon nem is tudom, de itthon is megveszem, ha kifogytam. csak az a piros összetevő bántja a szemem, de hát miért ezek hatnak a legjobban?!

Kalarika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szamari

2018. augusztus 14.

Télen, nyáron is tökéletes számomra! persze meg kell szokni az enyhe csípős érzést felkenés után.

Szamari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vargarenata123

2018. augusztus 9.

Bármennyire is úgy vagyok vele, hogy olyan terméket nem használok, amiben kőolajszármazék van, ez valamiért mégis olyan, hogy ha nagyon ki van száradva a szám, azonnal rendbe teszi, ezért alkalmanként muszáj használnom, és nagyon jól teljesít. 4 pont a petrolatum miatt, egyébként kiváló lenne.

vargarenata123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

sailorluna

2018. augusztus 9.

csodaszer. itt fedeztem fel pár évvel ezelőtt. csak ez tudja rendben tartani az ajkaimat hosszútávon, de a nagyobb bajt is gyorsan helyrehozza. nem illatos és nem édes semmiség, sőt, szerintem kellemetlen az íze, viszont nagyon szépen rendbe tesz mindent. előfordul, hogy a szám sarka fájdalmasan bereped, de a carmex egy-két éjszaka alatt eltünteti a kis sebet. gazdaságos, hónapokig kitart ez a pici stift, megéri az árát. régen komoly ajakápoló függő voltam, de ez az első olyan cucc, aminél nem érzem egyfolytában azt a furcsa feszülő érzést, vagy hogy megőrülök, ha nem kenhetem be a számat. elég napi egyszer-kétszer használnom. és a müllerben csak 600 ft!

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Ennek a terméknek 3x (!!!!! ) ugrottam neki, mert képes voltam azt hinni ,hogy rosszul választottam, és amit ennyien szeretnek az nehogymár nekem ne legyen jó...ch!
Badarság.
Hatalmas a hype körülötte, először egy cseresznyés változatot próbáltam. Tubusos volt, ahogy felkentem egy gazdag telt, sima bársonyos hidratáló hatását kelti. Igazán nagy reményekkel vártam ,hogy beleszeressek és én is azt mondjam: legjobb ajakápoló amit eddig csak használtam.
Mentoloskás, enyhén bizsergető érzést kölcsönöz, (oh igen ezt szeretem) viszont olyan olajos íze van, hogy mikor levegőt veszek olyan érzésem van mintha vmi avas sütőolaj lenne az ajkaimon. Ezzel a lendülettel le is töröltem, több kísérletet is tettem, hogy magamnak bizonyítsam ,ezt csak képzelem de NEM! 5 percnél tovább nem bírtam elviselni.
Ezután azt gondoltam a sima ceruzás biztosan jobb lesz, elvégre rosszul választ néha az ember, megesik.
Ugyan ezt tapasztaltam.....
Panaszoltam a barátnőimnek, hogy nekem ez nem jön be...hogy lehet hogy nálam nem működik???
Arra jutottunk ,hogy ők mindig a simát viszik, biztos az ízesítés az oka, mert ők semmi hasonlót nem tapasztaltak.
Nosza ...vettem egy simát is, az is ugyan ilyen benyomást tett rám.
Szerintem borzalmasan drága,ahhoz képest hogy kb 5x használtam darabját és ez is ment a szeretetszolgálatnak.. (remélem az állami gondozásban lévő tinilányok legalább szerették) :(

hajnalkaeva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Badarság.
Ugyan ezt tapasztaltam.....
Nosza ...vettem egy simát is, az is ugyan ilyen benyomást tett rám.

Girlhasnoname00

2018. augusztus 8.

Legjobb ajakápoló,amit valaha használtam.Ilyen bizsergető és hűsítő érzést kelt az ajkakon,amit én nagyon imádok.Ráadásul még a remek hidratálás mellett szép kis fényt ad,egy színtelen szájfényt is helyettesít.
Nem véletlen,hogy lassan minden barátnőm rákapott.Mindenkinek ajánlom.

Girlhasnoname00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nem véletlen,hogy lassan minden barátnőm rákapott.Mindenkinek ajánlom.

caty

2018. augusztus 3.

Ma vásároltam a 7.et belőle. Ajaktetoválás után is remek szolgálatot tett ellenben a direkt ajaktetoválás utáni ápoloval. Mindenkinek ajánlom!

caty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

zsofi02

2018. július 31.

Best ever!!!

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Best ever!!!

fethadri

2018. július 30.

Személy szerint úgy vagyok vele, hogy baromira nem tudom elviselni, ha egy ajakápoló égeti, csípi a számat mintha tömény kámfort nyalogattam volna. Gyermekkorom whick vaporub kenőcsére hajaz az illata, amit már akkor is utáltam. Sok benne a mesterséges "hatóanyag" ..Nekem sajnos nem vált be abszolút pénzkidobás volt ez a vegyszer.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin