KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

Krémmánia Kedvencek a -től
beuska89

2017. március 23.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Azóta már kétszer újra vettem. Minden este ezzel kenem be az ajkaimat, nekem csodaszer, nagyon cserepesek az ajkaim. Nappal nem is használom, csak éjszakára.

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Hencs

2017. március 23.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Gyorsan segít az extrém száraz ajkakon is.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Gyorsan segít az extrém száraz ajkakon is.

Aquila

2017. március 23.

Nagy dilemmában vagyok. Egyrészt tényleg jól hidratál, valóban ha reggel bekenem, akkor utána aznap már kb nem is nagyon kell hidratálni a számat. A bizsergető érzés megvan, de nem tartós pár per alatt eltűnik, nekem egyáltalán nem zavaró. Ami viszont gondot jelent, hogy nem igazán szívódik be, ami azt jelenti, hogy még 1 óra múlva is ott ez a kis csúszós réteg az ajkakon, ami mondjuk eléggé megakadályozza, hogy rúzst használjak rajta. És ugye ott az ára, ami eléggé horror, ráadásul nagyon gyorsan fogy. Ezek tükrében nem tudom jó szívvel megadni az 5 csillagot, marad a 4.

UP: feljavítom a csillagozást 5-re, ugyanis én sokat küzdök herpesszel, évente 1-2-3 alkalommal sajnos biztos kijön a számon, így volt ez kb 4 napja is és mivel sajnos a szokásos kezelőanyagaimból éppen nem volt otthon semmi, így gondoltam kenegetem ezzel, hiszen elvileg jó rá. És halljátok, valóban használt, nem lett sebes/varros mint a másik anyagoktól, nem viszketett, nem fájt, fel sem dagadt olyan nagyon mint szokott, szóval tényleg működik herpesz kezelésére is.

Aquila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

BlairWaldorf7

2017. március 23.

kedvenc ajakápolóm, 9. et használom el:)

BlairWaldorf7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

kedvenc ajakápolóm, 9. et használom el:)

Szamocka

2017. március 21.

Még jó, hogy előbb olvastam az itteni véleményeket, és csak aztán vettem meg, mert ha nem tudom, hogy teljesen normális a hűsítő, bizsergető érzés, akkor szerintem azonnal lemosom és eldobom, mert azt hittem volna, hogy allergiás reakció :D Nagyon jó zsíros, de nem túlságosan, sokáig tart a hidratáltság, annyira jó puha tőle a szám!!! Eddig a Primus Natúr ajakír volt a kedvencem, de ennek még annál is jobb a hatása. (Egyedül árban nyer a másik). A szaga nekem kicsit fura, picit olyan, mint a virágföld, de ez semmit nem von le az értékéből! Még csak pár napja használom, de már most imádom, és biztosan újra és újra és újra fogom venni!

Szamocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Magnolieae

2017. március 20.

Nem olcsó, de megéri az árát: a legjobb gyorssegély a száraz ajkakra. Minden este ezt használom és sosem szárad ki a szám. Eleinte éreztem a mentol bizsergető hatását, de már észre sem veszem. Némi ajakduzzasztó hatása is van. Kellemes, szolid fényt ad. Natúr sminkhez is jól jön.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Erina

2017. március 20.

UP: Már a felét elhasználtam, de újra nem veszem. Nekem nagyon ragadóssá teszi az ajkaimat, és elég kényelmetlen.Rendben van, hogy valóban jól hidratál, de ez a ragadós érzet nem nyerte el a tetszésem. Nem fogom újra venni. Folyékony matt rúzs alá mindig teszek ajakápolót, minap ezzel próbáltam, és valami szörnyű lett az eredmény.

Annyira jó véleménnyel vagytok róla, hogy muszáj volt vennem egyet. Tényleg fura a mentolos -bizsergés de hamar hozzá szoktam, sőt egyenesen imádom 😃 Az illata kicsit érdekes, bár nem tartós. A csomagolása egy bizonyos pillanat ragasztóra emlékeztet 😊 Hatását tekintve szuper. Az evést is nagyon jól bírja. Reggel bekenem a számat és délután kell csak újra használnom, eszméletlen jó a hidratáló hatása!

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

domcsismiracle

2017. március 18.

Alapvetően a jó hírneve miatt vásároltam meg először ezt a terméket, majd úgy 1-2 hét használat után éreztem én is úgy, hogy ez egy csoda. Sajnos nagyon vízhiányos amúgy is a bőröm, nincs ez másképpen a számmal sem, így mindig nagy hangsúlyt fordítok erre a területre. Korábban elég sokféle, olcsóbb, drágább más márkát is kipróbáltam, de nekem ez vált be. Csak a stiftre esküszöm, a tubusos annyira ragacsos volt nekem, hogy azt nem veszem újra. Ebből kb. mindig mindenhol hiány van, így ha nagynehezen találok is, egyből kettőt veszek, biztos ami biztos. :)

Most felváltva használom egy teljesen természetes kókuszkrémes-gránátalmaolajas ajakápolóval, és azóta ébredés után veszem észre a legjobban, hogy mennyivel jobb állapotban vannak az ajkaim. Szóval ár/érték arányban is csak ajánlani tudom.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Slushy

2017. március 18.

A világ legjobb ajakápolója! 😀 végre valami ami nem szárítja ki az ajkaimat hanem ápolja őket.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

SVivi

2017. március 17.

Első sorban a párom miatt vettem meg, mert nagyon ki volt cserepesedve a szája. Itt Krémmánián találtam rá a termékre a vélemények alapján. :)
Akkoriban én megelégedtem az olcsóbb Labello, Balea stb.. termékekkel is. Nem tudtuk mennyire fog használni, ezért mielőtt megleptem volna vele, magamnak vásároltam a termékből. Felkenve mindig kellemes mentolos bizsergetést ad, amit személy szerint nagyon kedvelek. Van egy sajátos illata is, de nem mondanám rossznak. :) Az én számon is segített illetve a páromén is (bár neki egy idő után a stiftes változatot vettük, talán az még hatékonyabb). Örökké nem teszi rendbe, igényli a rendszeres használatot, de egész tartósnak mondanám. Egy kenés után sokáig bírja.

Egyetlen negatívuma az íze, akarva-akaratlan belenyal az ember, eléggé kellemetlen íze van.

A téli időszakban már csak ezt a terméket fogom használni semmi mást, abszolút 5*.

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.