KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Szilárd állagú hidratáló ajak balzsam, mely SPF 15 fényvédővel van ellátva. Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását.

zsoofii

2017. augusztus 22.

Imádom, tökéletes. Számomra a Labello, Eos és hasonló márkák a nyomába sem érnek. Szeretem a hűsítő, enyhén bizsergető hatását. Sokáig kitart, nem kell gyakran újrakenni. Rúzs alá is szeretem kenni, mert nagyon jól hidratál. Tényleg megéri az árát.

zsoofii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

nitacica

2017. augusztus 7.

Mikor nagyon pattanásos volt a bőröm a dokim egy gyógyszert írt fel rá aminek mellékhatásaként annyira kiszáradt a szám hogy konkrétan lejött az ajkaimról a bőr és még a szám széle is sebes lett. Ez mentett meg a folytonos fájdalomtól és mikor felkentem kevésbé tűnt csúnyának is. Már nem szedek gyógyszer de szoktam még használni, szeretem a bizsergető érzést a számon mikor felkenem:)

nitacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 6.

Legjobb,imádom

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Legjobb,imádom

Shea94

2017. augusztus 6.

Először szokatlan volt a bizsergés és az íz, de túl lehet lépni rajta. Vigyázni kell vele, mert ha túl sokat viszek fel belőle, akkor ragacsos lesz a végeredmény. Este szoktam használni leginkább, lefekvés előtt. A múltkor egy hétig nem volt nálam, és akkor vettem észre csak igazán, hogy mennyit jelent, ha minden nap legalább egyszer felkenem.

Shea94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

zsofi9435

2017. augusztus 1.

A hideg időszakon kívül rendszerint semmi baja a számnak, így csak akkor használtam amikor már kicserepesedett télen az ajkam, nagyon imádtam. A kialakult sebeket nyugtatta és hamarabb is gyógyultak. Külön szeretem hogy nem szívódik be, így nem kell negyedóránként újrakenni, és megvédi a számat a széltől, hidegtől, plusz állja a sarat akkor is ha megnyalom. Csak azért kenegettem újra mert imádom a mentol/kámfor illatát és bizsergését :D A második tubust használtam, amikor csak az íze kedvéért felkentem az egészséges számra, másnapra kiszáradt, hámlott. Biztos véletlen, szeles idő volt. Majd amikor ez még párszor megismétlődött akkor költözött ki gyorsan a táskámból. Ez a szárító hatása ugye télen fel sem tűnt. Nem mondom hogy sz*r, lehet egyéni érzékenység van nálam. Ezzel együtt lehet télen előveszem ha problémásabb a szám, és nem találok jobbat helyette.

zsofi9435
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

boszilvi

2017. július 31.

Tavaly télen kezdtem el használni. Én is, mint itt sokan, már szinte mindent kipróbáltam, hiába. Aztán elhatároztam, hogy itt az ideje, hogy kipróbáljam a Carmex-et. Hát igen, a csomagolása nem túl bizalomgerjesztő, de ezen túlléptem, amúgy is csak este használom, mivel ezt nem kell 10 percenként kenegetni. Az íze? Na, ezzel azért megszenvedtem. Volt, hogy le kellett törölnöm, mert hányingerem lett tőle. Magam sem értem miért, de néha-néha felfordul tőle a gyomrom. Nekem előny, hogy hidegben nem tudom használni, mert lefagyasztja a szám. Így nem tűnik el, ugyanis a kabátzsebemből a szájkrémek mindig lelépnek a papírzsepikkel együtt. Mikor kellene egyik sincs nálam. :)
Nem elhanyagolható a herpeszre gyakorolt hatása sem. Mikor rendszeresen használom (télen), akkor szerencsére nincs herpeszem, pedig havonta-kéthavonta biztos szenvedtem tőle. Nyáron nem kenem napi szinten, így szaladhattam a patikába Zovirax-ért.
Ebben a szellemben megéri az eredeti árát is, de azért inkább akcióban veszem.

boszilvi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Ebben a szellemben megéri az eredeti árát is, de azért inkább akcióban veszem.

leili

2017. július 31.

Egész életemben szenvedtem attól, hogy bár szép telt ajkaim vannak, de egyszerűen ha meleg van azért szárad ki, ha hideg és szél, akkor azért, tulajdonképpen non-stop kenegettem mindenfélével. Sokszor nagyon csúnya volt már, hámlott is meg minden, ami nem túl szép látvány. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy már olyan 50-60 ezer forintot simán kidobtam sokszor elég drága ajakápolókra is (a listámon szerepel Vichy, Uriage, L'occitane, méregdrága organikus termékek és még sorolhatnám...) szóval tényleg elég sokat kipróbáltam...a férjem szinte hobbiszinten hozott nekem újakat. Egyszer elmentem a dm-be (ez volt kb egy éve) és gondoltam egyet, kipróbálom ezt a kis pillanatragasztó kinézetűt, sokszor nem a külcsín számít alapon és megvan az igazi!!! Annyira jól hidratál, kicsit ragacsos, de nekem felszívja egy idő után és egyáltalán nem zavaró az enyhe mentolossága sem. Ami nagyon nagy +, hogy fényvédős is. Szóval, ha valaki magára ismert a kálváriámat olvasva, akkor jó szívvel ajánlom a Carmexet, de csak ezt vagy a tégelyest, a többi nem ilyen jó :) nekem minden táskámban van egy, törzsvásárló lettem :))) ja és nekem sokszor elég napi egyszer bekenni és egész nap jól hidratáltak az ajkaim.

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

pacsalia

2017. július 31.

ez valami óborzalom!!!!csíp, mar, szénné szárad és fáj tőle a szám, nem akarom soha soha soha többet! egy ajakápolótól azt várnám, hogy megnyugtassa az ajkaimat, és lágyan hidratálja. de ez?!?!?!?!?!?! ez mintha csili paprikát kentem volna az ajkamra, nem ajakápolót. és ennek tetejében arany árban van.... valami 1400 ftért vettem. ez itt a legnagyobb egyes, amit valaha adtam. -pedig nem gyakran fordul elő, hogy egyáltalán adok....

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Emma Woodhouse

2017. július 22.

Nem szívódik be, ragacsos. Télen megszilárdul, nyáron folyik. Elhasználtam, de nem venném újra.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Rainbowgirl14

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Itteni vélemények miatt vásároltam meg. Tényleg javít a kiszáradt szám állapotán, és már másnap nagyon szépek és hidratáltak lesznek az ajkaim, de ha elfelejtem bekenni a számat, akkor borzasztóan kiszárad. Nehezen szívódik be és emellett nagyon rossz az íze is, ezért csak este használom.

Rainbowgirl14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin