KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Paloma

2017. október 22.

Nekem vegyes véleményem van, mert nekem is ez az abszolút király ajakápoló, de kb fél évig tudom max használni, mert hozzászokik a szám és onnantól kezdve nem ér semmit, sőt..
ezért ha eljön az idő lecserélem valami másra. Sajnos még nem találtam meg a köztes terméket, de addig is pihen a szám, és amikor újra előveszem a Carmexet, megint csodákat tud tenni.

Paloma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Annavictoria84

2017. október 22.

Nálam alap darab, velem marad, amíg lehet kapni:)

Annavictoria84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

Nálam alap darab, velem marad, amíg lehet kapni:)

Kremcica

2017. október 18.

Update: Egyre jobban kitapasztalom a hatását így le kell pontoznom. Ha keveset használok nincs hatása, ha sokat nagyon csúszós szájfényszerű lesz a szám. Mindig bizserget de ha nagyon száraz akkor masszívan csíp is. A hatása eleinte nagyon jó volt de mostanra hiába fáj a szám a kiszáradástól még ez sem tudja helyrehozni. Kidobtam stiftes társával együtt és visszaváltottam az Isanásra ami sokkal de sokkal jobb.

Olyan szinten kiszáradt a szám hogy már bármit felkennék hogy jobb legyen. Vaníliás rohadásszag, a mentolos csípés és a pocsék íz. Estére kibírható mikor nem kell kimennem a téli hidegbe, viszont kimenni vele a mínuszokba ááááá, soha. Árban sokallom. :S

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

UnicornsOfLove

2017. október 17.

Ezt a tubusos carmexet használtam egyszer évekkel ezelőtt, a hype hatására. Izotretinoin tartalmú gyógyszert szedtem az aknéimra, nem volt más választás. Még 17-18 éves koromban. Ennek a gyógyszernek az volt a hát..működési elve, hogy hámlaszt, szárít, így segít megszabadulni az aknétól. A számra nézve rettenetes hatása volt, ez volt benne a legrosszabb (mellék)hatás. Ma már a bőröm gyönyörű, az ajkaim is teljesen rendben vannak, na de akkor...! Egy szó mint száz, a szám szinte darabokban hullott le, elképesztően kiszáradt, feszült, húzódott. Mindig kellett hogy legyen nálam egy ajakápoló, és ha fél óráig nem tudtam bekenni, már úgy éreztem megőrülök. Nem vicc. Ha véletlenül otthon hagytam, és úgy indultam el, akkor vettem egyet. Még pár órát sem bírtam ki nélküle, elviselhetetlen volt olyankor. Miután abbahagytam a gyógyszert, hónapokkal utána, még mindig szinte ugyanolyan gyakran ajakápolóztam. Na jó, annyira nem gyakran, de még mindig eléggggé gyakran. Eszméletlenül rászoktam. És ez a Carmex adta meg a kezdőlökést a leszokáshoz. Mert ez tette a legdurvábbá. Mivel szinte hetene használtam el az ajakápolókat, sokat kipróbáltam, és furcsa módon a 150-200-250 mikorhogy Ft-os Isana hydro világoskék vált be a legjobban. De ez... ez az átok... :D Eleinte szépen hidratált, de észrevettem, hogy egyre gyakrabban és gyakrabban kell kennem az ajkaimat, mert egyre szárazabbak. Rövidesen még elviselhetetlenebbé vált mint valaha. Pedig már nem szedtem a gyógyszert egy jó ideje. A végén már odáig fajult a helyzet, hogy bekentem, és szinte öt perc múlva már éreztem, hogy újra be kell kennem, mert szét van száradva, annyira feszül, hogy nem bírom tovább. Gondolkodtam, hogy most akkor mi lesz? Örökre kenni fogom a carmex-szel? Háromnaponta veszek egyet? Esküszöm, ez ugyanolyan rossz volt mint akármelyik másik függőség: cigi, csoki, körömrágás, alkohol... Már nem emlékszem pontosan, hogy sikerült leszoknom, de arra emlékszem, hogy elég radikálisan csináltam: egyszer csak nem kentem be többet. Durva volt, de egy idő után szépen a normális kerékvégásba lendült minden. Ma már teljesen normális mértékben kezelem az ajakápolókat, egy héten 1-2-3-4x bekenem a számat és ennyi. Egyébként utánanéztem a carmex addiktivitásának, és azt találtam, hogy a stiftes carmex 15 összetevőjéből 5 káros, ebből 3 kőolajszármazék, szóval hosszútávon piszkosul nem hidratálja az ajkakat, hanem csak kiszárítja.
A tubusos Carmex-ben „csak” 2 káros összetevő van a 11-ből, mindkettő kőolajszármazék.
Durván rá lehet szokni, és csak rosszabb lesz vele mint nélküle, ugyanis könnyen be lehet kerülni az ördögi körbe, miszerint be kell kenni mert kiszáradt, és kiszáradt mert bekentem... Persze mértékkel használva, időnként biztosan beválik sokaknak, de nekem már volt egy meglevő "alapom" vagy "hajlamom" az ajakápolóra való rászokásra. Viszont akkor sem vennék ilyet soha többé, hogy már nincs, mivel egyrészt rohadt drága, másrészt pedig telenyomták kőolajszármazékkal, ami ajak"ápoló" létére ápolni egyáltalán nem ápol, sőt. Nagybetűs sőt. Nem akarok lebeszélni róla senkit, nem mondom hogy nekem van igazam kizárólag, és csakis az a jó amit én mondok; írtam is, hogy sokaknak beválhat, mivel mások, más szokásaik vannak, más körülmények között és máshogy használják. És az értékelések is ezt mutatják. Én csak leírtam a történetemet, és hogy én mit gondolok most. Azt nem állíthatom teljes bizonyossággal, hogy örökre ezt fogom gondolni, de most ezt gondolom. Ez olyan mint az Imdb meg a filmek :D És hát ez az egész krémmánia lényege is, van hetven csupa 5*-os, full pozitív vélemény, és egy nagyon rossz, aki a pokolba kívánja azt a valamit. Sose gondolom, hogy én leszek ott a második mondjuk, de van hogy néha igen. És olyan is van, hogy én vagyok az az egy.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

csillu23

2017. október 17.

Nagyon sok ajakápolót kipróbáltam, mert nagyon cserepes tud lenni a szám főleg télen. Az olcsó termékek nem váltak be, néha még rontottak is a számon. Ennek van ez az erős mentolos íze, ilyen bizsergetős érzést kelt ami néha kicsit erős néha. Kicsit drága, de lassan fogy így egész jó. Nekem bevált szerintem jó kis termék.

csillu23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

sarahL

2017. október 12.

Ajakápolóként szuper, a bizsergető hatást is imádom...viszont olyam szinten kiszárította a szám fölött a bőrt, ahova ért, hogy egy herpesz szerű sebem lett ott :/ emiatt -1

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Katalin17

2017. október 9.

Legjobb ajakápoló a világon!!!

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Legjobb ajakápoló a világon!!!

breku

2017. október 3.

szuper jól hidratál, és nagyon sokáig elég! Én tavaly tél elején vettem, és még mindig van benne, pedig használom sűrűn

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

bgabryellla

2017. október 2.

Ha ajakápoló, akkor Carmex! Eleinte picit sokalltam az árát, viszont az eredmény kárpótol! Ráadásol nagyon sokáig kitart egy kis tubus mindennapi használat mellett is. A legszárazabb ajkakat is képes megpuhítani, nem csak ül az ajkakon bevonatot képezve rajta, mint a legtöbb ápoló! Ma már csak őt veszem újra, nagyon szuper termék!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Virdzsusz89

2017. október 2.

Számomra a tökéletes ajakápoló!!

Virdzsusz89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Számomra a tökéletes ajakápoló!!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin