KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Krémmánia Kedvencek a -től
Vigike

2017. február 21.

Először a stiftes változatát használtam, de mivel ugyanannyiba kerül ez is, és több termék van benne, már a második tubussal vettem ezt meg. Nagyon szépen hidratálja a számat. Télen nyilván gyakrabban cserepesedik ki, ezért hogy még jobban ki tudja fejteni hatását, használat előtt méz+cukor keverékével leradírozom heti 1-2x. Szeretem az illatát, engem valami gyerekkori dologra emlékeztet, de nem tudok rájönni.Összességében remek! Az extrém száraz ajkakkal nem tudom mit tudna kezdeni, de nekem bevált. Egyedül a külcsín hagy némi kivetnivalót maga után. (Mondjuk megmosolyogtat, ha megkérdezik: miért kened ragasztóval a szád?)

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

doreszka94

2017. február 17.

Otthon sajnaltam ennyi penzt kiadni erte, Angliaba kozel 1.5 fontert vettem meg, de azota szerelem. Kellemesen husit, nem tunik el a szamrol, tenyleg hidratal. Bar azert azt az ezer ft koruli penzt nem er meg, amennyiert Mo-n adjak.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

lucababa07

2017. február 17.

Mióta ezt használom, nem ismerem a cserepes, kiszáradt száj fogalmát! Kellemes az illata és enyhén (mentolosan) hűsít. IMÁDOM.

lucababa07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

miah11

2017. február 16.

Évekig használtam és szerettem, de ezen a télen egyáltalán nem használt. Nem tudom, hogy megváltoztatták-e az összetevőket vagy csak én szoktam hozzá, de muszáj voltam más ajakápolót keresni. Sajnálom, mert csodaszerként tekintettem rá.

miah11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

manóka20

2017. február 16.

Itteni vélemények alapján vettem, de nekem sajnos nagyon kiszárítja a számat :(

manóka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Itteni vélemények alapján vettem, de nekem sajnos nagyon kiszárítja a számat :(

kukooo

2017. február 14.

Tudom h sok mindenkinek bevállt, de nekem egyáltalán nem. A szám még jobban kiszáradt tőle főleg nappal.

kukooo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.

FannerManner

2017. február 12.

Régi nagy kedvenc. Nem mindig ezt használom, de többször újravettem, és fogom is. Tartósan hidratál, kellemes az illata.

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

thesmell

2017. február 11.

Amióta felfedeztem nem használok más ajakápolót, ez a termék egy csoda! Szinte minden nap matt rúzst használok, a szám viszont mégsem száraz, mivel a nap folyamán többször is felkenek egy kis Carmexet. Legalább 10 embert szoktattam rá és mindenki hasonló véleménnyel van róla. Ha egyszer kipróbálja valaki sosem fog mégegyszer Labellohoz és társaihoz nyúlni. 5*

thesmell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Esztilazar

2017. február 11.

Hatásos :) Napközben soha nem jut eszembe hogy bekenjem a számat, ezért csak esténként szoktam vastagabb rétegben felkenni, így is tökéletes, istenien puha lesz tőle a szám.

Esztilazar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

rekapi

2017. február 11.

Évek óta ragaszkodom hozzá, jó az illata, íze, és csodákat művel a számmal. Ihatok bármennyit, a szám akkor is kiszárad télen, ez a csoda pedig pikk pakk helyrehozza.

rekapi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.