KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

zsani1332

2018. május 20.

Hatásában ez a legjobb amit eddig használtam, néhány óra alatt rendberakja még a kicserepesedett ajkaimat is.
Viszont az 'íze' eléggé furcsa, meg van egy kis bizsergető, csípő mentolos érzés mikor felkenem, de ez csak kb 5-10 percig tart. A többi drogériás ajakápoló elbújhat ez mellett, messze veri mindegyiket.
Az ára lehetne barátibb de szerencsére sokáig elég.

zsani1332
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Az ára lehetne barátibb de szerencsére sokáig elég.

Brigitta1070

2018. május 19.

Tökéletes.

Brigitta1070
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Tökéletes.

ErikaG

2018. május 19.

Télen fedeztem fel, miután kerestem a tökéletes szájbalzsamot az extra száraz-töredezett ajkaimra, az itteni vélemények miatt vettem meg, és a legjobb! Imádom az illatát, hogy kicsit csíp, a friss mentolos érzet nagyon jó, fél éve használom kb minden nap, mindenhová velem jön! 5 csillag naná!

ErikaG
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Virinyo

2018. május 15.

Imádom, hogy kicsit csíp. Helyreállítja az ajkakat, bármilyen szárazak is legyenek. Verhetetlen.

Virinyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 15.

hzsvitamin

2018. május 8.

Nem nagyon lehet benne hibát találni.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nem nagyon lehet benne hibát találni.

szonjaonja

2018. április 30.

Itteni vélemények alapján vettem és én sokkal többet vártam tőle. Megéri az árát, sokáig elég, de nem egy hű de nagy csodaszer. Nekem rendbe hozza az ajkaimat, de kb két nap és mintha nem is használtam volna. Így az embernek naponta kell kenegetni, de nem rosszabb, mint a többi ajakápoló, amiket használtam. Pillanatnyilag lehűsíti az ajkakat és kellemes illata van. Ha nem találok jobbat, akkor újravevős kategória.

szonjaonja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

lcmllxm

2018. április 30.

Nagyon jó. Első használat után kitűnő az eredmény, nagyon megéri megvenni. Nekem személy szerint tetszik az illata és az érzés amikor az ajkamon van, bizsergető. Mindenképp újraveszem! december elején vettem és kb 1, 1.5 hónapja fogyott ki pedig kb mindennap használtam, volt hogy többször is. most a gránátalmásat fogom megrendelni:)

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

balazskrisztii

2018. április 18.

Nem vagyok a rajongója, elhasználom, de nem veszem újra. Engem zavar a hűsítő hatás, ha ki van száradva a szám ez az utolsó dolog, amire vágyom. Sokáig elég, jó a csomagolás, de számomra nem csodaszer

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Blackerin

2018. április 17.

1 hete használom, mindennap 1x felkenem. enyhén mentolos, nem kellemetlen az illata. kiszáradt, hámló bőrt egy este alatt rendbe rakja, és szép puhává varázsolja:) dm-ben 1000 forint, de számomra megéri, mert jobb mint bármi más (kokuszolajjal is probálkoztam, de az nehezebben szivodik be, és macerásabb is.

Blackerin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Szisszka

2018. április 16.

Évek óta használtam a Labello és társait, már sokszor megállapítottam, hogy semmire sem jók, de szükségem volt rájuk így használtam őket. Örök körforgás volt, bekentem a számat, reggelre kiszáradt, bekentem újra, megint kiszáradt... Utáltam. Ez viszont egy csodaszer! Este bekenem a szám, reggelre pihe-puha, sőt, nem is kell naponta használnom, kb hetente 1-2x kenem csak magam vele.
Amikor megvettem és először kipróbáltam, megijedtem, hogy enyhén mentolos, nem szeretem a mentolos kenceficéket de láttam, hogy milyen csodát művel a számmal és már nem is zavar annyira ez a mentol dolog.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin