KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

anna11

2017. január 16.

Nagyon jól hidratál. Más ajakápolókkal össze sem hasonlítható.

anna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

Nagyon jól hidratál. Más ajakápolókkal össze sem hasonlítható.

ziina

2017. január 15.

Nagyon szeretem, a legjobb ajakápoló amit eddig próbáltam. Szerintem soha többet nem is veszek mást.
Kellemes érzés a számon viselni, nem ragad, nem zsíros. Nagyon szeretem az a hűsítő érzést is, amivel kicsit teltebbé teszi az ajkaim.

ziina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

bianka90

2017. január 13.

A világ legeslegjobb ajakápolója. Olyan száraz tudott lenni sokszor a szám, hogy éjjel kirepedt és a vér összeragasztotta reggelre... De ez a csoda már egy használat után gyönyörűen felpuhítja az ajkakat, bátran lehet mosolyogni. Nem kell óránként használni mint egy sima Labellot, nagyon tartós. Emiatt az árát sem sokallom, nagyon hosszú ideig elég pedig napjában olyan háromszor biztos használom.Nem csíp, csak kellemesen bizserget. Nem finom de ez nem zavar én nem szoktam lenyalogatni. Emellett rúzsok alá is elengedhetetlen. Mindig újra fogom venni.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. január 13.

Baratnom ajanlotta, nagyon jol hidratal, hu tarsam lesz sokaig, nekem nem csip,szerintem jo illata van es imadom hogy kicsit nagyobb lesz tole az ajkam es 1-2 orat meg is marad
Es nem kell 5 percenkent kenegetni igy telen mint a tobbit, majd a tobbi fajtajat is kiprobalom ha elfogy.

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 13.

OPetra

2017. január 12.

Szerintem ez a lehető leghatékonyabb ajakbalzsam, amit valaha csak használtam! Szerintem minden híres-neves ajakápolót lepipál! A Labellotól én személy szerint rosszul vagyok, mióta erre rátaláltam, pedig évekig az volt nekem a No.1. De mióta a kozmetikusom használta a Carmexet egy alkalmi smink elkészítésekor, azóta nekem nem létezik más, csak ez! :) Imádom, hogy sűrű a textúrája, mégsem hagy maga után zsíros érzetet ellentétben a Labelloval... Ha lefekvés előtt felkenem, reggel mosdáskor nyoma sincs. Csodálatosan ápol, hidratál, rúzs alá is tökéletes, mivel az apró repedéseket is szinte azonnal eltünteti! Szerintem 5*!!!!

OPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

darinka

2017. január 9.

Először, mikor kipróbáltam a terméket, borzalmas volt. Csípett és (természetesen) mivel belement kicsi a számba így az íze is nagyon rossz volt. Azt mondtam én kidobom mert egesz nap rossz érzés volt, miután lemostam is, de utána adtam neki még egy esélyt. Megérte! Második alkalomnál már nem csípett, de még furcsa íze volt. Később már megszoktam az ízét ls semmit se érzek. Kiválóan ápolja az ajkaimat és egész nap tart. Mindenképp 5 csillagos termék:)

darinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Lileycat

2017. január 5.

Hatekony a tubusos es a tekeros verzio is, de engem zavar, hogy erosen mentolos es alkalmasint csip is.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

veravera

2017. január 5.

Szuper, gyorsan dolgozik és nem szárít, bár lehet, hogy még jobb lenne, ha az inci első helyén állna a lanolin. A szalicilsav miatt terhesen nem használtam, de aztán örömmel vettem elő újra. Szájzug kirepedésre is nagyon jó, egy nap alatt helyrehozza.

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Dhewilgirl

2017. január 3.

A legjobb ajakápoló a földön, amint elfogy (és szerencsére sokáig bírja, mert nagyon kevés is elég belőle), veszem is újra. Segít átvészelni a téli hűvös időt cserepesedés nélkül.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

mincson

2017. január 3.

Nagyon szeretem, ha száraz a szám nagyon hamar rendbe hozza. Többször újravettem már. 😊👍🏻

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.