KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Krémmánia Kedvencek a -től
Epresjoghurt

2017. március 21.

Régóta csak Labellot használtam, gondoltam, teszek egy próbát és átváltok egy drágább, de talán jobb krémre.
Szempont volt, hogy megelőzi és gyógyítja a herpeszt. Ezt itt most helyben megcáfolom. Sajnos nagyon gyakran van herpeszem és ezen semmit nem változtatott ez a krém, ahogy a gyógyulási időt sem rövidítette le egy másodperccel sem.
Ami viszont tény, hogy nagyon jó ez a mentolos, bizsergetős érzés, amit nyújt.
Jól hidratál, de nem vettem észre, hogy jobban hidratálna a jól bevált Labellonál.
Nem hinném, hogy újraveszem, ennek ellenére a maradékot el fogom használni.

Epresjoghurt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Ami viszont tény, hogy nagyon jó ez a mentolos, bizsergetős érzés, amit nyújt.
Nem hinném, hogy újraveszem, ennek ellenére a maradékot el fogom használni.

Wonderland

2017. március 19.

Nagyon kellemes illata van , nagyon jonerzes felkenni mert utana bizsereg picit a szad es husiti is, nagyon kellemes 😊 Nagyon puha tole a szam 💋💄

Wonderland
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

annajeney

2017. március 17.

Nagyon szárazak és cserepesek voltak az ajkaim télen is és nyáron is, egészen addig, míg be nem szereztem belőle. Mivel eddig az összes ajakápolóban csalódtam, nem fűztem hozzá túl sok reményt. Azonban kellemeset csalódtam. Nagyon megéri az árát. Csodaszer a szó legszorosabb értelmében.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Siposmonika

2017. március 14.

Imádom,a kedvenc. Télen mert szuperül hidratál,egy pillanat alatt helyrehoz mindent,legyen szo egy kezdődő herpeszről vagy egy kiszáradt cserepes száj megmentésétől. Nyàron nem folyik szét a számon mint egy átlag ajakápoló. Imádom a mentolt. S nem utolsó sorban csinin csillog,tartós.

Siposmonika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

slytherclaw

2017. március 12.

Régóta használom, az ízével évek alatt sem tudtam megbarátkozni. Nekem mindennapi ajakápolónak egy kicsit sok, elég zsírosnak érzem utána az ajkaimat, éjszakára viszont remek. Sokáig kitart egy tubus, mert nem kell folyamatosan újrakenni. Csak az íze miatt mínusz egy csillag, egyébként nagyon kedvelem.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Zsoki93

2017. március 4.

A nagybetűs AJAKÁPOLÓ! Tényleg egy csodaszer, számomra minden egyes forintot megér! Alap darab a táskámban :)

Zsoki93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Fruzzzzzs

2017. március 2.

Imádom az ajakápolókat, minden táskámban, kabátzsebemben, és a lakás legtöbb helyiségében is van egy-egy. Erre már régóta kíváncsi voltam, de sokáig tartott rávennem magam a megvásárlására, mert szerintem elég drága, és tartottam a sokak által említett mentolos íztől és bizsergéstől. Végül egyik alkalommal mégis a kosaramban landolt. Klassz kis cucc, szerintem egyáltalán nem kellemetlen a szaga és az íze (inkább vaníliás, leheletnyi mentollal), a bizsergés pedig nagyon rövid ideig tart és tényleg kellemes. Ezzel más ajakápolókhoz képest kevesebbszer kell bekenni az ajkakat a hidratáltság fenntartásához, de nálam ez nem szempont, én szívesen kenegetek. Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz nehéz kinyomni a tubusból, amikor már fogytán lesz az anyag. Alapvetően tetszik, valószínűleg újra is veszem majd (lehet, hogy a cseresznyéssel is teszek egy próbát), de csodát nem tesz és drága is.

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Orsell

2017. március 1.

A klasszikus tégelyes verzió után vettem meg, ugyanazt a hatást adja vissza elégedett is vagyok vele, és közben a kezem se ragad. Kiváló alap rúzsok alá! Must have! :)

Orsell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

shining

2017. február 28.

Az egyetlen egy ajakapolo ami segitett is a brutalisan szaraz, cserepes ajkaimon. Nagyon imadom biztos ujra veszem ha elfogy majd. Gazdasagos is eleg tomeny sokaig eleg . Az illata nem egy alom de elnezem neki mert a hatasa fantasztikus

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Stella1993

2017. február 28.

jó-jó, de mégsem az igazi a csomagolása.. nehéz kiszedni belőle az anyagot amikor már nincs sok a tubusban. kidobni ugye pazarlás, ilyenkor fel szoktam vágni a tubus végét és carmex-osztás van (ugyanis félek hogy beszárad ha pár órára magára hagyom), barátnak, barátnőnek, tesónak - amíg el nem fogy az utolsó cseppje is :D magáról az ajakápolóról csak jót tudok írni, soha nem használtam még olyat ami ennyire jól működik :) már sokszor újravettem a stiftes verzióját, számomra az vált be igazán :)

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.