KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Ár: 750 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Kecskemét, fizetés: személyesen, Bp: 4-6-os vonalán, Kecsk: megbeszélés szerint

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Ő az az ajakápoló amihez minden vészhelyzetben nyúlok. Általában átmeneti időszakokban és télen nyúlok hozzá, amikor extrém száraz az ajkam. Ha este kenem fel reggel még mindig érzem a hidratáltságot az ajkaimon. Én úgy vettem észre, hogy egy kicsit dúsítja is az ajkaimat. Folyékony rúzs használata előtt és után is ezt használom, így megelőzöm az ajkaim kiszáradását.
+Télen, náthás időszakban a piros orrom alá is kenek belőle (bár pár pillanatig egy nagyon picit csíp) így az sem fog kidörzsölődni a sok fújástól.
Összességében kedvenc ajakápolóim között ő az első. Ajánlom mindenkinek. Megéri az árát, főleg azért is, mert sokáig elég.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Lauramakeup

2018. július 18.

Nekem ez egy teljesen atlagos ajakapolo, se tobb, se kevesebb. Teszi a dolgat, de kisse tul van sztarolva szerintem.

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Fancica

2018. július 16.

Nekem eddig ez a ajakápoló a kedvencem. Teszi a dolgát. 🙂 hidratálja még az extra cserepes ajkat is télen.

Fancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

dundicat

2018. július 13.

Elég hatásos, de nekem nem ért többet a sima kék Labellonál, pedig az árából ítélve jobbnak kellene lennie, ugye. Illetve, nagyon ragadós, és úgy csillog, mint egy szájfény. Nekem nem lett a kedvencem, az tuti. Azért 3*, mert tényleg hatásos, de a fentiek miatt nekem nem éri meg ilyet venni.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

gaimanna

2018. július 4.

Reggelente és éjszakára szoktam vele bekenni a szálam, ha ajakradírozok, utána kicsit vastagabban. Elég sok vizet iszok napközben, így ennyi elég, nem szokott kicserepesedni a szám, egyszer, max. kétszer kenem be stiftessel a számat (a stiftes íze nekem sokkal erősebb, kellemetlenebb, mint a tubusosnak, viszont van benne SPF). Nekem bevált, de azért csodaszernek nem mondanám, és az ezer forintos árat is sokallom pöttyet.

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

kisadri

2018. július 2.

Valószínűleg az én ajkaimmal lehet a gond,de borzasztóan kiszárította. Régebben használtam a stift-es verziót, ott nem tapasztaltam ilyet. Le kellett cserélnem, mert egyre rosszabb lett a helyzet amikor használtam.

kisadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

cintia91

2018. július 2.

Nagyon szeretem a kedvenc ajakápolóm.Nyáron különösen szeretem mert hűsítő érzés .

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Anna0823

2018. július 1.

Itt olvastam róla, és gondoltam kipróbálom. Korábban már csomó féle labelloval, egyéb ajakápolóval próbálkoztam, de azok sok mindent nem csináltak. Ez viszont annyira szuper (végre valami igazán ápolja az ajkaimat), hogy már a második tubussal fogyasztom. Szerencsére napi többszöri használat mellett is több hónapig elég, így abszolút megéri az árát. :)

Anna0823
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

EszterS05

2018. június 25.

Tényleg szuper. Elsőre fura, hogy mentolos, de beválik.

EszterS05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Tényleg szuper. Elsőre fura, hogy mentolos, de beválik.

IAlinka

2018. június 11.

Egyik reggel arra ébredtem, hogy iszonyatosan kivan száradva a szám és vérzett is. Gyorsan beugrottam a dm-be és megvettem. 1 használat után rendbe hozta. Tökéletes.

IAlinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin