KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

goldgirl

2017. augusztus 14.

Nem is tudom, hová kategorizáljam, mivel itt mindenki agyon dicséri. Igazából nekem az illatával van csak bajom. Először megijedtem, hogy hamisítvány, mert bűn rossz ragasztó szaga van, viszont iHerbről rendeltem, így bízok benne, hogy eredeti, illetve többen is írtátok a ragasztó szagot. A bizsergető, hidratáló tulajdonsága, állaga, kenhetősége, adagolhatósága rendben van.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Kicsit zseles hatasu, olyan kinezete van mint egy ragasztonak es szegyeltem elo venni! :D
Kicsit mentolos hatasa van, de szerintem a Blistex veri :)
Utaltam, hogy ilyne furcsa erzest hagyott a szamon.

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Kicsit mentolos hatasa van, de szerintem a Blistex veri :)
Utaltam, hogy ilyne furcsa erzest hagyott a szamon.

jdooora

2017. augusztus 7.

Nem értettem az egész márka körüli hype-ot, amíg csak a stiftes és tégelyes kiszerelést próbáltam, mert nem teljesítették az elvárásaimat. Szerencsére adtam a neki egy utolsó esélyt, beszereztem ezt a tubusos verziót és ez lett az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha próbáltam :)

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

ViragS

2017. augusztus 7.

Az itteni vélemények miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Nem bántam meg! Pillanatok alatt helyretette az amúgy szétharapdált, tépkedett, sebes számat. Azóta már leszoktam a folyamatos tépkedésről (mindezt miatta, mert megmutatta milyen szép is az, ha hibátlan a szám), de bármikor is kiszárad újra a szám, ez egyből helyre rakja. Úgyhogy nekem rengeteget segített/segít.

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

norc

2017. augusztus 5.

Egy ismerősömtől kaptam kipróbálásra, mikor tele volt a szám herpeszekkel, így rögtön mély vízbe dobva próbáltam ki! Nekem nagyon bevált! Felgyorsította a gyógyulást és remekül hidratál! Azóta csak ehhez nyúlok ápolásért!

norc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Unokatesóm ajánlotta, hogy ezzel kenjem be mindig a szám. Régen nagyon könnyen elkaptam a herpeszt, de nem is tudom hogy, mert nem szoktam mások után inni. Mióta ezzel kenegetem,egyszer se jött ki a számon. Mikor legutóbb nem volt nálam, éreztem a számon, hogy kezd valami bizseregni, azonnal be futottam Rossmann-ba és vettem egyet :D utána ki se bujt az a kis pukli. Először nem is ez miatt vettem meg, hanem mert szépen puhítja az ajkaim és kellemes mentolos hűsítős. Szeretem :) A tubusos fajtáját jobban mint a másikat, illetve a cseresznyés nekem nem igazán vált be :) Viszont ha kicsit félre kentem, szárította a számat felül. Attól még a kedvencem marad :)

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Jucccc

2017. július 31.

Most éppen ő az egyik a táskámban, és valahogy mindig inkább a másik kettőhöz nyúlok. Nem panaszkodhatok a hatására, mégsem szeretem. Szerintem a mentol teszi. Nem rossz, kicsit sem, de nem veszek többet.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Zsusci

2017. július 27.

Nekem nagyon bevált, imádom. Szerintem a legjobb ajakápoló. Nagyon régóta használom. Éjszakára ezt használom, nappalra a fényvédős stift változatát, nagyszerűen hidratál. Herpeszre is kitűnő. Én nagyon szeretem a mentolos illatát és hűsítő hatását :) Ajkakat teltebbé teszi, rúzs alá is tökéletes, abszolút megéri az árát!

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

kucire

2017. július 26.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az egyik legjobb ajakápoló amit eddig használtam, jól táplál. Viszont képtelen vagyok az illatával megbékélni. :/

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

canimbenim

2017. július 20.

Nagyon szuper. Illata nem valami jó,de imádom ahogy bizsergeti az ajkaim. Olyan hűsítő. És tényleg jól hidratál,nappalra használom

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin