KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

VargaKata15

2017. április 26.

egyértelmű kedvenc :) korábban sokat szenvedtem a számmal, szinte egész évben cserepes, ráadásul van egy rossz szokásom, hogy stresszes időszakban kiharapdálom rajta a bőrt, ami nagyon nehezen gyógyul. Szinte mindent kipróbáltam már, de ez vált be leginkább. Minden reggel használom, télen naponta kétszer és egész napra ápolja a szám. A harapdálás miatti sebek is sokkal gyorsabban begyógyulnak és kevésbé fájnak. Szeretem a bizsergető érzést és szerintem szájfény nélkül is szép árnyalatot és fényt ad a szájnak. Egy tubus pedig elég sokáig kitart, pedig eleinte féltem, hogy hamar elhasználom majd és úgy húzós lenne mindig újravenni az ára miatt. Szerintem minden fillért megér :)

le kellett vonnom egy csillagot, mert hozzaszokott a szam es mar nem vol olyan hatasos. Most csak ejjelre hasznalom

VargaKata15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

healthycinderella

2017. április 23.

Használat közben tökéletesen működik és tartja amit ígér.
Hosszú távon sajnos szárít, ezért mínusz 1* :(

healthycinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Használat közben tökéletesen működik és tartja amit ígér.
Hosszú távon sajnos szárít, ezért mínusz 1* :(

bekebe1

2017. április 22.

Legjobb ajakápoló! Általában rúzsok alá szoktam felkenni, de ha nagyon szárazak az ajkaim, akkor este bekenem vele, és másnap reggelre puhák lesznek. Az ára a többi ajakápolóhoz képest sok, de abszolút megéri az árát!

bekebe1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

zsonody

2017. április 14.

Eleinte nem igazán értettem, hogy miért szeretik ilyen sokan, semmi különös hatást nem tapasztaltam, de aztán megszerettem idővel. Nem mondanám, hogy nagyon extrán hidratál, de megfelelő folyadékbevitel mellett szépen rendben tartja az ajkakat. Jelenleg az epres verziót használom, felkenés után van egy kis "hűsítő" hatása is, kényelmes és kellemes a használata.

zsonody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

NikolettaV

2017. április 13.

Sokszor száraz sajnos a szám, így muszáj, hogy legyen nálam mindig ajakápoló. Ezelőtt EOS-t használtam, de sajnos arra allergiás lettem, így megvettem ezt, mert sok jót hallottam rajta. Gondolkodtam, hogy a stifteset vagy a tubusosat vegyem, végül ennél döntöttem. Nagyon szeretem, mert jól hidratálja a számat és olyan, mintha áttetsző szájfénnyel lenne kikenve a szám. Legközelebb kipróbálom a stiftes Carmex-et is, csupán kíváncsiságból. : )

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

alycethetyger

2017. április 9.

Igen, nekem is meg kellett vennem télre (és ezért írok róla áprilisban, lol) és egyáltalán nem bántam meg. Februárban vettem egyébként, és ugyan nem használom naponta, de kitűnő szolgálatot tesz, amikor szükség van rá - a tubusom még mindig félig tele van. Sokszor használom matt rúzsok alá is, és így nyilván nem lesz teljesen matt a végeredmény, de nem szárad ki az ajkam a nap végére. Szeretem, és újra fogom venni, ha elfogy.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Babsszi

2017. április 9.

Nagyon szerettem, de a fél tubus elhasználása után hozzászokott a szám, és semmit nem segített rajta, sőt inkább csak ártott de sajnos a legtöbb ajakbalzsam ilyen. Lehet később visszatérek hozzá, de most egy ideig kénytelen vagyok mással próbálkozni.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

ZoeAZs

2017. április 6.

A férjem nagyon ajánlotta, hogy síelésnél ő csak ezt használja, így megvettem tavaly év elején... azóta már ő se használja, állítása szerint jobban kiszárítja neki, mint ha nem ken semmit a szájára. Ez nem nagy dicséret :D Én a cseresznyéset használom, kivétel mikor az övé akad a kezembe :) Mindig túl sok a mentolossága, főleg lefele a hegyről nem vágyom arra, hogy méginkább szétfagyjanak az ajkaim, de alapból nem értem, hogy egy intenzívnek mondott ajakápolót, amit hidegben használ az ember, miért mentolosra, hűsítőre terveznek.

Nekem nem nagy csalódás, de a kis tégelyes nuxe-omat bármikor szívesebben használok, sőt egy egyszerű labello-t is.

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

alaina

2017. április 4.

A tubus nagysága félrevezető, nagyon sok időre elegendő a mennyiség. Kellemes, bizsergető érzés lesz tőle az ajkaimon, sokkal dúsabbnak érzem és látom tőle. Nekem kifejezetten tetszik ez a mentolos illat is. Mindenképp érdemes beruházni rá! :)

alaina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

trixyyhprincess

2017. március 30.

Számomra ez csodaszer. :)
Maximálisan megérdemli az 5 csillagot, ha este megfeledkezem róla, és reggel látom, hogy száraz a szám, elég 20 perc és rendbe is teszi. :

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Számomra ez csodaszer. :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin