Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LindaLine

2018. szeptember 6.

Minden sminkelés előtt használom. Eddig tetszett a vendégeimnek is. Kiválóan felpuhítja a legszárazabb ajkat is és a kis mentolos bizsergetés élettel tölti fel.
Mielőtt kontúr ceruzát vagy rúzst alkalmaznánk érdemes kissé leitatni.

LindaLine
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Mielőtt kontúr ceruzát vagy rúzst alkalmaznánk érdemes kissé leitatni.

sztinke

2018. augusztus 28.

Mivel mindenki ódákat zeng erről az ajakápolóról, beszerztem. A hatása valóban remek, jó ápol (bár téli hidegben még nem teszteltem), nem ragacsos és még enyhe, egészséges fényt is ad az ajkaknak. A tubusa is jó, higiénikus és nem folyik össze-vissza, szóval melegben is hurcolászható táskában.
Viszont az íze és az illata számomra borzalom. Remélem azért ezt az egy tubust legalább el tudom használni... Máskor egész biztos nem ezt veszem.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

blurryface

2018. augusztus 21.

Ez egy csoda. Sokkal jobb, mint a stiftes változata, mert az nagy melegben elolvad simán, meg elromlik a tekerője. Én ezt ajánlom. :) (Magáról a termékről már leírtam a véleményemet a stiftes változata alatt, hatása ugyanolyan jó természetesen.)

blurryface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Petyuska

2018. augusztus 13.

UPDATE: a legeslegeslegeslegjobb ajakápoló. Megszerettem az illatát is, és tényleg helyrehozza a sebes, kirepedezett ajkakat. Mindig újra veszem, szerencse hogy adtam neki még esélyt. Másnak is ajánlottam, és onnan is jó véleményt kaptam.

A sok-sok pozitív vélemény miatt beruháztam rá. Mindennap használom reggel, szájfény alá. Az igaz, hogy idén még nem lett a hidegtől cserepes a szám, de ezen kívül sok változást nem érzek. Nekem nincs bajom a bizsergő érzéssel, de számomra valamiért nem tetszik az illata. Olyan fura mentolos. Mintha lenne valami mellékíze, de lehet ezt csak én érzem. Nem valószínű hogy újraveszem, ebből látszik, hogy mindenkinek más válik be.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nileve

2018. augusztus 6.

Nagyon szeretem! Imádom, ahogy felkenés után bizsereg picit a számon. Az illata is remek. Remekül ápol, rendbe hozza az ajkakat a legdurvább kiszáradásból is. Volt, hogy télen még a nózimat is ezzel kenegettem, amikor meg voltam fázva és kiszáradt körülötte. Ez a tubosos verzió az első carmexem, de biztosan nem az utolsó. Szeretném kipróbálni a stiftes verziót is.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

petra095

2018. augusztus 5.

Sokkal jobban szeretem mint az izesitett valtozatat. A legjobb ajakapolom ever.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Sokkal jobban szeretem mint az izesitett valtozatat. A legjobb ajakapolom ever.

Pinky

2018. július 31.

A hatása kitűnő. Az illatát imádom. Az íze valami szörnyű. Ha véletlen belekenem az szájamba, vagy eszek/iszok, miközben fennt van.... Mintha parfümmel mostam volna fogat. Soha többet.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

gancsklaudia

Korcsoport: < 18
2018. július 30.

Magasan veri a többi ajakápolót a piacon. Főleg ár-érték arányban. Cserepes, száraz ajkúaknak kötelező.

gancsklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 30.

Veronika8614

2018. július 30.

Ezt jobban szerettem mint a stiftest, vagy a tégelyes változatot, de ahogy hozzászoktam, már nem hidratált. Egyébként is sokkal jobbak vannak a piacon, nekem meg a blistex is jobban bevált.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Gingerbread88

2018. július 28.

Engem nagyon zavart a vazelin illata/íze és mindig kiszáradt tőle a szám. Nem értettem, hogy miért ilyen népszerű. Aztán itt olvastam a hozzászólásokat, és rájöttem, hogy valószínűleg jóval többet kell felkennem ahhoz, hogy hidratáljon és ne szárítson és így már valóban működött. Herpeszre is kipróbáltam, arra tényleg jó, sokkal kevésbé jött ki tőle.

Gingerbread88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin