KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Krémmánia Kedvencek a -től
AnnaTamara910725

2017. június 9.

Kedvenc ajakápolóm!!

AnnaTamara910725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Kedvenc ajakápolóm!!

SNati

2017. június 7.

Évekig vettem ezt a kiszerelésű Carmexet, viszont ideén egyszer csak a csavaros változatát találtam. Az is és ez is ugyanolyan szuper szerintem. Mióta kipróbáltam, sosem nyúltam más ajakápoló után.

SNati
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

moumin

2017. június 6.

Valószínűleg én is nagyon meglepődnék, ha egyszer össze kéne számolni, hány féle ajakápolót használtam már. Nagyon régen keresem a szebb INCIs ikertestvérét, de sajnos semmi nem közelítette még meg a hatásfokát (a saját csavaros változata sem). Lassan be kellene látnom, hogy nem létezik még egy ennyire tökéletes ápoló, mint ő :) Remélem nem fognak változtatni mostanában az összetételén.

moumin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

boltkoros

2017. június 1.

Nagyon jó ajakápoló. Télen tökéletesen ápolta az ajkaimat de az ízével, illatával nem vagyok kibékülve.

boltkoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

mlnrkamilla

2017. május 30.

A legjobb ajakapolo, amit eddig probaltam! Tenyleg joggal van nagy hype korulotte :)
Ujravevos.

mlnrkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Ujravevos.

fanniblue

2017. május 26.

Ez egy jó kis ajakápoló.
A brutálisan rossz ajkaimon egész jól szuperál. :)
Egészségesebbek tőle az ajkak.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Ez egy jó kis ajakápoló.
A brutálisan rossz ajkaimon egész jól szuperál. :)
Egészségesebbek tőle az ajkak.

b2222

2017. május 25.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, nekem egész évben mindig ki van száradva a szám, de sajnos ez sem jött be. :(

b2222
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Kremcica

2017. május 16.

Update: Egyre jobban kitapasztalom a hatását így le kell pontoznom. Ha keveset használok nincs hatása, ha sokat nagyon csúszós szájfényszerű lesz a szám. Mindig bizserget de ha nagyon száraz akkor masszívan csíp is. A hatása eleinte nagyon jó volt de mostanra hiába fáj a szám a kiszáradástól még ez sem tudja helyrehozni.

Ismételten olyan szinten kiszáradt a szám hogy már bármit felkennék hogy jobb legyen. A stiftes nem jött be, ez a változat jobb. Ugyanaz a vaníliás rohadásszag, a mentolos csípés és a pocsék íz. Így hogy kenhetőbb mint a másik verzió, valahogy jobban el tudom oszlatni és kevesebbet rakok fel, ergo nem csíp annyira. Estére kibírható mikor nem kell kimennem a téli hidegbe viszont kimenni vele a mínuszokba ááááá, soha. Árban sokallom. :S

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Juuice

2017. május 13.

Imádom, imádom, a legjobb ajakápoló evör. Imádom azt a bizsrgető érzést is. Mindig van nálam.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

mreni876

2017. április 30.

Akkor vásároltam meg, amikor egyszerűen borzalmas állapotban voltak az ajkaim. Utána kerestem, melyik a legjobb ajakápoló és rögtön ezt a terméket dobta ki az internet. Először nagyon furcsálltam, mert teljesen olyan állaga és illata van, mint egy orrkenőcsnek. Nagyon csúnyán fel volt szakadva a szám, de másnapra már sokkal jobb volt. Először nagyon furcsa volt az a bizsergős érzés a mentol miatt, de megszokható. És ez teljesen egy multifunkcionális termék, mert amikor az orrom volt kisebesedve és nem volt nálam orrkenőcs, bátorkodtam ezzel bekenni, és azt kell mondjam, hogy működött. Már vásároltam belőle egy tartalékot is, mert egyszerűen szuper.

mreni876
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin