KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

barb20

2018. november 8.

Szeretem a fényét és a hidratáló hatását. Ősztől tavaszig kötelező tartozéka a táskáimnak.

barb20
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

v1v13n

2018. november 6.

Szeretném szeretni. Őszintén szólva, a pozitív hatását nem látom, maximum azt az érzetet adja, hogy erősen hidratál, de sajnos nem. Kellemes fényt ad az ajkaknak, finom illatú, valóban kellemes érzés, de ennyi pénzért nem megérős nekem.

v1v13n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Ygritte

2018. november 1.

Herpesz megelőzés céljából vettem ami abszolút bevált,a cseresznyész változatát jobban szeretem az illata miatt de nagyon jól hidratál,duzzasztja az ajkakat amit imádok és sokáig elég,imádom

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

bigee

2018. október 29.

Kedvenc ajakápolóm, ősz kezdetétől egészen tavaszig a táskámban van, mert ez az egyetlen termék ami biztosan segít a csúnyán kicserepesedett ajkaimon.

bigee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

barczazita

2018. október 29.

Csodás illata van, egy-két perc alatt puhává varázsolja az ajkaim, a bizsergető érzés pedig csak plusz :)

barczazita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Nikki93

2018. október 25.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót. Nagyon jó bizsergető érzést ad felkenés után, naponta többször is használom, kellően hidratálja az ajkam. A napi többszöri használat mellet is nagyon sokáig elég nekem. Biztos újra fogom venni.

Nikki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Lila03

2018. október 21.

Sajnos én nem tapasztaltam azt a sok jót, amit sokan leírnak. Nem éreztem azt, hogy annyira hidratálna. Nekem maximum közepes kategória.

Lila03
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Blanky

2018. október 18.

Ez a kedvenc ajakápolóm, imádom. Már nagyon sokszor vettem újra, és mással már nem is kísérletezek.
Bizsergeti az ajkakat felkenés után, de nem zavaró értelemben.
Nagyon nagyon szépen hidratál!

Blanky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Bizsergeti az ajkakat felkenés után, de nem zavaró értelemben.
Nagyon nagyon szépen hidratál!

megyerig

2018. október 16.

Évek óta használom, tökéletes minden szempontból. Engem nem zavar az íze, tökéletesen hidratál, nem szárít és még egy kis természetes fényt is ad. Kár is ragozni, egyszerűen szuper!

megyerig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Brami

2018. október 14.

Ha ajakápolás, akkor csak és kizárólag Carmex. Egyszerűen verhetetlen. Inerta kúrám alatt rengeteget elhasználtam, mivel brutálisan szárította a gyógyszer a nyálkahártyám. 1-2 gagyi dologba belefutottam a Carmex előtt (beleértve pl labello) és összességében a véleményem, hogy össze sem lehet hasonlítani a többi ajakápolóval. Nagyon szeretem, hogy hűsítő érzést nyújt és nagyon jól hidratál, ápol. Majdnem az összes ízben kipróbáltam már, ezt a márkát soha nem fogom lecserélni semmire.

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin