KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carmex

Ár:   1020 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. november 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Pótolja a nedvességet és véd a leégéstől.
  • Gyógyítja és fertőtleníti a herpeszt, megelőzi kialakulását
  • Nem szárít mint más ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lili28

2017. december 16.

Imádom a hűsítő mentolos érzést mikor felkenem, szuper termék.
Ragacsos érzetet hagy, ami lehet nem mindenkinek jön be, én ezt szeretem, pont ilyet kerestem.
Sajnos én is függők ezektől a termékektől, még éjszaka, ha felkelek akkor is be kell kennem a számat.... és napközben is mindenhová viszem magammal. Viszont ezt nem kell olyan sűrűn használnom, mint más terméket pl: Labello, Balea.
Nem a legolcsóbb, de megéri az árát.

UPDATE: Egy pontot levonok, mert továbbra is úgy érzem tökéletesen hidratál, de az ízével nem tudok megbirkózni.:(
Nagyon-nagyon mű íze van.... bár az összetevőit nézve nincs min csodálkozni. Általában a naturálisabb termékeket szeretem és ha ez elfogy, ezt sem fogom újravenni. Akinek ez nem számít, továbbra is tudom ajánlani, mert tényleg jól teszi a dolgát.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Imádom a hűsítő mentolos érzést mikor felkenem, szuper termék.
Nem a legolcsóbb, de megéri az árát.

Vanda234

2017. december 11.

Az összes társa közül ez a forma a topp
imádom az izét a mentolosat nagyon jol hidratal is ❤

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 11.

Az összes társa közül ez a forma a topp
imádom az izét a mentolosat nagyon jol hidratal is ❤

baranyfelhobodorito

2017. december 11.

A meglepően jól bevált stickkel ellentétben, mikor felkentem ezt a 2 db ajkamra, tisztára úgy éreztem magam, ahogy az Indiana Jones és az utolsó kereszteslovagban érezhette magát az ürge, aki rossz kehelyből itta ki a csudaszmötyit, és pillanatok alatt megöregedett-->meghalt-->papírbőrű hullává aszott, Tömören: szanaszéjjel szárította a számat, trágya.

update: eleinte nem adta ki, de a tubus második felétől elkezdett működni, fogalmam sincs, mi változott

baranyfelhobodorito
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

MademoiselleSumire

2017. december 10.

Nagyon szépen teltek lesznek tőle az ajkaim, jól hidratál Nem szeretek ennyire mű termékeket használni, mikor sminkmester tanonc modellje voltam, akkor használták rajtam. Sajnos nagyon drága, de lehet, mégis befektetek egyre.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

pappjucko

2017. december 9.

Ez egy csoda. A hideg miatt mindig kiszárad a bőröm és már semmi sem tudta helyre hozni. Mindehol csak jókat hallottam róla, így adtam neki egy esélyt és már az első használat után jelentősen javult a helyzet. A kezem sebes a hideg miatt, akarmivel kentem nem igazán javult. Kíváncsiságból kipróbáltam a kezemre is és az is láthatóan javult, már nem is fáj, csípni sem csípte. Remélem hosszú kapcsolatunk lesz.

pappjucko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

lcmllxm

2017. december 8.

Nagyon jó. Első használat után kitűnő az eredmény, nagyon megéri megvenni. Nekem személy szerint tetszik az illata és az érzés amikor az ajkamon van, bizsergető. Mindenképp újraveszem

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 8.

messalinam

2017. december 7.

A számomra szörnyű íze és illata ellenére is megkedveltem ezt a terméket,mert a hatása felülmúlhatatlan! Mindent használtam már,lényegesen drágább termékeket is,de egyik sem hidratált ilyen jól és gyorsan,mint ez! Itteni vélemények alapján próbáltam ki egyébként és abszolút nem csalódtam! Köszi,Krémmániások!! :)

messalinam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

talisman

2017. december 6.

Akármelyik Labello-t próbáltam semelyik sem segített, sőt utána még szárazabb is lett a szám, ez viszont már pár perccel a felvitel után puhábbá teszi az ajkaimat. Elég tartós, az enyhén vaníliás illata pedig nagyon tetszik. Már másodjára veszem újra.

talisman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Eszti200101

2017. december 1.

Muszáj volt vennem már valamit a kicserepesedett ajkaimra, mert az Eos ajakápoló fincsi íze ellenére nem segített rajta. Ma vettem meg ezt a Carmexet végül hosszas szemezgetés után. Látom,hatalmas népszerűségnek örvend,nem hiába!:) Az íze elsőre nekem nagyon nem jött be -mentolos,de picit szappanra emlékeztet:D-, de a hatékonysága megkérdőjelezhetetlen. Az íze miatt nem vonok le pontot,de a cseresznyés valószínűleg jobb választás.

Eszti200101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 1.

cskittix

2017. november 29.

Az ízét egyáltalán nem szeretem, mentolos. Ragacsos, fényes felület marad a számon amit szintén nem szeretek, viszont elég jól hidratál. Egyszer feltételezem, hogy tőle lett herpeszem ezért már egyáltalán nem használom.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lanolin