KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1545 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színekkel és szatén-matt finissel. Az erősen pigmentált, hosszan tartó textúra erős lefedettséget ad anélkül, hogy kiszárítaná a száj érzékeny bőrét.

Ár: 800 , Eladó: Lauu
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Vidékre postával küldöm, vagy Bp-en személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vlol

2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Tartós, jó a fedése.

vlol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Tartós, jó a fedése.

Yette

2017. július 14.

Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják mert egyszerűen imádom.
Két csodás szín tulajdonosa lehetek (a 140 Behind the red curtain, és a 170 Beauty in everypink)
Nem szárítanak, nagyon szépen fednek és igen tartósak gond nélkül tudok velük enni,inni mivel nagyon egyenletesen kopnak.
A finise olyan félmatt hatást kelt és szinte meg sem érzem ha viselem őket.
Egyszerűen imádom, és most megyek felvásárolni a még kaphatókat. :)

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják mert egyszerűen imádom.
A finise olyan félmatt hatást kelt és szinte meg sem érzem ha viselem őket.
Egyszerűen imádom, és most megyek felvásárolni a még kaphatókat. :)

Blackxentric

2017. július 13.

A képen látható színben van meg, nagyon szép és tartós is valamint nem szárit.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

A képen látható színben van meg, nagyon szép és tartós is valamint nem szárit.

xxilaurab

2017. július 12.

150 Chocolate Kiss árnyalat van meg. Krémes, könnyen fel lehet vinni és pigmentált. Imádom a színét:)

xxilaurab
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Nuseekaah

2017. június 2.

A 060as és a 140es szín van meg belőle, nagyon szerepem mindkettőt, nem szárít, szépen fed és tartós.Simán ehetek ihatok vele, szépen fent marad. Egyszóval imádom, ha lehetne adnék még plusz 1 csillagot amiért NEM TESZTEL ÁLLATOKON :)

Nuseekaah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

dorottya96

2017. június 1.

Olcsó volt, tetszettek a színei ezért miért ne alapon kettőt is megvettem. Vegyes érzelmeim vannak. Sosem nyúlok értük de egyik nap kivételesen igen. Az egyik árnyalat egy kellemes rózsaszín, a másik meg bogyósgyümölcsös bordó. Nem is emlékeztem, hogy ilyen finom illata van. Pozitívum, hogy nem szárít és a finishe is szép, nem tolakodó. De sajna nem elég tartós. Utálom nézegetni azt, hogy még ott van-e a termék a számon.... ennél vannak jóval jobban teljesítő rúzsaim is. Furcsa mert a 2 árnyalat amit vettem majdnemhogy teljesen megegyezik 2 rimmel kate moss-os matt rúzsommal. Ki is próbáltam a kettőt együtt. És azt kell hogy mondjam a tartósságuk jobb. És szépen is passzolnak. Kísérletezgetés után rájöttem, hogy így a legszebb. Szóval bátran próbáljátok ki egy matt rúzs felé:)

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

MolnarBianka

2017. április 19.

Ebből kettő árnyalat is megvan (070 Plump&Base és a 150 chocolate kiss).
Nagyon krémes,tartós.
Az illatuk nagyon kellemes.

MolnarBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Ebből kettő árnyalat is megvan (070 Plump&Base és a 150 chocolate kiss).
Nagyon krémes,tartós.
Az illatuk nagyon kellemes.

b0rzi

2017. április 1.

Ahhoz képest, hogy akkor figyeltem fel rá mikor vonták ki és azt hittem nem lesz hozzá szerencsém... 3 színt is beszereztem. :D egyet itt a krémmánián, az volt az első, a Rusty's gold and treasure. Nagyon tetszenek benne a csillámok (nem kell nagyokra gondolni), és nagyon szeretem a korallos-narancsos-rózsaszínes színét :). Sokáig fent marad a számon, és mivel inkább nude, ezért nem feltűnő, ahogy kopik, és könnyű újrakenni.
A következő a floral coral volt, ami a kezemen nagyon szép volt, számon meg még nagyon nem próbáltam, megijeszt, mennyire rózsaszín... Az is lehet hogy túladok rajta.
Aztán szerencsére hozzájutottam a beauty in everypink-hez, és imádom :D merész, de nem kihívó, rajtam melegebb pink, szép finish-sel, és nem elég csak úgy letörölni zsepivel, mert a szín ottmarad... Néha újrakenem, hogy minél élénkebb legyen, de nincs rá panasz :)
Persze nyomot azt hagy mindenhol, de legalább a számon is marad belőle. :D

Nagyon kényelmes a használatuk is, mert könnyű applikálni (én nagyon sokat bénázom) és nem szárítanak :) és úgy, hogy mindegyiket az eredeti ár feléért szereztem be, pláne megérte! :D kezdem megszeretni a catrice rúzsokat :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Persze nyomot azt hagy mindenhol, de legalább a számon is marad belőle. :D

Linnie

2017. március 21.

Szép összetevői vannak, és meglepően jól ottmarad a számon, kár, hogy már nem gyártják

Linnie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

BTimi24

2017. március 8.

Két szín is megvan, a 060 Floral Coral és a 160 Don't worry be berry. Nagyon szeretem őket mert szépen pigmentáltak és nem szárítanak nagyon, viszont kell alájuk kontúrceruza és az evés-ivást sem bírják jól. Ár-érték arányban szerintem megéri.

BTimi24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag