KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chuleevandevi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbarbi, Módosítva: 2013. január 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

Normál és zsíros, ritkuló, fakó, egészségtelen hajra, kopaszodó fejbőrre. Segít megelőzni a korai hajhullást, elősegíti a haj növekedését és erősíti azt. Acacia concinna kivonat, ázsiai gázló és más gyógynövények.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csilipaprika

2017. június 2.

Jó drága, de nagyon jó is!!
Elkezdtem használni, sokkal jobb lett a hajam tartása, és több is. Látványra biztosan!
Zsírosságon viszont nem segített, meg habzása nem az igazi, de persze ezért bio. Érdemes venni amúgy a boltban olcsóbb biosampont, azzal átmosni a hajat, másodszorra pedig ezzel. Így biztos rendesen áttisztul a fejbőr, és ennek a jótékony hatása is érvényesül, nem a drága sampont öntözi a fejére az ember. Ezt amúgy kifejezetten a boltban ajánlották nekem, ahol vettem.
Illata sem a legfinomabb.
De mivel szebb lett tőle a hajam, jár az 5 csillag!

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Jó drága, de nagyon jó is!!
Illata sem a legfinomabb.
De mivel szebb lett tőle a hajam, jár az 5 csillag!

TelAviv

2014. szeptember 6.

Én 8 napja használom. A hajam tartás ajobb de a hajvonalam ritkább lett, Lehet felfokozta a hullást de már nagyobn ciki. Én bármit használok mindig csak ront a helyzeten de bízom benne ez hosszutávon segit

TelAviv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

kittyleo

2013. december 27.

Végre sikerült beszereznem kb 1 hónapja, biosampon.hu-ról rendeltem 4300 forintért ha jól emlékszem (+ postaköltség :S). Nagyon kicsi és nagyon híg, viszont én nagyon szeretem. Megnyugtató érzés hogy az összetevői között nincsen semmi káros anyag, sőt... Illatra rosszabbra számítottam, tulajdonképpen ez egész kellemes, engem enyhén kókusz illatra emlékeztet, és ami a lényeg: a hajam és a fejbőröm nagyon szereti. Többen is megjegyezték, hogy milyen szép fényes a hajam amióta ezt a sampont használom (mondjuk mellette khadi hajfestékkel festem a hajam, az sem utolsó szempont). A fejbőröm is kezd helyrejönni, bár nagy bajaim nem voltak, de néha voltak a tarkómnál kipattogott részek, fejbőr hámlások, nem sok figyelmet fordítottam ezekre, de lassan kezdenek megszűnni, ami biztos, hogy a samponnak tudható be. Sajnos viszont zsírosítja a hajam (állítólag a B7 nem annyira zsírosít, viszont ez koncentráltabb, ezért választottam az A5-t). Nem akarom magamnak bemagyarázni, de szerintem vannak apró új hajszálaim, és gyorsabban nő a hajam, de ezt szintén nem tudom csak a sampon javára írni, hiszen emellett a növényi hajfesték (khadi), vitaminok, egyéb bio samponok és balzsamok is közrejátszottak, na meg hogy elhagytam a hajvasalót ;) Én ajánlom mindenkinek

kittyleo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

rekucika

2013. október 5.

Nemrég sikerült végre beszerezni.Hátulütője, hogy a sampon nagyon hig, egy 100ml-es flakon tényleg 1 hónapra elég. Vékonyszálú és hamar zsirosodó hajam van. Egyenlőre nagy változás nincs, de jön majd az update :D
Egyenlőre 5csillag mert minden szenny mentes!
Update (kérésre): mivel csak a sampont vettem meg, hajtonikokat sajnos nem, nagy valtozás nincs. Ugyanúgy zsirosodik a hajam, viszont feltűnt, hogy sokkal kevesebb hajszálam esik ki hajmosáskor. Már a 3. használatnál feltűnt, igaz nem is panaszkodtam hajhullásra.
Egy sampon ára 3500, szerencsére nem 5ezer (a viszonteladóknál drágább) viszont egy hónapra elég. Vásárlás előtt javaslom hivja fel/menjel el aki tud a hajcentrumba, jobb az eladókkal megbeszélni a problémákat, mert nagyon segitőkészek.

rekucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Egyenlőre 5csillag mert minden szenny mentes!

lasvegas7

2013. április 23.

Kipróbálnám ezt a terméket,eddigi hosszas keresgéléseim után ezt tűnt a legszimpatikusabb natúr/bio samponnak.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Fannika

2011. augusztus 29.

Én a chuleevandevis B7-es samponját és tonikját párom pedig az A5-ös sampont használja és nagyon jók! Hajhullásom minimalizálódott pár hét alatt. Az ára sem 5-15e ft-ig van,hanem 3500ft-tól:-) Mindenkinek ajánlom!

Fannika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 29.

kbarbi

2011. március 5.

Csodás!
Nem tudom elégszer elmondani, hogy mennyire jó ez a termék. Egy blogon találtam rá és azóta is csak hálálkodni tudok érte. Nem tartozik az olcsó kategóriába, de minden pénzt megér. A hajam szörnyű állapotba volt, már úgy voltam vele hogy le is vágatom rövidre, de elkezdtem használni a sampont plussz mellé egy tonikot és nagyon szépen rendbe rakta a hajam. Régebben nagyon hullott a hajam, és elég vékonyszálú, töredezett volt. Köröbelül 1 hónapja használom és kinőtt újra a hajam. Hihetetlen boldog vagyok. Aki hajhullással küzd, annak pedig nagyon ajánlom. Nem egy agyonreklámozott, hatástalan termékről beszélek. Mellesleg nem tartalmaz semmi "szemetet."

kbarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

Csodás!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!