KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrgyógyászok által kifejlesztett, kézzel készített szappan, mely finoman tisztítja bőrét. Megvédi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát és nem szárítja ki azt.

Jellybean

2017. augusztus 12.

Régóta használom és talán ez az egyetlen, amit sosem cserélnék. Hatlamas szappan, jó kis tárolóval, sokáig tart. Lágy habot képez, minimális illata van. Picit sem szárít, pedig reggel este, sőt, van hogy nap közben is előveszem. Nagyon jól, mégis kíméletesen tisztít. Mindent tud, amit egy arctisztítótól elvárok. Zsíros bőrre szuper.

Jellybean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

kneva

2017. június 22.

Húszas éveimben rengetegszer újravettem, folyamatosan használtam. Sokkal jobban bevált, mint a folyékony párja (de úgy emlékszem, ez volt az eredeti és csak idővel kezdték gyártani a folyékony verziót).
Nagyon sokáig elég, különösen, ha valaki arckefével vagy szivacskával használja. Enyhe, de számomra nagyon kellemes, tisztaság illata van. Zsíros, pattanásos bőrre maga a megváltás.
30 felett átváltottam a mild-re, mert a terhességeim után (vagy az idő előrehaladtával) már nem volt többé olyan zsíros a bőröm és kicsit "soknak" éreztem. Az illata azóta is hiányzik :) kellemes nosztalgiával gondolok rá.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

gpetra22

2017. március 4.

Kedvenc Clinique termékem! Még tinédzser koromban fedeztem fel, ez volt az egyetlen termék ami használt a zsíros/pattanásos bőrömre. Azóta a pattanások nagyjából eltűntek, a zsírosságot pedig jól kordában tartja reggel/este használva. Tényleg csodaszer zsíros bőrűeknek, milliószor újravettem már.

gpetra22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

blackberry

2014. január 10.

Évek óta használom. Tökéletesen tiszta a bőröm tőle, és nagyon sokáig elég. Megéri az árát. A folyékony nekem sem vált be.

blackberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

dbarbara88

2013. október 8.

Nagyon jó, szeretem. Sokáig elég és a pattanásokkal küszködő egyéneknek kiváló. kellőképpen szárítja a zsíros bőrt, és szépen helyreállítja a bőrhibákat, csak rendszeresen kell hozzá használni.

dbarbara88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Nimrod

2013. május 11.

Szappan ide, szappan oda....százszor jobb, mint a folyékony "testvére". Semmivel sem szárít jobban. Sőt...a folyékonytól tiszta pikkelyes és hámlós volt a bőröm, de ettől nem. Kíméletes és végre érzem, hogy nagyon nagyon tiszta a bőröm. Könnyebb is lemosni, mint ugyebár minden szappan alapú terméket. :) A folyékonytól mindig nagy gyulladt bőr alatti dudor jött ki a két szemöldököm közé. De nagyon furcsa volt, mert akárhányszor újrapróbálkoztam vele, mindig ugyanoda jött ki és már 1 használat után. Én meg azt hittem, hogy a Clarifying lotion csinálja a szalicil miatt....pedig nem. Nem tudom mi lehet benne és azt sem értem miért csak oda jött ki. Na mindegy. A lényeg az, hogy sztem a clinique tömbszappanok sokkal jobbak, mint a folyékony változatok. :) Ja és a pórusokat is szépen tisztítja, pattanásokkal is elbánik. Szeretem, csak annyi a gond, hogy kicsit fakónak érzem tőle a bőröm. De azért 5ös! :)

Nimrod
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Bebebuell

2013. március 4.

A férjem használta,de bevallom (bár nem az Én bőrtípusomra való) ennek ellenére rendszeresen csentem belőle. Örök kedvenc.

Bebebuell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

misha

2013. február 18.

Imádom!:) Nekem tökéletesen bevált,mondjuk sokáig gondolkoztam az ára miatt,végül kuponnal vettem meg,és igazából még teljes áron is megérte volna,mert tavaly április óta használom,és szinte még a fele megvan :) nem szárít,utána a garnier pure arckrém,és nagyon jól bírja a bőröm fényesedés nélkül :)

misha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

tkaukal

2012. szeptember 15.

Nagyon szeretem ezt a szappant, már jó ideje használom, tetszik hogy Cliniques szappantartó van hozzá:) Nem szárítja a bőröm, pedig naponta 2x használom. Jól tisztít.

tkaukal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

chanel

2012. augusztus 7.

Teljesen színezék-,illatanyagmentes szappan,az árát teljesen megéri.Tisztítóhatása kiváló,használata után a bőr üde,friss,puha és tiszta lesz.Eléggé szárítja a bőrt vagyis a használata után mindenféleképpen felkell kenni a hidratálót.Arra ügyelni kell,hogy a használata közben a hab ne menjen bele a szembe mert az nagyon csíp.Nagyon tetszett a kiszerelése,hogy adnak hozzá külön szappantartót.Kiadós!!!Majdnem elég egy évigis...Szerintem sokkal jobb mint a folyékony változata,könnyebb lemosni.

chanel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.