KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

noriri

2018. március 12.

Kellemes sűrű habot képez. Az én bőröm húzódik a használata után, de éppen csak egy picit. Az illata igen erős, nekem nem tetszik, de ismerek mást, aki szereti. Lehet, hogy nyáron visszatérek hozzá, de nem az igazi.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

liababa

2018. március 7.

Nagyon szeretem a habzó lemosókat, valamiért az a berögződésem hogy ezek tisztítanak csak igazán, pedig tudom hogy nem így van.
Noha azt ígéri, hogy nem húzódik utána a bőr, nekem mégis feszül minden használat után, ezért nem tudok rá 5 csillagot adni.
Pórusösszehúzó hatása ugyan nem szembetűnő, de érezhető, ráadásul nekem csökkenti az esetleges pattanásoknál a kipirosodást is, ami kevés terméknek sikerül. Edzés után kifejezetten szeretem használni, télen hanyagolom, de ahogy melegebbre fordul az idő előtérbe kerül reggelente is. Újravevős, már a második tubust kezdem.

liababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Stella1993

2018. március 3.

Tetszik az illata. Reggelente használom, az előző esti rétegzős rutin maradékának eltávolítására. Sminkeltávolításra szerintem nem jó, The Ordinary alapozóval (ami érintésálló) szinte semmit nem tud kezdeni

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Livi87

2018. február 18.

A sok pozitív itteni vélemény alapján vettem meg ezt a terméket.Viszont vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.Ha olyan napon használom amikor nem sminkelek,hiába törlöm át tonikkal utána az arcom,nagyon rövid idő alatt olajos érzetű lesz a bőröm.Pattanásokat nem okozott,a pórusok méreteit nem vettem észre,hogy csökkentette volna.

Livi87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

StrangerCreams

2018. január 26.

Ár-érték aránya fantasztikus - nagyon kevés is elég belőle, mert tök jól felhabzik, az arcom pedig tiszta lesz, de nem feszül utána. Az illata elég karakteres, de nekem bejön. Én a Benton aloe-s tonerét használom utána, azzal együtt verthetetlen.

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

szeende

2018. január 21.

Nagyon tetszik a csomagolasa, egyszerre egeszen pici menyiseget is lehet kinyomni belole. Enyhe teafa illata van. Egesz jol habzik. Nekem bejott, de ugy gondolom azert csodat nem tesz.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

anneshirley

2018. január 4.

Csodát nem tesz, de kellemes kis lemosó. Nem szárít, nem bánt. A bőrbarát ph-ért cserébe a tisztító hatása nem kiemelkedő, de reggelre pont jó. A teafaillat engem nem zavar. Az ára baráti, és nagyon sokáig elég. Mivel képtelen lennék ezt a mennyiséget szavatossági időn belül az arcomra locsolni, ezért sminkecsetek tisztítására is elkezdtem használni, és arra is jól bevált.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Bagette

2017. december 13.

Nagyon szerettem :) Semmi bőrszárítás, nagyon kis mennyiség is elég volt, tetszetős összetevők. Az illatát én kifejezetten szerettem, bejött a teafa. Imádom az illatosított termékeket, de már jó ideje parfümmenteset használok mindenből, így örülök, ha valamilyen alap összetevő miatt van illata egy kencének. Az ára sem vészes, főleg, hogymint írtam, sokáig kitart, de nem vettem újra, találtam más bőrparát ph-jú kíméletes lemosót alacsonyabb áron, drogériás viszonlatban.

Bagette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

sunbeam

2017. október 31.

Szerettem ezt a lemosót, nagyon furcsa volt a szaga először, hát a teafa :). Azóta se szerettem meg. NAgy szerepe van abban, hogy nincsenek pattanásaim, de nem vettem újra. Maradtam a márka egyéb lemosó termékeinél, kísérletezem, eddig minden bejött. Nekem jól esett az a csikorgó tisztaság amit utána éreztem. Bátran ajánlom, főleg ennyi pénzért!

sunbeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Kati04

2017. október 25.

Szuper lemosó. Szebb lett a bőröm mióta ezt használom, kevesebb patti jön ki.
Negatívum, hogy picit szárít és a csomagolás nem záródik rendesen.

Kati04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Szuper lemosó. Szebb lett a bőröm mióta ezt használom, kevesebb patti jön ki.
Negatívum, hogy picit szárít és a csomagolás nem záródik rendesen.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.