KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

gabiba

2018. szeptember 17.

Nagyon jó kis lemosó, de aki nem szereti a teafás illatot az ne vegye meg. Én is inkább esténként használom, nagyon jól leszedni a könnyű sminket és nem szárít annyira. Sztem nem befolyásolja annyira a pattanások képződését. Már egy jó ideje meg van és jóó lassan fogy :)

gabiba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Stanczi

2018. szeptember 10.

Kellemes zselé/gél állagú könnyed lemosó. Reggeli arcmosáskor használom és eleinte ugyan nem igazán voltam oda az illatáért (nekem kicsit túl erős volt), elég hamar hozzászokott az orrom, mivel nem érezni sokáig. Friss, tiszta érzetű a bőröm utána, egészen megszerettem. Elég nagy kiszerelésű termék, ujjbegynyi mennyiség is elég egyszerre, jó darabig ki fog tartani.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

svekits

2018. augusztus 22.

Évek óta a Balea medet használom, nekem annál jobb lemosóm még sose volt és az ára is jó. Kíváncsiságból vettem meg ezt, és abszolút bejött. Jobban habzik, mint a balea, de nem veszem észre, hogy nagyon szárítana, közvetlen utána amúgy is folytatom a napi rutint, és mostanában inkább kombinált, zsírosabb a bőröm. Az illata kellemes, reggel kifejezetten jó használni, este sminket nem ezzel mosok, hanem olajos lemosóval meg a baleával, szóval nekem ez egy abszolút reggeli lemosó marad. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég lesz, meg vagyok vele elégedve.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

HunglerR

2018. augusztus 20.

Szeretem a teafa olajat, úgyhogy ezzel nincs gondom. Lehet hogy kipróbálok mást, mert szépen teszi a dolgát az amúgy száraz bőrömön, de néha nagyon húzódik tőle. Egy pihe puha kis arctisztító kefével viszem fel az arcomra az olajos lemosó után. Nagyon kevés kell belőle, így a kefével meg pláne. Szerintem érdemes kipróbálni főleg zsíros, pattanásos bőrűeknek.

HunglerR
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Bettina96

2018. július 29.

Egész jó, de ennyit rud a Balea med is szerintem, ami jóval olcsóbb...

Bettina96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Egész jó, de ennyit rud a Balea med is szerintem, ami jóval olcsóbb...

isanita123

2018. július 17.

Szeretem. Olajos lemosó után használom második lépésként. Nem szárít, nem húzódik a bőröm és nem zsírosodok be tőle. Jól lemossa a maradék sminket és puhán hagyja a bőröm. Kevés kell belőle és lassan fogy. Újra fogom venni.

isanita123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. július 14.

Elég gyengéd lemosó, nem az a csikorgóan tiszta érzet van utána, hanem finom puha lesz tőle a bőröm. Az illata nagyon kellemes, picit tényleg teafás.. Jól is habzik, elég kevés kell belőle. Kis mintám volt, 3 alkalomra volt elég, de őszintén megtetszett. Kinéztem még a Benton hasonló arctisztítóját, azt is kipróbálom, na majd meglátjuk. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 14.

lumen

2018. július 13.

Kedvenc arclemosom. :) Eddig csak mintam van belole, ami 4-6 alkalomra is eleg, de mindenkepp beszerzem a nagy kiszerelest. :) Kicsit teafas illata van, kozepesen habzik es szepen tisztit. A borom a hasznalata utan felfrissul, nem huzodik, nincs szappanos utoerzes. Nem csodaszer, de nem is az a feladata, arra ott vannak a kremek es egyeb arcapolok. Arctisztitasra szerintem tokeletes. :)

lumen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

dynuchu

2018. július 9.

Nagyon bevált, harmadszor veszem újra.

dynuchu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Nagyon bevált, harmadszor veszem újra.

egonia

2018. július 7.

Az egyik kedvenc lemosóm. Sokáig elég, jól tisztít, kellemes illata van.

egonia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Az egyik kedvenc lemosóm. Sokáig elég, jól tisztít, kellemes illata van.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.