KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Bog

2017. augusztus 20.

Mintát kaptam belőle. Nagyon szerettem! Jó érzés a bőrömnek használni, krémes puha habja van. Jól tisztít és nem szárít. De! Iszonyatos illata van! Teafa, amit én utálok! Nem tudom tolerálni, így amíg nem cserélik le ezt az illatot, addig biztosan nem veszem meg.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

agikov

2017. augusztus 20.

2016-10-21 - Nagyon elégedett vagyok vele, 2 hete használom. Tetszik, hogy rendesen felhabzik, és nagyon kellemes az illata (azt hiszem teafaolaj lehet a meghatározó illat), lemosás után pedig puha marad a bőröm, nem húzódik nagyon, mint más lemosóknál.
A cosrx aha/bha tonerrel nagyon jó páros, pattanásos bőrre csodaszerek.

2017-08-20 update - nagyon sokáig bírta, de rendszeres használat mellett végül semmi különlegességet nem fedeztem fel benne. egy teljesen oké lemosó, ugyanilyennek ítélem meg a többi átlagos lemosót. a csodát nem ez fogja tenni, de egy jó eleme a rutinnak. nem veszem most újra.

agikov
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

A cosrx aha/bha tonerrel nagyon jó páros, pattanásos bőrre csodaszerek.

ssyakaky

2017. augusztus 7.

pár hete használom, de már tudom, hogy ha elfogy újraveszem. reggel és este is használom. alaposan tisztít, de nem szárit és egyáltalán nem húzódik használata után a bőröm. ami nálam amúgy csodaszámba megy. kézzel eldolgozva szépen felhabzik, de arckefével már sajnos nem, de ez nem akkora probléma, maximum nem használom így. kicsit fura gyógyszer illata van, amit meg lehet szokni. amióta használom a t-zónám kevésbé zsírosodik, ami ebben a kánikulában nagy teljesítmény. most egy jó darabig a rutinom része marad, remélem végleg.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

hajduanett950804

2017. július 18.

Nagyon szeretem. Az arcápolási rutinom alap kelléke. Kellemes az illata, jól tisztít, és ami a legjobb nem irritálja érzékeny bőrömet!

hajduanett950804
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Lanemes

2017. július 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Pontosan azt kapom, amire nyáron szükségem van: egy könnyed de alapos arctisztítás. Ebayről rendelem, ár/mennyiség arányban verhetetlen.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Beluga99

2017. július 8.

Jó kis lemosó. Nem csodaszer az aknémra de nem irritál, látszik hogy nem pakolták tele túlhabzó, túltisztító összetevőkkel. Mondjuk a hátránya is ebből fakad hiszen annyira nem habzik hogy ha mondjuk pore brush-al akarom használni az zavaróan kevés. Egyébként szerintem maradok ennél, még kipróbálom a Klairs rich moist foam cleanserjét de ha az nem válik be nem fogok kísérletezni, alacsony ph-s lemosóból ennek a legjobb az ár-érték aránya, tudom ajánlani

Beluga99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Fashionlover

2017. július 6.

A banila co olajos lemosó után használom második lépésként. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle, könnyen felhabzik. Nedves arcra szoktam felvinni, kicsit már az ujjaim között összedörzsölöm így már félig habos amikor az arcomon használom. Elég erős a teafa illata, de engem ez sem zavar. Annak nagyon örülök hogy érzem utána az arcbőrömön hogy teljesen megtisztult. Ugyan száraz utána a bőröm de nem úgy szárítja ki hogy húzódna is. De ez után jönnek csak a szérumok és az arckrémek úgyhogy esélye se lenne kiszárítani jobban!:) Nagyon kíméletes de hatásos úgyhogy szerintem abszolút meg éri az árát, ami nem mellesleg egyáltalán nem borsos!;)

Fashionlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Lencseee

2017. július 1.

Szep osszetevos "josag". Ezt sem bantam meg,hogy beszereztem😉 Az arcom es en is szeretem! Mi tobbet lehet errol irni,ha nem blogger az ember?😂

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Milka

2017. június 20.

az illat-ízlés nyilván nagyon relatív, én speciel szeretem a teafaolaj illatát, bár az tény, hogy elég erőteljesen érződik, de szerintem nem zavaróan. kicsit olajos jellegéből fakadóan nehézkesebb a lemosása, talán ennyi az össz negatívuma, ami elég elenyésző. én reggel-este őt használom, nagyon minimális mennyiség is szépen tisztít, sőt az alapozót is széped eltávolítja. nem csikorgósra tisztít, de én minden használat után érzem, hogy a zsírosodásra erőteljesen hajló bőröm ( pláne most nyáron ) szó szerint fellélegzik. Eddigi legjobb lemosóm, biztosan újra fogom venni

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

mliptak

2017. május 23.

Elsőre nagyon erős volt az illata, némileg megszoktam, de nem lesz a kedvencem. Sminklemosás után használtam arctisztításra, az én bőröm szerencsére nem húzódott tőle, de sok extrát nem éreztem benne ezen kívül. Most egy másik terméket használok tisztításra, utána ezt fogom elhasználni, de utána nem veszem újra.

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.