KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

isanita123

2018. július 17.

Szeretem. Olajos lemosó után használom második lépésként. Nem szárít, nem húzódik a bőröm és nem zsírosodok be tőle. Jól lemossa a maradék sminket és puhán hagyja a bőröm. Kevés kell belőle és lassan fogy. Újra fogom venni.

isanita123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. július 14.

Elég gyengéd lemosó, nem az a csikorgóan tiszta érzet van utána, hanem finom puha lesz tőle a bőröm. Az illata nagyon kellemes, picit tényleg teafás.. Jól is habzik, elég kevés kell belőle. Kis mintám volt, 3 alkalomra volt elég, de őszintén megtetszett. Kinéztem még a Benton hasonló arctisztítóját, azt is kipróbálom, na majd meglátjuk. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 14.

lumen

2018. július 13.

Kedvenc arclemosom. :) Eddig csak mintam van belole, ami 4-6 alkalomra is eleg, de mindenkepp beszerzem a nagy kiszerelest. :) Kicsit teafas illata van, kozepesen habzik es szepen tisztit. A borom a hasznalata utan felfrissul, nem huzodik, nincs szappanos utoerzes. Nem csodaszer, de nem is az a feladata, arra ott vannak a kremek es egyeb arcapolok. Arctisztitasra szerintem tokeletes. :)

lumen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

dynuchu

2018. július 9.

Nagyon bevált, harmadszor veszem újra.

dynuchu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Nagyon bevált, harmadszor veszem újra.

egonia

2018. július 7.

Az egyik kedvenc lemosóm. Sokáig elég, jól tisztít, kellemes illata van.

egonia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Az egyik kedvenc lemosóm. Sokáig elég, jól tisztít, kellemes illata van.

dio14

2018. július 1.

Jelenleg ez a kedvenc habzó lemosóm, nagyon kevés kell belőle, lágy habja van, alacsony ph, jól tisztít, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Kell ennél több? Nekem nem :)

dio14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

yxcv

2018. június 22.

Szeretem, minimális mennyiséget használva is tökéletesen tisztít, csak esténként használom. Ha kicsit szárazabb a bőrőm, picit szárítja ez is de nem vészes. Már 7 hónapja használom, és még van benne szerintem 1-2 hónapnyi mennyiség, úgyhogy nagyon megéri az árát :)

yxcv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Kellemes illata van, jól tisztít, korrekt az ára, szeretem. :)

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Kellemes illata van, jól tisztít, korrekt az ára, szeretem. :)

Zsaninna

2018. június 11.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, mert nem habzik túl és könnyű lemosni. Nekem szépen leszedi a fényvédő és szempillaspirál maradékokat az arcomról, másról nem tudok nyilatkozni (alapozó, korrektor), mert nem szoktam használni. Az illata valóban "teafaolajos", amit nem szerethet mindenki, de nekem kellemes. Ez végre egy olyan lemosó amitől nem feszül a bőröm és szerencsére tényleg kevés is elég belőle. Szerintem amit ígér azt teljesíti, ár-érték arányban korrekt, biztos, hogy újra fogom venni.

Zsaninna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Hestiana

2018. június 8.

Minden reggel és este is ezt használom, már több, mint két éve - egyetlen kis megszakítással - olajos sminkeltávolítás után. Kíméletes, jó állagú, nem szárít, jól tisztít, szépek az összetevők, kedvező az ára.
Mivel rendszeresen használom a márka hámlasztó termékcsaládját is már két éve, így jól jön a PH kiegyenlítés.
Bátran merem ajánlani akár csak kipróbálásra, nem csodaszer, de szerintem nem lehet benne csalódni.

Hestiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.