KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

ManekiNeko

2018. december 7.

A kedvenc arclemosóm! :) Már vagy a 10-et elhasználtam belőle.
Használat után sima, tiszta lesz tőle az arcom.

ManekiNeko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

A kedvenc arclemosóm! :) Már vagy a 10-et elhasználtam belőle.
Használat után sima, tiszta lesz tőle az arcom.

enna92

2018. december 7.

Kb. 4 hónapja használom (reggel-este), szerintem ez az eddigi legjobb arclemosó amit használtam. Nagyon jól tisztít, (mini)cseresznye nagyságú mennyiség is elég egy lemosáshoz (jól habzik). Az illata maximum egy hétig volt furcsa, azóta úgy őszintén már nem is érzem, nem zavar. :) Lemosás után kellemesen tiszta a bőröm és puha. Tuti újraveszem!

enna92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

mazsola11

2018. november 25.

Régebben használtam, majd most hogy visszatértem hozzá rájöttem, hogy mennyire hiányzott.
Szépek az összetevők és engem a szaga sem zavar, ezen kívül meglepően hamar megérkezett (eBayről rendeltem)
Jól tisztít és kevésbé húzódik a bőröm tőle, mint más drogériás arctisztítóktól.
Még sokszor újra fogom venni :)

mazsola11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Még sokszor újra fogom venni :)

pniki93

2018. november 22.

Először minden reggel használtam, eléggé kiszárította a bőrömet. Nekem tipikusan ez az a lemosó, ami csikorgóan tisztára mossa az arcomat, ezért áttértem a heti kétszeri használatára, így teljesen bevált. Igazából átvette az agyagpakolásom szerepét: nagyon szépen kitisztítja a pórusaimat, alig van már mitesszerem. (Külön BHA hámlasztót nem használok, pedig szerettem volna elkezdeni.) Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

pniki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Felfedezetlen

2018. november 4.

Számomra ez A Lemosó. Kb. 2 éve használom, és nagyon szeretem. Sminket nem ezzel távolitok el, mert ahhoz talán kevés, de utána, vagy ha nincs rajtam smink, tökéletes. Az elején én is éreztem, hogy mintha feszült volt a bőr, de szerintem ez csak annak a hatása, hogy az arcomró lemosta a felesleges zsírt, és már teljesen hozzászokott a bőröm, nagyon kellemes utána a bőröm tapintása. Nem tervezek jó sokáig váltani.

Felfedezetlen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

lzsoficim

2018. november 3.

Sajnos nagyon nem jött be.Az illata fűszeres, én nem kedvelem ezt az illatot, de egy lemosóban nem zavar az illat. Egy ideig örültem neki, hogy szép és jó lemosó, de pár nap után elkezdett kiütésesedni az arcom, szerintem irritálta a sok fűszeres, növényes kivonat :( ha vkinek a bőre hajlamos ezeket túlreagálni,annak nem javaslom.
Sőőőt, ez alatt a pár nap alatt ki is szárította a bőröm.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Sőőőt, ez alatt a pár nap alatt ki is szárította a bőröm.

sssniki

2018. október 16.

Egy bajom van vele, mégpedig hogy rendelni kell. Nem szeretek szállítást fizetni, az az igazság. De maga a termék nagyon jó. Tényleg nem irritálja a bőröm, jól tisztít. A teafa illata olykor-olykor megköhögtet, én személy szerint utálom a szagát. Pedig nagyon sok olajat elhasználtam már a pattikra.

Én inkább zsíros+érzékenybőrű, társaimnak ajánlom!

sssniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Én inkább zsíros+érzékenybőrű, társaimnak ajánlom!

vombatvasarnap

2018. október 14.

Nagyon szeretem ezt a lemosot, imadom a teafaolaj illatat. Nem irritalja a borom, nem huzodik utana borom. Ujra fogom venni.

vombatvasarnap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

BTLaura

2018. szeptember 22.

Egy tubuson vagyok túl, de rájöttem, hogy a bőröm jobban szereti az olajos lemosót, mint a gélest. Jól tisztít, az illata picit erős, kellemesen habzik, de a felénél kb azt éreztem, hogy szárít. Most utazáskor tartok magamnál egy kis kiszerelést, mert amúgy szerettem, de hosszútávon nem tudom használni.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

gabiba

2018. szeptember 17.

Nagyon jó kis lemosó, de aki nem szereti a teafás illatot az ne vegye meg. Én is inkább esténként használom, nagyon jól leszedni a könnyű sminket és nem szárít annyira. Sztem nem befolyásolja annyira a pattanások képződését. Már egy jó ideje meg van és jóó lassan fogy :)

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.