KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Csak felnőttek számára. Rendszeres használata visszaadja a fogak fehérségét, véd a fogszuvasodás, lepedék kialakulása és fogkő ellen. Nátrium-fluoridot tartalmaz (1450 ppm F)

Ennie86

2018. július 11.

Az ára nagyon jó, de annyira halovány az íze és a habzása. :( Fehérítést nem tapasztaltam. Egynek jó lesz de nem veszem újra.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

eprecs

2018. január 18.

Elvagyok ájulva. 1 hét használat után több árnyalatot világosodtak a fogaim, pedig kávézom. Ha ez nem elég, végre nem marja a számat a fogkrém és fogmosás után olyan mintha valami felületet vonna a fogaimra amit órákkal később is érezni. A drága nevesebb társai elbújhatnak mellette. Én megtalálram a tökéletes fogkrémet. 5*

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Lili28

2017. december 7.

Nagyon baráti az ára, ezért próbáltam ki és nagyon megtetszett. Elég érzékenyek a fogaim, de ez a termék szuperül teljesített.
Fehérítést nem tapasztaltam, de fehérek a fogaim, nincs rá szükségem... ezért nem is nagyon figyeltem erre.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

dizabella01

2017. október 21.

Jó az íze, és nagyon olcsó is, viszont nekem nem elég erős a habzása, emellett fehérítést nem vettem észre.
4 csillag, hiszen nagyon gazdaságos.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

4 csillag, hiszen nagyon gazdaságos.

mancus2

2017. szeptember 14.

Jó fogkrém, az egész család meg van vele elégedve :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Jó fogkrém, az egész család meg van vele elégedve :-)

Csipetke

2017. szeptember 13.

Kellemes az íze és a hatása is meg van.Frissnek és tisztának érzem a fogaimat használata után.Fehérít is bár kellett neki jócskán idő mire feltűnt,pedig nem sárgásak a fogaim.Dohányzom de szépen tisztít ennek ellenére is.A kiszerelése is tetszik sokáig elég.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Fehéríteni egy picit sem fehérít. Pedig reggel és este is használtam.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Fehéríteni egy picit sem fehérít. Pedig reggel és este is használtam.

lululi

2017. június 11.

semmivel sem lett tőle fehérebb fogam

lululi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

semmivel sem lett tőle fehérebb fogam

Csilla32

2017. március 22.

Fehérít, tisztít, finom az íze, de nem tart sokáig a mentolos hatás, de a szájvízzel együtt szerintem nagyon alapos és ütős kis duó!
Jó ár-érték arány.

Csilla32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Jó ár-érték arány.

Bibi

2017. március 16.

Nagyon szeretem, nálam van fehérítő hatása, a szenet tartalmazó fogkeféjükkel használom.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Urea