KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Misa

2017. november 30.

Olyan büdös, mint a veszedelem. Kopogósra szárad, és kegyetlenül tapad, ami a bőrön volt, azt leszedi, de végre ez a tapasz a mitesszereket is kirántja. Az első, ami működik. Ritkán használom, mert utána előfordul, hogy lesz egy-két pattanás az orromon. Amúgy szerintem a pórustisztító tapaszok tuti nem tesznek jót a bőrnek, mert biztos, hogy a mitesszereknek maximum a felét szedik ki, a "tövük" meg a pórusban marad, de bevallom töredelmesen, hogy engem perverz örömmel tölt el a tapaszt lehúzni és az eredményt megcsodálni. :D

Amúgy egy picit irritál, utána a hideg víz szükséges, meg a bőrnyugtató hidratálókrém is. De ez egy tisztességes, jómunkásember tapasz, sokkal jobb, mint az isana, jimjams, meg a többi drogériás versenyző.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

DoraDomoszlai

2017. november 18.

Ez a cucc tényleg működik! Kb minden kis mitesszert kiszed az orromból, baromi látványos. Utána pedig olyan puha és sima lesz az orrom, hogy öröm nézni :)
Előtte kissé bevizezem az orromat, szépen ráegyengetem úgy, hogy mindent befedjen, várom, amíg teljesen megszárad, alulról felfelé lehúzom, és kész! Az ára is szuper. Eddig egyik orrtapasz, vagy feketemaszk se szedte így ki a mitesszereket, csak ajánlani tudom!

DoraDomoszlai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

hadri

2017. november 17.

Ez az első olyan pórustisztító tapasz, ami végre ér is valamit. Az elmúlt 10 évben a létező összes ilyen tapaszt kipróbáltam, olcsóbb és drágább kategóriásokat egyaránt. Zuhanyzás után használtam és olyan erősen ráragadt az orromra, hogy szó szerint le kellett tépnem. De nem bántam, mert szerencsére sok mitesszert szedett ki.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

sziluetta

2017. november 10.

Amikor kibontottam megszaglásztam, és elkönyveltem hogy kicsit büdi. Aztán felraktam az orromra, bevizeztem felülről, és konstatáltam hogy irtó büdi, rögtön át is futott az agyamon, hogy inkább veszem az isanásat, vagy a beleásat, mert ebbe nem tudom milyen mérget raktak hogy ilyen szaga van :O
A szagától eltekintve, ami majdnem elviselhetetlen volt számomra, amúgy tette a dolgát. Én semmi szeánszot nem szoktam az ilyenek előtt csinálni, inkább tényleg csak azon szokott múlni nálam a dolog, hogy jól rakjam fel, de amúgy a többihez képest, amit eddig próbáltam szerintem többet kiszedett, és olcsóbb is, csak büdi :/

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Nida

2017. november 9.

Első alkalommal párat kiszedett, de azóta semmi, pedig már majdnem mindet elhasználtam. Lehet csak én vártam túl sokat tőle :/

Nida
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

FKingu

2017. november 2.

3x próbáltam, de egyszer sem volt hatásos...

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

3x próbáltam, de egyszer sem volt hatásos...

sanyolina

Korcsoport: < 18
2017. november 2.

Egy bögre forró vízzel 10percig gőzöltem az orrom, utána tettem fel. Nem mindent szedett ki, de többet, mint vártam. Ár-érték arányban tökéletes. Biztos újraveszem.

sanyolina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 2.

little.shana

2017. október 5.

Csatlakozom azokhoz, akiknek csalódást hozott ez a termék. :( Én is forró zuhany után felpuhult bőrre tettem az instrukciók szerint, de elmaradt a csoda, konkrétan semmit se szedett ki, pedig vannak mitesszereim bőven... Irritációt nem okozott, de lehet eltömítette a pórusaim, mert a maszk környékén több helyen is begyulladtak a mitesszereim másnapra. Ez az első próbálkozásom volt, a következő néggyel remélem sikerül kitapasztalnom, hogy nekem hogy válik be (következőre előtte biztosan fogok arcot gőzölni), de ha azután se javul a végeredmény, akkor feladom :(

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

LathatatlanOzike

2017. október 2.

Nem hatásos 100%-osan ő sem, de az eddigi tapaszaim közül a legjobb. Néha megkönnyezem a leszedését, de megéri, mert tényleg szép számmal szedi ki a mumusokat. Mindig lesz belőle itthon.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

malnacskakingu

2017. október 1.

Ár-érték arányban nagyon jó, szépen teszi a dolgát. A szaga erőteljes.
Az orromon használom, ott szépen kiszedi, az államon kevésbé.
Leszedés után úgy érzem, mintha égne az orrom tőle, de pár perc és elmúlik.

malnacskakingu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Ár-érték arányban nagyon jó, szépen teszi a dolgát. A szaga erőteljes.
Az orromon használom, ott szépen kiszedi, az államon kevésbé.
Leszedés után úgy érzem, mintha égne az orrom tőle, de pár perc és elmúlik.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0