KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító orrtapasz.

sarahL

2017. augusztus 20.

Az első papírkánál el voltam ájulva tőle, viszont a többi 4 egy db miteszert sem szedett ki... pedig ugyanúgy használtam.

Régóta ki szeretném próbálni a black maskot, de a rossmannban erre bukkantam, gondoltam egy próbát megér... meglepődtem mennyi miteszert kiszedett, tényleg hatásos kis termék!

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Redlips

2017. augusztus 20.

Nagyon erős ragasztó van rajta, aminek az illata is nagyon erős, de valóban hatásos és nagyon jól tisztítja a bőrt. Kőkeményre szárad meg (kicsit lassabban is mint más termék, mert ezt a tapaszt be kell vizezni kicsit, hogy rugalmas legyen). Kb. 20 percig hagyom az orromon és utána szoktam leszedni. Gyakran nem érdemes alkalmazni, mert tényleg nagyon erős.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

tara95

2017. augusztus 17.

Elhagytam a bha-t és enzimes peelinggel is elvegetál a fejem, de régóta volt kívánságlistás egy tapasz, úgyhogy bedbtam a kosaramba. Elsőre alig szedett ki valamit, de az én hibám volt, mert nem az utasításokat követtem...

1. Arcmosás.
2. Szódabikarbónás pasztával orrmasszázs 20 másodpercig.
3. Jó meleg vízzel lemosás/borogatás/locsolás az orr környékén.
4. Arcot nedvesen hagy, kéz töröl, tapasz fel, rásimít.
5. Minimum 20 percet vár.

Na, beton keményre rákötött az orromra, mire leimádkoztam csorogtak a könnyeim, DE tele volt az egész kb. Elég drasztikusnak tartom amúgy, de havi egyszer hálás lesz az orrotok, csak figyeljetek a lépésekre. Ha meg valakinek lazán felcsapva is működik, Isten áldja, mert nekem úgy esélytelen.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

1. Arcmosás.
2. Szódabikarbónás pasztával orrmasszázs 20 másodpercig.
3. Jó meleg vízzel lemosás/borogatás/locsolás az orr környékén.
4. Arcot nedvesen hagy, kéz töröl, tapasz fel, rásimít.
5. Minimum 20 percet vár.

mrs.imperator

2017. augusztus 15.

Én ilyeneket használtam Angliában, teafaolajos és más változatokban, mteljesen nem tisztítja meg az orrod de sokat kiszed belőle! nem rossz néha nagyon is ráfér a pórusaimra

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 15.

KlaudiaZs

2017. augusztus 15.

Sokféle orrtapaszt próbáltam már, több kevesebb sikerrel, de ez bizonyult a legjobbnak. Ez se szed ki mindent, de úgy az orrom 80%át szépen kitisztítja, ami számomra hatalmas siker, mivel durván mitesszeres. A szaga mondjuk húha, borzasztó mű és ragasztós, a többi tapasz használata során legalább nem fogott el ez az "úristen milyen mérget raktam magamra" érzés. Szívesen adnék emiatt csak 4 csillagot neki, viszont mivel a hatása tényleg szuper, megkapja az 5 csillagot, amúgy se használom sűrűn, kibírható.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

panka987

2017. augusztus 13.

Sokfélét próbáltam már, de max a pihéket szedte le mind. Ez viszont tényleg kiszedi a mitesszereket, az egyetlen tapasz, ami valóban működik. Persze nem úgy, mint a gyantát, de viszonylag gyorsan kell lehúzni, nem óvatosan.

panka987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Magneto

2017. augusztus 12.

Nem és nem, eléggé eltudom kapatni magam ha pár termék bekerül a "top" listára a krémmánián és szaladok az boltba, a vélemények is csodásak, nálam nem működik pedig gőzöltem előtte 30 percet és az előirt 15 percnél tovább hagytam fent, egy kettőt mitesszert kiszedett, de a többi pórustisztító is képes erre, amihez eddig volt szerencsém. Szóval nem csodaszer és nem veszem újra, én majom kettő csomagolást vettem egyszerre :) amúgy az ára oké, kísérletnek rendben van.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Ladybugx

2017. augusztus 1.

Egy ideje csak ezt használom, mert ez az egyetlen tapasz ami használ is és valóban tisztít. Heti egyszer fürdés után felpuhult, benedvesített bőrre teszem (homlok, orr, áll) hagyom hatni, majd lehúzom. Igaz az eltávolítása kicsit kellemetlen, de megéri.
Mindig újraveszem.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Mindig újraveszem.

googles

2017. július 23.

Ipari jellegűnek tűnő ragasztó van ezen a Kínában gyártott kis olcsó tapaszon. Valóban annyira durván megköt és megfogja a bőr felületét, hogy én már elgondolkodom, vajon ez a ragasztó kozmetikai felhasználásra biztonságos-e, illetve a Kínából származó olcsóságok esetében felmerülő kérdésem is itt motoszkál, vagyis vajon tartalmaz-e bármi ipari hulladékot, egészségre ártalmasat, és vajon minden anyaguk minősége korrektül le lett-e ellenőrizve folyamatosan.
Tudom, hogy nem pont ez a tapaszka a legveszélyesebb, de ezek a kérdések engem mindig nyugtalanítanak a kínai ipar termékei esetében. És tudom, hogy sokszor a megrendelő se lehet 100%-ig biztos a válaszokban. Szóval el fogom használni, de valami mégis visszatart, a fenti asszociációk, a ragasztó ipari ragasztó szaga, stb.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Kremcica

2017. július 21.

A legjobb drogériás mitesszertapasz! Próbáltam már mindent amit a Rossmannban, DM-ben kapni lehet és ez messze viszi a pálmát. Ár arányban kb annyi mint a többi ha nem olcsóbb egy kicsit, viszont nem három hanem öt darab van benne. Előzőleg a Rival de Loopos arctisztító kefével letisztítom a bőröm, utána bevizesítem az orrom körül majd ráteszem az orromra úgy, hogy az orrnyeregtől kifelé rásimítom a bőrömre hogy ne maradjon alatta buborék. Picit a felületét is megnedvesítem és megvárom míg megszárad. Annyi cucc jön ki az orrom mellől mint mással soha. Se a bha se kozmetikus se semmilyen pakolás nem tudja igazán mindet kitisztítani csak ez. Csillagos 5.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0