KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

little.shana

2017. október 5.

Csatlakozom azokhoz, akiknek csalódást hozott ez a termék. :( Én is forró zuhany után felpuhult bőrre tettem az instrukciók szerint, de elmaradt a csoda, konkrétan semmit se szedett ki, pedig vannak mitesszereim bőven... Irritációt nem okozott, de lehet eltömítette a pórusaim, mert a maszk környékén több helyen is begyulladtak a mitesszereim másnapra. Ez az első próbálkozásom volt, a következő néggyel remélem sikerül kitapasztalnom, hogy nekem hogy válik be (következőre előtte biztosan fogok arcot gőzölni), de ha azután se javul a végeredmény, akkor feladom :(

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

LathatatlanOzike

2017. október 2.

Nem hatásos 100%-osan ő sem, de az eddigi tapaszaim közül a legjobb. Néha megkönnyezem a leszedését, de megéri, mert tényleg szép számmal szedi ki a mumusokat. Mindig lesz belőle itthon.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

malnacskakingu

2017. október 1.

Ár-érték arányban nagyon jó, szépen teszi a dolgát. A szaga erőteljes.
Az orromon használom, ott szépen kiszedi, az államon kevésbé.
Leszedés után úgy érzem, mintha égne az orrom tőle, de pár perc és elmúlik.

malnacskakingu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Ár-érték arányban nagyon jó, szépen teszi a dolgát. A szaga erőteljes.
Az orromon használom, ott szépen kiszedi, az államon kevésbé.
Leszedés után úgy érzem, mintha égne az orrom tőle, de pár perc és elmúlik.

Colette221

2017. szeptember 23.

Nekem nem vált be. Vagy 6 apró pattanás jelent meg mindkét alkalommal az orromon, mikor használtam. Ráadásul ezek a nehezen múlók... Sokkal kevesebb mitesszert szed ki, mint a Baleas fekete színű tapasz. Sajnálom, mert ez sokkal gazdaságosabb lenne, de így...

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Babsszi

2017. szeptember 22.

Nem estem tőel hasra, de tény hogy az egyik legjobb amit valaha próbáltam. A mitesszereim felét simán kiszedi az orromról, mióta kitapasztaltam hogyan is kell a legcélszerűbben használni. Ár-érték arányban azért rendben van, pár száz forintért az ember ne is várjon csodát, de azért reménykedem hogy egyszer rátalálok egy még jobbra. :)

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

dettusbettus

2017. szeptember 3.

Nagyon szeretem, jobb, mint a drágább társai, szépen kiszedi a mitesszereket. Nem szabad nagyon eláztatni, csak pont annyira kell bevizezni, hogy teljesen felsimuljon az orra.
Sajnos nagyon tágak a pórusaim, de mióta rendszeresen használom ezt a tapaszt, azt vettem észre, hogy az orromon kisebb lett a pórusok átmérője. :)

dettusbettus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

sztike

2017. szeptember 1.

Igazi meglepi ez a tapasz. Nem igazán jöttek be nekem eddig ezek a tapaszok, némelyiknek az ára is pofátlan, úgyhogy jó ideje nem próbálkoztam semmilyennel. Ezt viszont kiszúrtam a Rossmann szórólapján, és úgy voltam vele, hogy 350 HUF bőven a vállalható rizikón belül van. Most húztam le az orromról, és nagyon elégedett vagyok. Nyilván nem szedte ki mindet, de ennyire még egyik sem volt hatásos. Fürdés után tettem fel, vizes bőrre, és kívülről is csak annyira nedvesítettem meg, hogy jól felsimuljon. Kb. 15-20 perc alatt megszáradt, megnedvesítés nélkül is könnyen le tudtam húzni. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert még reménykedek a csodában, hogy létezik ennél hatékonyabb megoldás is.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

mayernoemi

2017. augusztus 31.

Ár érték arányban teljesen jó,amit vártam tőle azt megkaptam,már többször vásároltam újra és ezután is fogom,jól kitisztítja a pórusokat.

mayernoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kremcica

2017. augusztus 29.

Update:
Újravettem, szerintem ez mindent elmond. :) Viszont azt észrevettem hogy el kell találni mennyire legyen nedves hogy jól működjön.

A legjobb drogériás mitesszertapasz! Próbáltam már mindent amit a Rossmannban, DM-ben kapni lehet és ez messze viszi a pálmát. Ár arányban kb annyi mint a többi ha nem olcsóbb egy kicsit, viszont nem három hanem öt darab van benne. Előzőleg a Rival de Loopos arctisztító kefével letisztítom a bőröm, utána bevizesítem az orrom körül majd ráteszem az orromra úgy, hogy az orrnyeregtől kifelé rásimítom a bőrömre hogy ne maradjon alatta buborék. Picit a felületét is megnedvesítem és megvárom míg megszárad. Annyi cucc jön ki az orrom mellől mint mással soha. Se a bha se kozmetikus se semmilyen pakolás nem tudja igazán mindet kitisztítani csak ez. Csillagos 5.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Update:

Monaaaaa

2017. augusztus 29.

Nekem nagyon sokat kiszedett elsőre is, úgyhogy megfelelő a "hatása". Most is épp ez van az arcomon :D

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0