KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: justme, az összetevőket feltöltötte: hangi01, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító orrtapasz.

gifh90

2018. július 13.

Jobb mint bármelyik másik. Előtte mondjuk egy nagy forró zuhanyt ajánlok (vagy gőzölést felforralt víz fölött, én kamilla teával szoktam), hogy megnyíljanak a pórusok, utána tapasz és tényleg mindent kiszed. Aztán egy kis hidratáló és voilá :)

gifh90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Kittyki

2018. július 12.

Nagyon tetszik! Eddig ez szedte ki a legjobban a miteszereket az orromról. Újravevős!

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Nikosia

2018. július 10.

Hatását meg sem vártam, annyira rossz volt a szaga feltéve, hogy leszedtem, és dobozustul kidobtam.

Nikosia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

-.Nikii.-

2018. június 25.

Elég brutál! Nagyon jó és nagyon szépen kiszed mindent. Írták, hogy állon is lehet alkalmazni, nekem ott nem volt jó, nem is illeszkedett olyan jól, mint orron.
Illeszkedésben pedig segít, ha miután felteszi az ember, bevizezi. Én egészen addig szoktam meleg vizes kézzel átitatni, míg nem lesz teljesen puha és akkor szépen rá tudom simítani mindenhol és akkor úgy fog megkötni is.

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

fairynorah

2018. június 13.

Nincsenek durva mitesszereim, de jó érzés látni ahogy mindenfélét kiszed az orrom körüli bőrből 😄 Legnagyobb problémám, hogy használata után nagyon érzékeny lesz a bőröm (viszket, èg), ezzel szerintetek mit lehet csinálni? húzzam le hamarabb?

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

nita99kasler

2018. június 10.

Eddigi leghatékonyabb tapasz. Póbáltam már több féle blackmaskot (mind egyenlő egy kalap...ral), baleás tapaszt, DIY maszkot (tojásfehérje, zselatin stb), de eddig Ő viszi a pálmát. Azért ez sajnos még mindig nem jelenti azt, hogy mindent kiszed. Lehet az én orrommal van baj, de ahol nem illeszkedik rendesen ott ugye maradnak dolgok. De egyszer valahogy tökéletesen rásimult az orrom hegyére és egy olyan 1cm2-es részen tényleg egytől-egyik kihúzta a kis és nagyobb mitesszereket is. A tapaszon csak úgy sorakoztak, az orromon meg látszott, hogy minden kis lyuk üres, nyomkodásra sem jött már semmi. Pórusösszehúzás után maga volt a mennyország...:DD
Szóval még próbálgatom mindenképp, már volt, hogy feldaraboltam, úgy egy fokkal jobban illeszkedik. Az ára nagyon kedvező a többihez képest. Újraveszem mindenképp!

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Amulette

2018. június 5.

Leértékelve vettem, még korábban nem próbáltam ilyen tapaszokat, de kíváncsi voltam rá. Csodát nem kell várni tőle szerintem, de egyébként egészen sok mitesszert kiszedett, ennyire sem számítottam volna. A szaga valóban erős, mondjuk én felhelyezés után pár perccel már nem érzem. Összességében szerintem így akciósan teljesen megérte.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

dalma_stark

2018. május 30.

Az első alkalommal rengeteg csúnyaságot eltüntetett az orromról, viszont a másodiknál már én is felfigyeltem a szagra, ezért kicsit ritkábban fogom elővenni, de összességében tetszik. Ár-érték arányban nagyon jó. :)

dalma_stark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Bettu

2018. május 28.

A szaga nekem elég fura volt és kb. semmit nem szedett ki. 1x próbáltam a Jimjams-t, nekem az jobban bejött.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

KaradyAnn

2018. május 14.

A próbálkozásom ezzel a tapasszal katasztrófa lett. Az orrnyergemen konkrétan véraláfutást csinált. Pár napig úgy kellett alapozóval meg púderrel elfedni. És fájt is. Mindamellett a tisztításával sem vagyok megelégedve. Maradok a lágyabb jimjams-nél, az klasszisokkal jobb.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bentonite 0 0