KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monccs, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Kamillával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

emagdi

2015. február 8.

Az egyik bioboltban nagyon akciósan lehetett vásárolni, ezért gondoltam kipróbálom és vettem egyet saját részre. Kissé zselés állagú, de teljesen jól lehet vele hajat mosni, habzik, könnyen kimosható. A hajam tiszta és fényes lesz tőle, nem hagy maga után semmilyen felesleges illatot. Mivel ember- és környezetbarát az összetétele, valamint az ára sem vészes, ezért nagyon jó vétel az egész család számára.

emagdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

uaim

2013. december 2.

Egyenlőre nagyon szeretem kisfiam érzékeny bőrére nem irritál nem allergizál és nem szárít, tiszta kellemes citrusos illata van fincsi néha én is ezzel fürdök:) Internetpatika oldalról nagyon jó árakon rendelhetőek a termékei

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 2.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!