KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
EOS Lip Balm - Summer Fruit ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Túlárazott, az illata hat is-is :D hidratalas szempontjabol egy gyenge kozepes

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Túlárazott, az illata hat is-is :D hidratalas szempontjabol egy gyenge kozepes

IndieArabella

2018. augusztus 14.

Szeretem de nem igazán tud többet egy 400ft-os Baleás ajakápolónál. Nagyon magas az ára. Pozitívum: Nem szoktam külön kóstolgatni de ha megérzem a számban az ízét akkor nagyon fincsi :D és a csomagolása is jópofa.

IndieArabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szotyi

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Az ára nagyon magas. Nekem sárgából, kékből, rózsaszínből és pirosból van. Kellemes érzés amikor rajtam van, de az illata olyan furcsa, iszonyat édes. Sajnos a pirosat ki kellett dobnom, mert 1 év után használhatatlanul avas lett. 4 csillagot adok.

Szotyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

Cdorcci

2018. július 19.

Az illata kellemes,jól hidratál nekem nagyon tetszett,jobban bejön mint a labello pl,nem szárítja a számat,és tetszik a design-ja is:)

Cdorcci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

EOS kedvelő vagyok. Természetesen erre is igaz a szép összetevőlista, cuki csomagolás, megfelelő hidratáló hatás. Azért adok 4 csillagot mert az illata nem igazán jött be. De ettől függetlenül szuperül működött.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

AMINACICA

2018. június 29.

Megvettem de nekem sajnos az illata nemigazán volt jó .
És olyan volt mintha nem tettem volna az ajkaimra semmit.

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Megvettem de nekem sajnos az illata nemigazán volt jó .
És olyan volt mintha nem tettem volna az ajkaimra semmit.

jituszka

2018. május 8.

Nálam nagyon súlyos allergiás bőrreakciót váltott ki. Ami érdekes, hogy nem azonnal jött ki, mivel már hónapok óta használtam. Ahogy utánanéztem, elég sokan jártak így, USA-ban már be is perelték a céget emiatt. Egyértelmű, hogy ez volt a ludas, mert mióta kidobtam, teljesen rendbe jött a szám.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

eszterke79

2018. május 3.

Juj ezt nagyon szeretem! Annyira cuki és guszta ez a kis tégely, hogy öröm használni, pedig a számat könnyen tudom hanyagolni. Csillagos ötös!

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

beautyandlove

2018. május 3.

Kellemes az illata és megfelelően hidratál

beautyandlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Kellemes az illata és megfelelően hidratál

Edomano10

2018. április 17.

Szerintem még egyik ajakápoló sem szárította ki az ajkamat annyira, mint az EOS. Az illata nagyon finom, viszont én nagyon nem vagyok megelédve a termékkel. Ár-érték arányban nem éri meg.

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol