KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000/csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: 2 alkalommal probalt, Helyszín: Pilisvörösvár, fizetés: --
Ár: 1100 Ft + postaköltség , Eladó: Hhanga2005
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen átvétellel, vidékre postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Stofabarbara

2018. február 14.

Kis helyen is elfér a táskámban, nagyszerű illata van és jól is hidratálja az ajkamat.

Stofabarbara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

norciiiii

2018. január 3.

Praktikus kiszerelés,jó a fogása,szeretem a kinézetét. Az illata ennek a terméknek nagyon jó,de a hidratálása nem túl extra. Így ár-érték arányban kicsit sem éri meg. Fele ennyiért sokkal jobb ajakápolók vannak. Így egy kicsit csalódás.

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Latte

2017. december 29.

Talán a legjobban hidratáló és legillatpsabb EOS, de semmi extra.

Latte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Talán a legjobban hidratáló és legillatpsabb EOS, de semmi extra.

prixi

2017. december 20.

A kedvenc kozmetikumom!! Nagyon puha lesz tőle az ajkam és az illata, íze is nagyon finom! A barátom mindig elkérte annyira tetszett neki, ezért vettem neki is egyet. :)

prixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Wee

2017. december 8.

A barack illata miatt vettem, korábban volt már a Mint és Lemon drop verzióból. A barack illat kicsit inkább a Rauch barackos ice tea-jére emlékeztet.
Hidratáló hatása gyengébb mint a mentolosnak. Bár egyértelműen jobb mint a mű labellok.

Update:
Az illata mennyei barackos. Sajnos a mostani szeles időjárás miatt nem elég a hidratálása. Ha vastagabban kenem fel, akkor sem. Védi a szájat, de hamar eltűnik a számról ami télen annyira nem előnyös. Ár érték aránya elég keserves.

Update: Télen édes kevés, hidratál ugyan, de semmit nem véd a hideg ellen. Megelőzésre talán alkalmas.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Update:

lilapuding

2017. november 21.

Tesomtol kaptam ritkan szaradnak ki az ajkaim de akkor nagyon, valamennyire hidratalja, de nem az igazi, az ize karpotol.

lilapuding
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Joaninha

2017. november 16.

Ez volt az első darab, amire beruháztam. Nagyon megszerettem az EOS ajakápolóit. Szuperül hidratálnak és semmi perc alatt rendbe teszik a kiszáradt ajkakat. Minden reggel és este használom. Reggel sminkelés előtt, hogy megpuhítsa az ajkakat, este lefekvés előtt pedig a hidratálás miatt. Szeretem a kis tojás formát, igaz, egy idő után nem túl praktikus, de mivel jobbára csak otthon használom, ezért ez nem zavaró számomra. Az egyedüli dolog, ami picit zavar bennük, hogy bár finom illatuk van, elég intenzívnek érzem és olyan mű hatást keltenek. Ettől függetlenül 5 csillagot érdemel a termék, mert szerintem bármi másnál jobban hidratál.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 15.

Nagyon jó és kellemes az illata!

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon jó és kellemes az illata!

snowy

2017. november 9.

Az illata nagyon finom, kellemes viselet, amikor felkenem, de ez a hatás hamar elmúlik, az én számat egyáltalán nem hidratálja. Többször nyúltam hozzá, hogy újra megpróbálkozzak vele, de mindig ugyanerre a konklúzióra jutok, és ehhez képest az ára sem olyan baráti.

snowy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

anidek

2017. november 2.

Nagyon jó az illata, és hát igen, az alakja. :) Az egyetlen ajakápoló, amit azonnal megtalálok a táskámban. Hatalmas plusz pont. Hosszú ideig elég, pedig folyton nyüstölöm, főleg mert a hidratáló hatása nem az erőssége sajnos. Hirtelen előkapni, gyorsan bekenni, arra viszont tökéletes, ezért van is nálam mindig egy.

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol