KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000/csere , Eladó: Koromfelho
Állapot: 2 alkalommal probalt, Helyszín: Pilisvörösvár, fizetés: --
Ár: 1100 Ft + postaköltség , Eladó: Hhanga2005
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen átvétellel, vidékre postával küldöm

jituszka

2018. május 8.

Nálam nagyon súlyos allergiás bőrreakciót váltott ki. Ami érdekes, hogy nem azonnal jött ki, mivel már hónapok óta használtam. Ahogy utánanéztem, elég sokan jártak így, USA-ban már be is perelték a céget emiatt. Egyértelmű, hogy ez volt a ludas, mert mióta kidobtam, teljesen rendbe jött a szám.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

eszterke79

2018. május 3.

Juj ezt nagyon szeretem! Annyira cuki és guszta ez a kis tégely, hogy öröm használni, pedig a számat könnyen tudom hanyagolni. Csillagos ötös!

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

beautyandlove

2018. május 3.

Kellemes az illata és megfelelően hidratál

beautyandlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Kellemes az illata és megfelelően hidratál

Edomano10

2018. április 17.

Szerintem még egyik ajakápoló sem szárította ki az ajkamat annyira, mint az EOS. Az illata nagyon finom, viszont én nagyon nem vagyok megelédve a termékkel. Ár-érték arányban nem éri meg.

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

PetraD96

2018. április 9.

Eddig a rózsaszín társait használtam, próbaképpen beszereztem ezt. Jól hidratál viszont olyan fura illata van szerintem semmi köze a gyümölcs illathoz.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

katalin83

2018. március 4.

Nagyon szeretem! Az árát picit sokallom, de elég sokáig elég. Sajnos már kissé megromlott állapotban vettem, mert az illata és íze az avas zsírra emlékeztet, pedig nem készlet kisöprés alkalmával jutottam hozzá. A nagyon száraz, sebes ajkamat is 1 használat után hidratálja. Bár félve venném újra, mert nem szeretnék megint nem 100% minőségű terméket venni. Ezért csak 4 csillaga ennyire értékelném

katalin83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Jeanette

2018. február 27.

A nagy hype miatt vettem meg, mindenki azt mondta ez egy csodatermék...Hát azt kell,hogy mondjam, csalódás volt. A hidratálása annak jó,akinek csak egy kis plusz hidratálás kell. A száraz,cserepes ajkakkal már nem tud a termék elbánni. A másik gond azzal volt,hogy 1-2 hónap után konkrétan büdös lett, amikor este bekentem vele a számat, reggelre borzalmas íze is lett, mint a műanyag vagy nem is tudom mihez hasonlítsam...Nálam abszolút pénz kidobás volt...

Jeanette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

eszti00b

2018. február 26.

Nagyon kellemes illata van, hamar az egyik kedvenc termékemmé vált!

eszti00b
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Nagyon kellemes illata van, hamar az egyik kedvenc termékemmé vált!

Nnoori

2018. február 26.

Nem rég vettem meg, nagyon finom illatú, bár ha ez lehetséges a korábbi (áfonyás?) Eosom jobban hidratált mint ez. Nem extrán száraz a szám, csak néha van rá szükségem, így nekem elég.

Nnoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Stofabarbara

2018. február 14.

Kis helyen is elfér a táskámban, nagyszerű illata van és jól is hidratálja az ajkamat.

Stofabarbara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol