KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erboristica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kliszta, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Egyéb

100% tiszta mandulaolaj.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

altair

2016. április 19.

Kell neki kis idő míg felszívódik, de fincsi illata van és jól ápol is. Valamint kevés kell belőle és jól kenhető - pláne mivel olaj :))

altair
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

cinzina81

2013. október 6.

Én masszázsolajnak vettem, nagyon jól lehet vele masszírozni, idősebbeknek is kifejezetten ajánlott, mert nincs olyan erős illata (89 éves vendégem is nagyon szereti). Saját bőrömön tapasztalva számomra ugyan nem annyira jó mint a kókusz, de mindenképpen ajánlom, és kitartok a márka mellett a vendégeim fogadásakor.

cinzina81
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

Nessy

2013. július 22.

Használom egy ideje én is, nagyon szeretem, tényleg jó vele masszírozni és kiválóan puhítja a bőrt, fürdővízbe cseppentve is jól ápol. Több Erboristica terméket is vettem, de már egy ideje csak a szekrényben állnak, mert túl sok mindent nem használhatok egyszerre... de nagyon pozitív a márka számomra!

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

ylexe

2013. július 22.

Na, rossz helyre írtam...

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Na, rossz helyre írtam...

lolka75

2013. január 26.

Nagyon jó illata van, viszonylag gyorsan felszívódik, megfelelően hidratál. Az én érzékeny bőröm is jól tolerálja. 2000 forint körül van egy flakon, de nagyon sokáig tart. Nekem nagyon bevált, biztos vagyok benne, hogy újra vásárolom, ha elfogy.

lolka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

kisholgy18

2012. március 16.

Az 5.kerületben a Jászai Mari téren a Myropolium nevű illatszer boltban kapható ez a márka itt a honlapjuk:http://www.myropolium.hu/ Én is nagyon szeretem ezeket a termékeket,itt is szoktam megvenni ebben a boltban.Remélem tudtam segíteni!

kisholgy18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 16.

kliszta

2012. január 19.

Egyéb kategóriába raktam, én testápolóként használom. Nyáron, a sok napozás után vettem, pláne, hogy először voltam tengervízbe, sokszor, és rettentően kiszáradt a bőröm. Még nedves bőrre kenve csodát tett :) Hogy azért, mert bio, vagy másért, nem tudom, de hamar felszívódott, persze az olajokhoz képest (használtam már párat, mandulaolajat is)
Az meg, hogy bio, külön megnyugtató :)

kliszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Az meg, hogy bio, külön megnyugtató :)

Antioxidánsok: Tocopherol