KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   345 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Fából készült ceruza elkenődés biztos és különösen hosszan tartó textúrával.

9 féle árnyalatban kapható

A Krémmánia legjei: Essence Lipliner ajakkontúr ceruza

Ár: 200 , Eladó: Janina
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon, esetleg posta
Ár: 200 ft , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen vagy postán
Lilien012

2017. március 23.

11-es In the Nude ceruzát használok, nagyon szeretem. Egyszer kipróbáltam egy másik márkát, de nem tetszett, és azt gondoltam, a szájkontúr a vénasszonyoknak való, akik körvonalakat húzgálnak a szájuknak, másra nem jó. Hát tévedtem. Tökéletes alapot ad rúzsozáshoz, főleg, ha nude színt szeretnék használni, ráadásul sokkal tartósabb tőle az egész. Együtt használom jelenleg az Essence Matt matt matt 02-es árnyalatával, jelenleg ők a tökéletes páros nálam. :) Biztos, hogy újraveszem más színben is.

Lilien012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Lilla90

2017. március 22.

Nagyon szeretem, a kettes árnyalatú perfect match matt rúzshoz szereztem be a soft berry nevű ajakkontúr ceruzát. Szépen fog és intenzív színe van, tartós viszont az evésnél ivásnál kopik. Az egyetlen dolog amit nem szeretek benne, hogy kicsit kemény viszont 350Ft-ért jó termék nevetséges áron ajánlom.

Lilla90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

lasanna

Korcsoport: < 18
2017. március 17.

nagyon jó kis termék. viszonylag sok színben elérhető. nagyon krémes viszont nem szupertartós. legnagyobb negatívuma hogy hegyezni kell és mivel nagyon puha gyakran letörik a hegye. automata verzióban sokkal jobb lenne

lasanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 17.

zdiana

2017. március 9.

A legrosszabb ajakceruza, amit valaha próbáltam. Iszonyúan kemény a hegye, még a kézfejemen is annyira rá kell nyomni, hogy normálisan fogjon, hogy már fáj, az ajkakon konkrétan használhatatlan. Ráadásul a végeredmény sem homogén, hol fog, hol nem és iszonyúan darabos. Eltompított heggyel sem lett jobb a helyzet.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

HRenata

2017. március 1.

Satin mauve és In the nude színekben van meg. Jó az állaga, krémes, nem karcol, könnyű használni, tartós. Önmagában is szuper mind a kettő, nem szárítanak, és persze a rúzst/szájfényt is tartósabbá teszik. A Satin mauve-t most a Catrice Lip cushion 020 árnyalatával használom, pont passzol hozzá.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

little.shana

2017. február 25.

Nem használom gyakran, de szépek a színei és tartósak. Viszont nem szeretek hegyezgetni, nekem az automata verzió jobban tetszene.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Leoni

2017. február 17.

Annyira igyekszem nem "áradozni", de ami jár, az jár:-) ...Megérdemli, mert benne minden de minden egyben van, amitől számomra igazi bajnok az ajakkontúrceruzák felhozatalában! Ismét egy "drogéria márka" óriási sikere! Ki gondolta volna, hogy az Essence "aranyos szerénységei" közt ott lapul egy ilyen végtelenül egyszerű, de nagy tudású gyöngyszem :-)
Gondosan összeválogatott inci, szerencsés és előnyös színárnyalat-kínálat, amely valóban a legtöbb természetes ajakszínhez tökéletesen illik. Nagyon könnyű vele bánni, kényeztetően puha, enyhén krémes, "finom érzés" viselni. A három favoritomról tudok nyilatkozni: 06-os Satin Mauve, 07 Cute Pink, 11 in the Nude - Csodásak!
Az áruk pedig felfoghatatlanul olcsó! ) Ó jaj, már megint egy olyan holmi, amiért izgulhatok, hogy el ne tűnjön, ki ne vonják a forgalomból ...)
Köszönöm Krémmánia! Köszönöm Lányok! Nélkületek ezt a terméket sem vettem volna észre.

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

silawolf

2017. február 17.

Szuper termék, szuper áron! A 06-os Satin Mauve árnyalatot imádom. Krémes, puha, könnyű vele dolgozni. Simán veri könnyebb felvitelhetőségben az YSL szájkontúrceruzámat.

silawolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

danyadi77

2017. február 14.

Van néhány színben, sokat nem használom őket, de átlagosnak mondanám. Az ára nagyon jó, úgy emlékszem és elég sok színben kapható. Állaga jó, nem karcol, krémes, de rólam ugyanúgy lejön, mint más cerka.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Timi8

2017. február 11.

Én ezt egyszerűen imàdom! Sokféle kontùrcerkàm van rengeteg àrnyalatban, több màrka (sok a jòval dràgàbb....), eltérő minőségben, de ezeket szeretem a legjobban! Tökéletes az àllaga, én még önàllòan teljes szàjfelületre, rùzs nélkül/rùzs helyett is hasznàlom. Nagyon tartòs, minőségi kis cucc, az àra hihetetlenül olcsò! Rengeteg szìnàrnyalat kaphatò, nehéz vàlasztani, mind kell!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.