KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   345 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 210-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 210

Fából készült ceruza elkenődés biztos és különösen hosszan tartó textúrával.

9 féle árnyalatban kapható

A Krémmánia legjei: Essence Lipliner ajakkontúr ceruza

Ár: 210, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 200 ft , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen vagy postán
Ár: 300 vagy csere , Eladó: kitti9797
Állapot: Új! , Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: Banki utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blackxentric

2017. december 16.

Van belőle vagy öt árnyalat. Olcsó és jól pigmentált illetve tartós. Nekem ennél több nem kell egy ajakkontúr ceruzától. Abszolút ötös.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

devababa

2017. december 15.

8-as arnyalatot vettem meg, mivel ez all szam szinehez legkozelebb. Arban kifejezetten olcso. Minosege nagyon jo. Alig fogy, sokaig eleg. Szep termeszetes hatasu.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Lestine

2017. december 13.

A 07, cute pink árnyalatban van meg. Nagyon örülök, hogy megtaláltam. Kifejezetten tartós, csókálló, melegálló az evést is jól viseli. Piros rúzzsal, labelloval, rózsaszín rúzzsal vagy sima szőlőzsírral szoktam használni, alapként. Sokkal szebb, természetesebb és nem utolsó sorban tartósabb a sminkem. Napi használattal is egy évig elég, ár érték arányban fantasztikus. Csak ajánlom mindekinek.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

ariiratku

2017. december 7.

Tökéletesen illik a 06-os több rúzsomhoz is. Pigmentált árnyalat és könnyű használni. Negatív, hogy kicsit szárít.

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Elfie98

2017. november 1.

Ezek kis csodák. Akár ha csak kontúrt rajzolsz és rúzzsal töltöd ki a fennmaradó részt,akár ha csak ezt használod az egész szádra is teszi a dolgát. A matt finish miatt egy olcsó alternatíva a matt rúzsok helyett. Igaz nem tartós,inkább olyankor jó amikor tudod ,hogy nem eszel/iszol sokat majd .
Én mindenképpen továbbra is használom majd őket,újravevősek.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Én mindenképpen továbbra is használom majd őket,újravevősek.

kissproof

2017. október 23.

Kicsit kemény lehetne puhább. De jól teljesít.

kissproof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Kicsit kemény lehetne puhább. De jól teljesít.

zsuzsika1

2017. október 19.

Ár érték arányban nagyon jó nude árnyalat van meg minden rúzs alá tökéletes!

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Ár érték arányban nagyon jó nude árnyalat van meg minden rúzs alá tökéletes!

szvinci

2017. október 11.

Nálam 5 csillagot érdemel, még eddig a legjobb szájkontúr ceruza, amivel találkoztam:)

szvinci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

nikolettsos1995

2017. október 11.

Árérték arányban a legjobb szájkontúr ceruza ( legalábbis én még jobbat nem találtam) Könnyen lehet hegyezni, nem törik.Rendkívül tartósak is. Én nagyon szeretem őket. Megérdemli az 5 csillagot.

nikolettsos1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Aidey

2017. október 3.

Amiért nagyon szeretem mert tartós, ráadásul a fölé tett rúzs élettartamát is megnöveli. Megfelelő az állaga, a színe is szép, mutatós. Rossz dolgot talán nem is tudok róla mondani, ennyi pénzért meg pláne megéri.

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.