KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   345 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Fából készült ceruza elkenődés biztos és különösen hosszan tartó textúrával.

9 féle árnyalatban kapható

A Krémmánia legjei: Essence Lipliner ajakkontúr ceruza

Ár: 200 ft , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen vagy postán
Ár: 300 vagy csere , Eladó: kitti9797
Állapot: Új! , Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: Banki utalás

tonic

2017. augusztus 6.

Szinte krémes,(bár volt olyan árnyalat,ami keményebb volt és nehéz volt hegyezni) jó minőségű, aránylag ott is marad, ára kedvező, szép, többségében viszonylag természetesnek tűnő színek.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

poplacsek

2017. július 31.

Igazán jó ceruzák. Szép szín, gyorsan ellehet velük érni egy-egy természetes ajakszínt. Nem rikítóak. Tartósak, mattak. Kiváló áron elérhetőek.

poplacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

szadri96

2017. július 23.

Több árnyalatban is megvan. Én nagyon szeretem. Volt már egy pár ajakkontúr ceruzám, de idáig ez volt a legjobb.

szadri96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Nicu

2017. július 15.

A 14 femme fatale és a 11 in the nude van meg. Nem csak szájkontúrozásra, hanem alapnak is használom az egész számra. Kellemes, de nem túl krémes az állaga, jól pigmentált, és tartósabbá is teszi a rúzsomat.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Nagyon kemény,és nem is pigmentál túl jól.Tartóssága közepes.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Nagyon kemény,és nem is pigmentál túl jól.Tartóssága közepes.

gogtina

2017. június 26.

Nagyszerű kis terméke! :) Két árnyalatban van meg, mindkettő hosszantartó, krémes és jó minőségű. A színei gyönyörűek és jól pigmentáltak. Ár-érték arányban verhetetlen.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Ygritte

2017. június 10.

06satin mauve árnyalatban van meg,többször újravettem nagyon szép nude önmagában az egész ajkon de konturként is folyékony rúzs alá.Sokáig elég,az állaga tökéletes,olcsó

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

eszterszekely

2017. június 3.

Filléres tétel, de ennek ellenére messze lekörözi bármelyik sok ezer forintos társát. Én nem csak kontúrozásra, hanem gyakorlatilag rúzsként az ajkam egész felületére kenem.
Gyakorlatilag még nap végén is van színe az ajkaimnak evés-ivást követően is, és ami a legfontosabb 1) nem szárít egyáltalán, mint a legtöbb szájceruza/tartós ajakrúzs 2) annyira azért krémes, hogy szépen egyenletesen felvihető.
Nagyon szép színekben kapható.

eszterszekely
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 3.

Nagyon szép színekben kapható.

cherry93

2017. május 16.

A régi formulát imádtam, nagyon krémes, könnyen eldolgozható, szép finisű... az új viszont sokkal keményebb, meg kell vele izzadni, hogy szép egyenletesen legyen az ajkamon a szín. Kár érte, pedig egyébként nagyon szép színekben vannak, a nude és a mauve árnyalatokat szereztem be újabban.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

missmomsen

2017. május 14.

Nem vagyok elájulva tőle,a catrice kontúrját könnyebben tudom használni, ez a ceruza viszont nagyon kemény, nem krémes, nehéz dolgozni vele, emellett natúrban felvive szárít is... 2 árnyalatot vettem meg, mivel más brandnél nem találtam olyan színt, ami kellett. Pozitívuma, hogy illik ahhoz a két essence rúzshoz (update:+1), amikhez vettem, ami szerintem az említett catricenél nem opció (annak ellenére, hogy azt hirdetik, hogy a rúzsaik színpalettáihoz passzolnak). A negatívumát elsőként hoztam fel. Valaki említette, hogy must have, na én ezzel úgy vagyok, hogy max akkor veszek újat belőle, ha nincs más lehetőség.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.