KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   345 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Fából készült ceruza elkenődés biztos és különösen hosszan tartó textúrával.

9 féle árnyalatban kapható

A Krémmánia legjei: Essence Lipliner ajakkontúr ceruza

Ár: 200 , Eladó: Janina
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon, esetleg posta
Ár: 200 ft , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen vagy postán
Krémmánia Kedvencek a -től
Leoni

2017. február 17.

Annyira igyekszem nem "áradozni", de ami jár, az jár:-) ...Megérdemli, mert benne minden de minden egyben van, amitől számomra igazi bajnok az ajakkontúrceruzák felhozatalában! Ismét egy "drogéria márka" óriási sikere! Ki gondolta volna, hogy az Essence "aranyos szerénységei" közt ott lapul egy ilyen végtelenül egyszerű, de nagy tudású gyöngyszem :-)
Gondosan összeválogatott inci, szerencsés és előnyös színárnyalat-kínálat, amely valóban a legtöbb természetes ajakszínhez tökéletesen illik. Nagyon könnyű vele bánni, kényeztetően puha, enyhén krémes, "finom érzés" viselni. A három favoritomról tudok nyilatkozni: 06-os Satin Mauve, 07 Cute Pink, 11 in the Nude - Csodásak!
Az áruk pedig felfoghatatlanul olcsó! ) Ó jaj, már megint egy olyan holmi, amiért izgulhatok, hogy el ne tűnjön, ki ne vonják a forgalomból ...)
Köszönöm Krémmánia! Köszönöm Lányok! Nélkületek ezt a terméket sem vettem volna észre.

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

silawolf

2017. február 17.

Szuper termék, szuper áron! A 06-os Satin Mauve árnyalatot imádom. Krémes, puha, könnyű vele dolgozni. Simán veri könnyebb felvitelhetőségben az YSL szájkontúrceruzámat.

silawolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

danyadi77

2017. február 14.

Van néhány színben, sokat nem használom őket, de átlagosnak mondanám. Az ára nagyon jó, úgy emlékszem és elég sok színben kapható. Állaga jó, nem karcol, krémes, de rólam ugyanúgy lejön, mint más cerka.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Timi8

2017. február 11.

Én ezt egyszerűen imàdom! Sokféle kontùrcerkàm van rengeteg àrnyalatban, több màrka (sok a jòval dràgàbb....), eltérő minőségben, de ezeket szeretem a legjobban! Tökéletes az àllaga, én még önàllòan teljes szàjfelületre, rùzs nélkül/rùzs helyett is hasznàlom. Nagyon tartòs, minőségi kis cucc, az àra hihetetlenül olcsò! Rengeteg szìnàrnyalat kaphatò, nehéz vàlasztani, mind kell!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

FannerManner

2017. február 8.

Több árnyalatban van meg, krémes állagú, tartós, nagyon olcsó.

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Több árnyalatban van meg, krémes állagú, tartós, nagyon olcsó.

adrika128

2017. január 27.

Az itteni vélemények miatt néztem meg mit tud ez a kis ceruza. In the nude árnyalatban szereztem be, mert már régóta vadászok egy nekem megfelelő nude színre, ami nem barnás/alapozó színű. Megtaláltam a számomra tökéletes nude színt ebben a ceruzában, kicsit barackosabb a számon, oda vagyok teljesen. :D Ajakápolóval együtt használom (Carmex), mert a szám extra száradásra képes sajnos. Elképesztően örülök neki, mert nem szeretek rúzst használni, pikk pakk kiszárít kb. mindegyik és ajakápolóval se jött be a használatuk, de ez a kis cerka szerencsére más. Az állagával szerintem sincs baj, nem karcol, de nem is olvad szét kenés közben. Ár szempontjából sem mellékes, ilyen potom összegért nagyon jó vétel. Meg fogom nézni a többi árnyalatot is,hátha lesz még egy nyerő szín, amibe így beleszeretek. Nekem 5*-ös. :)

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

rekaszk

2017. január 25.

A 06-os Satin Mauve árnyalatot vettem meg kb. fél éve. Azóta is naponta használom.
Nem karcol, krémes állagú és szép nude színű.

rekaszk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Nem karcol, krémes állagú és szép nude színű.

thesmell

2017. január 20.

2 éve a Satin Mauve árnyalat volt a kedvenc szájceruzám, a legtöbb rúzsomhoz ment és nagyon krémes állaga miatt annyira szerettem, hogy hozzá sem értem a MAC-es ceruzáimhoz. Aztán tavaly, amikor harmadjára újra akartam venni észrevettem, hogy megváltoztatták a formuláját... Szörnyű lett, túl kemény és így nem lehet vele dolgozni. Kár érte, az első Essence termék volt nálam, ami valaha bevált.

thesmell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

kisritus

2017. január 17.

Akciós volt (igen, még az olcsó árához képest is olcsóbban), és mivel nem nagyon használtam még ilyet, megvettem, hogy itt az alkalom kipróbálni.
A 06-os satin mauve árnyalatot vettem, és nagyon szeretem. Meglepő, de önmagában is szeretem használni, meghúzom a kontúrvonalat, és aztán ujjal picit bedolgozom. Így egy szolid színe lesz, de mégis valami.
A textúrája szuper, nem túl kemény, és ez az árnyalat szerintem tökéletes a natúrabb, nude színek kedvelőinek. A meglévő rúzsaim szinte mindegyike passzol hozzá, úgyhogy számomra jolly joker termék elsőre.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

straub.stella

2017. január 15.

Tartós, jól kezelhető, jó illatú és a 08 red blush nagyon szép árnyalat

straub.stella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Tartós, jól kezelhető, jó illatú és a 08 red blush nagyon szép árnyalat

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.