KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   345 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Fából készült ceruza elkenődés biztos és különösen hosszan tartó textúrával.

9 féle árnyalatban kapható

A Krémmánia legjei: Essence Lipliner ajakkontúr ceruza

Ár: 200 ft , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen vagy postán
Ár: 300 vagy csere , Eladó: kitti9797
Állapot: Új! , Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: Banki utalás

zsuzsika1

2017. október 19.

Ár érték arányban nagyon jó nude árnyalat van meg minden rúzs alá tökéletes!

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Ár érték arányban nagyon jó nude árnyalat van meg minden rúzs alá tökéletes!

szvinci

2017. október 11.

Nálam 5 csillagot érdemel, még eddig a legjobb szájkontúr ceruza, amivel találkoztam:)

szvinci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

nikolettsos1995

2017. október 11.

Árérték arányban a legjobb szájkontúr ceruza ( legalábbis én még jobbat nem találtam) Könnyen lehet hegyezni, nem törik.Rendkívül tartósak is. Én nagyon szeretem őket. Megérdemli az 5 csillagot.

nikolettsos1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Aidey

2017. október 3.

Amiért nagyon szeretem mert tartós, ráadásul a fölé tett rúzs élettartamát is megnöveli. Megfelelő az állaga, a színe is szép, mutatós. Rossz dolgot talán nem is tudok róla mondani, ennyi pénzért meg pláne megéri.

Aidey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

DianaS

2017. szeptember 4.

Eddig a 11 In the nude árnyalatot használtam de lassan már el is fogy, fogok még venni :) Nagyon szuper kis ceruza, tartósságával elégedett vagyok!

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

ElisabethStonem

2017. szeptember 3.

Rögtön 4 árnyalatban is beszereztem, és azt kell mondanom nem csalódtam. Egész szájon használva rúzsként is megállja a helyét.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

jadegirl

2017. augusztus 30.

Satin mauve szinben nagyon bevalt, tervezem,hogy tobb arnyalatban is beszerzem. Osszehasonlitasi alapom a Kiko szajcerzuzai aminel sokkal jobb érzes a szájon es konnyebb vele dolgozni bar kemenyebb es gyorsan tompul,neha le is torik.

jadegirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 25.

Regebben vettem egy elenk rozsaszinut, es par hete dobtam ki, mert nem is hasznaltam es nagyon kemenynek is tartottam. Emlekeim szerintem eloszor teljesen jol teljesitett, de aztan bekemenyedett :( Szerintem fogok venni egyet, csak azert hogy meglassam csak az enyemmel volt-e baj. Majd jovok updateolni ha meglesz :)

cshrs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Lizinka

2017. augusztus 25.

Nagyon nagy kedvencem. A ceruza pont megfelelő állagú se nem túl száraz, se nem túl krémes. Nem csak szájkontúrnak, de nálam egész szájat kitöltve "rúzsként" is bevált. :) Rendkívül tartós, ennyi pénzért ajándék.

Lizinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

tonic

2017. augusztus 6.

Szinte krémes,(bár volt olyan árnyalat,ami keményebb volt és nehéz volt hegyezni) jó minőségű, aránylag ott is marad, ára kedvező, szép, többségében viszonylag természetesnek tűnő színek.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.