Essence

Ár:   345 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 210-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 210

Fából készült ceruza elkenődés biztos és különösen hosszan tartó textúrával.

9 féle árnyalatban kapható

A Krémmánia legjei: Essence Lipliner ajakkontúr ceruza

Ár: 210, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MargitSchwarz

2018. augusztus 22.

Nincs vele problémám, teszi a dolgát. Kimondottan tetszik, hogy kicsit krémesebb az állaga, így nem karistol, és nem szárít. Néha csak úgy rúzs helyett is használom, a hagyományos rúzsoknál tartósabb, de egy matt folyékonyt nem helyettesít. Ár-érték arányban eddig ez a legjobb, amit próbáltam.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Enszi

2018. április 20.

A rúzs felvitele előtt szerintem tökéletes a száj kontúrozására. A keménysége pont megfelelő. Egyszerű vele dolgozni, nem kenődik el és elég tartós is.

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

lildiko

2018. február 9.

Évek óta használom ezeket a ceruzákat, nem is tudom hány színben van meg, de mindet nagyon szeretem. A kedvencem a satin mauve árnyalat, amit nem csak ajakkontúrként, hanem ajakápoló után teljes ajkakra is fel szoktam vinni rúzs helyett, és esküszöm, bármelyik rúzsomat kenterbe veri. Nagyon kényelmes viselet, és tartós is. Összességében ajándék ennyiért, imádom. Egyik kedvenc sminktermékem, még jó, hogy betáraztam anno belőle, és még van jócskán. :D

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

IAlinka

2018. január 14.

Olcsó, pigmentált, jól hegyezhető. Kell ennél több? ( az egyetlen amit sajnálok viszont, hogy elég kevés színben kapható)

IAlinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

Kittens

2018. január 5.

Imádtam,tudja valaki hol lehet kapni? Nem találom sem a rosszmannba sem a mullerbe :((((

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

A gyengébb minőségű rúzsaimat is sokkal tartósabbá teszi. Lehetne kicsit puhább is a hegye, de még igy is könnyű vele dolgozni.
Kicsit talán szárító hatású, de alá kell alaposan hidratálni.

LiSha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

Kicsit talán szárító hatású, de alá kell alaposan hidratálni.

Luszilka

2017. december 28.

Szinte az összes szín meg van, annyira imádom őket :) Volt már több drágább kontúrceruzám, de erre mégse tudtak ráverni.

Luszilka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Fruzsi

2017. december 17.

Hát én nem vagyok odáig érte. Nem elég pigmentált, nagyon kemény, gyorsan kopik.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Blackxentric

2017. december 16.

Van belőle vagy öt árnyalat. Olcsó és jól pigmentált illetve tartós. Nekem ennél több nem kell egy ajakkontúr ceruzától. Abszolút ötös.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

devababa

2017. december 15.

8-as arnyalatot vettem meg, mivel ez all szam szinehez legkozelebb. Arban kifejezetten olcso. Minosege nagyon jo. Alig fogy, sokaig eleg. Szep termeszetes hatasu.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.