KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   345 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Fából készült ceruza elkenődés biztos és különösen hosszan tartó textúrával.

9 féle árnyalatban kapható

A Krémmánia legjei: Essence Lipliner ajakkontúr ceruza

Ár: 200 , Eladó: Janina
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon, esetleg posta
Ár: 200 Ft , Eladó: thalion3
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Budapest, fizetés: Lefertőtlenítve adom át
thesmell

2017. január 20.

2 éve a Satin Mauve árnyalat volt a kedvenc szájceruzám, a legtöbb rúzsomhoz ment és nagyon krémes állaga miatt annyira szerettem, hogy hozzá sem értem a MAC-es ceruzáimhoz. Aztán tavaly, amikor harmadjára újra akartam venni észrevettem, hogy megváltoztatták a formuláját... Szörnyű lett, túl kemény és így nem lehet vele dolgozni. Kár érte, az első Essence termék volt nálam, ami valaha bevált.

thesmell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

kisritus

2017. január 17.

Akciós volt (igen, még az olcsó árához képest is olcsóbban), és mivel nem nagyon használtam még ilyet, megvettem, hogy itt az alkalom kipróbálni.
A 06-os satin mauve árnyalatot vettem, és nagyon szeretem. Meglepő, de önmagában is szeretem használni, meghúzom a kontúrvonalat, és aztán ujjal picit bedolgozom. Így egy szolid színe lesz, de mégis valami.
A textúrája szuper, nem túl kemény, és ez az árnyalat szerintem tökéletes a natúrabb, nude színek kedvelőinek. A meglévő rúzsaim szinte mindegyike passzol hozzá, úgyhogy számomra jolly joker termék elsőre.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

straub.stella

2017. január 15.

Tartós, jól kezelhető, jó illatú és a 08 red blush nagyon szép árnyalat

straub.stella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Tartós, jól kezelhető, jó illatú és a 08 red blush nagyon szép árnyalat

vipo95

2017. január 13.

Tartós és könnyű vele dolgozni.

vipo95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Tartós és könnyű vele dolgozni.

Regina0206

2017. január 12.

15-ös Honey Berry színben van meg. Pont azt a keménységet adja, amit kell, jó a pigmentáltsága, szépen lehet vele kontúrozni, és tartós is. Én sokszor használom úgy, hogy csak egy átlátszó ajakbalzsamot kenek a számra, és arra a ceruzát az egész szám területén, és meglepően tartós. Ha az evést nem is, de az ivást elég jól bírja. Elég sűrűn használom így, nekem remekül bevált.

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

SzofiaEliott

2017. január 12.

Nagyon szép színek vannak. És az ára is jó.

SzofiaEliott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Nagyon szép színek vannak. És az ára is jó.

dorka1995

2017. január 11.

Nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni, és nagyon szép színek vannak :)

dorka1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni, és nagyon szép színek vannak :)

Dorritrina

2017. január 11.

Nagyon olcsó, tartós, talán kicsit száraz de már volt amit újravettem. 5-féle színem van, mindegyiket használom. Mindenkinek ajánlom. Ilyen minőségűt csak sokkal drágábban találnánk.

Dorritrina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

sziromniki

2017. január 5.

Olcsó és az árához képest jó minőség. Két árnylatban van meg, biztos hogy újraveszem őket. Kicsit szárítanak, de krémesek és mattak. Teljesen megérik az árukat. Ezt az ajakkontúrceruzát próbáltam ki először, de szerintem nem is fogok váltani másikra, maximum ha más színt anniyra meg vagyok velük elégedve. Lehtene egy kicsit több színválaszték belőlük mondjuk.

sziromniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

WTundi

2017. január 2.

Nagyon jó de talán lehetne egy kicsit krémesebb... a színek szépek

WTundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Nagyon jó de talán lehetne egy kicsit krémesebb... a színek szépek

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.