KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Kb. 3-szor használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás után postázom ( postaköltség fizetendő!)

Dorka2121

2017. október 17.

Nem igazán vállt be. Eléggé összetapasztja a pillákat. A kék verzió sokkal jobb.

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 17.

katica22

2017. október 15.

Számomra ez egy egyszerű szempillaspirál nem csinál semmi extrát.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Számomra ez egy egyszerű szempillaspirál nem csinál semmi extrát.

tsolya

2017. október 15.

Tipikusan se veled se nélküled kapcsolatban élünk. Első próbálásra imádtam, majd pár hát után csökkent a lelkesedésem. Kicsit háttérbe is szorult, és más spirálokat használtam helyette. Kb. fél évvel később, most vettem elő egy hónapja. Megint imádom, és most még jobban is. Kicsit száradhatott a festék, és így én sokkal jobban szeretem. Nem pereg, nem maszatolódik.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.

nagydorand

2017. október 13.

Legjobb szempillaspirál ever! Az ára megdöbbentően alacsony egy ilyen remek szempillaspirálhoz képest. Sőt, én drágábbak között sem találtam ennél jobban működőt. Szép, hosszú szempillákat lehet vele csinálni, és hosszan is tart. Nem gondolnám, hogy kell ennél több.

nagydorand
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Penci

2017. október 12.

Nagy kedvenc szempillaspirál. Nagyon szép hosszú szempillákat csinál. A csomagolása is nagyon szép.

Penci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

leyorens

2017. október 9.

Még csak pár napja használom ezt a spirált, de biztosan kedvenc lesz. Nem kenődik, nem potyog és nagyon könnyű vele dolgozni. Biztos, hogy újravevős.

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Katalin17

2017. október 9.

Nagyon szép a csomagolása, de a festék nekem nagyon nem vált be. Lepereg, csomósodik és viszket tőle a szemem. Sajnálom, mert sokaknak bevált.

Katalin17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

RezLili

2017. október 8.

Teljes mértékben szkeptikus voltam ezzel a spirállal kapcsolatban, de pozitívan csalódtam, óriásit. de tényleg, nagyon. Óriási szempillákat csinál, szétválaszt, dúsít, de egy picit sem lesznek a használat után póklábaim. +1 tesi órát is simán átvészel, pedig mindenki elhiheti, ott rendesen megizzadunk...

RezLili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 8.

Sundelion33

2017. október 3.

Megérdemelten népszerű szempillaspirál, teszi a dolgát.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Megérdemelten népszerű szempillaspirál, teszi a dolgát.

Sztiiiiii

2017. szeptember 29.

Imádom ezt a terméket! :) gyönyörű a csomagolása és nekem nagyon szép hosszú fekete szempillákat csinál már 1 rétegben. Nagyon szeretem a keféjének a kialakítását, mert a kisebb szempillákat is jól kitudom vele festeni. Csak jót tudok róla mondani, úgy hogy jár az 5 csillag! :)

Sztiiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 29.