KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Kb. 3-szor használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás után postázom ( postaköltség fizetendő!)
Krémmánia Kedvencek a -től
Melpomene21

2017. február 18.

Nekem nagyon tetszik az eredmény, amit ez a szempillaspirál ad.

Melpomene21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Nekem nagyon tetszik az eredmény, amit ez a szempillaspirál ad.

carmenjade

2017. február 16.

Ajándékba kaptam, úgyhogy ahhoz képest, hogy ingyen volt, nem rossz. Kihasználatlanság miatt tovább ajándékoztam, de ár-érték arányban egész jó spirál.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Eszter1101

2017. február 14.

Már a második tubust használom belőle. Én imádom nálam nem pereg és nem ragasztja össze a szempillákat.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Rivendell

2017. február 10.

Nyár elején teljesen leszoktam a szempillaspirál használatról, mert elkezdtem allergizálni rá (Max Factor-t és S.he-t használtam akkor, együtt). Most kb. fél évvel később gondoltam csak teszek egy próbát (ki tud szempillaspirál nélkül élni???), de nem akartam sokat költeni a kísérletezésre, azért választottam ezt. Nagyon jó döntés volt, nagyon megszerettem. Egyáltalán nem csípi a szemem, még ha könnyezek a hideg széltől, akkor sem. Nem csomósodik, tartós, és szépen szétválasztja és íveli a pillákat, nem kell hozzá egy külön kiszuperált kefével átmennem rajtuk. Olvastam, hogy sokatoknak lepereg, de én ilyet sem tapasztaltam.

...Na jó, most télen ebben a nagy hidegben nekem is pereg, de ha az alsó pillákra nem kenek, akkor nem para. De úgyis lassan lejár, úgyhogy most mást használok, és majd tavasszal újraveszem, mert amúgy nagyon csipem. :)

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

mnikolett93

2017. február 6.

Hmm, igazából sokáig gondolkoztam,hogy 3 vagy 4 csillagot kapjon, de végül 4-et adok neki. A nagy hype miatt vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá... Nos először is olyan érzésem van a termékkel kapcsolatban, hogy olyan, mintha nem érné el minden szempillámat, nem dúsít. Eddig egy spirálnál se volt szükségem 2 vagy több rétegre..na ennél igen. Egy rétegben nem sokat tesz, kicsit hosszít, beszínezi a pilláim,de ennyi..2-3 rétegben viszont elég szép az eredmény,és nem is tapad össze.

mnikolett93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

HDorina

2017. február 5.

Nagyon szeretem. Már maga a neve és a csomagolása ami megfogott. Olyan kis csajos és hercegnős. A pilláimat szépen ívelte és szétválasztotta. Már két tubussal is elhasználtam.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

KatiPusztai

Korcsoport: < 18
2017. január 30.

Nagyon szépen hosszabbítja a szempilláimat, de sajnos egy csomó lepotyog a szemem alá :( ezt leszámítva viszont teljesen jó volt és nem kenődött el, csak potyog :(

KatiPusztai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 30.

MeaMeaMea

2017. január 30.

Èn a mai nap folyamán vásároltam meg ezt a termèket, az itteni leginkább pozitív tapasztalatok miatt. Mivel ma vásároltam meg, ezert sokat nem tudok mondani, mindössze 3 órányi tapasztalatot, melyek a következők:

Legelső próbára abszolút elègedett voltam, szèp hosszú, viszonylag dús pillákat kaptam.
Olvasgattam tovább a vèlemènyeket, majd èszrevettem hogy valakinek úgy jobban tetszett a dolog, hogy kèt, vagy akár több rètegben is felvitte a termèket, ezèrt hát gondoltam próba szerencse, meglátjuk mi lesz ebből. Na igen, eközött a kèt akció között kb 1 óra telt el, ès bár igaz hogy egyszer megdörzsöltem az egyik szemem, de mindkèt szemem alatt ott volt a festèk. Nem az összes, de már egy panda smink kezdemènyezèse volt :D

Lemostam az először felvitt rèteget, hogy "tiszta lappal" kezdjek, majd neki álltam újra felvinni, és sajnos én is azt tapasztaltam, hogy pók szempillákat csinált, és itt most még csak egy rètegről beszèlünk. Ahogy próbáltam menteni a menthetőt, csak rosszabbodott, par "tincsbe" álltak össze a pilláim. A bal szememet csípi, nem nagyon, de érzem.

A spirál tényleg rengeteg festèket visz fel, hiába szedem le a felesleget a tubus tetejèn, elèg pazarlás ez így, mert ott simán beszárad. Nem szoktam mèg meg a kefèjèt, de ez ugye nem a spirál hibája :D Lemosni könnyű, a tartósságára kíváncsi leszek.

Betudom ezt az egészet annak hogy én vagyok a béna, próbálgatom még, és pár használat után jövök ismét leírni (cseppet sem részletesen, mint most :)) a változást, ha lesz.
Nagy remènyeim vannak a spirálhoz, jó áron van, sok a jó tapasztalat, èn nagyon bízom benne hogy èn is boldog használója leszek. 😊 Addig is 5/3.

Update: BORZALMAS! Nagyon nagyon nem szeretem, mèg jó hogy ilyen olcsó volt, mert még ennyi pénzért is rossz. Nem tudom kinek hogy vált be, használja egészséggel, de hogy nekem ez most nem jött össze, az is biztos....Még mindig rengeteg festéket vesz fel, a szempillaim összeragadnak (!!!!!!!) (Ami lássuk be, egy sietős napon nem épp a legjobb; lemosni, újrakenni, blaba.), nem szeretem a kefèjèt, számomra ez használhatatlan. Nem hogy a nap végére, a nap felére kb az egész a szemem alatt van, úgy nézek ki mint egy részeg panda.. A szempillaimat nem íveli, sőt mi több, szög egyenessè teszi, használok göndörítőt, az valamit segít, de....

Legközelebb biztos hogy nem veszem újra, ezt sem vártam meg hogy elfogyjon, kidobtam a francba. Ennyi pénzért sokkal jobb spirálokat lehet venni.. Nagy reményeket fűztem hozzá, sajnos ez most nem jött össze. Meleg szívvel ajánlani nem tudom, de aki úgy gondolja az próbálja ki, jópár embernek elnyerte a tetszését, próba szerencse. :)

A 3 csillag, amit először adtam, lekúszott egyre.

Kár..😐

MeaMeaMea
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

A 3 csillag, amit először adtam, lekúszott egyre.

Kár..😐

vicus11

2017. január 28.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az ára rendkívül kedvező, a csomagolása nagyon kreatív és egyedi, nekem a keféjével sincs gondom és a színével sem, a pilláimat tényleg feketére festi. De! A kedvező áráért cserébe, pontosan fele annyi ideig tudom használni, mint a 2500 forintos maybelline szempillaspirálomat, tehát így hosszú távon anyagilag pontosan ugyanott tartok akár ebből veszek kettőt, akár a másik márkából egyet. Ami még nagy hátránya ennek a spirálnak, hogy pár óra után lepotyog az anyag a szemem alá, ezért max akkor tudom használni, ha be kell mennem a suliba egy órára mert arra pont tökéletes, viszont egy egész napot a munkában tuti nem bírna ki.

vicus11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

thesmell

2017. január 25.

13 évesen életem első szempillaspiráljaként kaptam egy Essence márkájút (nem emlékszem, melyik volt pontosan) és azóta nem használtam tőlük a szájceruzákon kívül semmit, a drogériákban inkább más márkáknál szoktam nézelődni. Egy ideje nem tudom újravásárolni a kedvenc spirálomat, mert itthon nem lehet kapni (Too Faced: Better Than Sex). L'Oreal és társai számomra nem elég hatásosak ahhoz, hogy több ezer forintot kiadjak értük, gondoltam kipróbálom ezt, mert jókat hallottam róla... Bár ne hallgattam volna másokra.
Feketének fekete, de az összes szempillámat összetapasztja, a keféje nem egyenletesen viszi fel a festéket és nem egyszer kellett a pilláimról leszednem 'festékmócsingot'. A tartóssága valami botrány, minden alkalommal pár óra után a festék negyede a szemem alatt végezte (egyszer odakenődött, egyszer szemcsésen), de egyszer még a szemhéjamra is átmászott. Ilyen jellegű problémák nekem még egy spirállal sem voltak ezelőtt. Ez a termék tökéletesen demonstrálja mindazt, amit nem akarok egy spirálban. Teljes pénzkidobás.

thesmell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.