KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 900 Ft , Eladó: Catti
Állapot: Egyszer próbált! , Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: posta, Nyíregyházán személyes átvétel lehetséges

Csillamkecske

2018. február 18.

Jobb mint a maybellines szempillaspirállom!

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 18.

Jobb mint a maybellines szempillaspirállom!

Lili2109

2018. február 17.

Én nem ájultam el tőle, nekem nem igazán dúsít és picit ragaszt is, annaknak ellenére hogy durván lehúzogatom róla a festéket. De mindennapokra jó és szeretem hogy nem mászik el sehova. Más szempillaspirál alá is szoktam használni. A kobra kefe néha kicsit szúrós. Ennyi pénzért nem rossz!

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

psari

2018. február 15.

Valószínű bennem van a hiba, de ez nekem nem jön be. A kobra kefével nem tudok szépen festeni, egy szinten össze is tapasztja a pilláim. Nekem a kék jobban bevált :)

psari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

cságnes

2018. február 13.

Nekem mindig az volt a problémám a szempillaspirálokkal, hogy lemásztak a szemem alá, pandamacis foltot hagyva. Már nagyon régóta kerestem a megfelelőt, nagyon sokat kipróbáltam, mindig egyre drágábbakat, gondolván hogy azok jobbak. Aztán egyszer kifogytam és elegem lett, hogy sok pénzért kísérletezgetek. Megvettem ezt, mert olcsó volt és jók voltak a vélemények róla. És milyen jól tettem! Már többször újravásároltam. Kettő rétegben szoktam felvinni, nagyon szépen hosszítja és dúsítja a pilláimat, és TARTÓS! Nem mászik el sehová, a helyén marad ameddig le nem mosom.

cságnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

dorothja

2018. február 12.

Az árához képest nagyon jó. Van nála jobb,de a célnak megfelelő

dorothja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Az árához képest nagyon jó. Van nála jobb,de a célnak megfelelő

deiZi

2018. február 12.

Eddigi kedvenc spirálom, nekem bevált. Szuper szempillákat csinál.

deiZi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Eddigi kedvenc spirálom, nekem bevált. Szuper szempillákat csinál.

findingdory

2018. február 11.

Mindenkitől azt hallottam, hogy mennyire jó ez a szempillaspirál, hát én is megvettem legalább kipróbálni, amúgy sem túl drága. Na, hát amennyire hittem abban, hogy ez működni fog, annyira nem működik rajtam. Igaz, szép, hosszú, íves pillákat csinál, de annyi festéket vesz fel a keféje, hogy a pilláim összecsomósodnak tőle, nagyon csúnya a végeredménye. Nap végére potyog is. Próbáltam szeretni, de sajnos nagyon nem vált be. :(

findingdory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 11.

VargaKata15

2018. február 6.

A kefeje nagyon jo, a legkisebb pillakat is ki leheg festeni vele. A festek is szep fekete. Viszont nekem nap vegere felkenodik es potyog is le belole. Amikor par orara kell csak, szivesen viselem.

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

RarityRose

2018. február 4.

Jó szempillaspirál egész jó árban! Szép ive van a kefének nagy pillakat lehet vele csinálni, viszont sajnos néha összeragadnak, de ettől függetlenül aki ugyes az tud vele bánni :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Adora

2018. február 3.

Mindenki agyondicsérte, gondoltam nem lehet rossz. Elsőre nagyon meggyőző volt az eredmény, aztán hol ilyen, hol olyan. Volt, amikor csupa póklábat csinált, máskor meg semmi gáz. Végül akkor telt be a pohár, amikor rájöttem, hogy nem száraz a szemem, hanem ez a spirál irritálja, de olyan kis alattomosan, hogy hónapokig nem esett le, csak az tűnt fel, hogy valami nem teljesen komfortos... Elhiszem, hogy másnak működik, és volt, amikot tényleg szépen teljesített, úgyhogy nem húzom le nagyon, de nekem nem vált be.

Adora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.