KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Kb. 3-szor használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás után postázom ( postaköltség fizetendő!)

vvivien

2017. augusztus 13.

Imádom! Gyönyörűen hosszabbít és szét választja a pillákat.

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Imádom! Gyönyörűen hosszabbít és szét választja a pillákat.

Manitabarbara

2017. augusztus 7.

Pár éve újsághoz volt ajándékba,akkor találkoztam vele először.Engem megvett a csomagolásával.Eleinte utáltam,mert a keféje nagyon sok terméket vesz fel és össze ragasztja a pilláimat.Pár hónapig nem használtam és addigra beszáradt egy kicsit,viszont ez nagyon jót tett neki.Utána nagyon szépen lehetett vele dolgozni.Azóta újra vettem és már tudom,hogy várni kell vele egy kicsit,hogy tudjam használni.Érdemes odafigyelni arra,hogy hűvösebb helyen tároljuk ,hogy ne "olvadjon" meg.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

mlaura897

2017. augusztus 5.

A színe nagyon szép fekete és jól íveli a pillákat. Az árához képest nem is olyan rossz, de nyáron nekem eléggé potyogott.

mlaura897
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Unix

2017. augusztus 3.

Nekem egész be jött viszont kicsit beszáradt de bele raktam két csepp szemcseppet és máris újra szépen működött. Szeretem ahogy kifesti a pilláimat viszont egy kicsit összeragasztja őket.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

lilianamelodykiss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Újsághoz kaptam anno ajándékként. Eleinte nagyon nem tetszett, csúnya pillákat csinált. Majd ahogy kezdett beszáradni, kezdtem megszeretni. Kedvencem nem lett, és nem is venném újra. Astor szempillaspirálomhoz második rétegként elhasználtam.

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Ocainin

2017. augusztus 2.

Sajnos barátnőm ajánlására vettem egy ilyen spirált, de nem vagyok vele elégedett.. A pilláim ragadnak tőle , eleinte szép alakot formál viszont 1 óra alatt mintha semmi nem is lett volna a pilláimon.

Ocainin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Életem talan egyik legroszabb szempillaspiralja ragad ossze tapadnak tole a pillak nem tartos es nem csinal semmit a pillakal

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

nusysan

2017. július 23.

Kiszáradt az előző spirálom és pánikban felkaptam ezt a darabot (nem volt abban a rossmannban nagy választék épp). Hát... az elején, mikor nedves, nekem dolgozni kell vele, mert rengeteg festéket vesz fel az ecset. Később már jobb a helyzet, szép hosszú pillákat csinál. Elég hosszú szerintem a pálcika amin a kefe van, ezt mindenképpen szoknom kellett. Viszont a pergése eléggé idegesít, ennek ellenére viszont könnyezést tűrhetően bírja, nem is értem. Egyszer nem rossz, talán ha kell egy olcsó spirál újraveszem, de nem nagy durr.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

canimbenim

2017. július 20.

Nem dúsít,nem hosszabbít. De legalább szépen szét választja a szempillákat. Könnyű használni mert nem olyan dagadt az ecsete

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

vrita1998

2017. július 13.

A csomagolása miatt vettem meg. Nem olyan rossz összességében, de inkább váltottam egy másikra.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.