KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Kb. 3-szor használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás után postázom ( postaköltség fizetendő!)
hrvlilla

2017. január 18.

Örök kedvenc.
Hiába próbálok ki új szempillaspirálokat, mindig visszatérek rá. A legmegbízhatóbb, amit eddig próbáltam! 😊

hrvlilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Örök kedvenc.

narancsdzsem

2017. január 17.

Tényleg dúsít! Nagyon szeretem.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Tényleg dúsít! Nagyon szeretem.

MsKors

2017. január 17.

Az alapvetően hosszú, de szőke pilláimra amikor felkentem olyan (de komolyan!) hatást kelt, mintha felragasztottam volna némi műszempillát. Nagyon jó! Ugyanakkor a hétköznapokban munkába pont ezért nem szeretem, ott ne legyen ennyire látványos a smink. Ha alkalomra kell a pilla, csak ezt kenem.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kisritus

2017. január 17.

Elég sokáig szemeztem ezzel a spirállal, nagyon sok bloggernél és youtubernél olvastam/láttam, mindenki nagyon dicsérte, úgyhogy amikor akciós volt, megvettem.
Nekem annyira nem fantasztikus a hatása, mint amennyire mások mondják, semmivel sem különlegesebb, mint bármelyik másik. A keféje rengeteg terméket vesz fel időnként (néha meg nem, nem is értem), és nagyon össze tudja ragasztani a pillákat.
Egyébként tényleg szép, ha rendesen felviszem, de én nem látok óriás különbséget más termékekhez képest.
Az ára jó, bár mihez képest, van kicsit minőségibb szemspirál hasonló áron nagy választékban.
Még a másik fajtát ki fogom próbálni a Lash Princessből, ezt viszont szerintem nem veszem újra.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Néhány használat után nálam a kukában landolt, póklábakat csinál, és hamar lepotyog :/

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

viki0722

2017. január 15.

Szép hosszú pillákat csinál, eléggé tartós is. Egyetlen problémám vele, hogy a kefe túl sok festéket vesz fel, de ezt leszámítva tökéletes!:)

viki0722
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Trixi

2017. január 13.

Szintén egy magazinhoz csomagolva jutottam hozzá, és kiváncsiságból kipróbáltam, bár nem szeretem a hajlított keféket, és érzékeny is a szemem. Általában jóval drágább spirálokat használok, ezért óriási meglepetést okozott, hogy milyen jól hosszítja, megemeli a szempillákat már egy rétegben is. Természetesen szép fekete pillákat csinál. Nem könnyezett tőle a szemem, bár csak pár órát volt fenn. Ezidő alatt még tartósnak is bizonyult, így ár-érték arányban abszolút csillagos ötösre értékelem.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

ssyakaky

2017. január 13.

egy magazinhoz volt hozzá csomsgolva, igy jutottam hozzá, magamtól biztos nem valaszottam volna. akkor egy-két próbálkozás utan félre is raktam, ott csücsült a piperéim között, amig egy nap véletlenül a szokásos szempillaspirálom helyett ehhez nyúltam. aznap annyian dicsérték a sminkemet, hogy belegondoltam, csak ez a spirál volt más, mint eddig, azóta ezt használom. szépen hosszít és ível, szerintem eleg tartós is, a keféjét is megszerettem, szoval ha elfogy biztos szerzek egyet magazin nélkül is.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Regina0206

2017. január 12.

A sok jó vélemény alapján vettem meg. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Viszonylag hosszú és erős szempilláim vannak, de egyik szempillaspirál sem csinálta ezt a tekintetemmel. Gyönyörű, hosszú és dús pillákat adott. Volt, aki megkérdezte, hogy 3D-t csináltattam e, mert nagyon szépek. Könnyen le tudom mosni sima vízzel is, nem mondom, hogy maximálisan, de jó része lejön. Annyira nem tartós, kicsit potyog, ezért csak 4*. Ár-érték arányban azonban nagyon megállja a helyét.

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Klaudy

2017. január 11.

Meglepően szép hosszú pillákat csinál, megérdemli az 5 csillagot :)

Klaudy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Meglepően szép hosszú pillákat csinál, megérdemli az 5 csillagot :)