KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1249, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 900 Ft , Eladó: Catti
Állapot: Egyszer próbált! , Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: posta, Nyíregyházán személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Helga14

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

Kedvenc spirálom. Próbáltam már drágább, felkapottabb spirálokat is, de valahogy mindig visszatérek ehhez. A keféje szuper, gyönyörűen ível, dúsít, egyáltalán nem ragasztja össze a pillákat. Jár az 5*

Helga14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Fruzsiii

2018. április 17.

Szeretem ezt a szempillaspirált,sajnos sokszor csalódtam már,drága szempillaspirálokban,így jött az ötlet,hogy kipróbáljak egy olcsóbbat.Teljesen elégedett vagyok vele,nem tartom rosszabnak,drágább társainál,tetszik benne hogy szépen íveli a pillákat,és dúsítja,és rajtam elég tartós is.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

joana120

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

Pozitív: Szép hosszú szempillákat varázsol,tartós,könnyen lehet vele dolgozni,természetes hatás,tartós.
Negatív:Sajnos nagyon össze ragassza a pillákat.

joana120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Negatív:Sajnos nagyon össze ragassza a pillákat.

Krisztijonas123

2018. április 14.

A zöld nekem jobban bejött, de ez is szép természetes pillákat csinál.

Krisztijonas123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

A zöld nekem jobban bejött, de ez is szép természetes pillákat csinál.

Nileve

2018. április 14.

Nagyon durva pillákat varázsol! Picit talán csomósítja a pillákat, de ha az ember ügyesen dolgozik, ez kiküszöbölhető. Az ára is kedvező, viszont van ettől nagyobb favoritom is, ami még olcsóbb, így csak 4*.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

pappveronika30

2018. április 12.

Regen megvettem mert lattam egy youtubernel, de az egy dolog hogy szep hosszu szempillat csinal de annyira osszeragasztja hogy nagyon csunya a vegeredmeny :/ nem vennem ujra

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Momo0210

2018. április 10.

Régen megvolt ez a spírál. Nem tudom szavakba önteni mennyire nem szerette. Póklábasított, lepotyogott nem volt szép. Szerintem valami borzalom ez a spírál.

Momo0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

HegiD

2018. április 10.

Állatkísérlet mentes márkától kerestem szempillaspirált, és ezt választottam. Először megijedtem a kefét látván, mivel én a hagyományosat kedvelem, de kellemeset csalódtam. Kényelmes használni, elérek vele mindenhova, sűrűek a szálak, így szépen szét tudom választani a pillákat. A leírásban dúsítást ígér, de olyan gyönyörűen ível is, hogy lehidaltam. Egyáltalán nem vártam ilyen hatást, mert nem hittem eddig ebben, hogy egy szempillaspiráltól hosszabb, dúsabb és íveltebb pilláim lesznek, de ezek szerint eddig rossz spirálokat használtam. Ráadásul gyönyörű a csomagolása is. IMÁDOM!

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Bubus00

2018. április 6.

Már egy jó ideje használom, számomra tökéletes.
Gyönyörű pillákat csinál, nem csomosódik.

Bubus00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Már egy jó ideje használom, számomra tökéletes.
Gyönyörű pillákat csinál, nem csomosódik.

dorothyk

2018. április 4.

Minek a high end szempillaspirál ha itt van ez? Nagyon nagyon régóta használom, számomra tökély. Nagyon hosszú pillákat varázsol, igaz nem annyira sűrűsít, de én kedvelem azt a finish-t, amelyet hoz. Nekem nem ragacsol és nem csomósodik, imádom! Az ára pedig... kivetnivaló!

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.