KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Kb. 3-szor használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás után postázom ( postaköltség fizetendő!)
Banszky

2017. június 11.

Anno egy magazinhoz volt ajándékba,nagyon megörültem direkt a nagy (és drágább) újságot vettem meg miatta. Bár ne tettem volna... Ez a spirál maga a borzalom. Rengeteg festéket vesz fel ahogy kihúzom a tubusból,hiába próbálom lekenegetni a széleit. Csomósodik a szemen és mintha sosem akarna megszáradni. Kétszer próbáltam ki,hátha... Kukában végezte. :(

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. június 3.

Érdekes a kapcsolatunk. Amikor megvettem úgy éreztem, hogy megtaláltam a szempillaspirálomat. Pár hét használata után kezdtem úgy érezni, hogy talán mégsem ez az amit én keresek. Alapvetően göndör és hosszú pillám vannak, nekem elég ha dúsít. Voltak reggelek amikor nem tetszett a végeredmény. Utána lapult pár hónapig a fiókomban. Nem régen elővettem újra és most megint szeretem. Nem tudok kiigazodni a kapcsolatunkon:c

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 3.

Csutak

2017. június 2.

Kettő csillagot adok rá, azt is a csomagolásáért, mert az csodaszép. :) Egyébként meg borzalmas. Összetapasztja a pillákat, a keféje meg...inkább hagyjuk is.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

liza431

2017. június 2.

Nagyon szeretem! Mióta ezt használom, többen megkérdezték, műszempillám van-e. És nem azért, mert mű hatású... Hihetetlenül látványos eredményt lehet vele elérni, főleg ha a szempillagöndörítővel együtt használom. Egyetlen hibája, hogy picit nehezebb a keféjével dolgozni, de lehet, ez az én bénaságom, egyébként ha valahol összemaszatolom magam vele, nedves fütisztítópálcikával könnyen lejön. Pillán egész nap rajta marad, nem kenődik, nincs pandamaci hatása :)

liza431
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

emma96

2017. május 2.

Eddigi KEDVENC szempillaspirálom! Kedvező az ára és egy nagyon jó terméket kapunk érte cserébe. Szépen dúsít és hosszabbít is. Sokszor újravettem már.

emma96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

jadegirl

2017. április 30.

Nem rossz,kedvezo az ara viszont a kefe alakja miatt szerintem a belso pillakat nem olyan konnyu hibatlanul kifesteni.

jadegirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Noncs

2017. április 26.

Pinkboxban volr benne, a zöldet már használtam, az nem jött be, ezért nem gondoltam, hogy ez annyival jobb. Nagyon szépen dúsít, hosszabbít és nem is tapasztja össze a pillákat. Abszolút elégesett vagyok vele.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 24.

Mindenki isteníti ezt a spirált, de nekem nagyon nem vált be, egyszerűen annyira csúnya lett a végeredmény. A kefe alakja egyébként tök szuper lenne, ha nem venne fel annyi festéket. Egyébként alig akart megszáradni, ha megszáradt akkor rövid időn belül elkenődött, potyogott.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 24.

BarbiieBabaa

2017. április 21.

Sok jó vélemény miatt vettem meg.. de nem igazán jött be.. osszeragasztja a pillaim... nem szeretem :(

BarbiieBabaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

adri03

2017. április 19.

Szépen dúsít,ível és még hosszabítja is a szempilláimat. Az ára pedig remek. :)

adri03
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

Szépen dúsít,ível és még hosszabítja is a szempilláimat. Az ára pedig remek. :)