KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Kb. 3-szor használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás után postázom ( postaköltség fizetendő!)
zsofia960217

2017. március 18.

Először a csomagolása miatt figyeltem fel rá, nagyon nőcis. Gondoltam teszek vele egy próbát. Nem egy rossz spirál, de nem is lett a kedvencem. Szép, hosszú pillanat csinál, de egy óra múlva már pereg is le, a szemem körül tiszta fekete vagyok. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, de mikor csak pár órás jelenésem van, akkor használni fogom. Egész napra biztos nem.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Evelyn31

2017. március 14.

Újság mellé volt ajándékba,így találkoztunk először.Tetszik a csomagolása,a kefe formája is.Első használat után,azt mondtam soha többet,nem volt szép a pillán,sokat vitt fel egyszerre,nem tetszett.El is tettem egy időre,majd újra elővettem és láss csodát teljesen meglepődtem az eredményen.Azóta is nagyon szeretem,szép pillákat kapok eredményül,csodás.A mai napig használom,olvastam,hogy sokak véleménye ugyan ez volt,hogy hagyni kell állni egy kicsit az első használat után/előtt.És az eredmény szuper lesz. :) Nálam újravevős!!

Evelyn31
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

olasz78

2017. március 4.

Szépen ívelte a szempilláimat, de kellett hozzá 2 rétegben felvinni. De egy idő után elkezdett leperegni. A kefe kialakítása nagyon tetszett. Egy szempillaspirálnak megteszi. S ennyi pénzért 12 ml kapunk, ami elég nagy kiszerelés.

olasz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Szninka

2017. február 25.

Nem rossz maga a spirál a keféje is egész jónak mondható, de nekem elnehezíti és kicsit irritálja a szemem.

Szninka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Fruzsinkaaa

2017. február 24.

Olcsó szempillaspirált kerestem, és sajnos ezt választottam. Teljesen használhatatlan, mivel a felvitt réteg lepereg és nem ad szép tartást. Sajnos ez a termék pénzkidobás volt. :(

Fruzsinkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Melpomene21

2017. február 18.

Nekem nagyon tetszik az eredmény, amit ez a szempillaspirál ad.

Melpomene21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Nekem nagyon tetszik az eredmény, amit ez a szempillaspirál ad.

carmenjade

2017. február 16.

Ajándékba kaptam, úgyhogy ahhoz képest, hogy ingyen volt, nem rossz. Kihasználatlanság miatt tovább ajándékoztam, de ár-érték arányban egész jó spirál.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Eszter1101

2017. február 14.

Már a második tubust használom belőle. Én imádom nálam nem pereg és nem ragasztja össze a szempillákat.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Rivendell

2017. február 10.

Nyár elején teljesen leszoktam a szempillaspirál használatról, mert elkezdtem allergizálni rá (Max Factor-t és S.he-t használtam akkor, együtt). Most kb. fél évvel később gondoltam csak teszek egy próbát (ki tud szempillaspirál nélkül élni???), de nem akartam sokat költeni a kísérletezésre, azért választottam ezt. Nagyon jó döntés volt, nagyon megszerettem. Egyáltalán nem csípi a szemem, még ha könnyezek a hideg széltől, akkor sem. Nem csomósodik, tartós, és szépen szétválasztja és íveli a pillákat, nem kell hozzá egy külön kiszuperált kefével átmennem rajtuk. Olvastam, hogy sokatoknak lepereg, de én ilyet sem tapasztaltam.

...Na jó, most télen ebben a nagy hidegben nekem is pereg, de ha az alsó pillákra nem kenek, akkor nem para. De úgyis lassan lejár, úgyhogy most mást használok, és majd tavasszal újraveszem, mert amúgy nagyon csipem. :)

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

mnikolett93

2017. február 6.

Hmm, igazából sokáig gondolkoztam,hogy 3 vagy 4 csillagot kapjon, de végül 4-et adok neki. A nagy hype miatt vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá... Nos először is olyan érzésem van a termékkel kapcsolatban, hogy olyan, mintha nem érné el minden szempillámat, nem dúsít. Eddig egy spirálnál se volt szükségem 2 vagy több rétegre..na ennél igen. Egy rétegben nem sokat tesz, kicsit hosszít, beszínezi a pilláim,de ennyi..2-3 rétegben viszont elég szép az eredmény,és nem is tapad össze.

mnikolett93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.