KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1100-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1100

Speciális kialakítású kobra kefével rendelkezik, ami minden szempillát elér a drámaian dús és elragadó szempárért.

Teszt: Essence Lash Princess szempillaspirál

Ár: 1100, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: balintdrea
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Kb. 3-szor használt , Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, előre utalás után postázom ( postaköltség fizetendő!)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cs3ng31214

2017. december 11.

Ez volt a legelső szempillaspirálom. Sokat vártam tőle, mert az akkori kedvenc bloggeremnek ez volt a kedvence ezért az ő hatására próbáltam ki. Eleinte nem tetszett, mert sok festéket vett fel és összetapasztotta a pilláimat. Azután ahogy fogyott, egyre szebb lett a végeredmény. Sokan dicsértek benne, kérdezték hogy műszempillám van-e. Az egyetlen bajom vele az volt, hogy szemem sarkán lévő pillákat, (amik nekem lefelé állnak) nem tudta nagyon megemelni, ennek ellenére tényleg gyönyörű és látványos volt a végeredmény. Nem pergett és nehezem tudtam leszedni. Most mást próbálgatok, de lehet egyszer újraveszem.

cs3ng31214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Adrienn24

2017. december 7.

Rengeteg spirált kipróbáltam, de ez a befutó. Nem csomósodik. Sok dicséretet kapok és sokan kérdezik hogy műszempillám van-e mert olyan szép fekete és hosszú, pedig nem, ez mind a szempillaspirálnak köszönhető.

Adrienn24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Odri

2017. december 4.

Fúúúúú, egy női magazinhoz volt csomagolva úgy jutottam hozzá, és azt kell mondanom, hogy az egyik legjobb spirál amit valaha használtam! Óriási, hatalmas pillákat csinál még az én ritka, nem túl hosszú pilláimból is. Nem pereg, nem csomósodik, viszonylag könnyű lemosni is. Imádat.

Update: Ez még mindig a legeslegjobb spirál amit valaha használram! Amint elfogy rohanok újat venni.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Rekcso

2017. december 3.

Az biztos, hogy nem a legjobb szempillaspirál amivel találkoztam, de ár-érték arányban teljesen megfelelő. Ugyan nem adtam rá ki pénzt, még egy újsághoz volt ajándék, valamint nem is nagyon preferálom az essence termékeket, pozitívan csalódtam a térmékben.
Első kipróbálás után nem volt jó véleményem róla, igen csomósak lettek a szempilláim, össze is ragadtak, moshattam le egyből az egészet. Pár héttel később viszont kifogyott az a spirál amit általában használni szoktam és amíg nem jutottam el drogériába, rá voltam kényszerülve erre. Amikor már rájöttem hogyan, mennyit kell használni, egy rétegben igen szép hosszú és dús pillákat ad, két rétegben viszont már erősen csomós lesz.
Összességében, ennyi pénzért ennél jobb spirált nem hiszem hogy találni lehet :)

Rekcso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

brbara

2017. november 29.

Vagy rossz szétiából vettem egyet, vagy túl van hypeolva, de szerintem ez a rosszabb spirálok közé tartozik. Egy rétegben nem szép, kettőben meg már túl sok és csomósodik eléggé. Viszont tartós és könnyű lemosni.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

cskittix

2017. november 29.

Szeretem ezt a spirált, hétköznapokra használom néha egy rétegben, így nem is ragasztja össze a pilláim. Ár-érték arányban teljesen korrekt.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

kristinafarkas93

2017. november 29.

Nekem bejött, sok alternatívát kipróbáltam, de pl: a méltán híres lovely pump up kicsípte a szemem. Így valami kímélőbb után kellett néznem, külön plusz pont, hogy káros anyag nincs benne, szépen hosszít, 2 rétegben nálam megvan a műszempilla hatás is. Közepesen potyog, de 4-5 órát kibír. Este lelehet szedni, és nem irritál túlzóan. Az ára is rendben van.

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2017. november 23.

Csak jót hallottam erről a spirálról, de nekem annyira nem jött be, az árán kívül :D. Nekem kicsit csomózta a szempilláimat és kicsit potyogott.

DuckTalesWooHo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 23.

delux2001

Korcsoport: < 18
2017. november 21.

Simán kibír egy napot, bár egy picit potyog, de nem nagy probléma. Egy rétegben viszem fel, szoldian kiemeli a szememet. Tökéletes.

delux2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 21.

peachyglow

2017. november 19.

Ez a második tubus amit használok, az ára bomba jó. Az elsőnél teljesen beleszerettem, szerintem gyönyörű a végeredmény, szeretem, hogy nagyon hosszúnak tűnnek a pilláim, a dúsító és ívelő hatásával is meg vagyok elégedve. Negatívuma viszont, hogy nap végére egy kicsit potyog, nem vészes, ilyen árért ezt még meg is bocsátanám neki, de sajnos annyira nehéz és macerás lemosni, hogy emiatt nem fogom újravenni többet. Bár lehet, hogy az én lemosóim nem jók, de eddig mindegyik használata mellett már azt hittem a szempilláim is jönni fognak a festékkel együtt és ez a tünet csak a második tubusnál jelentkezett.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.