KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   3,8 ml

Szín, dússág és forma! A színezett szemöldök gél  apró szálakat tartalmaz, hogy kitöltse a nem kívánt foltokat a gyönyörű formájú és teljes szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

BoraBorka

2017. szeptember 21.

Nagyon jól fixál.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nagyon jól fixál.

matine91

2017. szeptember 20.

Egyszer kaptam egy mini benefit szmöldökgélt, akkor szerettem meg ezen a módon életet varázsolni a szemöldökömbe. Mivel azt drágállom, így kerestem egy olcsóbb kategóriát. Aztán megláttam ezt az essence-től és nem csalódtam, SŐT! Nagyon sokáig elég, nekem már megvan biztos, hogy két- talán három hónapja és nagyon jól fixálja a szemöldököt anélkül, hogy természetellenesen hatna. Először pomádéval festem meg a formát, majd ezt vetem be, hogy egész nap szép és tartós szemöldököm legyen. Én bátran ajánlom mindenkinek, aki nem akar kiadni egy vagyont mondhatni ugyanolyan minőségért.

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

kesha420

2017. szeptember 20.

Gyorsan lehet vele dolgozni, szép a színe, nem természetellenes, tartós, nem kenődik, olcsó és sokáig kitart, szóval meg vagyok vele elégedve. Biztos vannak jobb termékek is a piacon, de ár-érték arányban tökéletes.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Extra gyorsan lehet vele dolgozni, rohanós reggeleken életmentő. :) A színárnyalat nekem tökéletes. Az ecset kicsit sokat vesz fel, úgyhogy én le szoktam húzkodni a felesleget a kézfejemen. Gyorsan szárad, tartós, nap végére sem kenődik el, és sokkal tovább elég, mint gondoltam.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

zsemii

2017. szeptember 9.

Nagyon jól színezi és helyén tartja a szálakat, ajánlom kipróbálásra!

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Nagyon jól színezi és helyén tartja a szálakat, ajánlom kipróbálásra!

DianaS

2017. szeptember 4.

Régóta kerestem a tökéletes szemöldökformázót, nem tudom hogy ennél van e jobb de maradok nála. Sokkalta jobban szeretem mint a ceruzát, természetesebben hat, jól fixál és a szín fentmarad ha nem is olyan erőteljesen még arcmosás után is. :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

rszlr

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

A sötétebb árnyalatát vettem, de úgy gondolom elég lenne nekem a világosabb nővérkéje is. Maga a gél nekem nemigen fixál semmit, viszont a színe valóban tartós.
Majd írok updatet, hogy hogy vált be a világosabb :)

rszlr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Majd írok updatet, hogy hogy vált be a világosabb :)

Hopi

2017. augusztus 18.

Szőke a hajam és a szemöldököm pedig szinte hó fehér, muszáj valamivel színeznem különben olyan mintha nem is lenne.
Eddig ceruzát használtam ami teljesen jól működött, még a nyári melegben sem kenődött el, de a külföldi beauty bloggerek hatására úgy gondoltam, hogy érdemes lenne egy gélt is kipróbálnom.
A világosabb árnyalatot vettem meg, mert féltem, hogy a sötét túl erős lenne.
Tapasztalatok: fixálni fixál, de igazsag szerint arra nem lenne szükségem, mert enélkül is helyén maradnak a szálak. Színe szerintem kb egyáltalán nincs, szóval önmagában, ceruza nélkül nekem semmit sem ér. A kefeje pedig számomra túl nagy, mindig kenődik festék a szemöldököm alatti bőrre is, de szerencsére egy fultisztito pálcikával könnyen el lehet tüntetni.
Összességében nekem ez a termék teljesen semleges. Néha használom, ha már megvettem, de nem érzek különbséget akkor sem ha fenn van és akkor sem ha nincs.
Nem volt túl drága de kicsit sajnálom a rá kiadott összeget is. Lehet, hogy a jövőben megpróbálkozom majd a sötétebb árnyalattal, de a világos egyelőre két csillagot kap tőlem.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

A világosabb árnyalatot vettem meg, mert féltem, hogy a sötét túl erős lenne.

Marcsika0720

2017. augusztus 17.

Ez valami CSODA 😍Kísérletezgettem már szemöldök téren jó pár dologgal. Eljött a nyár, 100 fok na mondom a ceruza egy az egyben le fog folyni a fejemről 😜Hát így is lett. Már régóta szemezgettem ezzel a kis szemöldökspirállal de valahogy nem jutottam el odáig hogy meg is vegyem. A szemöldököm full szőke (sajnos) a hajam sötétbarna így muszáj mindig kitöltenem valamivel hogy kinézzek valahogy😆Aztán mondom teszek ezzel egy próbát hátha beválik, és láss csodát szuper lett. A szőke szálakat beszínezi, az üres helyeket kitölti, mesés, természetes szemöldököt varázsol. E mellé se port se cerkát nem kell használnom így egyúttal időt is spórolok ☺️Nekem a 02 es browny brows árnyalatban van ami a sötétebbik és remekül passzol a hajam színéhez. Szerintem érdemes tenni egy próbát vele ezért az árért meg pláne😉Remélem soha az életbe nem vonják ki a forgalomból☺️Egyébként most várok egy szemdökre való terméket amiről majd írok, kíváncsi vagyok ehhez képest az hogy fog beválni ☺️Megy az 5* ❤️

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

izabella73

2017. augusztus 17.

Akciosan vettem a világosabb árnyalatot, ami nagyon természetes színű és viszonylag tartós is. Ennyi pénzért mindenképpen megérte.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.