KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 568-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   3,8 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 568

Szín, dússág és forma! A színezett szemöldök gél  apró szálakat tartalmaz, hogy kitöltse a nem kívánt foltokat a gyönyörű formájú és teljes szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 568, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
ModelCo Instant Brows dual pencil
Ár: 2800 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy ajánlott posta, foxpost
Ár: 500 Ft , Eladó: mizse
Állapot: 1× használt, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: személyesen Budapesten, előreutalás után posta, foxposttal is küldöm

humbugv

2018. február 18.

Ez a termék nagyon szuper! Eddig ez a legjobb fixáló, amit használtam (főleg ilyen árral). Biztosan újravevős.

humbugv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

refruzsi

2018. február 11.

Egyszerűen szuper, a kicsi kefével könnyű dolgozni, jól fixál és tartós! Újravevős.

refruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Orsyna

2018. február 9.

Wow ez fantasztikus es szuper tartos teszteltem xD szex utan is fent marad.😁
A szine is megfelelo termeszetes.egy baj van vele hogy kemeny les tole a szemoldokom.
Ujraveszem!

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Wow ez fantasztikus es szuper tartos teszteltem xD szex utan is fent marad.😁
Ujraveszem!

Orsikaa

2018. február 8.

Szép természetes hatást lehet vele elérni, jók a színek (bár igazán lehetne kicsit nagyobb is a színválaszték), könnyű vele dolgozni, tartós és nem kell hozzá külön formázó gélt használni. Néha használok hozzá szemöldökceruzát, mert a természetes szemöldököm elég gyér, de akinek nincsenek ilyen problémái, annak ez a termék önmagában is elég lehet. Nekem nagyon bejött.

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

zsofc

2018. február 4.

Nekem bejött, bár ez a második márka, aminek kipróbáltam a szemöldökspirálját, szóval nincs sok összehasonlítási alapom. Alapvetően nem szeretem az essence márkát, de amióta ez a termék megvan, szinte minden nap használom.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

doriveszter

2018. január 26.

a 2. legvilágosabb szín van meg, világos szőke hajamhoz tökéletesen passzol, Figyelni kell hogy ne vigyünk fel túl sok terméket a szemöldok szálakra, mert az csúnyán összetapasztja őket, de kis mennyiséggel tökéletesen és precízen lehet dolgozni, mindig újraveszem!

doriveszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

blondie0310

2018. január 4.

01 blondy brows

Sötét szőke hajamhoz kiváló.
Fixáló gélként abszolút megfe.
Keféjének mérete csúcsszuper.
Külön jó, hogy kitöltéshez vannak benne apró szálacskák.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

01 blondy brows

Sötét szőke hajamhoz kiváló.
Fixáló gélként abszolút megfe.
Keféjének mérete csúcsszuper.
Külön jó, hogy kitöltéshez vannak benne apró szálacskák.

vikica00

Korcsoport: < 18
2017. december 31.

Természetes hatást kölcsönöz,remekül lehet vele formázni és még tartós is. Az egyik kedvencem. Mióta megvettem,azóta nem is használok mást. Imádom! :)

vikica00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 31.

stofareni

2017. december 30.

Elégedett vagyok vele. Szépen lehet vele szemöldököt formázni, habár nem mondanám nagyon tartósnak.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Mishto

2017. december 27.

Imádom! Nekem minden ilyen termék világos vagy vöröses alaptónusú. A majdnem fekete szemöldökömhöz tökéletes a sötétebb árnyalat. Formázza, fixálja, szükrés színe miatt nem üt el. Már 3x vettem újra. Minden reggel használom, estig kitart.

Mishto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.