KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 568-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 13.

Kiszerelés:   3,8 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 568

Szín, dússág és forma! A színezett szemöldök gél  apró szálakat tartalmaz, hogy kitöltse a nem kívánt foltokat a gyönyörű formájú és teljes szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 568, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: snezi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofc

2017. november 18.

Nekem bejött, bár ez a második márka, aminek kipróbáltam a szemöldökspirálját, szóval nincs sok összehasonlítási alapom. Alapvetően nem szeretem az essence ,árkát, de amióta ez a termék megvan, szinte minden nap használom.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

aalexaa

2017. november 17.

Korábban vettem egy sötétbarnát, de egy-két használat után hajszínt váltottam és túl sötét lett, így elcseréltem az Alverde szőkéjére. Az nagyon bejött, de amikor elfogyott, pont kiszórták ebből a világosat, úgyhogy 350 Ft-ért megvettem, habár kb. egy héttel előtte vettem egyet a vízálló átlátszó verzióból is. Háát, mintha két teljesen különböző termék lenne... Az átlátszó nagyon szuper, pont elég "cuccot" vesz fel a kefe, nem ragadnak nagy göbök a szemöldökömbe, nem ül meg a felesleg a szálakon, tökéletesen fixál, de mégsem lesz kőkemény a szemöldököm. A szőke viszont pont az ellenkezője. Rengeteg festéket vesz fel, nem is tudom teljesen lehúzogatni, vastagon megül a szemöldökömön, ráadásul akármilyen szépen megcsinálhattam előtte pomádéval, ettől foltos lesz (ahová több cucc jut, ott sötétebb). Nem lehet átfésülgetve sem eloszlatni, csak elkenődik, nem tart semmit és ilyen kőkemény barna kis hernyókká szárad. Teljesen használhatatlan, még jó, hogy kivonták (viszont ha jól tudom, sajnos az átlátszót is). Nem is tudom, hány pontot adjak rá, az átlátszó ezercsillagos, a szőke mínusz ezer, úgyhogy legyen három :D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

adel.fiore

2017. november 16.

Jó kis termék, én elsőre a sötétebb árnyalatot vettem, ami túlhangsúlyozta a szemöldököm, de ezt én toltam el... tettem bele egy kis BB krémet, hogy világosabb legyen, és tök jól műkszik :D

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

xfxff349

2017. november 16.

Fixálni egyáltalán nem fixál, simán elmozdulnak bármilyen irányba bármilyen kis behatásra a szálak. Ami még nagy hátrány, hogy én összesen 2 színnel találkoztam vele a polcokon. Picit drágábban szerintem van jobb is, ami jobban megéri.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

blondie0310

2017. november 16.

01 blondy brows árnyalatot vettem a 20 Brown Essence Superlast 24 eyebros pomade pencil waterproof ceruzája mellé, hogy legyen egy fixáló gélem. Tökéletes, majd legközelebb megnézem újra a sötétebbet is, mert ez gyengén halvány, de lehet az már túl sötét lenne. A keféje mérete csúcsszuper. Annyira, ha kifogy ki fogom mosni és elrakom szemöldök igazító kefének. Külön jó, hogy kitöltéshez vannak benne apró szálacskák.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

miomio

2017. november 10.

Újravettem, bekerült a must-have termékeim közé! A kozmetikus által festett szemöldökömet szépen kordában tartja és a festések közötti időszakot könnyebb vele áthidalni. Nincs vastag szemöldököm, így sok más termék esetében bántam, hogy nagy bumszli a kefe, az Essence jól lemásolta a Benefit szemöldökspirálját. Megtartja a helyén a pillákat és szép színnel vonja be. Elsőre a blonde árnyalatra esett a választásom, de az néha világosabbá tette a szőreimet, így amikor újravettem már a sötétebbet választottam. Mindenkinek ajánlani tudom! Csillagos ötöst adnék!

miomio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Anyezz

2017. november 9.

01 blondy brows
Imádom. Könnyű vele dolgozni és szép, tartós a végeredmény.
Lehetnének a sörték kicsit puhább, így állandóan megszúr.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

01 blondy brows
Imádom. Könnyű vele dolgozni és szép, tartós a végeredmény.
Lehetnének a sörték kicsit puhább, így állandóan megszúr.

Sisszy

2017. november 7.

Teljesen odáig vagyok ezért a szemöldökformázó gélért. Önmagában is használható, hiszen szép színt ad a szemöldöknek (nekem a sötétebb van meg), de fixálásra is jó, ha kicsit több időm van por állagú termékkel bíbelődni. Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Már többször újravettem.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Viki0922

Korcsoport: < 18
2017. november 4.

Itt helyben beugrottam a Rossmannba úgy egy hónapja,mikor erre rátaláltam. Pont kifogyott az előző szemöldökzselém, bár az Catrice-es volt,de ezt pont kifogtam, ráadásul akciósan! Már csak 1-2 db akadt belőle, 350 Ft-ot fizettem érte,és passzol a színe is,nagyon kis praktikus az egész. Egy kicsit túl sok festék marad a sörtéin,de ezt el tudom nézni neki,pontot nem vonok le érte. Ezúttal sem csalódtam az Essence-ben. Szeretem:)

Viki0922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 4.

Bogii2000

2017. október 30.

Eddig az essence szemöldökceruzáját használtam amit nagyon szeretek így gondoltam kipróbálom ezt is. Nem okozott csalódást. Alapjáraton nincs túl sok probléma a szemöldökömmel csak szeretek egy pici színt és formát adni neki. Erre teljesen jó használni csak várni kell 1-2 percet amíg teljesen megszárad.

Bogii2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.