KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Etude House

Ár:   $15   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. február 9.

Ár:   $15
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló olajos lemosó.

Ár: 800 , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

adrii1223

2018. április 15.

Már lassan több mint egy hónapja használom és még így is alig fogyott belőle, a sminket nagyon jól leszedi az arcomról és a lemosása után nem húzódik a bőröm. Féltem tőle hogy majd zsíros lesz tőle kicsit az arcom, de egyáltalán nem, a lemosás után egyáltalán nem marad olajos az arcom.

adrii1223
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Kobzoska

2018. január 8.

Kis ideig szárazon masszírozom az arcomba,utána már csak tusolás közben sima meleg vízzel alaposan lemosom.Lehoz mindent és egyáltalán nem marad olajos az arcom.Szuper termék.

Kobzoska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

rocknrose

2017. szeptember 20.

Mintát rendeltem belőle mert -ahogy előttem sokan- én is tartottam az olajos terméktől. De ez valami csoda. Tenyerembe öntöttem egy keveset, összekevertem (vagy mi) és maradéktalanul lemostam vele a sminkem. Nálam főként a szemsmink lemosása volt mindig a macerás, de ő könnyedén megbirkózott vele. Valóban puha lett utána az arcom, szóval következő hónapban rendelem is a teljes kiszerelést ^^

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

nemesfalvi.adel

2017. szeptember 12.

Először nagyon furcsának gondoltam, hogy az olajosodásra hajlamos bőrömet egy teljesen olajos tisztítóval kenegessem, de sok értékelést olvastam, így végül meggyőztem magam, hogy ez csak jó lehet. Sokat válogattam az olajos lemosók között és ez az etude house darab volt az amiről sok helyen nagyon jókat olvastam. A csomagolása nagyon tetszetős, praktikus ez a pumpás verzió és a kis kiszerelés ellenére nagyon sokáig elég ez az adag. Mióta használom sokkal tisztább a bőröm, nem fényesedik annyira nap közben és a száraz foltjaim teljesen eltűntek. Egy habzó lemosóval tökéletes páros. Mindenkinek bátran ajánlom, ha elfogy biztos újraveszem!

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

cinnamon

2017. június 30.

Minden nehezebb sminket és fényvédőt is könnyen, gyorsan eltávolít. Pont ideális a textúrája (nem túl nehéz), kevés is elég belőle és nem hagy semmilyen réteget maga után. Az illata elég erős, de kellemes.

cinnamon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

peachcream

2017. április 20.

Szerelmes vagyok. Imádom ! Mindig bajom volt az esti sminklemosással, valahogy nem találtam meg az igazi sorrendet. Viszonylag sok sminket használok, a pilláimat meg mindig óvatosan tisztítottam, ne töredezzenek. Szemkörnyékre is próbáltam ügyelni ne dörzsölgessem szét. Próbálkoztam több olajos szemfesték lemosókkal, de szinte mind csípett, vagy túl zsíros érzetet nyújtott. Aztán belebotlottam ebbe a termékbe. Nos. Zseniális ! Az állaga, az illata.. Egy élmény használni. Az illata engem kicsit a citromtortás, mennyei :) Nekem maradéktalanul nem hozza le a szem sminket, de az alapozót teljesen. Viszont utána 1-2 mozdulat micellás vízzel lejön szépen az egész smink. Csodálatos bónusz a pihe puha bőr amit hagy maga után. Még úgy is, hogy tonikozom, szérumozok utána. 5 millió csillag !

peachcream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

szilvia92

2017. február 12.

Eloszor masfel nyomasnyit teszek a kezembe, aztan felmelegitema tenyeremmel es ugy tisztitom meg a borom. Eszmeletlenul puhit, egy baja van,hogy nehez abbahagyni.az arcmasszazst, kb fel oraig szoktam tv nezes kozben hasznalni. Utana egy alapos,lemosos tisztitas nagyon hasznos, a viz nem eleg.

szilvia92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Jadviga

2017. február 11.

Először kis üveges mintát mertem csak rendelni, mert féltem az olajjal történő tisztítástól. De kiválóan teljesített, a sminket maradéktalanul leszedi, miközben vízzel tökéletesen eltávolítható utána az arcról. Az igen érzékeny szememet sem csípte soha. A kicsi minta is sokáig elég volt. Újravettem.

Jadviga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Könnyen es egyszerűen lehozza a sminket. Fantasztikus nyomókás kiszerelés, ami mellé kellemes illat társul.

kimsowon95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Funnyface

2016. április 14.

Most jutottam az első doboz végére, és már megérkezett a következő :) Összefoglalva tapasztalataimat, fantasztikus termék! Előtte már használtam 3 másik koreai arctisztító olajat (Klairs, Rojukiss, Innisfree), de ez a termék az ígéretét számomra több, mint beváltja. Nehéz sminket maradék nélkül eltávolítja, még a vízálló szemceruzát is a szempilláim töveiről. Nem szükséges használata előtt külön lemosni a szemfestéket, egyedül is megbirkózik vele. Átlátszó olaj, az illata púderes, az arcbőrömön masszírozva viszonylag könnyen eloszlik. Érdemes bőven, 2-3 pumpányit használni egy alkalommal, ha kisebb mennyiséget vittem fel, olyan érzés volt, mintha dörzsölné a bőrömet. 2 pumpányit használok naponta, így kb. 5 hónapig elég volt. Könnyen lemosható, szépen elegyedik a vízzel. Még könnyebben lejön, ha felvitel után vizes kézzel is átmasszírozom az arcomat, és utána öblítem le bő vízzel. Lemosása után nincs húzódó bőrérzésem, nem irritálja, nem szárítja ki a bőrömet. A csomagolása rendhagyóan szögletes, jó a pumpája, az utolsó cseppek is kinyerhetőek vele a dobozból... Amíg forgalmazzák, addig biztosan ezt használom.
Fontos adalék még, hogy ha szemfesték lemosáshoz is használom, bizony belemegy a szemembe. Nem csíp, nem irritál, azonban homályosan, tejfehéren látok... nem zavaró számomra, könnyen kimosható szemből, de kontaktlencsét érdemes lehet arcmosás előtt kivenni...

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetyl Ethylhexanoate, Triethylhexanoin, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Octyldodecyl Myristate, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Polyisobutene, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isostearic Acid
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate, Isostearic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.