KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

Krémmánia Kedvencek a -től
catfromhell

2017. május 24.

Nekem teljesen mindegy, hogy tél, tavasz, nyár vagy ősz van, számomra ez A Tusfürdő! Egyszerűen mennyei illata van! Váltogatni szoktam egy termékkel, de csak amiatt, hogy ne teljesen szokjon hozzá a bőröm. Ráadásul remekül hidratál, és sokáig megmarad ez a csoda illat a bőrömön! Egyszóval: szuper kis termék, rengetegszer újravettem - és még fogom is :).

catfromhell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Bubucim

2017. május 14.

Még akkor használtam, amikor KM-en nem volt ennyire felkapott. Azóta kaptam ajándékba is. :) Nyárra tartogatom, mert remekül hidratál, és számomra nyárias illata van. Sok-sok csillagot érdemel, mert még az ára is jó. :)

Bubucim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

bszcs17

2017. május 5.

Nagyon kellemes, ápoló habja van. Nem szárít, az illata sokáig megmarad a bőrön. Szuperül hidratál.

bszcs17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

TimiK

2017. április 18.

Nagyon szeretem, jó az illata, kellemesen habzik, és sokáig lehet érezni fürdés után a bőrömön :)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Mandy133

2017. április 16.

Nagyon finom illatú, krémes állagú tusfürdő, amitől egyáltalán nem szárad ki a bőröm. Az illatát is sokáig megtartja. Nekem ez nem csak téli illat, szívesen használom tavasszal is.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

czalexa

2017. március 28.

Szeretem a Fa tusfürdőket, ennek a terméknek imádni való illata van, gyakran ezt vásárolom. :)

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

barbyka01

2017. március 23.

Nagyon krémes, finom illatú tusfürdő. Jól táplál, én is inkább a téli időszakban kedveltem, de igazából bármikor simán újravenném. Egyik legjobb Fa tusfürdő szerintem.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Vizililiom

2017. március 22.

Számomra is téli illat, bár átcsúszott a használata a tavasz kezdetére is, hisz egyszerre több tusit is használok.
Nagyon szuper édes, fűszeres, számomra nagyon keleties illat. Zuhanyzás után is simán érezni lehetett a bőrön.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Fancsaaa04

2017. március 15.

Sokan írjátok hogy téli illat. Nekem pont ellenkezőleg.. Nincs túl jó idő ma, kicsit bevan borulva néha előbukkan a nap, közben hideg van. Én bevonulok a fürdőbe eljött az ,,Én" idő... Teszek belőle a fürdő vízbe is, megengedem a forró vizet és csak lazulok, aztán megcsap a finom illat. Becsukom a szemem és ez a kép fogad: tengerpart, jó idő, égető nap, jó kedv, buli. Aztán a partról visszatérve letusolok a félig langyos vízzel és indulunk is tovább a tengerparti nyári esték kihagyhatatlan bulijába. Nekem ezt hozza ez az illat. (Ja,örülnék ha valaki tudna ilyen illatú parfümöt. És bocsi a hosszú kommentért)

Fancsaaa04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Andrea79

2017. február 25.

Jelenleg ezt a tusfürdőt használom és nagyon finom az illata. Nekem az egyik kedvenc márkám , bármelyik illatot is választom tudom nem lőhetek mellé. Az ára sokszor akciós, olyankor beraktározok belőle. Kellemesen dús habja van, amit külön imádok.

Andrea79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.