KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

rekagram

2017. január 17.

ez a best téli tusfürdő! iszonyat kellemes az illata és az állaga, mintha selyemmel fürdenék! 😃

rekagram
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 17.

hdori23

2017. január 15.

Az illatát imádom. Nem szárítja a bőröm szerencsére. Megéri az árát

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Az illatát imádom. Nem szárítja a bőröm szerencsére. Megéri az árát

dizabella01

2017. január 15.

Nagyon finom illata van, hasonlít kicsit a Jean Paul Gaultier Classique illatára, emiatt különleges az én számomra. Élmény vele fürödni, imádom az állagát, a lágy, selymes habzását...ha rágondolok megjön a kedvem a tusoláshoz. Próbáljátok ki, különleges! Ja és nem szárít és nem is hagy maga után ragacsos érzetet mint a legtöbb tusfürdő.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Klaudy

2017. január 14.

Jó az ára, kellemes az illata és nem szárít. :)

Klaudy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Jó az ára, kellemes az illata és nem szárít. :)

doratarr95

2017. január 10.

Vettem belole egyet, probakeppen. A boltban ajanlottak, es nagyon megerte. Isteni illata van es nem szaritja a boromet.

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Alex0920

2017. január 9.

Az illatát nagyon szeretem, jól habzik, kellemes vele a tusolás, csak sajnos szárítja a bőrömet, így amint kilépek a zuhany alól muszáj egyéb ápolókat bevetnem, hogy ne viszkessen a bőröm. Az ára teljesen jó, a kiszerelés is, de a szárító hatása miatt csak 4 csillag.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Elinor95

2017. január 4.

Az összetétele elszomorít nagyon! Nem értem miért kell ilyen anyagokkal dolgozni, de hát sajnos ez van. Az illatát imádtam, szépen tisztított, kellemes érzés volt kijönni a kádból, de a jó illat nem tartott ki egész nap. Picit szárította a bőröm.Állagra elég folyós volt, nagyon habzott.Ajándékba kaptam. Ugye ajándék lónak ne nézd a fogát...hát, nem fogom magamtól beszerezni, sajnálom, hogy rontom itt az átlagot, de tőlem csak 2 csillagot kap!

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Rommie77

2016. december 21.

Egy vegyi üzem teljes évi hulladéktermelését magamra kenhetem vele. Az illata kellemes, amúgy semmi különös.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

nagyrenii

2016. december 15.

Nekem picit csalódás volt. Az illata kellemes, de néha olyan kis semmilyennek éreztem, de én tusfürdőben jobban szeretem az intenzívebb illatokat. Nagyon gyorsan fogy, mert nagy mennyiség kell ahhoz, hogy jól tisztítson, alig akar felhabzani, 2-3× használtam és már csak félig van, ennél azért tovább szoktak tartani a tusfürdőim. A bőrömet nem szárítja nem is hidratálja, de nem is ez a dolga. Nem katasztrófa, de szerintem vannak ennél sokkal jobb Fa tusfürdők is.

nagyrenii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

bodri95

2016. december 11.

Kellemes tusfürdő, nem szárította a bőröm. Olyan nagyon nagy csodákra nem képes, de csak egy tusfürdő:)) Az illata finom volt nagyon.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.