KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Cilicsakv

2017. december 7.

A legjobb illatu fa tusfurdo sztem,majd mindet probaltam mar.

Cilicsakv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

A legjobb illatu fa tusfurdo sztem,majd mindet probaltam mar.

mandyy

2017. december 7.

Isteni, parfümös, nőies illata van.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Isteni, parfümös, nőies illata van.

postareb

2017. november 26.

Nagyon finom az illata, amely szerencsére fürdés után is megmarad. Az állaga is szuper, kellemes vele fürdeni, emellett pihe-puha bőre lesz az embernek tőle. Én nagyon szeretem, valószínűleg újra fogom vásárolni. :-)

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

laura20020201

Korcsoport: < 18
2017. november 5.

Imádjuk az illatát!

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 5.

Imádjuk az illatát!

bardo

2017. október 21.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon finom illat ami tartósan megmarad a bőrön. Krémes habzás és nem szárítja a bőrt. Öt csillag.

bardo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. október 20.

Nagyon szeretem az illatát, maga a tökéletesség. Imádom használni, zuhanyzás után puha lesz tőle a bőröm, és egész sokáig érzem magamon az illatát. Azt vettem észre, hogy van egy minimális hidratáló hatása is. Ha lehetne többet is adnék neki, mint 5 csillag. Abszolút kedvenc.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 20.

ViragS

2017. október 17.

Nagyon szeretem! Nem szárít, jó az illata. Újraveszem!

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Nagyon szeretem! Nem szárít, jó az illata. Újraveszem!

Nussh

2017. október 13.

Semmi extra, kicsit édesebb az illata, mint amire számítottam. Jól tisztít, nem szárít és pont eléggé érződik az illata fürdés után.

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Effi

2017. szeptember 11.

Isteni!!!
Az illata mesés és sokáig tart, állaga krémes. Szuperül tisztít, nem szárít, mindent tud. 100 csillag.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Isteni!!!

jkrisztie2

2017. augusztus 22.

Először Németországból hoztam nagy kiszerelésűt nagyon olcsón.
Az illatát imádom , egyszerűen megunhatatlan. Gazdag, krémes kényeztető tusfürdő, azóta rengeteg alkalommal újra vettem már.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Először Németországból hoztam nagy kiszerelésűt nagyon olcsón.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.