KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

Krémmánia Kedvencek a -től
czalexa

2017. március 28.

Szeretem a Fa tusfürdőket, ennek a terméknek imádni való illata van, gyakran ezt vásárolom. :)

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

barbyka01

2017. március 23.

Nagyon krémes, finom illatú tusfürdő. Jól táplál, én is inkább a téli időszakban kedveltem, de igazából bármikor simán újravenném. Egyik legjobb Fa tusfürdő szerintem.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Vizililiom

2017. március 22.

Számomra is téli illat, bár átcsúszott a használata a tavasz kezdetére is, hisz egyszerre több tusit is használok.
Nagyon szuper édes, fűszeres, számomra nagyon keleties illat. Zuhanyzás után is simán érezni lehetett a bőrön.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Fancsaaa04

2017. március 15.

Sokan írjátok hogy téli illat. Nekem pont ellenkezőleg.. Nincs túl jó idő ma, kicsit bevan borulva néha előbukkan a nap, közben hideg van. Én bevonulok a fürdőbe eljött az ,,Én" idő... Teszek belőle a fürdő vízbe is, megengedem a forró vizet és csak lazulok, aztán megcsap a finom illat. Becsukom a szemem és ez a kép fogad: tengerpart, jó idő, égető nap, jó kedv, buli. Aztán a partról visszatérve letusolok a félig langyos vízzel és indulunk is tovább a tengerparti nyári esték kihagyhatatlan bulijába. Nekem ezt hozza ez az illat. (Ja,örülnék ha valaki tudna ilyen illatú parfümöt. És bocsi a hosszú kommentért)

Fancsaaa04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Andrea79

2017. február 25.

Jelenleg ezt a tusfürdőt használom és nagyon finom az illata. Nekem az egyik kedvenc márkám , bármelyik illatot is választom tudom nem lőhetek mellé. Az ára sokszor akciós, olyankor beraktározok belőle. Kellemesen dús habja van, amit külön imádok.

Andrea79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Csibedli

2017. február 20.

Nagyon finom az illata. Igazi téli kényeztetés.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Nagyon finom az illata. Igazi téli kényeztetés.

Adora

2017. január 31.

Igazi téli illat :) Sajnos nem sokáig érezhető tusolás után. Picit nehéz lemosni, de megéri: eddigi tapasztalataim szerint nem szárít, és nagyon kellemes ez a krémes állag.

Adora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

domnora

2017. január 23.

Nagyon jó az illata, és nagyon jól hidratál. Ebben a cudar időben tökéletes :)

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Nagyon jó az illata, és nagyon jól hidratál. Ebben a cudar időben tökéletes :)

rekagram

2017. január 17.

ez a best téli tusfürdő! iszonyat kellemes az illata és az állaga, mintha selyemmel fürdenék! 😃

rekagram
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 17.

hdori23

2017. január 15.

Az illatát imádom. Nem szárítja a bőröm szerencsére. Megéri az árát

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Az illatát imádom. Nem szárítja a bőröm szerencsére. Megéri az árát

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.