KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fruzsiii

2018. április 16.

Isteni illata van,és nagyon szép puha lesz tőle a bőr :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Isteni illata van,és nagyon szép puha lesz tőle a bőr :)

Franciacsaj

2018. április 3.

Tökéletes illat, nem szárítja ki a bőröm mégjobban. Imádom :)

Franciacsaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Tökéletes illat, nem szárítja ki a bőröm mégjobban. Imádom :)

fcsbkf

2018. március 13.

5* minden :) Illat, állag stb stb :)

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

5* minden :) Illat, állag stb stb :)

Rainbowgirl14

2018. március 2.

Imádom az illatát, az állagát. Krémes, jól habzik. Nagyon jó tusfürdő.

Rainbowgirl14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Imádom az illatát, az állagát. Krémes, jól habzik. Nagyon jó tusfürdő.

Orsikaa

2018. február 28.

Rajtam egyáltalán nem tartós az illata, de jó érzés használni, egy kicsit sem szárít, krémes, nem drága, szóval 5 csillag.

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

szabrina33

2018. február 27.

Nagyon kellemes illata van. Aki megérezte rajtam, mindenkinek tetszett. Kérdezték is, hogy milyen tusfürdőt használok. Száraz, érzékeny bőröm van, amihez ideális ez a krémes állag. Csak ajánlani tudom.

szabrina33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Bettu

2018. február 27.

Próbáltam, szerettem. Illata,állaga jó. Nem szárította a bőröm.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Próbáltam, szerettem. Illata,állaga jó. Nem szárította a bőröm.

Airina

2018. február 27.

Nagyon jó illata van, én szeretem, hogy ilyen krémes. :)

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Nagyon jó illata van, én szeretem, hogy ilyen krémes. :)

fanniki

2018. február 26.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőket, szerintem ár érték arányban a legjobbak. Így hát azonnal ki kellett próbáljam ezt az újdonságot is. Amikor elolvastam, hogy kakaóvajat és kókuszolajat tartalmaz azonnal levettek a lábamról. Nagyon jó krémes és jól habzik. Használat után is érezni az illatát, és nagyon jól hidratálja a bőröm. Mindenképpen újra vásárlós termék.

fanniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

cattitude

2018. február 25.

nagyon gejl az illata szerintem, érződik, hogy mű az egész és nem természetes az ilata, lehet ezért is nem tetszik annyira. kicsit híg, semmi extra tusfürdő, jl tisztít, nem szárít, de nem fogom törni magam, hogy újravegyem :)

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.