KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

hmanita1989

2017. július 11.

Először párom hozta Németországból. El voltam ájulva az illatától, a krémességétől. Nagyon jól hidratál, abszolút nem szárít.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Bogg

2017. július 5.

Mielőtt áttértem volna a szulfátmentes "életmódra", nagyon sokszor volt ilyen itthon, és imádtam. Krémes, nem szárít, mennyei az illata, egy hosszú nap után élmény volt vele a forró fürdő. Még a hatóanyagok is az INCI elején szerepelnek. Csillagos ötös :)

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

larka95

2017. július 1.

Szeretem az illatát, de más pozitívumot nem tudok említeni. Átlagos tusfürdő. :)

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

catfromhell

2017. május 24.

Nekem teljesen mindegy, hogy tél, tavasz, nyár vagy ősz van, számomra ez A Tusfürdő! Egyszerűen mennyei illata van! Váltogatni szoktam egy termékkel, de csak amiatt, hogy ne teljesen szokjon hozzá a bőröm. Ráadásul remekül hidratál, és sokáig megmarad ez a csoda illat a bőrömön! Egyszóval: szuper kis termék, rengetegszer újravettem - és még fogom is :).

catfromhell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Bubucim

2017. május 14.

Még akkor használtam, amikor KM-en nem volt ennyire felkapott. Azóta kaptam ajándékba is. :) Nyárra tartogatom, mert remekül hidratál, és számomra nyárias illata van. Sok-sok csillagot érdemel, mert még az ára is jó. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

bszcs17

2017. május 5.

Nagyon kellemes, ápoló habja van. Nem szárít, az illata sokáig megmarad a bőrön. Szuperül hidratál.

bszcs17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

TimiK

2017. április 18.

Nagyon szeretem, jó az illata, kellemesen habzik, és sokáig lehet érezni fürdés után a bőrömön :)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Mandy133

2017. április 16.

Nagyon finom illatú, krémes állagú tusfürdő, amitől egyáltalán nem szárad ki a bőröm. Az illatát is sokáig megtartja. Nekem ez nem csak téli illat, szívesen használom tavasszal is.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

czalexa

2017. március 28.

Szeretem a Fa tusfürdőket, ennek a terméknek imádni való illata van, gyakran ezt vásárolom. :)

czalexa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

barbyka01

2017. március 23.

Nagyon krémes, finom illatú tusfürdő. Jól táplál, én is inkább a téli időszakban kedveltem, de igazából bármikor simán újravenném. Egyik legjobb Fa tusfürdő szerintem.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.