KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Tusfürdők

Gazdag krémtusfürdő, mely értékes kakaóvajjal és kókuszolajjal védi a bőrt a kiszáradástól.

ViragS

2017. október 17.

Nagyon szeretem! Nem szárít, jó az illata. Újraveszem!

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Nagyon szeretem! Nem szárít, jó az illata. Újraveszem!

Nussh

2017. október 13.

Semmi extra, kicsit édesebb az illata, mint amire számítottam. Jól tisztít, nem szárít és pont eléggé érződik az illata fürdés után.

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Effi

2017. szeptember 11.

Isteni!!!
Az illata mesés és sokáig tart, állaga krémes. Szuperül tisztít, nem szárít, mindent tud. 100 csillag.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Isteni!!!

jkrisztie2

2017. augusztus 22.

Először Németországból hoztam nagy kiszerelésűt nagyon olcsón.
Az illatát imádom , egyszerűen megunhatatlan. Gazdag, krémes kényeztető tusfürdő, azóta rengeteg alkalommal újra vettem már.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Először Németországból hoztam nagy kiszerelésűt nagyon olcsón.

Cathi

2017. augusztus 20.

A Fa tusfürdöit szeretem , mert tetszik a krémes állag, ezzel ellentétben a balea tusfürdöit ki nem állhatom, azoknak sem a gèles állaguk, sem pedig az illatuk nem tetszik.
Ez a kakaóvajas tusfürdö illatban nagyon ott van !

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Ez a kakaóvajas tusfürdö illatban nagyon ott van !

olisamsi

2017. augusztus 9.

Ez a kedvenc tusfurdom! Imadom!
Olyan kremes es jo illatu! En valamiert osszel szeretem a legjobban hasznalni!:)

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ez a kedvenc tusfurdom! Imadom!

eperturmix

2017. augusztus 4.

Piszkálta sokáig a fantáziámat a rengeteg jó vélemény,ha nem 10x akkor egyszer sem indultam érte,de sose vettem meg.Nem tetszett az illata,nagyon nem..és nem is értettem,mit szeretnek ezen nők százai.Ám nem rég mégis megvettem,ha nem jönne be,nagy pénzt nem veszítek.És jé...bőrön sokkal de sokkal másabb illata van,csudijó,pedig ez a helyzet pont fordítva szokott lenni.Nyár van,de most is szívesen használom,inádom az állagát is,hogy nem testes de mégis krémes,teljesen körbevesz,az illatával együtt.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Az összes fa tusfürdő a kedvenceim közé tartozik,de ez az illata miatt benne van a top5ben

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

hmanita1989

2017. július 11.

Először párom hozta Németországból. El voltam ájulva az illatától, a krémességétől. Nagyon jól hidratál, abszolút nem szárít.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Bogg

2017. július 5.

Mielőtt áttértem volna a szulfátmentes "életmódra", nagyon sokszor volt ilyen itthon, és imádtam. Krémes, nem szárít, mennyei az illata, egy hosszú nap után élmény volt vele a forró fürdő. Még a hatóanyagok is az INCI elején szerepelnek. Csillagos ötös :)

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.