KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

2018. február 17.

Jó kis tonik.:D
Szeretem,ajánlom...:)

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

Jó kis tonik.:D
Szeretem,ajánlom...:)

native

2018. február 12.

Pattanásokra használom leginkább, és a zsírosabb területekre néha. Nekem teljesen megfelelt, az ára is korrekt. Mivel nincs mindennapos használatban, ezért sokáig elég. És az illata is jó! :)

native
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Capy

2018. január 9.

Az időnkénti nyomkodás után használtam, utána úgy nyugtatta meg a piros, duzzadt bőrt mint eddig még semmi más. Napi használatra biztosan alkalmatlan, de amikor kell, remekül teszi a dolgát.

Capy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

googles

2018. január 7.

A célra teljesen megfelel. Pattanások leszárítására, fertőtlenítésre van, gyulladást lehúzni. Szerintem hatásos. Nyilván nem micellás vízként kell használni, meg nem kényes területekre (szemkörnyék).

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Vanesszaeszter

2018. január 4.

Elég erős szárító hatása van, így főként fertőtlenítésre használom, vagy ha nagyon kipattogzik a bőröm. Nem rossz termék a nagyon zsíros bőrre, de mára lágyabb természetesebb termékeket veszek. Semmilyen problémát nem okozott, pedig évekig használtam.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

PattiiT

2017. december 30.

Én meg voltam vele elégedve, ugyanis sosem egymagában használtam, hanem mindig valamivel felváltva. Ezáltal nekem sosem okozott semmiféle bőrproblémát. Igen van egy pár csúnya összetevője és talán ebből fakad az ára is, de szerintem az én bőrömön csak segített.

PattiiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

viki1200

2017. december 13.

Egyszerűen imádom az illatát! Nagyon erős, de nekem bejön. A hatása is elég jó, kicsit mintha szárítana, de szeretem.

viki1200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

kristinakroes

2017. december 12.

Én ilyen összetevőket max a billentyűzet tisztítására használnék fel. Tiniként, még erre nem figyletem és ugye olcsó, meg mindenki ismeri, úgyhogy vettem egy üveggel. Az alkohol csak egy rakat haragos pattanást hozott elő, miközben papírá szárította a bőröm. Ennyi alkohol és parfünm hosszabb távon senki bőrének nem jó.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Erendis42

2017. december 8.

Pontosan annyit tud, amennyit vártam tőle. Iszonyú alkoholos, de én pont olyasmit kerestem, amit akkor használnék, amikor egy-egy nem annyira kedvelt parfümöt használnék el az alkoholtartalma miatt. Ekkor ütött szöget a fejembe, hogy biztos nem én vagyok az egyetlen, aki szereti az ilyen egyszerű és nagyszerű dolgokat.

Csak a T vonalra teszek belőle, mert nagyon szárít. Ésszel kell használni és akkor tényleg csodákat művel.

Szerintem nagyon kellemes az illata, így véletlenül sem kell magamon olyasmit szagolnom, amit pont azért nem fújtam magamra, mert nem tetszett igazán.

Várni kell egy-két percet, míg megszárad/beszívódik, a bőr ilyen...

Erendis42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Várni kell egy-két percet, míg megszárad/beszívódik, a bőr ilyen...

252n

2017. december 6.

Nem a kedvenc tonikom, használtam már jobbat is, de mindennapos arctisztításhoz megfelel.

252n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid