KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Ár: 400Ft , Eladó: Mancsuka
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 600 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: 3/4-ig van tele, Helyszín: Szeged, Budapest (hétvégén csak), fizetés: személyes átvétel vagy postai úton
Krémmánia Kedvencek a -től
kiazalera

2017. április 24.

2 évig ezt használtam, viszont mostanában nem igazán hatásos, lehet megszokta a bőröm, vagy változtattak az összetevőin, nem tudom.
Lehet később újra veszem, de most maradok a Garnier-nél.

kiazalera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Lehet később újra veszem, de most maradok a Garnier-nél.

muffika11

2017. április 23.

Nagyon szeretem, szépen mattítja a bőrőm és jó áron is van

muffika11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 23.

Nagyon szeretem, szépen mattítja a bőrőm és jó áron is van

dalmuska

2017. április 22.

Jól mattítja a zsíros bőröm, szépen kezeli a pattanásokat, anélkül, hogy szárítaná a bőröm. Tisztítja az arcomat, és hűsít, frissít. Egy kis ragacsos érzetet képez a bőrön, de ez az érzés abszolút elviselhető.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

lidocain

2017. április 20.

Nagyon jól tisztít, viszont engem iszonyatosan irritál az illata, illetve eléggé csíp is. Kicsit szárít, de használat után nekem mindig kellemesebb tapintású lesz tőle a bőröm.

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

pigglypig

2017. március 23.

Az Euro Family-ben szoktuk beszerezni, talán ott a legolcsóbb. Az én arcomra valahogy semmi hatása nem volt, viszont a párom hátát szoktam vele fertőtleníteni nyomkodás után, a kis búbokat mindig szépen leviszi és nem jönnek újabb patik egy kis ideig, szóval neki azt mondhatom, hogy bevált :)
Ja és az illata szuper!

pigglypig
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Ja és az illata szuper!

itsliluxoxo

2017. március 16.

Eddig mindenféle arctisztítót, pattanáseltávolítót használtam a bőrömre. Egy szóval mindent. De ez az egy termék volt, ami iszonyat rövid idő alatt rendbe hozta az arcom. Csak ajánlani tudom.

itsliluxoxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 16.

shining

2017. március 16.

Szerintem ez az arclemoso remes. Nem nagyon tisztitotta meg az arcom. Utana kb feloraval mar ugyanolyan zsiros is volt. Mivel nem lattam semmi valtozast az arcomon se jobb se rosszabb nem lett igy foloslegesnek iteltem a termeket es kidobtam . de a felenel tobbet elhasznaltam es szerintem ha nekem jo lenne mar hatott volna. Nem veszem ujra az fix :)

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

LiliMinda

2017. március 5.

En arcra hasznalva nagy valtozast nem lattam, talan mintha picit kevesbe lenne zsiros az arcom, de lehet csak kepzelem, pattanasom nem lett kevesebb
Viszont intim borotvalkozas utan ha ezt a tonikot hasznalom furdes utan, 2-3 napig akkor egyatalan nem viszket szoval azert erre megkapja az 5 csillagot, arcra meg probalgatom meg, az illata tetszik amugy

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 5.

Golyakalifa

2017. február 24.

Anyukám vette nekünk még tinédzser koromban az elsőt. Akkor még más volt a színe és kiszerelése. :) Szóval már közel 15 éve használom, és ez az új verzió is tetszik. Erőteljes, alkoholos illata van, és amit a sminklemosó nem szed le, azt a tonik eltünteti. "Fertőtlenítéshez" is használtam már, úgy is bevált. Én mindig arcot mosok a használata után, egyrészt mert nem szeretem ezt az erős illatot, másrészt kicsit szárítja, húzza a bőrt.

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Ryo

2017. február 5.

Kedvenc tonikom! Könnyedén, jól tonizál és árban sem vészes. Csak ajánlani tudom!

Ryo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid