KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Bivettke89

2018. december 11.

Pattanásos bőrnek szerintem ez a legjobb tonik!Hűsít,nem szárít ki úgy mint más tonik es szepen tisztitja az arcbőrt.Pár óra múlva viszont zsírosít ezért a 4*

Bivettke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Illori

2018. november 20.

Szerintem a legjobb tonik, amit valaha pattanásos bőrnek készítettek!

Illori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Szerintem a legjobb tonik, amit valaha pattanásos bőrnek készítettek!

Wolf

2018. november 12.

Ez a termék nagyon megkönnyítette az utóbbi éveimet. Napi 1-3x használom rendszeresen. Fertőtlenítésként és sminklemosóként is szuper. Pár óra után kicsit zsírosodik tőle a bőröm. :(

Wolf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

netti1212

2018. november 5.

Mindennapi használatra én nem használnám mert egy kicsit szárít de ezt leszámítva egy jó kis termék, árban viszont jó :)

netti1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

manokaa

2018. október 26.

A pattanásokat mintha valamennyire szárítaná illetve a nyomait is mintha halványítaná de nem sok mindent csinál. Árérték arányban viszont megéri.

manokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

geannika

2018. október 10.

Valóban erős tonik, de éppen ezért én leginkább csak T vonalban használom és nagyon sokat segít, nem csíp és kipirosodás sincsen.
Az illata is jó és az ára is rendben van.

UP: oda kell figyelni, hogy mikor és mennyit használja az ember, mert sajnos a túlzott tisztítással az ellenkezőjét lehet vele elérni. (jobban zsírosodik a T-zónában, pattanásokat okoz)
Nyáron nekem pont jó volt, most már erős, így ritkábban használom.

geannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Az illata is jó és az ára is rendben van.

Nyáron nekem pont jó volt, most már erős, így ritkábban használom.

FanniV

2018. október 7.

nagyon tetszik, megfelelően megtisztította a bőrömet

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

nagyon tetszik, megfelelően megtisztította a bőrömet

nagynomy

2018. szeptember 29.

Nekem nem vált be fiatalabb koromban sem. Jobban zsírosodott lemosás után az egyébként is zsíros terület, még több pattanással.

nagynomy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

mar

2018. szeptember 19.

Én ezt éveken keresztül használtam, tizenéves korom óta. Igaz, váltogatva mással, de nagyon sok flakon elfogyott belőle. Míg tavaly vagy tavaly előtt fel nem világosultam, hogy nem alkohollal kéne kezelgetni a pattanásaimat... Azóta más irányt vett a bőrápolási rutinom, és elmúltak a pattanások is. Sajnos a drogériákban még mindig szinte csak alkoholos tonikokat lehet találni, de hátha lassan kiszorulnak a piacról.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

alexandra06

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 10.

Sokan ajánlották, ezért gondoltam kipróbálom. Egyáltalán nem olyan jó, mint amilyennek mondják! A pattanásokkal semmit nem csinál, az arcbőrt viszont eléggé kiszárítja. Én nem ajánlom, bár lehet hogy csak nekem nem jött be.

alexandra06
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid