KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Ár: 400Ft , Eladó: Mancsuka
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel
CzFru

2017. január 20.

Legjobb! Az egyetlen tonik, ami nem csípi az arcomat. Gyerekként használtam, majd utána sok mást kipróbáltam, de kb egy éve visszatértem hozzá. Jól teszi a dolgát a kis drága, bár ritkán használom, mert amúgy száradásra hajlamos a bőröm.

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

BOBI9

2017. január 18.

Bár mostanában nem túl pattanásos az arcom,ezt szoktam a garniers arctisztító géllel használni.Nekem használ,de az illata kicsit alkoholos és erős.Azért 5*.

BOBI9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

Vanda234

2017. január 15.

Szépen tonizál nem csíp nem szárít kellemes illata van ajánlom 😊

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

Szépen tonizál nem csíp nem szárít kellemes illata van ajánlom 😊

schmldr

2017. január 15.

Semmit nem használ:(

schmldr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Semmit nem használ:(

Fgreta1

2017. január 13.

Nagyon szeretem. Igazából nem túl pattanásos az arcom, de amikor mégis van 1-2 csúnya, egy vattapamacsot benedvesítek vele és a pattanáson tartom 10-15 percig. Ezzel a módszerrel másnapra gyönyörűen eltűnteti a pattanást.

Fgreta1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

kvcsevi

2017. január 8.

Nem nagy kunszt, ennek ellenére sokszor újra vettem már. Az tetszik benne,hogy nagyon tisztának érzem az arcom használat után,viszonylag sok koszt is szed le a bőrömről.
Viszont pattanások ettől függetlenűl ugyanúgy vannak a bőrömön.

kvcsevi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Viszont pattanások ettől függetlenűl ugyanúgy vannak a bőrömön.

fbeauty

2016. december 31.

A világon semmit sem használt a bőrömön.

fbeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 31.

A világon semmit sem használt a bőrömön.

Lena2000

2016. december 26.

nekem pattanásos a bőröm, de inkább száraz ezért nekem széjjel szárította

Lena2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 26.

nekem pattanásos a bőröm, de inkább száraz ezért nekem széjjel szárította

gojibogyo

2016. november 28.

sajnos nem vált be, nagyon szárította a bőrömet és borzasztóan illatos

gojibogyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

sajnos nem vált be, nagyon szárította a bőrömet és borzasztóan illatos

Ancsa1230

2016. november 5.

Nem száradt tőle ki a bőröm, és a pattanások kialakulását is meggátolta. Ajánlani tudom!

Ancsa1230
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.