KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Ár: 400Ft , Eladó: Mancsuka
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csikosmatyas

2017. november 1.

Érthetetlen, hogy még miért engedik forgalomba hozni!?
Nem, nem csökkenti a gyulladásokat szerintem ez generálja. Maszatréteget hagy az arcon amit alig lehet lemosni, de ez kb. mindegyik próbált fabulonra igaz.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Érthetetlen, hogy még miért engedik forgalomba hozni!?

csudex

2017. szeptember 27.

Múltkor a DM-ben egy tinilány meg az anyukája előttem fizettek és egy ilyen tonikot, és valami hasonlóan hatásos "mélytisztító" arcradírt vettek feltételezem nem az anyukának. Legszívesebben odaszóltam volna nekik, hogy nem ettől fognak elmúlni a pattanások, sőt ha a "mélytisztító" radírral együtt használja még jobban rontani fog a helyzeten. Aztán sajnos belegondoltam, hogy anno én is azt gondoltam, hogy ez a legjobb tonik valaha, ezért jó pár flakonnal elhasználtam. Iszonyat, komolyan, nagyon büdös, nagyon alkoholos és nagyon retro. Max fertőtlenítésre lehetne használni, de ahhoz meg tele van felesleges anyagokkal.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kinga12

2017. szeptember 23.

2 nap alatt látványosan levitte a pattanásokat a homlokomról, sajnos az államnál már nem ez a helyzet az valahogyan még csúnyább lett :( de összességében nagyon jó!

Kinga12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Beya93

2017. szeptember 11.

Semmit nem csinál. Volt amikor hébe-hóba, volt amikor mindennap használtam, de semmi. Nem lett tőle se jobb se rosszabb a bőröm. Tisztító vagy frissítő hatását se éreztem. Teljesen felesleges termék, de legalább az összetevői is csúnyák. Csak azért kap 2*-ot mert nem lett csúnyább a bőröm tőle.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

p1th0n

2017. szeptember 9.

Jól tisztított, de sajnos jobban zsírosodott a bőröm utána és ragadós érzést hagyott maga után.

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

zek

2017. augusztus 26.

Először jó volt, de az arcbőröm sokat változott, és túl erős volt, és csak rosszabb lett a bőröm.

zek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Dessja

2017. augusztus 11.

Régebben használtam, nagyon nem vált be. Semmi pozitív hatása nem volt. Napi 1x használtam, ez bőven elég volt arra, hogy tökéletesen kiszárítsa a bőröm. Emellett ugyanúgy megmaradtak a miteszerek és pattanások. Hiába a hidratálás, marad a száraz bőr. Maximum fertőtlenítésre jó egy-egy pattanás területén, de az egész arcra nem. Ennél sokkal jobb termékek is vannak, sajnos nekem nem vált be.

Aki használja, az csak óvatosan, figyelje, hogyan reagál rá a bőre, nehogy úgy járjon mint én régen. Inkább olyanoknak lehet hasznos, akiknek nagyon zsíros a bőrük.

Dessja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

ildi98

2017. augusztus 9.

Kamasz koromban használtam sokat, az első tonikom volt. Sokat segített a zsíros, pattanásos bőrömön. Mostanában nem akadtam össze vele, de lehet, hogy beújítom.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

andi9928

2017. augusztus 7.

Nekem bevált.Már 2 hónapja használom reggel és este.Nem fénylik annyira az arcom a használata után ami nekem nagyon sokat jelent.Az ára is kedvező.Nagyon szeretem!!!:)

andi9928
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Boombapple

2017. július 23.

Életem első tonikja, talán 12 évesen használtam először, akkor is azért, mert nem is tudtam, hogy létezik arcradír vagy tonik és anyukám csak úgy vett egyet nekem. Nem tudtam, hogy hogyan kell használni, ezért csak úgy az arcomra öntöttem. :D Végül anyukám eligazított, hogy ezt vattával kell.
Nagyon szárította a bőrömet, de nem is volt baj, mert 12 évesen a pubertás jelei láthatóak voltak és pattanásos volt az arcom azon része, ami a hajtöveimhez közel volt. Akkor nagyon jó volt, de mára a kombinált bőrömből kő szárazat csinálna, aminek nem örülnék. Minden esetre 5 csillag, mert akkor jó volt és mert ez volt az első tonikom.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid