KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

udntknowwwhoiam

2018. július 16.

Kistini korom óta ezt használom, szerintem ezzel el is árultam mindent. Rengeteg másik tonikot, arctisztítót kipróbáltam,de a korom előrehaladtával sem lett másabb az arcom úgy tűnik,mert csakis ez jó a pattijaimra és ettől nem kapok egyéb bőrkiütést meg ilyeneket... Fogalmam sincs,hogy hány flakonnal használtam már el és még mennyivel fogok... :D

udntknowwwhoiam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

geannika

2018. július 16.

Valóban erős tonik, de éppen ezért én leginkább csak T vonalban használom és nagyon sokat segít, nem csíp és kipirosodás sincsen.
Az illata is jó és az ára is rendben van.

geannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Az illata is jó és az ára is rendben van.

feketebakancs

2018. július 2.

Már két hónapja használom. Úgy vettem észre, hogy ha minden nap felviszem, és használok mellé pattanásokra való gélt is, akkor pár napig javul a helyzet, de hosszú távon nem történt változás. Nem fogom újra megvenni, tovább folytatom a keresgélést.

feketebakancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

MoncsiT

2018. július 1.

Pár éve használtam, nagyon kellemes a bőrön, egy idő után tényleg észrevettem a hatását, főleg mikor abbahagytam a használatát, pár napon belül egyből megjelentek a pattanások és miteszerek. Tényleg oda kell figyelni, hogy rendszeresen használja az ember és akkor egész jó.

MoncsiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Egykremkedvelo

2018. június 27.

Mindennapi használata kicsit szárít, de jó kis cucc

Egykremkedvelo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Mindennapi használata kicsit szárít, de jó kis cucc

Adala

2018. június 14.

Nekem bevált a szárító keverékkel együtt! 🙂 Szépen rendbe hozta az arcomat

Adala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Nekem bevált a szárító keverékkel együtt! 🙂 Szépen rendbe hozta az arcomat

Zoraa

2018. június 13.

Erina, próbáljátok ki ezt:
DM és Rossmann is árulja ~1200 Ft-ért, csak figyelj, hogy a sárga/kék színűt vedd, ne a zöld/fehér clean változatot (az nem használ semmit)
Érdemes kesztyűt venni hozzá, mert szárítja a kezet

Zoraa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Erina, próbáljátok ki ezt:
Érdemes kesztyűt venni hozzá, mert szárítja a kezet

Erina

2018. június 10.

Lányomnak vettem, még csak 12 éves, de sajnos már most nagyon sok pattanással küszködünk. Nagy reményekkel vettem meg neki ezt a tonikot, de semmit nem használt, 3* de csak azért mert nem súlyosbította a helyzetet.
Ugyan itt, kétségbeesett anyuka várja a jó tanácsokat, eme probléma orvoslására :) Köszönöm! :)

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

ZsofiKrem

2018. május 24.

Az eddigi legjobb tonik amit valaha hasznaltam, nem szarit, nem csip, es az illata is nagyon jo. :)))

ZsofiKrem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Destinyh

2018. május 16.

Régebben is használtam akkor nem tetszett, viszont úgy döntöttem, hogy megveszem újra mert már nem is emlékeztem, hogy mi volt vele a bajom. Más a csomagolása mint régebben, de így is jól néz ki. Szóval már 1 hete szenvedtem bizonyos pattanásokkal amik nem akartak elmúlni így hát bevetettem ezt, és már másnapra sokkal szebb lett a bőröm. A pirosságot nagyon jól kezeli illetve a gyulladást is lehúzza, meg persze le is szárítja a pattanásokat. Gondolkozom azon,hogy az arclemosó gélt is megveszem.:D

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid