KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

Ár: 400Ft , Eladó: Mancsuka
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 600 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: 3/4-ig van tele, Helyszín: Szeged, Budapest (hétvégén csak), fizetés: személyes átvétel vagy postai úton

Boombapple

2017. július 23.

Életem első tonikja, talán 12 évesen használtam először, akkor is azért, mert nem is tudtam, hogy létezik arcradír vagy tonik és anyukám csak úgy vett egyet nekem. Nem tudtam, hogy hogyan kell használni, ezért csak úgy az arcomra öntöttem. :D Végül anyukám eligazított, hogy ezt vattával kell.
Nagyon szárította a bőrömet, de nem is volt baj, mert 12 évesen a pubertás jelei láthatóak voltak és pattanásos volt az arcom azon része, ami a hajtöveimhez közel volt. Akkor nagyon jó volt, de mára a kombinált bőrömből kő szárazat csinálna, aminek nem örülnék. Minden esetre 5 csillag, mert akkor jó volt és mert ez volt az első tonikom.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

IchliebeChremes

2017. július 23.

Nagy rossz cucc. Csak még rosszabb lett tőle a bőröm.
Ugyanilyen véleménnyel vagyok a tonikjával,és a mattító arckrémjével.

IchliebeChremes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Nagy rossz cucc. Csak még rosszabb lett tőle a bőröm.
Ugyanilyen véleménnyel vagyok a tonikjával,és a mattító arckrémjével.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Én nem tapasztaltam nagy változast pattanásügyben, de szépen mattítja az arcom, és az illata istetszik!

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

En arcra hasznalva nagy valtozast nem lattam, talan mintha picit kevesbe lenne zsiros az arcom, de lehet csak kepzelem, pattanasom nem lett kevesebb
Viszont borotvalkozas utan ha ezt a tonikot hasznalom furdes utan, 2-3 napig akkor egyatalan nem viszket,es szorbenovesem is kevesebb szoval azert erre megkapja az 5 csillagot, arcra meg probalgatom meg, az illata tetszik amugy

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

gogtina

2017. június 28.

Néha egy-egy durvább pattanás után maradt hegre használom, de ezt az INCI-t nem szívesen kenegetném magamra naponta.

gogtina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Mofi

2017. június 19.

Régebben használtam, de aztán valahogy elmaradt a tonizálás az arcápolási rutinomból. Mostanság több pattanás kijött az arcomon, valószínű a stressz és az izzadás következtében. De ez a kis termék nagyon szépen levitte a gyulladást és hamarabb eltűntek a pattanásaim, mint általában. Reggel és este is használom arctisztítás után és így napközben is kevésbé fényesedik ki a bőröm. Újravevős.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Leonie

2017. június 15.

Csoda!Én nem használom minden nap,csak ha kijön 1-2 nagyobb pattanás,de ezeket már másnapra lehúzza.Testvérem is,így használja és nagyon sokáig elég.Drágább krém se tünteti el ilyen hamar a nagyobb pattanásokat.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Angelika1997

2017. június 15.

Tökéletesen mattítja a bőrömet. Este arclemosás után szoktam bekenni, reggel pedig alapozás előtt. Szépen rendben tartja a bőrömet.

Angelika1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

giraffe

2017. május 31.

Minden reggel és este használom, így nem zsírosodik a bőröm.

giraffe
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Minden reggel és este használom, így nem zsírosodik a bőröm.

Tinisminkes

2017. május 26.

Pattanasos boromre tokeletes. Segit h minnel elobb elmuljanak. Szarazabb borre nem ajanlom mert kicsit szarit.
Tipp: ha nagyon pattanasos vagy akkor fogj egy vattakorongot tegyel ra ebbol es nyomd a homlokodra es hagyd ott orakig

Tinisminkes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid