Fabulon

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Fabulon Tini Tonik hatásosan tisztítja és tonizálja a zsíros, pattanásos bőrt. Különleges összetételénél fogva elősegíti a tág, könnyen szennyeződő és ezért fertőződésre különösen hajlamos pórusok összehúzódását. Rendszeres használata frissíti a bőrt, regenerálja a természetes védekezésben fontos szerepet játszó savköpenyt. Fűzfakéreg tartalma gyulladáscsökkentő hatású, a benne lévő aloe vera kivonat pedig segíti a gyulladt bőr és a pattanások gyógyulását.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, parabénmentes.

geannika

2018. szeptember 21.

Valóban erős tonik, de éppen ezért én leginkább csak T vonalban használom és nagyon sokat segít, nem csíp és kipirosodás sincsen.
Az illata is jó és az ára is rendben van.

geannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Az illata is jó és az ára is rendben van.

mar

2018. szeptember 19.

Én ezt éveken keresztül használtam, tizenéves korom óta. Igaz, váltogatva mással, de nagyon sok flakon elfogyott belőle. Míg tavaly vagy tavaly előtt fel nem világosultam, hogy nem alkohollal kéne kezelgetni a pattanásaimat... Azóta más irányt vett a bőrápolási rutinom, és elmúltak a pattanások is. Sajnos a drogériákban még mindig szinte csak alkoholos tonikokat lehet találni, de hátha lassan kiszorulnak a piacról.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

alexandra06

2018. augusztus 10.

Sokan ajánlották, ezért gondoltam kipróbálom. Egyáltalán nem olyan jó, mint amilyennek mondják! A pattanásokkal semmit nem csinál, az arcbőrt viszont eléggé kiszárítja. Én nem ajánlom, bár lehet hogy csak nekem nem jött be.

alexandra06
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nika123

2018. augusztus 2.

Egy ideig ezt használtam nagyon szerettem de már nem csinál semmit.
Nem használ semmit.
Amíg hatott a pattanások ritkábban jöttek elő és nem volt annyira zsíros a bőröm tőle.

Nika123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Egy ideig ezt használtam nagyon szerettem de már nem csinál semmit.
Nem használ semmit.

gancsklaudia

2018. július 31.

Nemszabadna a piacon hagyni...kis kétsegbeesett tudatlan pattanásos tiniként persze hogy ez az első amit leveszünk a polcról...majd szinte locsoljuk magunkra. Most pár évvel később meg nemértem miért olyan a bőröm mint amilyen...úgy kéne árulni, hogy az összetevőlista helyett csak annyi van ott: tedd tönkre a bőröd alkohollal

Minősíthetetlen

gancsklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 31.

Minősíthetetlen

kicsiparany

2018. július 24.

Hihetetlem hogy egy tonik INCI-jének második összetevője az alkohol..borzadály

kicsiparany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Hihetetlem hogy egy tonik INCI-jének második összetevője az alkohol..borzadály

meheszne1215

2018. július 23.

Ajánlották, de sajnos nekem nem segített. Erős smink lemosására alkalmas, de kizárólag akkor, ha utána rendesen átmosom az arcomat. Nagyon ragad, pattanásosabb tőle az arcom, mint egyébként.

meheszne1215
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

udntknowwwhoiam

2018. július 16.

Kistini korom óta ezt használom, szerintem ezzel el is árultam mindent. Rengeteg másik tonikot, arctisztítót kipróbáltam,de a korom előrehaladtával sem lett másabb az arcom úgy tűnik,mert csakis ez jó a pattijaimra és ettől nem kapok egyéb bőrkiütést meg ilyeneket... Fogalmam sincs,hogy hány flakonnal használtam már el és még mennyivel fogok... :D

udntknowwwhoiam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

feketebakancs

2018. július 2.

Már két hónapja használom. Úgy vettem észre, hogy ha minden nap felviszem, és használok mellé pattanásokra való gélt is, akkor pár napig javul a helyzet, de hosszú távon nem történt változás. Nem fogom újra megvenni, tovább folytatom a keresgélést.

feketebakancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

MoncsiT

2018. július 1.

Pár éve használtam, nagyon kellemes a bőrön, egy idő után tényleg észrevettem a hatását, főleg mikor abbahagytam a használatát, pár napon belül egyből megjelentek a pattanások és miteszerek. Tényleg oda kell figyelni, hogy rendszeresen használja az ember és akkor egész jó.

MoncsiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid