KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk - 32 G

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel,gránátalma kivonattal és hialuronsavval avalóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Krémmánia Kedvencek a -től
Szlilla19

2017. május 20.

Én mind a három fajtát kipróbáltam, de nekem ez jött be. Hidratál, szuper az ára, számomra egy csodaszer.

Szlilla19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

lazybutterfly

2017. május 18.

Már több koreai/tajvani fátyolmaszkot is próbáltam ezért kíváncsi voltam, hogy egy nyugati márka mit tud összehozni. Azt kell, hogy mondjam kellemes meglepetés ért. Az illata elsőre nem nagyon tetszett, de egészen hozzám nőtt és hatásos is volt. Szépen feltöltötte a bőröm és miután beszívódott az arcom egészséges ragyogást kapott. A textúrája nekem kicsit ragacsos volt, de gondolom ez preferencia kérdése. Az ára tűrhető, a neten ennyiért van olyan márka amiből hármat is lehet rendelni, de olyan is mi 2-3-szor drágább. A kék védőrétegnek nem látom értelmét, célszerűbb lehúzni mielőtt feltenné az ember. Rengeteg szérum volt benne elég volt a nyakamra, a mellkasomra, a vállamra és még a karomra is jutott. Érdemes a kék védőréteget és a maszkot is kicsavarni használat után, mert rengeteg szérum van még benne amit fel lehet használni.
Összességében tetszett.

lazybutterfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Összességében tetszett.

curlyangel

Korcsoport: < 18
2017. május 13.

A legjobb! Hidratál és olyan érzést ad mintha angyalok masszíroznának. Le se akarom venni.

curlyangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 13.

DoraBernadett

2017. május 12.

Az egyik legszuperebb fátyolmaszk az eddig használtak közül. Szuperül feltöltötte a bőröm, kisimult tőle az arcom. Azért nem kap 5 csillagot, mert az árát kicsit sokallom érte.

DoraBernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 23.

Annyira szuperül feltölti a bőröm nedvességgel, tényleg. Viszont, ez max két napig érezhető, de nem is vártam többet. Valahol olvastam, hogy a hidratáló hatása akár egy héten át érezhető, de ez bizonyára mese habbal. No mindegy.
Egyszer vettem csak, akciós volt a Rossmannban. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert tényleg baromi jól hidratált, egyszerűen mesés volt a hatása, de az ára egyszerűen kétségbeejtő. :D Vicc, hogy ennyit elkérnek érte. Talán ha majd ismét akciós lesz akkor megveszem, bár, még akkor is szerintem elképesztően magas ára van.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 23.

szanii

2017. április 23.

Szeretem az újdonságokat, ezért gondoltam, kipróbálom. Még sosem használtam textilmaszkot, meglepődtem, mikor megláttam :D Először majdnem elfelejtettem lehúzni azt a kék védőréteget. De utána már "kényelmesen" feltudtam rakni, illeszkedett az arcomhoz. A szemnél is nagyon jó, nem csípte egyáltalán, megfelelő a kialakítása. Szerintem túl nagy fejhez csinálták, de ez részletkérdés, hisz megoldható a felhelyezés.
Normál bőröm van, néha pattanások.... Mikor levettem, sokkal jobbnak, tápláltabbnak, hidratáltabbnak éreztem az arcom. Viszont ennyi, ez el is múlt, másnap már mintha mi sem történt volna.
Újra nem hiszem, hogy veszem, most a zöld társát fogom kipróbálni.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Újra nem hiszem, hogy veszem, most a zöld társát fogom kipróbálni.

szzsuzsa0822

2017. április 23.

Nagyon szeretem! Valóban hidratált és üde lesz tőle a bőröm, az illata nagyon jó. 4 csillag csak az ára miatt, sajnos ennyit nem ér egy használatra.

szzsuzsa0822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

kpaci

2017. április 17.

Én nehéznek találtam a használatát is (ömlött belőle a szérum...) és nem is hatott semmit.

kpaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Claudia31

2017. április 16.

Nekem be vált! Akciósan vettem a Rossman-ban.Épp most vettem le az arcomról. Kb; 30 percet hagytam fenn. Teljesen beszivta, szinte szarazon húztam le.
Az eredmény: puha, frissebb, feszesebb, üdébb arcbőr!!!
Azt kaptam amit igért!
Teljes áron nekem kicsit drága, de meg biztos ujra fogom venni, és különleges alkalmak elött fogom használni.
4 csillag, de csak az ára miatt.

Claudia31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Az eredmény: puha, frissebb, feszesebb, üdébb arcbőr!!!
Azt kaptam amit igért!
4 csillag, de csak az ára miatt.

_-Mia-_

2017. április 15.

Szerencsere nem artott, de nem is hasznalt...

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Szerencsere nem artott, de nem is hasznalt...

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1