KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk - 32 G

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel,gránátalma kivonattal és hialuronsavval avalóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Ár: 1500 Ft / 3db , Eladó: Matilda
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton, fizetés előre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fiffi

2017. szeptember 27.

Először próbáltam ki ilyen maszkot. A felhelyezése sztem macerás, míg kiveszed a tasakból, széthajtogatod, felrakod úgy hogy mindenhol fedje az arcod és lehúzod utána a védőréteget az egy csomó idő. Szerintem kb. ugyanannyi felkenni egy rendes arcpakolást is. Viszont jó érzés, amikor fennvan, frissítő, kellemes. 15 perc után leszedtem (ez a csomagolásra ráírt idő) de még egy csomó "anyag" volt még benne. Utána tényleg hidratáltabbnak éreztem a bőröm. Másnap viszont teljesen eltünt a hatása és még rendesen ki is száradt a bőröm.

Fiffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

0bikbik0

2017. szeptember 24.

Nem is tudom, mi ez.
Nem túl "érthető" összetevők. (Szárító alkohol egy hidratáló bombában?) Max. fél óráig talán a érezhető volt a "hidratáló" hatása. Puha lett a bőröm. Ennél egy sima arckrém is többet tud. Mindezért ennyi pénzt kérni?
Viszont - nekem legalábbis - könnyű volt felhelyezni, és egész jól befedte az arcomat (bár a két szemnyílás elég érdekes..., de kezelhető).
Engem nem csípett, nem viszketett.
De összességében nem mondanám hatásosnak.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Nem is tudom, mi ez.
Engem nem csípett, nem viszketett.
De összességében nem mondanám hatásosnak.

Ndr

2017. szeptember 9.

Ma próbáltam,már régóta ki akartam próbálni a fátyolmaszkot. Nekem nagyon tetszett hogy kellemes, puha lett utána tőle az arcom, még hidratáló krém se kellett. Az ára nem olcsó, ezért csak ritkán fogok venni, viszont a többi fajtát mindenképp ki fogom próbálni mert szeretek néha ilyen szépítős napot tartani, úgy érzem hogy felfrissül az arcom tőle.Szóval egy 4 pontot adok neki, azért nem 5-öt mert lehetne olcsóbb.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

dreammiyss

2017. szeptember 3.

Kellemes és hidratást érzést adott egy fél délutánra, viszont nem hinném, hogy újra vásárolnám. Szerintem az olcsóbb termékek is megteszik ugyanazt, mint ez a termék.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 28.

Nagyon jó, de nem venném újra. Valóban nagyon puha lesz használat után az ember bőre, de kb. ennyi... ja és az én arcomra is túl nagy volt Maradok a H&M-es maszkoknál.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Kremcica

2017. augusztus 12.

Mostanában rákaptam a szövetmaszkokra így előbb a Baleás (aqua szövetmaszk) változatot próbáltam most pedig ezt. Hatásában a kettő nagyon hasonló, hidratál, a bőröm a maszk után nem igényli még a hidratálókrémet sem. Nem irritál, nem csíp, a maszk részének jó a kialakítása és full tele van anyaggal. Sajnos nem tartós a hatása, egy nap kb. Ami miatt a Baleas társára fogok visszatérni mert ez ugyanannyit tud de akciósan is 2x annyiba kerül. Továbbá a parabén és alkohol összetevői nagyon nem tetszenek, a másikban nincs és összességében szebb az incije. Akit ez nem zavar, összességében ez egy jó gyorssegély ha kiszáradt a bőr vagy krém mellett kell a plusz hidratálás, de rendszeresen már szerintem nem éri meg.
Még valami: valaki kérdezte hogy lehet újrahasználni - leveszem az arcomról, úgy hajtom hogy meg tudjam a hajtásból jegyezni melyik oldalt használtam. Utána visszarakom a csomagolásába ráhajtom a tetejét és lecsipeszelem.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Magneto

2017. augusztus 12.

Egynek elment, de tényleg az ára nem előnyös, ha az ember minden héten legalább egyet el szeretne használni, akkor egy hónapban az árából már vehet egy hidratáló krémet inkább. Enyhén bizsereg tőle a bőröm, hidratál, de a zöld csomagolású szerintem jobb. Btw a hyaluron az összetevő lista végefelén kullog, nagyon kevés lehet magában a termékben, Beauty Brainsen azt olvastam össze, hogy ha a jótékony összetevő nem szerepel az első három hely egyikén akkor csak szemfényvesztés az egész. :) A Baleának olcsóbb és szerintem minőségben jobb textil maszkjai vannak.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

szekelyeni

2017. augusztus 7.

Ez semmit nem csinál. A mérete azoknak lehet jó, akiknek közel ülő szemeik vannak. Senki ne vegye meg.

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

laurahorvath95

2017. augusztus 2.

Annyira mérges vagyok, hogy mindig bedőlök a hatásvadász termékeknek... semmire nem jó ez a maszk... szerettem volna egy kis plusz hidratálást adni a bőrömnek ebben a melegben. Miután feltettem, kicsit csípett, de fennhagytam. Levétel után 10 perccel annyira kivörösödött a bőröm, hogy az hihetetlen, mint aki rendesen leégett a napon. Soha többet ilyet, de komolyan.

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

domcsismiracle

2017. július 19.

Nagyon friss az élmény, úgy egy órája használtam először. A bőröm nagyon hálás volt érte, kellemes volt az érzés, amíg fent volt a réteg. Nekem kisebb fejem van, elég hülyén rancosan tudtam feltenni, így a számra is jutott, de nem bántam meg. Most miután elmúlt a ragacsosabb, húzódós érzés nagyon puha az arcom, kicsit egészségesebbnek is hat talán.

Meglátjuk, majd jövök updateleni.

UPDATE:
Azóta nem vettem újra, remélem ez mindent elmond. Jó-jó, de nem volt több, mint egy rendes hidratáló krém, és ezért az árért drága lenne ezt használni a mindennapokban.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Meglátjuk, majd jövök updateleni.

UPDATE:

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1