KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk - 32 G

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel,gránátalma kivonattal és hialuronsavval avalóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Ár: 1200 Ft / 3db , Eladó: Matilda
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton, fizetés előre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. december 12.

Kiütések lettek tőle az arcomon, erre korábban nem volt példa..

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 12.

Kiütések lettek tőle az arcomon, erre korábban nem volt példa..

Matty

2017. december 11.

Szeretem ezt a maszkot, mert frissít, táplál. Havonta egyszer használom, sokáig tart a hatása. Az én arcomat is égeti, amikor felteszem, de a hatása miatt megéri. Öt csillag, szuper maszk.

Matty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Marcsykamama

2017. december 11.

Amikor felraktam, csípte a bőröm, de 3-4 perc után már nem éreztem( -1 csillag). De mégis olyan puha lett a bőröm<3 Biztos hogy újra veszem!

Marcsykamama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

kakaska

2017. december 5.

Nagyon bevált. Igazi kikapcsolódás, amikor felteszem. Nagyon sokáig tart a hatása, pihe-puha bőr. Még az arcápoló szérumomat is elhagytam egy hétre.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Darinka0812

2017. november 25.

Leárazva vettem, gondoltam kipróbálom, fehelyezni kicsit macera volt. Pazarlásnak gondolom, nem ertem miert kell a felső réteget leszedni, vagy ha igen miert nem lehet azt maskor ra eltenni, tele van a zacskó is maradék anyaggal.
Hatásos, puha lesz tőle az arcom, marad az érzés sokaig, hűsítő, de újra nem veszem, főleg az ára nekem kicsit sok.

Darinka0812
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

beautycare

2017. november 23.

Nagyon szeretem! Ez és a másik mattítós maszk a kedvencem. Nekem más nagyon nem vált be hidratálás és feltöltés szempontjából... már a professzionális kozmetikumokon túl. Jól hűsít, és lehet relaxálni, míg fent van! Az igaz, hogy nagyon drága, DE a Rossmann-ban átlag 150-200 Ft-tal olcsóbb;)

beautycare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Romanadvoratrelundar

2017. október 24.

Eddig nem tartottam különösebben szabálytalannak a fejemet, de ez a maszk komolyan elgondolkodtatott. A szem- és szájnyílás sehogy nem akart passzolni, a szélek pedig össze-vissza lebegtek az arcom körül. Ezzel még úgy nagyjából megbékéltem volna, csukott szemmel és szájjal végül is túlélhető, viszont attól már végképp nem voltam elragadtatva, hogy mennyire csípett és irritált. Az arcom levétel után még órákig piros volt, és inkább ragacsos érzetű, mintsem hidratált. Semmi puhaságot vagy feltöltöttséget nem tapasztaltam. Csak azért nem kap egy csillagot a termék, mert tudom, hogy az én bőröm is iszonyatosan érzékeny, valószínűleg a legtöbb emberét ennyire nem viseli meg.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

nefi02

2017. október 18.

Sajnos nem tudok róla semmi jót mondani. Ebben az árkategóriában mérföldekkel jobb termékek kaphatók pl.:a Marionaudban változatos egyesével csomagolt maszkok, amiknek tényleg van hatása. Ez annyit sem ér, mint egy sima arckrém :(

nefi02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

mse02

Gyenge hidratáló hatása van csak
Nem is értem ezt hogy gondolták a Garnier-nél :(
Újra venni nem fogom

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Gyenge hidratáló hatása van csak
Nem is értem ezt hogy gondolták a Garnier-nél :(
Újra venni nem fogom

Mokuska1981

2017. október 18.

Nagyon száraz a bőröm, mondhatni a kozmetikusok rémálma lennék :) Jó hatással volt a bőrömre, utána napokig megmaradt a puha érzés, nem hámlott, feszült. Ami nagyon zavaró, hogy elég maceráns feltenni. A lehúzható rétegtől teljesen ideges lettem. Elkínlódtam vele jó pár percet. Azon igazán javíthatnának .....

Mokuska1981
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1