KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk - 32 G

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel,gránátalma kivonattal és hialuronsavval avalóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Ár: 1500 Ft / 3db , Eladó: Matilda
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton, fizetés előre

Kremcica

2017. augusztus 12.

Mostanában rákaptam a szövetmaszkokra így előbb a Baleás (aqua szövetmaszk) változatot próbáltam most pedig ezt. Hatásában a kettő nagyon hasonló, hidratál, a bőröm a maszk után nem igényli még a hidratálókrémet sem. Nem irritál, nem csíp, a maszk részének jó a kialakítása és full tele van anyaggal. Sajnos nem tartós a hatása, egy nap kb. Ami miatt a Baleas társára fogok visszatérni mert ez ugyanannyit tud de akciósan is 2x annyiba kerül. Továbbá a parabén és alkohol összetevői nagyon nem tetszenek, a másikban nincs és összességében szebb az incije. Akit ez nem zavar, összességében ez egy jó gyorssegély ha kiszáradt a bőr vagy krém mellett kell a plusz hidratálás, de rendszeresen már szerintem nem éri meg.
Még valami: valaki kérdezte hogy lehet újrahasználni - leveszem az arcomról, úgy hajtom hogy meg tudjam a hajtásból jegyezni melyik oldalt használtam. Utána visszarakom a csomagolásába ráhajtom a tetejét és lecsipeszelem.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Magneto

2017. augusztus 12.

Egynek elment, de tényleg az ára nem előnyös, ha az ember minden héten legalább egyet el szeretne használni, akkor egy hónapban az árából már vehet egy hidratáló krémet inkább. Enyhén bizsereg tőle a bőröm, hidratál, de a zöld csomagolású szerintem jobb. Btw a hyaluron az összetevő lista végefelén kullog, nagyon kevés lehet magában a termékben, Beauty Brainsen azt olvastam össze, hogy ha a jótékony összetevő nem szerepel az első három hely egyikén akkor csak szemfényvesztés az egész. :) A Baleának olcsóbb és szerintem minőségben jobb textil maszkjai vannak.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

szekelyeni

2017. augusztus 7.

Ez semmit nem csinál. A mérete azoknak lehet jó, akiknek közel ülő szemeik vannak. Senki ne vegye meg.

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

laurahorvath95

2017. augusztus 2.

Annyira mérges vagyok, hogy mindig bedőlök a hatásvadász termékeknek... semmire nem jó ez a maszk... szerettem volna egy kis plusz hidratálást adni a bőrömnek ebben a melegben. Miután feltettem, kicsit csípett, de fennhagytam. Levétel után 10 perccel annyira kivörösödött a bőröm, hogy az hihetetlen, mint aki rendesen leégett a napon. Soha többet ilyet, de komolyan.

laurahorvath95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

domcsismiracle

2017. július 19.

Nagyon friss az élmény, úgy egy órája használtam először. A bőröm nagyon hálás volt érte, kellemes volt az érzés, amíg fent volt a réteg. Nekem kisebb fejem van, elég hülyén rancosan tudtam feltenni, így a számra is jutott, de nem bántam meg. Most miután elmúlt a ragacsosabb, húzódós érzés nagyon puha az arcom, kicsit egészségesebbnek is hat talán.

Meglátjuk, majd jövök updateleni.

UPDATE:
Azóta nem vettem újra, remélem ez mindent elmond. Jó-jó, de nem volt több, mint egy rendes hidratáló krém, és ezért az árért drága lenne ezt használni a mindennapokban.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Meglátjuk, majd jövök updateleni.

UPDATE:

Nicolle

2017. július 16.

Csatlakozom az elôttem szólók azon táborához, akiknek túl nagy az arcára, és csípte a bőrüket. 😟 Szépen hidratál, pár perce vettem le, kíváncsi vagyok, meddig tart a hatás. Az árát én is sokallom.

Nicolle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Fabi95

2017. július 16.

Anyukámnak vettem, mert nagyon kíváncsi volt mit tud ez a maszk. (Ugye a reklám..😃). Ma ki is próbálta; frissnek, hidratáltabbnak érezte az arcbőrét. VISZONT: anyunak normál bőre van, a termékre rá van írva hogy normál, de érzékeny bőrűek is használhatják. Azért hangsúlyoztam ki anyu bőrtípusát, mert ennek ellenére feszül és ég az arca. Csak remélni tudjuk, hogy elmúlik neki egy nap alatt. Hozzáteszem én a zöldet próbáltam, ugyan úgy égett tőle az arcom + még pár pattanásom is lett tőle. Szóval egyik sem újravevős...

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

SchmitterBettina

2017. július 12.

Épp most vettem le az arcomról! Szépen hidratálta az arcom, puha, feszes lett. Arra kiváncsi leszek, hogy meddig tart ?! Rengeteg cucc van benne, lehet hűtőbe teszem és felhasználom mégegyszer. Felrakása nekem nehezen ment, kicsi lenne a fejem nem hiszem. A szemem körül kicsi volt máshol meg ráncos maradt. Összeségében elég jó kis maszk ez, ha akciós lesz biztos újra megveszem!

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Blackxentric

2017. július 9.

Kellemesen hidratál és rengeteg cucc van benne, amit megéri kifacsarni belőle egy kis tégelybe. Feltenni kicsit macerás nem tudom minek kellett a kék réteg is. Nem csodaszer, de egynek jó volt.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Newsee89

2017. július 9.

Sima arcpaki...semmi extra.ennyiért nem veszem meg többet...

Newsee89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Sima arcpaki...semmi extra.ennyiért nem veszem meg többet...

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1