KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

EszterS05

2018. június 25.

Semmi extra. Lehet kapni hasonló maszkokat sokkal olcsóbban. Nem volt rossz, de szerintem nem ér ennyi pénzt.

EszterS05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Cormia

2018. június 14.

Nagyon szeretem ezt a maszkot :)
Frissít, nyugtat, hidratál. Sokkal jobb utána az arcom. Az ára elég húzós, de azért ki lehet fogni rá akciókat.

Cormia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon szeretem ezt a maszkot :)

Venusz1984

2018. június 11.

Nem rossz termék, szépen hidratálja a bőrt. Jó sok cucc van benne. Csak azért 4 csillag mert vannak jobb fátyolmaszkok is.

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

katalinmester13

2018. június 5.

Nekem tényleg hidratáló bomba. Meglepett. Nem egy "Narüko pillangója", de egész jó! Háromszor is használtam ugyanazt a maszkot. Ha szabad, ha nem! Most már az ára is jóval kedvezőbb ( 650 Ft körül). Nekem bőven megérte!

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 5.

RachelZ

2018. június 2.

Nagyon jól frissít, ápol, nyugtat és hidratál. Szó szerint olyan, mintha új arcbőrt kapnék!! Annyi krém van a maszkban, hogy simán elég 2 használatra is! Csak ajánlani tudom - bár az ára egy kicsit húzós - , de ennyi kényeztetést megérdemlünk :) + pro tipp: ha egy kicsit a hűtőbe tesszük használat előtt, akkor így nyáron a legjobb frissítő!!

RachelZ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

laurora

2018. április 26.

Kellemes érzést hagy az arcon. Csodákat nem kell várni tőle, de miután használom ruganyosabbnak érzem a bőrömet. Én újra szoktam venni, ha szeretnék egy kis kényeztetést, felrakok egy ilyet. :)

laurora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Kittyke27

2018. április 23.

Kellemes, szeretem használni.

Kittyke27
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Kellemes, szeretem használni.

Ramada86

2018. április 17.

Nem rossz, de igencsak túlárazott

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nem rossz, de igencsak túlárazott

Ticsinky

2018. március 12.

Nem a legjobb maszk amivel találkoztam, de az arcomnak kellemes bizsergető érzést nyújtott, és valamennyire hidratált is.
Illata kellemes. A három változat (szín) közül nekem ez jött be a legjobban.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Illata kellemes. A három változat (szín) közül nekem ez jött be a legjobban.

anita

2018. március 1.

Sajnos messze nem közelíti meg a zöld verzióját hatékonyságban, sőt kifejezetten kellemetlennek mondanám. Fura érzés, nem érzem hidratáltnak a bőröm, csak nyálkás-ragadósnak.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1