KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk - 32 G
Ár: 1200 Ft / 3db , Eladó: Matilda
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton, fizetés előre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

blondie0310

2018. február 16.

Ahol amúgy se volt gond a bőrömmel, ott puha lett, ahol száraz volt, ott nem segített semmit, másnapra még hámlott is.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

kami_ll

2018. február 15.

Csatlakozom az előttem szólokhoz miszerint felraktam és 1 percen belül elkezdett csípni. Én kitartottam ettől függetlenül a megadott idő végéig, gondoltam hátha megéri. Puhábbnak puhább lett az arcom ugyan de semmi extrát nem tapasztaltam. De lehet csak sokat vártam tőle.

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.

danyadi77

2018. február 2.

Hidratáló bombának nem nevezném, legalábbis az én koromban annak már kevés, de egynek jó. Azaz 2-szer használtam, a kék fóliát csak a második alkalommal húztam le és tettem fel azt a felét. Időközben a tasakban levő maradékot is magába szívta úgy, ahogy. Nem feszesít, de kellemesen hidratál. Engem általában semmi nem csíp és nem irritál, így ez sem. Talán első alkalommal inkább lehűtötte az arcomat. A maszk mérete rám nagyjából jó, kicsit nagy, inkább széltében, de nyilván nem lehet mindenki arcához igazítani. A Rival de Loop-nak van valami hasonló maszkja, annál jobb, akciósan még az ára is elfogadható, szerintem újraveszem majd.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Marin

2018. január 23.

Nekem elsőre jó benyomásom volt. A bőröm felfrissült tőle. Az egyetlen zavaró dolog, hogy a lyukak kicsire vannak hagyva (főleg a szemnél). Akciósan vettem 500 Ft körül, annyit megért, de teljes áron nem venném meg.

Marin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

nikolett

2018. január 17.

Hááát... nem sok mindent csinált. A ragacsos érzés nálam is megvolt, rajta hagytam éjszakára, esélyt adva neki. Reggel kb. ugyanúgy néztem ki, mint este, a használata előtt, szóval nem egy olyan maszk, amit minden héten használok majd (illetve soha többet).

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Alex0920

2018. január 14.

Hát még mindig nem ez a kedvenc fátyolmaszkom, a lyukak rosszul vannak kivágva, nem tudom milyen arcra találták ki, de ennyire közel ülő szemeket még nem láttam. Ahogy kiveszed a maszkod a tasakból csöpög róla ez a ragacsos massza és a fele benne marad a zacsiban. Nagy nehezen fel lehet varázsolni, majd szórakozni kell egy fólia lehúzásával, aminek nem látom értelmét. 15 perc elteltével természetesen nem szívja be az ember bőre a sok cuccot, így érdemes kicsit tovább fent hagyni, ha a csípős nagyon hideg érzéstől el tudunk egyáltalán vonatkoztatni. A maszk leszedése után pedig ragacsos bőrérzetet kapunk, szóval nem újra vevős lesz a termék, főleg ennyi pénzért. Szerencsére kuponnal vettem fél áron.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

birokitti

2018. január 13.

Még sosem használtam ilyen fajta maszkot, de most, hogy az egyik Garnier karácsonyi csomag féláron volt, micellás vîzzel, így kipróbáltam. Hát... először nagyon vicces és jó érzés volt, de kb. 5 perc után elkezdett csípni. Azért megvártam az előírt időt, és a maradék anyagot pedig belemasszíroztam a bőrömbe, így a ragacsosság is pár percen belül elmúlt. Viszont a homlokomon még 1-2 óráig ott volt a maszk nyoma, mintha leégtem volna... egyéb hatása nemigen volt, ennyi pénzt, amennyibe eredetileg kerül, nekem nem érne meg.

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

hadri

2018. január 10.

Kezdjük a pozitívummal: rengeteg féle fátyolmaszkot kipróbáltam eddig, de ez illeszkedett az arcformámhoz a legjobban (nem volt aránytalanul nagy, de is nem lógott rá a maszk a szememre). Azonban ez volt az első, aminél nem tudtam kivárni az előírt hatóidőt, mert annyira csípett, hogy 5 perc után le kellett vennem.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

vszidonia

2018. január 5.

Elég sok fátyolmaszkot próbáltam már, és fogok is :) Hát. Nem voltam elájulva tőle, pontosabban az összetevőitől, de problémát nem okozott. Ennél olcsóbb, jobb maszkokat is találtam már, úgyhogy nem hiszem, hogy újra veszem.

vszidonia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Antonietta

2018. január 4.

Igaz, hogy puhítja a bőröm, és a maradékot el tudtam kenni a nyakamra, a dekoltázsomra és a kezemre, de hagy maga után egy ragacsos érzetet. Koreai 200ft-ot arcmaszkok ezerszer hatékonyabbak és még az áruk is jobb. Nem rossz, de ennyiért nem veszem újra. :/

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1