KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 1200 , Eladó: VivienVivien
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MrHannaBela

2018. június 15.

Számomra a legjobb sminklemosó , rendszeresen újra vásárolom. Vízálló sminket is gondtalanul lemos, nincs zsíros olajos érzés utána, nem piros. Illata nem tolakodó.

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Parfuwoman

2018. június 8.

Bár sajnos már csak otthon vettem észre ,hogy tartalmaz alkoholt,így tartottam tőle ,hogy szárítani fog,de nem! Már 2 habzó arclemosót is ki kellett dobnom, mivel úgy kiszárította az arcomat, hogy dupla annyi arckrémet kellett utána feltennem. Ez nem szárít,jól tisztít,bár én csak az arcomra használom ,szemre Nivea 2fázisút. Jó termék,illata is finom ,nagyon sokaig elég ,óriási mennyiség ,megéri az árát.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

uvdmnk

2018. június 8.

Évek óta ezt használom, leginkább sminklemosás céljából, de egy egyszerű arctisztításhoz is remekül funkcionál. Imádom az illatát és ami a legfontosabb, hogy nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, vagy ha hagy, akkor is csak nagyon minimális mennyiségben. Elképesztően jó termék, ajánlom mindenkinek! ♡

uvdmnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

babuu

2018. június 2.

Felkapottsága miatt esett rá a választásom. Meguntam már hogy a Nivea 2fázisú nagyon olajos érzetet hagy a szememen festék lemosása után. Ez leszed mindent az arcbőrről, kellemetlen érzetet nem hagy maga után, illata kellemes. Sokáig tart, de ha elfogy abszolút újravevős! Érdemes az Eurósból megvenni, ott jóval olcsóbb.

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

violetti

2018. május 30.

Hatékonyabb, mint a rózsaszín kupakos és finomabb az illata. Megéri az árát.

violetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Hatékonyabb, mint a rózsaszín kupakos és finomabb az illata. Megéri az árát.

Jece

2018. május 30.

Természetesen először a rózsaszín kupakosat használtam, hiszen az volt a márka első micellás vize. Azt is szerettem, DE EZ?! mindent leszed! Mivel szeretem a vízálló termékeket (szempillaspirál és a lerobbanthatatlan alapozóm) ezért mindenképpen kiszerettem volna próbálni ezt az olajos változatot is. Nem bántam meg, hogy egy leértékelés alkalmával ehhez nyúltam először - és nem utoljára, mert azóta csak ezt használom!! Tényleg mindent leszed, nem hagy olajos érzést, csak puhaságot és ápolt, finom bőrt maga után!

Jece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nymphea

2018. május 30.

A húgom szoktatott rá, amikor is otthon nem volt más, így kénytelen voltam ezzel leszedni a szempillasirált magamról. Korábban sajnos a rózsaszín kupakossal meggyűlt a bajom, így Glamour és JOY napok ide vagy oda, engem biza nem hozott lázba a féláras kupon rá. Ellenben azóta hatalmas kedvenc lett, mert úgy érzem, megtaláltam a Bioderma kék kupakos mickó víz olcsó, és rendkívül jó alternatíváját. Ennyi pénzért, még teljes áron is abszolút megéri, a mennyiség kiadós, sokáig elég lesz. Talán egyetlen negatívum az, hogy akkor a félresminkelt részeket akarom eltüntetni, akkor is minden mozdulat előtt, mikor a fültisztító pálcára cseppentenék, fel kell rázni.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

fanni24

2018. május 27.

Sok keresgélés után nekem ez vált be tökéletesen. Tökéletesen leszed minden sminket, nem szárít, és hónapokig elég, pedig mindennap használom.

fanni24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

ramici

2018. május 25.

Még a vízálló sminket is gond nélkül leszedi a bőrömről, enyhe olajos érzetet hagy maga után, de az én bőrömnek ez pont kell. Joy napokon többet is beszereztem belőle, az egész család imádja.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

pinupdollstella

2018. május 23.

nagyooon szépen leszedi még a legtartósabb rúzsomat is, nem hagy olajos érzetet a bőrön, kellemes az illata. nekem sokszor újravevős, és sokáig elég.

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.