KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Garnier SkinActive Kétfézisú Micellás Víz
Ár: 1000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: körülbelül 5x használt, Helyszín: Pécs/ Veszprém, fizetés: személyesen/ banki átutalással,postázva
Ár: 500 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Kb félig a nagy üveg, Helyszín: Bp, fizetés: --

crazy724

2017. augusztus 19.

Kíváncsiságból vettem meg, a rózsaszín társát nagyon szeretem, ő viszont nem jött be. Az olajos utóérzet minimális, az illata borzalmasan intenzív, és erős, ez a fő oka, hogy nem szeretem, a másik, hogy az én bőrömet borzasztóan szárítja. Önmagában nem teljesít túl jól, és nem is érzem teljes mértékben tisztának az arcom tőle..., ritkán nyúlok hozzá, nehezen fogy.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 19.

heydy10

2017. augusztus 19.

Szintén vegyes érzelmekről tudok beszàmolni. Elég jól eltávolítja a sminket (majdnem tökéletesen..), az illata csodás, nem hagy túlzott olajos érzést a bőrön. Negatívumnak tekintem, hogy kissé iritálja a szemem környékét, és csípi a szememet. Nekem gyorsan is fogyott... több vattakorongot is be kellett vetni a tisztességes sminkeltàvolításhoz. Nem rossz, de nem venném újra. Rózsaszín testvére jobban bejött.

heydy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

hnikolett

2017. augusztus 19.

vegyesek az érzelmeim.. nagyon szeretem folyékony matt rúzsokhoz, a lerobbanthatatlan rúzst is leszedi, a tartós szemöldök zselével is elbír.. de nekem valahogy a szemsminkem nem tudja leszedni. nem értem, hogy miért, de egyszerűen nem.. általánosságban a rózsaszínt jobban szeretem, de rúzst csak ezzel!

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Patrisah

2017. augusztus 17.

Az egyik legjobb sminklemoso. Minden sminket konnyeden eltavolit, sokaig eleg. A bornek is jo erzest ad.

Patrisah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

HegiD

2017. augusztus 16.

Egyik kedvenc sminklemosóm. Könnyedén leoldja a vízálló sminket is. Én még akkor is használom mikor aznap nem is hordtam sminket, főleg ha száraznak érzem a bőröm, mert kellemesen ápolja azt. Nagyon sokáig elég, nem is drága (bár én akkor mindig feltankolok fel belőle, amikor akciós), szóval ár-érték arányban verhetetlen.

HegiD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

nemesfalvi.adel

2017. augusztus 14.

Kellemes illatú termék amivel nagyon jól eltávolítható a smink és még ápolja is a bőrt. Sajnos az összetevők miatt váltani fogok, de rossz szavam az INCIn kívül nem lehet.

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

orik

2017. augusztus 13.

Nagyon hatékonyan eltávolítja a tartós sminket és a mindenféle szennyeződéseket, azonban olajos réteget hagy a bőrön, ami ugyan hamar felszívódik, de nálam, sajnos, nem volt nyugtató hatása és még pattanások is jelentkeztek az amúgy tiszta arcbőrömön. A rózsaszín Garnier micellás arctisztító víz is éppen ilyen tökéletesen tiszta arcbőrt eredményez, csak mellékhatások és kényelmetlenségek nélkül - legközelebb ismét azt választom.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Magneto

2017. augusztus 12.

Miért van ebben fényvédő? Na mindegy is, szeretem, jó, kicsit furcsa tényleg az az olajos érzet amit hagy maga után, de kevésbé szárít mint az érzékeny bőrre való társa, és ha nem kapkodom el a dolgot, akkor pár perc alatt azt is beissza a bőröm, aztán jöhet rá a többi réteg ha szükséges, ilyen szélsőséges időjárás mellett az utóbbi időben nem kívánok rétegelni semmit az arcomon. :)

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

eztak

2017. augusztus 12.

Relatív szépen végzi a dolgát, a két réteg jól keveredik, bár a szemspirállal meggyűlik a gondja... Frissítő de enyhén olajos érzetet ad, szemnél használva nekem nem kényelmes. Most látom,h alkoholos is, szóval a bőrömnek se a legjobb :(

eztak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Solange27

2017. augusztus 11.

Mrgvettem a polcomon csucsul meg baratkozunk.Az elso hasznalat utan kisse zsiros erzetet hagyott maga utan de nem szeretnem kidobni renduletlenul probalkozni fogok vele!! Csak meg erot gyujtok..

Solange27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.