KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 700 Ft , Eladó: Ginerva
Állapot: Félig van, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel, Dunakeszin vagy Vácon
Ár: 1200 ft , Eladó: bstr13
Állapot: A képen látható mennyiség van benne., Helyszín: Budapest VI.kerület, fizetés: Postázás banki utalás után, csomagpont, személyes átvétel a nagykörúton

GGE

2018. december 18.

Egészen jól szedi a sminket, még a vízállót is. Tetszik az illata, de hagy némi olajos érzetet, és rendszeres használattal irritálja is a bőröm. Kuponnal rendben van az ár-érték aránya, de tartok mellette másfajta lemosót is.

GGE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

BLili

2018. december 16.

A rosaceas bőrömet irritálta, talán a parfüm miatt. De nem szerettem azért sem, mert mindig hagyott egy réteget a bőrön lemosás után is, ugyanakkor nem távolította el rendesen a sminket, mivel a szem alatt és a szemzugban mindig volt maradvány másnap reggel. Csak a sima garnier micellás vizet használom, mert az hatékony, bár szárít, ezért ha az utolsó flakonom elfogy belőle, nem veszem újra többet.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Pinshine

2018. december 16.

Nagyon szuper,leszedi a sminket könnyen.Alkalmi,erős sminet is!!. Oké a MAx Factor vízálló spirált ez sem szedi le...de azt szerintem lehetetlenség lerobbantani a szempillákról :))

Pinshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

AlexandraKatona

2018. december 14.

Egyszer vettem, tartaléknak jó lesz, de nem használom. Nekem a szaga nagyon nem tetszik, émelyítő, olajos réteg marad utána az arcomon, csípi a szememet, sőt picit irritálja a bőrömet is.

AlexandraKatona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

mautika

2018. december 12.

Eddig a rozsaszint használtam, de mivel az nem tavolitotta el rendesen a matt ruzsaimat, gondoltam kiprobalom ezt. Nagyon elégedett vagyok vele, egy mozdulattal leszedi a legtartosabb sminket is, nem szarit és az illata is kellemes.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

mlexa

2018. december 12.

Csak ezt veszem! Próbáltam a rózsaszínt is, de az nem szedte le rendesen a sminkem. Ez viszont fantasztikusan jó. Nem kell dörzsölni a szemem sem, mindent tökéletesen eltávolít. Nem irritálja a bőröm, se a szemem, ami szintén nagyon fontos. Maradok ennél, ajánlom mindenkinek! ✔

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Hime

2018. december 10.

Imádom, az ebayes sminklemosó törülköző után ő a kedvencem :) Mindent lehoz, amit le kell és nem is csíp.

Hime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

p.bettina

2018. december 6.

Én nagyon szerettem. Hosszabb ideig használtam, most egy másik fajtára váltottam, de maradtam a Garniernél. Ez a termék nagyon szépen leszedi a sminket, a szemről is, és közben nem irritálja, ami hatalmas pozitívum, illetve én az illatát is nagyon szerettem.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

bellah

2018. november 28.

Szeretem, pont azért, mert olajos, így nagyon alaposan leszedi a sminket. Sajnos legutóbb nem ezt vettem, gondoltam kipróbálok mást is, de amint a mostani micellás vizemet elhasználom, visszaváltok erre. Az eddigi legjobb sminklemosó, amit használtam.

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

tokyosakura

2018. november 19.

Az egész arcomra használom. Szépen leszedi az alapozót, a szemhéjtust, szempillaspirált is. Nem fuldoklik tőle a bőröm, mióta használom, a bőröm picit simább, nem olyan pattanásos, mint volt. Persze más termékeket is használok mellé. Nekem tetszik, ha elfogy, újra fogom venni.

tokyosakura
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.