Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 700 Ft , Eladó: Ginerva
Állapot: Félig van, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel, Dunakeszin vagy Vácon
Ár: 750 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fanncsix

2018. szeptember 18.

Előtte a Nívea termékét használtam, mindenképpen ki szerettem volna próbàlni mert sokan dícsérték. Nekem nagyon nem vált be, alig vártam, hogy elfogyjon. Irritálta a szemem minden alkalommal és olajos réteget hagyott a bőrömön amit még reggel is éreztem. Bár a sminket tényleg leszedi de csak hosszas maszálás után. Biztos nem veszem meg többet.

fanncsix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Csibedli

2018. szeptember 14.

Ez az első micellás víz amit próbáltam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, simán leszedi a sminket, és ami nagyon tetszik benne, hogy tökéletesen megtisztítja a bőrömet, ezt onnan tudom, hogy elmúltak a pattanások, mitesszerek mióta használom. Ja, és imádom hogy hatalmas a flakon, így jó sokáig elég!

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Lyanyk

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 4.

Igazi szerelem ♡. Nem szárítja az arcom, isteni illata van. Dörzsölnöm sem kell, szépen leszedi a sminket. A vízálló sminkkel sem gyűlik meg a baja ;).

Lyanyk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

JErzsi

2018. augusztus 31.

Már az első használattól kezdve nem vagyunk jó viszonyba, a sminket fele annyira jól sem távolítja el, mint a rózsaszín vagy a kék, sokkal többet kell használnom belőle, hogy legalább a szemfestéket normálisan letudjam vele szedni, mivel a szempillaspirál ezzel a termékkel meg sem moccan (pedig nem vízálló). A másik pedig az, hogy a bőröm sem szereti, a szememet egyenesen irritálja, a szempilláim azóta elkezdtek hullani, pedig sosem volt érzékeny a bőröm. Sanszos hogy azért lehet mert az alkohol és az illatanyag-adalék előkelő helyet foglal el az összetevő listán. Végignéznék egy reklámot ami szemorvosi felügyelet mellett készült ezzel a termékkel.

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Alida8

2018. augusztus 29.

Nagyon nagyon nem szeretem. Rettenetesen olajos, vastag olajos réteget hagy a bőrön. Nem mondanám jobbnak a rózsaszínnél.
Irritálja a szemem, és a bőröm is.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Irritálja a szemem, és a bőröm is.

birokitti

2018. augusztus 29.

Nagyon jól leszedi a sminket, de ez a parfüm nem kellett volna bele, mert nagyon irritálja a szememet. Amit a rózsaszín micellás víz már nem tud leszedni, azt leszedi és nem hagy olajos réteget sem.

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

htzsf

2018. augusztus 28.

Nekem nagyon bevált. Előtte bármit próbáltam, mindig iszonyú száraz volt utána a bőröm, de ezzel sosem. Már a harmadik adag fogy, és még mindig meglep, hogy milyen könnyedén távolítja el a sminket. Amikor először próbáltam, féltem, hogy olajos marad a bőröm utána, de egyszer sem fordult ilyesmi elő. Ajánlottam már másnak is, és nekik is bevált.

htzsf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Vizinora

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 18.

Elég régóta használom és még mindig van belőle. Tökéletesen eltávolítja a sminkem, nem szárítja ki az arcom és még az illata is szuper. Én jobban szeretem az olajos, kétfázisú lemosókat, szerintem sokkal jobb, mint egy sima lemosó. Nem kell dörzsölnöm az arcom amikor ezt használom, a szemsminkkel is könnyen elbánik, és a vízáló sminkekkel is.

Vizinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Bettu

2018. augusztus 13.

Azt hittem fent sincs az oldalon..
Épp mikor elfogyott a Garnier Pure nevű tesója, akkor kezdték el reklámozni a tv-ben. Kerestem, de boltban még nem találtam, így újra vettem a szokásost. Joynapok alkalmával nem is volt kérdés, hogy hazajön velem. (Vízálló alapozót, vízálló szempillaspirált használok.) Ami egyből feltűnt,hogy nem illatmentes, ráadásul nagyon kellemes, nyugtató illata van. Nem szárítja és nem is zsírosítja a bőröm, de valahogy hamarabb beissza a vattakorong, mint a másikat, így több korongot kell elhasználnom. Ha sietek, a másikkal gyorsabban le tudom mosni a sminkem, bár ő talán egy kicsit jobban hidratálja a bőröm. Azt még nem döntöttem el, hogy legközelebb melyiket fogom újra vásárolni.

Update: Az összetevők miatt nem rá esett a választásom.. Ha már micellás víz, akkor legyenek szépek az összetevői.:)

Update 2: Idővel újravásároltam, de többet nem fogom, mert nekem sajnos pattikat okoz. :(

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Azt hittem fent sincs az oldalon..

PiciCic

2018. augusztus 13.

Tele van illatanyaggal,eltömíti a pórusokat,zsíros réteget hagy maga után. Számomra nagy csalódás.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.