KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Ár: 1200 , Eladó: VivienVivien
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

katalara

Korcsoport: < 18

2 hónapja bontottam fel, ma tele van piros kiütésekkel az arcom!!! Soha többet😞

katalara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 18.

2 hónapja bontottam fel, ma tele van piros kiütésekkel az arcom!!! Soha többet😞

Kingus23

2017. december 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve,bevállt minden téren.Praktikus többféle kiszerelés,jó ár-érték arány.Kombinált bőrtípusra is jó,nem zsírosítja el a bőrt,tetszik az illata,szépen távolítja el a szennyeződéseket és a sminket is.Újravenném

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

pomme

2017. december 18.

Este szoktam használni, akkor nem zavar az extra zsír a fejemre :D Nagyon finom illata van, nem túl olajos. Nekem pont jó, bár én szemre még mindig nem használok ilyesmit, mert azonnal belefolyik vagy beletörlöm, annyira meg nem viszi a sminket, mit a jó pár éve állandósított Alverde mindenmentes testápolóm. Na az jó (szem)sminklemosásra :) Viszont egyelőre úgy tűnik, ez a Garnier is teljesen jó arcra, egy ezresért meg pláne. Az ilyen vénassszonyok, mint én, értékelni fogják a finom olajos részt, ami azonnal felszívódik.

Update: +5 csillag, ha lehetne. <3 Ez az egyetlen lemosó, ami leviszi fél másodperc alatt, Jokeres kenődés nélkül a szupertartós matt, folyékony rúzsaimat is. A sötétlilásat is. Eddig kénytelen voltam "rúzsmásnaposan" felkenni egy lightosabb rúzst az előző napi brutál fölé, különben pink szájjal rohangálhattam volna, mert beszívta kb az ajakaimon a bőr... Ez viszont olyan, mint a cillit bang reklám: egy törlés, és gyönyörűen tiszta lesz a szám. Szuper :)

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

pvivien

2017. december 14.

Hát amennyire sokan istenítik szerintem nem olyan jó. Leviszi a sminket de nekem elég sok vattakorongot el kell használnom mire teljesen leszedi. Viszont az pozitív hogy nem nehezíti el az arcom annak ellenére hogy olajos

pvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Vicus26

2017. december 12.

Csak ezt a fajta micellás vizet veszem, nem hagy olajos érzetet a bőrömön, a vízálló sminket is pikkpakk leszedi. Szeretem.

Vicus26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Zsuzsuzsza

2017. december 12.

Sokáig nem vettem ezt a fajtát a Garnier micellás vizekből ,hallgattam a negatív véleményekre,de most 30%-os akcióban vettem egyet és nagyon tetszik. Nem hagy olajos érzetet a bőrömön,könnyedén leszedi a szem sminkemet , nekem az illata is tetszik.Abszolút elégedett vagyok vele. Újravevős lesz !

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

mbea90

2017. december 8.

Imádom az illatát és elég könnyen eltávolítja az erős sminket is. Hátránya, hogy olajos érzetet hagy.

mbea90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Amadea

2017. december 4.

Két flakont is elhasználtam belőle, és csak azért váltottam, mert kicsit már untam és szerettem volna más micivizet is kipróbálni. A double cleansing első lépése volt, minden sminket leszedett, a szempillaspirált is. Néhányszor sikeresen beleapplikáltam a szemembe is, de nem csípte. Kenegetni nem nagyon szeretem az olajos dolgokat, de a bőröm imádja, ahogy ezt is szerette, nem szárított, nem irritált, szépen tette a dolgát. Összehasonlítva a mostani rutinommal, vele jóval egyszerűbb (és olcsóbb) volt a bőröm esti tisztítási rituáléja, ha elfogy egyszer az életben az Elizavecca olaj (sminkeltávolítás, a szemet kivéve, amúgy imádom) és a Mixa micellás vize (szemsmink eltávolítása - rendben működik, de semmi extra), lehet, hogy visszatérek hozzá.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

ancsika678

2017. november 29.

Nagyon szeretem! Este, sminklemosáshoz használom. Nekem több, mint fél évig is elég. Érzékeny a bőröm, szépen megnyugtatja, nem csíp, mégsem érzem zsírosnak. Az illatát is szeretem.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

whitemerci

2017. november 24.

Ezt a kétfázisú micellás vizet én rúzseltávolításra és, ahogy Joaninha előttem már írta, én is sminkecsetek tisztítására használom. Olajos érzetet nem hagy maga után, de tényleges olajat nagyon vékony rétegben igen, mert a kemény állagú nagyon matt rúzst probléma nélkül fel lehet vinni utána, krémes, kicsit fényes állagúvá varázsolva, és persze ilyenkor mászkálhat is össze-vissza. Esti lemosáshoz viszont tökéletes, hatékony, mert szépen el tud bánni a makacsabb, ragaszkodóbb dolgokkal is.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.