KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Ancsuk, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú micellás víz a Garniertől az olaj erejével

Micellákkal, sminklemosó olajokkal és közismert argánolajjal gazdagított összetételének köszönhetően, a kétfázisú micellás víz segít eltávolítani a sminket, a szennyeződéseket és megnyugtatja az arcbőrt. Eltávolítja a tartós sminket és nem hagy olajos réteget bőrön.

Bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt.

Garnier SkinActive Kétfézisú Micellás Víz
Ár: 1000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: körülbelül 5x használt, Helyszín: Pécs/ Veszprém, fizetés: személyesen/ banki átutalással,postázva
Ár: 1200 , Eladó: VivienVivien
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

zsofi7707

2017. október 19.

A garnier micellás vizek közül ő volt az utolsó akit kipróbáltam. Azt hitten nem lesz olyan jó mint az előzőek, tekintve, hogy zsírosabb bőröm van, de nekem csodát művelt a vízhiányos részekkel és egyáltalán nem hagyott zsíros/ragacsos réteget amire számírottam.

zsofi7707
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

nefi02

2017. október 18.

Egy munkatársamtól kaptam, mivel neki annyira nem vált be, hogy ki akarta dobni. Én nagyon szeretem. Extrém száraz és érzékeny a bőröm így a tonic kizárva, a sminklemosó után pedig még vízzel lemostam, tiszta törülközővel megtöröltem az arcomat és így vittem fel az éjszakai krémet. Minden marta az arcbőröm, ami sminkeltávolító. Ez az első termék (talán a hozzáadott olaj miatt), ami nem csípte és nem szárította a bőrömet.
Száraz bőrre, sminkeltávolításhoz én bárkinek ajánlanám, a normál, kombinált vagy zsíros bőrűeknek talán már túlzás lenne, hiszen a termék kb. harmada olaj.
A saját árkategóriájában, kifejezetten száraz bőrüeknek nagyon jó megoldás.

nefi02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

A saját árkategóriájában, kifejezetten száraz bőrüeknek nagyon jó megoldás.

Anyezz

2017. október 17.

Olajos érzetet hagy a bőrön és a sminket is csak sokszori áttörlés után távolítja el rendesen, de nekem így sem szokott tiszta érzésem lenni.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Alba1123

2017. október 17.

Ez a termék maga a borzalom, jól összerázom majd vattapamacsra téve végitörlöm vele az arcom. Kellemetlen olajos érzést hagy maga után, és érzékeny bőrömet irritálja. szörnyű......

Alba1123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Kikismink87

2017. október 17.

Nagyon szereti a bőröm ezt a micellás vizet, a sminket is jól leszedi...nálam 5*

Kikismink87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Kingucii

2017. október 15.

Nekem ez a micellás víz sokkal jobban bejön, mint a rózsaszín kupakú.
Szépen leszedi a sminket.(vízállót is)
Nem csípi a szemem, nem pirosodik ki az arcom.
Finom illata van és sokáig elég.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nekem ez a micellás víz sokkal jobban bejön, mint a rózsaszín kupakú.
Szépen leszedi a sminket.(vízállót is)
Nem csípi a szemem, nem pirosodik ki az arcom.
Finom illata van és sokáig elég.

Wiwiien

2017. október 15.

Nagyon szépen leszedi a vízálló sminket, habár a szempillaspirálhoz több idő kell neki. Szeretem a használat után más micellás vízzel áttörölni még az arcom, hogy biztosan ne maradjon olajos réteg rajta. A dolgát tehát tökéletesen teljesíti. Egyébként az illata is különösen jó.

Wiwiien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

bernadett0227

2017. október 14.

Imádom. Csak ajánlani tudom
Finom illatú és könnyen lejön minden szennyeződés, sokáig elég.
Kicsit magas az ára de megéri...

bernadett0227
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Imádom. Csak ajánlani tudom
Finom illatú és könnyen lejön minden szennyeződés, sokáig elég.
Kicsit magas az ára de megéri...

fruzsina9893

2017. október 14.

Régóta vágytam erre a micellás vízre, aztán megkaptam, és nem is csalódtam. Jobb, mint a klasszikus micellás víz, mert jobban oldja a sminket az olajtartalma miatt, és ezért most ez a kedvenc.

fruzsina9893
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

nikiam

2017. október 13.

Imádom az illatát ezért is jött velem,meg mert a száraz börőmet nem félek egy zsírosabb bázísú sminklemosóval levinni.Tényleg mindent leszed és az illata telitalálat,DE ragacsos érzetet hagy maga után olya mintha valami lenne egyfolytában az arcomon,így felváltha használom a rózsaszín testvérével.

nikiam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Szintetikus színező anyag. (Lila)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.