KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
Ár: 800 Ft , Eladó: Lunaaaw
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm el

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsuzsi092

2017. november 16.

Én smink leszedéshez használom, tökéletes hozzá! Nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem húzza a bőröm utána.

zsuzsi092
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Juca84

2017. november 16.

Annyira megörültem, amikor először megláttam a drogériában a polcon. Igazából a sima Garnier micellás vizet szerettem volna újra(sokadjára) venni, de gondoltam teszek egy próbát, mert gél is és pumpás a flakon is...miért ne? Sajnos csalódnom kellett, mert az összetétele más mint a sima micellás vízé, és borzasztóan csípte a szememet, annyira, hogy ki kellett mosni alaposan vízzel, hogy ki bírjam nyitni. Ugyanitt Garnier arclemosó gél ingyen elvihető! :) :)

Juca84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Pomi

2017. november 13.

Sose szerettem pepecselni a vattakorongos, kendős sminklemosással, ráadásul hiába vettem meg a mici víz társát valamiért nekem sose akarta maradéktalanul leszedni a szemfestéket, szóval minden zuhanyzásnál simán tusfürdővel mostam arcot, de egy idő után nagyon szárított. Mikor láttam a reklámban hogy zuhanyzás közbeni, és lemosható, és micellás akkor teljesen megőrültem. És valóban jól tettem hogy megvettem, egy pici pumpa lehozza az összes festéket a fejemről, nem kell vakargatni a szempilláimat mint a micellás vizes korongokkal. Illatanyag mentes, nem szárít és nekem a szemem sem csípi. Mivel kis mennyiség is elég ezért gyanítom a 200 ml tovább elég lesz mint az elődje.

Pomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Petra98

2017. november 12.

Nekem nagyon bejött ez a kiszerelés és formula. Eddig a "vizes" formáját használtam, de ez sokkal jobban tetszik. Igaz, egy komolyabb sminkkel talán nem bírkózna meg, de mivel max szempillaspirált használok, így ez nálam nem probléma. Mindennapi arctisztításra tökéletes! A mínusz csillagot azért kapta, mert ha a szemembe megy, eléggé csípi.

Petra98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

tittus

2017. november 12.

Én csak arclemosásra használom, a sminket már előtte leszedem mással. A maradékokat szépen lehozza, tiszta az arcom a használata után. Másfél pumpányi kell egy alkalommal, kicsit kevésbé habzik, de nem zavar. Használata után kicsit húzódik az arcom, de ez tök normális szerintem, nem szárít és nem is zsírosít. Arra vigyáznom kell, hogy ne kerüljön a szemembe, mert sajnos csípi :( szóval ha a szemsminkemet szeretném leszedni vele, akkor meg lennék lőve, ezért csak 4*.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

peachyglow

2017. november 6.

Zuhanyzás közben szoktam használni, megvan mellé micellás vizes párja és ez így páratlan párosítás számomra. Egyáltalán nem csípi a szememet, ha nagyon sötét szemhéjpúdert vagy vízálló szemfestéket használtam, akkor kétszer kell átmennem rajta, de teljesen rendben van. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, az illata leginkább semleges, nem hagy ragacsos érzetet és engem nem is szárít különösebben, bár mindig használok hidratáló krémet, úgyhogy annyira nem is tűnhet fel. Összességében nagyon praktikus a kiszerelés, sokáig elég, mindenképp öt csillag.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

vivien92

2017. november 6.

Nagyon jól lehoz mindent az arcról az tény és való, viszont a szememet annyira csípi, hogy képtelen vagyok használni. És az illata is borzalmas..

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Messy2214

2017. november 1.

Nagyon jó kis termék. Egy pumpálással lehozza a sminket,egyedül az alsó pillasorómról nem tudom lemosni a festéket mert ahoz valahogy nem férek hozzá. A pumpás kiszerelés kifejezetten praktikus. Nekem nem csípi a szemem egyáltalán. Van egy kis illata ami számomra eléggé furcsa mert illatmentes termékre számítottam. Számomra ez egy 5 csillagos termék.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

orsi0818

2017. október 29.

Nagyon szerettem ezt a terméket. Valóban szépen tisztítja az arcbőrt a szempilla spirállal viszont nem bírkózik meg teljesen. Ez persze nem lenne probléma. Azért nem vettem újra mert nagyon csípí a szemem. Ezt leszámítva tényleg jó és teszi a dolgát.

orsi0818
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Encssy

2017. október 28.

Ezt a terméket nekem találták ki! Nem szeretek külön vattakoronggal sminket lemosni, ezért mindenképp ki akartam próbálni. A hétköznapi sminkem teljesen lehozza egy arcmosás könnyedségével. Kipróbáltam jó feketére sminkelt szemekkel is, 2x kellett használni de mindent eltávolított. A bőröm elég száraz de a használata után nem érzem nagyon erősnek a feszülést. A pumpás csomagolásokért rajongok, mert nagyon praktikusak. Többé mást nem akarok használni! :)

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.