KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

brigitta0915

2017. július 13.

Mikor elkezdtem használni csak a smink eltávolítása után mostam át vele az arcom,de egyszer elfogyott az arctisztító kendőm és ezzel mostam le az egész sminkemet,iszonyatosan csípte a szemem de szépen leszedett mindent.Nagyon kevés kell belőle.

brigitta0915
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Brigike1994

2017. július 12.

Siminklemosónak vettem. Hát nem tünteti el teljesen a sminket :) Néha néha arctisztítóként smink lemosás után hasznos :-)

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

tgigi

2017. július 9.

Körülbelül 2 hónapja vettem,most félig van. Általában egy pumpányit használok és kézzel viszem fel az arcomra, olvastam hogy sminkeltávolításra is alkalmas de mivel kicsit irritálja a szemem nem merem kipróbálni hiszen a szempillaspirál lemosása macerás lenne. Arctisztításra tökéletes és nagyon praktikus a kiszerelése. :)

tgigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Pappetra99

2017. július 8.

Egy hete használom és nagyon megszerettem. Arckefével szoktam használni és nagyon szépen eltávolítja az arcbőrről a szennyeződéseket.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

dinkofanni

2017. július 7.

Nagyon megszerettem ezt az arclemosót. Nem szárítja a bőröm, jól tisztít. De sminkeltávolításra nem alkalmas, a szempillaspirált többszöri mosásra se hozza le és ha a szemembe kerül csíp. Sminkeltávolításra a micellás víz testvérét használom, ami maradéktalanul eltávolítja a sminket. A 2 együtt tökéletes párosítás.

dinkofanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Csilluska

2017. július 2.

Éppen elfogyott az arctisztítóm de már amúgy is ki akartam próbálni valami újat, és erre esett a választásom. Jól tisztít és nem irritálja a börömet, viszont tényleg nagyon csípi a szemet, ha véletlenül belekerül, és ragasztó szaga van... Nem hiszem, hogy újra fogom venni...

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

fdooori

2017. július 1.

Az eddigi legeslegjobb arclemosó amit próbáltam. Sokkal szebb a bőröm amióta ezt használom. :)

fdooori
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

mvikus

2017. június 30.

A sminket egész jól leszedi, de halálra csípi a szememet, egy kínszenvedés használni, sima arclemosónak elmegy.

mvikus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Fruzsci

2017. június 30.

Háááát.....nekem nagyon semleges. Sminkeltávolításra nem alkalmas az már tuti. Nekem annyira folyós amikor kinyomom, hogy mindig kifolyik a kezemből :D Lehet én vagyok a béna..:D Amikor sminket próbáltam vele lemosni több pumpányi adag kellett, most már csak arctisztításra használom arra elég egy is. Amennyire vártam és vágytam erre a termékre, annyira nagyon nem jött be. Elhasználom, kipróbáltam de nem hinném, hogy újra fogom venni.

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

korono

2017. június 27.

Nagyon szeretem használatát, jót tesz a bőrömnek, üde érzést nyújt. Smink lemosására kevésbé alkalmas de újra fogom venni .

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.