KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
Ár: 800 Ft , Eladó: Lunaaaw
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm el

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Romanadvoratrelundar

2017. szeptember 12.

Viszonylag semleges lemosót kerestem, hogy ne szenvedjen annyit a bőröm, ha arctisztítás után még megbikázom hámlasztóval. Ennek a terméknek nincs semmi illata, a bőröm nem feszül vagy ragad használat után, és hihetetlenül tiszta érzeted ad, igazi babapopsi feeling. Én pont fordítva szoktam használni, mint itt a legtöbben, először micellás vízzel törlöm át az arcomat, aztán pedig ezzel mosok le minden sminkmaradványt. Főként a szempillaspirálnál alakít nagyot, szerintem még soha semmivel nem sikerült ilyen tökéletesen eltüntetnem. Szembe kerülésnél tényleg csíp, de eddig még nem találkoztam olyan tisztítóval (legyen az bármilyen hiper-szuper, bio, natúr, pH semleges, stb.), ami ne tette volna. Egyetlen hátránya, hogy nálam iszonyatosan gyorsan fogy, bár arckefével használom, ami megvámolja kicsit a terméket, valamint reggel is át szoktam vele mosni az arcomat.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

missy89

2017. szeptember 10.

Micellás víz használata után a maradék smink eltávolítására szoktam használni zuhanyzás közben. Kis mennyiségű sminket jól eltávolít, kicsit fura az illata, különösebben nem szárítja a bőröm. Egynek elmegy, de semmi extra, annyira azért nem vagyok elájulva tőle.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

ver0nika

2017. szeptember 9.

Megtetszett az adagolófeje, leginkább ezért is esett rá a választásom. A sminket jól távolítja, de nem elsőre. Viszont, ha kétszer háromszor átmegyek vele az arcomon akkor szinte mindent leszed. A szememet bizony csípte, de óvatosan, nem dörzsölve el lehet kerülni, hogy a termék belemenjen a szembe. Nyugtató hatású, felfrissíti az arcom egy sminken töltött nap után.

ver0nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

pont

2017. augusztus 29.

hirtelen kellett valalmi és előzetes olvasgatás nélkül esett erre a választásom. azt kell mondanom,hogy nem is rossz! nem szárít, de egész jól leszedi a (nem vízálló) sminket, persze nyilván nem maradéktalanul, de szerintem irreális ilyesmit elvárni önmagában egy arclemosótól. a szemet viszont tényleg ..szottul csípi, ami oké lenne önmagában egy ilyen cuccnál (általában így szokott lenni az ilyen jellegű termékeknél, ezért én amúgyis rendes szemsmink lemosót használok mindig és csak kíváncsiságból teszteltem. szóval túlélem, ha nem szedi le az arclemosóm a szempillaspirált), de akkor ne írják már rá, hogy nyugodtan lemoshatod vele a szemed, mert nem.
de ezt leszámítva rendben van, bár a baleának is van terméke, ami tudja ezt és még olcsóbb is, de egynek simán jó.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

pEni

2017. augusztus 27.

Arctisztitokent hasznalom,eloszor micellasvizzel vagy szemfesteklemosoval leszedem a szemsminkem, majd az arcom tobbi részét micellasvizzel,es ezt kovetoen hasznalom ezt a termeket. Igy szeretem,viszont ha csak ezt hasznalom,ugy nem eleg hatekony,nem tudja leszedni a szemsminket,csak maszatolja, rengeteg fentmarad,es csípi is a szemem. Tehat nalam nem tartja be amit iger,emiatt csak 3*

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

nusysan

2017. július 30.

Nekem is jobban bejött mint a micellásvíz tesó, pedig azt is sokat használtam. Ennek előnye, hogy könnyebben leszedi szerintem a szempillaspirált, kényelmesebb használni, nem hagyja a bőrön azt a fura réteget, valamint szerintem utazni és jobb vele. Én legalábbis mindig aggódtam, hogy az a nagy adag cucc mikor ömlik ki :D

Update: A szemet tényleg csípi ha belekerül, de azért ez csak nagyon ritkán fordul elő velem. Viszont egy dolog idegesít, nálam, ha elforgatom a tetejét hogy ugye lezárjam, utána vagy öt perc mire valahogy úgy áll be, hogy megint le lehessen nyomni...

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Zsokaa

2017. július 29.

Az "illatán" meglepődtem, elég erős is és fura is. Azt hittem gélesebb is lesz, ez elég folyós, és nem is habzik olyan jól. Ha esetleg a száj széléről bekerül egy kevés, az nagyon keserű. :D Mivel a micellás vizét nagyon szeretem, reméltem, hogy ezzel a termékkel is ugyanolyan elégedett leszek. De nem. Elhasználom, mert egyébként ezek ellenére mégsem rossz használni, de nem fogom újra venni.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

b0rzi

2017. július 27.

Nálam ezek a garnieres micellás dolgok egyszerűen nem működnek, pedig a sminkemet mindig Garnier termékkel mosom le... :D de micellásban borzasztóak.
Éppenséggel levitte egyszer a sminkem maradékát, de kegyetlenül csípte a szemem. Undorító ragasztó illata van. Néha ha használom, akkor is csak azért, mert úgy érzem, kell a bőrömnek egy kis "szárítás"... :D amúgy gondoltam akkor majd jó lesz ecsetmosónak - arra se jó. :D

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

schvabdiana

2017. július 26.

Amint megláttam, hogy van a DM-ben azonnal megvettem, bár a nekem az érzékeny bőrre való kellett volna, de az sajnos nem volt. Kicsit húztam a számat az ára miatt, de aztán rájöttem, hogy nem volt értelme, mert ugye ez gél, ráadásnak pumpás adagolója van, így csak kitart majd egy darabig. És valóban. 3 hete használom, minden nap kétszer (egyszer reggel, másodszor este sminklemosáshoz és arctisztításhoz) és alig hiányzik a negyede. Nem kell sok belőle, tényleg elég egy pumpálásnyi adag. Én a kezemben habosítom fel és aztán masszírozom át vele az arcom, nyakam, majd lemosom. Az alapozót, szemfestéket nekem egész jól leszedi, de a szempillaspirállal nem igazán akar megbirkózni, pedig nem is vízálló. Szembe kerülve csíp, de hát Istenem... melyik az amelyik nem? (na jó biztosan van olyan :P ) Az illata nekem kicsit fura, olyan gyógyszertári kencefice illata van. :)

schvabdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

brigitta0915

2017. július 13.

Mikor elkezdtem használni csak a smink eltávolítása után mostam át vele az arcom,de egyszer elfogyott az arctisztító kendőm és ezzel mostam le az egész sminkemet,iszonyatosan csípte a szemem de szépen leszedett mindent.Nagyon kevés kell belőle.

brigitta0915
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.