KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
Ár: 800 Ft , Eladó: Lunaaaw
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm el

ViragS

2018. február 16.

Az érzékeny szemhéjamat sajnos kicsípi, pedig nem viszem rá a terméket csak ráfolyik lemosás közben. (Ez szerintem inkább az én szemem hibája mint a terméké, mert szinte mindentől ekcémás lesz) De ezt már igyekszem bepanthennel orvosolni.
Emellett nagyon szuper, mert semmilyen más irritációt nem okoz az arcomon. Nem lesz zsíros a bőröm és nem is szárít, de mégis tökéletesen tisztít.
Én vattakorongra szoktam rakni, és úgy tisztítom vele az arcom. Szerintem ez az egyik legjobb arctisztító!

ViragS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

sieszter

2018. január 29.

Jól tisztít, leszedi a sminket is, de eléggé meglepődtem, amikor éreztem, h húzódik a bőröm arcmosás után. Használtam ugyanis a garnier micivizet, és az nem szárított. Alkoholos szaga van, ha a szemembe megy, tényleg csíp (a micellás víz nem csípett), ezzel vigyázni kell. Nem fogom újra megvenni, megyek vissza az alverdémhez, úgy kb. fél év múlva, ha ez elfogy.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

barbikovacs

2018. január 23.

Én hülye csak azután olvastam el itt a véleményeket, miután már megvettem. A sima micellás vízzel szemben oltári módon csípi a szemem. El fogom használni arctisztítókeféhez, de sminklemosóként nekem nem jött be egyáltalán...

barbikovacs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Moonbride

2018. január 11.

Összességében elégedett vagyok vele. Nagyon enyhe illatot érzek használat közben, de mivel amúgy is rögtön lemosom, így nem zavaró. Az egészen erős, alkalmi sminkemet is jól leszedte. Van hozzá egy (ha jól emlékszem) aliexpressről rendelt kis picike, ujjra illeszthető arctisztító dörzsim (nem tudom ez így érthető-e valakinek, ilyen kis gumis micsoda:D), azzal együtt használva teljesen tisztának érzem tőle az arcom. Ezt bizonyítja az is, hogy arctonik használata után nagyon minimálisan látszik valami a vattán amivel áttöröltem az arcom. Ami nem tetszik benne, hogy nagyon folyós az állaga, trükközni kell vele hogy ne a kádban landoljon a tenyeremből...emiatt négy csillag, amúgy rendben van.

Moonbride
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

apple97

2018. január 8.

Nagyon praktikus kis termék. Jobban szeretem azokat az arctiaztítókat amiket lemoshatok a bőrömről. Színtelen, szagtalan, jól habzik, szépen leszedi a sminket. Nem szárít, nem irritál. Teljes tisztaságérzetet ad. Annyi negatívum, hogy talán kicsit lehetne nagyobb a kiszerelés. :D

apple97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Vanesszaeszter

2018. január 4.

Jajj ez nagyon fura termék:D Amikor először kipróbaltam nagyon meglepődtem, az állaga egy az egyben a kézfertőtlenítőre hasonlított. Különben szuper, jól tisztít, színtelen szagtalan, nagyon tetszik a pumpás kiszerelés is. Egyáltalán nem irritálja a szememet, sem az arcomat. A tartósabb sminkkel is jól elbánik. Összességében abszolút nem rossz, ajánlom azoknak akiknek érzékeny bőrük van. Kipróbálok még más termékeket is, hiszen a miteszereimmel nem bánik el, de akinek nincsenek ilyen problémái azoknál 5 csillagot is érdemelhet.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

vikica00

Korcsoport: < 18
2017. december 30.

Már vagy 2 tubussal elhasználtam korábban,most a 3. tubus felénél járok.
Az utóbbi időben csak ezzel mosom le a sminkemet,és meglepő módon maradéktalanul lehozza azt.. Kíméletes,nem szárít,nem irritálja a bőrt.
Viszont ha szembe kerül borzasztóan csíp,illetve használata után a bőröm kissé húzódik. Így csak 4 csillagot kap.

vikica00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 30.

Már vagy 2 tubussal elhasználtam korábban,most a 3. tubus felénél járok.

Blackxentric

2017. december 24.

Egyszer próbáltam, de annyira jó volt, hogy merek írni róla véleményt. Smink volt rajtam és gyorsan le akartam mosni. Anyukámnál ez az egy arctisztító van, úgyhogy ezt kellett használnom. Nagyon meglepett, mikor egy lépésben még a szempillaspirál is teljesen lehozta. Úgy érzem, ha elfogy a sminklemosóm ezt fogom megvenni.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Hoagirl

2017. december 13.

A Garnier sima micellás vizét kedvelem, gondoltam ennek is adok egy esélyt, de talán nem kellett volna... A sminkemet én gyógyszertári mosdókenőccsel szedem le, szóval ebben a tekintetben nem tudok véleményt formálni. Az esti arctisztító rutinom a sminklemosás, kávés radírozó szappan, zselés arclemosó, heti kétszer valamilyen arcmaszk és a ceremónia végén micellás víz kombóból áll össze, gondoltam ez a cucc lép majd a zselés lemosó helyére. Tisztítani tisztít, de olyan kis vérszegény habja van, és a használata után kellemetlenül húzódik a bőröm. Az íze borzalmas, tudom-tudom, nem enni kell, de mivel elég híg és lágy a habja ezért nekem mindig kerül a számba is, hiába óvatoskodom... A szaga meg egyenesen botrány, engem konkrétan az erjedő körte héjára emlékeztet, elég undi. Hogy valami pozitívumot is említsek, az adagolása nagyon könnyű és kényelmes, ez a pumpás kiszerelés nagyon pöpec, abban nincs hiba. :) Ennek ellenére az biztos hogy nem fogom újravásárolni, egyáltalán nem győzött meg ez a termék.

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

SMH

2017. december 13.

Én ezt mint zselés arctisztító gondoltam használni és nem mint micellás akármi. Elég nagy csalódás, de lehet hagy csak az előtte használt Vichy Normaderm arctisztítómhoz képest. Nekem nincs meg tőle az az igazán tiszta érzésem (nem a csikorgósra gondolok), nem habzik eléggé és elég fura szaga van - talán a műanyag csomagolás szaga nem tudom, de nem szeretem.
Szóval újravenni biztos nem fogom, még féláron sem.
Nem azt mondom, hogy abszolút használhatatlan és nem teszi a dolgát, mert a sminket azt leszedi, de nekem valahogy nem tetszik.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Szóval újravenni biztos nem fogom, még féláron sem.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.