KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
Ár: 800 Ft , Eladó: Lunaaaw
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm el

CsDiane

2018. április 22.

Nekem pattanásos lett tőle az arcom. Az illata és az állaga tetszett.

CsDiane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Nekem pattanásos lett tőle az arcom. Az illata és az állaga tetszett.

Szaszmancs

2018. április 16.

Most, hogy a 3. flakont veszem belőle, ideje, hogy méltassam egy kicsit. A garnier rózsaszín micivize évek óta hű társam, de ez a cucc kicsit kiütötte a nyeregből. Az van, hogy jobban szeretek a zuhany alatt, vattakorong nélkül megszabadulni a sminkemtől és ezzel sikerül is. Egy pumpálásnyi általában lehozza a hétköznapi sminkem, szempillaspirálostul, mindenestül. Engem nem irritál, nem csíp, nem homályosítja el a látásom, mint néhány hasonló termék. Nincs se olajos utóérzet, se csikorgós szárazság. Zuhi után egy micellás vizes koronggal át szoktam még menni az arcomon ellenőrzésképpen és gyakran teljesen tiszta a korong, máskor minimális maradékot szedek le vele. Szóval nekem ez így gyorsabb és kíméletesebb, úgyhogy a család ezen tagjával is hosszútávra tervezek.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Nileve

2018. április 14.

Valami újat szerettem volna kipróbálni a rózsaszín micellás víz mellett/helyett. Nem igazán nyerte el a tetszésem, nekem csípi a szemem, még úgy is, hogy kifejezetten ügyelek rá, hogy ne menjen bele. Ráadásul nem is hoz le mindent, mint a vizes párja. Tisztítás után kellemes érzetet hagy. Elhasználgatom, de tuti nem fogom újravenni.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Lencseee

2018. április 9.

nekem az olajos lemosó után este ennek a használatával aztán semmi gondom. könnyednek érzem, nem irritálja semmimet sem. szívesen újraveszem, amikor akció van rá.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

kolettm

2018. április 8.

Régen nagyon szerettem. Szépen tisztít, és nem irritálta a bőröm, ami egy nagy plussz pont! Már egyszer újra vettem. Aztán elkezdtem más terméket használni, így ez háttérrbe szorult. De szerintem újra be építem a rutinomba.

kolettm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Kitsyke

2018. április 5.

Gyorsan fogy, csipi a szemem... Catrice alapozot alig hozza le... ez utan atszoktam menni arctisztitotejjel, es boven van rajta smink... szoval... nem fogom ujra venni.

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

MissKenedy

2018. április 5.

A micellás víz elé kerestem valamit az esti smink leszedős arc tisztítós rutinomba, mivel gondoltam egyszerűsíteni fogja és nem kell 3-4 vattakorongot elhasználnom. Teljesen jól működik így, ezzel kezdem, jól megmosom az arcom, utána belenézek a tükörbe és rájövök, hogy egy panda lettem. Utána már csak 1 koronggal leszedem a maradék szem (alatti) sminket és kész is. Engem nem szárít, de természetesen így is úgy is hidratálok :) A felénél járok, eddig bevált.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Vogue83

2018. április 5.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kíméletes. Ár-érték arányban szuper!

Vogue83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kíméletes. Ár-érték arányban szuper!

sziszcsy

2018. március 21.

Szepen tisztitja az arcot, es lehozza a smink nagy reszet, de nekem rettenetesen budos (vegyszer szagu), es a szememet is csipi, ha epp tartos smink van rajtam es kicsit jobban kell kerlelni, hogy lehozza.
Osszessegeben nem rossz, de szerintem sokkal jobb arctisztitot is lehet talalni hasonlo arkategoriaban, ezert csak 3 csillag.

sziszcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

MissBako

2018. március 19.

Azért ebben a kiszerelésben vásároltam meg, mert zuhanyzás közben nyugodtan lehet használni. Kicsit szárítja a bőrömet, de mivel tél van, így ezen nem csodálkozom.

MissBako
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.