KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picurcica, az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Fedezd fel egy hétnyi szérum erejét egyetlen kendőmaszkban. NYUGTATÓ MASK KAMILLA + + HYALURON SAV+ HIDRATÁLÓ SZÉRUM.
Száraz és érzékeny bőrre. Hidratált, nyugodt bőr feszülő érzet nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Györgyusz

2017. december 12.

Most szedtem le az arcomról... Gyógyszerész vagyok, kíváncsi voltam mit tud. :)
Első 5 percben semmi, jó hideg, hűsít. Aztán elkezdte marni az arcom, de elég jól. Kibírtam, nehogy így feladjam. 15 percet nem volt fenn, mert már nagyon égett az arcom tőle. (Irigylem, akinek nem volt ilyen érzése. )
Soha többet nem veszem meg, az biztos.

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Most szedtem le az arcomról... Gyógyszerész vagyok, kíváncsi voltam mit tud. :)
Soha többet nem veszem meg, az biztos.

Teszter03

Korcsoport: < 18
2017. december 10.

Nekem egészen bejött. Rengeteg szérum van benne és jól is hidratál. Csak ne lenne ilyen drága : (

Teszter03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 10.

whitemerci

2017. december 2.

Nyáron nyaralásra vettem meg, mert 1 csomagban 1 db van, tehát ha megkezdem, a többi nem szárad ki, vagyis nekem pont ideális volt utazáshoz, kevés helyet is foglal. A spanyol nap kissé intenzívebben hatott az arcbőrömre, nem volt elég a fényvédelem sem, így kissé leharcolódott. Azonnali gyors beavatkozásként első lépésben ezt az érzékeny bőrre szánt maszkot tettem fel, és jó sokáig hagytam hatni, teljesen kiszáradt a bőrömön, és közben kellemesen hűsítő, élénkítő hatással bírt. Az illata egy picit zavaró volt, nekem is az volt az első gondolatom, ha érzékeny bőrre ajánlják, miért tesznek bele parfümöt, de a tartósító parabén sokkal jobban zavar/t. Hirtelen tűzoltásra, helyi kezelésre akkor megfelelő volt, de vannak jobb maszkok is ennél, szebb összetevőkkel.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. november 24.

Nagyjából azt kaptam amire számítottam: lágy, puha bőröm lesz tőle, az arcom is szépen beszívja a szérumot, viszont picit ragad, de egy idő múlva az is megszűnik. Engem nem irritált, egy kis pluszt valóban ad. Ha szárazabb a bőröm különösen jól esik, hamar rendbehozza.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 24.

Angemoll

2017. november 14.

Nekem nagyon bevállt. Nagyon kellemes volt a használata. Sok anyag van benne de nekem a nagy részét beszívta a bőröm, igaz 15 perc helyett 30 percig volt fent a maszk. Megvettem a kék és a zöld változatát is, még ők tesztelés alatt... :)

Angemoll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Alex0920

2017. november 12.

Alig vártam már hogy kipróbáljam, eddig csak a Baleás fátyolmaszkhoz volt szerencsém, így izgatottam bontogattam ki a csomagolásából. Ami elsőre feltűnt, hogy csöpög a maszk a krémtől, de azért felhelyeztem ügyesen, bár csalódottan állapítottam meg hogy nagyon kicsik a szemnek kivágott lyukak.. Kicsit több mint 15 percig hagytam hatni, kellemes volt, nem csípte a bőrömet. Viszont miután leszedtem a maszkot sokáig ragadt a bőröm, ami nem volt annyira kellemes érzés. Lemosni nem akartam, mert ha víz éri az arcom rögtön húzódni kezd, így nem lett volna értelme maszkot használnom. Összességében nem volt rossz, kicsit többet vártam tőle, ezért 4 csillag.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Zsuzsi216

2017. október 9.

15-20 percig hagytam az arcomon. Nekem bejött nagyon. Kisimított, hidratált, feltöltött.
Tényleg érdemes a csomagolásban lévő „szérumból” kenni a nyakra és a dekoltázsra is.
Nekem a szem kivágása kicsi, de azt hiszem ennyi a kritikám a termékkel kapcsolatban.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

EvelinV5

2017. szeptember 29.

A három közül nekem ez a kedvencem. Valóban nyugtatja a bőrt, kellemes bőrfrissítő hatása van. Én többnyire 20-25 percig is fennhagyom, eddig még egyszer sem okozott irritációt, sőt a használata után valóban hidratáltabbnak érzem a bőröm egy egész héten át.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Zsuzsuzsza

2017. augusztus 30.

Csodát ne várjatok tőle , de szerintem nem is rossz. Akkor veszek belőle amikor akciós éppen ,ezt és a kék társát. Kellemesen hűsít , két alkalomra is elég anyag van benne , sőt a zacskóból a dekoltázsomra is jut még cucc bőven. Én úgy érzem használat után , hogy hidratáltabb a bőröm , nem feszül és később sem tapasztaltam még semmi kellemetlenséget( pirosság , pattanások .stb)

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

022Flower

2017. június 27.

Sajnos csak egyszer sikerült eddig kipróbálnom de újravetten volna ha találtam volna az itteni dm-be. A teljesen piros bőrömet egy kis nyomkodás és erős radírozás utan teljesen sikerült megnyugtatnia. Egy csoda ez a maszk. És én még azt is imádom hogy hűsít.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1