KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picurcica, az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Fedezd fel egy hétnyi szérum erejét egyetlen kendőmaszkban. NYUGTATÓ MASK KAMILLA + + HYALURON SAV+ HIDRATÁLÓ SZÉRUM.
Száraz és érzékeny bőrre. Hidratált, nyugodt bőr feszülő érzet nélkül.

Krémmánia Kedvencek a -től
meguntam96

2017. április 21.

Ez az első ilyen arcmaszkom és nagyon imádtam! Fél órát hagytam az arcomon és sok anyagot felszívott a bőröm szerencsére. MIután levettem nagyon jó puha lett a bőröm és még másnap is éreztem. Heti egyszer biztos használni fogom.:)

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

laanyka

2017. április 7.

Ez jobb mint a kék., egyértelműen. Semmi extrát nem csinált a bőrömmel, de tanulás közben feltettem és kicsit felfrissültem tőle :) mivel mást nem is nagyon vártam tőle (nekem nincs különösebb baj a bőrömmel) ezért mondhatom h amit vártam tőle azt teljesítette

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

generalnagy

2017. április 7.

Megvettem, mert mostanában annyit lehet hallani ezekről a szövetfátyol maszkokról. Ez most pont le volt akciózva a DM-ben, így gondoltam kipróbálom. Azt kell mondjam, hogy semmi extra hatást nem tapasztaltam, hidratálta az arcbőröm, de kb. ennyi. Finom az illata, kicsit nehézkes felhelyezni, viszont annyi cucc van benne, hogy én kétszer is tudtam hasznáni. Kicsit olyan nyálkás bőr érzetem volt utána, ezért meg kellett törölgetni utána az arcom.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

lala21

Korcsoport: < 18
2017. március 25.

Mostanában eléggé száraz és megviselt volt a bőröm, ezért gondoltam kipróbálok valami hidratáló maszkot, és ez tetszett meg. Nagyon jól döntöttem, meg vagyok teljesen elégedve, nagyon puhává és selymessé teszi a bőrömet. Az árát ugyan kicsit sokallom, de mindenképpen újraveszem.

lala21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 25.

barbyka01

2017. március 3.

Sok jót hallottam már a Garnier maszkokról, így én is beadtam a derekam és kipróbáltam. Valóban nagyon jó kis maszk, sok anyag van a tasakban és a maszkon. A maradékot belemasszíroztam a bőrömbe és a dekoltázsomba. Teljesen felfrissültem a használata után. Nekem nagyon tetszik. Kíváncsi vagyok a többi fajtára is.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

VargaKata15

2017. február 22.

Puhava teszi az arcot, de a hatasa nem tart hetekig, inkabb csak masnapig maximum. Valoban annyi cucc van benne, hogy 2-szer is hasznalhato es meg igy is marad a tasakban folyadek, amit en az ejszakai krememmel egyutt meg felhasznaltam. Kozvetlenul levetel utan kicsit ragacsos erzetet hagy maga utan. Az illata kellemes. Felhelyezesnel a kek reteg teljesen felesleges, anelkul konnyebb is. A maszk viszont jol tapad, fennmarad.

VargaKata15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

szisz5

2017. február 19.

Szerintem szörnyű. Büdös, vegyszerszaga van és szabályosan marta az arcom miközben fenn volt, alig vártam, hogy leteljen a 15 perc. A bőröm a felét sem szívta be, jó része rászáradt az arcomra, amit utána "kukacokban" tudtam ledörzsölni. A másik fele a maszkban maradt, amit én angolosan a kukába dobtam, még egyszer biztos nem teszem fel :D picit puhább lett tőle az arcom, de ennyi.

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. február 18.

Nagyon kellemes illata van,Szép baba puha lett a bőröm,hidratál. Nem kapok tőle pattikat

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 18.

szilvia.bano

2017. február 17.

Nem mondhatok róla rosszat, hidratált és puha volt a használata után a bőröm, de ezen túl semmi extrát nem tapasztaltam. Hosszú távú hatása nem nagyon van. Érdekes, hogy parabént és alkoholt is tartalmaz,annak ellenére, hogy ez egy érzékeny (és száraz) bőrre való maszk. Ugyanakkor nem értem miért úgy van felül feltüntetve, hogy kombinált bőrtípusra való. A My Hsin Ni maszkok sokkal jobbak, amikor a kék algásat próbáltam, ott tapasztaltam számottevő hatást. És nagyságrendileg ugyanaz az árkategória, ez 850 Ft, annak a termékcsaládnak a maszkjai kb. 1000 Ft-ba kerülnek. Ugyanakkor egy itthon készített arcpakolás, amiket használni szoktam, többet ér, és olcsóbb is. Mellesleg nagyon-nagyon-nagyon enyhén, de csípte a bőrömet-feltehetőleg az alkohol miatt. A Balea aqua maszkot kicsit kevésbé éreztem hatásosnak, ugyanakkor nem tartalmaz parabént, és alkoholt, és feleannyiba kerül, mint ez. Elképzelhető, hogy a három Garnier maszk közül a zöldet kellett volna venni, annak a legjobbak az összetevői, de nem akartam kombinált bőrre valót használni, amikor száraz bőröm van. Aztán, hogy a hatásában volna-e különbség ehhez képest, azt nem tudom.3,5 csillag.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

kreammania

2017. január 27.

Én most először használtam ilyen maszkot,amit fel kell tenni.Először kifejezetten hideg a maszk,ahogy az arcodra teszed.Ez egész elég szokatlan,mert egy textilt teszel az arcodra és úgy nézel ki vele,mint egy múmia :D Közben alig látsz ki a lyukon,ami a szemnek van és a hátoldalról próbálod olvasni az instrukciót....vicces,még nézni is(tesóm szerint). Én 20 percig hagytam fent,aztán lemostam vízzel a maradékot a bőrömről,mert nem szívta be teljesen a bőröm a szérumot.Végeredményben jól hidratálta a bőröm és szép,puha lett tőle,nem hozott ki új pattanást vagy hasonlót.

kreammania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1