KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picurcica, az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Fedezd fel egy hétnyi szérum erejét egyetlen kendőmaszkban. NYUGTATÓ MASK KAMILLA + + HYALURON SAV+ HIDRATÁLÓ SZÉRUM.
Száraz és érzékeny bőrre. Hidratált, nyugodt bőr feszülő érzet nélkül.

Krémmánia Kedvencek a -től
gyongyikeolasz

2017. június 23.

Joy magazinban láttam, hogy az első 150 regisztráló megkapja valamelyik Garnier fátyolmaszkot a 3 közül. Én ezt kaptam meg és teljesen elégetett vagyok vele. Használat után a bőröm nagyon sima volt és puha. Nagyon sok termék van benne így kétszer is lehet használni. Egyetlen negatívuma, hogy elég drága

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Theresia

2017. május 7.

Még pár hete vettem egyet a DM-ben, mert volt valami kuponom, és gondoltam, féláron egyszer kipróbálom.
Alapvetően nem használok illatos (parfümös) terméket az arcra, de annyit olvastam már ezekről a maszkokról, hogy úgy gondoltam, kipróbálom, nem hinném, hogy egy alkalomtól baja lesz a bőrömnek. Nos, nem tudom, hogy alapból is erős-e az illata vagy csak az én parfümmentes kencékhez szokott orromnak volt sok, de valami brutál erős illata van szerintem, ráadásul ez az érzékeny bőrre való, akkor milyen lehet a többi. A maszk jól át van itatva a kencével, talán túl jól is, konkrétan tocsog a cuccban, még a tasakban is maradt a krémből, amit nem teljesen értek, hiszen ha felbontom, akkor egyszer elhasználom, és ennyi, eltenni nem igazán tudom következő alkalomra, ekkora mennyiséget meg nekem nem szívott be a bőröm. Magyarul a krém egy része alapból megy a kukába...
Maga a kence nekem csípte a bőröm, annyira nem volt jó érzés használni, aztán meg a fele az arcomon maradt, nem szívódott be, szóval én arcot mostam, hogy ne idegesítsen, hogy van valami kulimász a pofimon. Utána semmi extra hatást nem éreztem, tényleg hidratált volt a bőröm, szerencsére nem irritált vagy ilyesmi, kicsit féltem ettől használat közben az erős illat és a csípő érzés miatt.
Összességében szerintem esetleg egyszer féláron érdemes kipróbálni, hogy mire ez a nagy lelkesedés, de őszintén úgy érzem, több vele a macera, mint az előnye. A hidratált bőrt egy alap (és szép INCI-s) hidratálókrémmel elérem.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

sttpcsillag

2017. május 3.

VALAKI TÖRJE EL A KEZEM, HA MÉGEGYSZER EGYÁLTALÁN KEZEMBE VENNÉM!
Gondoltam relax gyanánt fel aplikálom a pillanatnyilag probléma mentes bőrömre, hogy ihajj majd babapopsi effekt meg ilyenek. AHA! Fél órát érleltem ezt a kulimázt, még a ragacsossággal meg is barátkoztam volna, ha nem 3 sorjával kellett volna levakarnom a bőröm géles arctisztítóval..
Eredmény:
Vol.1- szárazabb bőr, mint az elmúlt két hónapban valaha;
Vol.2 - A tegnap még pattanástalan egészséges fényű arcom mára olyan, mint egy zsíros bödönbe mártott Himalája.
Ps.: 2t vettem, sh*t happens

Update 1 nap után: vörösödik az arcom és vakítóan csillog illetve nagyon sérülékeny, valaki öljön meg pls

sttpcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

VALAKI TÖRJE EL A KEZEM, HA MÉGEGYSZER EGYÁLTALÁN KEZEMBE VENNÉM!
Eredmény:
Vol.1- szárazabb bőr, mint az elmúlt két hónapban valaha;
Ps.: 2t vettem, sh*t happens

matine91

2017. április 29.

Őszintén szólva én nem vagyok odáig a Garnier termékekig, de nem tudtam ott hagyni a dm polcán ezt a maszkot, pláne hogy a horvát dm-Ben egyet fizetsz kettőt kapsz akció volt, így 6-8 darabot tüstént elhoztam. Borzalmasan kiváncsi voltam rá, hogy milyen lehet és nem csalódtam. A klóros víz kiszaritja a boromet, így az extra hidratalasra szorul. Sokan írtak hogy kétszer is lehet egy maszkot használni, nálam fel óra után majdnem mindent beszívott a borom, és nagyon szépen helyre is tette azt.
Miután eltávolítottam, én meg bele massziroztam a felesleget és csak utána mostam le az egészet. Nagyon szuper maszk, akciósan mindig újra veszem, de 900 Ft szerintem kicsit sok, főleg hogy a baleas fátyol maszk is tud legalább ennyit.

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

CandyPop

2017. április 28.

Ez az első fátyolmaszk,amit valaha kipróbáltam,ezáltal nincs összehasonlítási alapom,de 15 perc fentlét után nem sok változást tapasztaltam. Olvastam,hogy érdemesebb 15 percnél tovább fent tartani,de nekem általában az előírtnál hosszabb fentlétek nem szoktak jó eredményt hozni. Tény,hogy kicsit hidratáltabb és felfrissült lett tőle az arcom,de lemosás után is ragacsos érzésem volt tőle. Egy próbát megért,de nem venném újra.

CandyPop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

meguntam96

2017. április 21.

Ez az első ilyen arcmaszkom és nagyon imádtam! Fél órát hagytam az arcomon és sok anyagot felszívott a bőröm szerencsére. MIután levettem nagyon jó puha lett a bőröm és még másnap is éreztem. Heti egyszer biztos használni fogom.:)

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

laanyka

2017. április 7.

Ez jobb mint a kék., egyértelműen. Semmi extrát nem csinált a bőrömmel, de tanulás közben feltettem és kicsit felfrissültem tőle :) mivel mást nem is nagyon vártam tőle (nekem nincs különösebb baj a bőrömmel) ezért mondhatom h amit vártam tőle azt teljesítette

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

generalnagy

2017. április 7.

Megvettem, mert mostanában annyit lehet hallani ezekről a szövetfátyol maszkokról. Ez most pont le volt akciózva a DM-ben, így gondoltam kipróbálom. Azt kell mondjam, hogy semmi extra hatást nem tapasztaltam, hidratálta az arcbőröm, de kb. ennyi. Finom az illata, kicsit nehézkes felhelyezni, viszont annyi cucc van benne, hogy én kétszer is tudtam hasznáni. Kicsit olyan nyálkás bőr érzetem volt utána, ezért meg kellett törölgetni utána az arcom.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

lala21

Korcsoport: < 18
2017. március 25.

Mostanában eléggé száraz és megviselt volt a bőröm, ezért gondoltam kipróbálok valami hidratáló maszkot, és ez tetszett meg. Nagyon jól döntöttem, meg vagyok teljesen elégedve, nagyon puhává és selymessé teszi a bőrömet. Az árát ugyan kicsit sokallom, de mindenképpen újraveszem.

lala21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 25.

barbyka01

2017. március 3.

Sok jót hallottam már a Garnier maszkokról, így én is beadtam a derekam és kipróbáltam. Valóban nagyon jó kis maszk, sok anyag van a tasakban és a maszkon. A maradékot belemasszíroztam a bőrömbe és a dekoltázsomba. Teljesen felfrissültem a használata után. Nekem nagyon tetszik. Kíváncsi vagyok a többi fajtára is.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1