KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picurcica, az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Fedezd fel egy hétnyi szérum erejét egyetlen kendőmaszkban. NYUGTATÓ MASK KAMILLA + + HYALURON SAV+ HIDRATÁLÓ SZÉRUM.
Száraz és érzékeny bőrre. Hidratált, nyugodt bőr feszülő érzet nélkül.

Zsuzsi216

2017. október 9.

15-20 percig hagytam az arcomon. Nekem bejött nagyon. Kisimított, hidratált, feltöltött.
Tényleg érdemes a csomagolásban lévő „szérumból” kenni a nyakra és a dekoltázsra is.
Nekem a szem kivágása kicsi, de azt hiszem ennyi a kritikám a termékkel kapcsolatban.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

EvelinV5

2017. szeptember 29.

A három közül nekem ez a kedvencem. Valóban nyugtatja a bőrt, kellemes bőrfrissítő hatása van. Én többnyire 20-25 percig is fennhagyom, eddig még egyszer sem okozott irritációt, sőt a használata után valóban hidratáltabbnak érzem a bőröm egy egész héten át.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Zsuzsuzsza

2017. augusztus 30.

Csodát ne várjatok tőle , de szerintem nem is rossz. Akkor veszek belőle amikor akciós éppen ,ezt és a kék társát. Kellemesen hűsít , két alkalomra is elég anyag van benne , sőt a zacskóból a dekoltázsomra is jut még cucc bőven. Én úgy érzem használat után , hogy hidratáltabb a bőröm , nem feszül és később sem tapasztaltam még semmi kellemetlenséget( pirosság , pattanások .stb)

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

022Flower

2017. június 27.

Sajnos csak egyszer sikerült eddig kipróbálnom de újravetten volna ha találtam volna az itteni dm-be. A teljesen piros bőrömet egy kis nyomkodás és erős radírozás utan teljesen sikerült megnyugtatnia. Egy csoda ez a maszk. És én még azt is imádom hogy hűsít.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

gyongyikeolasz

2017. június 23.

Joy magazinban láttam, hogy az első 150 regisztráló megkapja valamelyik Garnier fátyolmaszkot a 3 közül. Én ezt kaptam meg és teljesen elégetett vagyok vele. Használat után a bőröm nagyon sima volt és puha. Nagyon sok termék van benne így kétszer is lehet használni. Egyetlen negatívuma, hogy elég drága

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Theresia

2017. május 7.

Még pár hete vettem egyet a DM-ben, mert volt valami kuponom, és gondoltam, féláron egyszer kipróbálom.
Alapvetően nem használok illatos (parfümös) terméket az arcra, de annyit olvastam már ezekről a maszkokról, hogy úgy gondoltam, kipróbálom, nem hinném, hogy egy alkalomtól baja lesz a bőrömnek. Nos, nem tudom, hogy alapból is erős-e az illata vagy csak az én parfümmentes kencékhez szokott orromnak volt sok, de valami brutál erős illata van szerintem, ráadásul ez az érzékeny bőrre való, akkor milyen lehet a többi. A maszk jól át van itatva a kencével, talán túl jól is, konkrétan tocsog a cuccban, még a tasakban is maradt a krémből, amit nem teljesen értek, hiszen ha felbontom, akkor egyszer elhasználom, és ennyi, eltenni nem igazán tudom következő alkalomra, ekkora mennyiséget meg nekem nem szívott be a bőröm. Magyarul a krém egy része alapból megy a kukába...
Maga a kence nekem csípte a bőröm, annyira nem volt jó érzés használni, aztán meg a fele az arcomon maradt, nem szívódott be, szóval én arcot mostam, hogy ne idegesítsen, hogy van valami kulimász a pofimon. Utána semmi extra hatást nem éreztem, tényleg hidratált volt a bőröm, szerencsére nem irritált vagy ilyesmi, kicsit féltem ettől használat közben az erős illat és a csípő érzés miatt.
Összességében szerintem esetleg egyszer féláron érdemes kipróbálni, hogy mire ez a nagy lelkesedés, de őszintén úgy érzem, több vele a macera, mint az előnye. A hidratált bőrt egy alap (és szép INCI-s) hidratálókrémmel elérem.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

sttpcsillag

2017. május 3.

VALAKI TÖRJE EL A KEZEM, HA MÉGEGYSZER EGYÁLTALÁN KEZEMBE VENNÉM!
Gondoltam relax gyanánt fel aplikálom a pillanatnyilag probléma mentes bőrömre, hogy ihajj majd babapopsi effekt meg ilyenek. AHA! Fél órát érleltem ezt a kulimázt, még a ragacsossággal meg is barátkoztam volna, ha nem 3 sorjával kellett volna levakarnom a bőröm géles arctisztítóval..
Eredmény:
Vol.1- szárazabb bőr, mint az elmúlt két hónapban valaha;
Vol.2 - A tegnap még pattanástalan egészséges fényű arcom mára olyan, mint egy zsíros bödönbe mártott Himalája.
Ps.: 2t vettem, sh*t happens

Update 1 nap után: vörösödik az arcom és vakítóan csillog illetve nagyon sérülékeny, valaki öljön meg pls

sttpcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

VALAKI TÖRJE EL A KEZEM, HA MÉGEGYSZER EGYÁLTALÁN KEZEMBE VENNÉM!
Eredmény:
Vol.1- szárazabb bőr, mint az elmúlt két hónapban valaha;
Ps.: 2t vettem, sh*t happens

matine91

2017. április 29.

Őszintén szólva én nem vagyok odáig a Garnier termékekig, de nem tudtam ott hagyni a dm polcán ezt a maszkot, pláne hogy a horvát dm-Ben egyet fizetsz kettőt kapsz akció volt, így 6-8 darabot tüstént elhoztam. Borzalmasan kiváncsi voltam rá, hogy milyen lehet és nem csalódtam. A klóros víz kiszaritja a boromet, így az extra hidratalasra szorul. Sokan írtak hogy kétszer is lehet egy maszkot használni, nálam fel óra után majdnem mindent beszívott a borom, és nagyon szépen helyre is tette azt.
Miután eltávolítottam, én meg bele massziroztam a felesleget és csak utána mostam le az egészet. Nagyon szuper maszk, akciósan mindig újra veszem, de 900 Ft szerintem kicsit sok, főleg hogy a baleas fátyol maszk is tud legalább ennyit.

matine91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

CandyPop

2017. április 28.

Ez az első fátyolmaszk,amit valaha kipróbáltam,ezáltal nincs összehasonlítási alapom,de 15 perc fentlét után nem sok változást tapasztaltam. Olvastam,hogy érdemesebb 15 percnél tovább fent tartani,de nekem általában az előírtnál hosszabb fentlétek nem szoktak jó eredményt hozni. Tény,hogy kicsit hidratáltabb és felfrissült lett tőle az arcom,de lemosás után is ragacsos érzésem volt tőle. Egy próbát megért,de nem venném újra.

CandyPop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

meguntam96

2017. április 21.

Ez az első ilyen arcmaszkom és nagyon imádtam! Fél órát hagytam az arcomon és sok anyagot felszívott a bőröm szerencsére. MIután levettem nagyon jó puha lett a bőröm és még másnap is éreztem. Heti egyszer biztos használni fogom.:)

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1