KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ziza

2018. július 11.

Első hámlasztóm, de nagyon szeretem. Először féltem, hogy hámlani fogok tőle, mivel az orrom és környéke hajlamos rá, de nem így történt. Heti 4-5 alkalommal használom, szépen simít, csökkenti a pórusok méretét és a mitesszereket, pattanásaim csak ritkán voltak, de most még kevésbé jelentkeznek, a zsírosodást csak kismértékben csökkentette. Csodákat ugyan nem művel, de sokat javult tőle az arcbőröm összképe. Azért 4 csillag, mert picit többet vártam tőle, habár nincs viszonyítási alapom hámlasztók területén.

Update: Az előzőleg adott 4 csillagot módosítom 5-re :D. Már az elején javított az arcbőröm állapotán, de igazából kellet neki kb. 1 hónap, hogy megmutassa mit tud. A mitesszereim mennyisége kb, negyedére csökkent a rendszeres használat mellett, sokkal egyenletesebb, egységesebb lett az arcbőröm. Egyedül a zsírosodás terén nem vettem észre változást, ettől függetlenül jár neki az 5 csillag.

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

mmohaa

2018. július 10.

Nagyon jó, az első pár napban látványos volt a javulás, azóta pedig kordában tartja a pattanásokat és a mitesszereket. Először érzem, hogy valami tényleg javítja a bőrömet. A body shopos oils of life-al használom együtt, mert mindenképp kell mellé valami hidratálás és eddig az összes krémtől kipattogtam amit próbáltam. (Ha csak az olajat használom magában, hámlasztó nélkül, attól szintén kipattogok.) Néha még így is kijön 1-2 akné, de szerintem évek óta nem volt ennyire jó állapotban a bőröm. Kell mellé napvédő is, amitől rettegtem, de egy középkategóriás eucerin-t használok, és attól sem lett semmi baj. Volt olyan, hogy elfelejtettem fölkenni a fényvédőt és úgy mászkáltam egész nap, de nem nem lett semmi, nem okoz nagy fényérzékenységet.
A kisebb kiszerelést vettem, és két hónap használat után még mindig félig van, nagyon megéri az árát is.

mmohaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Vanília

2018. július 4.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót és rendszeresen használom, mert szépen felfrissíti a bőröm, de nem irritál, nem csíp. Heti kétszer-háromszor biztosan bevetem és rögtön érzem, hogy puhább a bőröm, mintha megfiatalodna, miután felviszem a folyadékot. Ami különösen szimpatikus benne, az az, hogy ha semmi egyéb tápláló krémmel nem kenem be a bőröm éjszakára, akkor is szépen kezeli (nem húzódik, mint nélküle...) és másnap reggel kvázi feltöltött bőrrel ébredek. Újravevős szer:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

tinyblackpaw

2018. július 1.

Ha hámlasztás, akkor nálam ez az alap darab. Nem csak azért mert nagyon kényelmes érzet a bőrömön, nem csíp, nem viszket, nem ég, hanem mert nagyon jó szolgálatot tett a pattanásos, mitesszeres bőrömmel. Heti 3x használom, nyári hónapokban heti 1 legfeljebb 2 alkalommal természetesen fényvédő kísérete mellett :) Kíméletesen hámlaszt, kisimítja az arcom, üdébbnek és frissebbnek érzem használatakor. Segít kordában tartani a mitesszereket és a pattanásokat. Ami a leginkább kellemes meglepetésként ért az az, hogy egyáltalán nem szárít, nem feszült tőle a bőröm akkor sem amikor nem kentem rá utána semmilyen hidratáló krémet vagy szérumot. Külön pozitívum a csomagolás (nem áttetsző, így nem esik a fény áldozatává ha nem tároljuk sötét helyen) illetve hogy visszazárható kis műanyag fedele van így nem fog kicsöpögni ha véletlen bénáznék illetve nem ömlik egyszerre az összes a kezembe :D Pont annyi jön ki belőle amennyit szükségesnek látok. Az ár korrekt, sokáig elég és nagyszerű minőséget kapunk érte. Negatívumot nem tudok mondani, ha elfogy újrarendelem :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

MrsUnbelievable

2018. június 26.

Egyelőre óvatoskodva tesztelem, mert a hisztis kis bőröm gyorsan be tud sokallni és simaság helyett gyűrött szatyor kinézetet ölteni.
Jövök majd frissítéssel, de egyelőre úgy érzem heti 3-4 alkalommal kenve csodaszer. Ámulok, bámulok, miként lehetséges, hogy szelíd Calm Down tesójával ilyen rövid idő alatt transzformálták a bőrömet.

MrsUnbelievable
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

ktothkriszti94

2018. június 24.

A Paula's Choice BHA-s lotion mini verziójával kezdtem a hámlasztással való barátkozásom, majd megláttam, hogy a Skinsmart-tól Rácz Judit kifejlesztette a saját hámlasztóját, ami jóval nagyobb kiszerelésben, kb. fele annyi pénzért kapható. És csak úgy mellékesen egy csodaszer :D 2-3 naponta esténként szoktam használni, reggelre ugyan kicsit zsíros lesz a bőröm, de langyos vizes arcmosás után rögtön látható az eredmény. Az épp kialakulóban lévő pattanások gyulladtságát csökkenti, visszahúzódnak, a pórusaim sokkal kisebbek, és természetes, egységes bőrképet biztosít.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Picieri

2018. június 22.

Megrendeltem ezt a kis próbaverziót, mert a smooth out megvolt, és kíváncsi voltam erre, hogy ez mit tud. Valószínű, hogy az én kombinált bőrömnek ez a bha lesz a legjobb megoldás, látványosan jobbat tesz a bőrömmel, mint a smooth out, de én azt is nagyon szeretem. Valahogy más, de mindkettő hatása tetszik.Így, hogy megvan mindkettő, majd váltogatom.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

karolinakovacs87

2018. június 10.

A Forbes cikkben olvastam Rácz Juditról és az ő csodaszeréről. Utána az itteni véleményeket is elolvastam és mivel már régóta szerettem volna kipróbálni hámlasztót, megrendeltem online ezt a terméket a kisebb kiszerelésben. Tényleg már az első használattól más lesz a bőr tapintása. Állandó használatától, pedig érzem, hogy lélegzik és felszabadult a bőröm. Egyre többször tartok no make-up dayt önbizalommal :). ez így nyáron még jót is tesz a bőrnek.
A bőr hibákat egyre szebbé varázsolja és a pattanásokat is nagyon hamar elmulasztja, ha néha napján előjönnek. Nekem ebben is segített, sokkal kevesebb jön elő, mint korábban.
Biztosan újra veszem a nagyobb terméket :) 5+++

karolinakovacs87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Biztosan újra veszem a nagyobb terméket :) 5+++

Mandi09

2018. május 30.

Sokat olvastam arcápoló termékek vásárlása/kipróbálása előtt az oldalon lévő véleményeket, de egyik esetében sem éreztem szükségességét, hogy írjak róla véleményt.
Azonban ez a termék számomra 29 évesen megváltást hozott.
Szörnyű érzékeny és mindenre túlreagáló arcbőröm van, alapozó nélkül az utcára sem lépek. Tág pórusok, kombinált, néhol zsíros, néhol nagy hidratálást igénylő, pattanásra hajlamos bőr. A pattanások ráadásul nem a megszokott módon jöttek ki. Nagy piros foltokból, bekeményedett púpok lettek, amelyek hetekig fájdalommal gyötörtek, annyira, hogy gyakran a nyaki nyirokcsomóim is bedagadtak és fájtak tőle. Szóval tényleg extra problémás. Szinte semmi sem segített rajta, pedig még bőrgyógyász által felírt gyógyszert is szedtem, étrendet változtattam, sokat mozogtam, csak olyan sminket használtam, ami kifejezetten problémás bőrre való és amint hazaértem lemostam, hogy ne terhelje a bőröm, de majdnem heti rendszerességgel jelentek meg a fent említett problémák.
Korábban nem használtam hámlasztót, amikor erre rátaláltam, az ára miatt hezitáltam, de végül megvettem, mert tarthatatlannak tartottam az állapotot 29 éves létemre. Azonnal nagyon kellemes érzés volt a bőrömnek, az elején kicsit láthatóan hámlott a bőröm, de szép lassan hozzászokott és csak a pozitív hatásai maradtak. Minden nap este használom és gyakorlatilag megszűntek a pattanásaim. Ha esetleg el is kezdődne egy-egy, ez a hámlasztás két napon belül elmulasztja anélkül, hogy kijönne.
Sosem volt tán még ilyen szép (már amennyire ez lehetséges) a bőröm. Sok heg maradt, ami lehet sosem múlik el teljesen, de biztos vagyok benne, hogy újabbak, amíg ezt a hámlasztót tudom használni nem lesznek.
Aki hasonlóan problémás, túlérzékeny bőrrel küzd, tegyen egy próbát, legalább két hétig. Mindenkinek más a bőre, így nem garantált nyilván, hogy hatásos, de egy próbát mindenképpen megér. A beszerzési helyén elképesztő hasznos további termékek és tanácsok vannak, amiket mióta használok és követek, megváltozott a bőröm.

Mandi09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Azonban ez a termék számomra 29 évesen megváltást hozott.

MormiOrsi

2018. május 27.

Én nagyon örülök neki, hogy ez egy magyar termék, és hogy Judit ilyen tudatosan és sokat tesztelve tette össze az egész hámlasztót. Nekem ő egy példakép lett az igényességével és a tudatosságával, így mindenképpen ki kellett próbálnom a GG-t.
Előtte már használtam PC géles hámlasztót, így kicsit fura volt a folyékony állag, de teljesen egyszerűen használható (ahogyan egyik videójában is mutatja - tenyerembe csöppentek pár cseppet majd bemasszírozom az arcomba).
Egyszer sikerült kicsit túlhámlasztanom vele, de nyilván ez embere válogatja, valakinek érzékenyebb a szalicil savra a bőre, így nem használhatja minden nap, de ezt leszámítva teszi a dolgát!
Én végül eladtam az enyémet, mert már annyira megkedveltem a PC géles verzióját, hogy nem tudtam átszokni erre a liquid verzióra, de emiatt nem pontozom le, ez csak az én személyes szeszélyem :)
Csak így tovább GG!

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Csak így tovább GG!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.