KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Keresem!  Geek & Gorgeous Cheer Up
Ár: - , Eladó: galivali
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -

opus

2017. július 13.

update
Immár 1 hónap után nagyon szépen kitisztította a lányom bőrét. Ha lesz 1-1 pattanás elhatárolt, könnyen kinyomható. Ezt kerestük. Kötelező darab 20 év alatt pattanásos bőrűeknek.

2 hét után a porusok láthatóan kisebbek, a miteszerek mennyisége jelentősen csökkent. Nem szárít, nagyon pici mennyiség kell belőle.
Esetleg tudja valaki melyik összetevő miatt válik a bőr fény érzékennyé?
@turquoise_pianist Köszönöm!

opus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 13.

update

Esetleg tudja valaki melyik összetevő miatt válik a bőr fény érzékennyé?
@turquoise_pianist Köszönöm!

masnis

2017. július 12.

Azt hiszem, mindig is ezt kerestem! Próbáltam a pc termékeket is (aha és bha deluxe minta, mindkettőből a gélt), de valahogy nekem az nem volt az igazi, és sajnálkozva olvastam, hogy bezzeg mások hogy szeretik, de nekem csak oké. Aztán az évek töretlen krémmánia iránti rajongása kosárba pakoltatta velem a cheer up-ot, és nem bántam meg, mert úgy érzem, egy kívül-belül minőségi darabhoz jutottam. Mivel előtte sem voltak nagyobb problémáim, nem tudok drasztikus változásról beszámolni, de úgy érzem, szereti a bőröm és hálás érte. 2-3 naponta használom a helia D tokaji aszús krémét rétegezve rá, és egy csomószor figyeltem meg, hogyha épp jó stádiumban "kapják el" a kis pattanásokat, akkor reggelre ahelyett, hogy megnőnének, visszahúzódnak. Ennek a terméknek köszönhető, hogy a kémiai hámlasztás helyet kapott a rutinomban, és bár szuperlatívuszokban nem tudok róla nyilatkozni- ahogy az előbbiekben is írtam azért, mert nem volt nagy baj, amit helyre kellett hoznia-, de egy tartós ragaszkodással viseltetek iránta. Azt hiszem, újra fogom venni, és az AHA savasra is nagyon kíváncsi vagyok.

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Barbi93

2017. július 9.

Nagyon boldog vagyok, hogy megrendeltem ezt a terméket! :) Semmi negatívumot nem tudok írni róla. Nekem a csomagolástól az arcomon látható csodás változásik tetszik az egész úgy ahogyan van. Sajnos nagyon mellé nyúltam egy szérumnak így az arcom eddig sem volt a legszebb,de azok után újra megjelentek az arcomon a gyulladt csomók, pattanások sírni tudtam volna minden reggel és este mikor tükör elé kellett állnom. Szerencsére ez a termék nagyon sokat segít-segített, a csomók és a pattanások napról-napra kezdtek leszáradni, pirosság halványult utánuk sőt mitesszerekből is kevesebb jelent meg az arcomon. Szuper 5*

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

petoandika

2017. július 4.

Abszolút megérdemli az 5csillagot szerintem. Paula's choice 2%-os BHA-ra kerestem másik alternatívát, ami minőségben hasonlót nyújt, viszont olcsóbb. Amint megjelentek az utazó mini kiszerelések, rendeltem is egyet ebből. Szinte biztos, hogy újraveszem, mert tökéletesen hozza ugyanazt, amit a paulás változat. Kevesebb pattanás, kisebb pórusok, megfelelően szabályozza a bőrt, ahogy észrevettem. És ez a mini kiszerelés is elég sokáig elég, nyaraláson is hű társam lesz. Csak ajánlani tudom, és külön plusz pont, hogy magyar. :)

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Brandori

2017. július 4.

Mar az elején leszögezném, hogy azert a 4csillag, mert meg valószínűleg kiprobalom valamelyik másik hamlasztot is :) de egyenlőre nekem ez nagyon sokat segített sokkal hamarabb eltűnnek a pattik és kevesebb is jon elo érdekes módon napi szinten használom, de nem hamlaszt tul szoval elégedett vagyok meg jövök ha próbáltam mást is :)

Brandori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

justzooe

2017. július 3.

Már egy ideje használom ezt a terméket és imádom. Sokkal szebb azóta a bőröm és abszolút látom a változást. Az unokatesómnak a hátán is szoktak lenni pattanások és ajánlottam neki, hogy ki kéne próbálnia. Meg is vette és pár hét alatt teljesen rendbe jött a hátán a problémás terület. Ő is csodaszernek tartja szóval mindenkinek őszintén tudom ajánlani, akinek problémás a bőre. Mint kiderült nem csak az arcra jó.

justzooe
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

dudikopf0524

2017. július 1.

Ez a harmadik fajta BHA hámlasztóm.Elsőként Paulát használtam, amivel sokszor sikerült túlhámlasztanom. Aztán jött a COSRX, ami gyakorlatilag az én bőrömmel semmit sem csinált. Ahogy megjelent a Cheer Up utazó kiszerelése azonnal lecsaptam rá. Nagyon tetszik az üvege, olyan letisztult, vagány. Duplán biztonságos záróval van felszerelve így tényleg nyugodtan beledobható a női táskába, biztos hogy nem történik baleset. Én a tenyerembe öntök belőle néhány cseppet, úgy viszem fel az arcomra. Nekem már az első használat után látható volt a változás. A pattanásaim reggelre jelentősen mérséklődtek, a mitesszereim egy része pedig megadta magát, Három hete használom, az orrom környéke kevésbé zsíros, az orcáimon pedig egy picit mintha tényleg kisebbek lennének a pórusaim. Engem teljes mértékben levett a lábamról és ősszel tuti beszerzem az AHA terméküket is!

dudikopf0524
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

zsófi84

2017. június 29.

Tökjó lett ez a termék, gratulálok! Igazából azt hiszem, ezzel megspóroltátok nekem a BHA-t. <3 Pár hét használat után kezdtem el érezni a hatását, ami egyenletesebb bőrfelszín, tisztább és kisebb pórusok. Még erre rá szoktam tolni a retinolt, de a retinol upgrade előtt kezdtem el használni jóval, szóval a bőrkép-javulás egy része mindenképp ennek a hámlasztónak köszönhető. Megvallom ugyanakkor, hogy heti egyszer továbbra is tolom a Neostrata 15 %-ot, amiből betáraztam két évnyi adagot. Ha kifogy, jövök a kaktuszosért. Az a mostani cél, hogy úgy alakítsam ki a rutint, hogy a lehető legtöbb jóságot tegyek a bőrömmel a lehető legkevesebb termékkel. Szóval most reggel cö vitamin + fényvédő, este G&G+retinol (1 %) van a rutinban. Meg néha shea vaj.

Pacsi a repülőgép-kompatibilitásért és a csomagolásért.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Pacsi a repülőgép-kompatibilitásért és a csomagolásért.

Zsuszie84

2017. június 12.

Bevallom, eleinte semmit hatást nem éreztem, mintha vízzel pacskolnám az arcom. De mivel nem is csípett, ezért használtam kitartóan minden este. És milyen jól tettem! Kb 1 hónap után kezdtem észrevenni a hatását: sokkal simább az arcom, a pórusaim is mintha csökkentek volna, kevesebb a miteszer. Sőt, az éjszakai olajomból is kevesebb kell, mert sokkal jobban beszívódik, ha ezt használom előtte. Plusz pont jár azért, hogy nincs semmi illata.
Nem mondanám csodaszernek, de nagyon megszerettem, nagyon finom kis hámlasztó. Szerintem újravevős lesz.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

OOKakadu

2017. június 5.

Egy hónap után eljött az idő a véleményezére. Külföldi lévén egy magyar postapontra kellett rendelnem és ott átvennem, annyira be voltam zsongva miatta, hogy ez sem tántorított el. Valószínűleg pont ez volt a baj, hogy túl nagyok voltak az elvárásaim. Olajos + gyengéd lemosó után kenem fel minden este, utána pedig a benton csiganyálas lotionja következik. Szép sima utána a bőröm, kevésbé foszlik, mint anélkül és a tág pórusok is mintha kisebbek lennének, de pattanás fronton - pedig nincs olyan sok - nem hozott változást. Hasonló eredményt értem el a Benton aloe BHA géljével is, az pedig jóval olcsóbb. Négy csillagot kap tőlem a termék.

OOKakadu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.