KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM - Geek & Gorgeous Cheer Up
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Lillla31
Állapot: mindegy, Helyszín: Bp-i eladók keressenek, fizetés: személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilvi07

2017. szeptember 19.

Úgy néz ki, én vagyok a kivétel. Június óta használom naponta, esténként. Nekem semmit sem használ. Mintha csak sima csapvizet kennék az arcomra. És egy 7400 Ft-os (postaköltséggel együtt 8 ezer Ft) terméktől azért elvárnám, hogy valamit használjon is. Persze, az is lehet, hogy bennem van a hiba. De számomra pénzkidobás ez a termék. A múltkor levertem a polcról, így a fele ki is borult, de lehet a maradék termék is erre a sorsa fog jutni. Ártani nem ártott, de használni sem használt semmit se. Sajnálom.

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Feketemacska

2017. szeptember 12.

Update: Apolka felvette velem a kapcsolatot és vissza utalta az árát, nagyon kedves volt tőle nem is számítottam ilyesmire szóval waó le a kalappal. Az eredeti kéttő helyett öt csillagot adok mert tényleg nem számítottam ilyen segítőkészségre. :)

@tara95 szívesen odaádnám de már másnak adtam. De nagyon elégedett vele szóval megéri a befektetés. ;)

Hatalmas reményekkel rendeltem meg a 30 ml-s kiszerelést ebből, és anyunak is a Smooth Out-ot. Hát mikor kibontottam a csomagot és olvastam a hozzá adott kis leírást jött a csalódottság is. Aspirin érzékenyek ne használják! Mikor rendeltem a leírásban nem találtam semmi ilyesmit, csak mikor már megjött derült ez ki. Mivel nem vágyom a felpuffadt fejem látványára azóta sem mertem kipróbálni. Nekem ez így használhatatlan. Még szerencse, hogy anyu cserélt velem majd meglátjuk a másik beválik e, még nem próbáltam. Pedig én nagyon vártam már és régóta szemeztem a Cheer Up-al. Ha valaki szintén allergiás és kipróbálta, megírhatná a véleményét.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

HReni9119

2017. augusztus 28.

Már használom pár hónapja, és épp az ideje, hogy agyondicsérjem! A PC 2%-os bha hámlasztóját cseréltem le rá. Azzal is meg voltam elégedve, de ez még annál is jobb. A PC után nekem ragacsos volt az arcom, de ezzel a termékkel ez nincs így. Viszont sokkal selymesebb tőle a bőröm, a fránya kis patikkal és mitesszerekkel pedig jobban felveszi a harcot. Illetve a PC hajlamos volt túlhámlasztani, ez viszont pont jó erősségű.
Szóval köszi Judit és G&G! <3

HReni9119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Szóval köszi Judit és G&G! <3

csoknyom

2017. augusztus 28.

Lassan 1 hónapja használom, mikor megláttam, hogy utazó méretben is lehet kapni, rögtön ugrott a virtuális kis kosaramba.

Nos, az első pár napunk kritikus volt, mintha még tágabbak lettek volna a pórusaim tőle, sőt, a bőröm tejesen kifakadt. Több apró kis pattanás jött elő , gondoltam, milyen okos vagyok, ezt a 30ml-t csak könnyebben hajintom a kukába , mint a 100ml full kiszerelést . Aztán végre eljutottam egy kozmetikai arctisztításra, ami után jött a sugallat, hogy így kitisztított pórusok után mit is kezd velem.

Azóta minden este tonizálás után használom, majd szérum, krém. Nagyon szép, egységes a bőrképem, sokat segített a pórusaim összehúzásában, illetve ha van pattanásom, akkor hamarabb megküzdöm vele, mint nélküle. Már a polcomon pihen a 100ml-s kiszerelés. :)

Tanulság: ne egy hámlasztótól, szérumtól , kencétől várjuk, hogy csodát tegyen a problémás bőrrel, fontos a bőr rendszeres kozmetikai kitiszítása, hogy aztán tudják végezni a feladatukat az általunk választott termékek.

csoknyom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

annroi

2017. augusztus 26.

A Paula's Choice helyett kerestem egy olcsóbb alternatívát. Azt hiszem, megtaláltam, hisz' ez ugyanúgy nem csinál kb. semmit, mint a PC, de legalább jóval olcsóbb.
Mármint tény, hogy lehúzza a meglévő pattikat, de a kialakulásukat nem gátolja meg, és a mitesszereimmel egy hónap után semmit nem kezdett, pedig főként erre vettem. Kicsit csalódott vagyok, néha úgy érzem, mintha sima vízzel kenegetném az arcom. Eddig minden este használtam, lehet megpróbálom reggel is, bár túlhámlasztani se szeretnék, de mindenképp elhasználom, adok még neki esélyt. Lehet csak az a baj, hogy a sok pozitív vélemény után sokkal többet vártam, mindenesetre updatelek majd, ha változik valami.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

nius

2017. augusztus 19.

Én eddig abban a hitben éltem, hogy az én bőröm nem bír semmiféle AHA-savat. Nem vagyok rosaceás, de bőröm úgy reagál, mintha az lennék: pirosodik, húzódik, "fáj", érzékeny az AHA után. Cosrx, Mizon, PC; az én bőrömnek mindegy volt, mindegyik hasonló hatást produkált. Arról nem beszélve, hogy heti 1 használattól is hámlott az egész fejem.
És akkor jött Apolka, meg a G&G. Úgy voltam vele, hogy ha ez a hámlasztó sem tetszik a bőrömnek, akkor nincs mese, AHA savak és én sosem leszünk jóbarátok...legnagyobb meglepetésemre ez a kis csoda a legkevésbé sem bántja az érzékeny bőrömet, nincs hámlás, sem fájdalom, nem pirosodik a bőröm..egyszerűen csak szép ,tiszta és pihe-puha :)
Gyanítom egyébként, hogy a glikolsavat és a tejsavat nem bírja a bőröm, hiszen azoktól sokkal kisebb koncentrációban is tüneteket produkált a bőröm, a mandulasavnál azonban csak a fincsiznivalóan tiszta és puha bőr maradt.:)
Ezek után mindenképpen ki kell próbálnom a többi G&G-t is, Apolkának pedig nagy pacsi!

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Avellana32

2017. augusztus 16.

Nagyon örültem neki, mikor megláttam, hogy lehet kapni kis kiszerelésben is. A csomagolása ízléses és praktikus. Több mint egy hónapja használom minden este, 4-5 cseppet teszek a tenyerembe és belesimítom az arcomba. Sokkal tisztább kinézetű lett az arcbőröm tőle és kevesebb a pattanásom is, viszont azt tapasztalom, hogy kevésbé képes szabályozni a bőröm kifényesedését, mint a 2%-os BHA tartalmú hámlasztó, amit korábban használtam. Időnként a hátamon is elő szoktak fordulni, nagy gyulladt pattanások, legutóbb, mikor kijött egy, éjszakára jó alaposan bekentem ezzel a hámlasztóval, és reggelre szinte teljesen visszahúzódott, mondanom sem kell, nagyon boldog voltam tőle :) Szóval összességében nagyon jó termék!

Avellana32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

barbimariposa

2017. augusztus 16.

Szuper kis termék, nagyon bevált :) A pici kiszerelést vettem meg egy hónappal ezelőtt. Heti kétszer használom esténként, úgy, hogy előtte Bioderma sensibio micellás vízzel már megtisztítottam az arcomat. Másnap reggel felrakom a kis szokásos Bioderma arckrémet, illetve a PC Resist fényvédőmet és indulok is.
Az arcbőröm, amióta a PC fényvédőt és ezt használom, mondhatni szuper állapotban van, sokkal simább és egységesebb, pattanások is alig fordulnak elő. Még nem fogyott el a pici, utazó kiszerelés, de amit elfogy, megrendelem a nagyot,mert a bőröm nagyon kedveli :) Ajánlom minden kombinált , érzékeny bőrű sorstársnak :)

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

jnka

2017. augusztus 14.

Hm.. nem rossz, de talán nekem kevés egy kicsit. Sokat segített az arcomon, ami 40 éves koromra tele lett pattanásokkal (korábban soha nem volt, még tini koromban sem). Látványos a változás, de még mindig nem az igaz kb. 1 hónapos használat után. Mindenképpen ki fogom próbálni a Smooth Out-ot is.

Amúgy nekem kicsit problémás a használata, mivel nem akarom vattakorongra tenni, ne szívja fel feleslegesen. Kézbe öntve sem az igazi. Jó lenne, ha csepegtetős kiszerelése lenne.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

opus

2017. július 13.

update
Immár 1 hónap után nagyon szépen kitisztította a lányom bőrét. Ha lesz 1-1 pattanás elhatárolt, könnyen kinyomható. Ezt kerestük. Kötelező darab 20 év alatt pattanásos bőrűeknek.

2 hét után a porusok láthatóan kisebbek, a miteszerek mennyisége jelentősen csökkent. Nem szárít, nagyon pici mennyiség kell belőle.
Esetleg tudja valaki melyik összetevő miatt válik a bőr fény érzékennyé?
@turquoise_pianist Köszönöm!

opus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 13.

update

Esetleg tudja valaki melyik összetevő miatt válik a bőr fény érzékennyé?
@turquoise_pianist Köszönöm!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.