KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Gyári illatmintákból összeállított csomag - Akár egyedi csomag is!
Ár: 2990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
BONTATLAN Guerlain Mon Guerlain 50 ml
Ár: 20.000 FT , Eladó: Ellen120
Állapot: Bontatlan, új!!!, Helyszín: --, fizetés: előre utalással, vagy személyesen (nagyon ritkán Pest) Postán maradóra 500 Ft a postaköltség ajánlottként.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

egyedszilvi

2017. szeptember 16.

Ahogy nyarigabi irta:vanilias levendula keksz.
Az egyik örök maradó illatom lenne,Ha tartós lenne.Ha jobban érezhető lenne.At egész kerek.s úgy szép ,ahigy van.Ha nem lenne a ha... Már viseltem 2 nap tavasszal,volt rajtam ma..még 1 esélyt adok neki,előveszem decemberben .Hisz hátha müködik majd rajtam(is).Irigylem akin tombol ez az illat..jó neki!Ma kifujtam belőle vagy 10 spriccet..s mire beértem dolgozni,kolleganőm megkérdezte..ma elfelejtettél parfümöt tenni?Na ezért a sok ha.

Par honap eltelt😊tegnap hüvös volt.
Nagyon szépen kibontakozott rajtam.Tartós is lett!Végre!20 fok alatt joooo!Rajtam legalabbis igy müködik.Még jó,hogy nem adtam el.

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Ahogy nyarigabi irta:vanilias levendula keksz.

Par honap eltelt😊tegnap hüvös volt.

HuAnita

2017. szeptember 13.

Egy modern, édes, frissítő, könnyű, elegáns, levendulás, vaníliás finomság. Nagyon szépen keverednek az illatjegyek. Tökéletes választás azok számára, akik nem kedvelik a nehéz parfümöket. Tartóssága rajtam kiváló. Az üvege egyszerűen meseszép.

HuAnita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ada992

2017. szeptember 12.

Nekem tetszik. Egyáltalán nem gejl,túl édes,hanem pont jó,pont elég. Nagyon kellemes az illata.Elegáns,megnyugtató illat. Kell ilyen is! :)

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

hencikee0114

2017. szeptember 11.

Nekem nagyon tetszik az illata.
Akinek esetleg van eladó 30 vagy 50 milis kiszerelése, kérem jelezze :)
Kösziii

hencikee0114
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nekem nagyon tetszik az illata.
Akinek esetleg van eladó 30 vagy 50 milis kiszerelése, kérem jelezze :)
Kösziii

cooleva

2017. szeptember 11.

Neeeeem!:-( Az illatjegyeket külön-külön imádom..de így egyben..borzalom. Édes, cukros, tömör gejl..

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Szandraalexaa

Új szerelem 😍

Szandraalexaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Új szerelem 😍

ami2015

2017. szeptember 9.

Szeretem az édes illatokat, persze csak ősszel, télen, de ez nekem túl édes, amin meg is lepődtem, hogy bármi lehet számomra túl édes. Nagyon tetszik benne a levendula, de mellette hihetetlenül édes és úgy édes, hogy zavar.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Percoon

2017. szeptember 4.

Számomra ez 2017 illata, év elején sikerült beszereznem egy reptéren nem sokkal a megjelenés után, rögtön szerelem lett első szippantásra. Szeretem a Guerlain parfüm házat, de sok illatuk van, amit hiába szeretek, nem tartom eléggé hétköznapinak ahhoz, hogy minden nap használjam. Számomra ezt az űrt töltötte be a Mon Guerlain. Rajtam nagyon tartós, elég reggel fújnom és egész nap kitart, az illatjegyek szépen bontakoznak ki, igazi szofisztikált, kiegyensúlyozott illat.

Percoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Ildiko9

2017. szeptember 1.

Kiváncsi voltam erre a megosztó parfümre, hiszen vagy imádják vagy utálják. Vagy az egekig megy vagy a sárba döngölik :). De persze így van ez jól, hiszen ha egy illat megosztó szerintem az a tökéletes. Ahogy mi sem vagyunk egyformák, a bőrünk kémiája is más, nyilván másképp viselkednek az illatok. Szerintem ez is így jó. Ma próbáltam a pafüm-túrám során, melyet elég gyakran megteszek ...(...).
Szóval ez nekem a nyugalom illata. Az állandóságé. Nekem az kell, hogy egy illat érzéseket ébresszen fel, akár vad, akár érzéki, de kiváltson valamit. Ez nekem a nyugalmat adta, és ez sokszor több a mai rohanó életben, mint amit elvárnánk. Mint hajnalban a teraszon a friss capuccino szürcsölése, miközben nézem a napfelkeltét és boldog vagyok, hogy egy mediterrán szigeten élhetek a Földközi tenger szívében már sok-sok éve. Ezeket az érzéseket keltette bennem fel. A levendula mindenképp fantasztikus összetevője, s bár nagyon szeretném a "kis" gyűjteményemben látni - és fogom is, most mások következnek :). Ő azonban listás élmény lett. Szép és állandó. Szolíd és megnyugtató. Gyönyörű a maga egyszerűségében. 5 órája van rajtam, de még mindig intenzív :). Úgyhogy beállok a rajongók táborába, és bizony megy az 5 csillag :)

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 31.

2017. augusztus 31. Van egy álmom... hogy talán a Shalimar család után lesz még olyan Guerlain illat, ami visszahozza a márkába vetett hitemet. Addig pedig egy-egy fújás az Initial-ból vagy az Initial l'eau-ból - és türelemmel, szinte másként látom a világot...

2017. május 2. Hát ő nem az én Guerlain-em, az már biztos. Számomra csalódás, ezért csak elfogult közepest előlegezek meg.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)