KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Guerlain Mon Guerlain - fújós
Ár: 1500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Guerlain Mon Guerlain Gift Set
Ár: 15000 Ft , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Vas megye, fizetés: Személyes,utalás után postázom-postán maradó ajánlott-,vagy Foxpost-a vevőt terheli

Orsoj

2018. február 24.

Az üvege szerintem szebb, mint a Mon Exclusif-nek, az illata gyengébb, minden szempontból. A Mon Exclusif nagyon tetszett, de elérhetetlen - árban is és beszerezni is alig lehet már, ezért jobb híján ezt használom. És szeretem. Ahogy a Mon E.-nél is leírtam, szerintem totál félreértés a közönséges, sőt számomra szinte penetráns La vie est belle-hez hasonlítani. Ez sokkal ízlésesebb, egyedibb és finomabb - természetesen számomra, ízlések és pofonok, ugye. (Na, de az LVB tényleg nagyon közönséges.)

Orsoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

FruzsinaR

2018. február 21.

Egy kedves krémmániástól vettem itt egy kis üveges maradékot, ezúton is köszönöm Évi :) Szeretem az édes illatokat, úgyhogy a Mon Guerlain is nekem való, passzol a személyiségemhez (Angelina Jolival ellentétben, akihez így elsőre egyáltalán nem passzol :)). Nem vagyok nagy szakértő, de a levendulát nem érzem benne, csak a málnát meg a vaníliát. Finom, rózsaszín kifinomult illat, nem nagyon lehet belekötni, de egy biztonsági játékos, nem gondolom egydülállóan különlegesnek (azért persze tucatillatnak sem mondanám), hozza a márkanévhez illő és a mai divatnak megfelelő minőséget, se többet, se kevesebbet. Örülök, hogy van nekem:) ez az első Guerlain parfümöm, de egyelőre nem vennék belőle egy teljes üveggel.

FruzsinaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

SzLili17

2018. február 18.

Imádom! Csodálatos édes az illata, és szuper tartós!

UPDATE: azóta is kedvenc, egész nap tart, minden nap ezt használom és alig fogy belőle!:D

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Imádom! Csodálatos édes az illata, és szuper tartós!

Sancsa

2018. február 11.

Karácsonyi szettben vettem meg kedvező áron, ami így februárban mèg kedvezőbb. Finom az illata, egész télen őt fújkálom. Nekem tetszik, hogy Angie az arca, titokzatosabbá teszi az amúgy nem annyira titokzatos illatot. Szerintem nem egy tucatillat, legalábbis én érzem a különbséget a többi Guerlain parfümhöz képest. Remélem tavasszal-nyáron is élvezhető lesz az illat.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

rdm

2018. február 5.

Top 5-ben benne van! Imádnivaló! Féltem a levendulától, hogy molyriasztó szagú lesz, de nagyon krémes, édes az egész! Sütis ő is, de nem gyomorforgató módon. Tartóssága nagyon kiváló!

rdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Kodi

2018. január 24.

Vessetek rám követ, de mindent összevetve tetszik nekem ez a parfüm, mondhatni kellemes meglepetés, valami orbitális cukorka-rettenetre számítottam a hozzászólások alapján. Nem rossz, csak trendi a Mon Guerlain. Abból viszont a legjobb, amihez mostanában volt szerencsém. Sajnos valami olyasmi történhetett Guerlainéknál, mint a Petit sorozat előtt, megint leültek a vasárnapi ebédnél, hogy kellene valami hasonló sikersztori, mint amit a Lancome alakított az LVEB vonallal: tudjuk ezt mi is, még jobban, 150 év tapasztalattal a hátunk mögött. Meg is csináltuk a tesztet a Mon Exclusif-val, a pilotcsoport jól reagált, csak kell egy színésznő, akinek egy 20-as a gázsija.Tulajdonképpen szomorú ez... De térjünk vissza a parfümhöz, ami tud mindent, amit kell, kijavította elődei hibáit, és ötvözte a szépet és a jót a híres "cukorkákból", nem fejfájdító, elegáns módon, úgy hogy a Guerlainade is határozottan megvan. Számomra olyan, mintha a Good Girl és egy régebbi mainstream Guerlain csoda, a L'Instant szerelemgyereke lenne jó értelemben véve. Rajtam nem annyira levendulás ez a parfi, sokáig gyümölcsös-édes, egyedül a vége nem annyira tetszik, határozottan ekkor hasonlít legjobban az LVEB-re, nagyon felerősödik a jázminnal kevert szantál, füstös cukorkadömper a végeredmény. A végjáték miatt nem venném meg, de ha valaki megdobna vele, szívesen elhasználnám, esküszöm, vagy írnék egy részletes véleményt parfümblogger sítlusban. Majd megtudnátok ki járt násztáncot kivel. :D A piacra dobás nem szerencsés, ez egy őszi-téli parfüm, és szerintem Angelina sem hiteles, ő tuti nem használna ilyesmit, sokkal inkább elhiszem, hogy Bvlgari Blackben csináltat új tetoválást.
Frissebben: véleményemet május elején írtam, és akkor jól gondoltam, hogy inkább őszi-téli ez a parfüm. A levendula most csikorgó mínuszban, hosszasan kényezteti az ember orrát, némi ibolyával keverten, érdekes paradox élmény. Nyár elején, levendula szezonban bezzeg nem érződött, csak egy pillanatra talán a kotta elején. Ez van. Egyébként továbbra is az a véleményem, jó és tartós parfüm a Mon Guerlain, használom is mostanság, csak egyetlen filmes hősnő sem jutott róla eszembe róla, vajon viselné-e.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

born86

2018. január 22.

Számomra az édes őrület favoritja! Imádom :))))

born86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Számomra az édes őrület favoritja! Imádom :))))

dorottya96

2018. január 14.

Miért is ne, ő is a gyűjteményem része lett, ugyanis már készülök a tavaszra. Nekem a tartósságával vannak problémáim -nem is picit-de spórolni nem fogok vele. Remélem melegebb időben jobban fog működni. A levendula izgalmassá teszi, egyébként nagyon tucat lenne. Viszont az édességét rajtam szerencsére elveszti az első fél óra után-így nem hat az a 'húdeédes' vonal rajtam. És ez így tetszik. Tulajdonképpen egész üdítő parfüm ez. Egyáltalán nem sok, de nem is annyira kevés, hogy csak úgy elsétáljak mellette. Kellemes és van némi bája. Várom a tavaszt, hogy kiteljesedjen.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

edina.zsengeller

2018. január 3.

Véletlenül találtam Douglesben mikor új parfümöt kerestem. Szerelem első illatra :) nem sokkal később meg is vettem máshonnan, Imádom! Még egy szilveszter éjjelt is kibírt, kb 3-4 fújással, bár átlag napokon szerintem a 2 már majdnem sok. Teljesen megérte :)

edina.zsengeller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

zsokaw

2018. január 3.

Én szeretem... minden összetevőjét külön-külön is. Számomra megtévesztő volt ezt az illatot egyszerűen csak kipróbálni, mert először én is elhúztam a számat, hogy ez csak egy kis kommersz tucat-lötyi. Igazából a rendszeres (na jó, két-három egymást követő napra értendő :D ) használat során bontakozott ki az igazi eleganciája. igen, igen: ez megint egy jó kis Guerlain!

zsokaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)