KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Gyári illatmintákból összeállított csomag - Akár egyedi csomag is!
Ár: 2990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
BONTATLAN Guerlain Mon Guerlain 50 ml
Ár: 20.000 FT , Eladó: Ellen120
Állapot: Bontatlan, új!!!, Helyszín: --, fizetés: előre utalással, vagy személyesen (nagyon ritkán Pest) Postán maradóra 500 Ft a postaköltség ajánlottként.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

angelina69

2017. július 20.

Most ez is ott csücsült a drogéria polcán, így hát... blatter. Hmm-hmm. Nem olyan rossz ez. Nem harsány, a levendulától enyhe frissességet kap. Aztán előbújt a jázmin is, de a vanília édessége gyorsan elkaszálta. Egyébként, ha bekötött szemmel szagoltatnának velem illatokat, ezt biztosan nem mondanám egy nagy múltú parfümház alkotásának. Olyan "nahát ilyet is szagoltam már sokat" illat. Mondhatnám azt is, csatlakozva az előttem szólókhoz, hogy ejnye-bejnye, miért kellett Guerlain-éknek beállni a vaníliás-cukorkás sorba. Úgy tűnik a trend vagy a pénz nagy úr. Másrészt mégis kellemesnek találom az illatot, nem erőszakolta meg az orromat. Simán el tudom képzelni, hogy a férfiak szexisnek találják. Engem el nem varázsolt, mert én nem vagyok ilyen édes leányka.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

leila0803

2017. július 18.

Ahahahaha, hát nekem (mint oly sokszor) pont ellenkező a véleményem. Nekem ez a levendulás vonal bejön, mert frissességet csempész ebbe az alapvetően vaníliás illatba. A jázmin vanília kombó meg hát nálam telitalálat. :-)

Update: Elhasznaltam a kis mintamat, es nekem nagyon tetszik. Szerintem annyira finom illatfelhot eredmenyez, ami elegans es konnyed. Szamomra nem cukros, vagy nehez illat, hanem eppen egy konnyed, bujos illat. :)

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Amy16

2017. július 14.

Nem értem, hogy adhatta ehhez bárki a nevét. Amikor ezt kellett promóznom a munkám miatt, konkrétan szégyelltem magam...
Nem is az, hogy cukros, mert az még jó lenne. De ez TÖMÉNY marcipán. Igen, valószínűleg a levendulát nem szeretem benne. Tulajdonképpen annak is van egy olyan módozata, ami nem zavaró, nem fullasztó, de ettől megfájdult a fejem rendesen, pedig nekem illatoktól csak nagyon ritkán szokott (LVEB Absolu-t is simán elbírom). Mert igenis van az a tömény illat, ami mondjuk télen jó, de ezt még ha ingyen kapnám, sem fújnám ki, mert tömegpusztító fegyver, és valszleg én halnék meg elsőnek.

Amy16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

a12smuk

2017. július 12.

Régóta fogalmazom a véleményem,de nem igazán tudok érdemlegeset írni-újabb teszt után sem,-mert szégyen ide vagy oda,én ezt az illatot nem érzem.Illetve de,csak mire véleményt nyilváníthatnék róla,már nem.Valami vaníliás levendulás kicsit édes izéke,de sajnos ennyi. Guerlainnak sikerült megalkotnia a fogalmazásgátlómat.....

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Doll66

2017. július 4.

Semmi különcség, semmi extravagancia,egyszerűen felejthetetlen és addiktív, keleties-fás-gourmand (mert tudomásul kéne venni, hogy van ilyen kategória is, de nevethetjük cukorbombának is, és a friss illatúakat meg tisztítószer szagúnak), levendulás, vaníliás, tartós,minőségi. Igazi Guerlain. Részemről a lehető legtöbb csillag, de ízlések és pofonok...

Doll66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

Milva07

2017. június 29.

Update: Elővettem ismét,gondoltam a meleg/párás levegő hátha valami újat is előcsalogat az illatból...Ne mondja senki, hogy nem adtam meg a lehetőságet, de.. De én kérek elnézést, egy fikarcnyival sem lett jobb/összetettebb/ elgondolkodtatóbb ez az illat. Szép az üvege, ennyi. És Angelina Jolie /Ex Pitt-nek üzenem: csalódtam, már ha bárki kiváncsi is a véleményemre. Sajnálom.

Kevésen múlott, hogy bedőljek a reklámnak...A. J. nekem az erős, önálló, magabiztos,öntörvényű, a konvenciókkal bátran szembemenő, dacos nő. Valami ilyet vártam a Mon Guerlantól is. Ehelyett nekem egy lagymatag, egysíkú, cukorkás-vaníliás-tizenkettő egy tucat- illat, melyben két próba után sem látok többet, pedig higgyétek el, akartam én, de nem megy... Gondoltam volna, hogy nomen est omen, de a mai világban a pénz kormányozza az életet, hiú ábránd a nagy elődök dicsfényére hivatkozni, vagy valami hasonló katartikus illatélményt várni. Remélem, hamarosan megint fordul a világ kereke és jöhetnek újra a "nagy" illatok! Tudjátok, milyen illatra gondolok? Íme, mert lehet ilyen is...

"Fényes volt, mint a csillag,
forró volt, mint a tűz,
fehér volt, mint a hó
s édes volt, mint a méz."

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 29.

"Fényes volt, mint a csillag,
forró volt, mint a tűz,
fehér volt, mint a hó
s édes volt, mint a méz."

egyedszilvi

2017. június 26.

Ahogy nyarigabi irta:vanilias levendula keksz.
Az egyik örök maradó illatom lenne,Ha tartós lenne.Ha jobban érezhető lenne.At egész kerek.s úgy szép ,ahigy van.Ha nem lenne a ha... Már viseltem 2 nap tavasszal,volt rajtam ma..még 1 esélyt adok neki,előveszem decemberben .Hisz hátha müködik majd rajtam(is).Irigylem akin tombol ez az illat..jó neki!Ma kifujtam belőle vagy 10 spriccet..s mire beértem dolgozni,kolleganőm megkérdezte..ma elfelejtettél parfümöt tenni?Na ezért a sok ha.

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Ahogy nyarigabi irta:vanilias levendula keksz.

dandy

2017. június 26.

Csatlakozom a rajongó táborhoz... :) olyan régóta akartam már kipróbálni, de az egyetlen hozzám közel lévő Müllerben sajnos nincs Guerlain. :( Most végre beszereztem egy kis fújósnyi mennyiséget és nem lesz elég, kell üvegében is, nagyon. :))) Mivel itt elég megosztóak a vélemények nagyon izgultam, mert nekem sem jön be minden Guerlain...szerencsére kellemesen csalódtam. Most első helyre került a másik kedvenc Guerlainommal együtt (LPRN EDP). Valóban édes (én édes illat rajongó vagyok, csak édes parfümjeim vannak), de nekem nem juttatja eszembe se a LVEB-t sem más egyéb hasonló gourmand vonalat..pedig egytől egyig meg volt szinte mind. Számomra sokkal egyedibb, nem annyira édes, gejl, mint az említettek. Az én bőrömön a jázmin és a levendula valahogy nem engedi, hogy átcsapjon túl édesbe, így most is szívesen viselem, abszolút 4 évszakos. Tényleg nagyon jól összerakott, minőségi illat (nekem). És baromi tartós, reggel fújtam és most 10 óra elteltével is illatozom. :)

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

banyadék

2017. június 22.

Jelenlegi szerelmem, olyan igazi nagybetűs NŐ illat. Kicsit a Flowerbomb EDT-re emlékeztet, de annak egy lágyabb változata, nem pacsulis. Nekem a legtöbb Guerlain illat nem jön be, de ez valami csodálatos, nagyon tartós, délben fújtam a csuklómra és folyamatosan érzem, pedig már jó pár óra eltelt. Nem tudok 5 csillagnál kevesebbet adni.

banyadék
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 22.

pomme

2017. június 16.

Illatjegyek alapján a Mon Exclusif nagy álmom volt, de amikor sorra kapta a Mon Guerlain a szavazatokat, hogy ugyanolyan, gondoltam kipróbálom. Annál is inkább, mert divat lett utálni. Csak papíron teszteltem, de először totál süti illata van, pont mint ahogy a Mon Exclusif-ot elképzeltem. Édes mandulás süti (nem a rossz mandula, mint mondjuk a Diorok Poisonjeiben) jó adag levendulával, ami sehogy sem illett ilyen erősségben a képbe. Férj szerint valakinek mindig ilyen illata van (felvilágosítottam, hogy zsírúj parfüm, és amennyit emberek közé megyünk, tutira nem ez az, amire gondol, szóval nem túl egyedi). A levendula szerencsére viszonylag gyorsan eltűnik, csak halványan marad meg, pici fűszerességet ad hozzá, de ennyi. Finom édes vaníliaillat, frissen fújva pedig nyálcsorgatós süti. Szeretnék majd egyet, mert az elején pont olyan infantilis, mint én, majd utána "felnőttes" édesség lesz, de nem öreg és nem is anyukás, hanem olyan 30-35 éveseknek való. Ajándéknak szerintem nagyon jó, mert a kezdeti furcsaságok után bárki tud azonosulni vele, aki szereti az édesebb, bújós illatokat. Csak azért 4 csillag, mert még bőrön tesztelgetnem kell.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)