KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Guerlain-ház 2017 márciusában megjelenő illata, melynek arca Angelina Jolie. Jacques Guerlain azt mondta: "az általunk csodált nőknek készítjük illatainkat". A parfümőr Thierry Wasser, akit a "női jellemzők" inspiráltak az illat megalkotásakor - avagy "a döntések, érzelmek és álmok, amelyeket a modern nőiesség testesít meg".

Fejjegyek: levendula

Szívjegyek: sambac jázmin

Alapjegyek: tahiti vanília, ausztrál szantálfa

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: zkjudit
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
Gyári illatmintákból összeállított csomag - Akár egyedi csomag is!
Ár: 2990 Ft , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Krémmánia Kedvencek a -től
Kedi81

2017. május 27.

A sok megosztó vélemény és a nagy reklám miatt nagyon kíváncsivá tett,általában a gyümölcsösen édeskés,fűszeres illatokat szeretem,gondoltam,hogy nem fog tetszeni...egy brutál erős,karakteres illatra számítottam,ha már a Guerlain cég és Angelina Jolie összeállt én ilyennek képzeltem:-)

Kétszer is kipróbáltam parfümériákban tett látogatásaim során,mert nem akartam elhinni,hogy ilyen :-)
Most kaptam belőle egy 10ml-est-köszönet érte ezúton is Adriennek-és még mindig csodálkozok rajta-mert TETSZIK :-)))

Teljesen más,mint amilyen illatokat használok és szeretek,de mégis megfogott,a bőrömön olyan kis kedves,halk,tisztaság illattá alakul,a levendula és a vanília dominál de abszolút nem töményen,mintha csak valami erősebb öblítő illata lenne,számomra nagy meglepetés :-)))

Update:
Újabb meglepetést okozott,de sajnos negatívat,mivel eddig csak csuklón próbáltam tegnap bevetettem éles helyzetben,kb. 2-3 fújással,és egy jó fél óráig lehetett csak érezni,a felsőmre is került,ott is csak keresgélve illatozott,de nem olyan intenzíven ott se,mint amit egy Guerlain illattól elvárnék,emiatt egy csillagot levonok,pedig nagy üveggel is be akartam ruházni annyira tetszik,még tesztelgetem,de,ha tényleg csak ennyire tartós,akkor sajnos el kell felejtenem... :-(

Update2:
Csak nem hagyott nyugodni a dolog,most már minden nap Őt használom,6-7 fújással tudtam elérni 2-3 órás "illatozást",a felsőmön még órák múlva is érződik,de csak,ha keresem,pedig ott is olyan jó illattá változott pár óra múlva,nagyon szomorú vagyok,annyira tetszett,de ez vicc,hogy ennyi pénzért,ilyen márka név alatt egy ilyen semennyire se tartós illatot kapunk..... még egy csillagot levonok,és azért nem csak kettőt kap,mert olvastam más véleményét,akinek tartós,tehát lehet csak velem nem kompatibilis....de akkor is nagyon elkeserít,pedig úgy megörültem végre valami tőlem távol álló illat is megtetszett,nem is kicsit..... de ez felejtős,ennyi pénzért azért ne csak az érezze aki megcsókol,én is érezni akarom!!!! :-(((

Update3:Utoljára írok Róla,ma összesen 10 fújással,hajra,nyakra,ruhára sikerült elérnem a 4-5 órás(első 2 órában intenzív) "illatélményt" amihez egy parfümnél hozzá vagyok szokva,de az én alap illataim ezt maximum 2 fújással hozzák,úgyhogy végleg lemondtam róla,és átírom 2 csillagra :-(((

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

Update:

Update2:

laracroft

2017. május 10.

Ma próbáltam ki a Müllerben, és bár nagyon nem az én stílusom (egy ideje már nem szeretem az édes-gourmand illatokat), a mai trendeket elnézve van helye a piacon. Nagyon édes, nagyon vaníliás, amivel a Guerlain divatház is beállt a sorba - de legalább jól megcsinálták! Finomak a rétegek, kellemesek az arányok, meleg, puha, összefolyik tőle a nyál a számban. Nincs szúrós vagy kellemetlen mellékzönge, én nem érzem ki az illatjegyeket sem, csak egy modern, édes, gourmand katyvaszt, ami levendulát aztán még csak messziről se látott. Tényleg diáklányos tucatillat, de inkább ez legyen mindenkin, mint a LVEB, Dior Poison Girl, Black Opium, stb. - mert bár egy kategória az összes, mégis a Guerlain legalább JÓL ÖSSZERAKTA. Sosem lesz az enyém, mert nem szeretem az ilyen jellegű illatokat, de elismerem a minőségét. Hatósugara és tartóssága is nagyon rendben volt rajtam.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

szilviakiralyno

2017. május 6.

Papírcsíkon teszteltem, és ahogy eljutottak a szaglóreceptoraimhoz az illat molekulái, azonnal le is tettem a bőrön való próbáról. Nem az én stílusom, ez a parfüm egy diáklányos, édes, kommersz illat. A levendula összetevőre próbáltam koncentrálni, es kiérezni. Jelentem sikerült is: mindössze 1,5 percig, utána elillant mint a lepkesóhaj. Sajnálattal konstatáltam, hogy egy biztos bevételt és bizonyára busás profitot hozó, de minden egyediséget nélkülöző illatka jött létre, mintegy megszégyenítve a Guerlain nevet, elásva azt, amiért számtalan rajongójuk volt, mégpedig hogy minden régi klasszikus illatuk akkoron mérföldkőnek számított, bátor es merész kompozíciók voltak, újítástól nem félve, művészi szintre emelve az illatszerkészítést, mindezt hagyományok őrzésevel, úgy, ahogy csak a Guerlain dinasztia illatkreátoraira volt jellemző. Ez az illat minden csak nem művészet. Az első pillanat meglepetése ahogy írtam másfél percen belül tovaszáll, ami marad, egy édes, kellemetlen, majdnem szintetikus keverék, édibédi rózsaszín álom, napszemcsis kislánykák ártatlan de marhadrága édes kis semmisége...
Őszinten megmondom, nekem ez maga a reménytelenseg illata. Amennyire imádtam, és szinte fanatikus Guerlain rajongó voltam, most már sokadszorra csalódva , és végleg kiábrándulva ugyanilyen intenzitással fordulok el a parfümháztol, mely mar csak nevében ugyanaz, mint tizenakárhany éve. Akkor meg a név mellett szakértelem volt, tudás, és tisztelet.. most meg kibökik a rajongók szemét egy ilyen illattal, mely csak arról árulkodik, hogy bizony a "nagyság" nem minden, a név mögé bújva sem lehet megállítani a hanyatlàst, ha a vezetőség profitéhes, és bár tanult de igazán lélektelen az illatkreátor, T. Wasser..
Nem kedvelen őt. Olyan "elbújok a név mögé" pasas, akiben nincs fantázia. Valószínű sem emberként sincs de parfumőrként meg annyi se. Késztermék árus, ez az illat meg olyan mint a gyorskaja, jó sok pénzert egy nagy semmi... jól se laksz es mérgezed magad. Engem mérgez ez a csillogàsnak feltüntetett képmutatás, úgy döntöttem végleg elfordulok a márkától. A régi nagy Guerlainek forognak a sírjukban, Jean-Paul pedig szerinten màr beletörődött, hogy saját családi örökségét felfalták és beolvasztották, de az is lehet hogy mivel már idősödik es dementálódik, fel sem fogja hogy milyen mélyre süllyesztették a Guerlain házat. Javaslom megszagoltatni vele a Mon Guerlain-t, elképzelhető, hogy a sokk visszarántaná egy kicsit a valósagba.
Szégyen piacra dobni ekkora hűhóval egy semmilyen illatot. Beálltak a sorba...pedig régen Ők diktálták a sort is.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Kodi

2017. május 2.

Vessetek rám követ, de mindent összevetve tetszik nekem ez a parfüm, mondhatni kellemes meglepetés, valami orbitális cukorka-rettenetre számítottam a hozzászólások alapján. Nem rossz, csak trendi a Mon Guerlain. Abból viszont a legjobb, amihez mostanában volt szerencsém. Sajnos valami olyasmi történhetett Guerlainéknál, mint a Petit sorozat előtt, megint leültek a vasárnapi ebédnél, hogy kellene valami hasonló sikersztori, mint amit a Lancome alakított az LVEB vonallal: tudjuk ezt mi is, még jobban, 150 év tapasztalattal a hátunk mögött. Meg is csináltuk a tesztet a Mon Exclusif-val, a pilotcsoport jól reagált, csak kell egy színésznő, akinek egy 20-as a gázsija.Tulajdonképpen szomorú ez... De térjünk vissza a parfümhöz, ami tud mindent, amit kell, kijavította elődei hibáit, és ötvözte a szépet és a jót a híres "cukorkákból", nem fejfájdító, elegáns módon, úgy hogy a Guerlainade is határozottan megvan. Számomra olyan, mintha a Good Girl és egy régebbi mainstream Guerlain csoda, a L'Instant szerelemgyereke lenne jó értelemben véve. Rajtam nem annyira levendulás ez a parfi, sokáig gyümölcsös-édes, egyedül a vége nem annyira tetszik, határozottan ekkor hasonlít legjobban az LVEB-re, nagyon felerősödik a jázminnal kevert szantál, füstös cukorkadömper a végeredmény. A végjáték miatt nem venném meg, de ha valaki megdobna vele, szívesen elhasználnám, esküszöm, vagy írnék egy részletes véleményt parfümblogger sítlusban. Majd megtudnátok ki járt násztáncot kivel. :D A piacra dobás nem szerencsés, ez egy őszi-téli parfüm, és szerintem Angelina sem hiteles, ő tuti nem használna ilyesmit, sokkal inkább elhiszem, hogy Bvlgari Blackben csináltat új tetoválást.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 2.

Hát ő nem az én Guerlainem, az már biztos.Csalódás, ezért csak elfogult közepest előlegezek meg, és remélem, hogy a GUERLAIN MON EXCLUSIF EDP, amit még nem illatoltam, visszahozza a márkába vetett hitemet, illetve hitünket!

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 2.

széva

2017. április 25.

Nem szeretek leszólni egy illatot sem,mert van mikor valakinek pont ez az illat áll a legjobban.Egyénisége kihoz belőle valami pluszt.Itt van a kezemen,szagolom percenként keresem benne a pluszt. Kellemes kicsit púderes édeskés a vanília miatt. Én a levendulát nem találom,de nem vagyok egy profi illatelemző. Amit viszont érzek,de nincs benne az meggy.... nem tudom honnan veszi az orrom. Még próbálgatom ....addig is 3 csillag. Nem hatott meg annyira,de még nem írom le azért.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 25.

Lapo

2017. április 24.

Férfiként írom: egy részemről végtelenül szeretett márka új női parfümjeként azt vártam tőle, hogy sok Shalimar flanker után kiad a gyártó egy igazán szép illatot..sajnos nem.. remélem nem marad ezen az úton, hiszen az édes kis semmiség vonal nagyon nem áll jól, sőt méltatlan a Guerlain-nak.. nem is értem, hogy gondolták és mit reméltek.. hagyják ezt meg a kommersz celeb illatoknak. Húgomnak mutattam nagy örömmel, számomra is ismeretlenül, majd az én számról is lekonyult a nagy mosoly és a nagy izgalom is alább hagyott.. sőt óriási csalódottság követte.. sajnálom..

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Quebeck

2017. április 23.

A véleményeket elnézve úgy látom hogy a Guerlain-háznak sikerült "összehozni" egy eléggé megosztó illatot (legalábbis itt KM-en).
A magam részéről úgy gondolom - mivel a mostani trend az édes-vaniliás-sós vagy geil, mindeni döntse el melyik - muszáj volt nekik előrukkolni egy ilyesmi illattal.
(Csak zárójelben jegyzem meg, volt már ilyesmi próbálkozás a LPRN flankerei között, de ez mégiscsak egy önálló illat.)
Ez nyílván nem von le a ház ikonikus illatainak nagyságából, de sokaknál úgymond "kiverte a biztosítékot".
Összességében úgy gondolom, jó kis illat lett ez. Vaniliás is, édes is, tredni is, és legfőképpen tartós. A levendula is szépen kiérződik belőle, szinte rásimul az ember bőrére.
Az, hogy abszolút nem egy nyári illat - legalábbis szerintem - és mégis tavasszal rukkoltak elő vele, na azt nem értem.
Azt hogy Angelina Jolie-t hogy találták meg ehhez a rózsaszín illathoz végképp nem....
Ikonná vagy kultikus illattá biztosan nem fog válni, de hogy ősszel-télen pont úgy tele lesz vele (vagy a replikáival) a piros 7-es, mint anno a LVEB-vel, arra a "nyakamat teszem".
Nekem végülis tetszik, annak ellenére hogy nem túlzottan rajongok az édes illatokért :)
Valamit azért mégiscsak tudnak Guerlain-ék...
Engem 4 csillag erejéig megvettek :)

Quebeck
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

Valamit azért mégiscsak tudnak Guerlain-ék...
Engem 4 csillag erejéig megvettek :)

Cintia04

2017. április 22.

Sajnos megérteni nem tudom, minősíteni pedig nem akarom ezt az illatot. Beálltunk a sorba és nem csak édesség ügyileg hanem minőségileg is sajnos és ez a legnagyobb baj mert vannak igazán gyönyörű és tiszta gourmand illatok is. Nem ítélek vélemények alapján vagy, hogy éppen mi a divat vagy sem ez pláne nem érdekel. Nem fogok valamit használni csak mert divat de olyat sem ami mások szerint 1000 éves illat és a legjobb ha nekem nem tetszik. Az, hogy kinek mi a szép és mit szeret az megint egyéni. Mindenkinek másra áll rá az orra. Nem vagyok sem sznob sem bunkó de igen nevetséges, hogy ezért az illatért mi pénzt elmernek kérni. Szép a maga módján és akik szeretik az édes illatokat azoknak telitalálat lehet. Viszont minőségben és egyediségben nem arat semmit. Jó finom, édes, kissé virágos, jázminos, vaníliás illat levendulát én nem igazán érzek benne. Ehhez nem kell túl kifinomult orr mert a kifinomult orr kiszagolja ha valami minőségi alapanyagokból van összerakva vagy csak összecsapták, hogy legyen még egy aztán csak vigyék. Olvastam jó pár helyen, hogy akinek például nem tetszett egy illat megcsapkodták, hogy nem kifinomult orrú. Nem hiszem, hogy mindenkinek mindent kell szeretni. Ezért vagyunk egyediek. Mindenki mást keres egy illatban. Sajnos én ebben nem találtam semmit ami megfogna ettől függetlenül használja aki szereti talán az én véleményem is hasznos lesz valakinek.:)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

zsazsi1

2017. április 22.

Annyi nem túl hízelgő véleményt olvastam róla, hogy kíváncsi lettem rá egy drogériai látogatás erejéig. Engem a LVEB-re emlékeztetett - ahogy az összetevőik alapján utánaolvastam, nem is alap nélkül, hiszen jázmin és vanília mindegyikben van. A kifújásnál előtérbe kerülő levendula intenzitása később halványul, és előtérbe kerülnek az édesebb - ismerős - illatok
Tény, hogy nem alkottak újdonságot, de az illat finom - aki ki akar lógni a sorból, az mondjuk ne ezt válassza. Tény, hogy ez a típusú illat mostanában nagy divat, de minden kornak megvolt a maga jellegzetes illatvilága. Az emberek többségét szerintem a túladagolt utánzatok, és az azokat viselő figurák irritálják.
Nekem ez az illat 3 * - egyrészt egy Guerlain ne kövesse a trendeket, hanem diktálja, másrészt nem szeretem Angelinát. A többi stimmel :-)

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)