KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kovacsrekaa, az összetevőket feltöltötte: hajni927, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 850 Ft

Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket és szennyeződéseket. Könnyen és kíméletesen tisztítja az arcbőrt, a dekoltázst és a szemkörnyéket, pH semleges. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását. Gyulladásgátló, hámképző és sebregeneráló hatású anyagokat tartalmaz.

Kiszerelés: 24 db

Ár: 1100 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PastelGuppie

2017. július 5.

Nagyon nem távolítja el a sminket, arra kifejezetten nem jó. Hogy mennyire hidratál meg tisztítja az arcbőrt nem tudom. De jól becsaptak a DMben ahol ezt ajánlották sminklemosó kendőnek.

PastelGuppie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

nikesz

2017. július 4.

Nem szedi le a sminket teljes mértékben, nemhogy a vízállót nem, de az alapozómmal is meggyűlt a baja. Arc frissítésére valóban megfelel, de sminklemosásra nem. Pozitív hatásáról talán annyit, hogy nem szárította a bőrömet, nem irritálta.

nikesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

karaibrahimgil

2017. április 6.

Nem eléggé nedves, a közepesen erős sminket sem szedi le maradéktalanul. Vatta helyett megteszi, de ez nagyon kevés egy drága kendőtől, amelyről azt hirdetik, hogy a vízálló sminket is leszedi. Szerencsére nálam nem okozott irritációt.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

napraforgo23

2017. március 17.

Sajnos számomra csalódás ez a termék. Használhatatlan, mert elképesztően csípi a bőröm.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

hadri

2017. március 6.

Cosmopolitan mellé volt ajándékba csomagolva, így jutott hozzám. Eddig csak Dm-es arctisztító kendőt próbáltam, de az szörnyű volt, úgyhogy ezt félve próbáltam ki. Nem smink eltávolításhoz használtam, hanem napközben amikor nem volt lehetőségem arra, hogy arcot mossak, de fel szerettem volna frissíteni az arcom, akkor evvel áttöröltem. A szememet egyáltalán nem csípi, nem szárít, nagyon puha lesz a bőröm a használata után.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Szancsa

2017. január 22.

Egyszerűen szőrnyű. Nincs nedvesség tartalma, az én bőrömet irritálja, dörzsöli. Sminket nem nagyon szedi le. Hidratáló hatása egyáltalán nincs Igaz leértékelve vettem meg, de így is sajnálom a pénzt amit kidobtam rá. :(

Szancsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

sziadr

2017. január 18.

Sajnos csatlakozom én is az előttem lévőkhöz, tegnap vettem meg a rossmannba 450 Ft-ért az utolsó darabot kiárusítva, úgy hogy előtte nem ismertem.
Nedvessége csekély, durva a kendő anyaga, sminket leszedi igaz (erős dörzsölésre), de 2 szememre 2 kendő kellett.. én a micesllás kendőjét használtam régebben, az nagyon jó volt. Elhasználom, kidobni nem fogom, de biztos hogy nem veszem újra.

sziadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Iriszmirisz

2017. január 7.

A kendő nedvességtartalmával nekem is akadtak problémáim, nem volt kellemes használni, utána egyáltalán nem éreztem hidratáltnak a bőrömet. A sminkemet a kitartó dörzsölés ellenére sem tudtam vele rendesen leszedni, inkább maszatolt, mint tisztított.

Iriszmirisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Mosolyorszag

2016. november 26.

Nem szeretem lehúzni a termékeket,főleg,mert másoknak beválhat attól még,hogy nekem rossz tapasztalatom volt vele...de atya ég....
A kendőknek szinte sprőd volt az anyaga,rendesen kellemetlen volt ahogy a bőrömhöz ért.
Nedvesség szempontjából 5/3 ,illata elviselhető-nem lettem fan,de rossznak se mondanám.
A sminkemet nekem inkább maszatolta,mint leszedte volna.
Szomorú vagyok,ennél azért többre számítottam.Még továbbadni sincs szívem senkinek,ez nálam kidobott pénz volt.

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

A sminkemet nekem inkább maszatolta,mint leszedte volna.

AkInImOd

2016. október 30.

Ajándék volt az egyik női magazinhoz. Nekem nem jött be: nem tudja szépen leszedni a tusvonalat vagy a szempillaspirálomat, sőt, dörgölnöm kell a szemem környékét a leszedéshez, így inkább adok hozzá sminklemosót, azzal működik. A számról sem tudja teljesen leszedni a rúzst vagy annak maradékát, inkább maszatol. Az arcom kellemes utána, ennek örülök, de sima áttörlésen túl semmire nem jó (akkor meg már inkább arcot mosok sima szappanos vízzel). Nem venném meg.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).