KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kovacsrekaa, az összetevőket feltöltötte: hajni927, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 850 Ft

Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket és szennyeződéseket. Könnyen és kíméletesen tisztítja az arcbőrt, a dekoltázst és a szemkörnyéket, pH semleges. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását. Gyulladásgátló, hámképző és sebregeneráló hatású anyagokat tartalmaz.

Kiszerelés: 24 db

Ár: 1100 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

katuc77

2017. október 16.

Egy újsághoz járt mintacsomag, a férjem pedig hozott nekem belőle 3 csomagot. Nagyon megörültem neki, mert még nem próbáltam ezt a kendőt, csak a micellásat. Nos... az esti sminkeltávolításra teljesen alkalmatlan. A szemsminket, spirált egyáltalán nem szedi le, és még az alapozóból, BB krémből is hagy fent bőven, pedig a magán a kendőn látszik, hogy dolgozik. Ezért max reggeli arctisztításra tudom elképzelni, amikor is nem teljes sminkben pompázik az arcunk. Viszont csak ezért megvenni elég nagy pénzkidobás, mert ennek az áráért 2 csomaggal is kapunk nála sokkal jobb minőségű, hibátlanul teljesítő termékből.
Úgy, hogy gyakorlatilag teljesen ingyen kaptam, nem sajnálom, de aki megveszi, elég bosszús lehet miatta.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Kremcica

2017. október 9.

Katasztrófa! Kezdjük azzal hogy büdös. Emellett még használnám ha működne... Csakhogy nem elég nedves, a sminket pedig nem leszedi csak maszatolja. Használhatatlan. Nagyon haragudnék magamra ha vettem volna, szerencsére csak az újságomhoz csomagolva kaptam.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Banszky

2017. szeptember 7.

Sminklemosásra tényleg nem jó (max el is használnám az összes kendőt egy alkalommal...) de reggeli és esti arctisztításra megfelelő. Persze csak akkor ha S.O.S szükséges mert amúgy koszt se nagyon szed le. Még jó,hogy magazinhoz volt csonagolva.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

PastelGuppie

2017. július 5.

Nagyon nem távolítja el a sminket, arra kifejezetten nem jó. Hogy mennyire hidratál meg tisztítja az arcbőrt nem tudom. De jól becsaptak a DMben ahol ezt ajánlották sminklemosó kendőnek.

PastelGuppie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

nikesz

2017. július 4.

Nem szedi le a sminket teljes mértékben, nemhogy a vízállót nem, de az alapozómmal is meggyűlt a baja. Arc frissítésére valóban megfelel, de sminklemosásra nem. Pozitív hatásáról talán annyit, hogy nem szárította a bőrömet, nem irritálta.

nikesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

karaibrahimgil

2017. április 6.

Nem eléggé nedves, a közepesen erős sminket sem szedi le maradéktalanul. Vatta helyett megteszi, de ez nagyon kevés egy drága kendőtől, amelyről azt hirdetik, hogy a vízálló sminket is leszedi. Szerencsére nálam nem okozott irritációt.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

napraforgo23

2017. március 17.

Sajnos számomra csalódás ez a termék. Használhatatlan, mert elképesztően csípi a bőröm.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

hadri

2017. március 6.

Cosmopolitan mellé volt ajándékba csomagolva, így jutott hozzám. Eddig csak Dm-es arctisztító kendőt próbáltam, de az szörnyű volt, úgyhogy ezt félve próbáltam ki. Nem smink eltávolításhoz használtam, hanem napközben amikor nem volt lehetőségem arra, hogy arcot mossak, de fel szerettem volna frissíteni az arcom, akkor evvel áttöröltem. A szememet egyáltalán nem csípi, nem szárít, nagyon puha lesz a bőröm a használata után.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Szancsa

2017. január 22.

Egyszerűen szőrnyű. Nincs nedvesség tartalma, az én bőrömet irritálja, dörzsöli. Sminket nem nagyon szedi le. Hidratáló hatása egyáltalán nincs Igaz leértékelve vettem meg, de így is sajnálom a pénzt amit kidobtam rá. :(

Szancsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

sziadr

2017. január 18.

Sajnos csatlakozom én is az előttem lévőkhöz, tegnap vettem meg a rossmannba 450 Ft-ért az utolsó darabot kiárusítva, úgy hogy előtte nem ismertem.
Nedvessége csekély, durva a kendő anyaga, sminket leszedi igaz (erős dörzsölésre), de 2 szememre 2 kendő kellett.. én a micesllás kendőjét használtam régebben, az nagyon jó volt. Elhasználom, kidobni nem fogom, de biztos hogy nem veszem újra.

sziadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).