KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kovacsrekaa, az összetevőket feltöltötte: hajni927, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 850 Ft

Hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket és szennyeződéseket. Könnyen és kíméletesen tisztítja az arcbőrt, a dekoltázst és a szemkörnyéket, pH semleges. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását. Gyulladásgátló, hámképző és sebregeneráló hatású anyagokat tartalmaz.

Kiszerelés: 24 db

Ár: 1100 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szemsmink lemosására nem alkalmas, nagyon kellett dörzsölni vele. Az arc többi részére jó. Így viszont elég drága.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Eszter4

2018. május 27.

Én kicsi kiszerelésben vettem belőle, leszedi a sminket, de nem mindent tudd jól leszedni. Nyáron a melegben jó vele kicsit áttörölni vele a nyakam, de ennyi. Ha kifejezetten arctisztító kendőt akar venni valaki akkor ettől szerintem vannak olcsóbban is, amik szintén tudnak ennyit.

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

bebuska94

2018. január 30.

Fél áron vettem meg. Ez az első ilyen tisztító kendőm és a minimális sminkemet azt le is szedte. Kárba nem veszik általában a nyakamat szoktam vele törölgetni az arcom után, így jobban kihasználható. Teljes áron nem hiszem, hogy megérné.. biztos, hogy van jobb drogériás arctisztító kendő.

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

jemelja

2018. január 30.

Nem szeretem. Száraz, ezért smirglis érzés az arcon. Mivel nem akartam húzkodni a bőrömön, inkább úgy kezdtem el használni, hogy a krém állagú arclemosót szedtem le vele, miután eldolgoztam mindenhol. Másra sem jó, de még így is kellemetlen, irritált érzetet hagy az arcon a benne lévő anyagok miatt. Nagy méretű, ez az egyetlen pozitívuma, így mindig találok rajta tiszta felületet, amivel az arctisztító krémet leszedjem. Nem kérdés, hogy nem veszem újra.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

zspalci

2018. január 25.

nem, nem jó. Még szerencse, hogy van otthon Nivea micellás víz, azt öntöm a kendőre. Így használható :-) borzasztó száraz, semmit nem tisztít.

zspalci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

hopiheD

2018. január 9.

Elég száraz. Utazáshoz vittem amikor nem volt más, de nagyon kellett dörzsölni, hogy valami eredménye legyen. A vége a kukában landolt.

hopiheD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Black Fairy

2017. december 20.

A vízálló sminket leszámítva mindent eltávolított, bár én ezeket a kendőket csak az arc (és ajak) sminkem eltávolítására szoktam mindig használni.
Nekem kicsit mintha szárazabbak lettek volna a kendők, mint megszoktam/mint kényelmes lenne, de a méretével nem volt gondom és a dolgát tette. Nem szárított, nem zsírosított, nem okozott pattanásokat, se irritációt. Az illata se zavar...A csomagolást nem kedvelem, bár remekül záródik.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Evelyn31

2017. november 13.

Nem,nem és nem!!! A szemsminkkel semmit nem tud kezdeni,csak ha dörzsölöm,az meg úgy nem az igazi. :( Az illatától,minden egyes alkalommal egyre rosszabbul lettem...büdös,émelyítő....alig vártam,hogy elhasználjam. Használat után nem volt kellemes érzés...Biztos nem veszem újra!!!

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Cosette

2017. október 23.

Sok negatív véleményt olvastam róla és valószínűleg nem is vettem volna meg, csak hát egy magazinhoz volt csomagolva. Választhattam volna közte és a micellás társa között, de a micellás nagyon irritálta az arcom. Na de ez! Végre az első olyan kendő amit szívesen használok. Ha csak gyorsan le kell kapni a sminkem mindig ehhez nyúlok. Nem szed le mindent tökéletesen, főleg nem a vízálló spirált, de egész jól szuperál. Lényegében az első kendő, ami nem irritálja az arcom. Nem venném meg teljes áron, de így megéri.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

katuc77

2017. október 16.

Egy újsághoz járt mintacsomag, a férjem pedig hozott nekem belőle 3 csomagot. Nagyon megörültem neki, mert még nem próbáltam ezt a kendőt, csak a micellásat. Nos... az esti sminkeltávolításra teljesen alkalmatlan. A szemsminket, spirált egyáltalán nem szedi le, és még az alapozóból, BB krémből is hagy fent bőven, pedig a magán a kendőn látszik, hogy dolgozik. Ezért max reggeli arctisztításra tudom elképzelni, amikor is nem teljes sminkben pompázik az arcunk. Viszont csak ezért megvenni elég nagy pénzkidobás, mert ennek az áráért 2 csomaggal is kapunk nála sokkal jobb minőségű, hibátlanul teljesítő termékből.
Úgy, hogy gyakorlatilag teljesen ingyen kaptam, nem sajnálom, de aki megveszi, elég bosszús lehet miatta.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).