KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HiGeen

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Crystal, az összetevőket feltöltötte: Greta, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baktérium, gomba és vírusölő (baktericid, fungicid, virucid, tuberkulocid)

Biológiailag lebomló termék. Számos illatban kapható.

Összetevők (nem szabványos INCI lista): 70% etilalkohol, glicerin, C10-C13 alkyl akrilate crosspolimer, A -és E -vitamin, illatanyag, színezék, víz

Ár: 450Ft , Eladó: Juhannae
Állapot: Új, Helyszín: Gyöngyös, Budapest 2es Metró vonala, fizetés: személyesen, esetleg posta
Ár: 350 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten szinte bárhol megoldható, de szivesen postázom is! :)

zsofi207

2018. június 15.

Egyik évben fesztivál közben sikerült valami vírust elkapnom, ki is dőltem egy hétre és megszabadultam közel 5kilótól (amúgy sem ütöm az 50kilót), na hát meg is tanultam egy életre, hogy legalább ez a kézfertőtlenítő mindig mindenhol legyen nálam.
El se indulok sehová enélkül, kicsit talán úgy tűnhet túlzásba viszem, de amióta napi szinten használom semmi betegséget nem kaptam el (persze mikor tudok kezet mosok)!
Vegyes gyümölcsöset használok, kicsit erős alkoholos az illata, de mikor elillan a gyümölcsöt lehet érezni és nem ragad utána a kezem.
Abszolút ajánlom!

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Abszolút ajánlom!

thewildone

2018. május 26.

Nagyon alkoholos az illata, emiatt erdemes csak nagyon keveset hasznalni belole. Funkciojat jol betolti, nem hagy ragacsos erzetet.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Timea22

2018. április 23.

Imadom az illatat, eleg sokaig eleg. Utazasaimhoz tokeletes!

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Imadom az illatat, eleg sokaig eleg. Utazasaimhoz tokeletes!

keseruevelin

2018. április 12.

A gyümölcsösnek kellemes illata van miután elpárolog az az erős alkoholos szag. Szeretem benne azokat is bogyókat :D illetve nagyon jól jön tömegközlekedésben főleg télen mikor minden második ember beteg és nem maradnak otthon, hanem szórják szét a bacikat és vírusokat... Le is kopogom nem lettem beteg a téli szezonban. Egyébként drága... mondjuk sokáig elég volt nekem, úgyhogy újravevős lesz.

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 12.

apetra

2018. március 26.

A Facebook oldalukon (HiClean Europe) láttam, hogy ezentúl HiClean néven létezik tovább. Az Aldiban már láttam is, próbáltam is, nagyon szuper! Főleg a vegyes gyümölcs illatú. És sokkal gyorsabban is szárad, nem marad utána ragacsos a kéz.
Próbáljátok ki, nagyon megéri!

apetra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Próbáljátok ki, nagyon megéri!

Lipiv04

2018. március 23.

Kicsit szárítja a kezem, ha sokat használom, de nagyon szeretem. Jelenleg a jázminos változatot vásároltam meg, és hamar a kedvencem lett.
Nagyon jó illata van. Egyetlen hátránya, hgoy gyenge a kupakja és sokszor letörik, vagy kinyílik magától, folyt már bele a táskámba, ezért csak 4*.

Lipiv04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

farkasdorii98

2018. március 22.

Nem szeretem annyira, mert drága és ragacsos marad utána a kezem.:( És nehéz belőle kis adagot nyomni, folyamatosan kinyomom véletlenül az ötszörösét a kívánt mennyiségnek.

farkasdorii98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Hecate

2018. március 14.

Egy időben sokat utaztam vasúton és oda nagyon kellett kézfertőtlenítő. Már egy ideje nem utazom vonattal de jól jön a fővárosi tömegközlekedésnél, vagy ha kórházba, illetve hivatalba kell mennem. Sokszor segített. Kellemes illatokban kapható. Szerencsére az alkohol szaga hamar elillan és a bőrön csak a kellemes illat marad. Gyakori használatnál szárít az alkoholtartalma miatt, így kell kézkrémet is használni kellé. Sajnos az ára drága, ezért vonok le egy csillagot. Inkább néha veszek kis flakont, mikor egy korábbi kicsi már tönkrement (például már letört a fedőkupakja) és nagyobb kiszerelésű kézfertőtlenítőjükből töltögetem.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

BlindedByLipstick

2018. február 2.

Csak az ára miatt vonok le csillagot, egyébként a legjobb folyékony kézfertőtlenítő, amit használtam. Nagyon kevés kell belőle, nem lesz ragacsos utána a kezem, és iszonyat sokáig elég. A citromosat vettük a legtöbbször, de most a tengeri illatút használjuk: nagyon kellemes, friss illata van az alkohol elpárolgása után. Akciósan éri meg a legjobban.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

adambfanni

2018. január 17.

Így télen szárítja a bőröm, de különben szeretem.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Így télen szárítja a bőröm, de különben szeretem.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol