KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HiGeen

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Crystal, az összetevőket feltöltötte: Greta, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Tesco, Rossmann, DM
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Baktérium, gomba és vírusölő (baktericid, fungicid, virucid, tuberkulocid)

Biológiailag lebomló termék. Számos illatban kapható.

Összetevők (nem szabványos INCI lista): 70% etilalkohol, glicerin, C10-C13 alkyl akrilate crosspolimer, A -és E -vitamin, illatanyag, színezék, víz

Ár: 450Ft , Eladó: Juhannae
Állapot: Új, Helyszín: Gyöngyös, Budapest 2es Metró vonala, fizetés: személyesen, esetleg posta
HiGeen papayás kézfertőtlenítő
Ár: 450 , Eladó: lacrymosa88
Állapot: bontatlan, Helyszín: Tar/Pásztó, fizetés: személyesen, ajánlva, csomagként MPL automatába, Posta Pontra, házhoz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jeanette88

2017. november 15.

A papayás van most meg, mindig cipelem magammal.
Ha elfogy biztos, hogy újraveszem.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

A papayás van most meg, mindig cipelem magammal.
Ha elfogy biztos, hogy újraveszem.

nicolekitti

2017. november 11.

Nem értem, hogy miért van az, hogy attól függően milyen illat más-más árban van.
A papayás a nagy kedvencem.
Mindig van nálam, mondjuk nehéz kis adagot nyomni belőle, emiatt eléggé ragacsos marad az ember keze.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

A papayás a nagy kedvencem.

Demonshadow

2017. október 13.

Ha kézfertőtlenítő, akkor nálam csak ez jöhet szóba. Bár az utóbbi időben nem igazán használom, régen nagyon jó barátságban voltam vele. Megesett az velem, hogy a strandon, avagy más nyilvános helyen sikeresen összeszedtem egy körömgombát, amit ezzel a csodaszerrel kúráltam ki. Tudom, alapvetően nem erre való, de gombaölő hatása van, nem mellesleg pedig a sok ezer forintos ecsetelők semmit sem értek. Szóval nálam már csak ezért is csillagos ötös, azóta mindig van nálam.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

rammy717

2017. szeptember 13.

Ez a márka találta el szerintem leginkább, milyen egy kellemesen használható kézfertőtlenítő, amitől nem menekül el mindenki a környezetedből, vagy kapnak el a fürkésző tekintetek, hogy mi ez a bűz :D Nekem a citromos van meg, szerintem nagyon kellemes illatú, az alkohol hamar elillan, és csak a kellemes friss citrom illat marad a kezeimen. Általában ha utazok valahova, mindig velem van, és a buszon is merészkedtem használni többször is (onnan a tapasztalat erről, és a korábbiakról). :D Tömegközlekedési eszközökön életmentő tud lenni azoknak, akik nem bírják elviselni a piszkos érzetű kezüket. :D Meg persze rengeteg más esetben is. Száraz kézen pedig pár pillanatig csíp, DE utána hidratált érzetet hagy maga után. Szerintem szuper termék.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

bubilany

2017. szeptember 6.

Szuper!!!! :) mindíg van a táskámban egy :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Szuper!!!! :) mindíg van a táskámban egy :)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

Úgy gondolok ezekre az "elsősegélynyújtós" termékekre, hogy hozzájárulnak a jobb közérzetemhez, ezért nálam valamilyen formában mindig újravevősek.
Ez a termék számomra a "túlélő felszerelésem" része, azzal, hogy nem vagyok márkahű, nem érzékelek a hasonló rendeltetésű termékek között nagy különbséget. Az egyik kicsit jobban ragad, mint a másik, de amikor alkalmazom, ezen a cél érdekében felül tudok emelkedni. Azt sem mondom, hogy felér egy alapos kézmosással, de pont az a rendeltetése, hogy átsegítsen azokon a helyzeteken, amikor kezet kellene mosni, de nincs rá mód. Például bevásárlós napokon biztos, hogy többször is előkerül, tudom, hogy nem tökéletes az eredmény, de a semminél azért sokkal jobb alternatíva. A beszerzésnél fő szempont nálam, hogy minél kisebb legyen, beleférjen a neszesszerembe - ami mindig nálam van.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

shaddix

2017. augusztus 26.

tökéletes
jelenleg citromos illatút használok, de mindet ki szeretném próbálni. naponta használom, sokáig elég. 5*

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

tökéletes

nofa

2017. augusztus 1.

Nagyon szeretem, utazáshoz mindig csak bedobom a táskába és kész. Finom illata van sok használatra elég,nem hagy maga után ragacsos érzetet. :)

nofa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

vrita1998

2017. július 13.

Nagyon kellemes illatuk van és egyátalán nem ragad egy kicsit sem, némelyik kézfertőtlenítővel ellentétben. Hasznos kis termék. Többször is újra vettem már és fogom is. Jár az 5*.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Leonie

2017. július 10.

Szerintem a kézfertőtlenítők között nincs nagy különbség.Teszi a dolgát.Jár az 5 csillag.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol