KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

E különlegesen gyengéd formula kifejezetten az érzékeny szemkörnyéki területre lett kifejlesztve. Maradéktalanul eltávolítja a szemfestéket és a vízálló szempillaspirált is. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

A Pandanus pálma kivonata lágyan tisztítja a szemkörnyéki területet. Az uborkának bőrkondicionáló hatása van, frissíti és hűsíti a szemeket.

Ár: 999 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

oviki

2017. augusztus 30.

Sajnos nem vált be. Egyáltalán nem távolítja el a vízálló szempillaspirált. Csak maszatolja, úgy kell dörzsölni, hogy valami lejöjjön.

oviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

TundiPapp

2017. június 17.

Hat ez a termek teljesen haszontalan. Csak maszatolta a festeket a szememen.

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Hat ez a termek teljesen haszontalan. Csak maszatolta a festeket a szememen.

FrankB

2017. január 26.

Ez a termék egyáltalán nem látja el a feladatát, azaz egyáltalán nem oldja a sminket.... Irritaciót ugyan nem tapasztaltam...

FrankB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

vikóca69

2016. december 21.

Én a magam részéről kiállok a termék mellett. Nekem semmiféle irritációt nem okoz, nem csíp - pedig ha sok kerül a vattakorongra, néha belemegy a szemembe is -, nem szárít, a szemfestéket pedig pillanatok alatt leszedi dörzsölés nélkül. Tény, hogy nem sok lemosóval volt még eddig dolgom, előfordulhat, hogy vannak más termékek, amelyekkel még ennél is jobban meg lennék elégedve. De neki az összetevői is jók és ez minden képpen pozitívum.

vikóca69
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

incitatogranit

2016. december 1.

Megpróbálom diplomatikusan véleményezni ezt a "terméket".
Egyszerűen nem értem, hogy ezt hogyan gondolták, hogy ez szemkörnyékre bárkinek is jó lehet. Úgy csíp, olyan kellemetlen mintha ecetet csepegtetnék a szemembe. A sminket sem oldja és szárít is de veszettül. Soha nem volt előtte hámló a szemkörnyékem de ennek "köszönhetően" megtanultam, hogy ilyen is létezik. Végül a sport cipőm fehér talpát törölgettem át vele ott leszedte a koszt, mert emberi bőrre senkinek sem ajánlom. Nulla, dupla nulla csillagot adnék ha lehetne, kész katasztrófa!

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Megpróbálom diplomatikusan véleményezni ezt a "terméket".

Daisy13

2016. november 17.

Nehezen oldja a sminket (nem használok vízállót), viszont csípi a szemem.

Daisy13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Nehezen oldja a sminket (nem használok vízállót), viszont csípi a szemem.

georginasz

2016. június 21.

Maradék nélkül eltávolítja az sminket az arcomról. Az illata is kellemes, nem olyan erős. Viszont a szempillaspirál leszedésénél már csípi a szemem...

georginasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

nicieszti

2016. március 2.

Idő hiányában csak beszaladtam a Rossmannba és lekaptam egyet a polcról ebből a sminklemosóból, remélve, hogy a megszokott Himalaya minőséget kapom. Majd elolvastam itt a véleményeket... teljesen elkenődtem, hogy biztosan nem fog működni.

Nekem semmiféle problémám nem volt vele. Nem csípett és maradék nélkül leszedte az ugyan nem vízálló, de Max Factor (Clump Defy - egy csoda ♥ ) szempillaspirálomat. Mondjuk nem is raktam túl sokat a vattakorongra, de tényleg nem éreztem kellemetlen hatást. A sminkeken és a szemfesték-lemosón kívül csak Manna termékeket használok az arcomra, tehát fő szempont volt, hogy természetes összetevői legyenek ennek a lötyinek is. Tény, hogy nem hagytam fent sokáig, picit bedörböltem vele a pillákat, hogy lejöjjön a festék, aztán már ugrottam is be a zuhany alá, hogy szappannal is lemossam az arcomat, így tehát nem volt ideje csípni, ha akart volna sem.

Semmi gondom nem volt vele szerencsére! (kopp-kopp-kopp) :)))

nicieszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Semmi gondom nem volt vele szerencsére! (kopp-kopp-kopp) :)))

KuliKali

2015. december 13.

Tényleg nehezen és picit csípősen tisztított. :S

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

Tényleg nehezen és picit csípősen tisztított. :S

bundiriska

2015. december 2.

El lehet vele bánni erősebb sminkekkel is, de nehezen és csíp is. Nem ajánlom.

bundiriska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

El lehet vele bánni erősebb sminkekkel is, de nehezen és csíp is. Nem ajánlom.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.