KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

E különlegesen gyengéd formula kifejezetten az érzékeny szemkörnyéki területre lett kifejlesztve. Maradéktalanul eltávolítja a szemfestéket és a vízálló szempillaspirált is. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

A Pandanus pálma kivonata lágyan tisztítja a szemkörnyéki területet. Az uborkának bőrkondicionáló hatása van, frissíti és hűsíti a szemeket.

Ár: 999 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: Evashop
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fitgreta

2018. március 11.

Sajnos nem találtam meg a terméket itt mielőtt megvettem. Nagy hiba volt! Erre a 'Gentle' helyett azt kéne írni hogy 'Irritative'. Nagyjából soha semmire nem érzékeny a bőröm, nem csípi semmi, nem érzékeny (AHA, BHA, bőrradír, bármi, mindent remekül tolerál és mégcsak nem is szárad). DE EZ! SZÖRNYŰ! Csíp, mintha domestossal mosnám le a szemem. De legalább a festéket leszedte... Nem értem hogy kerülhet ilyen a polcra. Ezt nem tesztelték??

fitgreta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

szamocapetra

2018. február 19.

A lemosó azt írja gentle eye makeup remover. Szerintem ez csak simán gentle eye remover, de kinek mi... Gondoltam mivel növényi alapú biztos jó lesz, de mikor kipróbáltam azt hittem tönkretesz. A szempillaspirálom viszont lemosta. :)

szamocapetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Anna0823

2018. január 27.

Ma vettem a Rossmannban ezt a terméket. Sajnos nem olvastam el előtte az itteni véleményeket... Az még egy dolog, hogy a vízálló szempillaspirált egyáltalán nem tudja jobban eltávolítani, mint egy micellás víz, de iszonyúan csípte a szemhéjamat és a szem alatti bőrt. Ilyet még nem tapasztaltam.

Anna0823
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

oviki

2017. augusztus 30.

Sajnos nem vált be. Egyáltalán nem távolítja el a vízálló szempillaspirált. Csak maszatolja, úgy kell dörzsölni, hogy valami lejöjjön.

oviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

TundiPapp

2017. június 17.

Hat ez a termek teljesen haszontalan. Csak maszatolta a festeket a szememen.

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Hat ez a termek teljesen haszontalan. Csak maszatolta a festeket a szememen.

FrankB

2017. január 26.

Ez a termék egyáltalán nem látja el a feladatát, azaz egyáltalán nem oldja a sminket.... Irritaciót ugyan nem tapasztaltam...

FrankB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

vikóca69

2016. december 21.

Én a magam részéről kiállok a termék mellett. Nekem semmiféle irritációt nem okoz, nem csíp - pedig ha sok kerül a vattakorongra, néha belemegy a szemembe is -, nem szárít, a szemfestéket pedig pillanatok alatt leszedi dörzsölés nélkül. Tény, hogy nem sok lemosóval volt még eddig dolgom, előfordulhat, hogy vannak más termékek, amelyekkel még ennél is jobban meg lennék elégedve. De neki az összetevői is jók és ez minden képpen pozitívum.

vikóca69
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

incitatogranit

2016. december 1.

Megpróbálom diplomatikusan véleményezni ezt a "terméket".
Egyszerűen nem értem, hogy ezt hogyan gondolták, hogy ez szemkörnyékre bárkinek is jó lehet. Úgy csíp, olyan kellemetlen mintha ecetet csepegtetnék a szemembe. A sminket sem oldja és szárít is de veszettül. Soha nem volt előtte hámló a szemkörnyékem de ennek "köszönhetően" megtanultam, hogy ilyen is létezik. Végül a sport cipőm fehér talpát törölgettem át vele ott leszedte a koszt, mert emberi bőrre senkinek sem ajánlom. Nulla, dupla nulla csillagot adnék ha lehetne, kész katasztrófa!

incitatogranit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Megpróbálom diplomatikusan véleményezni ezt a "terméket".

Daisy13

2016. november 17.

Nehezen oldja a sminket (nem használok vízállót), viszont csípi a szemem.

Daisy13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Nehezen oldja a sminket (nem használok vízállót), viszont csípi a szemem.

georginasz

2016. június 21.

Maradék nélkül eltávolítja az sminket az arcomról. Az illata is kellemes, nem olyan erős. Viszont a szempillaspirál leszedésénél már csípi a szemem...

georginasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.