KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 649 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 649 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 649 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rekucika21

2017. augusztus 13.

Regen imadta. Rendszeresen hasznaltam de valamiert nem vetten ujra es tudok nelkule elni

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Sokat hallottam rola, es megrendeltem egy tesztkent, mert imadom az ilyen iszapszeru arcpakolasokat, es nekem igazabol nem valt be, mert nagyon nem csinalt semmit, talan kicsit zsirosabb is lett tole az arcom.
Ezert ott hagytam anyumnak, anyum meg azota mindig ujra rendeli, mert szerinte ez a csodakremje es imadja ugyhogy az o neveben adok neki egy 5 csillagot, mert anyukam boldogsaga a legfontosabb!:)

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

2017. augusztus 8.

Életem arcamszkja. Tökéletesen tisztít, mégsem szárít. Viszonylag könnyű lemosni. És a gyulladásokat is leviszi. Nem irritál, tetszik az illata. Fantasztikus

Nikoletta8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

2017. augusztus 8.

Életem arcmaszkja. Mindig van belőle itthon. Nagyon szépen tisztítja az arcomat. A gyulladásokat leviszi. És mégsem szárít, akkor sem, ha nem mosom le időben. Nekem az állaga is tetszik, folyós,de pont amennyire kell. Így biztos nem használok többet a kelleténél. Lemosni viszonylag könnyű. Jár az öt csillag.

barta.elisabetta

2017. július 31.

IMádom ezt a maszkot!
Kb fél éve használom, minden héten legalább 1x, de néha 2x is és csodákat művel az arcommal! Pattanásokra ez a legjobb! Hogyha pattanásom van akkor csak arra szoktam rakni, akár napi többször, és lassacskán leszárítja. Fél éve megvan, most fog elfogyni, pedig a barátommal együtt használjuk elég gyakran, így olcsónak tekinthető. Csak ajánlani tudom!

barta.elisabetta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

IMádom ezt a maszkot!

Hannabeutygirl

2017. július 24.

A sok sok jó vélemény hatására vettem meg.
Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet, és egészségesen néz ki utána.
Nagyon zsíros a bőröm, ezért el kell a mattítás, ez nagyon szépen teszi a dolgát! Az ilatta fura, kicsit szédülök tőle de az összes Himalaya termék ilyen fura illatú. 1300 Ft. Ért nagyon sokáig fog kitartani, hetente kétszer használom. Összeségében egy jó kis maszk, lemosni se OLYAN nehéz....Mindenképpen megéri kipróbálni! :)
Hosszútávú hatásáról meg majd később nyilatkozok!

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 24.

A sok sok jó vélemény hatására vettem meg.
Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet, és egészségesen néz ki utána.
Hosszútávú hatásáról meg majd később nyilatkozok!

LauuKovacs

2017. július 19.

Körülbelül 1 hónapja használom, és teljesen megvagyok vele elégedve. Zsíros bor tipusom van, így nekem fontos hogy mattitson, és ez tökéletesen végzi a dolgát, puhává teszi a bőröm és egy picit a pórusokat is osszebb húzta. Az illata fura, de meglehet szokni. :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

perlita14

2017. július 19.

Volt egy időszakom, amikor elég sok apró pattanás jelent meg az arcomon és ezzel szerettem volna segíteni rajta. Előnyei, hogy felfrissíti az arcbőrt és kitisztítja a mitesszereket, azonban azok visszatérnek 2 nap múlva és a pattanásokkal egyáltalán nem csinál semmit, nem is nő tőle kevesebb. Elhasználom, mert azért van némi előnye, de többet vártam. Az eltávolítása is elég nehézkes.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Jucaa

2017. július 5.

Újravett termék, helyileg elég jól bánik a zsíros bőrrel, felszívja a faggyút, de hosszú távon ez a hatása nem érvényesült nálam. Többet vártam tőle, egy kicsit csalódás ért, mikor másnapra eltűnt a hatása és ugyanúgy kifényesedett a bőröm, de szeretem használni. Teljesen megbarátkoztam a színével és az állagával is.

Jucaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

muchacha91

2017. július 3.

Az egyik legjobb arcpakolás! Szépen tisztít, egyedül az illata nem tetszik.

muchacha91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Az egyik legjobb arcpakolás! Szépen tisztít, egyedül az illata nem tetszik.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.