KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1398 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1398 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 1398 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
Ár: 1000 , Eladó: tundi0427
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Bonyhád, fizetés: Postával küldöm

rebbka

2018. január 16.

Ez a kedvenc pakolásom, már egy éve használom, volt, hogy kipróbáltam mást is, két hétig nem használtam, utána meg megint, de ez nagyon bevált. Most már be akarom úgy építeni az arcápolási rutinomba, hogy tényleg rendszeresen használom, mert csupa jó hatással van a bőrömre, és nekem az összetevői is tetszenek. Tegnap pont szépítkezős-kényeztetős napot tartottam, ezt is használtam, és mára sokkal szebb, üdébb lett az arcbőröm, van egy gyulladt, fájdalmas pattanásom az arcom oldalán, és mára kicsit visszahúzódott. Szeretem az illatát is, szerintem ilyen természetes fűillat egy kis parfümmel megspékelve.
Most teljesen új termékeket használok, ez viszont megmaradt. Láthatóan tisztít, kíváncsi vagyok, hogy mit érek el ezzel meg az új termékekkel, alapozót most sem használok, de szeretném a korrektorral is megszakítani a kapcsolatot, szeretnék üde, friss bőrt, és szerintem ez a pakolás segíteni fog ebben. :)

rebbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Glowycosmeticsblogspot

2018. január 6.

Úgy pár éve ismertem meg először, amikor hatalmas hype keringette körbe, csupa jó és pozitív értékelés volt róla. Így én is megvettem annak idején, nagyon vártam, mert imádok minden ilyen vagy ehez hasonló jellegű maszkot, de nekem nagyon büdös volt és nagyon nagyon macerás, felkenni, hagyni száradni, majd lemosni és néha a végeredmény vagy semmi volt vagy annál rosszabb.

Anyukámnak adtam, aki azóta áradozik róla milyen mesés és a kedvenc arcmaszkja, pedig az elején ő mondta nekem, hogy minek veszek ennyi hülyeséget, úgysem használ :DD
Neki 5* Nekem meg 1*

Glowycosmeticsblogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Neki 5* Nekem meg 1*

csucsragadozo

2018. január 3.

Mostanában sajnos eléggé problémás lett a bőröm, elég sok pattanással. Gondoltam, valami extra ápolás nem ártana neki, így állapodtam meg ennél a terméknél. Eddig kétszer használtam, és láthatóan jobb állapotban lett tőle a bőröm, a pattanásaim jelentősen csökkentek, az utánuk megmaradó foltok is halványodnak. A mitesszerekkel ugyan nem bánik el a maszk - esetleg kipróbálom a gőzölős módszert, hogy azután van-e változás - de a bőröm rögtön a használat után sokkal jobban néz ki. Tiszta, kisimult, egyenletes bőr az eredmény.

csucsragadozo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2018. január 1.

2017.10.21
A sok sok jó vélemény hatására vettem meg.
Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet, és egészségesen néz ki utána.
Nagyon zsíros a bőröm, ezért el kell a mattítás, ez nagyon szépen teszi a dolgát! Az ilatta fura, kicsit szédülök tőle de az összes Himalaya termék ilyen fura illatú. 1300 Ft. Ért nagyon sokáig fog kitartani, hetente kétszer használom. Összeségében egy jó kis maszk, lemosni se OLYAN nehéz....Mindenképpen megéri kipróbálni! :)
Hosszútávú hatásáról meg majd később nyilatkozok!

Update: 2018.01.01
Kevesebbet használom már a hidegebb idő miatt, ilyenkor érzekenyebb a bőrőm.
Hidratálni mindenképpen kell, még zsírosbőrrel is. Most nagyjából olyan kéthetente használom, de ez is bőven elég.

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 1.

2017.10.21
A sok sok jó vélemény hatására vettem meg.
Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet, és egészségesen néz ki utána.
Hosszútávú hatásáról meg majd később nyilatkozok!

Update: 2018.01.01
Kevesebbet használom már a hidegebb idő miatt, ilyenkor érzekenyebb a bőrőm.

Erci

2017. december 21.

Kár, hogy nincs plusz egy csillag, megérdemelné! 3-szor használtam, de láthatóan szebb a bőröm. Már az első kipróbálás utan sokkal puhább lett.

Erci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Denny

2017. december 16.

Leginkább mitesszerek ellen vettem meg, de azóta alapdarab itthon. Az illata és az állaga először furcsa volt. Maszkhoz képest elsőre nagyon erős volt az illata, az állaga pedig sűrűbb a megszokottnál. Száradás után elég nehéz lemosni, de abszolút megéri bajlódni vele. Szépen mattítja a bőrömet, nagyon frissnek, tisztának, puhának érzem utána az egész arcomat. A mitesszereket ugyan nem távolítja el teljesen, de nekem kevesebb van egy-egy használat után. Pattanások ellen pedig abszolút bevált. Általában reggel használom, heti egyszer, mellé még használok radírt is, és mióta így használom nem sok pattanásom volt. Csak ajánlani tudom.

Denny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

chemviki

2017. december 16.

Hasznàlat utàn egyből mattìt, pòrusokat összehùzza, szèp bőrképet csinàl.Nem szàrìt, pihe puha bőr az eredmèny..Kis kiszerelèsèt vettem eddig, de szerintem beruhàzok egy nagyra is.

chemviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Nikolaj

2017. december 10.

Amióta használóm sokkal kevesebb a pattanásom, szinte alig akad 1-2. Kicsit csípett a felvitel után, de gyönyörűen mattított és eszméletlenül puha bőrt varázsolt. Így a stresszesebb időszakban heti 3x használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Láthatóan eltávolítja a felesleges olajokat a bőrről. Nekem az "illata" is tetszik, olyan gyógynövényes. Ugyan puhává varázsolja a bőrt, de muszáj hidratálni utána. Biztos újraveszem ha elfogy.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

nkriszti98

2017. december 9.

Imádom ezt a pakolást, nagyon szépen rendbe szokta rakni a pattanásos bőrömet, persze azért utána muszáj hidratálni ,de szerintem ez a legkevesebb, ha már ilyen szépen tisztít.

nkriszti98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

szlilly

2017. december 4.

Számomra ez a tökéletes megoldás! Már 3 év folyamatosan újra veszem. Alapvetően szép a bőröm, de vannak stresszesebb időszakok az életemben, mikor minden apró pattanás egyszerre jön ki. Ebben az iőszakban heti 2x szoktam használni és már az első alkalom után tisztábbnak érzem a bőröm. Tökéletes választás!

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.