KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1398 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1398 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 1398 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Loofie

2018. május 11.

Szépen kitisztítja a pórusaimat, kevésbe zsírosodott az arcom használat után napokig :)
Kedvenc maszkom, már a második tubussal használom.

Loofie
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Kedvenc maszkom, már a második tubussal használom.

spari193

2018. május 8.

Életemben ilyen arcpakolásom még nem volt!
Amikor szárad, érződik is hogy húzza össze a pórusokat és nagyon látványos lemosás után is, igaz, 1-2 napig tart.
Amikor először megnéztem megszáradva, majdnem elájultam hogy baszki mennyi miteszerem van, mindegyikből "kiszívta" a cucmákot és ezeken a helyeken sötétebb lett a pakolás, így eléggé feltűnő, hogy milyen hatákonyan dolgozik.
Én a heti arcradírozás után használom és álmomban nem gondoltam volna hogy így beválik!

spari193
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Életemben ilyen arcpakolásom még nem volt!

Bobobubble23

2018. május 7.

Kiválóan tisztít, bár szárítja a bőrt, de ezt egy jól működő arckrémmel korrigálni lehet. Elég nehéz lemosni, de megéri a fáradságot ;)

Bobobubble23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

Bianka2211

2018. május 5.

Számomra rettenetes illata van, és a lemosása után a mosdókagylót is takaríthatom, viszont szépen tisztítja a bőrt, és puha bőrfelszínt eredményez.

Bianka2211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 24.

Amikor eloszor nyomtam ki a pakolast a tubusbol rettenetesen megijedtem, hogy uristen megromlott, de szerencsere nem:D Eloszor abszolut nem volt szimpatikus, a pozitiv ajanlasok es "sikersztorik" nyomasara vettem meg es gondoltam akkor mar tenyleg adok neki egy eselyt. Ahogy szaradt az arcomon vegul a szine is megtetszett es valoban mar par hasznalat utan is lathato a pozitiv iranyba valo valtozas!:) Szamomra az illata teljesen semleges, nem zavaro. Kicsit nehez lemosni es utana takaritani is kell a kornyeken, de teljesen rendbetette az arcomat es ez mindent meger:)

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 24.

Panda90

2018. április 11.

A száraz bőrűeknek is megfelelő ez a termék, mert az én nagyon száraz bőrömet sem szárítja tovább és szépen kitisztítja a pórusaimat. Arcomon lévő pattanásokból megmaradt hegeket szépen halványítja. Ár- érték arányban számomra nagyszerű és biztosan újra fogom venni.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

bluecinnamon

2018. március 27.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, és nem bántam meg. Nagyon jó mélytisztító arcpakolás, és a pattanásokon is segít. Pár alkalom után látható a változás az arcbőrömön. Az egyetlen negatívum hogy nagyon nehéz lemosni.

bluecinnamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

ohheyitslili

2018. március 27.

Az egyetlen dolog, ami kihozza az orromból a fekete mitesszereket már egy használat után is. A pattanásokon is segít, de nekem inkább a zsírosságot redukálja és a mitesszereket szedi ki. Az illata nem a legjobb, de meg lehet szokni. Heti 1x biztosan használom, nekem bevált!

ohheyitslili

farkasdorii98

2018. március 22.

Elsőre nem tetszett az illata, de ahogy használtam, megszerettem. A pattanásokon segít, kellemes érzést hagy maga után. Úgy érzem nem ő az igazi, de mindenképpen egy jó pakolásnak gondolom.

farkasdorii98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Louisa

2018. február 28.

Nagyon tetszik, elégedett vagyok az illatával, állagával és hatásával. A Neem arcpakolással egy időben kezdtem használni a Himalaya citromos-mézes arclemosóját is, így én az összhatást látom, de az magáért beszél. Sokkal jobb állapotban van a T vonalban problémás bőröm. Korábban a Manna zöldteás mélytisztító pakolását használtam erre a célra, de ez nálam übereli azt! Sokkal kényelmesebb, hiszen tubusban van, jobb állagú, az illatát is kifejezetten szeretem. Nem szárít, krémért sem ordít a bőröm utána, így csak termál vízzel fújom be lemosás után. Nagyon kellemesen csalódtam ebben a márkában, nem gondoltam, hogy ennyi pénzért ilyen eredményt hoz!

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.