KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1299 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, posta
Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Nagyon örülök, hogy megvettem, pedig nem akartam. Még csak egyszer használtam, de másnapra a bőrömön lehetett érezni, hogy sokkal jobban tisztított és hidratált mint máskor. A benne lévő szemcséknek köszönhetően pedig a pórusokat is tisztítja Ha hosszútávon is beválik mindenképpen lesz róla update.

Virag0405
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Tunderrozsa

2017. április 18.

Egyik állandó arcmaszkom, két arctisztítás közötti napokban használom. Nagyon gyógynövényes illata van, és érezni, hogy van benne "cucc", nem úgy mint sok más egyéb drogériás maszkban. Pozitív, hogy nem hintőporral nyomják tele- láttam ilyet és nagy csalódás volt ,- hanem igazi föld és agyag meg gyógynövény. Jól és alaposan tisztít.

Tunderrozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

kalen

2017. április 18.

Az ittenni vélemények alapján vásároltam meg. Már több hónapja használom, nagyon jó kis pakolás. Már első használat után nagyon kellemes, tiszta érzést hagy maga után. Felkenve eléggé vicces, hogy Fiónává változik az ember lánya. :) Hosszú távon alkalmazva szépen tisztítja a bőrt. Azonban óvatosan kell vele bánni, csak heti pár alkalommal ajánlatos felvinni, mert különben sokkal zsírosabb lesz tőle a bőr.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

szekelyeni

2017. április 17.

ár-érték aránya kiváló, imádom utána a bőröm. Sajnálom, hogy a hatása nem tart több napon keresztül, a pórusaim másnapra már tágak. Hetente 1x használom, akkor száradásig rajtahagyom, szerintem ennyi kell, hogy kifejtse rendesen a hatását. Én utána mindig kenek fel hidratálót, mert feszül a bőröm. Abszolút újravásárlós!! :)

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

aaFruska

2017. március 29.

Szépen kiszedi a mitesszereket amit észre lehet venni egyből. Nagyon szeretem legjobb maszk amit eddig kipróbáltam. Tetszik az illata , az állaga . Teljesen megfelel az elvárásomnak és ennyi pénzt bőven megér.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

zsu80

2017. március 26.

Már háromszor újravettem, kombinált bőrömön használom amikor pattanásosabb, tisztátlanabb. Egyenletesebb színe lesz a bőrnek, tisztább, lélegzőbb a bőr. Utána nekem nem száraz a bőröm, nem szoktam krémet felvinni közvetlen utána.

zsu80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

bdori98

2017. március 23.

Nehéz lemosni, de szépen tisztítja az arcot.

bdori98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

Nehéz lemosni, de szépen tisztítja az arcot.

selyemcukor

2017. március 23.

Nagyon szeretem. Hetente egyszer használom. Nagyon finom puha utánna az arcom, de sajnos a miteszereimmel még nem művelt csodát.

selyemcukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

horvathne1985

2017. március 21.

Tényleg nagyon jó,érezni látni ahogy megtisztul a bőr. Nekem csak az nem tetszett hogy ha használtam akkor utánna gyorsan zsírosodott a bőröm.

horvathne1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

dijus

2017. március 17.

Gyulladáscsökkentő, így szépen kezeli a nagyobb göböket. Egy a negatív benne, hogy elég nehéz maradéktalanul lemosni.

dijus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.