KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 700 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 700 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
Ár: 1000 , Eladó: tundi0427
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Bonyhád, fizetés: Postával küldöm
Ár: 500 Ft , Eladó: lxndrprtz
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Unicorn

2017. október 17.

Évekkel ezelőtt vettem, mikor még nem ástam bele magam és nem is igazán érdekelt egy termék összetevőlistája.
Nos számomra se volt csodaszer az biztos, de amint később megláttam azt az erős formaldehidet kibocsátó tartósítószert (DMDM Hydantoin) arra gondoltam: jó ötlez ezt az arcomra kenni?
A válasz kuka volt😀
A sima agyag biztonságosabb és legalább ilyen hatásos úgy mellékesen.

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

A válasz kuka volt😀
A sima agyag biztonságosabb és legalább ilyen hatásos úgy mellékesen.

valamijoonev

Korcsoport: < 18
2017. október 3.

Probaltam mar millioegy termeket, de ugy erzem ez a leghatasosabb! Nagyom szepen osszehuzta a porusokat, es a borom utana olyan puha, mint a babapopsi.😀 nagyon megeri az arat, en ujra fogom venni!
Egyetlen egy hatrany, hogy kicsit csip, de par alkalom utan hozza lehet szokni, nem veszes.

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 3.

Breenyau

2017. október 2.

Imádom! Használat után, friss, puha az arcom, mintha nem is lett volna soha zsíros! Nem szárít, nem húzódik utána a bőröm, kellemes illata van! Nálam 5*!

Breenyau
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

bgabryellla

2017. október 2.

CSODATERMÉK! Egyszerűen imádom! Egy arcpakolás sem tudja olyan szépen megtisztítani a bőrömet, mint ez a termék! Már kismilliószor újravásároltam és a jövőben is hű társam lesz. Lemosás után nagyon szép bőr fogad; kitisztított pórusok, puhább bőr, zsírmentes (de nem száraz!) felszín. 5*

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 30.

Még 1-2 évvel ezelőtt használtam a pattanásos bőrömre, de emlékszem, hogy mennyire imádtam az illatát, és viszonylag jól kiszedte a mitteszereket. Összeségében jó térmék, én szerettem :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

leyorens

2017. szeptember 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam, csodásan teszi a dolgát!

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

cicc

2017. szeptember 3.

Szeretem az illatát, plusz jó érzés felkenni a arcomra egy fáradt nap után..:)
Hetente kb 3szor használom, utána mindig puha lesz a bőröm. Már többször újravettem.

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Szeretem az illatát, plusz jó érzés felkenni a arcomra egy fáradt nap után..:)

orsssi

2017. szeptember 1.

Picit csíp az első másodpercben, amikor felkenem. Összességében nem csodaszer, de szépen összehúzza a pórusokat és puha bőrrel ajándékoz meg lemosás után.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

dorifd

2017. augusztus 31.

Imádom!! Nagyon szeretem a Himalaya Herbals termékeket és pont akciós volt, gondoltam miért ne. Texturált a bőröm, sok miteszerem van és nagyok a pórusaim, de ezután a pakolás után mintha kicserélték volna. Puhít, rendszeres használat után kevesebb miteszer van a bőrömön, tisztít, nem szárít és egyszerűen tökéletes. Lemosni szerintem egy kicsit nehéz, de ez nem zavar. Már többször is újra vettem, szóval csak ajánlani tudom. :)

dorifd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Vivien0

2017. augusztus 22.

Szépen tisztított, de sajnos másnapra nagyon sok pattanásom lett tőle. Párszor próbálkoztam még vele, de mindig ez lett a vége. :(

Vivien0
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.