KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 649 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 649 Ft

Mélytisztító arcpakolás, mely szabályozza a faggyútermelődést és kitisztítja az eltömődött pórusokat. Használatával megelőzhető a pattanások kialakulása.

Ár: 649 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
Ár: 1000 , Eladó: tundi0427
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Bonyhád, fizetés: Postával küldöm
Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
Ár: 900 ft , Eladó: frani
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, posta
vargalipton

2017. június 21.

Bár száraz bőröm van, mégis ezt használom. Nagyon bejött. Akkor használom, amikor szeretném egy kicsit szebbé varázsolni az arcbőrömet. Simáva teszi a börőm, és látszatra is szebb. Természetesen utána, -mivel száraz bőröm van - jól bekenem az arcom hidratáló krémmel. Az ára is kedvező, bevált.

vargalipton
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

linabellus

2017. június 10.

Kombinált bőröm van, többnyire száraz egy erősen zsíros T-vonallal. Gondoltam jó volna egy kis extrát adni neki a nyár beköszöntével, hátha sikerülne kicsit kordában tartani. Nagyon szépen felfrissíti a bőrt, simává és üdévé varázsolja, ha tehetném, egész nap csak tapogatnám a bőröm - de azzal nem járnék jól! Jó kis termék, hosszú távon még nem tudom hogyan teljesít, de remélem megállja a helyét.

linabellus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

ZitaSt

2017. június 5.

nagyon szeretem, kéthetente egyszer használom, segít csökkenteni a t vonalam szépséghibáit.

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Effi

2017. május 30.

A legenda. :) Egy ideje egyre több HH terméket kezdtem el használni, végül nem bírtam ellenállni a hype csábításának és megvettem ezt. Nem bántam meg. :) Kellemes érzés használni, főleg melegebb időszakban, ugyanis hűsíti a bőrt. (Másnak is?) Vékonyan viszem fel két ujjammal, kb. 10 percig mászkálok mocsári szörnyként, aztán kezdődik a legkevésbé szeretett rész: a lemosás. A HH barackos arcradírjával szoktam lekínlódni a bőrömről, de abszolút megéri a tortúra. Szép, egyenletes, tiszta, matt lesz a bőröm. Láthatóan javított az összképen, mióta használom (két hónapja minden vasárnap). Kombinált a bőröm, bevált rá. Jó szívvel ajánlom problémás bőrűeknek.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Stellaa

2017. május 27.

Szeretem használni, puha lesz az arcbőröm tőle,csak egy picit csíp.

Stellaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Szeretem használni, puha lesz az arcbőröm tőle,csak egy picit csíp.

Dourou

2017. május 25.

Azt itteni vélemények alapján vettem meg. Azt hittem nehéz lesz lemosni,de max 5perc, ha nagyon elbibelődök vele és szerintem ennyi időt megér:)
Utána egy kis hidratálás nem árt, de ettől függetlenül nincs negatív hatása. Összehúzza a pórusokat és ráadás a spenótra emlékeztet,amit imádok:)

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

cintialaura

2017. május 16.

Nagyon de nagyon jó ez a pakolás! Láthatóan összehúzza a pórusokat, mattítja a bőröm és bár a hidratálót utána rögtön beszívja a bőröm, nem szárítja szét az arcbőröm.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Anamy13

2017. május 9.

Nem olyan rendszeres használom, de tényleg jó mitesszerek ellen és összehúzza a pórusokat. Jó az állaga, puha lesz utána a bőröm.

Anamy13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

marcipan1055

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

Nagyon jó kis arcpakolás szépen kiszedi a mitesszereket és még radíroz is.

marcipan1055
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.

Nagyon jó kis arcpakolás szépen kiszedi a mitesszereket és még radíroz is.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Nagyon örülök, hogy megvettem, pedig nem akartam. Még csak egyszer használtam, de másnapra a bőrömön lehetett érezni, hogy sokkal jobban tisztított és hidratált mint máskor. A benne lévő szemcséknek köszönhetően pedig a pórusokat is tisztítja Ha hosszútávon is beválik mindenképpen lesz róla update.

Virag0405
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.