KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. június 14.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Kortárs technológiákat ötvöző, újgenerációs szérum, ami nemcsak elősegíti a bőr egészséges, pumpált hidratáltságát, de a finom vonalakat, a ráncokat és a bőr feszességét is javítja.

• Hatásos vízhiányos, ráncos és öregedő bőr esetén
  • Két héten belül jelentősen nő a bőr komfortérzete
  • Ötféle hialuronnal segíti a hidratált, egészséges bőrműködést
  • Peptidekkel és alga-kivonattal támogatja a bőr megújulását
  • Hatóanyagokban rendkívül gazdag (44.32%)
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 11 990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 9000 , Eladó: Anna2017
Állapot: bontott, kb 10%-a hiányzik, a papírdoboza nincs meg, Helyszín: Budapest, II kerület, fizetés: utánvéttel, banki előre utalással vagy személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hixux

2017. december 9.

Nem is tudom mit írjak nektek....már a második üveg végén járok, eleinte imádtam, viszont együtt kezdtem el használni a Judit mandulasavával....most a második üvegnél magában használom és nem látom azt a hűdenagy változást mint előtte....kipróbálom megint vele ha újravettem a savat updatelek...

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

mazsola

2017. december 2.

Az üvegcse alján járok, semmit nem tapasztalok a bőrömön. Drága tapasztalat volt....

mazsola
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

zityka

2017. november 18.

Egyáltalán nem jött be, az égvilágon semmi hatását nem érzékeltem, pedig már majdnem egy egész üveget elhasználtam belőle. Nem hidratál, nem feszesít/egységesít. Sajnálom, mert mert sokat vártam tőle, nem ajánlom.

zityka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Anna2017

2017. november 16.

nem jött be. Gyorsan beszívódik, de kb 2-3 napi használat után tele lesz a bőröm apró faggyúgöbökkel, amik nehezen és hegesedve múlnak csak el.

Anna2017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

ozsa

2017. november 13.

Három hete használom napi egyszer, reggelente. A legelső olyan szérumom ami ilyen kevés idő alatt csodát tett a bőrömmel. Annyira jól hidratál, hogy külön hidratálóra nincs is szükségem, feltölti és kiegyenlíti a bőrömet, szebb lesz egyszerűen az arcom összképe a használata után és a kisebb homlokráncom is kezd halványodni.
Biztos vagyok benne, hogy a hosszabb távú hatásai is fantasztikusak, úgyhogy biztos hogy marad a rutinomban!

ozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

NorkaEchelon

2017. november 11.

A Buffet-ről váltottam a SubQ Anti-Age-re, jó döntés volt. Feltölti az arcomat.

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

A Buffet-ről váltottam a SubQ Anti-Age-re, jó döntés volt. Feltölti az arcomat.

steffy

2017. november 5.

Majdnem az üveg végén járok, tehát van már tapasztalat. Nagyon örülök, hogy rászántam a pénzt, ha egy nap kimarad, már hiányzik a bőrőmnek. Érzékeny bőrömre tökéletes választás volt. Újravevős.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

körtevirág

2017. november 4.

Már a második üveggel fogyasztom, sokkal feszesebb, hidratáltabb a bőröm. Az ára elég húzós, de egy- két csepp elég belőle.

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Katica1980

2017. november 4.

A c25 boosterrel együtt rendeltem meg, az nekem nem jött be., de ez nálam azonnal bizonyított. Már az első használatnál tömörebb, feszesebb lett az arcom, de igazán kb 1 hónap után vettem észre hogy sokkal komfortosabb a vízhiányos bőröm. Korábban a rétegzős rutinban alig vártam hogy a hidratálókrémhez érjek, mert húzódott az arcom és csak két réteg hidatratálókrémtől könnyebbült meg a bőröm. Mostanra sokat javult a helyzet és ezt nagyrészt ennek a cuccnak köszönhetem.

Katica1980
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

mnodulus

2017. október 22.

Első szérumom, így nem tudom, hogy pontosan mit kellene várnom tőle. Elég drága és gyorsan is fogy, úgyhogy mindenképp valami látványosat vártam, ami azért elmaradt. Az állaga jó, nem ragad, használom reggel-este, sminkelek rá. Majd ha már több szérumot is kipróbáltam, akkor updatelek, addig kap 4 csillagot.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT