KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. június 14.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Kortárs technológiákat ötvöző, újgenerációs szérum, ami nemcsak elősegíti a bőr egészséges, pumpált hidratáltságát, de a finom vonalakat, a ráncokat és a bőr feszességét is javítja.

• Hatásos vízhiányos, ráncos és öregedő bőr esetén
  • Két héten belül jelentősen nő a bőr komfortérzete
  • Ötféle hialuronnal segíti a hidratált, egészséges bőrműködést
  • Peptidekkel és alga-kivonattal támogatja a bőr megújulását
  • Hatóanyagokban rendkívül gazdag (44.32%)
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 11 990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 10 000 Ft + postaköltség , Eladó: NoraH
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott (600 Ft), banki átutalás/befizetés után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

revontulet

2018. május 21.

Kb. 2 hete hasznalom, de ez valami isteni! Nagyon konnyen felszivodik, nem pattogok ki tole, nem irrital, cserebe viszont szepen feltolti a boromet. Ezelott a The Ordinary Buffet szerumot hasznaltam, mert nem akartam tul sokat kiadni egy szerumert. Hat, eg es fold a ket termek, hiaba egy ceg. A Buffet nem sokat hasznalt, bar nem is artott, de ez a szerum nagyon bevalt. Megerte tobbet kolteni ra, amugy sokaig eleg mivel keves is eleg belole.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

zalla

2018. május 17.

Update: Elfogyott az első üveggel. Bizonytalan voltam, hogy megéri-e újravenni, így gondolom megnézem, milyen a bőröm nélküle. Nem kellett volna :). Kellemetlen pattanások jelentek az arcomon, és mintha romlott volna a bőröm általános állapota is. Nem tudom, hogy ez a termék mellett is bekövetkezett volna-e (az időjárás elég gyorsan változott, lehet az tette be a kaput). De ez már nem is fog kiderülni... Visszatértem hozzá, és megint jobb állapotban van a bőröm. Azt hiszem ez lesz az én "luxus termékem". Drága, de megéri :).

Egy hónapja használom, és lassan úgy érzem, be tudok számolni némi változásról. Először is, alapvetően kombinált, de télen már-már normál-szárazba hajló az arcbőröm, ráncokat még nem nagyon véltem felfedezni magamon. Gondoltam épp ideje van annak, hogy elkezdjek valami olyan készítményt, aminek hosszútávú hatásai is lehetnek. Este viszem fel arctisztítás, retinol vagy hámlasztó után. A pipettás adagoló nagyon praktikus, mivel az állaga miatt máshogy elég nehéz lenne szabályozni a mennyiséget. Nekem 3 csepp elég. Az állaga viszkózus, de könnyen eloszlatható. Néhány percen belül beszívódik, nem hagy maga után nyomot, vagy zsíros érzetet. Illata nincs, a szemkörnyéket nem irritálja. 1 hónapos használat után kicsit egészségesebbnek tűnik az arcbőröm. Nem húzódik a bőröm, és talán kicsit kevésbé fakó. Az üveg felénél járok eddig, és mivel elég borsos az ára, igyekeztem összeszedni az érveket, miért venném újra a terméket. Az első érv a párom véleménye: Szerinte kevésbé kifejezettebbek a bőrhibáim (pattanások, az az utáni hegek-pigmentált foltok). A másik érv, hogy majdnem teljesen kiváltotta az esti hidratáló krémemet (The Ordinary NMF). Így máris javult az ár-érték aránya. Egyelőre 4 csillagot bátran megelőlegezek neki.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

csillag

2018. április 27.

Nem tudom. 3/4 üveg elfogyott már. Néha használat után kipirosodik az orrom és az orcám. Hatásában nem érzek különbséget ez és a Buffet között. Ugyanùgy feltölti az arcbőrt, hidratál, nincsenek száraz részek vele. Igaz a buffet ragacsos, kicsit nehezebben kezelhető. Bár teli van hatòanyaggal és hosszù távon kell gondolkozni, de nem vagyok benne biztos, hogy meg fogom rendelni legközelebb... Lehet elég a buffet... nem tudom.

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Szilvia7

2018. április 16.

Egy üveg elhasználása után írom a tapasztalataimat. Száraz,érzékeny a bőröm,apró ráncokkal. Minden este használtam. Különösebb kiemelkedő hatását nem tapasztaltam,mintha egy egyszerű alap hidratálót kentem volna. Apró ráncaimon nem javított. Végülis nem rossz,de picit többet vártam tőle az ígéretei alapján. Nem veszem újra.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Hamarv

2018. április 16.

Egy hete használom reggelente, nálam már ez megér 5 csillagot, hogy a hiperérzékeny bőröm nem pattog ki tőle! Szép az arcom tőle, egyenlőre nagy változást nem látok, jövök később update-elni. Ordinary Buffe-t váltottam le, nagyon kiváncsi vagyok rá.

UPDATE: Sajnos, nem bírja a bőröm :( pici apró pati kijön folyamatos használat mellett...pedig nagyon szerettem volna szeretni, de egyszerűen a bőröm a túl tömény dolgokat nem bírja, túl sok az összetevő benne és sok neki.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

madonna43

2018. március 25.

Nagy várakozással vettem meg, csodaszernek gondoltam, de nekem nem hozta az ígért, elvárható eredményeket. Sem a finom vonalak, sem a ráncok nem csökkentek tőle. Egy üveggel elhasználtam, de mivel semmilyen látható eredményt sem hozott, nem fogom újravenni. Ártani nem ártott ugyan, de nem is használt, ezért a 3 csillag.

madonna43
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Virvatuli

2018. március 17.

Pár hónapig tartott, arckrém alá használtam reggelente. Én nem vettem észre látványos változást, de tény, hogy nem száradt szét a bőröm a télen, pattanásom mutatóba se volt (amúgy nem vagyok hajlamos rá, de menzeszkor néha előfordul azért), és mostanában egyre többször hallom másoktól, hogy milyen kisimult vagyok, pedig az életmódom nem javult sokat. És az is egyre többször előfordul, hogy alapozó nélkül megyek ki a házból. Most szeretnék valami mást kipróbálni a Deciemtől, de később biztosan újraveszem még.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

And1

2018. március 5.

Elhasználtam egy teljes üveggel, de vegyesek az érzéseim. Nagyon sok jót hallottam róla és mivel kezdődő apró ráncok jelentek meg az alapvetően száraz, vízhiányos bőrömön úgy döntöttem kipróbálom. Sajnos önmagában nem éreztem hasznosnak, használtam minden nap de valahogy még jobban kiadta a finom ráncokat a bőrömön pedig krémet is használtam utána. Megvettem mellé a Hylamide Booster Low-Molecular szérumot is hátha..., és a kettő együtt végre hozta azt amit vártam. Gyönyörű szép lett a bőröm, tömör egészséges kinézetű. A SubQ így sajnos önmagában nem jött be de a kettő együtt tényleg jó.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

nikimanó

2018. február 6.

az itteni hype miatt vettem meg én is. jó termék, szép üde arcbőrt biztosít ez, és a rutin többi eleme együtt. önmagában nem tudom, mennyit ad hozzá. nem okoz gondot és kellemes használni, jó a bőrképem is. de olcsóbb termékeket is találtam már (koreaiakat, vagy az Ordinary-t). ennyit utoljára fizettem szérumért.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

szysszy

2018. január 22.

Az első üveg után nem voltam elájulva, nem volt meg a wow hatás, nem is vettem újra. Aztán pár hét után fáradtabbnak, élettelenebbnek láttam a bőrömet és rájöttem hogy ez hiányzik. Tehát csak akkor tudatosult bennem, valójában milyen jó kis termék ez amikor egy időre abbahagytam. :) Azóta folyamatosan használom és nagyon szeretem, hidratáltabb, üdébb tőle a bőröm.

szysszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT