KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hylamide

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. június 14.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Kortárs technológiákat ötvöző, újgenerációs szérum, ami nemcsak elősegíti a bőr egészséges, pumpált hidratáltságát, de a finom vonalakat, a ráncokat és a bőr feszességét is javítja.

• Hatásos vízhiányos, ráncos és öregedő bőr esetén
  • Két héten belül jelentősen nő a bőr komfortérzete
  • Ötféle hialuronnal segíti a hidratált, egészséges bőrműködést
  • Peptidekkel és alga-kivonattal támogatja a bőr megújulását
  • Hatóanyagokban rendkívül gazdag (44.32%)
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 11 990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

horzso

2017. augusztus 31.

Végre egy szérum, ami nem túl sűrű, de nem is túl könnyű, egyszerű a használata, gyorsan beszívódik és még hatása is van. Napi kétszer használom, az arcomon van két száraz folt, aminek az állapotán jelentősen javított. Sőt, még a rozacea-s foltjaim is mintha halványabbak lennének. Én általában a szérum fölé használok arckrémet is, mert száraz a bőröm, de a nyári melegben ez még önmagában is elég.
Elég régóta odafigyelek már a bőrápolásra, de őszintén szólva a Deciem szérumainál még használtam jobbat.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

2017. augusztus 24.

Azt hittem írtam már véleményt ehhez a kis csoadszerhez, de nem. Elfogyaszottam belőle már egy üveggel, és bár most a Matrixyl-t rendeltem mert gondoltam kipróbálom hogy a kistesó mennyivel tud kevesebbet (hátha elég a bőrömnek az olcsóbb verzió), de ha elfogy akkor biztos hogy a Sub-Q-t veszem újra, mert ez milliószor hatékonyabb a vízhiányom kezelésében. Csak jót tudok mondani róla, hidratál, feltölt, simít, nagy melegben egy eszenciával maga alatt nappalra nekem elég is, éjszakára pedig a hidratáló krém hatását növeli. Reggelre feltöltött, puha, sima, hidratált arccal ébredek, és valószínűleg ennek is szerepe van abban, hogy nappalra elég a kevesebb hidratálás, mert amit éjszaka kap ettől a szérumtól a bőröm az nem csak reggelig tart ki. A peptidek pedig ugye hosszú távon tesznek jót. Szóval nagyon imádom, szuper anti-aging és hidratáló-simító-puhító cucc ez, nekem 3,5 hónapig tartott ki egy üveg napi kétszeri használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Hanna83

2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem! Elsőre nekem egy kicsit fura, fanyar illata volt, de ezt most már megszoktam, sőt fel se tűnik.. Kiválóan hidratál, egységesebb a bőrképem, nagyon szépen, látványosan gyógyítja a pattanások utáni hegeket. Érzek egy kis ragacsos réteget utána, de nem zavaró. Amióta ezt használom, kevesebbszer nyúlok az egyéb hidratáló krémekért és szérumokért..Biztosan újraveszem, most már értem, h miért van szinte állandó készlethiány belőle..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

cooleva

2017. augusztus 13.

Az itteni jó tulajdonságok miatt ruháztam be rá, amúgy is használtam már Deciemes terméket, gondoltam ez is jó lesz..és igen!:-) Ugyan nem vagyok öreg még, de előbb szeretnék gondoskodni a bőröm fiatalosabb kinézetéről. Sokkal puhább, feszesebb és rugalmasabb lesz tőle a bőröm, az INCI-je is csodás! Felkenés után hagy egy fura réteget és sok idő, mire beszívja a bőröm, de a hatás kárpótol!:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

timilla

2017. július 25.

Nagyjából egy hónapja használom, külön rétegként este, hidratálóba keverve reggel. Én sem tudok mást mondani, mint hogy imádom. Gyönyörűen feltölti a bőrömet,és szem alá-köré is mehet, nem irritál. A hosszú távú hatásait pedig elhiszem neki. :D Az egyetlen bajom vele, hogy az én bőrömön ragacsos réteget hagy, még keverve is, de ezt elnézem a csodás arcszépítő tulajdonságai miatt.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

era0101

2017. július 17.

Bevallom, az itteni vélemények hatására vettem, és nem bántam meg. Május elején rendeltem, azóta rendszeresen használtam, reggel, este a megtisztított arcbőrre,és ma reggel használtam el az utolsó cseppeket - sajnos:( Szóval, kb. 2 hónap használat után én is megerősíthetem:egyenletesebb, tömörebb a bőröm, a vízhiányon is enyhített, sőt a kánikula idején nem is kívánt ez után extra krémet a bőröm nappalra. Én nem éreztem ragacsosnak. Ez egy szuper szérum, aki teheti, próbálja ki. Én biztos, hogy újra fogom venni. Köszönöm nektek, hogy felhívtátok rá a figyelmem:))

era0101
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Agnyecko

2017. július 6.

Az egyenletes bőrkép nálam is igaz, sőt meg mernék rá esküdni, hogy a szemem akatti ráncok is finomabbak lettek tőle, valahogy simább lett
az arcom (egészen addig, amíg 40 fok nem lett és nem kezdtem hunyorogni, így a fényvédő mellett újabban napszemüveget is használok), szóval amióta megvan, lemosás és tonik után csak ezt (meg este a retinoidot) használom, és elég.
Nekem ragacsos réteget hagy, de ráfújok egy kis termálvizet és kész a tökéletes felszívódás.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

salimar

2017. június 28.

Végre kipróbálhattam - hála egy angyalnak mintában - egy hétig volt elég a minta. Sajnos hiába a szuper összetevők, bőröm továbbra sem tolerálja a szalicilsavat,a akkor sem ha az INCI vége felé van. .

salimar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

Zsusci

2017. június 15.

Még csak kb.3 hete használom. Nagyon kellemes.Tényleg rendkívül jól hidratál, szépen simít, én csak magában használom esténként, és nekem teljesen elegendő így is, és a szemem köré is kenem, egyáltalán nem irritálja. Semmi réteget nem hagy a bőrömön, csak olyan fincsi lesz tőle. Nagyon ígéretesnek tűnik, kíváncsi vagyok a hosszú távú hatására is. Eddig nagyon szeretem.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

wishes

2017. május 16.

Muszáj nekem is írnom hozzá, mert csodálatos, amit a bőrömmel tesz, és valami leírhatatlanul i-m-á-d-o-m! Már csak azért is mondom, mert ideje már a rétegezhetős rutint nyomom, vagyis hát csak nyomtam, mert a SubQ kb. 3 lépést kapásból ki is golyózott, annyira sokoldalú. Egyrészt, szuperül hidratál önmagában is, másrészt a bőrképem is egyenletes és komfortos lesz tőle, és ugye szérum sem kell mellé, mert tele van szuper kis hatóanyagokkal. Mindezt úgy teszi, hogy semmilyen (!) réteget nem hagy maga után és az illata is nagyon kellemes, haloványan édeskés, szóval nem csömörlik meg tőle az ember lánya, ha napi 2x felkeni. Én pedig fel fogom, sőt, már úton is van a következő adag is... Ennyire jó! :)

(Ja, egyénként Secret Key Starting Treatment Essencevel kombinálva még a Holdra is elmennék vele, istenien felerősítik egymás hatását.)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Myristoyl Nonapeptide-3

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Független kutatásokat nem sikerült találnunk az összetevőről, de több kozmetikum gyártó oldalán is azt olvasni, hogy ő egy innovatív peptid féle, ami a retinolsav hatását utánozza (serkenti a kollagán szintézist, helyesebb, fiatalosabb működésre bírja a károsodott bőrsejteket), ugyanakkor a mellékhatásai nélkül.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: truth-in-aging, BFT