KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2011. november 28.

Kiszerelés:   1 liter
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hecate

2018. május 2.

Annyira dicsérik a hajra a tojást, hogy nagyon megörültem, hogy sampon és nagy kiszerelésben a Kallostól, aminek a termékeit általában kedvelem. Szimpatikus áron adták. Az illatát imádtam, az állaga megfelelt, tisztított is, utána pedig könnyen kifésültem a hajam. Nem irritált, de a száraz, seprűvégű hajam ugyanolyan maradt. Nem tűnt fel, hogy sokkal puhább vagy valamivel csillogóbb lenne. Így nagy tápláló hatást nem éreztem és nem is vettem újra. Számomra átlagosnak bizonyult. Viszont örülök, hogy magyar termék. Azt is el kell árulnom, hogy hormongondok miatt borzasztóan száraz a hajam, lehet azért nem hatott.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Dtimani

2018. április 21.

Sajnos nagyon zsírosodásra hajlamos a fejbőröm. Rendszeresen próbálok ki magasabb árkategóriájú samponokat de valahogy mindig ehhez a termékhez térek vissza. 1 nappal mindenképpen kitolja nálam a hajmosást.

Dtimani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

prussycat

2017. december 22.

Ár érték arányban tökéletes. Hozza amit egy samponnak kell. Akinek problémás a fejbőre annak nem hiszem hogy jó lesz. Átlagos.

prussycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Krisztinaia

2017. április 17.

Bárki bármit mond, szerintem nagyszerű!
Egy szűkösebb hónapban próbáltam ki, sokáig tartott, nagyon szerettem.
Az illata is kellemes volt, lehet beképzeltem, de engem a Kinder Tojásra emlékeztetett.
Nem roncsolta a hajam, szinten tartotta, talán kicsit javította.
Az Avon Naturals samponokkal ellentétben viszont tényleg csökkentette a hajmosás gyakoriságát. :3
Syoss, L'Oreal Elseve. Garnier.. egy fikarcnyival sem voltak jobban nála.
Ha a "kedves" Avonos samponom elfogy, pár hétig-hónapig tesztelek egy Isanát. Ha nem veri ezt a tojássampont, akkor állandósítani fogom.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Bárki bármit mond, szerintem nagyszerű!
Egy szűkösebb hónapban próbáltam ki, sokáig tartott, nagyon szerettem.
Nem roncsolta a hajam, szinten tartotta, talán kicsit javította.
Syoss, L'Oreal Elseve. Garnier.. egy fikarcnyival sem voltak jobban nála.

Fancsusz97

2016. november 30.

Már az első perctől kezdve gyanús volt, hogy ennyi pénzért 1 liter sampont lehet venni, de próbáltam pozitív lenni. Maga az illata nekem nagyon bejön, kár, hogy mosás után nem érződik. Viszont, mikor szárítani kezdtem a hajamat, észrevettem, hogy olyan, mint a dörzsiszivacs, borzasztóan összegubancolódott a hajam, s durva tapintásúnak éreztem. Másnap reggel mikor felkeltem úgy éreztem, hogy meghalok, úgy viszket a fejbőröm, aztán a hab a tortán az volt, mikor megfésülködtem, és úgy néztem ki, mintha egy tehén lenyalta volna a hajamat, úgyhogy össze kellett fognom. Persze, minden embernél más és más. Nem akarom nagyon leírni meg sajnálnék ennyi kidobni, úgyhogy adok neki még egy esélyt, lehet idővel jobb lesz, a viszketés is elmúlt 2 óra múlva. Remélem hatásosabb lesz pár mosás után.

Fancsusz97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

szilviakiralyno

2016. július 1.

Végig sem gondoltam, mit veszek. Mivel nyár van, sűrűn mosom a hajam, gondoltam veszek egy ilyet is, legyen itthon, a többi speciális sampon mellett, amikor egy zuhany mellett egy frissítő hajmosás is jól esik. Tekintve hogy derékig érő hajam van, ez külön mutatvány minden egyes alkalommal, de a jó samponoknak köszönhetően, és egyéb "hajravaló", mint hajolaj, hajvégtápláló, balzsam, pakolás, miegyéb : eddig nem volt gond. De ez a sampon határozottan nem jó. Biztos van rosszabb is , ezért két pontot kap, de ez szárít, és "csikorog" tőle a hajam szárítás közben. Amúgy is száraz a hajam, de fel szoktam egy gyengéd samponnal frissíteni, mert utálom ha nem ápolt, és beszívja az út porát a hajam. De ennek az illata is idegesítő, olyan madártejes. Száradás közben meg különösen fura szaga van, de végül elmúlik. De a hajam össze-vissza száll tőle, száraz, érdes tapintású lesz. Na vésztartaléknak meg le a telekre a nyaralóba... Phejj...

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

liljaa

2016. május 23.

Nagyon olcsó, rendesen tisztít, nem okoz irritációt, nekem az illata is tetszik.

liljaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Helfra

2015. szeptember 20.

Gyerekkoromban még jó volt, persze akkor gyakrabban kellett hajat mosni, de most már a hétköznapokra kevés. Mattítja a hajat, sprőd lesz, nem tisztít rendesen, nem ápolt, igényli a hajbalzsamot, hajpakolást, 1-2 nap múlva bezsírosodik a hajam. A legutóbbi ilyet végül is habfürdőként használtam el :D

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Reni333

2015. június 12.

Az illata nagyon tetszik,de csak a kókuszolaj kimosására használom mert hamar zsírosodik tőle a hajam.

Reni333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Mignon89

2015. március 31.

Megvettem, egyrészt az itteni vélemények miatt, másrészt pedig a ricinusolaj kimosásához... hát... többet vártam. Nem tudnám rendszeresen használni. Erős illata miatt sem, de főleg azért, mert hullik tőle a hajam. Legalábbis, amikor nyáron megvettem és elkezdtem használni, ezt tapasztaltam. Pár hete újra előszedtem, mert épp kifogyott a samponom... már nem hullott tőle a hajam, és egész jól tisztított is. A célnak megfelel, de nem vagyok elájulva tőle.
A kiszerelése borzasztó, folyékony szappanos flakon pumpáját tettem bele, így könnyebb használni.
A sminkecseteimet egyébként ezzel mosom, arra 100%-osan megfelel, mert nagyon jól tisztít.
Ennyi pénzért megérte. Szerintem sose fogy ki. :)

Mignon89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Ennyi pénzért megérte. Szerintem sose fogy ki. :)

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol