KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Ár: 350 , Eladó: Tatinta
Állapot: kb 1/2 felettig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

LunaFlor

2017. december 4.

Nem rég szereztem be. Hogy mennyire fogja vissza a zsírosodást, azt még nem volt időm kifundálni, de a hajam könnyű, tiszta, friss illatú és imádja. A balzsam nak együtt használom.

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

AnikoVirag

2017. november 14.

Egyik kedvenc samponom mostanában. :) Nagyon hamar zsírosodik a hajam, 2 vagy maximum 3 naponta mosom. Alapvetően nem szeretek kifejezetten zsíros hajra való termékeket használni, nálam az ellenkezőjét váltja ki és még gyorsabban zsírosodik...ellenben ezzel a samponnal egészen jó a helyzet. Szeretem az illatát/állagát is. Most éppen pihentetem a használatát, mert ráálltam az Oriflame-es termékekre, és egyéb Elseve sampnokra, de ez nagyon bejött, biztos, hogy később is újra fogom vásárolni. (Plusz egyszer szeretném kipróbálni a hajpakolását is.)

AnikoVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

dori1993

2017. november 14.

Vékony szálú, hamar zsírosodó hajam van, nem sok termék van, amit ne próbáltam volna már ki, hátha segít a rajta...hát, ez a sampon se tett csodát, egy napig tűrhető vele a hajam, második napon már csak száraz samponnal tudok kimenni az utcára. Egy flakonnal elhasználtam, de nem vettem újra (és nem is fogom). De legalább nagyon finom illata van, ezt megadom neki.

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Sisszy

2017. november 7.

Érdekes ez a sampon, mert az elején tök jót tett a hajamnak, nem zsírosodott és puha lett tőle. De aztán huzamosabb használat után már nem volt látható semmi eredménye, inkább gyorsan zsírosodott és össze is kócolta a hajam.. Kár, mert az illata viszont nagyon finom volt, sokáig éreztem hajmosás után.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Katka0716

2017. november 6.

Én nagyon kínlódok a samponokkal, mivel vékony szálú a hajam és hajlamos a zsírosodásra, nehezen találok megfelelőt, amitől nem lesz lapos. Nekem most ez bevált. Már jó ideje használom. Szép tőle a hajam, jól tisztít és utána dús, friss.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

Nekem ez a sampon hatalmas csalódás volt. Egyáltalán nem hozza, amit ígér, hajmosás közben olyan volt, mintha nem tisztítana rendesen, más ápolósabb samponok tisztább érzést kölcsönöztek nálam. 2 napnál tovább nem bírta a hajam, lezsírosodott. Az illata mennyei, de sajnos ettől még 1*

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Melcsusz_89

2017. október 27.

Az illata nagyon jó. A hajam selymes tőle, viszont másnap nagyon zsíros. Többet nem veszem újra.

Melcsusz_89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Nixa

2017. október 25.

A balzsamjával ellentétben, ez nem nyerte el a tetszésemet, semmi extrát nem tud, nem lesz tartósan frissen mosott haj érzésem tőle, pedig ezt ígérik a gyártók. :/ Visszatértem a Head&shouldersre, nekem az a number one. :)

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Blueberry00

2017. október 20.

Borzasztó. Egyszer használtam, de kuka. Kiszárította a fejbőrömet és nagyon viszketett tőle, ráadásul másnapra már zsíros érzetű volt a hajam.
Eddigi legrosszabb samponom, soha többet!

Blueberry00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Eddigi legrosszabb samponom, soha többet!

bzsofi666

2017. október 16.

Nem világmegváltó, de kedveltem. Ugyan nem tolta ki a hajmosást, de érezhetően rendesen megtisztította a fejbőrt.

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak