KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Olcsóbb lett!-L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
Ár: 1700Ft FoxPost automatába , Eladó: Kedi81
Állapot: Vadiúj,nem használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Súlya miatt FoxPost-tal tudom küldeni

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Blueberry00

2017. október 20.

Borzasztó. Egyszer használtam, de kuka. Kiszárította a fejbőrömet és nagyon viszketett tőle, ráadásul másnapra már zsíros érzetű volt a hajam.
Eddigi legrosszabb samponom, soha többet!

Blueberry00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Eddigi legrosszabb samponom, soha többet!

bzsofi666

2017. október 16.

Nem világmegváltó, de kedveltem. Ugyan nem tolta ki a hajmosást, de érezhetően rendesen megtisztította a fejbőrt.

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

kgyrk

2017. október 14.

Gyorsan zsírosodó, normál hajtípusom van, korábban a Schauma 7 gyógynövényes sampont használtam zsíros hajra, azt is szerettem, de most ezt próbáltam ki. Szerintem jól tisztít, nem szárítja a fejbőröm és nem nehezíti el a hajam.

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Bernadett27

2017. október 13.

A nem csúcskategóriás termékekhez tartozó samponok közül nem is rossz.

Bernadett27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

A nem csúcskategóriás termékekhez tartozó samponok közül nem is rossz.

Nikkii0326

2017. október 11.

Nekem se valt be egyaltalan :( a zsirossagon egyaltalan nem segit. Nekem szep fenyes lett tole a hajam de cserebe semmi tartasa nincsen..

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Zsana1

2017. október 9.

Nekem nem vált be.Korpás lett tőle a hajam.

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nekem nem vált be.Korpás lett tőle a hajam.

Dius89

2017. október 8.

A nem túl jó vélemények miatt eléggé tartottam tőle, de most így 2-3 hétnyi használat után nekem egyelőre bevált. A mosást nekem nem tolta ki, ugyanúgy 2 naponta mosom a hajam, de mosás után nagyon tiszta, könnyű, friss a hajam, mint egy napos csibének :D egyelőre nekem bejött, majd még updatelek.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Wee

2017. október 5.

Azt írja, hogy a hozzá passzoló balzsammal használva hatásos. Nos első alkalommal 1TELJES HETET kibírt a hajam. Nagyon megörültem, de később csalódás volt, mert már a 2. alkalom után visszaállt 3-4 napos periódusra a hajmosás.
Állaga, illata, csomagolás, ár átlagos.

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Állaga, illata, csomagolás, ár átlagos.

Breenyau

2017. október 2.

2-3 naponta mosok hajat, ezzel a samponnal sikerült +1 napot nyernem. Szépen tisztít, nem szárította ki a hajam. -1 csillag mert enyhe korpásodást okozott.

Breenyau
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

anami91

2017. szeptember 22.

Ennél rosszabb sampont még életemben nem használtam! :D Nem szeretek negatív tapasztalást írni, de kidobtam , pedig még félig volt a flakon. Kezelhetetlen lett tőle a hajam .

anami91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak