KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

reny

2017. augusztus 17.

Már a harmadik flakonnal használom,és azt kell mondjam szeretem. Ebben az árkategóriában többet nem is várok egy sampontól,főleg,hogy különböző kuponokkal féláron is hozzá lehet jutni. Jól tisztít, érezhetően eltávolítja a zsírt a hajról,amit sajnos nem sok samponról tudok elmondani ebben az árkategóriában. A balzsamját is kifogom próbálni.

reny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Quwer

2017. augusztus 16.

Teljesen átlagos sampon ! Megmondom őszintén azért vettem meg ,mert mielőtt nagyvárosba költöztem volna a hajamat kb 4-5 naponta volt szükséges mosni ,de most fogat összeszorítva 4 napot kibírok . Ezert nagyon örültem volna ha ez a sampon tènyleg beváltja amit íger de nem :/ Talán annyiban különbözik a többitől ,hogy nagyon lágy illata van .

Quwer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

vivienlovesit

2017. augusztus 12.

Ezt is szeretem! ♡ Szilikonmentes. Megszabadítja a hajat a zsírtól és kiválóan táplálja azt. Nem szárít!

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

MissKB

2017. augusztus 5.

Lassan elfogy a 250 ml-es flakon, de igazából semmi extrát nem tapasztaltam a használata közben. Nagyon jó illatú lesz tőle a hajam, jól habzik, nekem nem bántotta a fejbőrömet sem, de néha kicsit zsírosnak tűnik még hajmosás után is a hajam, szóval a zsírosodást nem csökkentette. Használok utána ápoló olajat, de még így is elég száraz a hajam vége. Akciósan vettem, így nem nagy kár érte, de a teljes árát biztosan nem éri meg és nem hiszem újra fogom venni.

MissKB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

ALettah

2017. augusztus 2.

Én a világ lepocsékabb hajkoronájának a tulajdonosa vagyok: barna, egyenes szálú, formázhatatlan, ráadásul gyorsan zsírosodik. Ez a sampon kicsit közelebb hozta, az elviselhetőhöz, szóval tőlem öt csillagot kap.
Szépen habzik, jól tisztít, nem okozott viszketést vagy korpásodást, ráadásul az illata is jó. A hajmosások közti időt picit ki lehet tolni vele - továbbra is minden második nap hajat kell mossak, hogy szép legyen, de volt, hogy csak harmadik napra sikerült, és nem nézett ki annyira rondának a hajam, mint máskor. Tény, hogy balzsamot vagy valamilyen fésülést segítő szert kell használni vele együtt, mert egyébként nagyon nehéz kifésülni.
Kicsit féltem, hogy mattítja a hajam az agyag miatt, de nem, szép, egészséges fényt ad neki.
Valószínűleg újra fogom venni.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Valószínűleg újra fogom venni.

szabrina000

Korcsoport: < 18
2017. július 26.

Nagyon jól tisztít és kellemes az illata, de valamilyen balzsamot muszáj vele együtt használni különben szétszárítja a hajamat és a hajmosások közti időt sem tudtam vele kitolni :/

szabrina000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 26.

szmelinda01

2017. július 19.

Balzsammal együtt használom. Jó az illata és megfelelően tisztit, viszont a balzsam nélkül nagyon szárít. Használatától nem zsírosodik úgy a hajam , mint régen, elég egyszer hajat mosnom hetente. Balzsammal csodaszer, de magában kicsit csalódás a sampon.

szmelinda01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Rainbowgirl14

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

Nekem ez a sampon egy nagy csalódás volt. Kétnaponta kell hajat mosnom, reméltem, hogy ezzel majd ki tudok húzni még egy napot. Hát sajnos nem. Ráadásul még a fejem is viszketett tőle. Az illata viszont nagyon finom, ezért 3 csillagot kap.

Rainbowgirl14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

BczrDrnn

2017. július 10.

hát elég rendesen csalódtam benne. gondoltam kipróbálok végre valamit a loreal-tól. nem itt kellett volna kezdeni. az illata, az állaga tetszik, de itt ki is fújt minden pozitiv hatása. nem tolta ki egy nappal sem a hajam zsirosodását, ugyanúgy napi szinten moshatnám mellette a hajam

BczrDrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

artemiszkde

2017. július 2.

Megszerettem. Jó az illata, klasszul tisztít és ha csak 1 nappal is, de tényleg kitolja a hajmosások közötti időt. + pont, hogy szilikonmentes! Rövid hajam van, én a balzsamja nélkül használtam.

artemiszkde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak