KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Krémmánia Kedvencek a -től
Evincke

2017. június 19.

Nagyon szeretem az illatát, viszont más jót vagy esetleg rosszat nem tudok róla mondani. Átlagos sampon. Nem vettem észre hogy kevésbé zsírosodna a hajam szóval egy átlagosan jó sampon

Evincke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Darsa

2017. június 4.

Update: A fejbőröm is elkezdett viszketni tőle, így inkább visszaváltottam az előző samponomra, balzsamomra, amit emiatt raktam félre. Próbáltam balzsam nélkül,(akkor ki se tudtam fésülni), balzsammal csak a végére, (úgy az alja kifésülhető volt, a teteje nem), teljes hosszra, (úgy hamar zsírosodott), sehogy nem volt jó. Jobban megtörte a hajamat, mint a szőkítés. Kidobott pénz volt, nem veszem újra és ajánlami se fogom soha.

Izgatottan vártam milyen lesz az itteni jó vélemények után. Már kb két hete használom, de sok jót sajnos nem tudok mondami róla. Az illata valóban jó, jól habzik, tisztít is. Viszont a hajam még zsírosabbnak érződik már a második napon, mint az eddigi samponjaimmal. Borzasztóan szárítja a hajvégeimet, mivel frufrum van, a balzsamot teljes hajhosszra kell eloszlatnom (gondolom innen a zsírosság), de nem lesz tőle sokkal puhább, vagy szebb, max. kifésülhetőbb, még várok vele, hátha hozzászokik a fejbőröm/hajam, de eddig nagyon csalódott vagyok.

Darsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

lacsikviky

2017. május 31.

Reménykedtem picit, hogy végre lesz megoldás az erősen zsíros hajamra, de sajnos megint csalódnom kellett :/ Általában minden másnap hajat kell mosnom, és a második a napon már elég viselhetetlen szokott lenni. Túl vagyok már egy egész flakonon, balzsamot nem használtam, mert attól még rosszabb lenne a helyzet. Eleinte simán kibírt 2 napot, de sajnos többet nem nagyon. Nagyon finom az illata, selymes tőle a hajam, viszont így az első flakon végére egyre jobban érzem, hogy teljesen kiszárította a fejbőröm. Tisztít, de ennek a rovására sajnos, de ennek ellenére egész jól teljesített, de ne várjatok tőle csodát ;)

lacsikviky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

AltEra

2017. május 23.

Nagyon vegyes véleményeket hallottam róla, így kivártam a hosszútávú használat mit eredményez. Már majdnem túl vagyok egy flakonon (balzsammal együtt), és nekem bejött. Alapvetően gyorsan zsírosodik a hajam, kb 3 naponta mosni kell. Bár a így is 3-4 naponta kell mosnom, sokkal viselhetőbb maradt az eremény, a szálak nem tapadnak úgy össze, csak a tövéhez közelebbi részen zsírosodik.

Maga a sampon használata pedig nagyon kellemes, alaposan letisztítja a fejbőrt, a hajam sokkal dúsabbnak hat tőle, mert egyáltalán nem nehezíti el. Nem szárított, viszont az illata isteni finom és sokáig érzik még a hajamon. Hasonló beállítottságú hajjal rendelkezőknek csak ajánlani tudom! :)

AltEra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

luccsoka2

2017. május 23.

Nemtudom mit mondjak.A második napnál tartok,de viszket a fejbőröm tőle.Elhasználom annak ellenére.

luccsoka2

MajomMasni24

2017. május 22.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Kb 2 alkalom után teljesen (még jobban) kiszárította a fejbőrömet és most már használhatatlan számomra. Az illata amúgy szuper, csak ezért kap 2 csillagot.

MajomMasni24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

nemethanna196

2017. május 21.

Mostanában kicsit megkergült a hajam, nem tudom mi lehet ennek az oka, talán ez a bolond tavaszi időjárás a felelős. Mindenesetre érdekes tüneteim vannak, a hajvégeim szárazak, a fejtövem zsírosodik, pedig alapvetően sosem volt probléma a frizurám struktúrájával.
Hogy picit korrigáljam a kialakult helyzetet, erre a termékre esett a választásom. Annak ellenére, hogy vagy ezer éve nem használtam semmilyen Elseve terméket, ráadásul a visszajelzések sem egyértelműek róla, mégis szimpatikusnak tűnt.
Már kétszer használtam, és eddig elégedett vagyok vele. A hajam frissen mosva szinte ragyog, a zsírosodást pedig 2-3 napig köti meg, tehát 5 nap átvészelhető a segítségével, illetve némi száraz samponnal. Plusz pont, hogy nem szárít még jobban, nem nehezíti el a hajamat, az illata pedig elmondhatatlanul isteni.
Szóval nekem egyelőre bevált, biztosan ki fogom próbálni a hozzá tartozó balzsamot és a pakolást is, ha nem tűnik el a probléma.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. május 20.

UPDATE

Valami megváltozott, mert most már szinte egyáltalán nem zsírosít, sőt, mintha segítene is kitolni a hajmosást legalább egy nappal. Plusz két csillagot kap.

Alig várom, hogy elfogyjon, nem fogom kidobni, majd valahogy próbálom túlélni a hajmosás utáni napokat.
Amikor megvettem rögtön aznap este kipróbáltam. Könnyen ki lehet mosni a hajból, tisztít, frissít, és az első pár használat után két napig biztos friss lobonccal ugrabugrálhattam. Azonban két hét után valami megváltozott. Már másnap estére zsíros lett a hajam. Először fel se tűnt, pár alkalom után viszont egyértelmű volt, hogy ettől a terméktől zsírosodik jobban a hajam. Abbahagytam a használatát, akkor már biztos voltam benne, hogy ez a sampon okozta a galibát.
Többet biztos nem veszem újra, maradok a Head & Shoulders-nél.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 20.

UPDATE

Többet biztos nem veszem újra, maradok a Head & Shoulders-nél.

fabiananiko88

2017. május 19.

Nagyon kellemes illatú sampon, remekül tisztít. A nagy flakonos kiszrelést már 3 hónapja használom és még mindig van benne 3-4 mosásra való mennyiség.
Csak azért 4*, mert a balzsam nélkül elég nehéz szerkezetû marad az alapvetôen vékonyszálú, hátközépig érô hajam.

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Lutra

2017. május 18.

Szuper sampon. Derékig érő sűrű hajam van. Edzés mellett sem kell sűrűn hajat mosnom ezzel a samponnal, nem csak a hajam vége lesz szép, egészségesen fénylő hanem egészen a tovétől gyönyörű fényű. A fejbőröm pedig tényleg tisztábbnak érzem. Nekem nagyon bevált.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak