KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Ár: 350 , Eladó: Tatinta
Állapot: kb 1/2 felettig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: bontatlan ill. lásd a képen, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, Foxpost, MPL csomagautomatába vagy postával küldöm, személyes átvétel

dodrka

2018. február 20.

Tiszításra nagyon jó, utána egy tápláló samponnal mosom át a hajam. A zsírosodást pedig kitolja egy nappal.

dodrka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

Niki1991

2018. február 19.

Az illata taszító és nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam.

Niki1991
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Az illata taszító és nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam.

Mundow

2018. február 19.

Számomra átlagos sampon. Nem tudok mondani róla semmit ami kiemelkedően jó vagy rossz. Kellemes illata van.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

PiciBia

2018. február 12.

Az illata rendben van, egy átlagos samponnak elmegy, de nem érzem azt hogy ettől ritkábban kéne hajat mosnom, sőt... lehet az lesz a vége, hogy a padló felmosására használom majd el.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

vrgdo1991

2018. február 12.

Sok heti és sok sampon próba után végső elkeseredésemben landolt a kosárban. Nem bántam meg! Nem korpásodtam tőle, és a hajam is kibír 3-4 napot vele. Szeretem!

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Renike87

2018. február 7.

Derékig érő hajam van,nem nehezíti el sem a sampon sem a balzsam változata. Nagyon jó illata van és sokáig frissen tartja a hajamat.

Renike87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Manhattanlove

2018. január 23.

Mindig a tokeletes sampont keresem, most kezdunk baratkozni, de szerintem o lesz az 😁 en nagy dolgot nem varok el egy sampontol. A hajam folyamatos van kezelve fodrasz altal ket havonta, nem zsirosodik, nem torott, nem fenytelen. Szoval szep dus meg minden. Az egyeduli dolog, amit elvarok a heti egy hajmosasom utan, hogy ugy erezzem a fejborom fellelegzik. Eddig ezt nem nagyon sikerult ereznem, de ennel a samponnal az elso hasznalat utan, mintha..mintha... 😁 Megadok neki egy elolegezest. Az illata nekem semleges, allagra jo, szaritani nem szarit :)

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

rekabeauty

2018. január 22.

Nagyon hamar zsírosodik a hajam, mostanában nem igazán találtam jó sampont, másnap már száraz sampon nélkül nem tudok sehova sem menni.
Rossmannba találtam rá erre a samponra akciósan(1200 helyett 900Ft), felkeltette a figyelmem mondván: Gyorsan zsírosodó hajra ajánlják. Kipróbáltam, este megmostam a hajam, másnap reggelre nehéz volt, illetve zsíros! Mintha meg se mostam volna. :( Adok neki még egy esélyt, hátha, viszont egyenlőre nem ajánlanám ezt a terméket.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

gyorfi.judit

2018. január 16.

Nem szoktam huzamosabb ideig egy sampont használni, de ezt egy éve használom. Tökéletes, sőt van hogy egy hetet bír a hajam. Imádom az illatát :)

gyorfi.judit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

sreka

2018. január 7.

Amikor anno megjelent, megvettem a sampon+balzsamot együtt. Csodás volt minden, imádtam! Szuper illat, szuper végeredmény. napokig tartó normálisan kinéző hajkorona... Aztán 2-3 flakon után lecseréltem másra, mert szeretek kísérletezni.
Most megint ilyen sampont vettem, de nem is értem, mintha nem ugyanaz a termék lenne! Az illata ugyan nem változott, a hatása, nos az valami borzasztó!
Első nap szuper illat, könnyű haj, de a második nap! Zsírtól tocsog! Arról nem is beszélve, hogy állandóan vakarózok, mert annyira viszket a fejem, mindemelett korpás is lett a fejbőröm.
Talán ha annak idején értékelem, 5 csillag, így viszont csak 1 (a párom rövid haja is bezsírosodott tőle másnapra, azt mondta, tegyem el, talán majd nyáron elhasználja...)

sreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak