KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Ár: 350 , Eladó: Tatinta
Állapot: kb 1/2 felettig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: bontatlan ill. lásd a képen, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, Foxpost, MPL csomagautomatába vagy postával küldöm, személyes átvétel

chrsss

2018. július 18.

Eddig 2x használtam a balzsamjával együtt, kétszer anélkül, elégedett vagyok vele. Jó az illata, de mondjuk a zsírosodás ellen sokat nem használ. A balzsamjával együtt nagyon jó, anélkül nem rossz.

chrsss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Bettii98

2018. július 17.

Ugyanúgy zsírosodik a hajam, a hajmosást ezzel nem lehet kitolni több nappal. Haszna 0.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

lullababy102

2018. július 5.

Bár azon szerencsések közé tartozom, akiknek elég a heti 1x-i hajmosás, bizony néha velem is megesik, hogy a hajam zsírosabb lesz a szokásosnál. Anno a Tv-ben láttam meg ezt a sampont és bár engem nem igazán vagy csak nagyon ritkán fognak meg az újdonságok másnap már a boltban voltam és megvettem ezt a terméket. Az illata egész kellemes és nem kell belőle sok (persze ez a hajhossztól is függ), éppen ezért ár-érték arányban nekem megfelelő. Pozitívum még, hogy könnyen ki tudtam öblíteni a hajamból és nem maradt utána ragacsos érzet. (Sajnos ez más, kevésbé márkás samponoknál előfordult már. :( ) Nem szoktam csupán csak egyféle sampont használni, mindig váltogatom őket, de persze ha valami nagyon beválik akkor azt időről időre újra veszem. Ilyen ez a sampon is!

lullababy102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

glau17

2018. július 4.

Nagyon jó sampon, a könnyen zsírosodó hajammal a megszokott egy nap helyett 2-t is kibírok hajmosás nélkül. A balzsamjával párosban tökéletes, ha még hosszabb hatást szeretnénk, akkor használjuk a pakolást is. Nagyon sokszor vettem újra.
Pluszt pont, mert nagyon jó az illata.

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Pluszt pont, mert nagyon jó az illata.

Gica81

2018. július 1.

Féláron jutottam hozzá és a balzsamjához, már bánom, hogy akkor nem vettem belőle többet, mert nagyon megszerettem. Kiváló minőség.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

pampikaaa

2018. június 16.

Számomra a tökéletes sampon!

pampikaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

Számomra a tökéletes sampon!

anniiee

2018. június 12.

Sűrű állaga van, ezért gazdaságos viszonylag jó is. A család többi tagjával ellentétben, ezzel nem volt gondom.

anniiee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

csillu

2018. június 6.

Az igaz, hogy nem zsírosodott jobban a hajam, mint általában, de már kb a mosás utáni második nap teljesen elvesztette a selymességét, és olyan bolyhos, száraz lett a hajam, pedig minden egyes mosás után használtam a balzsamját is. Emiatt sokkal gyakrabban kellett volna hajat mosnom, de kicsit kihúztam ezt az időt szárazsamponnal. Nem veszem meg még egyszer.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

aukszflora

2018. május 24.

Ez az egyik kedvenc samponom, mindig van itthon belőle. Már vagy a harmadik nagy flakonnal szereztem be a glamour napokon. Csodát azt nem művel, de szépen tisztítja a vékony szálú, lelapuló, zsírosodó hajamat, és nem utolsó sorban nem viszket tőle a fejbőröm. Az illata pedig valami isteni. :)

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Fairy0124

2018. május 22.

A könnyen zsírosodó hajamra nem ez lesz a megoldás... Átlagos sampon ez is. Még mindig keresem a jó sampont...

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak