KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

luccsoka2

2017. május 23.

Nemtudom mit mondjak.A második napnál tartok,de viszket a fejbőröm tőle.Elhasználom annak ellenére.

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

MajomMasni24

2017. május 22.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Kb 2 alkalom után teljesen (még jobban) kiszárította a fejbőrömet és most már használhatatlan számomra. Az illata amúgy szuper, csak ezért kap 2 csillagot.

MajomMasni24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

nemethanna196

2017. május 21.

Mostanában kicsit megkergült a hajam, nem tudom mi lehet ennek az oka, talán ez a bolond tavaszi időjárás a felelős. Mindenesetre érdekes tüneteim vannak, a hajvégeim szárazak, a fejtövem zsírosodik, pedig alapvetően sosem volt probléma a frizurám struktúrájával.
Hogy picit korrigáljam a kialakult helyzetet, erre a termékre esett a választásom. Annak ellenére, hogy vagy ezer éve nem használtam semmilyen Elseve terméket, ráadásul a visszajelzések sem egyértelműek róla, mégis szimpatikusnak tűnt.
Már kétszer használtam, és eddig elégedett vagyok vele. A hajam frissen mosva szinte ragyog, a zsírosodást pedig 2-3 napig köti meg, tehát 5 nap átvészelhető a segítségével, illetve némi száraz samponnal. Plusz pont, hogy nem szárít még jobban, nem nehezíti el a hajamat, az illata pedig elmondhatatlanul isteni.
Szóval nekem egyelőre bevált, biztosan ki fogom próbálni a hozzá tartozó balzsamot és a pakolást is, ha nem tűnik el a probléma.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. május 20.

UPDATE

Valami megváltozott, mert most már szinte egyáltalán nem zsírosít, sőt, mintha segítene is kitolni a hajmosást legalább egy nappal. Plusz két csillagot kap.

Alig várom, hogy elfogyjon, nem fogom kidobni, majd valahogy próbálom túlélni a hajmosás utáni napokat.
Amikor megvettem rögtön aznap este kipróbáltam. Könnyen ki lehet mosni a hajból, tisztít, frissít, és az első pár használat után két napig biztos friss lobonccal ugrabugrálhattam. Azonban két hét után valami megváltozott. Már másnap estére zsíros lett a hajam. Először fel se tűnt, pár alkalom után viszont egyértelmű volt, hogy ettől a terméktől zsírosodik jobban a hajam. Abbahagytam a használatát, akkor már biztos voltam benne, hogy ez a sampon okozta a galibát.
Többet biztos nem veszem újra, maradok a Head & Shoulders-nél.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 20.

UPDATE

Többet biztos nem veszem újra, maradok a Head & Shoulders-nél.

fabiananiko88

2017. május 19.

Nagyon kellemes illatú sampon, remekül tisztít. A nagy flakonos kiszrelést már 3 hónapja használom és még mindig van benne 3-4 mosásra való mennyiség.
Csak azért 4*, mert a balzsam nélkül elég nehéz szerkezetû marad az alapvetôen vékonyszálú, hátközépig érô hajam.

fabiananiko88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Lutra

2017. május 18.

Szuper sampon. Derékig érő sűrű hajam van. Edzés mellett sem kell sűrűn hajat mosnom ezzel a samponnal, nem csak a hajam vége lesz szép, egészségesen fénylő hanem egészen a tovétől gyönyörű fényű. A fejbőröm pedig tényleg tisztábbnak érzem. Nekem nagyon bevált.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Adrienna

2017. május 14.

Nemrég kezdtem meg a második tubust ebből a samponból, meg vagyok elégedve vele. Hajmosás előtt száraz hajra használom az agyagos pakolását, miután leöblítem, jöhet a sampon és végül ugyanennek a termékcsaládnak a balzsamja. Így együtt használva nem zsírosodik olyan hamar a fejtövem, illetve a hajvégeim sem szárazak.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

senskin

2017. május 14.

A Loreal történetének egyik legjobb tisztító samponja, a vékony, zsíros hajra. Minden más esetben senki ne vegye. Balzsamot, pakolást használok utána és málnaecetet. Jó kis sampon ez! :)
A hajmosás gyakoriságára meg annyit tudok mondani, hogy akinek túl zsíros a haja mindentől, mossa gyakrabban. A száraz sampont nem bírja a fejbőröm. Az edzés és sport miatt nekem nem bírja ki egy hétig.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

sapiviki

2017. május 7.

Döbbenten látom,hogy ilyen kevés csillagot kapott, azt gondoltam másnak is olyan jól működik mint nekem. A hajam sztorija annyi,hogy bármilyen sampont próbáltam eddig, max. 2 napot bírt ki hajmosás nélkül,mert szörnyen hamar zsírosodik. Egy youtuber ajánlása miatt vettem meg,és nem bántam meg, mert hihetetlen módon, de 3-4 napot is kibír a hajam mosás nélkül, ami nálam tényleg nagy szó. A Syoss men samponja volt az utolsó,ami bevált,de hozzászokott a hajam,és utána váltanom kellett. Ebből már a 3. flakont használom el,és még mindig hatásos. Ja és az illatát imádom,bár nekem sajna csak egy napot bír ki a hajamban,de ez legyen a legkevesebb. :)

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

nocika113

2017. május 6.

nagyon, nagyon szeretem. festett élénk vörös, pirosas hajam van, ami miatt jobban preferalom a heti egyszeri hajmosást. a régebbi samponokkal is kihúztam így, vagy úgy (száraz sampon, hintőpor stb) de ezzel jóval később és kevesebb felmentés szükséges
azt hogy a hajam színével mit tesz nem tudom, mert erre külön terméket használok, de nem szedi ki úgy a színt mint pl a syoss samponok, ez biztos

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak