KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: rammy717
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Baja, Bácsbokod, fizetés: Személyes átvétel, postázás
Ár: 1500 , Eladó: Linda83
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (Stadionok metró, Örs vezér tere, Egressy út villamosmegálló (1-es villamos), fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kucika

2018. április 25.

Sokat segít a bőröm állapotán, ezért már sokadszorra veszem újra. Megy az 5* mert nagyon szeretem!

Kucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

CsDiane

2018. április 22.

Nagyon szépen tisztít, kellemes az illata és sokáig elég. Azért nem 5 csillag mert nagyon szárítja a bőrt.

CsDiane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kitti0317

2018. április 20.

Amikor megvettem hetente egyszer mindig felkentem, igaz most már nem használom heti rendszerességgel csak amikor éppen eszembe jut. Ez azért van, mert (mint a maszkok általában szerintem) az azonnali hatása nagyon jó, szépen felszívja a felesleges olajat és puhává varázsolja a bőrt, viszont azt nem tapasztaltam hogy hosszútávú hatása lenne, nem igazán csodaszer. Ugyanezt a hatást olcsóbb maszkokkal is el lehet érni.

Kitti0317
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

poisonvert

2018. április 17.

Kétszer vettem újra, mert vártam tőle a csoda hatást (könnyű bedőlni a L’orealnak). A bőröm állapotán nem rontott, de nem is javított, lemosása után pedig húzodott az arcbőröm.
Számomra nem volt egy csodaszer, pedig adtam rá neki esélyt.

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Számomra nem volt egy csodaszer, pedig adtam rá neki esélyt.

lumpursky

2018. április 17.

Nekem nem igazán vállt be, nem látom a tisztító hatását és sajnos az illatát is nagyon túlvitték benne...

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Zsolt8912

2018. április 15.

Zsíros bőrtípusra kimondottan jó. Nekem bevált a termék és valóban gazdaságos, mert kb. 3-4 hónapja vettem, heti egyszer kenem fel vékony rétegben és tényleg szebb, egységesebb a bőröm és nincs az a zsíros érzet. Valóban elveszi a mérgeket és könnyű lemosni, utána puha és egészséges a bőröm.

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Fruzsiii

2018. április 15.

Hetente egyszer használom,amióta megláttam a boltok polcain,más arcmaszkot is használok,nagyon szép,egységes lesz töle a bőr,és a pórusaim is szépen összehúza :)Az illata kissé erős ,talán ennyi negatívumot tudok felhozni,de a hatása miatt nem tudom lepontozni :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Vivus97

2018. április 14.

Még karácsonyra kaptam egy csomagban, azóta már újra vettem, teljesen megéri az árát. Nagyon vékony rétegben szoktam felkenni, hetente egyszer. A lemosás után már puhább a bőröm. Nagyon látványos eredménye van, sokkal kevesebb a pattanásom, és egységesebb a bőröm, nekem még a pattanás utáni hegeket is halványítja. Mindenképpen megéri kipróbálni.

Vivus97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Amii0407

2018. április 10.

A csomagolás szerint 10 alkalomra elég, hát nekem minimum 20 alkalom lett ebből. Egyértelműen megéri az árát, szépen tisztít, bár egy picit szárít, de ez egy kis hidratálással korrigálható.

Amii0407
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

lixia168

2018. április 6.

Legjobb arcmaszk. Mar a masodik tegellyel vettem. Szepen tisztit,nem szaritja ki a borom nem is zsirosit.Pont jo !! :))

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.