L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox 50ml
Ár: 2500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost

pluto

2018. szeptember 16.

Korrekten mattít. Sokan panaszkodnak rá, hogy száradás közben húzza a bőrt. Én ezt kifejezetten szeretem, érzem, hogy dolgozik.

pluto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Kiváncsiság vezérelt mikor megvettem, vagy kétszer használtam. Nem vagyok vele se megelégedve de nem is tudnám rá azt mondani, hogy rossz. Nekem igazából amikor ilyen kényeztetős napot tartok akkor jó, sokat nem csinál a bőrömmel, viszont a tudat, hogy feltettem egy maszkot az nyugtat. Bár az ára ahhoz, hogy játszadozzak vele szerintem sok. Egy próbát megér, viszont nem hiszem, hogy újra fogom venni.

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Cinka

2018. szeptember 2.

Összességében elégedett vagyok vele, felfrissíti és tisztítja az arcbőrt. Az egyetlen negatívum -legalábbis, amit én tapasztaltam-, hogy másnapra még több mitesszer jelenik meg az orrom környékén.

Cinka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 2.

lndnmvlszl

2018. szeptember 2.

Nem rossz, tisztanak erzem a borom utana, az illata es az allaga is jo es nekem mar nagyon regota megvan, viszont en sokallom az arat. Semmi extra szerintem, nem nelkulozhetetlen a rutinomban.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

toth11fanni

2018. augusztus 31.

Vegyesek az érzéseim...
+: jó illat, könnyen kenhető, viszonylag sokáig elég.
-: amint elkezd az arcomon száradni húzza/tépi a bőröm.
Nem venném újra!

toth11fanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Vegyesek az érzéseim...
+: jó illat, könnyen kenhető, viszonylag sokáig elég.
-: amint elkezd az arcomon száradni húzza/tépi a bőröm.
Nem venném újra!

Inezke

2018. augusztus 26.

Eszméletlen jó az illata és az állaga, használata után pedig olyan tiszta érzete van az arcomnak tőle. Bár amikor szárad az arcomon kicsit húz, csíp, de ezt leszámítva nagyon jó termék! Sajnos ahol én lakok még sem a DM-ben, sem a Rossmannban nem találkoztam a “kék tesójával”, de azt is kipróbálnám szívesen :)

Inezke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

2x vettem meg én nagyon szeretem

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

2x vettem meg én nagyon szeretem

Bubbles

2018. augusztus 15.

Már a második tégellyel használom, viszont be kell vallanom, mindkétszer féláron vettem a DM-ben, 3700Ft-ot sokallnék kiadni érte. Nem rossz maszk, szépen tisztít, de egy kicsit irritálja a bőröm, így ritkán nyúlok érte, viszont, amikor gyulladt piros pattanásaim vannak, mindig lehúzza a pirosságot és a gyulladást, ezért is van belőle mindig otthon. :)

Bubbles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

csill87

2018. augusztus 12.

ud.: Kb a tégely felénél engem is elkezdett irritálni, és piros lett tőle a bőröm. Nem merem elhasználni, pedig elvileg még nem járt le a szavatossága.

1500 forintért vettem a dm-ben kuponnal, így nagyon megérte, nagyon elégedett vagyok vele. Elég sűrű az állaga, de könnyen kenhető, nagyon sokáig elég lesz, pedig mikor megláttam a pici tégelyt voltak kétségeim, de lassan fogy. Próbáltam a Glamglow hasonló összetételű fekete csomagolású maszkját is, és az az én bőrömet is irritálta, míg ez nem, ez után ki sem pirosodik a bőröm. Engem az illata sem zavar, szerintem nem túl tömény, pedig én is érzékeny vagyok az illatokra, de ez nem zavar. Igazból annyira megszerettem ezt a maszkot, hogy tervezem, hogy beszerzem a rózsaszín testvérét is.
Nagyon szépen tisztít, szép utána a bőröm, nagyon puha és egységes színű. Mindig szoktam használni valamilyen agyagos pakolást, lehet hogy ehhez fogok most visszatérni egy darabig, mert eddig nagyon bevált. De azért teljes áron túlzásnak tartom, a félár viszont reális.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 11.

Eddig nagyon zsíros volt az arcbőröm és elég sok pattanásom is volt, de ez egy csoda😍. Konkrétan megújult tőle az arcbőröm. Nagyon tiszta és matt lett. Erre nem számítottam.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.