KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2000 , Eladó: Sindy6
Állapot: 1 szer próbált , Helyszín: Nyíregyháza , fizetés: Előre utalás után
Ár: 2500 , Eladó: rammy717
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Baja, Bácsbokod, fizetés: Személyes átvétel, postázás

anevemhelye

2017. október 22.

nem használom heti3x, ezért nem tudom, csak sejtem, h milyen hatása lenne optimális esetben.
"tűzoltásnak", ha tényleg megviselt és ronda a bőröm, és szeretnék gyorsan látványos javulást, ezt használom, erre tökéletesen megfelel. kicsit szárít, de ez természetes, viszont azonnal tisztább és frissebb az arcom, a pórusokat szépen kipucolja, valszeg gyakoribb használattal még látványosabb dolgokra lenne képes.

anevemhelye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

csill87

2017. október 18.

1500 forintért vettem a dm-ben kuponnal, így nagyon megérte, nagyon elégedett vagyok vele. Elég sűrű az állaga, de könnyen kenhető, nagyon sokáig elég lesz, pedig mikor megláttam a pici tégelyt voltak kétségeim, de lassan fogy. Próbáltam a Glamglow hasonló összetételű fekete csomagolású maszkját is, és az az én bőrömet is irritálta, míg ez nem, ez után ki sem pirosodik a bőröm. Engem az illata sem zavar, szerintem nem túl tömény, pedig én is érzékeny vagyok az illatokra, de ez nem zavar. Igazból annyira megszerettem ezt a maszkot, hogy tervezem, hogy beszerzem a rózsaszín testvérét is.
Nagyon szépen tisztít, szép utána a bőröm, nagyon puha és egységes színű. Mindig szoktam használni valamilyen agyagos pakolást, lehet hogy ehhez fogok most visszatérni egy darabig, mert eddig nagyon bevált. De azért teljes áron túlzásnak tartom, a félár viszont reális.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

kispocsi

2017. október 17.

Pár hete láttam, hogy reklámozzák több helyen.
Mivel nagy arcmaszk fan vagyok, gondoltam ki kell próbálnom. Sajnos itthon csak ezt a 3fajtàt lehet kapni. Így a feketére esett a választásom, 2x próbáltam eddig. Szerintem egyáltalán nincs rossz illata, egész jó. A bőröm is szereti, puha és friss érzés lesz utána. Az én bőrömet nem szárítja egyáltalán. Jelenleg a kékre vagyok még nagyon kiváncsi, remélem be tudom szerezni.
Összességében nekem tetszik, újra fogom venni :)

kispocsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Pár hete láttam, hogy reklámozzák több helyen.
Összességében nekem tetszik, újra fogom venni :)

breku

2017. október 16.

Nekem kétes érzéseim vannak ezzel a maszkkal kapcsolatban. 1: nagyon szép, puha lesz utána a bőröm, nekem még csak nem is szárítja. 2: másnap apró pattanások jelennek meg az arcomon, és a mitesszereket a legkevésbé sem távolítja el sajnos. Féláron vettem, így úgy vagyok vele, hogy nem baj érte, a pici pattanásokat kibírom (nem feltűnőek, inkább csak feszülnek és így én érzem), de tisztító hatást én nem igazán vettem észre. És engem egyáltalán nem zavar az illata :)

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Odri

2017. október 16.

olcsóbban jutottam hozzá egy akció miatt, és ugyan van otthon saját kikutyulós agyagmaszkom gondoltam, teszek ezzel is egy próbát. Nem bántam meg, az illata engem nem zavart. Szép tiszta és puha maradt utána a bőröm, bár lemosás után úgy éreztem, hogy szárított kicsit. Ezt egy hidratálóval szuperül lehetett orvosolni, úgyhogy nem volt probléma. 4 csillagot kap tőlem, mert csodát azért nem tesz, de amit ígér azt betartja.

Update: feljavítom 5 csillagra, nem bírok meglenni nélküle. Ennyire azonnali hatást még soha egy maszkkal sem értem el, a bőröm láthatóan szebb tőle.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Saretin

2017. október 11.

Atya úristen, nagyon erős ez a cucc. A 3db-os mintaváltozatot vettem meg a kaposvári müllerben. Ezt a fekete szénnel dúsítottat próbáltam ki először. Brutál erős az illata amúgy, ez nekem se tetszik annyira, picit csípett, de ez más agyagos és iszapos maszknál is előfordult már (érzékeny a bőröm és picit sebes is volt). Állagra, illatra az Avonos-iszapos maszkhoz hasonlít, teljesítményben viszont felűlmúlja azt. Gyorsan szárad, és addig feszül a bőrön míg le nem mossa az ember. Tiszta, egészséges bőrfelületet hagy maga után, eltűnteti a pirosságot, de érdemes utána hidratálót kenni, mert nagyon szárít, s nem kell 10 percig sem fenn hagyni. (mondjuk párom orrán nem csinált csodát, nálam viszont igen).

Saretin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

MBR

2017. október 11.

Nagyon szeretem, mert jól tisztítja a bőröm. Ami nem tetszik az intenzív illata. Talán másnap kevésbé fényesedik a bőröm.

MBR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Szilvi005

2017. október 7.

Az illata valóban erős, de megszokás kérdése. Nekem szebb lett tőle a bőröm, mattít, pedig van, hogy csak heti egyszer használom. Akciósan vettem, de mindenképp veszek újat, ha ez elfogy. Nem spórolok vele, mégis kizártnak tartom, hogy csak 10 alkalomra lesz elég.

Szilvi005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

sarahsbeautyblog

2017. október 1.

Jó kis termék. Kellemesen nyugtatja a bőrt és amióta használom, kevesebb pattim van. Kicsit szárít, de hidratáló kencével ez korrigálható. Az illata erőteljes, de engem nem zavar. Plusz lassan fogy nálam, csak akkor használom, ha kezd rakoncátlankodni a bőröm. Újravevős azt hiszem :)

sarahsbeautyblog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Beus005

2017. szeptember 26.

Nem mondanám hogy csinál is valamit, de hogy miért kell ilyen férfi illatot adni neki?! 😀

Beus005
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.