KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: rammy717
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Baja, Bácsbokod, fizetés: Személyes átvétel, postázás
L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox 50ml
Ár: 2500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost

llitrim

2018. június 23.

Nekem bejött ez a maszk. Használat után szép puha és matt lesz az arcbőröm. Féláron megéri megvenni.

llitrim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

csill87

2018. június 23.

ud.: Kb a tégely felénél engem is elkezdett irritálni, és piros lett tőle a bőröm. Nem merem elhasználni, pedig elvileg még nem járt le a szavatossága.

1500 forintért vettem a dm-ben kuponnal, így nagyon megérte, nagyon elégedett vagyok vele. Elég sűrű az állaga, de könnyen kenhető, nagyon sokáig elég lesz, pedig mikor megláttam a pici tégelyt voltak kétségeim, de lassan fogy. Próbáltam a Glamglow hasonló összetételű fekete csomagolású maszkját is, és az az én bőrömet is irritálta, míg ez nem, ez után ki sem pirosodik a bőröm. Engem az illata sem zavar, szerintem nem túl tömény, pedig én is érzékeny vagyok az illatokra, de ez nem zavar. Igazból annyira megszerettem ezt a maszkot, hogy tervezem, hogy beszerzem a rózsaszín testvérét is.
Nagyon szépen tisztít, szép utána a bőröm, nagyon puha és egységes színű. Mindig szoktam használni valamilyen agyagos pakolást, lehet hogy ehhez fogok most visszatérni egy darabig, mert eddig nagyon bevált. De azért teljes áron túlzásnak tartom, a félár viszont reális.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

pMichelle

2018. június 22.

Többször is újra vettem már. Nem egy csodaszer (rájöttem hogy olyan nem létezik az én bőrömre).
Sokkal tisztább tőle a bőröm, rendszeres használat mellett tényleg sokat segít. Ahhoz képest sokáig elég. Felkenni egyszerű, én ecsetet használok hozzá így pikk-pakk gyorsan megvan. A lemosása viszont nem túl egyszerű de megéri a macerát. Mivel ez nem egy hidratáló maszk, azt én nem is várom el tőle, arra ott a hidratáló arckrém:)
A benne lévő parfüm miatt kap mínusz fel csillagot.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

A benne lévő parfüm miatt kap mínusz fel csillagot.

Lillababa

2018. június 22.

Minden szempontból szuper, csak az illatanyag bántja a lelkemet.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Minden szempontból szuper, csak az illatanyag bántja a lelkemet.

vrgtm

Korcsoport: < 18
2018. június 22.

Nagyon szeretem. Sokáig elég decemberben kaptam és még mindig van benne minimális adag és azért jócskán használgattam. Szépen tisztít, száradáskor nem kellemes érzés az hogy húz, de hát ez ezzel jár! :D Újraveszem ha elfogy. :)

vrgtm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 22.

vadcseresznyefamag

2018. június 17.

Fantasztikus illata van ami tartós a bőrömön. Mattít és nagyon szárít is, de utóbbit elnézem neki mert nagyon szuper kence. Gazdaságos mert kevés elég 1 használatra belőle, de ez a Loreál is túl van árazva. Be kell tárazni belőle amikor akciós.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

kiccike92

2018. június 17.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot. Mattít, nagyon puha lesz az arcom utána. De nekem is szárítja egy kicsit, így használok utána hidratáló krémet.

kiccike92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Cormia

2018. június 14.

Rendesen végzi a dolgát: tényleg mattít és tisztít, bár iszonyatosan szárít. Kellemes az illata.

Cormia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Senillah

2018. június 12.

Használat után rögtön mattabb és puhább a bőröm, bár valóban szárít, ezért én utána egyből bekenem az arcom vékonyan hidratálóval. Nekem elég sokáig elég volt, pedig nem nagyon spóroltam vele, úgyhogy így az árával sincs gond. Az illata is nagyon finom.

Senillah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Ales

2018. június 11.

Szerettem, amit ígért, beváltotta, és 10 használatnál jóval többre volt elég.Most a zöld és vörös változatát vettem meg, kíváncsi vagyok, az majd hogyan hat.

Ales
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.