KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox 50ml
Ár: 2500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost

IBrigittaMolnar

2018. november 15.

A kombinált bőrömre megfelelő választás volt. Havonta 1x, 2x szoktam használni. Tökéletesen "felszívja" a felesleges olajokat a bőrömből és eltávolítja a szennyeződéseket. Utána pedig sokáig nagyon szép az arcbőröm.

IBrigittaMolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Csokirita

2018. november 5.

ez nálam az elmegy kategória, semmi extrát nem tapasztaltam nála, nagyon szárította az arcomat.

Csokirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

SziSzilvi2000

2018. október 30.

Az én erősen zsíros, mitesszeres bőrömmel csodát tett ez a maszk. Próbáltam az eukaliptuszos zöld és a vörösagyagos verziót is, de ezeket nem szerettem, a fekete működött a legjobban. Erősen szárít, de kiszívja a fölösleges olajokat a bőrből, eltávolítja a szennyeződéseket, sokkal frissebb, puhább a bőröm használat után, tehát valóban teszi a dolgát. Rossmannban szoktam venni amikor akciós, 2249 forintért.

SziSzilvi2000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

goldgirl

2018. október 29.

Szerencsére csak mintát próbáltam belőle, de annyira viszketett és szárított, hogy szerintem idő előtt le is mostam, a teszter maradékot pedig kidobtam. Valakinek biztosan bírja az arca, nekem eddig semmilyen agyagos cucc nem jött be :|

goldgirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

redakkrisztinaa

2018. október 29.

Minden forintot megér! Imádom. Hetente 2x használtam, és most fogyott el a napokba (januárban vásároltam)! sosem volt olyan szép a bőröm, mint amikor ezt használtam.

redakkrisztinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

anetthegyi

2018. október 24.

Nagyon orultem mikor hozzajutottam, alig vartam hogy kiprobalhassam de sajnos az en boromre nagyon nem jo. Miutan lemostam szep volt az arcom de reggelre az arcom valamelyik reszen egy hatalmas pupos pattanas jelent meg. Eloszor nem gyanakodtam arra hogy a maszk miatt lehet de a rendszeres hasznalat utan rajottem hogy biztos miatta van.

anetthegyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

k.boglarka

2018. október 22.

Imádom ezt a terméket, a legjobb arcpakolás. Nagyon szépen rendbe teszi a bőröm, az árát picit sokallom, kuponokkal már egészen baráti az ára.

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Micoka

2018. október 20.

Ingyenes termékmintaként használtam: könnyű felkenni, ennyi az össz pozitív benne. Az én NORMÁL bőrömre borzalmas: már a száradás elején csípett, mart, azonnal lemostam, de még utána is sokáig piros/vörös volt a bőröm. Rettenetes számomra, soha nem venném meg. Többféle agyagmaszkot használtam már (pld. olcsóbb Avon vagy drágább dél-koreai), de egyiknél sem volt gond.

Micoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

Paloma

2018. október 19.

Elhasználtam, mondjuk a vége már inkább csak beleszáradt az üvegbe.
Az elején mikor megvettem imádtam. Vissza kellett fognom magam, hogy ne használjam minden nap. Az elején túl sokat tettem fel belőle és soha nem akart megszáradni, aztán van az a verzió amikor túl vékony a réteg és 2 perc után széthúz.
Szerintem ezt tényleg csak kombinált, zsiros, problémás bőrüek használják, de azokkal csodás tesz.
szépen lehúzza a gyulladást, mattit, szárit. hidratálás kötelező utána.

Nagyon szerettem, de azóta találtam jobbakat amik anélkül mattitanak és dolgoznak, hogy szétszáritanák/ huznák a bőröm. örülnék neki ajándékba, de nem venném újra

Paloma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Elhasználtam, mondjuk a vége már inkább csak beleszáradt az üvegbe.
szépen lehúzza a gyulladást, mattit, szárit. hidratálás kötelező utána.

emeseee6

2018. október 15.

2018 márc.Fuu én arcmaszkra soha nem adok 5 pontot,illetve egy kivétellel de mindegy,mindig érzem,hogy valamit csinálnak,de semmi húúúúha. Na hát ez nem ilyen. Számomra csúszszuper. Először is nagyon jól tisztítja a púrusaimat. Másodszor a zsírbödön fejemből képes egy egész normálisat varázsolni,ami nem kezd újra csillogni és bezsírosodni 1 órával a lemosása után. És hihetetlen puha is lesz tőle a bőröm. A t-vonalammal csodát tesz,az orcákra csak minden második alkalommal használom,ott nem zsíros különösebben. Szárít mint az állat,de nálam ez hatalmas pozitívum :D Az illata meg nekem kifejezetten tetszik,valahogy olyan tisztaság-illata van. Lazán megéri az árát. És tuti nem csak 10 felkenésre lesz elég.

Up:még mindig nagyon jó,szeretem jópárszor újravettem. Csak ezt a maszkot használom jóideje.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.