KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: rammy717
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Baja, Bácsbokod, fizetés: Személyes átvétel, postázás
Ár: 1500 , Eladó: Linda83
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (Stadionok metró, Örs vezér tere, Egressy út villamosmegálló (1-es villamos), fizetés: --

encicsipke

2018. január 16.

Problémás bőrűként (akné) mindig nagy reményekkel telve próbálok ki újdonságokat, ezzel a termékkel sem volt ez másként. Sajnos nekem nem vált be ez a maszk. Többszöri használat után sem tapasztaltam azt, hogy csökkentené a gyulladás miatti pirosságot, viszont jól kiszárította a bőrömet. Mégis ami a legjobban zavar benne az a SZAGA...mert ezt jóindulattal sem lehet illatnak nevezni szerintem. Nagyapáink tömény arcszesze jut róla eszembe, fullasztóan büdös alkoholos förmedvény. Nem is értem, hogy miért kell egy arcmaszkot így tönkretenni a rengeteg illatanyaggal...Pluszban azért kap egy csillagot, mert nővérem normál bőrűként meg van vele elégedve. Szerintem túlárazott is, ennyi pénzért inkább a Lush maszkjait ajánlom, azok legalább használnak is valamit.

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

AnettDemeter

2018. január 14.

már vagy 3x-4x újra vettem igazából számomra nagyon bevált szépen tisztít kicsit szárít de ezt könnyen lehet orvosolni igazából nem próbáltam ki sok ilyen arcmaszkos történetet szóval hasonlítási alapom annyira nincs :)

AnettDemeter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

fenyes

2018. január 14.

Akciósan vettem a rossmanban, egy Vogue beauty videóban láttam és nagyon megtetszett, szerettem volna kipróbálni. Háromszor használtam körülbelül, mert hatalmas ronda pattanásokat okozott, olyan helyeken ahol nekem soha nem fordul amúgy elő. Egy hétig magamra se ismertem... Lehet csak az én bőröm ilyen érzékeny, de nem először csalódtam a l'oreal termékekben szóval soha többet.... én is a lush arcmaszkjaira esküszöm, és árban is hasonlóak.

fenyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

deborika

2018. január 12.

Update: Amióta felfedeztem a Lush arcmaszkjait, teljesen megváltozott a véleményem, már nem vennék mást. Valóban szépen tisztítja a pórusokat, viszont nagyon szárít.

Kuponnal vettem féláron, így teljesen megérte az árát. Nagyon szép a csomagolása, elegáns az tégelye, és tökéletes, jól kenhető az állaga. Szépen tisztít, és ami nagyon szuper, hogy nem szárítja a bőrömet, és könnyen lemosható. Egyetlen egy negatívuma van számomra, az az illata - nagyon erős, férfias illata van, ami miatt picit veszít a természetes összetevő élményből. Utána is érzem a börőmön az illatát, amit nem szeretek. Ennek ellenére megy az öt csillag, mert tényleg szépen tisztít.

deborika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Mariann1807

2018. január 12.

A reklàmja miatt vàsàroltam meg. És nem csalòdtam. Szépen tisztít, már száradás közben látszik , hogy dolgozik a pórusokon és kevésbé piros utána az arcom. Kb 15-20 perc kell neki, én akkor mosom le, mikor kivilágosodik mindenhol. Kissé húzódik utána a bőr, de azt hidratáló krémezéssel megoldom. Egyedül az illata,ami engem zavar,túl erőteljes. De egyébként elégedett vagyok vele.

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

rebekafarkas

2018. január 9.

Nagyon szeretem! Többszöri használat után szépen tisztítja és mattítja a bőrt. Ecsettel vastagon szoktam felkenni és 20-25 perc után (ennyi idő míg meg szárad) nedves törölközővel lemosom. Utána viszont kell hidratálni mert olyan érzés mintha szétrepedne az ember bőre :D az árát kicsit sokallom, bár gyakran van rá DM-ben kupon vagy épp valami akció
Az illata ne lenne ilyen erős, nem zavarő de mégis miért van egy női maszknak férfiparfüm illata?

rebekafarkas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

CeCeDrake

2018. január 9.

Kis kiszerelésben használtam, 2x vettem, de most megvettem nagyban, annyira tetszik. A tisztító hatása kiváló. Puha lesz tőle a bőröm, irritációt nem okozott eddig.
Akciósan tényleg megéri.

Update: mindenhogyan megéri :-D
Nem tudom figyeltétek-e, hogy milyen látványosan tisztítja az eltömődött pórusokat. Ahogy szárad, látszik, hogy kiugrasztja a nem oda való dolgokat :-D számomra döbbenet. Igaz, hogy közben azt érzem, hogy egy számmal kisebbre húzza a bőröm, de ez mellékes.
Ecsettel viszem fel, megvárom a teljes száradást és vízzel leolvad könnyen.
Ajánlom

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Akciósan tényleg megéri.

Update: mindenhogyan megéri :-D
Ecsettel viszem fel, megvárom a teljes száradást és vízzel leolvad könnyen.
Ajánlom

rafi

2018. január 7.

Mindhárom clay maszkot imádom és csak ezeket használom felváltva, de egyértelműen Ő a kedvencem!
Az illata ugyan tényleg nagyon erős, de kifejezetten kellemes. Viszonylag könnyű eldolgozni, hamar szárad, könnyű lemosni is. A hatása viszont eszméletlen jó. Mintha fellélegezne tőle a bőröm, azonnal sokkal tisztábbnak, frissebbnek, egészségesebbnek érzem, sokkal puhább (abszolút nem szárít) és jelentősen segített(ek) kordában tartani a pattanásaim, mitesszereim számát is. Ahogy szárad, szinte látszik, ahogy mélyen belemászik a pórusokba és tisztítja őket.
Nem egy olcsó termék, bár sokkal több használatra elég a ráírt 10-nél, és ha kiszámoljuk, hogy az egyszer használatos tasakok mennyire jönnek ki, igazából még teljes áron is megéri megvenni. Ráadásul nagyon sokszor akciós, plusz dm, glamour és joy kupon is szokott rá lenni.
Én csak ajánlani tudom, már több ismerősöm beszerezte az ajánlásomra és mindenki csak dicséri. :)
Méregtelenítésre, és otthoni kényeztetésre is abszolút megfelelő termék.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Méregtelenítésre, és otthoni kényeztetésre is abszolút megfelelő termék.

Juditka84

2018. január 4.

Jöttem véleményt változtatni. Észrevettem mikor ezt használtam rá1 napra pattanások jelentek meg az arcomon. El is ajandekoztam, soha többet nem használom. Még a homlokomon is pattanások voltak ahol soha nem szokott lenni.

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Zood

2018. január 2.

Akciósan vettem, mert amúgy drágának találom. Lehúzta a pórusaim, sima lett az arcom és tiszta. Túl sűrű az állaga és utána hidratálás kell. De összegezve szuper!

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.