KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta agyagmaszkot a faszén előnyeivel és erejével, hogy méregtelenítse és ragyogóvá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. Ennek a méregtelenítő arcmaszknak a gyengéd de erős formulája luxus élményt nyújt, amíg az erős, tiszta agyag és faszén mágnesként vonzza magához a mély szennyeződéseket és tisztítja a pórusokat. Ez a krémes és nem száradó formula tisztítja, bársonyossá és kiegyensúlyozottá teszi a bőrt. A Detox and Brighten Pure-Clay Mask kezeli a fáradt, megfakult bőrt és tisztává, egyenletessé, ragyogóvá teszi azt. Több használat után tisztít és méregtelenít.

Kielemeztük a hónap krémjét: L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: alexandra091
Állapot: Picivel több mint félig , Helyszín: Miskolc, fizetés: Utalás
alexandra091

2019. január 15.

Egy hete használom. Nagyon jó érzés pihe puha utánna a bőröm Mintha a gyulladást is picit lejjebb húzná. Viszont itt-ott kijott pár pattanás, olyan. Helyeken ahol nem szokott. Valószínűleg ez a méregtelenítő hatásának köszönhető. Biztosan újra veszem. :)

alexandra091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Dominika28

2019. január 13.

Szuper arcmaszk szépen tisztít pár használat után tökéletessé varázsolja az arcom.

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Gabinyo21

2019. január 12.

Nagyon szépen tisztít, nekem már első használat után bevállt, nagyon megtetszett. Bár tény, hogy utána egy kisebb hidratálást igényel a bőröm.

Gabinyo21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Laramara

2019. január 11.

Ha durva a bőröm, akkor szeretem felkenni, de utána kötelező a hidratálás! Az ára az eredményekhez képest elég magas, mindig megvárok egy akciót, és csak akkor veszem meg.

Laramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

VBogi1206

2019. január 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Nem szárított, viszont nehezen jött le és irritálta a bőrömet. 3 csillag, mert így is sokáig próbálkoztam vele, és végül elhasználtam, de nem venném újra.

VBogi1206
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Fairy24

2019. január 4.

A sok jó vélemény után akciósan, én is megvettem a terméket.
Valóban nagyon szépen megtisztította a bőrömet, miközben egyáltalán nem szárította ki - a végeredmény szemmel és tapintásra is matt, puha, élettel teli bőr lett. Kifejezetten tetszett a friss érzés, amit a lemosása után éreztem. A kisebb pattanások gyulladását csökkentette és nem lett tőle se több mitesszerem, se több pattanásom (pedig hajlamos rá a bőröm). Tetszett az illata is, a krémes állagát pedig könnyű felvinni (ecsettel), bár az igaz, hogy a lassan és keményre szárad, amit aztán nem egyszerű lemosni, de talán ez az egyetlen negatívuma, amit találtam.

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

A sok jó vélemény után akciósan, én is megvettem a terméket.

KisPicúr

2019. január 2.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, már jó párszor újravettem. Szép matt és finom puha lesz tőle a bőröm. Kicsit nehezen akar megszáradni, de megéri a várakozást! :)

KisPicúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Benedetta88

2018. december 14.

Kedvencem!Kialakulóban lévő pattanásokra vált be nálam legjobban.
Használat után a pattanás "lejjebb"megy, vagy már ki sem alakul. Örök darab marad:)

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Kedvencem!Kialakulóban lévő pattanásokra vált be nálam legjobban.

bellah

2018. november 27.

Nagyon szeretem. :) Ritkán használom ugyan, de olyan jó puha lesz tőle a bőröm, és olyan jó tisztaság illata van. Féláron vettem kb. fél éve, de még mindig van belőle. Egyszer lehet, hogy újra veszem.

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

kkinga07

2018. november 27.

Pattanást okozott. Régebben használtam még tiszta agyagmaszkokat, amiket gyógyszertári agyagporból kevergettem ki magamnak, azok nagyon jók voltak. Ez sajnos csalódás.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Tartósítószer.