KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Hővédő spray a fokozott dússágért, simítja a hajat és gátolja a felpöndörödést. Akár 3 napig tartó dússág. Kifejezetten hajszárítóval együtt történő használatra kifejlesztve a hosszantartó, dús frizuráért. Hővédő technológia a fokozott dússágért egy leheletnyi fénnyel. Minden hajtípusra.

Ár: 1000ft , Eladó: piccem
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 900 , Eladó: dorccu
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budpest, fizetés: Személyes átvét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

laura2694

2017. november 12.

sokkal szebb a hajam, mióta használom, kevésbé is zsírosodik. Tényleg beváltja minden ígéretét, olyan mintha egy fodrásznak köszönhetném, amit igazából neki. Sajnos gyorsan fogy, de mindig van tartalékom belőle, nehogy egyszer is nélküle kelljen hajat mosni.

laura2694
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

pawera

2017. november 3.

Nekem először az illata tetszett meg, milyen érdekes, hogy másnak kifejezetten büdös :) Tökéletesen elégedett vagyok vele, a számomra nagyon kellemes illat mellett a hajam is dús, könnyen kezelhető lesz. Nagyon erős, "önálló" életet élő hajam van, s most először fordul elő (e terméknek köszönhetően), hogy két hajmosás között nem szenvedek reggelente vele, szépen kezelhetővé válik.

pawera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Enne

2017. augusztus 7.

Csak a frufrumat vasalom, de azt nagyon régóta. Korábban is a L'oreal erre a célra kifejlesztett termékét használtam, de mivel kis területre fújom, évekig megvolt. Utána kipróbáltam egy avonosat, amitől szétégett a hajam :O Kénytelen voltam belátni, hogy a márka igenis számít! Így utánanéztem, lehet-e még kapni ezt a terméket. Hát alig találtam meg, mivel teljesen megváltozott a csomagolás (talán a színét kivéve), de végre megvan, és minden a régi hálistennek. <3

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

BokaEdina

2017. május 8.

Összeragadt, kifésülhetetlen volt tőle hajam. Az illata se túl kellemes. Nálam a kukában landolt.

BokaEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

fanni413

2017. április 18.

Büdös, öszeragad tőle a hajam, a fúvókája állandóan eltömődik, utálom.

fanni413
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Büdös, öszeragad tőle a hajam, a fúvókája állandóan eltömődik, utálom.

vivien92

2017. február 5.

Számomra ez egy főnyeremény! :) Mosás után egyszer vasalom ki a hajamat (persze, miután ezzel a kis termékkel befújom), és következő mosásig tökéletesen egyenes marad! Nagyon puha lesz tőle a hajam, és nem utolsó sorban nagyon finom illatú :) Én bárkinek szívesen ajánlanám! :) 5*

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

LauuKovacs

2017. január 27.

Alapjába véve jó dolog, hajvasalásnál és göndörítésnél szoktam használni, nem mindig. Hát nem tudom a hajam így is töredezik persze, de valamit segített. Viszont ha elfogy egyszer, nem hinném hogy újra veszem. Pedig nagyon bíztam benne! :/

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

SchmitzhoferFanni

2017. január 10.

Nagyon hatásos termék megfelelő használat mellett. Látványos volument kölcsönöz a hajnak és tartósabbá is teszi azt. Nedves hajon kell alkalmazni a hajtövekre fújni belőle majd ha befújtuk az egész hajunkat akkor átfésülni hogy picit eloszlassuk a terméket, ezután jöhet a szárítás. A hajvégekre nem kell fújni belőle így azokat nem szárítja. Nekem és anyukámnak is nagyon bevált. Elég lassan fogy, körülbelül 1 év után most vettem belőle a 2. flakont. A korábbihoz képest megváltozott a csomagolása remélem a termék nem. :)

SchmitzhoferFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Maja92

2017. január 2.

Régebben használtam ilyet, de úgy tűnik az a másik fajta volt, mert ettől a hot&big-től nekem is kifésülhetetlen és száraz lesz a hajam. Pénzkidobás sajnos, pedig az eddigi L'oréál termékekkel amiket próbáltam elégedett voltam.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

szederke

2016. december 6.

Amilyen messziről csak lehet úgy fújom a hajamra, de még így is ragadós, azután meg seprűsre szárad... Egyszerűen bárhogy próbáltam, sehogyse vált be.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.