KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Hővédő spray a fokozott dússágért, simítja a hajat és gátolja a felpöndörödést. Akár 3 napig tartó dússág. Kifejezetten hajszárítóval együtt történő használatra kifejlesztve a hosszantartó, dús frizuráért. Hővédő technológia a fokozott dússágért egy leheletnyi fénnyel. Minden hajtípusra.

moszatka8

2018. október 7.

Elnehezült, ragacsos érzés keltet a hajamon így nem használtam két alkalomnál többször. Simításban nem segített, inkább hátráltatott mivel zsíros hatása volt leírásban is szereplő "leheletnyi" fénynek.

moszatka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Enne

2018. július 22.

Update
Hát nem is tudom...Azt hittem, megtaláltam a régi-régi L'oreal hővédőmet, de ez nem ugyanaz a termék. Nem is hazudtak, a csomagoláson már nincs rajta a hővédelem szintje. Ha túl sokszor húzom át a hajamat vasalóval, ugyanúgy elégnek a hajszálak, mint az avonos verzió esetén. S mivel továbbra is csak frufruvasaló vagyok, alig fogy, kb. a következő 10 évig még nézegethetem. Hacsak le nem cserélem addig... De csak a fodrászomnál látok konkrét hővédő spray-t egy ideje. 3 csillagra módosítok.

2017. augusztus 7.
Csak a frufrumat vasalom, de azt nagyon régóta. Korábban is a L'oreal erre a célra kifejlesztett termékét használtam, de mivel kis területre fújom, évekig megvolt. Utána kipróbáltam egy avonosat, amitől szétégett a hajam :O Kénytelen voltam belátni, hogy a márka igenis számít! Így utánanéztem, lehet-e még kapni ezt a terméket. Hát alig találtam meg, mivel teljesen megváltozott a csomagolás (talán a színét kivéve), de végre megvan, és minden a régi hálistennek. <3

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Update

2017. augusztus 7.

Fanba

2018. március 5.

Nagyon szeretem és sokáig elég! Dússá teszi a hajam nem ragad tőle. Száraz és nedves hajra is használom. száraz hajon jobban érzem a dús hatását. Nedves hajra akkor ajánlom ha van plusz felora az embernek beszaritani de akkor viszont tartós az eredmeny es nem nehezíti el a hajat. Illata közepesen jó.

Fanba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Ardanky

2018. február 26.

Volt régen ennek egy olyan változata ami hajvasalohoz találtak ki,na az volt a tökély. Ez csak az utánzata,arra jó h megőrizze az egyenességet,fixálja a hajam elnehezités nélkül,valóban nem kell belőle sok. Én a tövére nem fujok,nem kell sűriteni a hajam.

Ardanky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Bonnie13

2018. február 19.

Nekem ez egy kalap kaki már bocsánat. Ragacsos lesz tőle a hajam és mégis száll százfelé. Három hajmosás után is nekifutottam a próbának, de a harmadiknál már nagyon mérges voltam magamra, hogy miért kapott újabb esélyeket az első bukás után. Ki is dobtam.

Bonnie13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

BriBerecz

2018. január 5.

Nagyon durván sokáig elég, de a hővédelmi funkciója egy nagy nulla.

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Nagyon durván sokáig elég, de a hővédelmi funkciója egy nagy nulla.

angi9207

2017. december 23.

Valóban hozza amit ígér a dússággal kapcsolatban. (A hővédelmet sajna ellenőrizni nem tudom.)
Hajmosás után bőőven fújtam az egész hajamra, és a hajtövekre, mindezt előre hajolva "fejjel lefelé", és így is szárítottam meg a hajam. A végeredmény pedig WOW! Tényleg látványosan dús lett a hajam, nem zsírosított, pedig ettől féltem a legjobban.
Viszont ami negatívum, hogy NAGYON kiszárította a hajam, a hajvégeim szalma-szerűek lettek, és nehézkes is volt szárítás közben fésülködni. Pedig nagyon jó termék lenne. A dúsító hatása miatt 3*.

angi9207
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

laura2694

2017. november 12.

sokkal szebb a hajam, mióta használom, kevésbé is zsírosodik. Tényleg beváltja minden ígéretét, olyan mintha egy fodrásznak köszönhetném, amit igazából neki. Sajnos gyorsan fogy, de mindig van tartalékom belőle, nehogy egyszer is nélküle kelljen hajat mosni.

laura2694
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

pawera

2017. november 3.

Nekem először az illata tetszett meg, milyen érdekes, hogy másnak kifejezetten büdös :) Tökéletesen elégedett vagyok vele, a számomra nagyon kellemes illat mellett a hajam is dús, könnyen kezelhető lesz. Nagyon erős, "önálló" életet élő hajam van, s most először fordul elő (e terméknek köszönhetően), hogy két hajmosás között nem szenvedek reggelente vele, szépen kezelhetővé válik.

pawera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

BokaEdina

2017. május 8.

Összeragadt, kifésülhetetlen volt tőle hajam. Az illata se túl kellemes. Nálam a kukában landolt.

BokaEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.