KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Hővédő spray a fokozott dússágért, simítja a hajat és gátolja a felpöndörödést. Akár 3 napig tartó dússág. Kifejezetten hajszárítóval együtt történő használatra kifejlesztve a hosszantartó, dús frizuráért. Hővédő technológia a fokozott dússágért egy leheletnyi fénnyel. Minden hajtípusra.

Ár: 1000ft , Eladó: piccem
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 900 , Eladó: dorccu
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budpest, fizetés: Személyes átvét.

BokaEdina

2017. május 8.

Összeragadt, kifésülhetetlen volt tőle hajam. Az illata se túl kellemes. Nálam a kukában landolt.

BokaEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

fanni413

2017. április 18.

Büdös, öszeragad tőle a hajam, a fúvókája állandóan eltömődik, utálom.

fanni413
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Büdös, öszeragad tőle a hajam, a fúvókája állandóan eltömődik, utálom.

vivien92

2017. február 5.

Számomra ez egy főnyeremény! :) Mosás után egyszer vasalom ki a hajamat (persze, miután ezzel a kis termékkel befújom), és következő mosásig tökéletesen egyenes marad! Nagyon puha lesz tőle a hajam, és nem utolsó sorban nagyon finom illatú :) Én bárkinek szívesen ajánlanám! :) 5*

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

LauuKovacs

2017. január 27.

Alapjába véve jó dolog, hajvasalásnál és göndörítésnél szoktam használni, nem mindig. Hát nem tudom a hajam így is töredezik persze, de valamit segített. Viszont ha elfogy egyszer, nem hinném hogy újra veszem. Pedig nagyon bíztam benne! :/

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

SchmitzhoferFanni

2017. január 10.

Nagyon hatásos termék megfelelő használat mellett. Látványos volument kölcsönöz a hajnak és tartósabbá is teszi azt. Nedves hajon kell alkalmazni a hajtövekre fújni belőle majd ha befújtuk az egész hajunkat akkor átfésülni hogy picit eloszlassuk a terméket, ezután jöhet a szárítás. A hajvégekre nem kell fújni belőle így azokat nem szárítja. Nekem és anyukámnak is nagyon bevált. Elég lassan fogy, körülbelül 1 év után most vettem belőle a 2. flakont. A korábbihoz képest megváltozott a csomagolása remélem a termék nem. :)

SchmitzhoferFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Maja92

2017. január 2.

Régebben használtam ilyet, de úgy tűnik az a másik fajta volt, mert ettől a hot&big-től nekem is kifésülhetetlen és száraz lesz a hajam. Pénzkidobás sajnos, pedig az eddigi L'oréál termékekkel amiket próbáltam elégedett voltam.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

szederke

2016. december 6.

Amilyen messziről csak lehet úgy fújom a hajamra, de még így is ragadós, azután meg seprűsre szárad... Egyszerűen bárhogy próbáltam, sehogyse vált be.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Kingus23

2016. december 5.

Szuper illat, hatékonynak is érzem, nem nehezíti el a hajat :) arra vigyázzatok, hogy parkettára és metlakira ne kerüljön mert akkoràt lehet esni... :D

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Andrea96

2016. november 29.

Reménykedve vettem meg, azonban csalódtam benne. Szárítás előtt használtam a hajamon, de szörnyen seprűssé tette. Úgyhogy landolt is a kukában.

Andrea96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

missmomsen

2016. november 23.

Nem olyan régóta használom. Illata jó, puha és dús lesz tőle a hajam, ugyanakkor mégis fénytelen marad, emiatt száraznak is tűnik. Nem tudom... még próbálgatom egy ideig, aztán meglátom.

UP: tényleg nem vált be. Nekem eléggé elfénytelenítette a hajamat, és ahogy egyre többször használtam, olyan, mintha rontott volna a minőségén is... :(

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.